Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wisła II Kraków - Stal Stalowa Wola 1:2 (1:0)

Wisła II Kraków - Stal Stalowa Wola 1:2 (1:0)

Początek należał do gospodarzy. Już w 5 minucie ładną akcję środkiem pola przeprowadzili Gajek, Szałęga i Kmiecik a ten ostatni mógł spokojnie skierować piłkę do siatki. Szans na podwyższenie rezultatu krakowianie mieli kilka: w 27. min niedokładnie uderzał Wojcieszyński, chwilę potem po rzucie wolnym Szabat źle główkował, a Rosłoń nie potrafił dobić piłki z najbliższej odległości. W 37 min. Kmiecik świetnie wycofał piłkę głową do Borowczyka, ale ten nie trafił w bramkę. Stalowowolanie najlepszą okazję mieli w 35. min, kiedy nie atakowany przez nikogo Ożóg przebiegł z piłką 30 metrów, a potem huknął z dystansu w kierunku bramki Juszczyka, którego wyręczyła poprzeczka. Wcześniej ni to strzał ni dośrodkowanie w wykonaniu Krawca omal nie zaskoczyło bramkarza gospodarzy, który z trudem sparował piłkę na poprzeczką.

W przerwie trener stalowowolan powiedział swoim piłkarzom w szatni kilka ostrych słów i na placu gry pojawił się zupełnie inny zespół. Początkowo gospodarze bronili się całkiem dzielnie. W 64 minucie Stręciwilk nie potrafił wepchnąć do siatki piłki wędrującej w pobliżu bramki, w ostatniej chwili na róg zdołał wybić ją Kokoszka. Za chwilę doszło do jeszcze większego zamieszania. W niesamowitym tłoku piłka znalazła Krawca, który uderzył mocno ale w poprzeczkę. W następnych kilku minutach przycisnęli gospodarze. Najpierw Kmiecik liczył na to, że ktoś trąci piłkę uderzaną w środek bramki z wolnego. Następnie po dobrym dograniu Szałęgi, Gajek trafił w zewnętrzną część słupka. Na koniec Wietecha przegrał walkę o górną piłkę z Kmiecikiem, jednak dwukrotnie obrońcy zapobiegli stracie bramki przy strzałach Małeckiego.

W 75. min stalowcy przełamali bramkową niemoc. Piłka dotarła do wprowadzonego chwilę wcześniej na boisko Jabłońskiego i ten będąc bardziej z boku pola karnego spokojnie przymierzył przy dalszym słupku, gdzie futbolówka wpadła do siatki po rękach Juszczyka. Trzy minuty później spod linii bocznej z rzutu wolnego dośrodkowywał Ożóg, przy biernej postawie krakowskich obrońców Gęśla głową skierował piłkę do bramki i goście objęli prowadzenie. W ostatnich minutach meczu po strzałach Jabłońskiego i Gęśli Juszczyk z trudem wybijał piłkę na róg. Chwilę później na raty bronił strzał z wolnego w wykonaniu Kusiaka. Gospodarze natomiast nie byli już w stanie zagrozić bramce rywala.