Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wisła II Kraków - Stal Stalowa Wola 1:2 (1:0)

Wisła II Kraków - Stal Stalowa Wola 1:2 (1:0)

Początek należał do gospodarzy. Już w 5 minucie ładną akcję środkiem pola przeprowadzili Gajek, Szałęga i Kmiecik a ten ostatni mógł spokojnie skierować piłkę do siatki. Szans na podwyższenie rezultatu krakowianie mieli kilka: w 27. min niedokładnie uderzał Wojcieszyński, chwilę potem po rzucie wolnym Szabat źle główkował, a Rosłoń nie potrafił dobić piłki z najbliższej odległości. W 37 min. Kmiecik świetnie wycofał piłkę głową do Borowczyka, ale ten nie trafił w bramkę. Stalowowolanie najlepszą okazję mieli w 35. min, kiedy nie atakowany przez nikogo Ożóg przebiegł z piłką 30 metrów, a potem huknął z dystansu w kierunku bramki Juszczyka, którego wyręczyła poprzeczka. Wcześniej ni to strzał ni dośrodkowanie w wykonaniu Krawca omal nie zaskoczyło bramkarza gospodarzy, który z trudem sparował piłkę na poprzeczką.

W przerwie trener stalowowolan powiedział swoim piłkarzom w szatni kilka ostrych słów i na placu gry pojawił się zupełnie inny zespół. Początkowo gospodarze bronili się całkiem dzielnie. W 64 minucie Stręciwilk nie potrafił wepchnąć do siatki piłki wędrującej w pobliżu bramki, w ostatniej chwili na róg zdołał wybić ją Kokoszka. Za chwilę doszło do jeszcze większego zamieszania. W niesamowitym tłoku piłka znalazła Krawca, który uderzył mocno ale w poprzeczkę. W następnych kilku minutach przycisnęli gospodarze. Najpierw Kmiecik liczył na to, że ktoś trąci piłkę uderzaną w środek bramki z wolnego. Następnie po dobrym dograniu Szałęgi, Gajek trafił w zewnętrzną część słupka. Na koniec Wietecha przegrał walkę o górną piłkę z Kmiecikiem, jednak dwukrotnie obrońcy zapobiegli stracie bramki przy strzałach Małeckiego.

W 75. min stalowcy przełamali bramkową niemoc. Piłka dotarła do wprowadzonego chwilę wcześniej na boisko Jabłońskiego i ten będąc bardziej z boku pola karnego spokojnie przymierzył przy dalszym słupku, gdzie futbolówka wpadła do siatki po rękach Juszczyka. Trzy minuty później spod linii bocznej z rzutu wolnego dośrodkowywał Ożóg, przy biernej postawie krakowskich obrońców Gęśla głową skierował piłkę do bramki i goście objęli prowadzenie. W ostatnich minutach meczu po strzałach Jabłońskiego i Gęśli Juszczyk z trudem wybijał piłkę na róg. Chwilę później na raty bronił strzał z wolnego w wykonaniu Kusiaka. Gospodarze natomiast nie byli już w stanie zagrozić bramce rywala.

WISŁA II Kraków 1

STAL Stalowa Wola 2

(1-0)

1-0 Kmiecik (5.), 1-1 Jabłoński (76.), 1-2 Gęśla (78.)

WISŁA II: Juszczyk – Szymonik, Kokoszka, Rosłoń, Grochowski (63. Tyrpuła) - Szabat (46. Małecki), Gajek, Wojcieszyński, Borowczyk (80. Smółka) - Kmiecik, Szałęga

STAL: Wietacha – Kasiak, Maciorowski, Wieprzęć, Drabik - Kusiak, Ożóg, Iwanicki (75. Jabłoński), Krawiec (75. Pietrasiewicz) - Telka (53. Stręciwilk), Gęśla

Sędziował Marcin Szrek (Kielce). Żółte kartki: Kokoszka - Drabik. Widzów 200.

Źródło: Super Nowości

Komentarze (23)

~Tomeczek | 2005-08-8 12:44

www.forum.3liga.prv.pl fotozabawa i typer

~1938 | 2005-08-8 20:10

w sobote hutnik a ja jestem ciekaw kiedy ruszy przebudowa krytej i calej infrastruktury zwiazanej ze stadionem i okolicami.

~stal | 2005-08-8 21:19

elo no wlasnie co to bedzie z naszym stadionikiem

~Fan | 2005-08-8 21:23

no Wy tu mowicie o przebudowie stadionu a ostatnio gralem na bocznym w pilke i widzialem jak przyszlo kilku kolesi i wyrwalo 5 krzeselek

~kolunio | 2005-08-8 22:11

kiedy bedzie typer na stronce pozdro

~?????? | 2005-08-9 01:04

a bgdzie Arek Koluch to był zawodnik!! kto wie gdzie gra??
PS ))

~~~1938~~ | 2005-08-9 07:09

A po co ci to ??? gra w IV lidze w Wisle Tczew .

~pietia | 2005-08-9 10:48

To będziemy mieli przebudowę stadionu ?? Skąd to wiecie?

~kibic | 2005-08-9 15:59

Stadion bedzie przebudowany dopiero jak stadion lekkoatletyczny przy szpitalu bedzie wybudowany porzadny wtedy
lekkoatletczny klub wiktoria zostanie przeniesiony tam wałsnie
Wtredy bedizmey mieli inny stadion bez bierzni

~stal | 2005-08-9 18:00

a kiedy oni zrbia ten stadion lekkaatletyczny

~kibic | 2005-08-9 18:07

jak tylko basen wyremontuja:)
bo sanepid chial zamknac go

~kibic | 2005-08-9 18:08

stadion jest dopiero 3 w kolejnosci
ale jak juz wiem to na basenie były jhakies remonty przeprowadzone

~stal | 2005-08-9 19:33

ej ale kiedy ma ruszyc dokladnie cos z ta przebudowa tego stadionu>?/

~1938 | 2005-08-9 20:39

widzieliscie nowa trybunke wisly krakow?jest zajebista.jak tak rozbuduja caly stadion to bedzie miala gdzie reprezentacja swoje mecze i nie bedziemy musieli sie wstydzic ze nie mamy jednego porzadnego stadionu,no i czekamy na remont naszej maracany.pzdr.

~loko | 2005-08-9 23:59

kiedy stalowa w LM proszę odpowiedzcie

~Barczysty | 2005-08-10 01:13

Jak ja się za ten klub wezme to bedzie liga mistrzów. Obiecuje!!!

~bulu | 2005-08-10 11:30

ty kurwa barczysty zesrasz sie anie do ligi mistrzow doprowadzisz!!

~bulek | 2005-08-10 11:43

cos sie zacielo czy co? ostatni mecz: Wierna-Stal 0-0, nastepny mecz Wisla-Stal? moze cos aktualnosci?

~zzz | 2005-08-10 12:26

o ktorej jest mecz z hutnikiem??

~lukasz | 2005-08-10 13:02

o 17

~1938 | 2005-08-10 16:04

wezcie cos zrobcie z dzialem ''galerie''.jakies haslo trzeba a pozniej po wpisaniu i tak lipa z tego.''z prasy'' to podobnie.na takie zajebiste zdjecia nie moga sobie popatrzec fani z innych klubow.pzdr.

~jacek | 2005-08-10 18:50

kto wie dlaczego nie działeja strony stalowej

~kolunio | 2005-08-10 20:26

typer typer typer typer typer typer typer typer kiedy bedzie pozdro

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3148) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 733 razy
Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 426 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 24 343 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 887 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.01275