Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» GÓRNIK WIELICZKA - STAL STALOWA WOLA 0-0

GÓRNIK WIELICZKA - STAL STALOWA WOLA 0-0

Stalowcy dołączyli do grona ekip, które nie dały rady pokonać bramkarza górników w tym sezonie, ale to żaden powód do troski. Zespół z Wieliczki jest świetnie zorganizowany w defensywie. Na szczęście dla naszych "hutników”, Górnik słabiutko spisuje się z przodu. Trener Łach przeciwko Stali do ataku wystawił Pawła Zegarka i Kamila Sendorka, ale to nie powodowało zbyt często zagrożenia pod bramką Wietechy. Tym niemniej pan Tomek musiał się "spiąć”, kiedy w 22. minucie Zegarek szarżował; Wietecha rzucił mu się pod nogi, a rywal nie trafił do bramki.
Stalowcy nie próżnowali w ataku. W 65. minucie Tomasz Telka i Kamil Gęśla nie dali rady Łukaszowi Paluchowi, w 81. minucie bliski szczęścia był Łukasz Stręciwilk. W 84. minucie znów Wietecha znalazł zatrudnienie - obronił strzał Tomasza Księżyca z wolnego.

GÓRNIK: Paluch - Baran, Grodzicki, Księżyc, Szczepański - Skiba (59. Suchan), Weinar, Cebula, Kwieciński - Sendorek (83. Warmuz), Zegarek (73. Kozieł).
STAL: Wietecha - Kasiak, Wieprzęć, Drabik, Maciorowski - Krawiec, Kusiak (62. Iwanicki), Ożóg, Telka (81. Stręciwilk) - Jabłoński (69. Pietrasiewicz), Gęśla.
SĘDZIOWAŁ Starobrat (Warszawa). ŻÓŁTE KARTKI: Księżyc, Grodzicki, Weinar - Telka. WIDZÓW 300.

Źródło: Dziennik Nowiny

Komentarze (30)

~... | 2005-08-22 10:37

wedlug mnie teraz najwazniejsze spotkanie to bedzie z Kmita. chlopkai musza wygrac zeby sie odblokowac po tych remisach. mysle ze bedzie dobrze

~młodys | 2005-08-22 13:04

przypominam że do nabycia jest najnowsza edycja vlepek Stali Stalowa Wola, 12 rodzaji 10 gr sztuka wymiar 5na5cm lakierowane, no i zajebiste projekty(grafik), gdy ta seria zejdzie to pewnie sie wezme za wieksze tzw samochodowki (20na20cm,podlozne,flagowe itp)
Kontakt:
mlodysw@o2.pl
gg - 2453060

tutaj link do fotki:

~matbrat | 2005-08-22 14:41

Stalowcy nie próżnowali w ataku. W 65. minucie Tomasz Telka i Kamil Gęśla nie dali rady Łukaszowi Paluchowi, w 81. minucie bliski szczęścia był Łukasz Stręciwilk
...co to jest????buheheh,nie proznowali???chyba jednak...
co za oferma pisala ten artykul???

~Juzek90 | 2005-08-22 14:56

ah kiedy wkoncu wygramy ten drugi mecz ?? moglo byc lepiej z Hutnikiem Krakow :D bedzie dobrze

~wiór | 2005-08-22 15:19

a z kim kopią nastepny raz

~śiwy | 2005-08-22 15:26

będzie jakiś dym z kmitą ?

~Umokuro | 2005-08-22 15:28

zobaczymy co bedzie po 8-9 kolejkach wtedy bedzie mozna powiedziec o co gramy bo teraz jest takie nastawienie ze grajmy jak najlepiej o gorna czesc tabeli ale chyba wiekszosc liczy na to ze bedziemy grac o II lige... i bardzo dobrze bo trzeba tak myslec i pilkarze tak samo ale nie ma co liczyc punktow ile to mamy miec na koniec rundy tylko skupic sie na meczu z Kmita i zdobyc 3 pkt bo pozniej ciezki wyjazd do Stróż z tamtejszym Kolejarzem ale walczyc walczyc i jeszcze raz walczyc teraz najwazniejsze jest zwyciestwo z Kmita...

~pleban | 2005-08-22 15:54

kto jedzie do aten na wisłe?

~cycu | 2005-08-22 17:15

ta siwy bedzie dym przyjedzie uzbrojona horda kibicow kmity :D

~Gula-Gula | 2005-08-22 19:39

Stal wygrana w sobote Gula-Gula wam to mówi!! A Sałek do ataku!! Gula-Gula wam to mówi!! Transmisja tv w tele5 komentują Mateusz Borek i jako ekspert Tadzio Krawiec? Gula-Gula wam to mówi!!

~ktosiu | 2005-08-23 12:54

Ale jaja, 20 września w Gorzycach Wisła Kraków !!!

~kibic stali | 2005-08-23 15:15

do ktosia co wtym dziwnego ze w gorzycach bedzie wisla przeciez to jest PP

pozdro dla kumatych

~tomeks | 2005-08-23 15:23

Puchar Polski :
Tłoki Gorzyce - Wisła Kraków.
Pierwszy mecz odbędzie się 20 lub 21 września.

~kibic | 2005-08-23 15:46

Przeciez zamiast Tłoków mogal grac stalówka:(:(:( z Wisłą:(

~kudzio | 2005-08-23 18:54

afamus baran wystawil wtedy junirow na mecz :/ takto mozna by powalczyc z tlokami a nie wystawil juniorow :/ i przegrlaismy, takto by moze cos kasy bylo i wogole :/

~ktos | 2005-08-23 20:10

wiecie moze jak Polska- Węgry nie miałem mozliwosci oglądania :( a nigdzie nei ma wyniku

~mniszek | 2005-08-23 20:13

Polska 3 - 4 Węgry, fajny ciekawy oczywiscie tez zabawny :D szkoda przegranej ale to byla zabawa no i sporo ludzi sie fajnie bawilo:P

~ktos | 2005-08-23 20:14

dzięki za info .:]

~Fan | 2005-08-23 20:30

najlepszy byl komentator a doping tez nie najgorszy

~hej stal | 2005-08-24 10:18

kiedy bedzie typer i galeria ???????????

~hej stal | 2005-08-24 10:19

~Kotwa | 2005-08-24 13:47

Byłem na meczu w koncowce moglismy strzelic ale braklo szczescia mecz bez dopingu
Brawo Tomek Wietecha w drugiej polowie dwa razy nas uratowal w pierwszej kiks przy wybiciu ktory mogl skonczyc sie golem ale kolo nie trafil z okolo 25 metrow do pustej bramki

~nie kumaty | 2005-08-24 14:01

to zaraz zaraz jak to bylo Wietecha wybil pilke? i gdzie poszedl skoro kolo do pustej bramki celowal? niech napisze ktos kto byl na meczu

~felipe | 2005-08-24 16:26

wietecha wybiegl i interweniowal przed polem karnym ale mu zeszla pilka i zamiast ja wybic to podal do Zegarka ktory byl na ok 25 metrze przed nasz bramka przylal pilke troszke podciagnal i atakowany przez wieprzecia strzelil fatalnie a bramka byla pusta( straszny kiks wietechy:)

~kibic | 2005-08-25 12:07