Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Hetman Zamość 1 : 0 (0:0)

STAL - Hetman Zamość  1 : 0  (0:0)

STAL - HETMAN 1:0 (0:0)
1-0 Telka (61)
STAL: Wietecha - Kasiak, Drabik, Wieprzęć (55 Sałek), Maciorowski - Iwanicki (69 Pietasiewicz), Kusiak (84 Kurasiewicz), Ożóg, Krawiec - Stręciwilk (55 Jabłoński), Telka.
HETMAN: Karnas - Sawic, Przybyszewski, Reyer (46 Lipiec), Chałas - Szepeta, Kita, Pliżga, Sobczyk - Iwanicki, Ziarkowski.
Sędziował: Tomasz Piróg (główny) oraz Leszek Solarz, Jakub Slusarz (wszyscy KS Kraków).
Zółte kartki: Krawiec - Pliżga.
Widzów: 1200

Dobry, dynamiczny, a przy tym twardy mecz, w którym o zwycięstwie Stali zadecydował piękny strzał z rzutu wolnego Tomasza Telki w 61. minucie. Młody napastnik Stali przymierzył precyzyjnie z lewej nogi z około 25 metrów, Karnas rzucił się tam, gdzie trzeba, ale niezdążył - piłka wylądowała w jego bramce tuż przy lewym słupku.

Minuta po minucie
3 - Po podaniu Ożoga z lewej strony pola karnego z 14 metrów wysoko nad bramką huknął Stręciwilk
3 - Indywidualna akcja Iwanickiego zakończona mocnym dośrodkowaniem na pole bramkowe Hetmana. Niebezpieczeństwo zażegnał Przybyszewski, wybijając piłkę na róg
4 - Stręciwlik dogrywa w polu karnym do Telki, ale ponownie szybsi obrońcy Hetmana
13 - Kolejna, dynamiczna akcja prawą stroną Iwanickiego. Po jego podaniu Marek Kusiak strzelił z około 13 metrów obok spojenia słupka z poprzeczką
14 - Wietecha łapie piłka na linii bramkowej, po uderzeniu Sobczyka z rzutu wolnego z ponad 20 metrów
20 - Rajd Sobczyka lewą stroną.  Pomocnik gości minął Kasiaka, wpadł w pole karne, ale nie miał odpowiedniego wsparca swoich kolegów i skończyło się dla Stali jedynie na strachu
32 - Kita zamieszał w polu karnym Stali, ale i on nie miał pomysłu na to, co zrobić z piłką...
45 - Gorąco pod bramką Stali, po kiksie Drabika, a za chwilę jeszcze goręcej po błędzie Karnasa. Bramkarz Hetmana wypuścił piłkę po „główce” Telki i gdyby nie Sawic (?), który wykopał ją z linii bramkowej, Stal prowadziłaby 1:0. Inna rzecz, że zaspał w tej sytuacji Stręciwilk, który stał w pobliżu...
54 - Kontra Hetman, na nasze szczęście zdążył na czas Andrzej Kasiak, który przerywa ofiarną interwencją akcję Szepety
57 - Bardzo ładna zespołowa akcja Stali zakończona centrą z boku boiska na 7 metr- Iwanicki był, gdzie trzeba, ale nie uderzył czysto głową i piłka oleciała obok słupka. Lecz nawet, gdyby padła bramka, nie zostałaby ona uznana. Sędzia boczny podniósł chorągiewkę...
61 - Jabłoński faulowany 25 metrów od bramki. Piłkę ustawiają, Marek Kusiak i Tomasz Telka. Na strzał decyduje się „Tela” i piłka ląduje tuż przy słupku w bramce Hetman, obok wyciągniętego jak struna Karnasa. 1:0
69 - Ładny lecz niecelny strzał Lipca z okło 25 metrów. Piłka mija spojenia bramki Stali
70 - Gróźnie pod bramką Stali. Jacek Iwanicki łapie się za głową po tym, jak po błędzie Wietechy i po jego uderzeniu piłkę z bramki wybija w pole gry Jacek Maciorowski
75 - przerwana kontra Stali, nie pierwszy raz dzięki krakowskiemu sędziemu, który od początku meczu życzliwszym okiem spogląda na gości...
84 - Boisko opuszcza kulejący Marek Kusiak, a jego miejsce zajmuje debiutujący w drużynie seniorów, Waldemar Kurasiewicz.
90 - Sędzia przedłuża mecz o 4 minuty. Hetman próbuje atakować, ale czyni to nieudolnie, Stal spokojnie czeka na końcowy gwizdek. I koniec. Piąte zwycięstwo „Stalówki” z rzędu.

Trenerzy po meczu:
 Grzegorz Wesołowski (Hetman)
– Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, jeśli chodzi o cechy wolicjonalne. To był twardy, męski bój. W pierwszych 10 minutach Stal miała zdecydowną przewagę. Moim piłkarzom myśl, że grają z liderem, związała chyba nogi. Potem gra się wyrównała i tak pozostało do końca tego pojedynku. Owszem, Stal miała lekką przewagę, ale i my stworzyliśmy sobie jedną, dwie sytuację, po których mogliśmy strzelić bramkę. Nie udało się tego zrobić, jak również tego, by urwać Stali choć jeden punkt.

Sławomir Adamus (Stal)
– Coraz trudniej nam się gra. Już nie jesteśmy anonimowym zespołem, jak chociażby w zeszłym sezonie. Teraz każdy przeciwnik mobilizuje się podwójnie do walki z liderem. Stworzyliśmy sobie znacznie więcej sytuacji strzeleckich niż Hetman i dlatego uważam, że z przekroju całego meczu to my zasłużyliśmy sobie na zwycięstwo. A tak to już w piłce jest, że wystarczy jeden, dobry, celny strzał i cel jest osiągnięty. Od poniedziałku żyjemy już następnym spotkaniem ze Stalą Sanok.
 


Janusz Iwanicki
 Jednym z najlepszych graczy meczu Stali z Hetmanem był prawy pomocnik Janusz Iwanicki. Od początku spotaknia wykazywał on wielką ochotę do gry, sprawiając obrońcom gości sporo problemów. Czy popularny „Iwan” swoim dobrym występem na dłużej wywalczył sobie miejsce w podstawowej „jedenastce”?

– Kadra Stali jest wyrównana. I bardzo dobrze, bo nie ma obaw, że jak któremuś z nas przytrafi się kontuzja, to nie będzie miał go kto zastąpić. A przez to jest także rywalizacja. Nie wiem, czy dzisiejszym oraz wcześniejszym meczem wywalczyłem sobie miejsce w podstawowym składzie, ale na pewno będę o nie walczył. Dzisiaj grało mi się dobrze, czułem głód piłki, tylko ta nieszczęsna kontuzja...Po zderzeniu z jednym z rywali nie mogłem kontynuowć gry i musiałem opuścić boisko. To jednak nieważne, ważne, że znów wygraliśmy. Niech tak się dzieje nadal! Choć wiem, że będzie coraz trudniej. Terza wszyscy już sobie ostrzą na Stal zęby, ale my nie mamy zamiaru poprzestawać na tym, co mamy, chcemy nadal wygrywać!

www.stalstw.pl

1. STAL SW 8 20 10-3
2. Avia 8 16 13-9
3. Stal Rz. 8 15 15-7
4. Motor 8 13 12-7
5. Górnik 8 13 8-6
6. Kmita 8 12 12-10
7. Tłoki 8 12 10-12
8. Stal S. 8 11 13-10
9. Kolejarz 8 11 13-11
10. Pogoń 8 11 6-7
11. Hutnik 8 11 11-13
12. Sandecja 8 10 7-11
13. AKS 8 9 6-9
14. Hetman 8 6 6-8
15. Wisła II 8 3 3-11
16. Wierna 8 2 2-12

 

Komentarze (99)

~ | 2005-09-23 18:11

jak nie teraz to kiedy ?? 2 LIGA STALÓWKA !!

~DzIkI | 2005-09-23 18:11

Brawo Tela ... bylo troche farta z tym uderzeniem (fatalny blad bramkarza) .
A co do meczu to nie byl to mecz za ciekawy .

~PiErWsZy | 2005-09-23 18:11

NaJlEpSzY Z NalEpSzYcH!!

~ | 2005-09-23 18:12

pytanie do admina co to sie jebie ze jak wysle sie jedna wiadomosc wysyla kilka ??? wez to stary napraw !

~STaL... | 2005-09-23 18:12

Zna ktos inne wyniki z naszej grupy??

~1938 | 2005-09-23 18:14

jabol jesli sie bedzie tak dalej podpalal i gral solowki to sobie nie pogra.jest dobry ale na boisku jest zespol a nie on sam.pzdr.

~<1938> | 2005-09-23 18:18

UWAGA !!!! na meczu z Hetmanem byl trener Stali Sanok : Rysiu Federkiewicz ktory sprawdzal zawodnikow Stalowki przed najblizszym naszym wyjazdowym spotkaniem

~M.ZetkA | 2005-09-23 18:21

całe widowisko popsuł sędzia ! ! ! takiego pajaca to ja dawno nie widziałem... takich ludzi trzeba usuwac bo zasmiecaja nam boiska... ;-ppp a co do meczu to marne spotkanie, atak telka +streciwilk = 0 dobra zmiane dał jabol....

F O R Z A J U V E ! ! ! F O R Z A S T A L Ó W K A ! ! !

~Edi | 2005-09-23 18:25

racja napad Telka Stręciwilk nie za bardzo ale po zmienach w II polowie zaczelo sie ukladac

~Kano | 2005-09-23 18:39

M.ZetkA jeśli twierdzisz że Telka = 0 to chyba inny mecz oglądaliśmy , bo Tela grał niemalze najlepiej z wszystkich Stalowcow , nie dosc ze zabierał piłki spod nog graczom Hetmana to strzelił fantastyczna bramke , co do Stręciwilka to podziele Twoją opinie on tylko zawadza , ale młody jest mozna mu wybaczyc , Jabol tez popełniał błędy miał 2 razy na czystej pozycji Telke mimo to decydowął się na nic nie warte strzały ogolna Ocena : Telka 5 , Streciwilk 2 , Jabol 3 , pozdro

~ziom 14 | 2005-09-23 18:41

ja sie nie znam na meczach ale stalówka i tak JEST NAJLEPSZA!! a kto jest inego zdania to niedorobiony troche...

~STaL... | 2005-09-23 18:58

Kolejarz Stróże 5-0 Pogoń Leżajsk

~kibic | 2005-09-23 19:08

5 zwyciestwo z rzedu. juz dawno nie bylo czegos takiego w stalowce:). ostatnio chyba w sezonie jak awansowali do 2 ligi

~ktosik :) | 2005-09-23 19:08

kiedy wkoncu zobacze na stadionie przy ul.Hutniczej wiecej niz 2 strzelone bramki przez Stal ?:> wynik moze byc nawet 3:2 albo wyzej ;):D

~kibic | 2005-09-23 19:16

Prawda jest taka ze jakby nie bład bramkarza chuja by sttezlił ten telka.Strzał był lekki tak samo jak lekki jest jego wykonawca.Ogolnie bardzo słaby mecz ale cieszy wymeczone zwyciestwo.

~kibic | 2005-09-23 19:21

nie wazny styl . wazne ze sa trzy punkty. jak przegrywaja narzekacie jak wygrywaja to tez narzekacie . cieszmy sie z tego co jest i pomalu moze wkoncu cos sie ulozy. bo stalowka zasluguje na druga lige

~ | 2005-09-23 19:25

Bójcie sie chamy do II ligi wracamy ! :]

~HETMAN | 2005-09-23 19:30

2 liga 2 liga taki HUJ

~wiedzmin | 2005-09-23 19:39

wiedzialem ze wam qrwa nie dogodzi ,qrwa styl gra ten dobry ten slaby cos wam powiem jebnijcie sie w beret matoly!!!

~klawisz | 2005-09-23 19:41

a co do młynu znowu zajebisty jak zawsze zreszta te spiewy ,race ,flagi az cchce sie patrzec:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

~ | 2005-09-23 19:45

a gdzie mozna sciągnąć tą bramke ?

~ktos z miasta | 2005-09-23 19:46

wiedzmin sam se pierdolnij ale w jajo chuja sie znasz a podnosisz głos.kazdy sie podnieca 2 liga 2 liga a prawda jest taka ze nawet jakbysmy weszli co uznał bym za cud to szybciej bysmy z tamtad spadli jak weszli.Powiedzmy szczrze mecze wygrywamy fuksami zwyciestwa sa wymeczone co nie zmiena faktu ze sie nie ciesze ale prosiłbym niekorych "optymistów"o otząsniecie sie.

~ktos z miasta | 2005-09-23 19:48

pomyłka oczywiscie pownno byc ze sie ciesze pozdroo

~... | 2005-09-23 19:56

stal rzeszow-kmita zabierzow do 35 min 2 : 0

~M.ZetkA | 2005-09-23 20:08

no dobra moze troche przesadziłem z tym telka bo chlopak sie starał - to fakt.... ale streciwilk to po tej kontuzji .... ;-/// szkoda gadac...

F O R Z A J U V E ! ! ! F O R Z A S T A L Ó W K A ! ! !

~gripes | 2005-09-23 20:10

Telka robi coraz większe postępy, może być z niego pożytek. dzisiaj zagrał dobry mecz. Co do Stręciwilka to się zgodzę - nie ma on wystarczających umiejętności na grę w III lidze. szkoda, że Stalowka zrezygnowała z Damiana Judy, bo on strzela ostatnio bramki dla Sokoła, a u nas byłby mocnym zmiennikiem i też coś by ustrzelił...

~STaL... | 2005-09-23 20:12

znaktos atualny wynik Stali Rzeszów z kmita???????????

~ | 2005-09-23 20:14

atmosfera jak na lidera przystało...ale się musi chujowo taki piłkarz czuć jak gra w kompletnej ciszy - u siebie, a jak na wyjeździe. Pozdro dla wszystkich kibiców Stalówki! Brawo kopacze, ale mieszają w tej lidze na razie i oby tak dalej

~!!!!!!!! | 2005-09-23 20:39

jak tam sytuacja w Rzeszowie??

~lol | 2005-09-23 20:44

wez sie schowaj z ta juda;/ chlopak biegac nie umie..;/ zyciowa ciota z niego jest;] lepszy Stręciwilk od huja pierdolonego z niska

~Fan | 2005-09-23 21:11

wie ktos moze dlaczego Adamus zrobil 4 zmiany przeciez dozwolone sa tylko 3

~tomeks | 2005-09-23 21:38

w 3 lidze mozna robic 4 zmiany

co do meczu w Lezajsku sedzia gwizdal pod gospodarzy... 2 czerwone dla Pogoni + kontrowersyjny karny dla Kolejarza.

~$T@L | 2005-09-23 21:46

Wie ktoś gdzie można kupic koszulki STALÓWKI ??!!

~STaL... | 2005-09-23 22:01

Stal Rzeszów 2-0 Kmita Zabierzów

~KS HETMAN ZAMOŚĆ | 2005-09-23 22:04

ONLY HETMAN !!!

+ AVE HETMAN +
_____________________
Czy wygrywasz, czy nie..
Ja i tak kocham Cie ..
Hetmanek OLE OLE..
_____________________

~do fan | 2005-09-23 22:06

fan huja wiesz o przepisach w 3 lidze

~CXA | 2005-09-23 22:06

a co sie działo kibicowsko z obu stron ??

~Kurve | 2005-09-23 22:28

Cieszy wymęczone zwycięstwo przez stalówkę. ale panowie z taką grą to daleko nie zajdziemy!!!! Najlepszy dziś na boisku był bez dwóch zdań Jarek Wieprzęć, który wyprzedzał w obronie wszystkich, ładnie wyskakiwał do główek, dobrze podłączał się do stałych fragmentów gry. Najsłabiej zagrał w Stali Tadziu Krawiec. Potwierdza że dla niego najlepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzanie go na ostatnie 20 minut, na podmęczonych już obrońców druzyny przeciwnej. Zdobycz punktowa cieszy nas wszystkich, ale styl gry nie za bardzo. Bo jak lider 3 ligi moze wygrywać swoje mecze zawsze biednie po 1:0. Moim zdaniem limit szczęścia skończony i od następnej kolejki już będzie w plecy. 1 porażka w Sanoku.

~kibic69 | 2005-09-23 22:47

wygrała stal super i ok, ale kurwa ciągla będą 1:0 wygrywać?. na motor i rzeszów to mało. goscie dajcie więcej z siebie

~pff | 2005-09-23 22:59

ja juz was ludzie nie czaje. to sa marne prowokacje czy wy naprawde jesescie tak zakompleksieni ? jezeli chodzicie na mecze to wiecie ze Stalowce idzie zazwyczaj lepiej z tymi lepszymi druzynami. i co z tego ze wygrywaja 1:0 ? to zle ? przegrywali zle. wyrywaja zle. widzieliscie pierwsze 5 minut spotkania z hetmanem ? i czego tu sie wstydzic co prawda pozniej gra troche siadla ale goolnie nie jest tak zle. wiec dobrze ogladajcie mecz a potem komentujcie. pozdro

~do Kurve | 2005-09-23 23:00

Spokojnie.Popatrz na Chelsea - oni tez nie strzelają nie wiadomo ilu bramek, przewaznie po 1:0 tak jak nasza kochana Stalowka:)Nie wazne ile bramek, wazne sa 3 pkt.Zauwaz co sie zmienilo: chlopaki potrafia strzelac bramki w koncowkach, gdy do tej pory tylko tracili.Bedzie dobrze!!

~tomeks | 2005-09-24 01:58

Widze ze stronka pomalu jest uzupelniana :) Sa fotki stadionu, jest terminarz i tabela :)

~Stalowiec | 2005-09-24 03:00

Teraz trzeba uzupenic sklad

~kibic stali | 2005-09-24 07:08

co do poziomu meczu to mecz niebyl zbyt ciekawy ale to nie jest wazne wazne jest to ze zdobylismy kolejne 3 pkt . wezmy pod uwage ze stalowka nieszczela duzo bramek ale to za sprawa przeciwnej druzyny ktora bronila sie praktycznie cala 11-stka tym bardziej was powinien cieszyc wynik bo tak naprawde tylko to sie liczy . a co do dopingu na tym meczu to sie niebede wypowiadal pozdro dla tych ktorzy byli na sektorze i pozostalych wiernych kibicow stali

~kibolek | 2005-09-24 10:16

Ta uderzenie telki zajebiste po huju. Prawde mowiac to ten strzal mu nie wyszedl i tylko dzieki ogromnemu szczesciu i zamieszanie pod bramka ta pilka wpadla. On ledwo ta pilke dokopal. Dobrze ze w Hetmanie byl jeszcze lepszy bramkarz.

~czmielu | 2005-09-24 11:00

pila z wiatrem leciala i wpadla. ja tam sie ciesze:)

~x | 2005-09-24 11:01

Ale wy jestescie jebnieci ludzie kurwa wygrywamy mecze jestesmy liderem mamy punkty przewagi a wy dalej narzekacie nie podoba wam sie strzal telki kurwa udezryl wpadlo i z tego trzeba sie cieszyc nie podoba wam sie gra streciwilka nie nadaje sie . a dlaczego tak uwarzacie? kurwa nie gral najgorzej nie tracil pilek jest po kontuzji ibedzie coraz lepiej. Kurwa lludzie kto zakładal przed sezonem ze stal po 8 meczach bedzie miala 6 zwyciestw i 2 remisy wszyscy gubia punkty a stal wygrywa wy popierdolone matoły o chuj wam chodzi??????? zlikwidujcie ta pierdolona strone bo tu same szmaty pisze( nie obrazajac ludzi ktorzy pisza dobrze o stali bo jest ok).pozdro

~mario_stw | 2005-09-24 11:20

Facet powyżej moim zdaniem ma racje!!Niektóre wpisy na tej stronie przyprawiają o mdłości,nie na temat ,całkowice bez sensu.Moge to porównać do oglądania meczu w stalowej woli z tzw.KTYTEJ trybuny.Na ostatnim meczu coś mnie skusiło żeby tam usiąść,ludzie usłuszałem takie samo gówno jak tu na stronce.Teksty tych starych pierdoł które tam siedzą były całkiem podobne do waszych a żałosne w tym wszystkim jest to,że upodabniacie sie do tych starych pikników.Szkoda mi tylko naszej 11-nastki bo po przed i po każdym zwycięstwie sami siebie muszą (nakręcać) I to właśnie tak się bawi ZKS???? pozdrawiam wszystkich prawdziwych FORZA ZETKAESIE!!!!!!!!

~lukasz | 2005-09-24 12:06

rycerze jesieni:) stalowka jako jedyna narazie niepokonana

~ | 2005-09-24 12:50

i tak zostanie !!

~1938 | 2005-09-24 13:44

w pewnym momencie mamy grac po kolei z rzeszowem,avia,motorem i gorzycami.wiem ze mowi sie ze zawsze grz sie o zwyciestwo ale jesli w tych 4 meczach zdobedziemy 8 pkt.bedzie super(komplet to 12 ale to jest malo realne do zrealizowania,z pelnym szacunkiem dla pilkarzy).co do gorzyc to pokazali wreszcie z motorem ze umia grac.szafran,sygula,dziewulski,palkus,korzonek.lawryszyn.kto uwaza ze to slabi zawodnicy.no to bedzie piekna seria meczow.pzdr.

~Keke | 2005-09-24 14:29

W SOBOTE o godz.11:30 jest zbiorka na wyjazd do Sanoka.Koszt przejazdu 20 zl.Wspomozmy nasza druzyne aby odniosla kolejne zwyciestwo!!!FORZA STALÓWKA!!!

~blo0d | 2005-09-24 14:35

jest dobrze ;-)

~ja | 2005-09-24 14:46

noo;/ juz to widze:D bedzie wyjazd ale nie bedzie lol zrobcie cos wkoncu na tym meczu;]

~heh | 2005-09-24 15:13

no, nasz Iwan z Leżajska.....

~shhgh | 2005-09-24 16:00

zna ktos link na sledzenie alkualnego wyniku z meczu górnik - avia pozdro

~ZKS | 2005-09-24 16:15

Mecz taki sobie wazne 3 pkt i nie ma co narzekac :) Streciwilk mnie zaskoczyl bardzo slaby mecz w jego wykonaniu :) pozdro

~kolo | 2005-09-24 16:31

avia przegrywa po 17 minutach 1:0 zajebiscie pozdro

~do kolo | 2005-09-24 16:58

kolo skond wiesz jak masz linka to daj

~kolo | 2005-09-24 16:59

~STaL... | 2005-09-24 17:07

wieliczka 0:1 avia -pierwsza polowa

~STaL... | 2005-09-24 17:08

sorrry, pomylka............................... wieliczka 1:0 avia

~ | 2005-09-24 17:22

Trwa druga połowa meczu Górnik - Avia. Avia przegrywa już 2:0.

~STaL... | 2005-09-24 18:05

Avia przegrala w wieliczce 0:2!!!!!!!!!!! mamy 4 punkty przewagi nad druga Avią !!!!!!!!!!!!!!!!! ZDECYDOWANY LIDER!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~kolo | 2005-09-24 18:06

górnik :avia 2:0 mamy 4 punkty przewgi eheh pozdro

~pawel | 2005-09-24 18:45

pierdolcie sie wy debile

~Karpik | 2005-09-24 19:13

A więc nawet jeśli nie wywieziemy z Sanoka 3 punktów to i tak będziemy liderem przed meczem z Sandecją. A Stal Rzeszów to może mieć lidera- Lider Prajsa heheheheh

~... | 2005-09-24 19:14

szkoda ze RAKÓW przegral :/

~Lolek | 2005-09-24 19:35

Jedziemy wszyscy do Sanoka w sobote!!!!!!!!!!!!!!

~kolo | 2005-09-24 19:43

brameczka RADARA ehhe

~po huju | 2005-09-24 20:08

nie ma bramki radara bo 3 strzelil Aleksander

~zz | 2005-09-24 20:29

gornik wygral 4:1 i brmake strzeli aleksander 3 i jedna danielllll rraaadddaaawwwwiiieeeeccc ...brawo radaaaarr

~ | 2005-09-24 20:57

Daniel Radawiec strzelił pierwszego gola w ekstraklasie....

~tomeks | 2005-09-24 21:23

Gornik wygral 4-0, a nie 4-1 !

~ | 2005-09-24 22:17

popatrzcie na zdjecia z 94-2000 to byli kibice na kazdy mecz po pare sen kibicow a teraz /?:/ oni by wtedy oddali zycie jeźdźili na kazdy mecz spiewali dopingowali !! robcie to tak jak oni !

~Stalowiec | 2005-09-25 02:35

Pary 3 rundy pucharu podokregu STALOWA WOLA

Sokół Kamień - Siarka Tarnobrzeg
KS Wola Baranowska - Sokół Nisko
Rotunda Krzeszów - Tłoki Gorzyce
LZS Bieliniec - LZS Ździary
KS Nowiny - KP Zarzecze
Jeziorak Chwałowice - Olimpia Pysznica
Armes Racławice - Sparta Jeżowe
Huragan Ździechowice - Sanna Zaklików
Płomień Trześń - Korona Majdan Królewski
Słowianin Grębów - LZS Turbia
Strzelec Dąbrowica - Iskra Sobów
LZS Kępie Zaleszańskie - Orzeł Rudnik
LZS Jadachy - Stal Nowa Dęba
Strażak Przyszów - Czarni Lipa
Unia II Nowa Sarzyna - Stal Stalowa Wola
Bukowa Jastkowice - LKS Łętownia

wszystkie mecze 28 wrzesnia (sroda) o godzinie 16:00.

~z londynu | 2005-09-25 03:10

Ludzie ogladam co tydzien stronke i obserwuje wyniki. Jak grali zle to marudziliscie, jak wygrywaja i sa pierwsi tez marudzicie. Dawno nie bylo tak dobrze w tabeli i z tego sie cieszmy !!! Nie wejda to trudno, a moze jednak.Co bylo rok temu!!!

~kibic68 | 2005-09-25 07:53

mało ludzi bo grali jeszcze w tamtej rundzie fatalnie, teraz jest ok to i kibiców przybędzie

~Taki_jeden | 2005-09-25 09:40

Brawo dla Stalowki z wygranego meczu . A propo dzisiaj juniorzy podejmuja na wlasnym stadionie Siarke Tarnobrzeg

~DzIkI | 2005-09-25 09:43

Nom o 10:30 starsi i mlodsi 12:30 na glownej plycie boiska !!!!!!

~1938 | 2005-09-25 09:48

stal rzeszow-kmita 1:0,widzow...400.stal,zespol aspirujacy do awansu do 2 ligi.a u nas 1200 i zle.jeden zjebisty mankament ktory boli-brak dopingu.pzdr.

~ ktoś z dawnyc lat | 2005-09-25 10:06

bo kiedyś do zrobienia dopingu potrzebny był "pasiak" i chęci, a dziś trzeba kiboli drużyny przeciwnej ( i to nie zawsze). Bo kiedyś kibic interesował się sportem, a dziś... szkoda gadać. Pozdro dla KIBICÓW

~DzIkI | 2005-09-25 10:16

Typuje juniorzy starsi zremisuja 1:1 a mlodsi wygraja 2:0 !!!!!!!!!

~... | 2005-09-25 10:27

mam jedno pytanie skad jest ten Waldemar Kurasiewicz?

~oscypek | 2005-09-25 11:53

Waldemar Kurasiewicz jest z Kurasów Młp

~~misiek22 | 2005-09-25 12:59

Waldek jest z mojej ośki czyli Księstwo Poręby tak jak i Damian Sałek i kiedyś Fabianowscy:D

~~misiek22 | 2005-09-25 13:00

A juniorzy starsi pod wodzą Daniela Kijaka spisują sie fatalnie i obstawiam 0:2 dla Siarki

~ | 2005-09-25 13:04

ja tam wole seniorów :p

~do msiiek | 2005-09-25 13:34

sma kruwa zagraj
wygralismy 3:1 z siarką !!
STAL - SIARKA 3:1 (1:1)
0-1 Farian (39)
1-1 Olko (45)
2-1 Myszka (68)
3-1 Myszka (82)
STAL: Góreczny - Fijarczyk, Pławiak, Kowalik, Olejarz (45 Sienkiewicz) - Ziemiański, Olko, Dobrzyński (75 Chciuk) - Myszka, Tomaszewski (85 Bednarz).
SIARKA: Wolak - Bednarczyk, Buczek, Janas, Guściora - Wiąckowski, Farian, Szczytyński, Furutin . Niemczyk, Pikus.

~kisiel do miska | 2005-09-25 13:40

weż dziecko z tymi księstwami się uspokuj, pobaw się pod blokiem w strzelanego albo coś tam

~BULEK | 2005-09-25 13:43

Ty,junior-nieżle w 10 cały mecz i wygraliście. PS. Dlaczego chłopaki siedzieli na ławce a na boisku grało 10. Takie fory dla Siarki?

~ | 2005-09-25 13:44

hahahahahahha kurwa siedzieli na ławce a ci grali w 10 hahahahha

~bulek | 2005-09-25 13:53

www.90minut.pl/kariera.php?id=186 Czy to jest Leszek Brzeziński obecny trener Turbi i wieloletni trener młodzieży w Stali Stalowa Wola? Prosze o pewne odpowiedzi.

~ | 2005-09-25 13:54

siarka robila zmiany

~bulek | 2005-09-25 14:17

trzeba się chyba wybrać na następny mecz juniorów. Zobaczyć tego Myszke. Chłopak jest juniorem młodszym, a regularnie strzela w starszych. Dobrze gdyby przyjrzał mu się też trener Adamus, bo mógłby być alternatywą młodzieżowca. Wiem,że jest wielka różnica między piłką juniorską a dorosłą, ale było już wiele przykładów gdzie 16-stolatkowie świetnie się sprawdzali i to w dużo lepszych ligach. (Owen,Rooney itp.)

~ | 2005-09-25 17:21

mYSZKA MA DOBRĄ TECHNIKE I ZAJEBISCIE GRALI NA HALI W RUDNIKU RAZEM

~ | 2005-09-25 17:22

TAK TO ON !!

~KIKI | 2005-09-29 13:33

Jak zawsze zajefajny młyn spoko spiewy flagi race dym wszystko spoko!! Aż chce sie patrzec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam nadzieje ze chociaz na motorze bedzie jakis młyn.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1814) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1087)
» Filip kacper k. (950) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 12 033 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 11 613 razy
Odra Opole - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 129 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 50 832 razy
Osób Online: 38 / Czas gen. strony: 0.03078