Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazdowo.

Wyjazdowo.
Za Nami kolejny piłkarski weekend.

Czarni Połaniec - STALÓWKA 1:0

Ok 100 Kibiców melduje się w Połańcu autokarem i autami w tym kilkanaście osób Stal Gorzyce. Dzięki za wsparcie. Wieszamy jedną flagę i zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami.

Kopacze przegrali kolejny mecz i końca kompromitacji nie widać. Po ostatnim gwizdku , przepłacani najemnicy dostają kolejną już, ostrą reprymendę oraz ściągają zielono - czarne koszulki meczowe . Mają zakaz grania w barwach Stalówki do końca sezonu.

Wydarzenia z ostatnich lat w Klubie i na boisku nie napawają optymizmem Kibica Stali. Bardzo szybko stoczyliśmy się na dno i nie widać światełka w tunelu. Od następnego sezonu uszczuplony budżet oraz budowanie zespołu od zera , każą odłożyć plany i marzenia o awansie na długie lata . Czy ktoś poniesie za to konsekwencje? Kto ma jaja i poczuwa się do odpowiedzialności?

Plan 5-letni , projekt "Stal nie pęka" i inne wizje budowy "profejsonalnej potęgi" nie wypaliły. Przejedliśmy grube miliony i nie zostanie po tym kamień na kamieniu.

Po kilku tłustych latach czas na zaciskanie pasa i "stawianie na swoich" .

To gwóźdź do trumny dla Stali.

Dziękujemy dobroczyńcy za zrujnowanie 85 letniej tradycji.

Stal to MY !!! A NIE WY !!!

Komentarze (12)

Cider | 2022-05-23 11:20

Takich szmaciarzy to u nas nie było nigdy.!!
Wyrzucić na zbity pysk te panienki i grać juniorami.
Ja pamietam lata 90 i jako junior z paroma kolegami graliśmy w drugiej Stalówce to jechało sie do takiego Połańca i na luźie sie wygrywało i to nawet 5 golami.A teraz Pierwsza drużyna dostaje baty.
To jest szok szkoda gadać..Płakać się chce żeśmy takich czasów doczekali.

Szymek2007 | 2022-05-23 12:17

Przy okazji wywalcie tego pseudotrenerzyne bo on się też do niczego nie nadaje.

Adams | 2022-05-23 13:58

Najpierw trzeba się pozbyć 90 % składu i mam nadzieje do tego dojdzie a co do trenera Surmy dać mu jeszcze szanse od następnego sezonu - niech się wykaże ale trzeba dać innych zawodników bo jednak w Garbarni miał wyniki...

Stallzks | 2022-05-23 14:00

W głowie się nie mieści w jakiej dupie jesteśmy pod względem sportowym

Szymek2007 | 2022-05-23 17:15

Świetnie to wszystko pokazuje do czego prowadzi niekompetencja.

Gallanonim | 2022-05-23 17:40

Ja tak bym się nie przejmował mniejszymi pieniędzmi, bo to akurat może wyjść na dobre.. Największym problemem jest to, by znalazł się ktoś, kto będzie mądrze zarządzał Stalówką, kto ogarnie ten totalny bałagan i kontraktował piłkarzy chcących pracować a nie tylko czekających na przelew. Szkoda że możemy tylko powspominać jak przychodzili do klubu tacy piłkarze jak Trąbka, Dadok, Sekulski, Mokrzycki. Było lepiej, bywało gorzej, ale Stal grając na przestarzałym stadionie, bez pieniędzy z miasta, ledwo wiążąca koniec z końcem, mając za trenera swojego wychowanka, potrafiła walczyć o awans do 1 ligi.. Jak można było tak zniszczyć nasz kochany Klub, za tak wielkie pieniądze, gdzie naprawdę można było zrobić coś fajnego...i teraz organizuje się konferencję i co.. nic. Nie ma winnego. Gdzie ten słynny raport o działalności Citki? Teraz się będzie stawiać na ludzi z regionu a rok wcześniej się ich wyrzucało.. Trener Surma też w żaden sposób nie wpłynął na zespół, nie było nawet efektu nowej miotły. Mam wrażenie, że ciągle powtarza to samo po meczach.. Tak jak ktoś to pisał - lepszy byłby Skakuj. Pewnie nawet by nie musiał tyle zarabiać. Tylko wątpię czy honor by mu pozwolił tu wrócić, po tym jak zrobił wynik i czekał aż ktoś mu łaskawie powie czy ma dalej pracować za te grosze co dostawał, czy już ma sobie iść...

Stalowiak1938 | 2022-05-23 18:34

» https://weszło. com/2022/05/23/zbign iew-prejs-chrobry-gl ogow-ekstraklasa-wyw iad

W wolnej chwili polecam ciekawą lekturę...

Adams | 2022-05-23 18:54

Obawiam się z trenerem Skakuj jest temat zamknięty choć przyznam byłem i jestem jego zwolennikiem no ale wiadomo jaka sytuacja...

Adams | 2022-05-23 23:38

... dokończając mój poprzedni wpis dodatkowo odnoszę wrażenie Stalówka na aktualnego trenera
(pomijając zarobki) raczej nie zasługuje.

Nicke | 2022-05-25 13:20

Ktoś w ogóle się poczuwa do odpowiedzialności za brak awansu? Poszło kupę hajsu i mamy 10 miejsce w lidze, nie chce słyszeć o tym jak to ktoś tam dzwonił, ze dobre transfery zrobiliśmy, miał być awans i nie ma, w przyszłym sezonie tez nie będzie i co? Nic się nie stało? Kupujcie bilety i karnety?

Adams | 2022-05-25 15:30

To co robią w zarządzie można podsumować pewną zasadą : " szlachta się bawi , niech inni się nie wtrącają..."

Onstw19 | 2022-05-25 15:53

siema kiedy bilety w kasach na mecz w sobote

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2022-08-13, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Cracovia II - Stal Stalowa Wola

Cracovia II             Stal Stalowa Wola

4 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 1 1-0-0 3
2 Avia Świdnik 1 1-0-0 3
3 Lublinianka Lublin 1 1-0-0 3
4 Sokół Sieniawa 1 1-0-0 3
5 Wieczysta Kraków 1 1-0-0 3
6 Wisłoka Dębica 1 1-0-0 3
7 Orlęta Radzyń Podlaski 1 1-0-0 3
8 Podlasie Biała Podlaska 1 0-1-0 1
9 Chełmianka Chełm 1 0-1-0 1
10 Korona II Kielce 1 0-1-0 1
11 Podhale Nowy Targ 1 0-1-0 1
12 KS Wiązownica 1 0-0-1 0
13 ŁKS Łagów 1 0-0-1 0
14 Stal Stalowa Wola 1 0-0-1 0
15 Czarni Połaniec 1 0-0-1 0
16 Wisła Sandomierz 1 0-0-1 0
17 Unia Tarnów 1 0-0-1 0
18 KSZO Ostrowiec Św 1 0-0-1 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-08-13 STAL - KS Wiązownica
2022-08-17 Unia Tarnów - STAL
2022-08-20 STAL - Chełmianka Chełm
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3379) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1382) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (660)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 113 743 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 783 razy
Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 088 razy
STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 83 318 razy
Osób Online: 75 / Czas gen. strony: 0.01793