Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» GÓRNIK WIELICZKA - STAL STALOWA WOLA 0-0

GÓRNIK WIELICZKA - STAL STALOWA WOLA 0-0

Stalowcy dołączyli do grona ekip, które nie dały rady pokonać bramkarza górników w tym sezonie, ale to żaden powód do troski. Zespół z Wieliczki jest świetnie zorganizowany w defensywie. Na szczęście dla naszych "hutników”, Górnik słabiutko spisuje się z przodu. Trener Łach przeciwko Stali do ataku wystawił Pawła Zegarka i Kamila Sendorka, ale to nie powodowało zbyt często zagrożenia pod bramką Wietechy. Tym niemniej pan Tomek musiał się "spiąć”, kiedy w 22. minucie Zegarek szarżował; Wietecha rzucił mu się pod nogi, a rywal nie trafił do bramki.
Stalowcy nie próżnowali w ataku. W 65. minucie Tomasz Telka i Kamil Gęśla nie dali rady Łukaszowi Paluchowi, w 81. minucie bliski szczęścia był Łukasz Stręciwilk. W 84. minucie znów Wietecha znalazł zatrudnienie - obronił strzał Tomasza Księżyca z wolnego.

GÓRNIK: Paluch - Baran, Grodzicki, Księżyc, Szczepański - Skiba (59. Suchan), Weinar, Cebula, Kwieciński - Sendorek (83. Warmuz), Zegarek (73. Kozieł).
STAL: Wietecha - Kasiak, Wieprzęć, Drabik, Maciorowski - Krawiec, Kusiak (62. Iwanicki), Ożóg, Telka (81. Stręciwilk) - Jabłoński (69. Pietrasiewicz), Gęśla.
SĘDZIOWAŁ Starobrat (Warszawa). ŻÓŁTE KARTKI: Księżyc, Grodzicki, Weinar - Telka. WIDZÓW 300.

Źródło: Dziennik Nowiny

Komentarze (30)

~... | 2005-08-22 10:37

wedlug mnie teraz najwazniejsze spotkanie to bedzie z Kmita. chlopkai musza wygrac zeby sie odblokowac po tych remisach. mysle ze bedzie dobrze

~młodys | 2005-08-22 13:04

przypominam że do nabycia jest najnowsza edycja vlepek Stali Stalowa Wola, 12 rodzaji 10 gr sztuka wymiar 5na5cm lakierowane, no i zajebiste projekty(grafik), gdy ta seria zejdzie to pewnie sie wezme za wieksze tzw samochodowki (20na20cm,podlozne,flagowe itp)
Kontakt:
mlodysw@o2.pl
gg - 2453060

tutaj link do fotki:
img308.imageshack.us/my.php?image=seriastalowka2tj.jpg

~matbrat | 2005-08-22 14:41

Stalowcy nie próżnowali w ataku. W 65. minucie Tomasz Telka i Kamil Gęśla nie dali rady Łukaszowi Paluchowi, w 81. minucie bliski szczęścia był Łukasz Stręciwilk
...co to jest????buheheh,nie proznowali???chyba jednak...
co za oferma pisala ten artykul???

~Juzek90 | 2005-08-22 14:56

ah kiedy wkoncu wygramy ten drugi mecz ?? moglo byc lepiej z Hutnikiem Krakow :D bedzie dobrze

~wiór | 2005-08-22 15:19

a z kim kopią nastepny raz

~śiwy | 2005-08-22 15:26

będzie jakiś dym z kmitą ?

~Umokuro | 2005-08-22 15:28

zobaczymy co bedzie po 8-9 kolejkach wtedy bedzie mozna powiedziec o co gramy bo teraz jest takie nastawienie ze grajmy jak najlepiej o gorna czesc tabeli ale chyba wiekszosc liczy na to ze bedziemy grac o II lige... i bardzo dobrze bo trzeba tak myslec i pilkarze tak samo ale nie ma co liczyc punktow ile to mamy miec na koniec rundy tylko skupic sie na meczu z Kmita i zdobyc 3 pkt bo pozniej ciezki wyjazd do Stróż z tamtejszym Kolejarzem ale walczyc walczyc i jeszcze raz walczyc teraz najwazniejsze jest zwyciestwo z Kmita...

~pleban | 2005-08-22 15:54

kto jedzie do aten na wisłe?

~cycu | 2005-08-22 17:15

ta siwy bedzie dym przyjedzie uzbrojona horda kibicow kmity :D

~Gula-Gula | 2005-08-22 19:39

Stal wygrana w sobote Gula-Gula wam to mówi!! A Sałek do ataku!! Gula-Gula wam to mówi!! Transmisja tv w tele5 komentują Mateusz Borek i jako ekspert Tadzio Krawiec? Gula-Gula wam to mówi!!

~ktosiu | 2005-08-23 12:54

Ale jaja, 20 września w Gorzycach Wisła Kraków !!!

~kibic stali | 2005-08-23 15:15

do ktosia co wtym dziwnego ze w gorzycach bedzie wisla przeciez to jest PP

pozdro dla kumatych

~tomeks | 2005-08-23 15:23

Puchar Polski :
Tłoki Gorzyce - Wisła Kraków.
Pierwszy mecz odbędzie się 20 lub 21 września.

~kibic | 2005-08-23 15:46

Przeciez zamiast Tłoków mogal grac stalówka:(:(:( z Wisłą:(

~kudzio | 2005-08-23 18:54

afamus baran wystawil wtedy junirow na mecz :/ takto mozna by powalczyc z tlokami a nie wystawil juniorow :/ i przegrlaismy, takto by moze cos kasy bylo i wogole :/

~ktos | 2005-08-23 20:10

wiecie moze jak Polska- Węgry nie miałem mozliwosci oglądania :( a nigdzie nei ma wyniku

~mniszek | 2005-08-23 20:13

Polska 3 - 4 Węgry, fajny ciekawy oczywiscie tez zabawny :D szkoda przegranej ale to byla zabawa no i sporo ludzi sie fajnie bawilo:P

~ktos | 2005-08-23 20:14

dzięki za info .:]

~Fan | 2005-08-23 20:30

najlepszy byl komentator a doping tez nie najgorszy

~hej stal | 2005-08-24 10:18

kiedy bedzie typer i galeria ???????????

~hej stal | 2005-08-24 10:19

kiedy bedzie typer i galeria ???????????

~Kotwa | 2005-08-24 13:47

Byłem na meczu w koncowce moglismy strzelic ale braklo szczescia mecz bez dopingu
Brawo Tomek Wietecha w drugiej polowie dwa razy nas uratowal w pierwszej kiks przy wybiciu ktory mogl skonczyc sie golem ale kolo nie trafil z okolo 25 metrow do pustej bramki

~nie kumaty | 2005-08-24 14:01

to zaraz zaraz jak to bylo Wietecha wybil pilke? i gdzie poszedl skoro kolo do pustej bramki celowal? niech napisze ktos kto byl na meczu

~felipe | 2005-08-24 16:26

wietecha wybiegl i interweniowal przed polem karnym ale mu zeszla pilka i zamiast ja wybic to podal do Zegarka ktory byl na ok 25 metrze przed nasz bramka przylal pilke troszke podciagnal i atakowany przez wieprzecia strzelil fatalnie a bramka byla pusta( straszny kiks wietechy:)

~kibic | 2005-08-25 12:07

Wie ktos kiedy stalówka ma treningi??

~ | 2005-08-25 12:32

codziennie o 17

~bulu | 2005-08-26 10:39

dobra chlopaki , Wietecha zrobil blad, ale kazdy mzoe sie pomylic!!

~ | 2005-08-26 10:54

stal rzeszow zremisowala z pogonia lezansk 1:1

~KON | 2005-08-26 20:38

Ma ktoś 80 vlepek kupię na pewno
tylko czy ktoś ma do sprzedania
OCZYWIŚCIE VLEPKI STALÓWKI

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 47 809 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 26 644 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 90 330 razy
STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 37 605 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01394