Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL Stalowa Wola - Wisła II Kraków 1:1

STAL Stalowa Wola - Wisła II Kraków 1:1
STAL Stalowa Wola - Wisła II Kraków 1:1

Komentarze (20)

~kibic stali | 2005-06-12 09:42

mimo iz 13 miejsce niejest zadowalajacym wynikiem no ale coz wazne jest ze mamy 3 lige ;/ i wlasnie za to chcialem podziekowac wszystkim pilkarzom za to ze mimo iz niemieli dobrego skladu to walczyli i swoj cel wykonali mam nadzieje ze w przyszlym sezonie bedzie lepiej i bedzie walka nie o utrzymanie sie tylko o 2 lige bo napewno nasza STALOWKA na nia zasluguje

pozdro dla wszystkich kibicow co wierzyli do konca w nasza druzyne

~Kazo | 2005-06-12 12:29

dołączam się! Brawo i oby było lepiej!

~ | 2005-06-12 13:35

ja tez brawo stal

~stalowiak26 | 2005-06-12 15:38

szarowski bednarz pietrasiewicz wloch krawiec dziuba kasiak i coach adamus tym panom juz dziekujemy potrzebne sa wzmocnienie a nie uzupelnienia skladu graczami z wiosek no i dobry trener z ambicjami moze wdowczyk

~do poprzednika | 2005-06-12 16:25

Byłeś kolego na meczu i w ogóle czy chodziłeś w ciągu rundy? Sądząc z wytypowania A.Kasiaka do "wylotki", to raczej NIE. Co do reszty to się zgadzam, ale przegiąłeś z Kaisakiem, facet ma zdrowie, chęci i ambicję za trzech, pomimo wieku jest mocnym punktem obrony. Pozdrawiam!

~ | 2005-06-12 18:10

co do wlocha i dziuby. dlugo nie grali przez kontuzje. tutaj potrzeba trenera a z wdowczykiem to pojechales.
tej kurwie mowie stanowcze NIE !!

~M.ZetkA | 2005-06-12 18:38

do @STALOWIAK26@ zastanów się co ty piszesz... jak nie chodzisz na mecze STALI to nie pisz ze trzeba Kasiaka wywalic! ! ! człowieku on zapiepsza za trzech a JAK BYŁES na sobotnim meczu to widziałes chyba jakie akcje przeprowadzał prawa strona. Widac ze jemu to przynajmniej sie chce w przeciwienstwie do np. Bednarza...

tak na marginesie(nie do wszystkich oczywiscie) - chamskie to bylo jak wyzywaliscie Kelehi Ihenachio... wezcie sie zastanowcie jak cos mowicie...
wierze ze sa jeszcze noramlnie kibicie stalowki bo jesli jestes rasista to nie mozesz byc prawdziwym kibicem
pozdro

FORZA JUVE ! ! ! FORZA ZKS STAL ! ! !

~:/ | 2005-06-12 18:38

A pieniążki na trasfery to może sami wylożycie?

~ | 2005-06-12 18:38

Szarowski zdecydowanie tak dziekujemy temy antytalentowi Adamus tak samo i Bednarz i Włoch a reszta do przemyslenia

~Mareczek_Drozd | 2005-06-12 18:38

to wpisu wyżej: ty koleś dalej jesteś wkurwiony na wdowczyka? Otrząśnij sie, mecz z Kolporterem był sezon temu. Ale to zresztą nierealne. Wdowczyk nie przyjdzie do Stalówki. W grę wchodzi Brzeziński, Gielarek

~Mareczek_Drozd | 2005-06-12 18:41

odpowiedziałem oczywiście wpis tego anonima (6 wpis od góry)

~fan piłki | 2005-06-12 18:43

Ja pamiętam, jak kiedyś po meczu z Przemyślem kilku wyzywało przy tunelu dwóch czarnoskórych i tak się wtedy zastanawiałem, gdzie rozum, gdzie wrażliwość, coż jak ma być dobrze na stadionach, skoro debile mają kompleksy, a w domu ich starzy tak ich wychowali ?!

~mamuśka | 2005-06-12 19:23

za książki się cholera lepiej weźcie! :P

~... | 2005-06-12 19:42

nie moglem byc na wczorajszym meczu i mam 2 pytania:
1.kto strzelil dla wisly gola?
2.czy w wisle gral ktos z 1 zespolu?

~ | 2005-06-12 20:01

dla Wisły strzelił chyba Małkowski, a z pierwszego składu nie było nikogo ( imprezka w Krakowie...- tytuł opijają), ale u nas było dużo z pierwszego składu...

~xx | 2005-06-12 20:21

kto strzelił bramki we wczorajszym meczu?

~Wielki | 2005-06-12 21:39

chcecie zmian? więc tak ,jesli wywalą Adamusa to poraz kolejny budowanie zespołu od nowa i co? walka o utrzymanie! poraz kolejny tylko teraz się nie uda zobaczycie! Zostawcie ich w spokoju a będzie OK!sprowadzanie ludzi z Gorzyc typu Wtorek,ok tylko tyle piszecie że trzeba kochać klub z którego się wyszło a oni co? jak byłspadek to szybko uciekali za judaszowe pieniądze do Gorzyc na czele z Wieprzęciem! teraz gdy im się nie powiodło to wiedzą gdzie ich klub?

~BigStar | 2005-06-12 21:45

Popieram Wielkiego w 100% Tylko Stal!

~ | 2005-06-13 18:18

Panowie popieram wiekszosc waszych pomyslow ale trzeba cos zdzialac najlepiej jak zarzad klubu odwiedzi czasami nasza strone i rozpatrzy nasze pomysly. Dobrze by bylo gdyby przy naszym klubie powstal dobrze zorganizowany ( tak jak w Krakowie czy Warszawie ) ,, Klub Kibica '' musimy zrobic cos w tych sprawach

pozdro dla Kibiców

~ | 2005-06-14 12:18

ty wielki to jestes ladnie pierdolniety. jak nie znasz tematu od srodka to nie pisz pierdol ze wtorinio czy inni spierdzielili !!!!! bo kurwa to stalowowolscy dzialacze mieli swych wychowankow w dupie.a ty wolalbys pracowac za kurwa 300 zloty czy np za 1500???wiec zastanow sie co wogole pajacu piszesz.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3231) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1334) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (943)
» Kamil (844) » Rafix (768)
» Misio (672) » Kamilosss (631)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 17 171 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 51 781 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 36 567 razy
Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 13 095 razy
Osób Online: 51 / Czas gen. strony: 0.01796