Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» RUSZAMY DO BOJU O II LIGĘ!!!

RUSZAMY DO BOJU O II LIGĘ!!!

Dzisiaj inauguracja rundz wiosennej w III lidze IV grupie. Lider STAL STALOWA WOLA zmierzy się o godz. 14 na własnym stadionie z GÓRNIKIEM WIELICZKA.
– Przyjedziemy do lidera, więc już sam ten fakt mówi otym, kto jest faworytem jutrzejszego spotkania - mówi trener Górnika, Władysław Łach. – My startujemy do rozgrywek z dwutygodniowym opóźnieniem i bez sześciu piłkarzy, którzy występowali jesienią, w tym czterech podstawowych, Barana, Grodzickiego, Skiby i Kwiecińskiego. To ogromne osłabienie, ale... znam Stal, znam poszczególnych waszych pilkarzy i postaramy się tak zagrać, żeby uczknąć choć punkcik.
My tylko dodajmy do słów trenera Łacha, że Baran poszedł do Ruchu Chorzów, Grodzicki do GKS Bełchatów, Skiba do Górnika Zabrze, a Kwieciński wyjechał na Wyspy Owcze.
Stal również przystąpi w osłabieniu do tego meczu. Zabraknie dwóch środkowych pomocników, Marka Kusiaka i Mieczysława Ożoga. Pierwszy jest kontuzjowany, drugi musi pauzować za żółte kartki.
– Mam kilka wariantów i w zależności od sytuajia na boisku będziemy tak przemeblowywać skład, żeby było dobrze - mówi opiekun Stali, Sławomir Adamus. – Górnik wydaje się byc teoretycznie słabszy od tego z jesieni, ale tak nam mysleć nie wolno. Wiedzą o tym piłkarze i na pewno nie zlekceważą rywala. Zresztą czy można myśleć o jakimś lekceważeniu zespołu, w którym grają tacy piłkarze jak: Weinar, Musiał, Gruszka, Powroźnik, Księżyć?!

SOBOTA GODZ. 14 STAL - GÓRNIK

www.stalstw.pl

Komentarze (132)

~sieniu | 2006-04-1 09:35

jak dobrze pojdzie od nastepnej kolejki bedzie mozna typowac mecz w typerku o wszystkim poinformuje

~stalowka | 2006-04-1 09:39

Oj bedzie się dzialo w tej rundzie cos mio sie zdaje ze nawet jakby huj na huju stana to nie awnsujemy niepozwola nam na to ma awansowac stal rzeszów i motor i koniec gadania. Zreszta juz w tamtej rundzie byly cuda, daj my na to mecz ze stala rzeszow i co wyprawial sedzia, potem przed arcywaznym meczem z motorem zamkneli nam stadion praktycznie zanic(bo jak my mieli zamykac wszedzie za to co bylo przed meczem z moterem to by prawie wszedzie byly mecze bez publicznosci. Wiec to bedzie wiosna cudow ale obym sie mylil jak mamy awansowac to po sportowej walce jak mamy nie awansowac to tesz po SPORTOWEJ WALCE

~a.s.d. | 2006-04-1 09:43

no zgadzam sie z Tobą beda nam blokowac doge do bram II ligi ale stalowa bedzie wlaczyc i mysle ze nie zawiedzie bo akzdy jest napalony na zwyciestwo w dzisiejszym meczu oraz w pozostałych mysle ze dzisiaj bedzie na meczu sporo osob !! :D a za pare miechow II liga moze byc w STW :D

~xxx | 2006-04-1 09:51

Stalowka wejdzie do 2 ligi tylko Kusiak i Ozog musza grac:D bo bez Miecia to cienko bedzie:D:P Wszyscy Dzis Ruszaja Na Mecz Bez Wyjatkow!! Za Stal Za ZKS Pojdziemy Az Po Zycia Kres!!

~skromny | 2006-04-1 11:02

moim zdaniem młyn powinien byc dzisiaj ja krzesełkach bedzie sporo ludzi na krytej bo pogoda nie pasi to mozna by bylo spiewac do nich a echo odbijalo by sie od krytej co by dalo lepszy efekt i warunki do ogladania meczu bylyby wiele lepsze niz gdziekolwiek indziej. pozdro BZC

~!!!! | 2006-04-1 11:04

jak chcesz rto idz nawet za kryta mlyn bedzie tam gdzie zawsze!!!

~kibic | 2006-04-1 11:05

z calym szacunkiem dla BZC ale zostancie tam gdzie jest Wasz sektor

~ogogo | 2006-04-1 11:27

Piekna pogoda sie zanosi dzialacze sie dogadali z kibicami ze ma byc doping caly sezon wiec od 14.00 jazda z dopingiem prawdziwi kibice siedza z nami i dopinguja druzyne!!
A co do awansu to jak w 1 lidze zadza uklady w 2 sa afery to nie niech nikomu sie nie sni ze w 3 bedzie sportowa walka.Oby nasi nie zaczeli sprzedawac i niech wkoncu zaczna grac z mieszczuchami a nie farmerami.Jak teraz nie wejda znowu pilkarze pouciekaja sponsor pojdzie.
Ile mamy jeszcze czekac?
2 liga 2 liga ZKS!

~ | 2006-04-1 11:46

Dział "Skład" został poprawiony!!!!!!!:D:D:D

~bulek | 2006-04-1 13:01

Stal-Górnik 2-0 (0-0) Sierżęga 56min z wolnego, Gęśla 78min
Stal: Wietecha- Kasiak, Drabik, Wieprzęć, Maciorowski- Iwanicki, Krawiec (82, Pająk), Sierżęga, Telka (62, Sałek)- Jabłoński (78, Quaye), Gęśla (87, Stręciwilk)

~cris | 2006-04-1 13:07

nie martwcie sie kibole-Kamil wrzuci dzisiaj dwie bramki-wiem to/szosty zmysł/-DRUGA LIGA tez nasza

~felipe | 2006-04-1 13:13

dla tych wszystkicj ktorzy tak ja ja sa poza stalowa na stronie www.gornikwieliczka.com.pl wg wszystkich znakow na niebie i ziemi bedzie ralacja live

~kalimach | 2006-04-1 13:41

dziś mecz na piękny nowoczesnym obiekcie stali. bilety zostały wykupione tydzień przed spotkaniem

~pesymista | 2006-04-1 13:46

nie podoba mi sie tylko jedno,ze kibice stalowki zamiast dopingowac dróżnye u siebie to jadą z rakowem na mecz:( to jest smutne

~felipe | 2006-04-1 14:13

mam prosbe jakby ktos znal rezulatat na biezaco to niech daje cynk

~Mlody 86 | 2006-04-1 14:16

ja jestesm z krakowa jak ktos jest w Stalowej w domu przed kompem to niech wlaczy radio i da jakies info jaki sklad wyszedl i kto brameczki strzela z gory dziekuje:)

~gizmo | 2006-04-1 14:22

O:O po 20 min meczu.

~ffygfygf8 | 2006-04-1 14:22

1:0. Quaye z bani załadował

~prima aprilis | 2006-04-1 14:23

;). Jest 0:0 mam przy sobie laptop więc jakby co na bieżąco wam będę mówił

~Mlody 86 | 2006-04-1 14:23

wiem ze jest prima aprilis ale z takich rzeczy zartowac nie wolno!!!

~Czeroń | 2006-04-1 14:26

Pierdolisz nie bylo zadnego gola nie wprowadzaj w bład :) czego nikogo na czacie nie ma?

~prima aprilis | 2006-04-1 14:29

Cholera... ten sędzia boczny to normalnie jak semafor. Za każdym razem jak nasi są w obrębie "16" już chorągiewka w góre. No ale mamy leciutką przewagę (optyczną).

~gizmo | 2006-04-1 14:32

moze poda ktos wyjsciowy składzik?

~hej Stal | 2006-04-1 14:33

Po 30 minutach 0 : 0

~Mlody 86 | 2006-04-1 14:36

Stalowka strzelac bo zaczynam sie denerwowac....

~Piotrek KiboleK | 2006-04-1 14:40

Do boju STALÓWKA

~(M)otor | 2006-04-1 14:46

macie moze panowie jakąś relacje live z tego meczu ?

~hej Stal | 2006-04-1 14:47

przegrywamy 1 : 0 do przerwy

~prima aprilis | 2006-04-1 14:47

koniec I połowy

0:0 dla Stali ;)

~Czeroń | 2006-04-1 14:54

ej to ile jest 0:1 czy 0:0 bo juz nie wiem??

~sfinks | 2006-04-1 14:54

1:0 maciorowski z karnego!!!!!!!

~Piotrek KiboleK | 2006-04-1 14:57

No niestety Panowie przegrywamy 1-0 bramka w 38 minucie

~hej Stal | 2006-04-1 15:00

Przegrywamy 1 : 0 a tych psotników na mierzymy i zobaczymy kto się będzie wtedy śmiał

~Piotrek KiboleK | 2006-04-1 15:01

Masz racje Hej Stal:D

~Wynik | 2006-04-1 15:07

No niestety... 0:1 :( :( shit !

~ | 2006-04-1 15:09

zobaczycie jeszcze nadrobimy :)

~Mlody 86 | 2006-04-1 15:27

i co jest?

~;p | 2006-04-1 15:29

2 polowa

~czarli | 2006-04-1 15:31

ale jaki jest wynik..?

~ | 2006-04-1 15:32

tosmy zaczeli z wysokiego C:)

~mik | 2006-04-1 15:32

słuchaj ;p nie denerwuj mnie, jak się tam ziomy spisują na boisku ?? Mam nadzieję że jest wyrównanie chociaż

~ | 2006-04-1 15:34

musimy wygrać , jest jeszcza szansa puki się mecz nie skończył

~ | 2006-04-1 15:35

no niech walcza chlopaki ale cos czarno to widze

~czarli | 2006-04-1 15:38

ale jaja przegrywamy 2:0

~ | 2006-04-1 15:39

juz kurwa czarno widzisz ledwo sie druga polowa zaczela !! troche wiary!!

~ | 2006-04-1 15:39

trudno co robic

~ | 2006-04-1 15:39

no to super , na to wygląda , że nie awansujemy , udała nam się runda jesienna , a teraz jest po II lidze , o bym się mylił

~ | 2006-04-1 15:40

jak sie zaczela jak sie konczy wlasnie:)

~kolo | 2006-04-1 15:41

niestety 0:2

~m | 2006-04-1 15:41

stal przegrywa 2-0

~ | 2006-04-1 15:41

wq mnie juz wpisy ze po awansie bo po 60 min pierwszego meczu drugiej rundy przegrywany !!! co za matoly z was !!! wogole lepiej sie nie udzielajcie z takimi wpisami zachowajcie to dla siebie

~Man City | 2006-04-1 15:41

Pierwszy mecz w tej rundzie jeszcze nawet sie nie skonczyl a widze ze juz czesc panikuje, ze nie wejdziemy. Znajdz lepszy pretekst niechodzenia na mecze:)

~czarli | 2006-04-1 15:42

no pieknie....czy ktos pamieta kiedy ostatni raz nasza Stalówka przegrala u siebie....

~ | 2006-04-1 15:43

tego nie przegra wiec nie ma co przypominac kiedy byl ostani...bedzie remis

~ | 2006-04-1 15:44

jeszcze można wyrównać , ja tam wierzę

~ | 2006-04-1 15:44

2:1 bramka dla nas z wolnego info smsem

~ | 2006-04-1 15:45

tak jest to jest to !!! zks

~Czeroń | 2006-04-1 15:47

ktora jest minuta??? podajcie

~ | 2006-04-1 15:48

musi być remis !!!!!!!!

~Mlody 86 | 2006-04-1 15:48

zaorać to boisko i pomidory zasadzić.... przynajmniej kasy na tym klub zarobi...a tych sprzedawczyków na walcownie wysłać! Niech zobaczą co to ciężka praca...No i co Adamus co wróżka dziś widziała?? Taka klęskę?? Widać że brakuje jednego człowieka - Szarego....bez niego drużyna bez charakteru...
Pozdro dla kumatych:)

~kolo | 2006-04-1 15:48

znowu bramka 0:3 :(

~Kibiz za miedzy | 2006-04-1 15:48

3-0 i po inauguracji :]

~ | 2006-04-1 15:49

jesssssssssssssst wyrownanie zaraz podam strzelcow czekam na tel. 2:2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ | 2006-04-1 15:50

to kurwa jest 1:2 , 0:3 , czy 2:2 , w chuja nie robić kogos !!!!!!

~ | 2006-04-1 15:50

7:7 i pilka zginela !! pewne info przez telewizje trwam

~ | 2006-04-1 15:52

zamknij się debilu jeden

~czarli | 2006-04-1 15:52

Mieciu wróć!!!!!!!!!!!!!!! Treaz to 3:0 nawet nie przegrywają Wyspy Owcze z Brazylią :P

~ | 2006-04-1 15:52

tez cie kocham

~a | 2006-04-1 15:53

Panowie niech ktos poda prawdziwy wynik..

~ | 2006-04-1 15:53

jest chyba 3:0 w dupe , ale niewiem czy tak naprawdę jest

~Mlody 86 | 2006-04-1 15:54

Ciekawe ile wzięli za tą klęskę?????

~lenin | 2006-04-1 15:54

3:2 dla stali

~ | 2006-04-1 15:54

2:2 kurwa mac !! pewne !!

~@@@ | 2006-04-1 15:54

Myśle kurwa ze jak macie podawac takie jebniete i nie prawdziwe wyniki to lepiej bylo by nie zasmiecac tej stronki tylko jeden z drugim niech idize sie uczyc na biezmowanie czy komunie bo macie niedlugo. Niektorzy ci co nie moga byc na meczu czy wogole w Stalowce czy w Polsce chcieliby wiedziec jaki jest wynik bo nie stracili wiary w to ze zawsze moze byc lepiej!!

Stal Stalowa Wola

~ | 2006-04-1 15:55

wzieli tyle ile ty za zrobienie laski

~Mlody 86 | 2006-04-1 15:55

Bankowe 0:3 teraz wszyscy pod MDK trzeba zapić pałe....nic tu po nas...

~ | 2006-04-1 15:55

4-3 strzelcami : kaczynski 2, ziobro i lepper sedzie rydzyk!!

~ | 2006-04-1 15:55

tez mam info 2-2

~wdeafsdfads | 2006-04-1 15:57

tvtrwamsamoobronarydzykmiszcze

~m | 2006-04-1 15:57

heh 3;0 w plecy. zimny prysznic na poczatek, moze to jakos na nich podziala

~ | 2006-04-1 15:58

ile jest kurwa mać jeden mówi 0:3 , drugi 7:7 , trzeci kurwa mówi 2:3 , CZWARTY MÓWI 2:2 , to ile w końcu jest , nie róbcie kogos w chuja , tylko powiedzcie ile jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~gont | 2006-04-1 15:58

leliwa podala 3:2 dla stalówy

~ | 2006-04-1 15:59

2:2 czy 3:0 ???? prosze o prwdziwe info

~leoś | 2006-04-1 16:01

ile jest kolesie

~ | 2006-04-1 16:03

3:0

~jan | 2006-04-1 16:08

buhahahaha

~?? | 2006-04-1 16:12

???

~kibic | 2006-04-1 16:14

3:0 w plecy własnie niedawno wrociłem ze stadionu:(:(

~PROSTO | 2006-04-1 16:18

jaki wynik ??

~PROSTO | 2006-04-1 16:19

dzisiaj prima aprilis ciezko bedzie o dokladny wynik

~90minut.pl | 2006-04-1 16:25

Stal 0:3 100%

~t. | 2006-04-1 16:27

poszlibyscie kurwa ma mecz to by nie bylo tylu zjebanie niepotrzebnych pytan !

~lukasz | 2006-04-1 16:37

brawo. dziwie sie jak oni wygrywali te sparingi taka gra:/

~Stal! | 2006-04-1 16:42

Jeśli jutro Avia wygra to będzie liderem :(

~panczo 88 | 2006-04-1 16:47

dostaliśmy 3:0 w dupe ale lipa .Fack

~ | 2006-04-1 16:48

prawie robi wielka roznice
0-3 w plecy

~Ziomek | 2006-04-1 16:49

Stal Rzeszów 0:0 Stal Sanok po pierwszej :]
Pewno info od kumpla z Sanoka który jest na meczu.

~kibic | 2006-04-1 17:26

To byl najgorszy mecz w sezonie, ale jaki mial byc jak sie gralo na stojaco, obrona byla dzis dziurawa, a pomoc nie istniala wogole widac bylo brak Ozoga, napastnicy tez nic nie pokazali bo co mieli pokazac jak kulawy Tadzio zamiast do rpzodu to gral caly czas do tylu a Jablonski tez nic nie walczyl w tym ataku tylko pozbywal sie pilek i skutecznie podawal do obroncow .. Gornika.Widac bylo kto jest zaangazowany w gre, nawet po reakacjach obu druzyn, jak padla 1-sza bramka z 2 metrowego spalonego to zaden z naszych graczy nawet nie zaprotestowal. Spooszczone glowy caly mecz.

~ | 2006-04-1 17:32

jak myslicie ten mecz był sprzedany ????? :/

~polac | 2006-04-1 17:38

Gdyby nie to, że dzisiaj jest prima aprilis to nie uwierzyłbym w to co widziałem na boisku jedynymi pozytywami było:
- doping
- słoneczko :)
- i chłopaki od podawania piłek przynajmniej jeszcze z górek snieżnych sobie pozjezdżali

ps. proponuję zrzutę na kompas dla Tadzia Krawca, żeby biedaczysko wiedział w którą stronę trzeba atakować ...

~STALOWKA | 2006-04-1 17:44

Stal Rzeszów-0:0-Stal Sanok... Popiela w 70 minucie dostał czerwoną kartke za faul taktyczny... Radawiec się pojawił w 60 minucie na boisku dostając w 70 minucie żółtą kartke, oraz miał 100% sytuacje (sam na sam z bramkarzem) jednak nie strzelił bramki... 73 minuta 0:1 dla Stali Sanko:) Dośrodkowanie do Tabisza a ten głową na 0:1 dal Stali Sanko:) 2 liga nie dla żyda!

~do STALOWKA | 2006-04-1 17:46

Podaj linka z tej relacji ;]

~kdnaskd | 2006-04-1 17:47

1:1 :/

~STALOWKA | 2006-04-1 17:48

Fabianowski strzela w 88 minucie i jest 1:1... Szkoda:( Stal Stalowa Wola Władcy Podkarpacia!

~s | 2006-04-1 17:49

~ | 2006-04-1 17:50

www.live.stalrzeszow.pl/
Relacja z meczu Stal Rzeszów z Sanokiem

~Ziomek | 2006-04-1 17:52

Stal Rzeszów 1:1 Stal Sanok :)
Koniec meczu.

~interwenient | 2006-04-1 17:59

jak kusiak z mietkiem nie wroca na kmite to bedzie tez 0:3...a dzisiaj kompletne dno w 2 linii plus strasznie cienki mecz jabola,gesli,iwana plus kiksy obrony =0:3...chyba nikt sie nie spodziewal ze tak frajersko i bez ladu i skladu zagra stalowka.....ludzie pol Polski przejezdzali,wielu kibicow po latach w koncu przyszlo na stadion zeby dzisiaj zobaczyc ukochana staloweczke a tu nasi zawodowcy taka bezradnosc wykazali...swoja droga taki zimny prysznic powinien tylko wyjsc na dobre naszej druzynie!!!nic sie nie stalo,przeciez to nie my gonimy...a gorzej juz byc nie moze:)
a co do tych haselek sprzedawanie meczu to jedno slowo sie ciska:ZALOSNE!! to ze im mecz nie wyszedl,pierwszy w tym sezonie i juz chcesz ich nazywac sprzedawczykami...nie wychodzilo i tyle,ale tez zauwaz ze nie moglo wyjsc bo KUSIAK i MIETEK to podstawa,serce zespolu...jak ten zespol mial dzisiaj oddychac??zreszta pierwsza bramka to istne kuriozum...najpierw reka pomocnik wieliczki,sedzia puszcza akcje,potem metrowy spalony,bramka a potem glowny leci do liniowego konsultuje sie i pokazuje zolta temu pomocnikowi wieliczki ktory przed momentem zagral reka na srodku boiska...o co tu chodzilo??moze przepisy sie zmienily??
p.s.
BRAWO DLA SEKTORA BZC ZA DOPING I OPRAWE,TAK TRZYMAC !!!

~STALOWKA | 2006-04-1 18:02

Stal Rzeszów-1:1-Stal Sanok. Trudno Stal Sanok prowadziła od 84 minuty 0:1 ale w 88 minucie gramke na wage 1 punktu strzelił Fabianowski. Radawiec zameldowal się na boisku w 60 minucie i w 70 otrzymał żółtą kartke a w 72 minucie nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Stal Rzeszów odrobiła do Stalówki 1 punkt... Szkoda tylko że dzisiaj Nasza Stalówka nie wygrała:( Ale trudno... taka jest piłka nożna. Teraz trudny mecz z Kmitą w Zabierzowie... będzie cieżko ale to jeden z najważniejszych meczy w sezonie i trzeba go zwyrać. trzymajmy kciuki w następnym meczu Stalówki, oby tulko nie zagrali tak jak z Górnikiem dzisiaj... Ale trzeba grać dalej i kibicować naszej Stalówce w walce o 2 lige... Myśle ze rywalizacja o awans będzie trwała do ostatniego meczu.Obyśmy się cieszyli z awansu do 2 ligi na koniec sezonu:) W moim sercu jest Stal i na dobre i na złe! Pozdro

~ | 2006-04-1 18:03

Sandencja - Pogoń L. 1:0 (1:0)

~kibic Stalówki | 2006-04-1 18:04

przestrzegalem przed hurra optymizmem podawalem przypadki meczy inauguracyjnych z II i III ligi ... mialem uzasadnione obawy ale jak widac nasza grupa jest bardzo wyrownana i gramy dalej HEJ STALLLL

~jordache | 2006-04-1 18:07

ale jaja ,czy dzisiaj jest prima aprilis?,chyba tak.Dzisiejsza gra czarno-zielonych jest na to dowodem,po solidnie przepracowanej przerwie.KOMPROMITACJA,TOTALNA ZENADA,zeby nie oddac ani jednego strzalu w swiatlo bramki.Tak sie zastanawiam czy nasze grajki nie ogladali ostatnio futbolu amerykanskiego i nie napatrzyli sie na Janikowskiego jesli tak to juz tragedia!!!!!!!!!!!

~krawiec fans | 2006-04-1 18:08

co tam mnietek najlepszy to Taaaaaaaaaadzioooooooooo krawieeeeeeeeeeeeeeeeeeeec, ze takiego barana trzymają w klubie to skandal chyba ze to celowa robota

~bryma | 2006-04-1 18:37

tadzio to tak chyba pod prima aprilis byl wystawiony ;)

~ja23 | 2006-04-1 18:41

kotko, zwiezle, na temat; ssij mi buły
ps oli sie chociaz staral ;)

~ | 2006-04-1 18:41

isc zajmnij swoją siareczką , małolacie jeden !!!!!!!!!!!!!

~ttt | 2006-04-1 18:42

brawo kibice,jestem pod wrazeniem ,TAK TRZYMAC!az milo patrzec.jedyny plus dzisiejszego meczu.

~Lijo aus Schaffcheim | 2006-04-1 18:48

I mamy pierwsze sliwki-robaczywki!!Pamietacie jak zaczela ten sezon Stal Rz??? Tez przegrali 0-3 i kazdy byl w wielkim szoku,wiec mam nadzieje ze dzisiejszy wynik podziala tylko mobilizujaco na naszych pilkarzy i w nastepnych meczach beda juz grali tak jak podczas poprzedniej rundy.Pozdrowienia dla wiernych kibicow naszego klubu

~t. | 2006-04-1 18:49

tak siarkowcu a wt macie sie czym jarac.... zwyciestwo z nie byle kim normalnie respekt do was ( Elektrocieplownia Rzeszow 2:1 ) ;D

~ | 2006-04-1 19:14

do kotowej woli : cos taki smieszny, martw się o swoją Kotową Wole wiesniaku jeden

~++ | 2006-04-1 19:36

jebać bandytów i morderców z Kotowj WolI pamiętamy STAlÓWKA przyjdzie na was kolej poczekajcie...................... już niedługo

~jude88 | 2006-04-1 19:50

co wy qrwa sie kibicami nazywacie!!! Od razu taka krytyka qrwa do łopaty sie wezcie a nie na stadion. szacunek dla optymistów

~ | 2006-04-1 20:29

Siarka, ty to spierdalaj. Spotkać to się możesz w 5 lidze zaniedługo na derbach z sąsiednimi wioskami.

~ | 2006-04-1 20:31

Piszesz że nas można wyśmiać ? Miałeś wiele okazji nam się smiać prosto w twarz, jednak nie miałeś na to odwagi...

~Lolek | 2006-04-1 20:37

Nawygrywalismy!!!

~szatan | 2006-04-1 20:52

Kibice Stali proszą trenera by dzisiejszy żart z jego strony czyli wystawienia Pana Tadeusza K.do pierwszej jedenastki nie był powtarzany w następnych spotkaniach.Panie trenerze :prima aprilis jest tylko raz w roku! Niech Pan o tym pamięta.

~zks zks zks zks | 2006-04-1 21:38

stal huja pokazala kompletnie nic ale i tak jestesmy chlopcy z wami nawet jak bedzie 6 liga to bedziemy z wami zawsze i wszedzie stalowa najlepsza bedzie

~Freek | 2006-04-1 22:04

Zgadzam się z opinią interwenienta i dodałbym, że oprócz kiksów obrony, fatalny zryw do piłki! Kilka razy napastnicy Górnika przejmowali piłkę po pressingu. Drugą sprawą są te fatalne dośrodkowania (niekryty skrzdłowy dośrodkowuje piłkę na kilkanaście metrów nad murawą i za bramkę rywala...) Na następny mecz wpuściłbym na miejscu trenera Adamusa Oliego w 1szym składzie. Mam nadzieję, że odbiją sobię tę porażkę już w nast. meczu. No i wielkie brawa dla BZC za sportowy doping do końca. Tak trzymać!

~kibic stali | 2006-04-2 10:28

wedlug mnie wczorajszy mecz to smiech w bialy dzien czy wy ludzi nie widzieliscie co oni wyprawiali w obronie ?? przeciesz mielismy najlepsza obrone w lidze a przyszlo co do czego to kurwa nic zero za to co wieprzec wyprawial to bym wolal juz zeby pajak gral albo niewiem moze salek jakos go przesunac i poukladac a nie kurwa ten cienki bolo wieprzec w pomocy wiadomo brak ozoga i kusiaka robi swoje musza wrocic jak najszybciej bo inaczej bedzie cienko pozatym nie podniecajcie sie tak tym olim bo wedlug mnie to cienki jest jak kurwa mac a wy tak wierzycie w niego i huja z tego bedzie wedlug mnie gesla i jablonski powinni grac w kazdym meczu tylko pod warunkiem ze mieto bedzie z kusiakiem aha jeszcze jedno bardzo dobry doping oby tak dalej !! pozdro

~kibic 3 | 2006-04-2 11:06

akurat Oli to wczoraj stworzyl 2 dogodne sytuacje do strzelenia bramki czego Gęśla i Jabłoński nie potrafili

~SWW | 2006-04-4 17:26

Ja tez mysle ze Oli powinien grac w pierwszym składzie, w tym ostatnim meczu był jednym z nielicznych , ktorzy sie cos starali. Ale najpierw trzeba zmienic troszke strategie, gdzie sa jakies prostopadłe podania? Ci napastnicy maja za zadanie chyba tylko biegac do pomocnikow i ...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Adam Waszkiewicz 20,
Michał Fidziukiewicz 40,90 +2     
Mariusz Chmielewski 26,
Przemysław Skrodziuk 87











Sędzia: Albert Bińkowski (Świętokrzyski ZPN).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1822) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 825 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 51 437 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 34 199 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 068 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.03531