Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bez Radara, Drozda, Maciorowskiego ...

Bez Radara, Drozda, Maciorowskiego ...

Wszystko wskazuje na to, że Marek Drozd, Daniel Radawiec, Jacek Maciorowski, Tomasz Wietecha nie będą w przyszłym sezonie piłkarzami Stali Stalowa Wola.
Daniel Radawiec (na zdjęciu) przymierza się do gry w Stali Rzeszów, także Marek Drozd jest przymierzany do gry w tej drużynie, ale o wychowanka „Stalówki” zabiega również świeżo upieczony drugoligowiec HEKO Czermno. A podobno w przypadku „Mara” wchodzi jeszcze jeden drugoligowy klub...
– Wszystko wyjaśni się w najbliższych dniach - mówi Marek Drozd – Dziś najbliżej mi do HEKO, ale klamka jeszcze nie zapadła. Na razie jadę na wakacje.
Niewykluczone, że ze Stalą pożegna się także bramkarz Tomasz Wietecha, którym zainteresowany jest ponoć KSZO Ostrowiec Sw.
– Jeżeli otrzymam propzycję z II ligi, to przyznaję, że chciałbym z niej skorzystać - mówi Tomek Wietecha – To chyba zrozumiałe, że mam ambicje i chciałbym grać wyżej. Jeżeli jednak byłaby to propzycja z jakiejś drużyny z III ligi, to wolę zostać w Stalowej Woli.
W nowym sezonie zabraknie chyba także Jacka Maciorowskiego, który nie zamierza pozostać w Stalowej Woli.

Źrdóło: www.stal.stw.pl/pilka

Komentarze (17)

~bulu | 2005-06-17 07:57

no to chyba 4 liga bedzie !

~ | 2005-06-17 09:25

nie chyba bedzie tylko na pewno kurwa mac

~ | 2005-06-17 10:03

Tomek zestań w Stali w 2 lidze jeszcze pograsz ze swoiom ukochanom drurzynom a tym wspaniałym kibicom nalezysie 2 liga bez ciebie nigdy juz w stalowce niebendzie 2 ligi to samo Radar zostańcie panowie

~sitek | 2005-06-17 10:05

kurwa jezeli oni odejdo to sie zabije :(

~kusik | 2005-06-17 10:08

jestem fanem motoru lublin

~88 | 2005-06-17 10:09

jeśli tak to daj dane to ci wjade na chate a i pozdro 88

~xyz | 2005-06-17 10:19

Nie przesadzajcie, dajcie chlopakom pograc w lepszej lidze, nas narazie na druga lige nie stac a nowych pilkarzy pewnie trener B. nabedzie takich aby sie utrzymac wiec bez nerwow.

~mlody | 2005-06-17 10:24

jezeli odejda, no to niestesty spadek, bo przeciez watpie czy znajdziemy w okregowce lepszego bramkarza niz Tomek Wietecha ... bo tam nasi dzialacze szukaja "talentow" :////////

~kibic 2 | 2005-06-17 11:00

Tomek, zrobiłeś tyle dla klubu i kibiców, że jeśli odejdziesz - masz prawo...
Takie jest moje zdanie...
Oczywiście szkoda wielka, ale ile można grać o nic !!!

~tomeks | 2005-06-17 11:21

no to mamy 4 lige ? Chyba ze zrobia kilka dobrych trensferów w co watpie ! A na miejscu Tomka już dawno bym przeszedł do II ligi a nie grał rok po roku w III lidze !

~ | 2005-06-17 12:01

kur.., siąść i płakać!!! Przynajmniej działacze dorobią do pensji

~kolo | 2005-06-17 12:16

mam nadzieję że w ich miejsce pojawią się godni następcy. Tomek marnuje się w III lidze, wg. mnie ma papiery na I ligę. Radawiec mógłby zostać ale pewnie Stal Rz. będzie chciała walczyć o II ligę i to go najbardziej kusi. pewnie jak zabraknie Tomka to w jego miejsce przyjdzie Dydo ze Stali Rz. mam nadzieję że przynajmniej podstawowy rdzeń drużyny zostanie zachowany (te Mietki, Kasiaki, Drabiki itp.) i mam nadzieję że ten skład nie będzie uzupełniony a wzmocniony - wtedy może stać będzie ich na środek tabeli

~KIBOL | 2005-06-17 12:35

Jesli chodzi o Radara i Drozda to sa
na 100 procent zawodnikami Stali
Rzeszow bo maja podpisane juz umowy.

~koyak | 2005-06-17 13:32

zajebistom strone macie nawet zdjecia ''mozna" sobie poogladac
kto to wymyslił zeby podawac haslo na galerii

~do kusika | 2005-06-17 13:57

ten kusik co napisał że jest fanem motoru jest z niska mieszka na ósemkach! możemy zrobić cfaniaczkowi wjazda!

~ | 2005-06-17 15:07

mozemy i mu zrobimy nie odchodzdzie RADAR TOMEK DROZD ZOSTANCIE ZNAMI

~~~1938~~ | 2005-08-3 16:59

hehe tylko odeszedl Drozd i Radar , Macior zostal zato przszli inni co bede godnie prezentowac Stalowke !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2022-08-13, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Cracovia II - Stal Stalowa Wola

Cracovia II             Stal Stalowa Wola

4 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 1 1-0-0 3
2 Avia Świdnik 1 1-0-0 3
3 Lublinianka Lublin 1 1-0-0 3
4 Sokół Sieniawa 1 1-0-0 3
5 Wieczysta Kraków 1 1-0-0 3
6 Wisłoka Dębica 1 1-0-0 3
7 Orlęta Radzyń Podlaski 1 1-0-0 3
8 Podlasie Biała Podlaska 1 0-1-0 1
9 Chełmianka Chełm 1 0-1-0 1
10 Korona II Kielce 1 0-1-0 1
11 Podhale Nowy Targ 1 0-1-0 1
12 KS Wiązownica 1 0-0-1 0
13 ŁKS Łagów 1 0-0-1 0
14 Stal Stalowa Wola 1 0-0-1 0
15 Czarni Połaniec 1 0-0-1 0
16 Wisła Sandomierz 1 0-0-1 0
17 Unia Tarnów 1 0-0-1 0
18 KSZO Ostrowiec Św 1 0-0-1 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-08-13 STAL - KS Wiązownica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3378) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1382) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (660)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 50 878 razy
ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 636 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 9 588 razy
STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 67 467 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.01481