Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL Stalowa Wola - Wisła II Kraków, 11 czerwca godz. 16:00

STAL Stalowa Wola - Wisła II Kraków, 11 czerwca godz. 16:00

Przed nami ostatnia 30. kolejka, w której rywalem Stali Stalowa Wola będą rezerwy krakowskiej Wisły. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 16. Obydwie drużyny zapewniły sobie utrzymanie się w lidze i sobotnia konfrontacja nie ma dla nich praktycznie żadnego znaczenia. Jednak, liczymy na dobrą grę, szczególnie ze strony naszej drużyny, która zechce pożegnać się ze swoimi kibcami zwycięstwem. Ale druga drużyna aktualnego mistrza Polski nie przyjedzie do Stalowej Woli jedynie na wycieczkę... Krakowianie, których od stycznia prowadzi trener Jerzy Kowalik (zastąpił Antoniego Szymanowskiego) potrafią być groźni na obcym terenie i czeka nasz zespół twarda przeprawa. Przed rokiem na boisku w Stalowej Woli padł remis 1:1, w rundzie jesiennje też był remis 2:2.
W tej rundzie Wisła wygrała na wyjeździe z Pogonią Leżajsk (1:0) i z Wierną (2:1) oraz otrzymała punkty walkowerem z Pogonią Staszów. W ostatniej kolejce nasz ostatni rywal w tym sezonie zremisował w bezbarwnym meczu w Krakowie z Lewartem 0:0.

.

Komentarze (71)

~;p | 2005-06-9 14:49

Dari kiedy bedzie mozna obstawiac typpera???

~flex xawery lol | 2005-06-9 15:58

wszyscy na sektor robimy mlyn heheh

~janek | 2005-06-9 16:08

flex to juz przerabialismy :) aczkolwiek na ostatniej kolejce milo by bylo sobie pospiewac bo teraz bedzie dllluga przerwa. ale pisanie na internecie "wszyscy na mlyn" wielkie gowno daje, kto ma byc to bedzie i ja mam nadzieje ze sobie pospiewamy

~ | 2005-06-9 16:24

niema gadania tylko mlyn bedzie i bedzie zajebiscie
HEJ STAL STALOWA ZKS !!!

~maciek | 2005-06-9 16:47

ej jaki wynik z przyszowa

~ | 2005-06-9 17:19

kopytko

~keson | 2005-06-9 17:36

pospiewajcie sobie przy ognisku albo pod katedrą może ktoś wam rzuci parę groszy

~pazi | 2005-06-9 17:47

w przyszowie chyba mecz dopiero 15 ...

~BLEJK | 2005-06-9 18:01

powracam do pytania komu przekazac na meczu 10 sempertyn na konfeti jak cos bedzie ultras bo zawsze to 10 wiecej jak cos wiec piszcie na gg 7033418 zeby sie z kims ustawic na meczu i mu to dac

~Jeden Z Piłkarzy | 2005-06-9 21:06

No chlopaki moglibyscie cos zrobic na koniec sezonu bo jak by nie bylo lepiej sie gra z dopingiem :D ale znajac was huja bedzie narka.

~jeden z kibicow | 2005-06-9 21:58

jakie granie takie spiewanie.a na koniec sezonu wez sie rozbiegnij i w drzewo jebnij.

~ | 2005-06-9 22:49

bedzie ktos czy niee

~ | 2005-06-9 22:50

z krakowa

~D | 2005-06-9 23:10

podobno pilkarze i trenerzy...

~spedoo | 2005-06-10 05:13

jestem z chicago ale calym sercem ze STALą STALOWA WOLA POPROSTU CHCIALBYM COS W JAKIS SPOSOB WSPOMOC BO BRAKUJE MI CZASOW 2 LIGI WIEC JAK COS TO PISZCIE

~kuchta | 2005-06-10 07:56

spedoo to rzuc kasą

~kibic 2 | 2005-06-10 09:34

Mecz o pietruszkę, widzów będzie może ze 200, poza tym wynik remisowy pewny !

~do kibic2 | 2005-06-10 09:41

wez frajerze widzow bedzie kolo 800 , to nie czermno czygorzyce tylko stalowa wola. a ty bedziesz siedzial na internecie i pytal, jaki wynik do przerwy ??!! napiszcie!! widac jak chodzisz na emcze jak wypisujesz takie glupoty

~dziennik nowiny | 2005-06-10 10:00

Pożegnanie Adamusa?
W Stalowej Woli tamtejsza Stal podejmie rezerwy Wisły. Ten mecz też nie ma żadnej stawki, ale plotka głosi, że może być ostatnim, w którym "Hutnicy” wystapią pod wodzą trenera Sławomira Adamusa. - Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam - dyplomatycznie stwierdza Bronisław Żak, prezes Stali.

~ | 2005-06-10 10:02

STAL Stalowa Wola WISŁA II Kraków

13. miejsce, 30. pkt 10. Miejsce, 34. pkt

bramki 25-34 bramki 29-35

Dom: 6-5-3 Wyjazd: 5-2-7

W rundzie jesiennej: 2-2

Nareszcie kibice Stali nie będą musieli nerwowo spoglądać na poczynania swojej drużyny. Mecz z rezerwami Wisły mogą potraktować już ulgowo. Miłym akcentem byłoby gdyby piłkarze "Stalówki" zakończyli miniony sezon zwycięstwem. A jest na to szansa bo goście przyjadą w nie najmocniejszym składzie.

W pozostałych spotkaniach: Wierna Małogoszcz - Motor Lublin, Kmita Zabierzów - Sandecja Nowy Sącz, Lewart Lubartów - Pogoń Staszów, Heko Czermno - Górnik Wieliczka.

Super Nowości z dnia 10_06_2005

~kibic 2 | 2005-06-10 11:07

800 ludzi ???
chyba, że z Krakowa przyjadą kibice !
chodzę na mecze i wiem, że w sobotę nie ma po co iść, Wisła świętuje w niedzielę mistrza i nikt z rezerw pierwszoligowych nie przyjedzie !

~zks | 2005-06-10 11:11

wszyscy na młyn :) smieszy mnie juz to
dajcie sobie spokoj kto ma byc to bedzie eeeech nie chce sie nawet pisac

~lukasz | 2005-06-10 13:29

do kibica 2. ciekawe gdzie ty siedzisz na tych meczach skoro kibicow nie widzisz. stalowka jest w czolowce trzeciej ligi jezekli chodzi o frekwencje na meczach. zawsze jest cos kolo 1000 osob no moze troche mniej ale nie 200 tak jak piszesz

~Do spedoo | 2005-06-10 13:35

Zostaw swoje namiary np. e-mail to uzgodnimy co i jak.

~kibic 2 | 2005-06-10 14:15

Nie mówię, że nie jest więcej, ale jutro będzie 200 !!!
JUTRO !

~ | 2005-06-10 14:28

boze po co przychodzic na taki mecz wezcie sie nie gascie ja wole isc na zakryty basena a nie na mecz na którym nikt nie przyjedzie hahahahahayha parodia

~szeryf | 2005-06-10 14:43

Jestescie zalosni... chcesz idz na mecz nie to nie po co piszesz ile bedzie widzow na meczu ? Ja jebie czy to wazne ?

~Cyc-u | 2005-06-10 14:49

jak wolisz isc na basen to co kurwa z ciebie za kibic ?

~kibic 2 | 2005-06-10 14:53

kibic ? nasłucham się samych k... i h..., siedząc obok pijanych żuli na krytej i co z tego mam ???

~kibol | 2005-06-10 14:56

ktos wyzej napisal "po co isc na mecz na ktory i tak nikt nie przyjedzie" czy moglby mi ktos wyjasnic o co chodzilo temu internaucie a najlepiej zeby on sam napisal...

~znawca | 2005-06-10 14:56

Dopóki w polskim futbolu nie będzie kulturalnego dopingu, fajnej oprawy, dobrego zabezpieczenia to nigdy nie będzie dobrze !!!

~jan z czarnolasu | 2005-06-10 15:04

mnie np dziwi takie cos ze przykladowo na 20 moich kolegow ktorzy interesuja sie pilka nozna (LM,El.ME MŚ itp) Stalówka ineresuje sie tylko 2... probowalem reszte namowic zabieralem na mecze jeszcze w II lidze i nic...

~do jana z czarnolasu | 2005-06-10 15:43

Masz Stary rację, bo my mamy takich kibiców od święta ( nie mówię o wszystkich). Mam na myśli takich dupków, co to mówią, że "bryndza", dziadostwo, itd. a na meczu byli ostatni raz jakieś 5 lat temu. Dla NAS każdy mecz powinien być świętem, nieważne ile przyjdzie osób, czy ktoś przyjedzie z ekipy gości, bez wzgledu która to liga...A jak czytam, że facio pójdzie na basen, a nie na mecz, to chce mi sie śmiać.I to nawet nie z powodu, że pójdzie na basen, ale że wchodzi na stronke i o tym pisze. I Komu zrobisz na złość..? Pozdro dla tych, co kibicują, a nie popisują sie przy kompie

~ajrek | 2005-06-10 15:58

ty kibic 2 jak siedzisz na krytej i cie wkurwiaja klace dziadki to chodz do mlynu, jeszcze nikt od tego nie zginal, jedeyne czego brakuje w mlynie to osoby ktora by potrafila tak wszystkich nakrecic zeby spiewali , takiego kurwa wodza co krzyknie "kurwa dajemy chlopaki z dopingiem, KTO WYGRA MECZ ???? "

~mario_stw | 2005-06-10 16:29

Moi dwaj przedmówcy mają rację!!!W naszym mieście nie ma zbyt wielu prawdziwych kibiców(mówie o młynie),a są jedynie małolaty szukające wrażeń i to tylko wtedy gdy widzą większą ekipe na młynie nabierają odwagi i wchodzą na sektor.To prawda że powinien znaleść się jakiś koleś który tym młynem pokieruje,ale bez ludzi kim on ma niby kierować??!!!Podstawowa sprawa to frekwencja na meczach reszta sama wyjdzie,mniej pierdolenia w sieci a wiecej czynów na stadionie.Tak to powinno wygłądać moim zdaniem!!!pozdrawiam wszystkich Fans naszej STALÓWKI!!!!!!FORZA ZKS!!!!!!!!!!!

~jarek23 | 2005-06-10 17:19

patrcie na filmiki takich ekip jak legia, craxa, lech itd. tam stoi wiara a jeden gosc albo nawet kilku stoi na plotach i ich rozgrzewa, drze parcha, pobudza do dzialania, takiego kogos nam potrzeba. osoby o duzej sile przebicia

~hg | 2005-06-10 18:47

jak mozna kupić albo gdzie jakies koszulki stali

~DOJARKA 23 | 2005-06-10 18:48

JARECZKU MŁYNLECHA LEGII CZY NAWET WISLY TO 1/5 KIBOLI A RESZTA TO PIKNIKI
A W STALWOEJ NA MLYNIE ZAWSZE JEST "STARA GWARDIA"
DŁUGO NAMZEJDZIE ZANIM DOOKOPTUJEMY POZIOMEM DO ELITY.
ALE NIE JESTESMY NA STRACONEJ POZYCJI GDYBYSMYTERAZ GRALI W 2 LIDZE UWIERZ MI NASZ MLYN LICZYLBY DO OKOLO 1000 GLOW .NIE PRZESADZILE M1000

~Kibic | 2005-06-10 19:08

Skoro pojawil sie wpis ze prawdziwi kibice sa tylko na mlynie a powiedz mi kolego dlaczego tak uwazasz? ja akurat chodze na mlyn ale powiem Ci ze kiedys dla mnie zdziwieniem bylo ze Ci prawidziwi kibice chcieli spiewac pamietam na czesc bramkarza Stalowki jakim kiedys byl Dymanowski a nie wiedzieli jak ma na imie , jeden krzykna zaspiewajmy o Dymanowskim i po chwili kto wie jak on ma na imie? ... ale spoko masz prawdziwych kibicow. a powiem Ci ze prawdziwi kibice sa rowniez pod kryta bo oni Ci sami wyjadacze sa na kazdym meczu i przynajmniej chodza ogladac swoj zespol w kazdych chwilach ... Pozdro

~ | 2005-06-10 19:33

Cyc-u żebys ty taki chojrak był na żywo jak na necie to moglbys gadać... ale neistety nie jestes ... A jeśli to może małe spotkanie co ty na to wielki "KIBICU"

1921-1938 BORN TO FIGHT FIGHT TO WIN

~ | 2005-06-10 20:21

Szkoda ze u nas nie ma takiego młynu jak np. na Legi czy Wiśle :(

Pozdro :(

~ | 2005-06-10 20:36

no szkoda tylko sobie zobacz ilu mieszkancow ma Warszawa czy Kraków a ile Stalowa Wola !! Chyba jest różnica ??|!!

~:/wescie | 2005-06-10 21:27

tu są kibice i typowe kurwy internetowe te kurwy to te które nie powinny tu wchodzic ... i pierdolić na temat kibicowania jeżeli któregoś kręci cracovia to nara! jush was nie ma :/:/ Pozdro!

~zks | 2005-06-10 21:57

napinajcie sie dalej wolicie to niz przyjsc na mecz co>?

~doJArka... | 2005-06-11 01:48

koles potrafisz rozdzielić kibicowanie w sensie >hool`s, od tego spod znaku .tabka,gardło

~speedo | 2005-06-11 07:02

zucilbym ale chcialbym dla wiarygodnych osob ktorzy nie rozpierdola tej kasy bo zauwazcie ze mi tez nie przylatuje z nieba

~P!otrek | 2005-06-11 09:08

Weźcie już się zamknijcie :/ Nad czym się tu zastanawiać :/ Mecz to mecz, nie gra tu XXX - WisłaII, tylko Stalówka - Wisła II....Mamy chyba najwięcej internetowych kibiców w całej Polsce :/

~stal | 2005-06-11 10:26

jeżeli zbieracie kase na tą stronke jeszcze to dziś na meczu wescie jakiegoś goscia postawcia z jakas plakietką albo z czyms widocznym by pozbierał kasy trochę

~stalowiak26 | 2005-06-11 11:34

jakie wzmocnienia stalowka jakie wzmocnienia mam nadzieje ze beda to pilkarze z 2 lub 3 ligi no i musi byc nowy trener moze WDOWCZYK

~-=- | 2005-06-11 12:03

bueheh taaa a asysten to czesio palik :D no masażysta Fijar i gitatra bueheh

~matt | 2005-06-11 12:32

a mi sie widzi zeby ulozyc jakis hymn i go puszczac przed meczem jak to jest na wisle lub legii , a takzze jak ktos wczesniej wspomnial jakiegos kibica co by mogl na ogrodzeniu rozkrecac mlyn

~mlody | 2005-06-11 12:46

12.06.2005 godz.10:30 Stal Stalowa Wola-Wisłoka Dębica (juniorzy starsi)
12.06.2005 godz.12:30 Stal Stalowa Wola
-Wisłoka Dębica (juniorzy młodsi)
zaprasazm na ostatni mecz juniorow u siebie w tym sezonie

~grzesiek, | 2005-06-11 15:03

ja mam hymn dla Stalóweczki
JAK DŁUGO LUDZIE ZE WSI DO SANU BĘDA SRAĆ TAK DŁUGO NASZA STALÓWKA W 3 LIDZE BĘDZIE GRAĆ i tu jakaś wstawka typu siała baba mak....
Ludzie!!!! Co z Wami o czym Wy tu piszecie??
Tyle

~ | 2005-06-11 15:12

zianie

~ | 2005-06-11 16:52

do przerwy 1-0 w plecy...

~Stalowiec | 2005-06-11 17:08

Do przerwy 0:1 w dupe,wiedzialem kurwa ze tak bedzie,niech sie naucza grac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ | 2005-06-11 17:26

Nadal 0:1 w plecy

~ktos | 2005-06-11 17:32

hutnik - tłoki 0-1 (Fabianowski) , wierna - motor 0-3 75 min

~tomeks | 2005-06-11 17:57

1-1 :]

~tomeks | 2005-06-11 17:58

Tłoki w barażach ! :)

~aaa | 2005-06-11 18:04

czyli co?! uratowaliśmy punkt?!

~koniec | 2005-06-11 18:07

koniec meczu 1:1

~ | 2005-06-11 18:21

kto strzelil?

~/\/\/\ | 2005-06-11 18:22

radar

~jarek23 | 2005-06-11 18:27

no i dobrze ze tloki w barazach, bo jakby przypadkiem motor awansowal to odpadl by jeden z niewielu godnych huligansko grodow w naszej 3 lidze

~don king | 2005-06-11 19:07

mam nadzieje,ze radomiak stuknie tłoki w barażach,to chłopaki moze wrócą-Fabian,Wtorek,Lebioda,Kusiak? to można by powalczyć w przyszłym sezonie

~obiektywny | 2005-06-11 19:18

jak zwykle kibice wsparli pieknym dopingiem stal na pozegnanie

~ | 2005-06-11 19:35

gdzie mozna dostac koszulki jakieś stalówki ale takie zwykłe a nie podobna jak na meczach

~ | 2005-06-11 19:44

Polonii w Zamościu 2 autokary. Polonia traci flagę, w formie rewanżu wbijają się na sektor gospodarzy gdzie siedzą sobie.
ale jaja przemysl chuligani :)

~xa | 2005-06-11 19:51

zdjecia z meczu stalówki z wisłą
www&^#(*.WISłaII-Stalówka.oent . interia.wp.pl

~xa | 2005-06-11 19:52

www.&^#(*.WISłaII-Stalówka.oent . interia.wp.pl


sorka ten link jest juz dobry

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 84 182 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 61 908 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 390 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 187 164 razy
Osób Online: 49 / Czas gen. strony: 0.01054