Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Puchar Polski 2006 r.

Puchar Polski 2006 r.
W półfinale piłkarskiego Pucharu Polski na szceblu Podokregu Stalowa Wola drużyna Stalówki zagra z Sokołem Nisko.
Oto jak przedstawia się zestaw par półfinalowych Pucharu Polski:
1)
KS "Sokół" Nisko - ZKS Stal Stalowa Wola
2) KS "Siarka" Tarnobrzeg - ZKS Stal Tłoki Gorzyce



 Termin 12.03.2006 r. lub 19.04.2006r. (środa) - uzalezniony od warunków atmosferycznych oraz rozpoczecia rozgrywek w IV lidze Podkarpackiej .
źródło: republika.pl/podokregstw

Komentarze (37)

~ | 2005-11-30 12:54

a więc sokół odpada z tych rozgrywek pozdro

~ | 2005-11-30 12:57

Sokol 0-2 Stalówka

~Pawel,Nisko | 2005-11-30 13:16

Wiekszosc z Was skazuje Sokol na porazke.Ja jednak nie jestem tego teki pewny.Przypomnijscie sobie chocby mecz w Jastkowichach gdzie Stal o maly wlos nie odpadlaby z rozgrywek z druzyna ktora w...okregowce moze wygrac z kazdym ale i tez..przegrac.Wezmy tez pod uwage ze mecz rozgrywany bedzie w Nisku.Zostaly juz 4 druzyny , zaszly wiec bardzo daleko i teraz tym bardziej na boisku beda gryzli trawe aby wykorzystac atut wlasnego boiska.Chodzi mi tutaj o Sokol bo w drugiej parze zdecydowanie stawiam na Tloki :) pozdro

~ | 2005-11-30 13:18

hahaha jaja sobie robisz ?

~Pawel,Nisko | 2005-11-30 13:20

wezmy tez pod uwage to ze w obecnym sezonie 3 liga nie jest taka mocna jak to mialo miejsce chocby rok temu.Z kolei 4 liga podkarpacka bardzo sie wyrownala,roznice pkt sa bardzo male i mysle ze ta 4 liga tak bardzo nie odbiega poziomowi 3-ligowemu a wrecz odwrotnie moge smialo stwierdzic ze bardzo sie przyblizyla pod wzgledem pilkarskim.Mozecie wypisywac sobie co chcecie kiedy przeczytacie moje komentarze.kazdy ma swoje zdanie.Ja jestem pewny ze mecz bedzie bardzo ciekawy i kazda z druzyn ma po 50 % szans.

~edward | 2005-11-30 13:42

jutro ruszają prace na stadionie stali przy montowaniu obelisku upamiętniającego przelot papy nad stadionem w drodze z sandomiera do zamościa, przyjdzmy i pokrzyczmy biały papa, biały papa

~t. | 2005-11-30 15:43

Stawiam na 2-1 dla Stalówki :)

~Maniek | 2005-11-30 20:20

Trener Adamus mowil ze chce sciagnac dobrego napastnika ktory strzelal by duzo bramek tu ma kilkudobrych :

9
Mężyk (Sandecja Nowy Sącz)

7
Gil (Wierna Małogoszcz)

6
Gromba (Avia Świdnik), Popławski (Motor Lublin), Szewc (Avia Świdnik),

~ | 2005-11-30 20:33

lepiej poszukać coś w 4lidze,napewno by sie znalazł jakiś niezły młodzik

~sasd | 2005-11-30 20:47

maniek tylko mezyk jest w kegu zainteresowan kilku klubów pierwszo i drugo ligowych a avia nie posci swoich graczy z sam widzisz jak wierna gra co mozena zrobic

mozna kupic nap;
LEE QAYEE z poloni przemysl lub rybkiewicz z tej samej poloni pozdro

~ | 2005-11-30 21:58

koleś z Niska ma rację, z tymi równymi szansami... w końcu zawsze w takich meczach grają ci, którzy nie występują w lidze, więc nie będziemy w optymalnym składzie. zresztą po co na siłe wygrywać ten mecz? ja nie chciałbym żeby nasi w tym meczu dali z siebie wszystko. bo i po co? Sokół na pewno nie odpuści sobie, to nie oni będą faworytem (w końcu są w cieniu Stalowki) i na pewno Darek Michalak czy Damian Juda będą chcieli zagrać jak najlepiej. gdyby nasi rwali się za wszelką cenę do walki, co niektórzy zawodnicy mogliby opłacić to niepotrzebnymi kontuzjami. niech lepiej swoje siły i zapał zachowają na mecze ligowe, w końcu muszą przekopać te rzeszowy czy inne motory

~gula-gula | 2005-11-30 22:44

Ja mam propozycje do zarzadu klubu, zeby na polu karnym zamiast trawy zasadzic oset, tak w pasie do trzech metrow od bramek. I w tym momencie bramkarz druzyny przeciwnej, jezeli rzuci sie do pilki chociaz raz, to mu sie odechce nastepnych interwencji. Oczywiscie trzeba bedzie Wieteche wyposazyc w grubszy dres, zeby Go nie poklulo, ale dla gosci to bedzie zaskoczenie. Mysle, ze druga liga wtedy bedzie nasza...

~ktos | 2005-12-1 02:53

ten gula-gula chyba sie trawy ojaral ,za ten pomysl nobla za caloksztalt debilizmu.

~moze by ich wyłapać ? | 2005-12-1 07:33

W pesymistycznym wariancie z Radomiaka może odejść trener Broniszewski i... 13 piłkarzy!

Odchodzi trener Mieczysław Broniszewski i trzynastu piłkarzy, którym 31 grudnia kończą się umowy z Radomiakiem - to jest wariant bardzo pesymistyczny, ale możliwy na dzisiaj w radomskim klubie.

Wczoraj zarząd klubu zaczął rozmowy z zawodnikami odnośnie przedłużenia umów. Ich efekt mamy poznać w piątek. Sytuację komplikuje fakt, że Radomiak jest winny piłkarzom 160 tysięcy złotych z tytułu premii za wygranie mecze w rundzie jesiennej. Zarząd zastanawia się, czy nie wypłacić teraz tylko części tych pieniędzy (informację tę potwierdził nam Janusz Czarnecki, prezes Radomiaka), ale w takiej sytuacji grozi odejście z klubu kilku piłkarzy. Zezwala im na to zapis w kontraktach, który mówi, że mogą rozwiązać kontrakty z powodu zaległości finansowych.

- Każdą umowę można na swój sposób interpretować. Także tę o premiach. Szczegółów nie mogę ujawniać - dodaje prezes Czarnecki, który jednak potwierdza, że w klubie nie ma pieniędzy. Jeżeli będą, a dziś nie można powiedzieć kiedy, piłkarze będę mieli zaległe premie spłacane w ratach. Może to potrwać dość długo, podobnie jak była wypłacana premia za utrzymanie, od czerwca do listopada tego roku.

Jutro ma się także wyjaśnić, czy zostanie przedłużona umowa z trenerem Broniszewskim. Radomski szkoleniowiec stawia warunek: zarząd Radomiaka podpisze nowe kontrakty z graczami, którzy stanowią o sile drużyny. Trenerowi zależy, aby w Radomiaku zostali: Nikołaj Branfiłow, Zbigniew Wachowicz, Dariusz Rysiewski, Maciej Terlecki, Jakub Cieciura, Raimondas Vileniškis, Abel Salami oraz ci, którzy mają ważne umowy, ale w związku z zaległościami mogą próbować je zerwać - Tomasz Borkowski, Rafał Szwed, Mikołaj Skórnicki, Piotr Duda, Tomasz Brzyski, Nenad Studen, Aleksandr Osipowicz.

Kto by ewentualnie wzmocnił Radomiaka? Szkoleniowiec wymienia nazwiska Pawła Sobczaka, Arkadiusza Klimka i Kelechi Iheanacho. Cała trójka to napastnicy. Pierwszy ostatnio grał w Podbeskidziu Bielsko-Biała, drugi w FBK Kowno, trzeci w Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie.

Od dwóch tygodni trenuje z drużyną napastnik Albert Asseh z Ghany. Bardzo pochlebnie wypowiadają się o umiejętnościach czarnoskórego piłkarza radomscy trenerzy.

- Ma 21 lat i bardzo dużo już potrafi - mówi Dariusz Janowski, asystent Broniszewskiego. - Pilnie potrzebny jest trzeci bramkarz, bo Waldemar Grzanka raczej odejdzie - dodaje Broniszewski.

Komu kończą się umowy?

bramkarz - Waldemar Grzanka

obrońcy - Krzysztof Sadzawicki, Nikołaj Branfiłow, Zbigniew Wachowicz

pomocnicy - Dariusz Rysiewski, Jacek Kacprzak, Adam Bała, Jakub Cieciura, Maciej Terlecki, Raimondas Vileniškis, Daniel Barzyński

napastnicy - Abel Salami, Łukasz Siciak

źródło: Echo Dnia

~k3s | 2005-12-1 13:08

Ty durniu,myślisz ,ze Stalówkę stać na nich??

~bukowiec | 2005-12-1 14:30

ja stawiam na 4;2 dla sokoła i stal bedzie miłą probrem z pokonaniem obroncy z bukowej krzyska rebisza

~™™™™™™ | 2005-12-1 17:10

Dajcie jeskies info co z A. Sobczynskim !? czy jakis klub jest nim zainteresowany...

~Blejk | 2005-12-1 18:17

nie ma sensu ściągac jakiegoś młodzika z 4 ligi. Ponieważ to sie już nie raz niesprawdziło u nas lepiej wziąśc kogoś z wyższej półki. Tak myślę lub z obecnej 3 ligi pozdro

~kibic | 2005-12-1 19:09

a ja mysle ze stalowka powinna wygrac z sokolem i pozniej z gorzycami (jak pchna siare). poniewaz jak wygraja puchar to moga zagrac z jakas pierwszoligowa druzyna, tak jak graly gorzyce z wisla. pamietacie moze mecz stalowki z wisla w pucharze polski. to byl ostatni mecz na ktorym byl chyba komplet publicznosci. i teraz tez tak moglo by byc tylko trzeba wygrac

~lowca talentow | 2005-12-1 19:15

Jsli ktos mowi ze sie nie sprawdzilo z zawodnikami z nizszych lig to sobie niech przypomni mlodzika Mikolaja Skornickiego z Broni Radom (4 liga) obronca ktory byl zapora nie do przejscia,kilka sezonow temu kiedy Stal grala o awans do 2-giej ligi i awansowala, albo doswiadczonego Tomasza Warczachowskiego z Pomorzanina Torun, nie mowiac juz o Jablonskim z czwartoligowej walczacej o utrzymanie Janowianki.

~franio | 2005-12-2 07:11

wszystko powinno być ok dopuki pzpn niezacznie mieszać i pchać na siłę swojego kandydata do awansu co jest bardzo prawdopodobne

~ | 2005-12-2 11:09

do zioma wyzej na puchareze polski z wisla nie bylo kompletu widzow z tego co kojarze to moglo byc okolo 3,5 tys. pozdro

~ | 2005-12-2 11:46

sprzedam szalik "brygada zielono czarnych" cena 35 zł jak coś to zostaw namiary

~ | 2005-12-2 11:56

9 grudnia można dzwonić doprezydenta stalowej woli z pytaniami i mana nie odpowiadać tutaj wrzucam linka www.echo-dnia.com.pl/?news=25602&mutacja=6&dzial=1 no i można chociaz przez telefon zapytac o nasz klub czy zamierza coś w tym kierunku działać pozdro

~ | 2005-12-2 12:00

a co myślicie aby napisać do prezydenta miasta jakąś petycje o pomoc dla naszej stalowki np. o fundusze na remont stadionu wiadomo nie odrazu kraków zbudowano ale może akurat co sie zmieni w tej kwestii

~Blejk | 2005-12-2 15:02

DO : lowca talentow

Jasne tak było, ale teraz trzeba brać kogoś kto już jest dobry a nie ma się dopiero rozwinąc w Stalówce o to mi chodziło Pozdro

~ | 2005-12-2 16:02

na meczu z wisła to było napewno ponad 4 tysiace ludzi albo wiecej. cała kryta na odkrytej sporo ludzi na łukach tez no i oczywiscie w młynie kolo 250 - 300 ... i ta dogrywka .. eh to były czasy

~zorientowany | 2005-12-2 16:54

na mecz z wisła sprzedano ciut więcej niz 4600 biletów, dokładnej liczby nie pamietam. Ale doliczcie jeszcze tych co za free weszli :)

~ZkS | 2005-12-3 10:43

W mlynie tyo bylo napewno cos kolo 400-500 :)

~nie wazne | 2005-12-4 10:22

to kiedy gramy z tym sokolem?:>Pzdr:D Dla Jednych Liter Pare,Dla Innych Zycie Cale!!STALÓWKA!!

~SIARKA | 2005-12-7 00:07

Mam nadzieje że finał będzie stalowa-SIARKA
na neutralnym terenie! SIARA FANS

~?Karlol? | 2005-12-14 09:45

Do wcześniejszego wpisu guli...

Chłopie nie wiem...matka Cie nie Kocha;/Bóg cie opuścił chłopie...nie wolno tyle ćpać bo wylądujesz kiedyś...nie wiem gdzie przenieśli szpital z Jarosławia,ale tamwłaśniepowinieneś teraz przebywać...

Stalówka1938:)Pozdro...

~ | 2005-12-17 14:07

Maciej Terlecki - dorby zawodnik gral w wielu znanych klubach Adamus zastanow sie.Chlopak jest wolny ... :D

~merlek | 2005-12-27 22:04

Szkoda, że nie gramy z Siarą bo jak by byla zadyma to klub zostalby ukarany pienieznie a co gorsza nie poszlibysmy na mecz z Wisla 2 kraków. o Jezu nie przezylbym !!!!!!!!!!!!

~jacuss | 2005-12-30 11:50

witam ma ktos do sprzedania bluze stalówki najnowszą tą taką BZC prosze o kontakt piszcie na moje gg 3212211

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1792) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1105) » Vielitz44 (1077)
» Filip kacper k. (948) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (602)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 183 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 46 956 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 072 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 62 688 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.03423