Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wy serce do gry, my doping

Wy serce do gry, my doping

W ubiegłym tygodniu grupa kibiców Stali Stalowa Wola spotkała się z prezesem Stali Bronisławem Żakiem i dyrektorem klubu Tadeuszem Duszyńskim. Na spotkaniu obecny był również trener Sławomir Adamus i kapitan drużyny, Tomasz Wietecha.

– Poprosiliśmy was o spotkanie, bowiem w przededniu ligowej inauguracji musimy porozmawiać i wyjaśnić sobie sprawy, które nurtują i was, i nas – rozpoczął prezes Żak.

No i rozmawiano, i dyskutowano na wiele tematów. Prezes Stali przedstawił sytuację ekonomiczną klubu, mówił o planach na najbliższe miesiące, i zapewnił kibiców, że zarząd zrobi wszystko, co w jego mocy, by stworzyć drużynie optymalne warunki do walki o II ligę.

Kibice z kolei zadeklarowali, że będą wspierać drużynę dopingiem. Że w miarę możliwości kibice będą się organizować także na meczach wyjazdowych, ale pod jednym wszakże warunkiem: drużyna nie odpuści żadnego meczu, nawet tych tak zwanych o pietruszkę...

– W przeszłości zdarzały się mecze przehandlowane, my o tym wiemy i wy też – mówił przedstawiciel kibiców. – Nie będzie dochodzić do takich sytuacji, jak chociażby po którymś tam meczu w Nowym Sączu (autokar piłkarzy Stali został zaatakowani przez swoich kibiców – przyp. aut.), jeżeli będziemy widzieć w grze drużyny serce do walki. Jeżeli będzie zaangażowanie w każdym meczu, jeżeli kibic będzie traktowany poważnie, to nasza współpraca będzie układać się dobrze. Przypomnijcie sobie panowie sezon, gdy spadaliśmy z II ligi i ostatni mecz z Bełchatowem. Wy żeście odpuścili, a Tłoki nie i to Gorzyce miały drugą ligę, a my musieliśmy jeździć po wioskach… Takich sytuacji nie będziemy tolerować.

Prezes Żak, jak również trener Adamus i Tomasz Wietecha zapewnili zebranych kibiców, że mogą spać spokojnie. Że ich obawy, co do niesportowego podejścia piłkarzy do poszczególnych meczów, są w tej chwili zupełnie bezpodstawne.

– I my jesteśmy przygotowani na różnego rodzaju niespodzianki, ale nie ze strony naszych zawodników. Mówię to z pełną świadomością, możecie być o to spokojni – mówił prezes Bronisław Żak. – Wszyscy chcemy drugiej ligi, my, wy i piłkarze, i trenerzy. Wszyscy więc mamy ten sam cel i wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się go zrealizować.

O potrzebie dopingu mówił kapitan drużyny Tomasz Wietecha.

– Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak ważnym ogniwem możecie być podczas naszych meczów. My na boisku słyszymy każde wasze słowo. Wierzcie mi, że naprawdę z waszym dopingiem jest nam łatwiej grać, i dlatego nie zapominajcie o tym. I nie tylko w spotkaniach z tymi mocnymi, ale także z tymi teoretycznie słabszymi.

Było to pierwsze takie spotkanie, ale, jak zapewniło kierownictwo Stali, nie ostatnie.

– Chcemy spotykać się częściej – mówił dyrektor klubu Tadeusz Duszyński – Po to, żeby rozmawiać, żeby wszystko było klarowne. Jesteśmy otwarci na wasze sugestie, i jeżeli będziecie mieli jakieś uwagi, spostrzeżenia, jakieś propozycje, to zapraszam do siebie.
źródło: "Sztafeta"

Komentarze (62)

~kibic | 2006-03-17 00:10

widze ze wiecej tutaj cenzury! nie mozna napisac co sie sadzi!

~nmo ni | 2006-03-17 00:14

no panowie jak starsi sie zadeklarowali to wreszcie nie bedzie "wszyscy do mlyna" tylko on naprawde bedzie:)
fajnie jak beda spiewy na kazdym meczu !

~aaa | 2006-03-17 10:42

jutro jest sparing o godzinie 11 u nas moze ktos to jeszcze potwierdzic info pewne na 80%

~Łuk@sz-Stalówka | 2006-03-17 10:58

Moim zdaniem tobardzodobrypomysłze dogadalismy sie z klubem !! Bo jush niejednii kibice sie przekonalize kosa z działączami izarzadem niebardzo popłaca....!! Dzieki temumozna dostac jakies srodki finansowe z klubu lub np. biletyza free..!!To bardzo dobry pomysł..!! Ale ztym spokojem to róznie bywa ....!! Ale czesto jestesmy sami prowokowani , przypomnijcie sobie ostatnimecz z żydkami ( Stal Rzeszów )gdzie do wygranej brakowało nam naprawde niewiele , ale sedzie uwazał inaczej!! NO i jak tu sie niewkurwić kiedy chca nas wydymac...?? POzdrowienia dla kumatych!!...B z C...

~krystal38 | 2006-03-17 11:51

swietny pomys z tym spotkaniem! dzieki wspolpracy z klubem mozna wilele skorzystac!

~luki | 2006-03-17 13:14

A z kim jutro ten sparing??

~KML | 2006-03-17 13:52

Witam mam do sprzedania koszulke Resovi Rzeszów , rozmiar XL , stan bardzo dobry , cena do uzgodnienia , więcej info na GG 1122480

~Marcin | 2006-03-17 14:40

A więc panowie.. piłkarze serce do gry a my konkretny doping i II liga w zasięgu ręki.

Pozdrowienia dla kibiców Stali.

~sd | 2006-03-17 19:10

w echu dnai czytalem ze radawiec gral w sparingu pomiedzy stala mielce a rzeszów (oczywsicie w rzeszowskich szeregach)

~do "sd" | 2006-03-17 19:11

no to jest chyba oczywiste skoro podpisał z nimi kontrakt no nie??

~wolf | 2006-03-17 22:13

extraklasa jest już nasza, tak tylko co dalej cienie i baraże o 2 lige

~(Z) | 2006-03-17 23:43

Witam. Zgłaszają się do mnie kolejne osoby które chcą kupić koszulki pasiaki Stalówki. Więc jeśli ktoś jeszcze chce kupić to piszcie na gg: 4938792. Pozdro

~edo | 2006-03-18 07:34

a o remont stadionu pytaliscie się? czy tylko zżarliście paluszki i wychlipaliscie kawe

~cris | 2006-03-18 10:23

Za chwile Kamil Gesla walnie DWIE bramy-ja juz to oblewam z radochy

~xxx | 2006-03-18 10:48

kiedy i o ktorej mecz w Wisla???
BZC!

~mecz z wisla | 2006-03-18 11:26

19 kwiecien godz. 16.30 ;]

~zion | 2006-03-18 13:31

wisła ten mecz zagra dla rzeszowa i wyjdzie w składzie 1 ligowym

~pyrlik | 2006-03-18 14:11

Stalówka wygrała z Pogonią 1:0 ;D brame strzelił chyba Gęśla ZKS ZKS ZKS

PS polecam te pasiaki właśnie dzisiaj odebrałem i jest zajebisty !!!

~0m | 2006-03-18 14:41

do zion Trzeba znać terminarz I ligi a nie pisać bzdurne posty.Wisła też gra z Kolporterem

~Mlody 86 | 2006-03-18 16:52

mam pytanko czy chodza jakies glosy w sprawie przlozenia meczu Stali z hutnikiem bo mam nadzieje ze nie przeloza
pozdro dla prawdziwych kibicow Stalowki
:)

~kibic | 2006-03-18 17:38

mysle ze takich napastnikow jak gesla i jabol to nie ma nigdzie wiec druga liga jest nasza a obrone to mamy na pierwsza lige wiec witaj druga ligo

~... | 2006-03-18 18:23

tylko poza mietkiem to tak słabej pomocy nie ma w 4 lidze a tadzio to sie na klase B nie lapie

~Karpik | 2006-03-18 18:36

do Młody 86: Dla Ciebie przepisałem fragmenty artykułu z dzisiejszego Echa Dnia:
"Na 99 % nie dojdzie do spotkania w Krakowie, pomiędzy miejscowym Hutnikiem i Stalą Stalowa Wola. Boisko Hutnika nie nadaje się do gry, a miejscowi działacze już wysłali pismo do prowadzącego rozgrywki w grupie 4 trzeciej ligi ŚZPN.
- Na naszym boisku niestety, nie da się na razie grać, jest zamarznięte, pokryte warstwą lodu i śniegu- mówi Michał Kowalski, wiceprezes Hutnika- dlatego wysłaliśmy pismo z prośbą o przełożenie spotkania. Wiele wskazuje na to, że cała 2 kolejka zostanie odwołana, bo podobne warunki panują w innych klubach, robiliśmy rozeznanie.
Działacze Hutnika byli gotowi nawet zmoblizować własnych kibiców, którzy zadeklarowali pomoc przy odśnieżaniu boiska, ale w tym momencie nie miało by to sensu. Najważniejsze jest zdrowie zawodników. W dodatku w tych warunkach grą rządziłby przypadek."

A więc raczej wszystko już jest jasne

~Mlody 86 | 2006-03-18 19:46

dzieki:) troche szkoda ale trudno 2 liga i tak bedzie
pozdro

~lukasz | 2006-03-18 20:49

amatorszczyzna. powinno sie na bierzaco odsniezac boisko przez cala zime. wtedy by nie bylo takiego czegos. snieg by sie nie topil i spowrotem by nie zamarzal bo by go po prostu nie bylo. ale do tego potrzeba checi i troche pomyslec. ale widocznie tak wszedzie jest w polsce:/

~bulek | 2006-03-18 22:34

lukasz- brawo! A nie pomyślałeś przypadkiem, że to nie śnieg jest problemem, tylko zmrożona ziemia! Śnieg można ściągnąć w pół godziny, a boisko pozostaje twarde jak beton. Każdy upadek na takim boisku jest bardzo bolesny, a do tego piłka odbija się nienaturalnie.

~(Z) | 2006-03-18 22:54

Uwaga!!!! Chcę jeszcze raz zamówić koszulki (pasiaki) Stalówki. Jeśli jest jakaś osoba chętna niech pisze na gg: 4938792. (to będzie już chyba ostatnia szansa na kupno). A jak ktoś już posiada to niech namawia pozostałe osoby do kupienia!. Pozdro

~!!!! | 2006-03-19 00:44

to se kutrwa zamow wiesniaku ichodz nawet kurwa w 10 i niepisz kurwa tutaj buraku jebany

~karpik | 2006-03-19 09:56

do !!! : jego wpis jest bardziej wartościowy od twojego, koleś działa, zamawia szale, a ty tego nawet nie uszanujesz. Ahhh wogule zauważyłem że z roku na rok pojawia się coraz więcej pierdolniętych wpisów, może to dlatego, że coraz więcej osób ma neta :(

~Do !!!! | 2006-03-19 09:58

a niby gdzie ma pisac wiesniaku? skoro ta strona to jedyna szansa zeby taki internetowy leszcz jak ty mogl sie dowiedziec ze mozna kupic pasiaki. w twoim przypadku to super sprawa zamawiasz pasiaka czekasz na mecz stalowki zakladasz swojego pieknego pasiaka siadasz przed komputerem i ogladasz na zywo relacje z meczu...

~do: !!! | 2006-03-19 10:09

A ciekawe czy kiedyś ktoś Ci nawpierdalał w ryj? Chętnie bym to uczynił.
DO ADMINA: Jeszcze raz apeluje by coś z tym zrobić, aby tylko zarejestrowani i sprawdzeni mogli się wpisywać a nie jakieś jełopy niedorozwinięte typu "!!!"

~krystal38 | 2006-03-19 10:30

taka jest prawda;/ nie wiem po co taki !!! sie wpisal;/;/ ktos sie angazuje i probuje cos zrobic a taki ktos jak !!! nie moze tego uszanowac;/ nawet sie nie podpisal tylko wykrzykniki dal. wpisywac sie powinny osoby tylko zalogowane i zaufane a nie takie! A tak po za tym wiadomo juz cos o drugiej kolejce, czyli o meczu z Hutnikiem? Przelozony czy nie?

~X | 2006-03-19 11:26

mecz z hutnikiem przelozony na 100% . pierszwy mecz nasza stal rozegra u Siebie z gornikiem Wieliczka

~Damek | 2006-03-19 11:36

no no jestem ciekaw czy ta umowa pomiedzy kibicami a zarzadem wypali bardzo bym chcial zeby na kazdym meczu byl doping i bedzie to juz mozna sprawdzic za 2 tygodnie do zobaczenia na HUTNICZEJ

~obiektywny | 2006-03-19 11:41

smieszne deklaracje jesli chodzi o handel punktami mietek tyle razy nas sprzedal i co? dalej sie buja a wy nie widzicie problemu przypomnijcie sobie kto nas skazal na tak dluga banicje uwazam ze ci wszyscy co brali udzial w tamtej szopce nie powinni nigdy przywdziewac stroju stali tak panie zak i duszynski pamietajcie tez szanowni kibice

~ControL | 2006-03-19 11:52

do !!!!
Pomyśl najpierw nad czymś a później wypowiadaj się z szacunkiem do innych. Takich jak Ty jest więcej a myśle że Ci co się tak wypowiadają obraźliwie nie są wogóle związani z naszą ukochaną STALÓWKĄ tylko działają na nerwy nam. I najlepiej się niewszczynać w tak idiotyczne komentarze.
Tak jak to już chyba większość chce żeby komentarze były obsługiwane przez zalogowanie się na stronce to ja też Popieram to w 1000%. Pomyśl Admin nad tym. Odwiedza ją codziennie niemal po 1000 osób i fajnie żeby była ona upożądkowana i komenatrze były bez żadnych bluzg itp. Do kliknięcia :)...

~pyrlik | 2006-03-19 13:05

Witam,
Mam pewien pomysł, aby zrobić dział "Śpiewnik". Jak odwiedzam storny inny klubów to są takie działy. Wyglądało by to mniej więcej tak, że ktoś kto by jakąś pieśń znał wysyłał by na e-maila do admina, a on by to wypisywał. Liczył bym bardziej na starszych kibiców. Dzięki temu młodsi (czyli np. ja) moglibyśmy się nauczyć. ADMIN rozważ to!

~Rozgarnięty ;? | 2006-03-19 14:28

Elo , może lepiej prowadzić dyskusje na forum
www.forum.stalowka.pl ? Tam trzeba najpierw się zalogować , i posty nie znikają , i nie wpisują się takie leszcze jak tu typu '!!!' Na forum jest mało użykowników , więc zarejstrujcie sie i tam piszczie ...

pzdr

~Karpik | 2006-03-19 14:57

Ja tak zrobię, jakoś z lenistwa nigdy mi się nie chciało rejestrować na forum, ale teraz musze to zrobić! :D Pozdro dla forumowiczów !! :D

~oggy | 2006-03-19 15:04

Ja też się zaloguje bo nie moge patrzeć na wpisy idiotów typu "!!!" Proponuje to też innym.Pozdro

~Maciej Maciejewicz | 2006-03-19 17:16

Ze Stala Stalowa Wola podpisal kontrakt 34 letni nastnikownik Grzegorz Patelnia napastnikownik LZS Bajoro ktory byl krolem strzelców do własnej bramki? A co na to Tadzio Krawiec??

~ControL | 2006-03-19 18:41

Ja tak samo bujam na forum Stalówki!!! :) tutaj już niemoge zwytrzymać ;P. Zapraszam pozstałych.

~?Karol? | 2006-03-19 22:45

Do nmo ni..
Bardzo chciał bym żeby na każdym meczu był doping ale często to jest niemożliwe...
Na takie mecze jak Kmita przychodzi nie zbyt dużo ludzi i nie myśl że to się tak diametralnie zmieni,oczywiście po jakimś czasie może,może...

Pozdro dla kibiców!

~paradoks | 2006-03-19 22:53

moim skromnym zdaniem powinnismy wkacu zajac sie tym forum bo jak by nie bylo stoi ono na bardzo niskim poziomie a patrzac na fora innych klubow to...

~do paradoks | 2006-03-20 15:10

twoja pisownia tez stoi na bardzo niskim poziomie

~autor | 2006-03-20 15:57

moim zdaniem to nie jest forum . zdaje się że forum znajduje się pod adresem www.forum.stalowka.pl czyż nie ?;>

~STALÓWKA | 2006-03-20 17:04

Nadejdzie wiosna i znów wszyscy będziemy " ryczeć " na stadionie :
2 liga 2 liga ZKS.

Pzdr.

~krystal38 | 2006-03-20 17:42

juz niedlugo sie doczekasz:) 1 kwietnia nadchodzi!!!!!!!!!

~yy aa | 2006-03-20 18:31

jutro jest sparing z Hetmanem w .. Łencznej . Kto cos wiedzial i sie tą wiedzą nie podzielil ze Wienckowski gra w Tłokach??

~STALÓWKA | 2006-03-20 19:20

Do " Krystal 38 " :

Wszyscy się doczekamy. :)

Pozdro dla Ciebie.

~krystal38 | 2006-03-20 20:06

no dzieki dzieki:)) mysle ze bedziemy zadowolenie 1 kwietnia wieczorem:]]] pozdro for you i for all:]]

~Do : obiektywny | 2006-03-20 20:53

Złapałes go frajerze za reke ze tak mówisz ? przyłapałes go na braniu łapówki ? NIE !! wiec stul morde i sie lepiej nie wypowiadaj bo jakby nie Mietek to nie byłoby Nas na tym miejscu na jakim jestesmy.Koles ma 40-kilka lat ale gra jak 20-latek, kondyncje ma o wiele wieksza od tych młodych grajków.I przestan pierdolic ze Mietek sprzedawał mecze, nalezy mu sie szacunek za to ze gra dla Stali juz tyle lat !.Jesli tego nie potrafisz uszanowac to spierdalaj najlepiej stad albo sie nie wypowiadaj na ten temat.

Jesli ktos to uważa za napinke to sorry ale wkurwiaja mnie juz tego typu teksty :| ... mam nadzieje ze wiekszosc "normalnych" ludzi mnie rozumie :)
pozdro

~Do : obiektywny | 2006-03-20 20:55

I jeszcze jedno...
jesli chodzi Ci o Żaka.Nie wazne co byłom, ważne co bedzie ! teraz Stalówka wychodzi na plus z kasa.. dzieki komu ? napewno nie dzieki Tobie kurwa.Wiec skoncz te teksty o sprzedawaniu meczy tylko idz possac cycusia mamusi :]

~Freek | 2006-03-20 23:41

Napinka za napinką... Chyba też przerzucę się na forum, bo to, że się jest kibicem nie oznacza, że trzeba w klawiaturę stukać k* i ch* (mimo pozorów!)...

~ | 2006-03-21 00:41

kto ma 25 na karku to wie co mietek odpierdalał i co wyczyniniał gneralnie na plus wpadki ma kazdy mimo to oka

~do Do:Obiektywny | 2006-03-21 08:15

ale z ciebie burak naucz sie cieciu po polsku pisac

~!!!! | 2006-03-21 10:03

hutnik przelozony

~obiektywny2 | 2006-03-21 17:36

gdzie widzisz bledy w pisowni karku u tego goscia?

~kibic | 2006-03-21 19:37

Hetman Zamosc - Stal Stalowa Wola 2:2 do przerwy prowadzenie Hetmana 2:0

~rudi | 2006-03-21 20:15

nie wejdziemy do II ligi bo nas mozniejsze kluby przekręcą

~bulek | 2006-03-21 21:29

Panowie i znowu nie wejdziemy bo te nasze staruchy co trz dni mecz niewytrzymaja

~bulek | 2006-03-21 22:52

Powyższy komentarz nie jest mój!!! Ktoś sie podszył pode mnie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1820) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1090)
» Filip kacper k. (954) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 14 075 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 22 224 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 16 633 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 28 178 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.02642