Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka - Kolejarz Stróże 2 : 0 (1:0)

Stalówka - Kolejarz Stróże  2 : 0 (1:0)
Nareszcie pierwsze zwycięstwo Stalówki w rundziej jesiennej. Aby kolejne mecze też przynosiły nam 3 punkty.
Skrót z tego meczu jest do pobrania na stronie: http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?p=12177#12177

Komentarze (53)

~jack | 2006-04-15 16:00

słabiutka obrona Kolejarza powinno byc 4:0 ale gramy dalej

~v | 2006-04-15 16:02

jak ktos bedzie iedział jaki wynik kmity to niech poda

~Kiper. | 2006-04-15 16:14

Ciekaw jestem co teraz powiedzą Ci internetowi napinacze którzy jechali na Stalówke po meczach z Górnikiem, Kmitą i Hutnikiem ?

Hmm.. już wiem. !?

Pewnie będą wpisy : " Kocham Cie Stalówko " - " Wieżyłem do końca "

Żałosne..
Jak przegrywali to wieszaliście na nich psy a teraz będziecie udawać że jest wszystko dobrze..
Wy kibice Stalówki.. przecież wy byliście cały czas z naszą drużyną. Prawda ?

Pff śmieszni jesteście i nie wie Cie jeszcze co to prawdziwe kibicowanie swojej drużynie.

Może z czasem to zrozumiecie ale póki co bierzcie się za nauke i nie wchodzcie na tą stronke żeby walnąć jakiś bezsensowny komentarz.

Pozdrawiam prawdziwych kibiców Stalówki do których mam wielki szacunek.

" Moja jedyna miłość.. ZKS "

~y | 2006-04-15 16:22

wszystko pieknie,tylko sponsor Stali Rzeszów(nie mogę sobie przypomnąć nazwiska )publicznie chwali sie już awansem jego Stali do 2 ligi.i niestety dobrze wiemy ze pieniadze czynia cuda ale będziemy walczyć.a Mietka do Rzeszowa nie oddamy choć przydałby się wam co nie?i to nie są moje słowa,zgadnijcie kogo?a dzisiaj sędzia pokazał że może przekręcić mecz,także już wiadomo jakie nazwiska widnieją w notesiku sponsora Stali Rz-ów.tak to jest jak ktoś stoi na przeszkodzie,ba!jest lepszy to trzeba go inaczej.mimo wszystko Stalówka wejdzie na 100%pokazali to w dzisiejszym meczu,Mietek z Kusiakiem + Sierżęga i Iwanicki trzymaja grę.niech się trochę mlodzi napastnicy rozbujają i bedzie git.walka przede wszystkim,tak jak w dzisiejszym meczu,BRAWO!!!!!!!!!!!!

~racuch | 2006-04-15 16:24

Smakosz patrz do przodu, nigdy do tylu, a jak bedzie to zobaczymy.Komentarze musza byc rozne bo by bylo nudno.Krytyka jest tez potrzebna.Stawiam na Stalowke.75%do25% ze wejdzie do 2 ligi.Pozdrawiam.

~kibic | 2006-04-15 16:32

i jaki wynik kmity po pierwszej połowie

~por | 2006-04-15 16:37

Raków wygrał na wyjezdzie z Gawianem Królewska Wola 2:0. brawo!!!

~USA | 2006-04-15 16:38

kto strzelil bramki?

~por | 2006-04-15 16:43

magiera i malina

~kibic | 2006-04-15 16:48

jaKI wyniki kmity wie ktoś bo mecz jusz sie hybaskonczył

~por | 2006-04-15 16:55

Hetman wygrywa w zamościu z Hutnikiem 2:0!!!! Info pewne 100%

~andrzej szewczenko | 2006-04-15 17:12

Skandal!!! Jak tacy debile co rzucili na boisko boisko butelki nazywaja sie kibicami staloweczki. Na 100% bedzie kara i niech ci zapijaczeni idiocfi za nia zaplacą
Pozdro dla prawdziwych kibiców stalóweczki

~por | 2006-04-15 17:14

kmita wygrywa w busku 2:1. pewne 100% :(

~rzeszowiak | 2006-04-15 17:14

2:1 dla kmity

~t. | 2006-04-15 17:26

mozna tylko zalowac ze przy tak swietnej grze pilkarzy zabraklo naszego dopingu ;]

~pyrlik | 2006-04-15 17:31

Właśnie ;/;/ Wygrana piłkarzy Przegrana kibiców !

~... | 2006-04-15 18:04

Pyrlik, jak jesteś taki cwany, to mogłeś na Hutniku ogłosić "wszyscy na młyn z Kolejarzem", o ile tam byłeś ... ;]

~majkel | 2006-04-15 18:10

Ja pisałem , że powinni sie otrzasnac na 4 mecz i na szczescie sie sprawdzilo. To tak jak Piechne jechali, a teraz Piechna strzela brameczki i sie wielu dziwi.

~HannaBarbera | 2006-04-15 18:23

ja sie specjalnie nie przejmowalem "niepowodzeniami" Stali bo Kmita u siebie jest bardzo grozna i jest w stanie wygrac z kazdym a w Krk na Hutniku remis jest jakims sukcesem ale teraz jesli powaznie myslimy o awansie to w najblizszych meczach musi byc komplet punktów

~stalowiec | 2006-04-15 18:46

Brak Tadzia i Jarka w zespole zrobil swoje.Ci dwaj wyjadacze potykajacy sie o wlasne nogi tylko przeszkadzali na boisku.Szkoda tylko ze Gesla i Sierzega nie beda mogli grac z Wisla bo dzis Sierzega dostal zolta kartke ktora go eliminuje z meczu a Gesla czerwien.Wogole dzis sedzia rzucal kartkami i popelnial bledy.Nie byl to wielki mecz Stali ale mozna powiedziec "Cos drgnelo"

~joahim | 2006-04-15 19:34

niepowiem bylo co ogladac! pokazali co nieco! w pierwszej polowie bylo widac ze chlopaki sie staraja a drugiej to sedzia pokazywal na co go stac a widac na nieiwele

~kajko i kokosz | 2006-04-15 19:53

z tego co mi wiadomo gesla bedzie mial 2 kartki zolte a nie czerwona i jesli nie bedzie mial 4 to bedzie mogl grac. nie wiem jak ma sie sytuacja z sierzega. czerwona kartka za 2 zolte nie eliminuje z gry w nastepnym meczu.

meczyk fajny.doping z krytej niezly i nawet ciekawie bylo gdy pilkarze schodzili do szatni :) pozdro dla ochrony ze skaremu :P

~Lijo | 2006-04-15 20:49

Dla mnie osobiscie bardzo fajny meczyk,dzisiaj stalowcy pokazali wole walki i charakter.Zaperdzielali po boisku ze az miło bylo patrzec i gdyby dzis nawet przegrali nie mialbym do nich o to pretensji bo walczyli co bylo widac golym okiem.Jest juz lepiej ale problemow troszke nam sie uzbierało:(Pozdrawiam emigracje ktora dzisiaj miala przyjemnosc ogladac swoj ukochany zespół w akcji!

~januch | 2006-04-15 21:21

Ja zawsze wierze w ich zwyciestwo chocby w 90min przegrywali 5:0 i pierdole ty:) Stalowka Forever ! i nie pozdrawiam nikogo bo pierdole ty:)

~guciek | 2006-04-15 21:30

NOTY NASZEJ STALóWKI BY GUCIEK SKALA 1-10
1. T. WIETECHA 7 (PIęKNA SETKA WYBRONIONA - PRAWIE BEZROBOTNY )
2. A. KUSIAK 7 (LATKA LECą PEWNY PUNKT OBRONY)
3. DRABIK 6 (POPRAWNY MECZ Z MINUTY NA MINUTE NABIERAł PEWNOśCI )
4 . MACIOROWSKI 6 (BEZ ZARZUTU TROCHE ZA BARDZO COFNIęTY)
5. PAJąK 7 (BARDZO DOBRY MECZ KILKA RAZY ZAPęDZIł SIę POD BRAMKę )
6. sIERżęGA 7 (NA POCZąTKU BARDZO WYSTRASZONY PóżNIEJ CORAZ LEPIEJ PIęKNY RAJD W KOńCóWCE)
7. OżóG 8 (MIETEK DUżO BIEGA I WIDAć POPRAWE GRY śRODKA )
8. IWANICKI 9 (PIęKNY MECZ W WYKONANIU IWANA PRAWA STRONA JEST JEGO - DWIE PIęKNE BRAMKI WOLEJ I GłóWKA)
9. kUSIAK 7 (DOBRY MECZ PEWNA POMOC , ZAWODNIK STRASZNIE FAULOWANY)
10. sTRęCIWILK 8 (BARDZO DOBRY MECZ DUżO BIEGAł ASYSTA PRZ PIERWSZEJ BRAMCE)
11. GęśLA 5 (SłABY MECZ ZMARNOWANE 3 SETKI SEZON CHYBA SIę DLA NIEGO SKOńCZYł W SPOTKANNIU Z SPARINGOWYM Z SANOKIEM)
MOżE KTOś MA INNE SPOSTRZEżENIA ZAPRASZAM DOI KOMENTOWANIA
POZDRO I WESOłYCH śWIąT

~** | 2006-04-15 22:20

nie wiem własnie co sie dzieje z gesla w sparingach napierdalał bramki az miło było patrzec a teraz nie moze sie jakos odblokowac marnuje 3 setki ale moze w najblizszych meczach cos sie zmieni

~Rudy | 2006-04-15 22:59

Mecz był spoko. Tylko powinno więcej goli paść!

~... | 2006-04-15 23:03

Najlepszy tekst dzisiejszego dnia (do sędziego linowego): "nie martw się, Ty jesteś poprostu ofiara pękniętego kondona" :))) A co do meczu to miał dwóch bochaterów Iwana i niestety sędziego...

~wrrr | 2006-04-15 23:24

fajnie fajnie tylko po wejsciu n astronke pokazuje się takie coś:

phpBB : Critical Error

Error doing DB query userdata row fetch

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'stalowka.phpbb_sessions_keys' doesn't exist

SELECT u.* FROM phpbb_users u, phpbb_sessions_keys k WHERE u.user_id = 485 AND u.user_active = 1 AND k.user_id = u.user_id AND k.key_id = 'd22f9c3ddaa3623e16e33e2c4f908c36'

Line : 89
File : sessions.php

zróbcie coś z tym
pzdr

~oprych | 2006-04-15 23:29

najwazniejsza wiadomość to że raków wygrał z jakimś pawianem pewnie jeszcze z indi

~. | 2006-04-15 23:31

Stalówka - Kolejarz Stróże:
tvp.pl/video/2006/04/15/69637/film.asf

~kibic stali | 2006-04-16 09:23

w srode jest zalegla kolejka rundy wiosennej w kotrej nasza Stal podejmowac bedzie na wlasnym stadionie rezerwy mistrza polski Wilse 2 poczatek meczu o 16.30 OBECNOSC OBOWIOZKOWA

rowniez tego samego dnia jest mecz Kmity Zabierzow z Avia Swidnik od wyniku tego spotkania duzo bedzie zalezec
przy ewentualnej wygranej stalowki i remisie kmity Stalowka wraca na fotel lidera

~kibic | 2006-04-16 11:20

phpBB : Critical Error

Error doing DB query userdata row fetch

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'stalowka.phpbb_sessions_keys' doesn't exist

SELECT u.* FROM phpbb_users u, phpbb_sessions_keys k WHERE u.user_id = 643 AND u.user_active = 1 AND k.user_id = u.user_id AND k.key_id = '9f5f326cc6902bc429f8a0d693d4df78'

Line : 89
File : sessions.php
Admini zrobcie w koncu cos z tym, duzo kibicow nie moze wejsc na forum przez to

~ | 2006-04-16 12:23

Do " kibic stali "
Co Ty pierdolisz ?
Jak Kmita zremisuje z Avia to bedzie miec 38 pkt.. Avia bedzie miec 39 pkt. a Stalowka przy ewentualnej wygranej bedzie miec 39 pkt. ale ze Avia ma lepszy bilans bramkowy wiec Stalowka bedzie vice liderem a nie liderem.

Pzdr.

~ | 2006-04-16 13:33

Bilans bramkowy baranie się nie liczy więc nie wcinaj się jak nie wiesz o co chodzi liczy sie bilans meczy między nami czyli w tym wypadku między Stalówką i Avią

~pyrlik | 2006-04-16 13:44

Czyli i tak avia będzie pierwsza, bo my z nimi przegraliśmy!

~ktoś | 2006-04-16 14:05

W meczu z Kolejarzem Stróże było widać jak sędzia ewidentnie utrudniał gre Stalówce w drugiej połowie. Czyżby pan X już zaczął opłacać sędziów!? Zmienił klub aby wejść do drugiej ligi i jestem przekonany, że będzie miał zonka. Moim zdaniem dwa pierwsze miejsca w tabeli będą należały do Avii i Stalówki. Oczywiście życzę Stalówce aby nie musiała grać o drugą lige w barażach. Pozdrawiam.

~kibic 84 | 2006-04-16 14:45

mnie osobiscie zasmuciala wiadomosc o stanie zdrowia Oliego szkoda by byla aby tez sympatyczny a zaraz switny pilkarz nie gral do konca rundy wiosennej mam gleboka nadzieje ze Oli szybko wyzdrowieje i pomoze naszej kochanej stalowce w awansie do II ligi pozdro dla Oliego i reszty zawodników Staloweczki Wesolych Swiat :)

~ | 2006-04-17 10:40

No czyli Stalówka będzie druga bo przegraliśmy z Avia baranie. :)

~ | 2006-04-17 10:41

Sam nie wiesz o co chodzi a pierdolisz taki znawca z Ciebie a chuja wiesz Ośle. :)

~ | 2006-04-17 11:44

w srode o 16:30 ? to zajebiscie jak tak :)

~Kibic 17 | 2006-04-17 15:13

Kiedy z Wisłą II jest mecz??;>

~ | 2006-04-17 17:14

16:30 Sroda

~Wizytator | 2006-04-18 07:37

Stalowa ma jeszcze jakichkolwiek szalikowców ? Raczej NIE – doping na meczu zupełne dno. A może Wy teraz kibicujecie wyłącznie w internecie...

~Kibic17 | 2006-04-18 09:28

czy to prawda ze Oli do konca sezonu nie gra??

~do kibica17 | 2006-04-18 09:59

no na ostatnim meczu spiker tak mowil ze oli ma nie grac do konca sezonu troszke luipa le coz taki juz los pilkarza

OLi zycze szybkiego powrotu do zdrowia


~do admina | 2006-04-18 10:20

daj jakis cynk na stronie o jutrzejszym meczu z gory dzieki:)

~SWW | 2006-04-18 11:03

Jesli chodzi o Oliego to problem jest w tym ze nie moga znalezc dobrego lekarza ktory by operoal go. Co prawda jest to powazna kontuzja ale gdyby szybko mial operacje to kwestia 2 tyg i moglby powrocic do gry. Jest jeszcze inne wyjscie. Ta operacja moze sie odbyc w kazdej chwili tylko tu juz jest kwestia kasy...

~ | 2006-04-18 11:47

To zrobice zrzutke dla Oliego :D

~rydzyk | 2006-04-18 11:48

ta Oli ma poważną kontuzje........napewno wczoraj go widziałem jak w świetnym humorze bujał sie do Stalówki swoją czarną starą betą...................

~stalowiec II | 2006-04-18 14:16

ja do stalowca. jak jaromir zapierdalał w zeszłej rundzie to było dobrze. to miejsce kuźwa mają dzięki obronie. bo atak nic nie pokazał. a obrona numer jeden. a teraz dwa mecze gorsze i już . obrona ma znowu decydowac o grze stalówki. a może atak by coś pokazał. jak ci sie podoba "kibicu" narazie jedna brameczka stalwki? czyż nie najgorszy bilans w grupie? pozdrawiam frajera

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola

Unia Tarnów             Stal Stalowa Wola
2022-08-17, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica

3 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 2 2-0-0 6
2 Sokół Sieniawa 2 2-0-0 6
3 Avia Świdnik 2 2-0-0 6
4 Wieczysta Kraków 2 1-1-0 4
5 Stal Stalowa Wola 2 1-0-1 3
6 Orlęta Radzyń Podlaski 2 1-0-1 3
7 KSZO Ostrowiec Św 2 1-0-1 3
8 Wisłoka Dębica 2 1-0-1 3
9 Unia Tarnów 2 1-0-1 3
10 Lublinianka Lublin 2 1-0-1 3
11 Czarni Połaniec 2 1-0-1 3
12 Podlasie Biała Podlaska 2 0-2-0 2
13 Korona II Kielce 2 0-2-0 2
14 Chełmianka Chełm 2 0-1-1 1
15 ŁKS Łagów 2 0-1-1 1
16 Podhale Nowy Targ 2 0-1-1 1
17 Wisła Sandomierz 2 0-0-2 0
18 KS Wiązownica 2 0-0-2 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-08-17 Unia Tarnów - STAL
2022-08-20 STAL - Chełmianka Chełm
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3380) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1384) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (661)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 27 975 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 41 023 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 30 219 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 21 134 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01617