Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Rzeszów - STAL 2 : 0 - relacja

Stal Rzeszów - STAL  2 : 0 - relacja
Na pierwszy wyjazd sezonu 03/04 wybieramy się do Rzeszowa , w naszych planach był wyjazd autokarowy , jednak jak się później okazuje, skutecznie nam to uniemożliwia stalowowolska psiarnia, która zabroniła przewoźnikom wypożyczania autokarów! W sumie dzwonimy do ok. 30 firm przewozowych ze Stalowej Woli oraz okolic jednak na nic się to zdało.
Jedynie ekipie jednego z osiedli udało się skołować busa.

Komentarze (20)

~buahaha | 2003-08-17 13:12

qrwa mać ludzie nie mieli czym jechać a te palanty z niska qrwa swoje maniurki brali do autokaru qrwa paranoja

~x men | 2003-08-17 14:07

popieram wypowiedz poprzednika

~FC NISKO | 2003-08-17 14:10

Koles nie bluzgaj nas, jak nie wiesz co i jak. Gdyby nie chlopaki z Niska to by wogole nie bylo autokaru bo to glownie dzieki nam zostal on zalatwiony ale zawsze znajdzie sie jakis szczyl co bedzie pierdolil na necie takie bzdury. Pozdro dla normalnych fanów Stalówki.

~Dariusz | 2003-08-17 14:11

Przykro mi spowodu tych co chcieli jechac a niepojechali. Ja bylem w busie wyjebalem kase i dojechalem do Sokolowa Malopolskiego, wiec tez moglem sie wkurwic. Miejmy nadzieje ze nastepnym razem psy nie zrobia nam problemow z transportem.

~===V===I===R===U===S=== | 2003-08-17 14:42

ja zawsze wiedzialem ze CHUJ W DUPE POLICJI. Ale panowie nie ma co sie martwić za 6 dni meczyk Siareczka :> hehe ciekawe co bedzie .... (no coment) zaraz ide na stronke siarki oznajmic im aaa panowie no ekipa na sobote ma być ! ! ! OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

~fan | 2003-08-17 15:02

Panowie nie podniecajcie sie tak (chodzi o Nisko) Co kurwa zrobiliscie sie tacy wielcy?Wielka laska ze autobus to wasza sprawa heheheee.Nie napinajcie sie tak bo -powaznie stanie sie tragedia.

~Dariusz | 2003-08-17 15:15

Jak te dziewczyny sa powodem konfliktu to jestescie niepowazni. Ale racja ze jakby byla zadyma to one chyba by sie nie przydaly zabardzo.
My tez ( ekipa z busa ) popelnilismy lad przed ktory nie bylismy na meczu. Ale nie ma teraz co szukac winnych. Dobrze ze pojechal chodz ten autokar i auta bo moglobyc gorzej. Priorytetem CHWDP

~seba | 2003-08-17 15:39

Tak tak, kobiety odwieczny problem ale co zrobic. Niebylo mnie na meczu bo nie moglem ale kobiety do szczescia na meczach chyba sie nie pzydaja, powiedcie po co te kobiety ??
Zadyma i panny sie leja ?? No co wy ja nie mam nic przeciwko kobietom ale nie na meczach o zaostrzonym ryzyku ZKS NA ZAWSZE

~fan | 2003-08-17 15:42

panowie spokojnie taka sytuacja sie juz nie powtorzy , juz są łatwione autokary do Lublin na Motor pojda wszyscy chetni, panny tez :))

~Dariusz | 2003-08-17 15:44

Jada tez zony i dzieci... a wiec sporo atrakcji :)

~fan stal | 2003-08-17 16:06

co wy chcecie od tych panienek , a jezeli chodzi o dym i panienki to ok jest na to sposob , wystarczy je rozebrac i poscic na pierwsza linie sukces gwarantowany :)) pozdrowienia dla fanow Stali !!!

~driver Stalówki:) | 2003-08-17 16:22

yo ludzie z busa ale lipa wyszła .....pozdro dla ekipy z busa....i wogóle spoko ;( a ten Darek kurwa moje okulary ;)))).

~fan | 2003-08-17 16:44

Ja pierdole 4 mecze i na kazdym cos sie działo jak tak dalej pojdzie zamkną poł Stalówki !!

~kuba38 | 2003-08-17 20:40

kurwa mac poczytajcie sobie co kibice stali rzeszow sadza o nas www.pilka.stal.rzeszow.pl -- ksiega gosci
POZDRO dla kibicow z NISKA i STALÓWKI

~Stal Rzeszów Hooligans | 2003-08-17 23:13

Stalówka nie bierzcie sobie tego do serca co nasze pikiniki pisza o księgach.
Pozdro !!

~Stal | 2003-08-17 23:39

Po co te panienki jechały do tego Rzeszowa ?Qurwa po co? Panowie do Lublina jedziemy bez dziewczyn. Pozdrowienia na meczu z Siarą.

~ | 2003-08-18 10:32

surowiec ty zajebany pedale wyrucham Cię ty meska dziwko

~INFO Z PRASY | 2003-08-18 13:50

DZIENNIK POLSKI:
http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/dzisiaj/i/Podkarpacie/a5/a5.html

GAZETA WYBORCZA:
http://www1.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,1624024.html

TEMPO:
"Dodajmy, że w przerwie meczu doszło do nieprzyjemnego incydentu. Szalikowcy Stali Rzeszów zaatakowali ochroniarzy i dopiero po akcji policjantów-antyterrorystów na trybunach znów zrobiło się spokojnie."







~Z prasy | 2003-08-18 16:33

Rozróby na stadionie Stali


art 17-08-2003, ostatnia aktualizacja 17-08-2003 19:57

Czterdziestu chuliganów rozpętało burdę podczas sobotniego meczu na stadionie rzeszowskiej Stali. Jedenastu z nich zatrzymała policja, by po krótkim przesłuchaniu wypuścić ich do domu
czytaj dalej »
r e k l a m a



W sobotę na stadionie przy ul. Hetmańskiej Stal Rzeszów grała w trzecioligowych derbach regionu ze Stalą Stalowa Wola. W przerwie meczu na trybunach doszło do rozróby, w której wzięło udział około czterdziestu szalikowców Stali. Według świadków zdarzenia w stronę sektora zajmowanego przez kibiców Stali poleciały kamienie. - Nie były rzucane ze stadionu, lecz zza stadionowego ogrodzenia. Szalikowcy Stali nie pozostali dłużni. Zaczęli łamać ławki i wyrywać fragmenty bruku, którym rzucali w kierunku ogrodzenia - opowiada jeden z kibiców.

Do akcji wkroczyli ochroniarze. Nie mogli sobie jednak poradzić z agresywnymi szalikowcami. Wezwali więc policję. - Mieliśmy informacje o tym, że kibice obydwu klubów nie darzą się zbytnią sympatią i w związku z tym w pobliżu stadionu znajdowało się wielu policjantów. Interweniowały oddziały prewencji, którym na szczęście szybko udało się opanować sytuację na stadionie - mówi Piotr Kluz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Szalikowcy na widok interweniujących policjantów, rzucili się do ucieczki. Pobiegli w kierunku budynku klubowego. - Funkcjonariuszom udało się zatrzymać jedenastu chuliganów. Po przesłuchaniu wszyscy zostali zwolnieni - mówi Kluz. Na razie nie wiadomo, czy zostaną im przedstawione zarzuty. W klubie trwa szacowanie szkód. Jak twierdzą policjanci, jeśli straty będą znaczne, chuliganom zostanie przedstawiony zarzut niszczenia mienia.

Zadyma na stadionie trwała około dziesięciu minut. Po niej mecz toczył się bez jakichkolwiek zakłóceń. - Miejscowi kibice rozeszli się spokojnie do domów, natomiast kibice ze Stalowej Woli byli eskortowani przez policję do granic powiatu - mówi Kluz.

~STAL RZESZÓW | 2003-08-19 18:34

Był to jeden z najciekawiej zapowiadajacych się pojedynow na naszym stadionie przez co zbiorke ustalamy na 2 godziny przed meczem . Na 45 minut przed meczem udajemy się w ok. 80 osob pod kasy gdzie do 20 minuty meczu oczekiwalismy na przyjazd fanow Stalowki. Gdy dostajemy cynk, że są dopiero w okolicach Kolbuszowej postanawiamy wejść na stadion. W pierwszej polowie tworzymy ponad 300 osobowy mlyn rzucamy serpenty i konfetti oraz machamy 11 flagami na kijach, które tradycyjnie już wynoszą nam piłkarze. Wywieszamy 4 flagi na płot. W przerwie meczu na stadion dojezdza autokar z fanami Stalowki (z obstawą psów), a chwile pozniej pod nasze kasy podchodzi z okrzykiem ok. 40 hools Stalowki ( nie można nazwac tego wjazdem ). Od razu wybiegamy z sektora i ruszamy na brame ( zza bramy leci kilka kamieni w nasza strone jednak szybko wjezdza AT i przegania kibicow Stalowki ) w tym momencie my spiewamy "zostaw kibica..." dochodzi do przepychanek z ochrona, która nas konkretnie gazuje. Po tym zdarzeniu dochodzi do okolo 10 minutowej awantury z ochrona i policja w ktorej kierunku leca polamane lawki i kamienie. W awanturze bierze udzial ok. 100 hools, byliśmy bardzo zdeterminowni i prawie udalo nam się wygonic ochroniarzy ze stadionu jednak zdecydowana interwencja AT i psów przerywa awanture i przegania czesc z nas pod budynek klubowy oraz boczne boiska gdzie dostaje jeszcze kilku ochroniarzy. Bilans starcia to kilka rozwalonych łbów od nas o raz kilku rannych ochroniarzy, kilkanaście osób od nas zostało zwiniętych i konkretnie obitych przez AT. Część z nas nie wraca już na sektor. Po awanturze doping prowadzi już tylko ok. 100 osób od nas. Do konca meczu nie dzieje się już nic ciekawego, poza tym ze po bramkach dla naszych kopaczy do dopingu dolacza się caly stadion (doping było słychać wyraźnie w centrum miasta).Na ten mecz mielismy tez przygotowana oprawe ale ze wzgledu na awanture rezygnujemy z niej.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1792) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1105) » Vielitz44 (1077)
» Filip kacper k. (948) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (602)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 117 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 11 594 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 360 razy
Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 20 338 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.02665