Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka - Stal Sanok 0 : 1

Stalówka - Stal Sanok  0 : 1
Niestety Stalówka przegrała na własnym boisku z drużyną z Sanoka.
Szkoda jest tym bardziej, że Stal Rzeszów oraz Kmita Zabierzów także przegrały swoje mecze, a Avia Świdnik zremisowała. 
We wtorek o godz. 17 Stalówka gra w Nisku półfinałowy mecz PP. podokręgu Stalowa Wola.

Komentarze (113)

~ | 2006-05-8 09:32

szkoda porażki ale następne mecze bedą lepsze

~qqq | 2006-05-8 10:30

jajcarz-optymista

~...... | 2006-05-8 10:32

jeszcze jest szansa ale jak kopacze dalej tak beda w huja grac to dozobaczenia II ligo postarajcie sie pilkarze

~Kibic 17 | 2006-05-8 10:37

i tu sprawdza sie przysłowie głupi to ma zawsze szczęscie bo to juz taki zbieg okolicznosci ze my przegrywamy to inni kandydaci tez przagrywają i tracą punkty .to jest jedyne szczęscie w nieszczęsciu po tej nasze zenującej porazce a mógł byc w-ce lider:/ teraz panowie piłkaze mozecie pluc sobie w brody!!

Nadzieja umiera ostatnia Stalówka !!
2 LIGA:P:P:)

~asd | 2006-05-8 11:43

jak sie nie wygrywa z druzynami z nizin tabeli to potem sie zaluje:(
moze byc taka sytuacja ze bedzie nam brakowalo 2 pkt albo 1 i wtedy bedzie wielki zal ze szkoda bylo meczu z hetmanem albo z sanokiem :/ ale wtedy bedzie juz zapozno
a teraz brac sie do roboty a nie imprezowac po rusticach czy planetach !!
2 liga jest jeszcze do osiagniecia!

~ktos | 2006-05-8 12:02

wiecie moze dlaczego na ulicach Aten były zamieszki????

~.............. | 2006-05-8 12:12

JESZCZE JEDEN MECZ SPRZEDANY WPIERDOL MUROWANY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Kriss | 2006-05-8 12:15

No pilkarze do gry to chetni nei sa - za to w sobote wieczorem i niedziele spijali piwa po knajpach !!!
Widac dla nich liczy sie zupelnie cos innego niz dal nas kibicow. Oni druga lige maja w du...........

~ktos | 2006-05-8 12:16

sędzia(piłkarski) Małek jest milicjantem z ................ZABRZA

~ | 2006-05-8 12:19

~ | 2006-05-8 12:33

i po co nam 2liga zeby przejebywac mecze u siebie po 3:0 ?i spasc i juz moze nigdy sie nie podniesc ? lepiej 3 liga ale pewne miejsce !

~do ............ | 2006-05-8 12:37

ale qrwa blysnales widac twoj stary spuszcza jak ty to nazwales wpierdol tobie mszczac sie za to ze cie z torby wypuscil smieciu i teraz rzucasz takie hasla na necie gdzies w kafejce internetowej bo starzy pija i wola kupic flache zamiast ci neta zalozyc, zgrywajac bohaterzyne a jak by przyszlo co do czego to spierdalal bys przed Myszka z juniorow,i ty bedziesz pisal fajansiarzu ze chcesz komus wpierdol spuscic? skad wezmiesz tylu kumpli brudasie jak nikt z takim marginesem nie trzyma boś brudny i jedzie ci z japy zasrancu!!!!

~ | 2006-05-8 13:07

qwa mecz w nisku jest we wtorek ? miałbyć w środe co jest kurwa ...

~MKS SOKÓŁ NISKO | 2006-05-8 13:17

Mecz Sokół Nisko - Stal Stalowa Wola jest we wtorek o 17:00
Pozdro

~ | 2006-05-8 14:01

Czego w newsie pisze ze Kmita przegrala. ?

Przeciez rozjechala Motor 1 - 3

~bwele | 2006-05-8 14:22

Kurwa ten co pisze "jeszcze jeden mecz sprzedany..." to jakis down. Nie wiem po co nasi mieliby mecz sprzedawac, zwlaszcza Sanokowi, ktory nie walczy o awans, a spadek mu nie grozi. Widocznie koles, ktory to napisal ma problemy emocjonalne, ewentualnie ten tekst to jedyny, jaki jest w stanie zapamietac.
Co do Stali, to brakuje nam napastnikow z prawdziwego zdarzenia. Gdyby nie to, byloby 4-7 punktow wiecej na koncie i prowadzenie w tabeli...

~el solecjonarro | 2006-05-8 14:25

Ja proponuje Jablonskiego Salka i Krawca do kadry Janasa:).Obok Rasiaka Mili Lewandowskiego i Rzasy, ci panowie potykajacy sie o wlasne nogi beda mieli super partnerow:).Jeszcze niech Wieprzec wyleczy kontuzje to kolejny dojdzie do tej smietanki:) Atak marzen:Jablonski-Rasiak i Przyrowski na bramce :)

~kibic stali | 2006-05-8 15:10

korwa co wy pierdolicie chlopakom mecz nie wyszedl to juz odrazy sprzedali puknicie sie w leb nieczaje tez tego ze wyliczcie pilkarzy stali ktorzy by sie nadawali do kadry wy naprawde macie pojeban w glowie Rasiak Mila Lewandowscy itp to sa dobrzi pilkarze gdyby niebyli dobzi to by niegrali w kadrze normalnie zal mi was takie glupoty piszecie oczywiscie co niektorzy
ja nadal wierze w awans naszej Stali i jak im sie nie uda to niebede napewno pisla takich glopot ze mecze sprzedali bo pilka nozna to jest sport a w sporcie wszystko jest mozliwe ZASTANOWCIE SIE
NAD TYM CO PISZECIE

STALO GRAMY DO KONCA O 2 LIGE

~lukasz | 2006-05-8 16:47

tutaj nie trzeba patrzec na ostatni mecz i wynik tylko na ich gre w kazdym meczu. przeciez oni nic nie graja. kompletnie nic.kopanina byle do przodu a nuz ktos dojdzie i sie uda. a nasz przewspanialy trener zamiast dyskutowac z kibicami powinien sie zajac trenerka pilkarzy. kazdy kibic moze miec swoje zdanie a taki ktos jak terener powinien przemilczec kazda opinie kibica. a tak po za tym co to za trener. jestaem na kazdym meczu u jak gramy u siebie a adamusa pierwszy raz widzialem w tej rundzie. pierwszy raz wylazl z tej budy i cos probowal podpowiadac grajkom. pewnie wypil przed meczem jakiegos dopinga bo tak dziwinie wygladal

~ | 2006-05-8 17:06

Wieze w awans ale jak maja wejsc do II ligi i dostawac baty to wole zeby byli w czolowce III ligi.

Pozdro.

~Ryba | 2006-05-8 17:25

Chuj mnie obchodzi twoje pierdolnięte zdanie, każdy chce 2 lige nawet jak mają przegrywać mecz za meczem.

~,,, | 2006-05-8 17:27

dobra chloapki skonczcie z niepotrzebnymi komentami jutro wszyscy jedziemy do Niska i skupcie sie natym. Pozdro. Bez Odbioru.

~as | 2006-05-8 17:34

o ktorej jest wyjazd do sacza?? niech ktos napisze jak wie oki?? z gory dzieki :)

~do bwele | 2006-05-8 17:48

a kto mowi ze sprzedali Sanokowi??? zobacz komu zalezy aby Stalówke dogonic . Podpowiem Ci ze nie kantorkowi bo juz pomalutku zabiera swoje zabawki i przenisi sie do .....

~maxik | 2006-05-8 17:59

Ciekawe dzgie sie wynosi kantorek???

~kibol | 2006-05-8 18:17

W meczu z niskiem maja grac prawie sami rezerwowi!!!Bo pilkarze naszej podstawowej 11 oszczedzaja sily na mecz z sendencja!!!

~ZKS | 2006-05-8 18:27

kierujemy sie jutro do klatki dla gosci czy wchodzimy na ta nowa trybune w nisku ?

~:D | 2006-05-8 19:04

idziemy jutro do Heńka na Warchoły po meczu melanz u niego!!!

~fani tadzika | 2006-05-8 19:07

czyli z niskiem lanie. sami rezerwowi i krawiec to bedzie 7 :0 dla soka sokoła nisko

~++ | 2006-05-8 19:11

co do awansu do II ligi jeszcze nic nie wiadomo, w kosza też było wiele szumu i wszedł kager który nie miał i na dzień dzisiejszy nie ma kasy na ekstraklase. kmita , stal rzeszów i Stalówka która z tych drużyn ma pieniądze na II ligę zobaczymy kto powie ostatnie słowo dowiemy się 11 czerwca po ostatniej kolejce . Walczymy do końca pozdro

~do maxik | 2006-05-8 19:31

podpowiem - do klubu IV ligowego , ktory miał wielką chec awansowac w tym roku wyzej ale ..... i nawet juz zmienili trenera. Juz niedługo sie okaze czy to prawda. Pozdrawiam

~maxik | 2006-05-8 19:43

Czyzby znowu Sokół?????
Jeżeli tak to wyrazy współczucia...

~koń | 2006-05-8 19:45

Po co trzymac tepaka Adamusa i udawac ze sie chce jak nawet ten fachman nie ma uprawnien na II lige. Miałby awansowac i odejsc ?:) Tylko nie pomyslał ze i tak go wypierdolą

~...... | 2006-05-8 20:12

kurwa niech sie postaraja pilkaze moze nie spadna a jak beda grali z lepszymi przeciwnikami to sie utrwala i moga zostac i przec do przodu niech tylko nasi piłkarze sie nie boja i wygrywaja prosze was

~ | 2006-05-8 20:21

Do " Ryba "

Zamknij pysk szmato.. nikt Cie o zdanie nie pytał.. takie z Ciebie cwaniak na necie ?

Pierdololny napinacz.

~sssij | 2006-05-8 21:33

na II lige wymagane jest oswitlenie?

~stalowiec | 2006-05-8 21:45

Ludzie nie straszcie jak wystapia juniorzy + Tadziu to Nisko moze swietowac awans do finalu.PP tez jest w jakis sposob wazny wiec nie ma co go az tak olewac, moglby zagrac tam Wieprzec po kontuzji, jakas forma treningu i kilku chociaz z pdostawowego skladu.Niech nie jada ci co anjwiecej zapierdalaja jak bylo rok temu np Balon Kusiaki Kasiaki i Macior.Reszta moze grac zwlaszcza taki Gesla i Jabol ktorzy pudluja niemilosiernie,beda mieli okazje ze slabym zespolem podreperowac swoje celowniki!!!

~Kuba | 2006-05-8 21:47

Na II lige jeszcze nie. Ale słyszałem że jakaś ilość krzesełek musi być (ok. 3000) Ale nie wiem czy to prawda. Może jakieś info o jutrzejszym meczu z Sokołem. Przypominam że mecz jest jutro o 17:00. Do jutra na Sokole:)

~Ryba | 2006-05-8 22:35

:)

~koń | 2006-05-8 22:46

na II lige wymagane jest I-sze miejsce w III lidze lub wygrane baraze.

~lon | 2006-05-8 23:21

adamus trenerem lzs-ów i to na wielkich zadupiach

~stw | 2006-05-9 08:28

moim zdaniem powino sie rozliczac piłkarzy i trenera po ostatniej kolejece nie teraz pozdro..

~a | 2006-05-9 08:35

nie powinni wystawiac rezerwowego skladu bo jest duza szansa ze po wygranym pucharze w regionie stalowowolskim w polfinale lub finale na podkarpaciu trafimy na mielec, wiec fajnie by bylo sie z nimi spotkac :)

~a | 2006-05-9 08:50

sorki pomylilo mi sie mielec juz odpadl :P ale jak wygramy to bedziemy grac 27 maja z siarka zawsze jakas atrakcja :P

~Stalówka BZC | 2006-05-9 11:55

elo chłopaki ten mecz dzisjaj o 17 wszyscy idziemy na sektor gości wjazd za fri pozdro wszyscu do Niska

~alibi | 2006-05-9 14:47

krawiec, gęsla i mórowana porażka

~xavery | 2006-05-9 16:36

mysle ze wygra Stalówka

~Kibic 17 | 2006-05-9 18:32

2-0 dla niska pewne info:/ juda na 1-0 a na 2-0 nie wiem .:/

Jeszcze jeden Mecz przegrany wpierdol murowany!!

~ | 2006-05-9 18:43

ja pierdole....... :/ co oni to odpierdalają

~KIBIC | 2006-05-9 18:46

3-0

~do alibi | 2006-05-9 18:51

Ty zamiast isc na mecz to idź się lepiej podszkolic w języku polskim :)

~ | 2006-05-9 19:03

sokół 2:1 stalowka :(:(:(:(:(:(:(:(:( koniec meczu

~zks | 2006-05-9 19:10

jeśli Stalowka do tego meczu przystąpiła w rezerwowym składzie i przegrała to spoko nie mam nic przeciwko. ale jeśli grała w podstawowym składzie i przegrała z tą podwórkową drużyną z Niska to nasi kopacze powinni się wstydzić...

~++ | 2006-05-9 19:11

SOKÓŁ NISKO - Stal Stalowa Wola 2:1

~lol | 2006-05-9 19:12

WSTYD

~Marekk | 2006-05-9 19:16

jezeli o sklad chodzi to druga połowke grali w podstawowym składzie (oprocz Kusiaka i Drabika oraz Wietechy)

~Kibic | 2006-05-9 19:24

e to jak stał kielarski to co innego sie moglismy spodziewac :/:/ juz lepiej b yło gdyby bramkarz juniorów stał

~odiah | 2006-05-9 19:24

Sokół Nisko - Stal Stalowa Wola 2-1 (0-0)
Juda 57, Dziuba 74 - Kurasiewicz 78
widzów 500

Sokół:
Michalak - Snioś(45 Wołoszyn) Babula, Surma,- Tkacz, Wozniak, Mrzygłód(80 Orliński), Juda, Wójcik - Michalak (33 Niemiec), Dziuba
Stal:
Kielarski - Pająk, Maciorowski, Wieprzeć, Olko(45 Kasiak) - Telka (45 Iwanicki), Krawiec, Sierżęga(45 Gęśla), Stręciwilk (70 Ozóg), Jabłoński (45 Iwanicki), , Kurasiewicz

~Kibic 17 | 2006-05-9 19:26

jak patrze na nasz skład to az mi sie płakac che ze przegralismy z taki niskiem no załosc panowie nasi kopacze nie mają juz ambicji huj ze to puchar polski ale to tez jest wazne za to tez jest restiz i pieniadze huje pierdolone teraz gralibysmy z siarką a tak ni huja !!

"Jeszcze jeden mecz przegrany pierdol murowany" to hasło powinno zawisnąc na płocie na kazdym meczu !!

~koń | 2006-05-9 19:32

jeszcze jeden mecz przegrany!!?? jeszcze Ci mało tego wstydu??

~ | 2006-05-9 19:46

Sokół Nisko zadziwił wszystkich i niespodziewanie pokonał 2:1 Stalową Wolę.Kto by się spodziewał,że czwartoligowiec pokona trzecioligowca,który chce awansować do drugiej ligi.Na początku meczu zaatakowali goście.Dobrze jednak w bramce Sokoła spisywał się Marcin Michalak.W 13 minucie po akcji Stali,Streciwilk strzelił ale w boczną siatkę.W 20 minucie mogło być 1:0 dla gości ale po podaniu Sierżęgi Telka nie wpakował piłki do siatki.W 24 minucie uderzał Mrzygłód ale Kielarski z problemami wybija piłkę na rzut rożny.W 29 minucie Juda uderzał z 20 metrów ale piłka przeleciała nad bramką.W 33 minucie na boisko wszedł Piotr Niemiec zastępując Darka Michalaka.Kilka sekund później zmarnował stuprocentową sytuację będąc sam na sam z bramkarzem gości.W 39 minucie Stręciwilk uderzał po ziemi ale piłkę wyłapał Marcin Michalak.Po pierwszej połowie wynik bezbramkowy.W drugiej połowie również zaatakowali goście.W 51 minucie Telka uderzał nad poprzeczką.W 56 minucie akcję przeprowadził Sokół Nisko.Wrzutka przed pole karne,do piłki wyszedł Kielarski,piłkę zabrał mu Damian Juda i wpakował piłkę do pustej bramki.1:0.
Piłkarze Stali wzięli się do roboty ale obrona Sokoła dobrze się spisywała.W 66 minucie padł drugi gol dla Sokoła.Paweł Dziuba przejął podanie na 40 metrze przebiegł pod pole karne.Uderzył piłkę po ziemi a ta przeleciała pod bramkarzem.2:0 dla Sokoła.Sześć minut później Wieprzęć uderzał z 25 metrów ale piłka odbiła się od poprzeczki.75 minita.Akcja gości i bramka Jabłońskiego.2:1.Chwilę później mógł paść drugi gol dla Stali ale dobrze interweniował Marcin Michalak.W 80 minucie Pająk posłał piłkę nad bramką Michalaka uderzając z 25 metrów.W 81 minucie po akcji Stalowej Woli mogła paśc bramka ale jakimś cudem nie padła.Michalaka uratowała najpierw poprzeczka a później słupek.Trzy minuty później zawodnik Sokoła,Tkacz w akcji sam na sam nie zdobył bramki.Piłka po jego strzale przeleciała obok słupka.Jeszcze w końcówce spotkania Wieprzęć mógł wyrównać ale po przejęciu piłki i jego strzale piłka przeleciała obok bramki.Sokół Nisko wygrał spotkanie półfinałowe 2:1 i zasługuje na pochwałę.

~ZENADA | 2006-05-9 19:48

Kurwa czy Wy naprawde jesteście tacy ślepi???. Tu nie chodzi o chęci, bo chęci i wole walki nasi piłkarze mają (no może poza kiloma wyjątkami). I poświęcenie grajków widać na każdym meczu (może poza Sierżęgą, Tadkiem, Mietkiem. SŁABIUTKA GRA JEST SPOWODOWANA BRAKIEM UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARZY, SŁABIUTKĄ KONDYCJĄ ( czołowi gracze mają grubo ponad 30 lat) ORAZ BEZNADZIEJNYM PRZYGOTOWANIEM TAKTYCZNYM. Moim zdaniem pomysł zeby w klubie 90 % piłkarzy było wychowankami się nie sprawdził. Zresztą mnie to wkurwia że nawet jak przyjedzie do Stalowej taki Sanok to oni umieją rozegrac spokojnie piłkę w środku pola, pomyśleć, a styl naszej gry jest żenujący. Jeśli Wy nazywacie wrzutkę ze swojej połowy na pole karne przeciwnika to pozdro. No ale coż, ja się nie dziwie... szkolenie młodzików w naszym klubie jest śmieszne.... a potem wychodzą błędy w szkoleniu w meczach ligowych......

~do "do bwele" | 2006-05-9 19:50

Jasne, Stal Rzeszow przekupila naszych, zeby przegrali z Sanokiem, a sama dala dupy u siebie z Buskiem. Wezcie juz przestancie z tym sprzedawaniem...

~ | 2006-05-9 19:54

haha kurwa najlepiej było w mksie ;d ZÓŁTO CZERWONA KIELECKA KURWA KORONA hehehe

pzdr

~stalowiec | 2006-05-9 19:55

Brawo dla kopaczy za poswiecenie i wole walki, od 60 gdzies minuty grali na stojaco i jak tu mieli wygrac?Jedyny gracz co byl dzis przytomny to Kurasiewicz a Iwanicki latal jak pijany, cos mi sie wydaje ze oni ten mecz poprostu olali,widac bylo jak byk na boisku jaki im zalezy na tym meczu, a niech sobie Nisko wygra, z takim podejsciem panowie marzycie o drugiej lidze?

~Nisko | 2006-05-9 19:58

Sokół Nisko - Stal Stalowa Wola 2:1
1:0-Juda 56
2:0-Dziuba 66
2:1-Kurasiewicz 75

~stalówka | 2006-05-9 20:02

nie pierdolcie barany o jakims wpierdolu murowanym kurwa jak na meczu nawet nie byliscie
w bramce zagrał kielarski i w zasadzie strzelił 2 samobóje raz nie trafiajac w piłke a drugi raz puszczajac strzał pod rekami przy krotkim słupku.
Po chuj on broni skoro nie umie?
potem było blisko 3 razy w poprzeczke strzelali nasi piłkarze ale mieli zajebistego pecha


~kajko i kokosz | 2006-05-9 20:07

gesla strzelil dla nas. kurwa po prostu tragedia.gwiazdeczki jebane. a tak slabego bramkarza jak kielarski w stalowej chyba jeszcze nie bylo. przynajmniej ja nie pamietam

~ | 2006-05-9 20:10

Karwat był gorszy :>

~ | 2006-05-9 20:11

Legia Legia Warszawa Legia Legia Warszawa Legia Legia Warszawa ! :P:P:P

~Cycu | 2006-05-9 20:17

eee niezle grali w koncowce 3 razy poprzeczki ale do mniej wiecej 70 minuty stali na tym bosiku dopeiro po 2 golu dla Niska zaczeli cos sie ruszac
a Iwanicki dał dobra zmiane łądnie szrpał
a pijany to raczej był kielaarski

~qqq | 2006-05-9 20:42

i co matoly ./nie mowilem/przestancie sie wreszcie podniecac....to jest juz koniec nie ma juz nic idzcie lepiej z rozpaczy pic ....wstyd i tyle

~dziadek z ;krytej; | 2006-05-9 20:56

no i co mlode szczyle ,jeszcze sie podniecacie ..... jak ich nisko leje to moze z ;chylami; wygraja przeciez grali praktycznie w podstawowym skladzie ;i nie czepiajcie sie kielarskiego]...adamus to murinio co nie...w sandecji typuje najnniej 4;0

~bylem tam | 2006-05-9 21:04

Narzekacie na Kielarskiego ale obrona tez sie nie popisala, slabiutki Wieprzec i Pajak a Macior sam w obronie nic nie zrobi.. mam nadzieje ze to tylko zaslona dymna przed kolejnymi meczami bo z taka forma Sandecja moze sie cieszyc z 3 pkt

~kolo | 2006-05-9 21:21

kurwa kpiny sobie robia ci pilkarzyki jebani trzeba bedzie ich poprzestawiac zdeka

~STALOWKA | 2006-05-9 21:30

2 połowa dużo lepsza od 1. Niestety Stalówka przegrała przed indywidualne błędy Kielarskiego. Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji. Dobry mecz Olka. Jeszcze o nim nie słyszałem ale gra dobrą piłke. Ale też dobry mecz Kasiaka. Dobrze dorzucał piłki... Słaby mecz Iwanickiego... Choć bardzo na niego liczyłem. Wkońcu Gęśla się obudził i dobrze, bo punktów nam potrzeba jak tlenu. Ja wierze jeszcze w awans. Już Avia zaczyna sprzedawać mecze... Zostaje tylko Kmita Zabierzów, Stal Rzeszów no i Stalówka. Pozdro

~kibol | 2006-05-9 21:49

Gesla uratowales honor druzyny!!!Chociaz jedna bramke zdobylismy!!!DZieki ci ja i moi kumple!!!Szkoda ze nie grales od poczatku mze by wiecej bylo!!!TOtalne przepudzenie napastnikow!!!Mysle ze teraz bedzie corez lepiej!!!Z napastnikami!!!A Kielarski to pilke pod nogami przepuscil jak by gral tomek wietech to by napewo stalowka wygrala!!!A jakis nowy mlody gral,Olko czy Polko jakos tak?????????!!!!!!!

DZIEKI !!!
nara

~ | 2006-05-9 22:02

he juz drugi rok nie gramy w finale pucharu dlazcego bo psy nie pozwola na mecz stalowki z siarka pozdro dla kumatych

~kibic... | 2006-05-9 22:06

caly mecz mozna okreslic jednym slowem :parodia.!!!!!!!!!!
jak druzyna walczaca o utrzymanie w 4 lidze moze wygrywac z kandydatem do gry w 2 lidze.................brak slow...................co oni graja????

~smiech na sali | 2006-05-9 22:11

rozjebali mnie tym meczem:)

~Pawel | 2006-05-9 22:16

Kto byl na meczu widzial jak przebiegal.Prosze mi tutaj nie wypisywac ze wstyd ze przegrali z Sokolem i takie tam..Spojrzmy realnie przed siebie.Wiadome jest ze Sokol jest slabszy od Stali technicznie , ale nadrobil to wszystko ambicja ;]Dla przypomnienia Stal grala I skladem (oprocz Drabika i Quae)i tutaj nie ma zadnego tlumaczenia ze bez ozoga czy Kusiaka bo gdyby Adamus chcial wprowadzilby tych zawodnikow w pierwszej polowie.Wyszli dopiero w II bo widzial nieporadnosc swoich graczy...A Sokol ? Mial kilka 100 % sytuacji (Niemiec,Tkacz) jednak brakowalo szczescia,albo..presja;/ Zauwazmy tez ze w Sokole zagralo dwoch 17 latkow (tkacz i bodajze Wolak ) ktorzy w Sokole dopiero debiutuja ;] Niektorzy Z Was pisza ze Stal grala na stojaco.Nic z tych rzeczy!Ta druzyna grala swoja pilke,taka jaka obecnie prezentuja...Na koniec dodam.Kiedy szedlem na ten mecz w ciemno stawialem na Sokol i widze ze sie nie pomylilem ;] Chce dodac ze bardzo dobry mecz zagral Dziuba (czy nie gral w Stali i Damian Juda ktorzy momentami robili z graczami stali co chcieli) jesli ktos nie wierzy podam jeszcze przyklad.Bramka na 2-0 pilke zostaje przejeta w srodku boiska.Przejmuje ja Dziuba,naciska na niego Maciorowski,Gracz Sokola spokojnie radzi sobie z obronca Stali i wychodzi i strzela mocno na bramke Kielarskiego!Jeszcze raz brawo dla Sokola!

~amat | 2006-05-9 22:23

super poprostu super, kochamy was kopacze, dobra gra, stalowa pany. ej dresiarze bez mózgu zaspiewajcie czy dobrze czy zle ja was kaleki kocham ciągle

~stefix | 2006-05-9 22:33

adamus jesteś zadowolony z postawy zespołu co??????? ty lachociągu powinieneś wisieć na latarni przy hutniczej

~OBSERWATOR | 2006-05-9 22:54

DO KIBICOW STALI SKONCZCIE PIERDOLIC ZE GRALI REZERWOWI ALBO POPRZECZKI NAM RATOWALY DUPE APRAWDA JEST TAKA ZE KAZDY DUPEK TRAFIA WSLUPEK JESTESCIEE SLABI ITYLE SOKOL WYGRAL BO BYL LEPSZY I WBIJCIE SOBIE DO TYCH SWOICH HORYH GLOWEK.WUGRYWA ZAWSZE LEPSZY ADZIS BYL LEPSZY SOKOL LICZY SIE CO W SIATCE A IE NA SLUPKU CZ POPRZECCE POZDRAWIAM IZYCZE WAM AWANSU ALE ZTAKA GRA NIEWIELE WAM WROZE

~:) | 2006-05-9 23:11

kto w koncu strzelil Jablonski czy,Gęśla??

~felipe | 2006-05-9 23:13

pewnie mnie tu zaraz wszyscy objada ale powiem i tak co chce powiedziec. nasne ze z druzyna trzeba byc na dobre i na zle ale tylko wtedy jesli ruzyna jest uczciwa a o naszych "pilkarzach" tego powiedziec nie mozna oni po prostu nie chca wejsc do tej drugiej ligi i wala z kibicami w walaale taka sama sytuacja jest w rzeszowie i np w ostrowcu i lodzi gdzie druzyny nie chca wejsc do 1 ligi:) nie mam dla naszych kopaczy nawet grama szacunku zero zero zero smutni pilkarze "tak sie bawi tak sie bawi zks"? ale chyba w tej rundzie tylko po knajpach gratuluje kopacze kolejnego wała powinniscie przeprosic tych chlopakow co liczyli na cos. ja juz nie licze na nic

~miś Uszatek | 2006-05-9 23:18

pierdolicie ze zawalił bramkarz. Gdyby to była jakas w miare dobra druzyna wygrała by bez problemu . Połamańce i pajace. Tyle można o nich powiedziec. W szachy grac a nie w piłke. Zadnych składnych akcji , gdyby nie błedy bramkarza Sokoła nie mieli by zadnego strzału na bramke. Gwiazdy pierdolone. Nie chce sie grac to wypad buraki słodzic. Sprzedawczyki zasrane. Każdy juz w zimie wiedział , że nie chca wejsc do II ligi. Z czym tam sie pokazac? Gdyby tak sie miało rzeczywiscie stac w czerwcu podziekowano by prawie wszystkim i temu patałachowi bez licencji tez. Kto to kur.. jest jakis Sierżęga czy Iwanicki? Sprzedawczyki którzy zostali wypieprzeni z poprzednich klubów. To jest przyszłość Stali??? Albo ten połamany Pająk. Ćmy łapać.
A jutro w prasie przeczytamy ,ze temu pajacowi podobała sie zajebista gra jego zespołu. Pajac, pajac , pajac.
A pies go ruchał ....

~do poprzednika | 2006-05-9 23:29

ulzylo? nie spociles sie?

~Siareczka | 2006-05-9 23:30

Napinki w Stalowej c.d. ha ha ha a jednak sie nie spotkamy no chyba ze na jesien w III lidze :-)
To My to MY to My Siarkowcy!!

~do siareczka | 2006-05-10 00:05

predzej mi kaktus na chuju wyrosnie jak wy bedziecie w 3 lidze

~allleo | 2006-05-10 00:16

WSTYD KURWA PANOWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!
JAK GRACIE W STALÓWCE TO CHOCIAŻ JA GODNIE REZPREZENTUJCIE , A NIE SOBIE W KULKI LECICIE , OSZOŁOMY!!!!!
JESZCZE JEDEN MECZ PRZEGRANY, WPIERDOL MUROWANY!!!!!

~o.rydzyg | 2006-05-10 01:51

nie rozumiem napinki Siarki Tarnobrzeg.moze mi ktoś to wytłumaczy

~kibic | 2006-05-10 09:13

na weekendzie odbywa sie atrakcyjny mecz naszych przyjaciol z rzeszowa.Sovia gra na wyjezdzie z siarka ale i nasz Stal ma ciekawy wyjazd do nowego sacza troszke lipa ze te same terminy bo z chcecia bym na siare pojechal

~wrobel_Wróc | 2006-05-10 10:10

zajebisty ten bramkarz kielarski. 2 szmaty puscil. Sciagac sporwrotem Wroblewskiego ze Sparty jezowe, chlopak moze niejest jakis wybitny bramkarz ale ambocija nadrabia. na lawe by sie przydal:/

~Gorzyce | 2006-05-10 10:17

I taka jest prawda o całej polskiej piłce, żenujące sprzedawczyki mające sie za wielkich piłkarzy ... w rzeczywisctości przesiadują całymi dniami w knajpach przy browarze i odbieraniu telefonów od potencjalnych kupców meczy ... to samo było w Gorzycach ... Trening zaraz po treningu tel. i widac było jak na stalową jadą na chlanie ... a byłem raz na treningu w stalowej to pożal sie tak jak by nie wiedzieli po co tam przyszli Ci starsi piłkarze... czemu nie znajdą sobie lepszych klubów ? bo nikt ich gdzie indziej nie chce ... takie moje obiektywne zdanie na temat naszej piłki ... ps. moze rozmowa z piłkarzami tak jak to zrobił ŁKS przyniesie rezultaty tak jak w tamtym przypadku ... a miała byc druga liga w naszym okręgu :| chyba jeszcze długo długo nie i czy w ogóle jeszcze kiedyś będzie :/ jak jest tak jak widać.. pozdrawiam ...

~kibic | 2006-05-10 10:55

Adamus musi odejść !!!
Lepper do więzienia,Adamus do widzenia !!!!!

~kibic stali | 2006-05-10 11:00

Najlepszy w tym meczu do byl Pajak i ten jego piorunujacy strzal w 1-szej polowie:) ale jak mozna wygrac mecz jak sie gra metoda "Do Maciora" choc ten tez sie nie popisal Dziuba go minal jak drzewo, a Kielarski z tymi wspanialymi interwencjami moze sie spokojnie rownac z kolejnym "Tomaszewskim Karpat" Przyrowskim.

~zając | 2006-05-10 12:34

już widzę jak na następne mecze tych ćwioków walą tłumy kibiców. frekwencja max do 500 osób

~1938 | 2006-05-10 12:41

nie chcesz nie przychodz droga wolna...
kto ma byc ten bedzie

~Do :) | 2006-05-10 13:27

DO :)!!!

Bramke strzelil GESLA w 78 min. chyba albo 75 jakos tak!!!
pozdro nara!!!DObrze ze chociaz on strzelil bo tak to by bylo 2:0

~. | 2006-05-10 13:39

moze by tak na najblizszy mecz z Pogonia zrobic transparent ? ;
"Nie ma tu nas - bo was tu nigdy nie było".

~anonim | 2006-05-10 14:04

chcialem powiedziec ze polowa druzyny sokola w tym meczu to goscie ktorzy graja w juniorach sokola i 2 z drugiej druzyny sokola .. trener wystawil taki sklad dlatego ze bardziej zalerzy sokolowi na zostanie w lidze a nie na pucharze... pewnie jakby gral pierwszy sklad sokola to by przegrali w sumei jestem pewny oni tez ambicji nie maja... W MLODYCH SILA POZDRO

~beton | 2006-05-10 14:23

Trzeba zrobic transparent. Mam nadzieje ze odpowiednie osoby sie wezma za to ... to tyle pozdro

~obserwator!! | 2006-05-10 14:58

W sumie co tu sie dziwic jak na bramce stoi stary pijaczyna kolega Adamusa z Rustiki2 Kielarski!!! Strach pomyslec jak Wietecha kontuzje zlapie , przeciesz ta pokraka bedzie szmate za szmata puszczac !!! nie to zebym napierdalal ale kurwa jak adamus moze takich kaleczniakow do zespolu brac !!! tylu mlodych dobrych bramkarzy bylo w stalowej a on wziol starego przepitego potykajacego sie o wlasne nogi KIELARSKIEGO!!! To co zrobil w nisku to wystarczy , no i nie wspominajac co zrobila cala druzyna !!! Bardzo dobrze sie pokazal Dziuba ,przypomnijmy ze Adamus wyjebal go z zespolu kosztem swoich pupili jakich ma w zespole !!! jak juz trzeba komus wpierdolic to Adamusowi za to jaka ma polityke !!!
Pozdro!!!

~Sokół | 2006-05-10 15:04

Anonim - W składzie Sokoła grał Wojcik ktory gra w 2 druzynie i bramkarz Michalak (były junior Stali). Reszta zespołu to pierwsza druzyna lub ławka pierwszej druzyny... Zabrakło max 4-5 zawodników z pierwszego składu (Żak, Rębisz, Ryfczyński, Sobiło)

~?Karol? | 2006-05-10 15:58

Ej no bez jaj
Stalowcy zacznijcie wkońcu grać...bo to sie nie da patrzeć...jakoś w pierszym sezonie można było grać...?Teraz żygać mi sie chce jak marnuje sie akcja za akcją...Sanok miał 2 sytuacje o jakoś potrafili wykorzystać a wy? mieliście sytuacji znacznie wiecej i?
A my kibice Sobie robiliśmy nadzieje że wyjdziemy z 3 ligi...teraz z taką gra nie ma szans i to najmniejszych.Zacznijcie chłopaki coś grać...

Ps pozdro dla kibiców Stalówki;)

~:P | 2006-05-10 16:12

co ty pierdolisz ten strzał to odał wieprzec kurwa widac ze nawet zawodnikow nieznasz

~Kibic | 2006-05-10 16:16

pomysł na transparent owieramy konkurs:P:P

"o czym była mowa - my doping a wy??"

"Stal t my a nie wy"!!

~Bylem widzialem | 2006-05-10 16:22

nie daj Boze w razie kontuzji Tomasza Wietechy przegramy kazdy mecz ! Kielarski nie wiem czy by cie chciali w okregowce :))

~ja | 2006-05-10 16:32

"CHCEMY TRENERA-NIE ADAMUSA FRAJERA"

~ja | 2006-05-10 16:36

ktoś(trener) musi tych grajków zmusić do grania ,bo wstyd po ostatnich meczach szczególnie

~Kibic Sokola Nisko | 2006-05-11 00:25

Wielkie brawa dla Sokola Nisko za chec do gry (czego Stali braklo) Zycze sobie i kbicom utrzymania sie Sokola Nisko w 4 lidze a druzynie z miasta rowerow awansu do 2 ligi (bendzie ciezko z taka gra) ale moze sie uda . Nisko moze byc dumne ze swojej druzyny i teraz czekamy na Siarke (pomscimy was ) Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibicow z Sokola Nisko oraz Stali z dalekiej Californi

~party poker | 2006-08-22 20:47

As lottery up soft dime party poker download pressure roulette shoe price action www.ambersells.com bracelet bingo championship queens!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1820) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1090)
» Filip kacper k. (954) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 915 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 45 852 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 51 426 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 537 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.02916