Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Rzeszów - STAL 2 : 1 (2:0)

Stal Rzeszów - STAL  2 : 1 (2:0)
W derbach Podkarpacia Stalówka przegrywa z druzyna z Rzeszowa 1 : 2.
W galerii sezonu 2004/2005 sa juz zdjecia z meczu z Rzeszowa, ale niestety nikt nie ma do nich dostepu, a to dlatego ze przegladanie zdjec generuje zbyt duzy transfer na serwerze i  w zwiazku z tym juz dzisiaj moglby on zostac wykorzystany i stronka zamknieta.
Dopóki nie uzbieramy pieniedzy na oplate serwera GALERIA zdjec bedzie niedostepna - a 10 czerwca dzialalnosc strony zostanie zawieszona do odwolania.

Osoby które chca wesprzec nasz serwis proszone sa o kontakt email: pawel@interblock.pl

Komentarze (13)

~rt | 2005-06-6 14:14

to kiedy jest ten final o puchar okregu miedzy stalą a tłokami

~... | 2005-06-6 14:16

nie czasem 8. czerwca (w tą środe)?

~;/ | 2005-06-6 14:23

zrylo wam beret

~Cyc-u | 2005-06-6 17:35

15 czerwca z gorzycami gramy z tego co czytałem ostatnio;]

~kibic stali | 2005-06-6 21:53

co jest z tym rankingiem wlaczcie go wkoncu

~on | 2005-06-6 23:50

A czy nie można ogłosić podczas meczu z wisłą, że jest zbiórka na strone? Spiker może to oglosić, a jakaś oznaczona osoba zbierać

~Stalowiec | 2005-06-7 03:06

Stal Stalowa Wola- Tloki Gorzyce 15 czerwca w Przyszowie!!!!!!!!!!!!!!!!

~tomeks | 2005-06-7 03:51

ciekawe czy sie wszyscy pomieszcza :D

~echo dnia | 2005-06-8 09:42

Będzie głośno o Nalepach?




Grzegorz, brat Macieja, chce także bronić w Karpatach Lwów


Grzegorz Nalepa to ten "mniej znany" z dwóch braci bramkarzy o głośnym nazwisku. Wiadomo, to 27-letni Maciej robi karierę, były piłkarz Stali Stalowa Wola i reprezentacji Polski gra teraz w łotewskim Ventspils. Ale i starszy o rok Grzegorz ma swoje ambicje. Grał już w drugoligowym Górniku Łęczna, teraz występuje w czwartoligowym Igloopolu Dębica. Niebawem zamierza pójść w ślady brata.


* Panie Grzegorzu, martwi się pan o swojego brata Maćka? Z Karpat Lwów przeszedł w tym sezonie do pierwszoligowego Ventspils, gdzie miał zarabiać 350 tysięcy euro rocznie, walczyć o Ligę Mistrzów. Tymczasem klub z Łotwy okazał się niewypłacalny, najlepsi zawodnicy wrócili do poprzednich klubów...
- Ventspils rzeczywiście miał kłopoty, z powodów finansowych w lidze występowała ostatnio druga drużyna. A Maciek wrócił do Karpat Lwów, które niestety grają teraz tylko w ukrainskiej drugiej lidze. Mam najświeższe informacje i są one już bardzo dobre. W Ventspils znowu jest dobrze, najlepsi zawodnicy mają wrócić. Maciek tylko czeka na telefon od trenera Łużnego...
* Ponoć znowu pojawiła się propozycja, by Maciej przeszedł do pierwszoligowego ukraińskiego Metalurgu Zaporoże?
- Tak, ten klub interesował się Maćkiem przed sezonem. Sytuacja jest o tyle dobra, że prezes Karpat obiecał nie robić mu przeszkód. Zadeklarował, że może nawet wypożyczyć Maćka za darmo. Tak więc jeśli nie Ventspils, to Zaporoże.
* Maciej nie ma za to szans wrócić do Polski i znaleźć klubu w ekstraklasie. Bo cena za niego jest "zaporowa".
- To prawda. Cena za jego wypożyczenie to aż 500 tysięcy dolarów, a za wykupienie aż... milion. Polskich klubów na to nie stać. Ale mam nadzieję, że w Ventspils znowu odżyje. O reprezentacji na razie nie ma co mówić, bo Maciek musi najpierw grać regularnie i zbierać dobre recenzje. W kadrze są teraz Jerzy Dudek i Artur Boruc, są bezkonkurencyjni.
* Pan broni w czwartoligowym Igloopolu Dębica, ale po sezonie zamierza pan wyjechać na testy do... Karpat Lwów.
- Tak, do tych samych Karpat, gdzie Maciek trafił z drugoligowej Stali Stalowa Wola i rozpoczął dużą karierę, grał w reprezentacji. Po jego odejściu z Lwowa w Karpatach broni do tej pory bramkarz, który był wtedy rezerwowym i siedział na ławie. Nie jest jakimś wybitnym specjalistą i mógłbym z nim powalczyć o miejsce w składzie. W Karpatach zarekomendował mnie rzecz jasna Maciek i pojadę tam po zakończeniu obecnego sezonu. Z wyjazdem wstrzymywałem się wcześniej, bo kończę studia, wychowanie fizyczne na Uniwersytecie Rzeszowskim, pod koniec czerwca bronię pracę magisterską.
* Z grą za granicą ma pan już doświadczenia, bo w wieku 18 lat wyjechał pan do Niemiec...
- Grałem w czwartoligowym VFL Osterkapel. Trafiłem tam dzięki dobrym występom w mistrzostwach Polski juniorów w Łodzi, jako zawodnik Stali Rzeszów. Akurat na mistrzostwach byli obserwatorzy z Niemiec, szukali bramkarza. Zdecydowałem się wyjechać, broniłem przez cały sezon, a poziom czwartej ligi niemieckiej jest znacznie wyższy niż w Polsce. Miałem trochę szczęścia, bo pierwszy bramkarz Osterkapel został wtedy akurat... dyrektorem banku i musiał zrezygnować, nie miał czasu na treningi. Zbierałem dobre recenzje, pojawiła się propozycja gry w trzecioligowym Osnabruck. Gdybym wtedy przeszedł do tego klubu i spisywał się dobrze, miałem szanse zrobić karierę w Niemczech, zostać zauważony. Ale byłem zaledwie osiemnastolatkiem, po rozmowie z rodzicami zdecydowałem się wrócić do Polski, skończyć liceum i studiować.
* W kraju grał pan, jak Maciek, w drugiej lidze. W Górniku Łęczna za pana czasów właśnie powstawał zespół, który miał awansować do ekstraklasy...
- Do Górnika trafiłem z trzecioligowej Wisłoki Dębica. Bardzo mile wspominam czasy gry w drugiej lidze. Grałem w Łęcznej przez rok, z tamtego składu do dzisiaj zostali już tylko bracia Bronowiccy i Szałachowski. Gdy skończył mi się kontrakt, wróciłem do Rzeszowa, bo chciałem skończyć studia. A w kolejnym sezonie Górnik akurat awansował do ekstraklasy. Pamiętam, że graliśmy z Górnikiem sparing z reprezentacją Polski i zebrałem wtedy pochlebne recenzje. Spodobałem się ówczesnemu trenerowi Widzewa Łódź, Dariuszowi Wdowczykowi i otrzymałem propozycję zmiany barw. Była więc wyjątkowa szansa, bym trafił do ekstraklasy. Ale ówczesny trener Górnika, który obecnie prowadzi Heko Czermno, czyli Paweł Kowalski, nie wyraził na to zgody. Uznał, że będę Górnikowi potrzebny. Tak byłem potrzebny, że wylądowałem wtedy na ławce rezerwowych (śmiech). Za Górnika do dzisiaj trzymam kciuki, cieszę się, że sobie świetnie radzi w ekstraklasie. Życzę temu klubowi, by grał w europejskich pucharach.
* W pana Igloopolu jest tylko czwarta liga. Ale jest teraz głośno, że klub z Dębicy podpisał umowę o współpracy z Legią Warszawa. Może ktoś z Igloopolu poleci pana do Warszawy...
- Nie wydaje mi się (śmiech). We współpracy chodzi przede wszystkim o młodych, zdolnych zawodników Igloopolu, którzy mogliby trafić do Legii. A ja już młody nie jestem (śmiech). Klub też na mnie nie zarobi, bo niedługo skończy mi się umowa. Ale współpraca z Legią to świetna sprawa, bo w Dębicy nie brakuje uzdolnionej młodzieży. To inicjatywa Leszka Pisza, wychowanka Igloopolu, który teraz jest w klubie menażerem, a kiedyś był kapitanem Legii. Nasi juniorzy są zdecydowanie najlepsi na Podkarpaciu, wygrywali wszystko jak chcieli. O niektórych młodych będzie niedługo głośno.
* W czwartej lidze podkarpackiej też nie brakuje ciekawych historii. Oto Wisłoka Dębica, która walczy o awans, zaproponowała niedawno ekstrapremie... piłkarzom Igloopolu. Za to, że pokonają najgroźniejszego rywala Wisłoki do awansu, czyli Stal Sanok. Czy to do końca fair?
- Mieliśmy rzeczywiście dobre premie od Wisłoki, dorzucił się też na dodatek burmistrz Dębicy. Nie uważam, żeby było to niemoralne. Do zwycięstwa zawsze można motywować. Oby tylko nie do porażki, bo wtedy sprawa jest zupełnie inna...
* Będzie jeszcze głośno o braciach Nalepach?
- O Maćku na pewno. Co do mnie, to spokojnie podchodzę do tego, co mnie czeka. Może uda mi się jeszcze zagrać w dobrym klubie...
* Dziękuję za rozmowę.

Grzegorz Nalepa ma 28 lat. Jest wychowankiem Stali Rzeszów, grał w niemieckim VFL Osterkapel (IV liga), Zelmerze Rzeszów (III liga), Resovii Rzeszów (II liga), Wisłoce Dębica (III liga), Górniku Łęczna (II liga), Pogoni Leżajsk (IV liga), od tego sezonu jest bramkarzem Igloopolu Dębica (IV liga).


~ | 2005-06-9 08:12

PIŁKA NOŻNA. Kto z kim w barażach o II ligę?




mk,gas 08-06-2005 , ostatnia aktualizacja 08-06-2005 16:26

Jeżeli Tłoki Gorzyce utrzymają drugą pozycję w III lidze małopolskiej to najprawdodpodobniej w barażu o II ligę zagrają z... Radomiakiem, tak samo jak w ubiegłym roku

Rok temu to Tłoki znalazły się w ogonku II ligi i musiały rozegrać baraże z Radomiakiem, który zepchnął Gorzyce do III ligi. Teraz losowanie par barażowych w PZPN znowu skojarzyło drugą drużynę IV grupy III ligi z szesnastą drużyną II ligi. Póki co Tłoki są wiceliderem a Radomiak szesnasty. Przed Tłokami jeszcze jeden mecz z Hutnikiem w Krakowie a Radomiak ma do rozegrania jeszcze dwa mecze. Sytuacja może się więc jeszcze zmienić.

- Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu - mówi trener Radomiaka Mieczysław Broniszewski. - Najpierw musimy zapewnić sobie udział w barażach, a potem czekać na finałowe rozstrzygnięcia w III lidze. Równie dobrze możemy grać z Tłokami jak z Motorem Lublin - zauważa. Nagabywany jednak o szanse "zielonych" w starciu z trzecioligowcem ożywia się. - Piłkarsko jesteśmy lepsi i od Tłoków i Motoru. Co prawda w sporcie różne rzeczy się zdarzają, ale poradzimy sobie. Swoją drogą, to prawdziwa ironia losu, że znów Radomiak może spotkać się z Tłokami w meczach o identyczną co przed rokiem stawkę.

W Gorzycach też jeszcze nie myślą o barażach. - Na razie koncentrujemy się na najbliższym meczu z Hutnikiem. Musimy go wygrać i wtedy będziemy mysleć o barażach. Na razie nie prowadzimy nawet rozeznania siły ani możliwości Radomiaka i innych drużyn z zaplecza ekstraklasy. Jeśli jednak doszłoby do starcia z drużyną z Radomia, to naturalnie chcielibyśmy się zrewanżować za ubiegłoroczną porażkę - mówi Zenon Krówka, kierownik drużyny Tłoków.

Pierwsze spotkanie barażowe odbędzie się na boisku trzecioligowca 18 czerwca, rewanż 22 czerwca na boisku drużyny z II ligi. Oba pojedynki rozpoczynać się będą o godz. 17.

Pary barażowe

* wicemistrz grupy 1. III ligi - 14. zespół II ligi

* wicemistrz gr. 2. III ligi - 13. zespół II ligi

* wicemistrz gr. 3. III ligi - 15. zespół II ligi

* wicemistrz gr. 4. III ligi - 16. zespół II ligi

Gdyby ligi zakończyły rozgrywki w tej chwili, pary barażowe wyglądałyby następująco:* Unia Janikowo - Ruch Chorzów

* Polar Wrocław - Szczakowianka Jaworzno

* Znicz Pruszków - Piast Gliwice

* Tłoki Gorzyce - Radomiak Radom

~ | 2005-06-9 08:13

Juniorzy Stali Stalowa Wola rozgrywali swe mecze w Tarnobrzegu. Juniorzy starsi Siarki, mimo że w ostatnich kilku kolejkach nie spisywali się najlepiej, „sprężyli” się na Stal i wygrali 2:0. Natomiast w meczu juniorów młodszych lepsza okazała się Stal, wygrywając... 2:0. Jednym słowem derby regionu na remis!

~ | 2005-06-9 22:33

jebac tloki gorzyce pozdro od resovii

~mlody | 2005-06-11 12:44

12.06.2005 godz.10:30 Stal Stalowa Wola-Wisłoka Dębica (juniorzy starsi)
12.06.2005 godz.12:30 Stal Stalowa Wola
-Wisłoka Dębica (juniorzy młodsi)
zaprasazm na ostatni mecz juniorow u siebie w tym sezonie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1793) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1106) » Vielitz44 (1077)
» Filip kacper k. (948) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (602)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 3 261 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:1)
1995-07-29
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 123 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 18 873 razy
Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 87 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.03107