Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka gra w piątki

Stalówka gra w piątki
Zmiana w terminarzu spotkań z udziałem trzecioligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola. Stalówka aż trzy spotkania na własnym stadionie rozegra w... piątek.
Stal zagra w piątki zamiast w soboty w Stalowej Woli z: Hetmanem Zamość (23 września, godz. 15:30), Sandecją Nowy Sącz (7 października, godz. 15:30) i ze Stalą Rzeszów (21 października, godz. 15). -Zmiana terminów spowodowana jest wyborami prezydenckimi i parlamentarnymi - tłumaczy Tadeusz Duszyński, dyrektor sportowy Stali. -Policja nie jest w stanie odpowiednio zabezpieczyć wtedy naszych spotkań. A nie ma co ukrywać, że mecze z Hetmanem, Sandecją i Stalą Rzeszów to mecze podwyższonego ryzyka.
źródło: "Echo Dnia"

Komentarze (29)

~tomek | 2005-09-8 15:29

ale kurwa lipa :/
malo medzie ludzi ze huj !

~Jack | 2005-09-8 16:15

mnie np. bardziej odpowiadaja piatki bo w weekendy nie zawwsze moge wiec spoko ale zdaje sobie sprawe ze dla wiekszosci to moze byc klopot ale moze bedzie dobrze oby Stalówka wygrywala i niewazne czy w piatki czy w poniedzialki :)

~stal | 2005-09-8 16:26

co ci policjanci chca przeciesz my sie ,,strasznie lubimy" z tymi klubami . przeciesz my ich tylko tak na żarty butujemy

~1938 | 2005-09-8 16:32

co do awansu pan duszynski wypowiedzial sie nadzwyczaj jasno i przejrzyscie:narazie awans nas nie interesuje,budujemy druzyne na przyszlosc na awans ale nie w tym roku.z tv kablowej stella z dn. 08.09.2005.pozostawiam to bez komentarza.pzdr.

~<1938> | 2005-09-8 17:01

To kiedy Tadku ????? jak nie w tym sezonie to kiedy ?:> NIe czaje Cie z tą wypowiedzią :|

II LIGA II LIGA StALóWkA !!!!!

~Gonzo | 2005-09-8 17:08

A co za różnica, kto ma być to będzie! Buda o tej godzinie się konczy, praca też, stragany z bananami można zamknąć wcześniej, a niech się martwią przybysze z Zamościa, rzeszowa i...he,he Sącza ( Ci to mają przeje...)

~cyc-u | 2005-09-8 17:11

...czy kazdy mecz na ktorym moga pojawic sie przyjezdni to mecz podwyzszonego ryzyka ?:| dajcie ludzie spokoj... :/
A co do tego awanasu to mysle ze awet gdy "przypadkiem" Stalowka zajmowala wysokie miejsce w tabeli to i tak nie wlaczymy sie do walki o awans... przegramy tu przgeramy tam i awansu nie bedzie... nie wiem czy to kwestia braku finansow na 2 lige czy chodzi o cos inneggo . w zasadzie szkoda by bylo awansowac by po roku znow zawitac do 3 ligi lepiej poczekac rok jeszcze niech sie chłopaki ograja...ale z drugiej strony... :)

~nash | 2005-09-8 17:42

pewnie za rok o tej porze beda mowic o awansie tylko ze wtedy po 5 kolejkach bedziemy na 12 miejscu a nie na 1

~Karpik | 2005-09-8 17:51

Ja powiem tak: nic na siłe. Jak kazdy kibic Stalówki pragne awansu do 2 ligi. Ale jesli klub organizacyjnie nie dostaje do pięt średnim klubom 2 ligowym to ja za awans dziękuje. Nie chce zeby Stalówka skonczyła tak jak Mława czy Błękitni coś tam coś tam. Po prostu wole zeby wszystko robione było powoli. Wyremontują stadion,bedzie troche kasy bedzie awans.

~Karpik | 2005-09-8 18:02

Niektóre kluby na siłe chcą awansowac bo liczą na to ze po awansie firmy sie zainteresują i bedą sponsorowac. Ale w Stalowej czegos takiego nie będzie.. Pójdziesz do jakiejs firmy i powiesz ze awansowalismy a prezes tej firmy ci odpowie: "huj mnie to obchodzi" :(

~Karpik | 2005-09-8 18:08

I bardzo chciałbym zeby przeprowadzony został pożądny remont stadionu. Nie taki ze pomalują ławki tylko powazny remont. Bo gdy sie wyremontuje stadion to on pozostanie na bardzo długo. No i sponsorzy jak widzą dobry stadion to bardziej chcą inwestowac. Przykładem jest KSZO.

~tomek | 2005-09-8 18:09

z takim nastawieniem jakie pokazal Karpik w pierwszej swojej wypowiedzi daleko zajechac nie mozna :]

~1938 | 2005-09-8 18:12

tylko po co robic wzmocnienia ?chca pokazac ze maja duzo kasy na premie itp.zgadzam sie zeby najpierw wyremontowac stadion tylko z tego co wiem to klub w tym przedsiewzieciu partycypowalby w malym stopniu.pieniazki przyszlyby z np.z urzedow miejskich,wojewodzkich moze z unii,totalizatora i innych zrodel.jakby klub mial sam to robic to pomyslmy ile na to trzeba kasy ludzie?lepiej miec team na utrzymanie i nie trwonic kasy.to w takim razie mozna kupic paru koszykarzy i awansowac do basketligi co nie?tylko ze tu na wejscie trzeba miec z poltorej banki, ale nie wiem czy na 2 lige tez nie trzeba?z pelnym szacunkiem ale mietek,wieprzec,krawiec i inni starzy nie graja tu za 1000 zeta.pzdr.

~polac | 2005-09-8 18:56

Zastanawiam sie tylko, kiedy w polsce, a przez to i w stalówce, będą takie czasy, że kluby będą miały dobrą bazę sportową i utrzymywać się będą mogły z wychowanków? Bo im lepsze zaplecze tym lepiej można wyszkolić młode talenty...

~jack | 2005-09-8 19:21

zebysmy mieli nienajlepsza druzyne to o awans trzeba walczyc przeciez jak mozna wyjsc na boisko z nastawieniem gramy zeby nie przegrac za wysoko albo moze uda sie zremisowac... nie ma jakis nadludzi w innych zespolach i mysle ze kazdy pilkarz wychodzac na boisko chce wygrac mecz! a od zwyciestwa do zwyciestwa i zobaczy sie co bedzie! a co oni niby maja zrobic? wysc na boisko i polozyc sie??!! gra sie w kazdym meczu o 3 pkt co nasi pilkarze juz w tym sezonie pokazali i oby sie na tym nie skonczylo!!! bo w takim razie co ma powiedziec Stal Rz.??? niby taki faworyt a cos im nie wychodzi... to oni powinni sobie powiedziec jestesmy przygotowani organizacyjnie i finansowo na awans ale nie umiemy grac w pilke wiec odpuscmy ten sezon!!! Ludzie troche wiecej wiary

~Karpik | 2005-09-8 20:25

Masz racje polac. Już kiedys pisałem ze aby klub był dobry musi miec dobrych wychowanków. A juniorzy muszą miec gdzie grac. I ktoś tu powie że przeciez mamy boiska treningowe. Takie boiska to mozecie sobie do dupy wsadzic. W Stalowej Woli jest naprawde duzo talentów tylko że oni po prostu nie mają najlepszych warunków do pracy. Odpowiednia baza treningowa to jest kurwa podstawa w zagranicznych klubach. I mysle ze warto zainwestowac w infrastukture. Tylko za co????? :D

~idea | 2005-09-8 20:40

za pińondze

jest takie powiedzonko "od nendzy do pińiendzy" :D

~knedel | 2005-09-8 22:20

z buska przyjedzie 5 autobusów fanatycznych kiboli, nieidzcie na mecz bo was zabiją hehehehehehehe

~bulu | 2005-09-9 08:31

bardzo smieszne , podejrzewam ze nie przyjada 2 pelne autokary :) Z tego co wiem to oni nie organizuja wyjazdu

~Jack | 2005-09-9 10:26

w Super Nowosciach pisze ze w meczu z Buskiem nie zagraja : Jabłoński i Gęśla (kontuzje) oraz Pietrasiewicz (kartki)... moze byc nieciekawie :/

~Karpik | 2005-09-9 13:50

do jack: Gdzie to przeczytałeś w internetowym wydaniu
www.super-nowosci.pl czy w papierowym wydaniu tej gazety????. Mi sie wydaje ze to gówno warte info,albo ze sobie jaja robisz bo np. w echu dnia i nowinach nic nie pisze o kontuzji naszych napastników. A jesli chodzi o pietrasa to moze grac.......

~Holigan | 2005-09-9 13:51

Ja pierdole jak czzytam te brednie co tu wpisujecie to zygac sie chce!!! Pierdolenie internauci wezice kurwa nie piszcie ze nie pasuje wam piatek bo w y i w sobote nie przyjdziecie!!!! Wiec zamknąc pyski i siedziec cichow domu!!!!!!!

~Jack | 2005-09-9 14:34

w "papierowym" wydaniu SN o tym pisze ale tez mi to nie pasuje pewnie jakas kaczka dziennikarska

~Stop bluzgom ! | 2005-09-9 15:50

Stop bluzgom !

~polac | 2005-09-9 16:25

Ja tez popieram Ligę Patologoicznych Rodzin :D

~mnieciek | 2005-09-9 23:51

ee ty holigan zamknij twarz i daj ludziom spokojnie się wypowiadać, a piatek to faktycznie beznadziejny termin

~karpik | 2005-09-10 10:00

Ja to czy bedzie mecz w piątek czy kurwa w środe to i tak pójde. Jak ktoś chce to i tak przyjdzie. Kiedys mecz był a ja konczyłem szkołe 30min przed jego rozpoczęciem to kurwa biegłem przez całą Stalową (nie trenuje w viktorii) i zdązyłem :D

~boss | 2005-09-10 14:17

to dobrys.prawie 3 km w pol godziny,zacznij trenowac,heheh

~karpik | 2005-09-10 14:56

ale zapomniałem napisac ze ze szkoły jeszcze szedłem na chate zostawic plecak i cos zjesc. Więc ponad 3 km w około 10- 15 min

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola
2022-05-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Tomasovia

Stal Stalowa Wola             Tomasovia

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 29 18-6-5 60
2 Cracovia II 29 17-6-6 57
3 ŁKS Łagów 29 17-6-6 57
4 Chełmianka Chełm 29 17-6-6 57
5 Podhale Nowy Targ 29 16-6-7 54
6 Avia Świdnik 29 16-5-8 53
7 KSZO Ostrowiec Św 29 12-8-9 44
8 Wisłoka Dębica 29 11-10-8 43
9 Unia Tarnów 29 10-11-8 41
10 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
11 Orlęta Radzyń Podlaski 29 9-10-10 37
12 Podlasie Biała Podlaska 29 7-12-10 33
13 Czarni Połaniec 29 8-7-14 31
14 Sokół Sieniawa 29 8-7-14 31
15 Wisła Sandomierz 29 6-6-17 24
16 Korona Rzeszów 29 5-8-16 23
17 Tomasovia 29 4-6-19 18
18 Wólczanka W. Pełkińska 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-05-21 Czarni Połaniec - STAL
2022-05-28 STAL - KSZO Ostrowiec Św
2022-06-04 Wólczanka W. Pe.. - STAL
2022-06-11 STAL - Unia Tarnów
2022-06-18 Korona Rzeszów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3340) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1362) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (990)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (643)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 23 406 razy
STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 53 300 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 075 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (:)
1999-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 774 razy
Osób Online: 47 / Czas gen. strony: 0.03765