Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibicowsko.

Kibicowsko.
STALÓWKA - Unia Tarnów

Za Nami ostatni mecz ligowy jaki Stalówka rozegrała w tym sezonie przy Hutniczej. Tworzymy liczny młyn i prowadzimy dobry doping przez całe spotkanie . Kilka razy śpiewa też z Nami reszta publiczności. Wieszamy jedną flagę i transparent dla chłopaka za kratkami. Zawiedli Kibice gości na których obecność liczyliśmy.

Grajki wygrywają 2:0 . Nie zmienia to jednak w żaden sposób Naszej pozycji w tabeli. Nie ma też wpływu na ocenę ich postawy podczas całej rundy czy sezonu.

MIAŁ BYĆ AWANS A JEST POŚMIEWISKO

TAK PRZEPŁACANI KOPACZE, ZAPRACOWALI NA SWOJE NAZWISKO !!!

Stal to My a nie wy!!!

Poza tym, kilkuosobowe delegacje obecne były na meczach reprezentacji w Belgii i Holandii.

Komentarze (28)

Vielitz44 | 2022-06-15 09:16

A tymczasem Stal II, 4 walkower, z Siarą znowu 0:3 zamiast 3:0 - widać zmiany w zarządzie odmieniły klub :) - masakra...

Filip kacper k. | 2022-06-15 10:22

Szymon Jopek w Puszczy Niepołomice

Młodynie | 2022-06-15 10:27

Szkoda go jednak był tutaj przez 5 lat. Myślałem że będzie kapitanem na lata.

Młodynie | 2022-06-15 10:39

Nie oszukujmy się większość zawodników odchodzi. Smyłek Świderski już to nawet jasno powiedział że nie chce tutaj grać. Drobota ktoś przytuli z wyższej ligi.

Raul | 2022-06-15 12:35

Tylko sie nie poplaczcie zegnajac swoich Idoli. Jopek spoko gosc , jednak ostatnio i On dusil sie wsrod tych przecietniakow , albo raczej Miernot. Co runde placz ,ze odchodza , niematwcie sie Lucek i Jego Klakiery juz nie raz udowodnili , ze sa Mistrzami Polski w sprowadzaniu kulawego szrotu , co to cala runde na L4 jedzie , miernot nie potrafiacych przyjac ,podac i uderzyc w swiatlo bramki . O skonstruowaniu pelnej akcji to ja juz nawet przestalem marzyc. Za to wszystko przeplacamy gigantycznie z Naszych podatkow . I to powinien byc prawdziwy powod do lamentu , oburzenia i placzu.

Stan.aka | 2022-06-15 14:33

Będąc świadomym grajkiem co się dzieje wewnątrz klubu Stali Stalowa Wola nikt tutaj dobrze grający niestety nie będzie chciał przyjść.

Stategia klubu na najbliższe lata powinna być taka żebyśmy grali Naszą młodzieżą i nieważny jest awans.

Kadra z większej połowy powinna opierać się na wychowankach. 65% zawodników wychowankowie Stali. Daje to licząc, że kadra liczy 25 graczy, 15-stu zawodników.

Innej drogi klubu Stali Stalowa Wola nie wróżę na przyszłe lata.

Młodynie | 2022-06-15 15:49

Trener Surma został poproszony o wytypowanie 1o zawodników, którzy mają zostać reszcie podziękują. Zostaną jeszcze wychowankowie. Zespół ogólnie ma być budowany na Dudzie jak zgodzi się na obniżkę.

Młodynie | 2022-06-15 15:50

Jopek zresztą już w zimie mocno walczył o transfer ale mu zabroniono odejść.

Fanatyk38 | 2022-06-15 15:51

Dzisiaj o 17 sparing gwiazdy mają. Będą decydenci i zawodnicy od nowego/starego Menago Czuabta. Śmiech na sali

Młodynie | 2022-06-15 16:04

Czubat i Wołoszyn od 1 lipca wracają do klubu to też jest ważne.

Okulickiego | 2022-06-15 16:23

A ja jeszcze dodam iż w sprawie finansowania przez miasto PSA NIC się nie zmieni....o tak aby było weselej no i dla uspokojenia niektórych gorących głów .

Jefrey | 2022-06-16 00:07

Młodynie....honoru nie masz ..po tylu komentarzach dalej wypisujesz swoje brednie

Kaniafcb | 2022-06-16 09:38

to jak Czubat i Wołoszyn to znowu Janek Cios coś upchnie KOLEJNYCH STRANIERI...JESTEŚM Y ZAORANI!

Kaniafcb | 2022-06-16 09:42

Ten Siembida oprócz podwózki kibiców do Połańca to coś zrobił przez ten miesiąc? z piłkarzami nikt nie rozmawiał na temat nowego sezonu...po to władze się zmieniały miesiąc temu, by mieć czas na uporządkowanie tego burdelu...a teraz mamy 4 walkower rezerw, 12 piłkarzy jadących na mecz do tarnobyla, problem ze skompletowaniem składu juniorów starszych...i perspektywy powrotu do klubu skompromitowanych Czubata i Wołoszyna...przecie ż to było już w zeszłym roku, czyli całkiem niedawno...MACIE NAS ZA IDIOTÓW?! znowu będzie kompletowanie składu na ostatnią chwilę...z łapanki...znowu jakiś Conde będzie sprowadzany?! litości

Pjona_ziom | 2022-06-16 12:27

Spokojnie, kierowca autobusu i klakier pana Nuncjusza złotoustnego już mają plan wprowadzenia swoich gwiazd z Hameryki i Ukrainy, ponoć cały czas dzwonią menedżery z gratulacjami. Wczorajszy sparing pokazał że najlepsi na boisku byli nasi juniorzy których i tak zepchną i będą musieli pakować walizki... Miliony przeżarte i co teraz zrobić żeby była kapusta na przelewy dla działaczy... Po co ci kibice się martwią, zupełnie niepotrzebne pretensje

Fanatyk38 | 2022-06-16 12:36

Niestety. Od momentu przejęcia Klubu przez miasto nic dobrego się w nim nie wydarzyło . Pikujemy głową w dół i nie zapowiada się na zwrot akcji. 6 prezesów , chyba tylu też trenerów i dziesiątki transferów. Bez ładu i składu.
Nie zapominajmy też, ŻE CELEM BYŁ AWANS ALE DO PIERWSZEJ LIGI.
Niestety , decydenci spuścili Stal a pod rządami kolejnych nieudaczników nie możemy się wydostać z buraczanej ligi. Przejadając przy tym grube, miejskie miliony.
Z wygodnego fotela przygląda się temu główny zarządca - dobroczyńca , który nadal myśli , że uratował Klub. Banda hipokrytów , która w trzy lata zniszczyła i ośmieszyła Stal. Jeszcze rok, dwa i kamień na kamieniu tu nie zostanie .

Adams | 2022-06-17 12:55

No to sie dzieje trener Surma na wylocie czyli ciąg dalszy dołowania zespołu...

Młodynie | 2022-06-17 13:36

Tak Surma ma spory kontrakt, którego w związku z cięciami budżetowymi klub nie jest w stanie udźwignąć. Najbliżej Paweł Stolarski z Wólczanki a de facto ze Stali Rzeszów, co może oznaczać współpracę obydwu klubów.

Nicke | 2022-06-17 13:41

Kto podpisał z nim taki kontrakt wiedząc, ze sensu nie będzie?

Młodynie | 2022-06-17 13:50

Czajka z Zielińskim, którzy liczyli na walkę do samego końca o awans. W zimie mieliśmy 4 punkty straty do lidera. W międzyczasie szanse na awans zostały stracone, Czajka i Zieliński odeszli, przyszedł nowy prezes i mocne zaciskanie pasa w tym 4 krotna redukcja budżetu. Przy okrojonym budżecie klubu nie stać na surmę, a też nie wiem czy Stal Rzeszów nie chce abyśmy zostali ich klubem partnerskim z racji iż Wólczanka spadła do 4 ligi.

Maxtor84 | 2022-06-17 15:59

to co się wyprawia w tym klubie to nie wiem powinna się tym zainteresować jakaś tv albo prasa .

Szymek2007 | 2022-06-17 18:28

Ludzie ale Surmą nic kompletnie nie pokazał.Tam nie było jednego meczu z jakimś pomysłem na grę.

Okulickiego | 2022-06-17 20:24

To jest dobry ruch...!!! Trener Surma nic nie dokonał i pewnie żaden nic by nie zdziałał bo to grajki grają a nie trener. Kiedyś pisałem tu że trzeba zapomnieć o awansach a bardzo potrzeba budować ....!!! Ten kierunek który powoli zaczyna się kreować to grajki z regionu + wychowanki. Praca u podstaw i tu potrzeba grajków którzy brutalnie wykorzystają szansę aby się pokazać ... to samo dotyczy trenera ....Trzeba dać szansę komuś komu zależy komuś kto ma jakieś ambicje aby zaistnieć w piłce. A nie przepłacanym grajkom kontuzjowanym i trenerowi który nic nie wniósł dobrego....Jeszcze raz powtórzę...finanso wanie PSA będzie dalej takie jakie było dotychczas . Zapowiedzi o obniżce budżetu to info dla tych krzykaczy co im się nie podobało...ot tak dla zamknięcia ust. ...! Budować ...!!! Nie ma nic do stracenia spokój i wyciszenie PRACA ....będzie dobrze....Ale teraz trzeba zejść na ziemię I pracować ...!!! Mielca nie było 30 lat i dali radę innych też nie było Rzeszowa równierz... Ale tam znaleźli się Ludzie którzy chcieli pracować i robią to choć fundamenty liche i trzeszczą...zobaczy my jak to będzie dalej....pozdro STALÓWKA ZAWSZE PANY...!!!

Młodynie | 2022-06-17 20:28

Za trenerem z Wólczanki ma przyjść Jakub Lorek

Mariuszstalowa | 2022-06-18 07:18

Znowu zbieramy szrot . Jak taki dobry ten trener to czemu Wolka spadla z ostatniej pozycji. Zbieramy pilkarz , ktorzy sie juz wypalili albo nic od dawna nie osiagneli. Zbieramy napastnikow strzelajacych po 5,6 bramek na sezon co w niejednym klubie pomocnik wiecej strzela . Amatorszczyzna ciag dalszy.

Vielitz44 | 2022-06-18 09:06

Mariuszstalowa - a kogo mają sprowadzić? To jest buraczana liga, w dodatku już nawet u nas kasy nie będzie - może się uda kogoś na odbudowę formy, albo starych doświadczonych, nikt już dobry tu przecież grać nie przyjdzie. Stawiać na swoich młodych + paru z zewnątrz, może ktoś nam da swoich na ogranie (ta Stal RZ czy coś) - taki los nas teraz czeka, ugrzęźliśmy w tej lidze na dobre...

Kategoriak | 2022-06-18 13:52

Pare dni temu na stronie Sokoła Nisko było info ze Patryk Marut(nasz wychowanek) był testowany przez Puszczę Niepolomice wiec jednak jakaś młodzież mamy tylko wolą grać w Sokole niż u nas. Coś w tym klubie jest nie tak skoro tak się dzieje

Mariuszstalowa | 2022-06-18 14:49

Jakos inne kluby moga sciagac pilakrzy na poziomie. Moze czas ruszyc sie ze stolka i porozgladac sie po ligach nawet nizszych- sprawdzic kto ile bramek strzela w sezonie , jak druzyna awansowal w nizszych ligach i ile bramek tracili ( szukac tam obroncow) . Nasz zarzat kolejny juz sezon siedzi i tylko czeka by sie zglaszali do nich , ale sami szukac nie maja ochoty. Zarzat powinien byc rozliczany tak jak prywatna firma - nie robisz swojej roboty to wywalic .

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2022-08-13, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Cracovia II - Stal Stalowa Wola

Cracovia II             Stal Stalowa Wola

4 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 1 1-0-0 3
2 Avia Świdnik 1 1-0-0 3
3 Lublinianka Lublin 1 1-0-0 3
4 Sokół Sieniawa 1 1-0-0 3
5 Wieczysta Kraków 1 1-0-0 3
6 Wisłoka Dębica 1 1-0-0 3
7 Orlęta Radzyń Podlaski 1 1-0-0 3
8 Podlasie Biała Podlaska 1 0-1-0 1
9 Chełmianka Chełm 1 0-1-0 1
10 Korona II Kielce 1 0-1-0 1
11 Podhale Nowy Targ 1 0-1-0 1
12 KS Wiązownica 1 0-0-1 0
13 ŁKS Łagów 1 0-0-1 0
14 Stal Stalowa Wola 1 0-0-1 0
15 Czarni Połaniec 1 0-0-1 0
16 Wisła Sandomierz 1 0-0-1 0
17 Unia Tarnów 1 0-0-1 0
18 KSZO Ostrowiec Św 1 0-0-1 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-08-13 STAL - KS Wiązownica
2022-08-17 Unia Tarnów - STAL
2022-08-20 STAL - Chełmianka Chełm
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3379) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1382) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (660)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 51 890 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 25 104 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 69 456 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 36 138 razy
Osób Online: 57 / Czas gen. strony: 0.01356