Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 2 liga 2 liga ZKS!!! - Co w prasie piszczy...?

2 liga 2 liga ZKS!!! - Co w prasie piszczy...?

Cała Stalowa Wola świętuje! 
Baraż o miejsce w II lidze, Stal wraca po trzech latach 
Feta w Stalowej Woli. Tamtejsza Stal awansowała na zaplecze ekstraklasy. "Hutnicy” przegrali w Czermnie w rewanżowym meczu barażowym 1-2 z Heko, ale dzięki czwartkowemu zwycięstwu u siebie 1-0 postawili na swoim. Nasz zespół wraca do II ligi po 3 latach przerwy.  
W I połowie Stal zagrała bez wiary w zwycięstwo. Nasz zespół oddał pole rywalowi i tylko nieumiejętnie się bronił. Już w 2. min Marcin Folc trafił do siatki, ale zrobił to z pozycji spalonej. Sześć minut później napastnik miejscowych mógł już zbierać gratulacje. Podawał Krystian Kanarski, snajper Heko musnął głową piłkę, a ta zatrzepotała w siatce. Za moment Tadeusz Krawiec "zdjął” futbolówkę z nogi Kanarskiemu, stojącemu kilka metrów od bramki. Do końca połowy ton grze nadawało Heko.

Po przerwie liczna grupa kibiców ze Stalowej Woli zobaczyła inny zespół Stali, bardziej pewny swej wartości. Miejscowi też nie spuszczali z tonu, koniecznie chcąc wbić drugiego gwoździa do trumny przeciwnika. W 49. min Folc z 8 metrów huknął jak z aramaty. Tomasz Wietecha wybił piłkę na róg. 3 minuty później Stal przeprowadziła pierwszą w tej części kontrę. Akcję ze środka pola zainicjował Mieczysław Ożóg, "pociągnął” do narożnika pola karnego, wrzucił piłkę w stronę bramki, Tadeusz Krawiec wyciągnął głowę i było 1-1.

W tym momencie czermnianie potrzebowali dwóch goli do utrzymania się w II lidze. Gospodarze rzucili się do ataków i obrona Stali trzeszczała w szwach. Po jednym z ataków Jaromir Wieprzęć sfaulował Krzysztofa Trelę i arbiter wskazał na "wapno”. Do piłki podszedl sam poszkodowany, po czym strzelił w środek bramki. Wietecha odbił piłkę, dopadł do niej Grzegorz Cheda, ale jakimś cudem z 3 metrów uderzył na wiwat.

Przyszła jednak 77. min; Folc mocno przymierzył, piłka przeszła między nogami obrońców i wpadła w lewy róg bramki Stali. Końcówka to piłkarska wojna - obie strony szaleńczo atakowały, nie unikając przy okazji brutalnych fauli. W 94. min Paweł Zawistowski miał do bramki metr, może dwa, mógł zostać bohaterem całego Czermna, na szczęście dla Stali posłał tak zwaną "świecę” panu Bogu w okno. Krótko po tym wszyscy w naszym zespołe mogli zacząć triumfować.
źródło: "Nowiny"


"Złota drużyna" z sezonu 2005/2006


Jest druga liga!!!
Piłkarze Stali Stalowa Wola fetowali w Czermnie awans: w szatni lał się szampan, a trener Adamus stracił krawat
- Druga liga, ZKS! - trzeba było zobaczyć, jak Tomasz Wietecha, bramkarz Stali Stalowa Wola, dyrygował po spotkaniu z HEKO w Czermnie kilkusetosobową grupa kibiców, fetując razem awans do drugiej ligi. Piłkarze „Stalówki” wracają do niej po trzech latach, dzięki „zwycięskiej porażce” z HEKO. W szatni szampan lał się strumieniami, spalony został też krawat trenera Sławomira Adamusa.

HEKO Czermno - STAL STALOWA WOLA 2:1 (1:0)
1:0 Marcin Folc 7, 1:1 Tadeusz Krawiec 52, 2:1 Krystian Kanarski 75.
Stal: Wietecha – Kasiak, Drabik, Wieprzęć, Maciorowski – Iwanicki, Kusiak, Ożóg, Krawiec (73 Jabłoński) – Gęśla, Stręci-wilk (66 Sierżęga).
HEKO: Mańka – Walęciak, Solarz, Matuszczyk – Cheda (76 Pluta), Sobczyński, Kościukiewicz (63 Drozd), Zawistowski, Trela – Folc, Kanarski.
Żółte kartki: Solarz, Kościukiewicz, Kanarski (H), Kusiak, Drabik, Kasiak, Gęśla, Jabłoński (S). Sędziował: A. Lyczmański z Bydgoszczy, Widzów: 500.

„Stalówka” wygrała pierwszy mecz barażowy o drugą ligę z HEKO 1:0, jechała więc do Czermna ze skromną zaliczką. Na domiar złego straty zostały odrobione przez rywali już w 7 minucie, gdy po złym wybiciu piłki przez Marcina Drabika, przejął ją Krystian Kanarski i idealnie dośrodkował w pole karne, a tu akcję wykończył Marcin Folc, trafiając od siatki głową. Na stadionie zapanował szał radości, cieszyła się między innym Mariola Konieczna, żona prezesa i sponsora drużyny z Czermna, Henryka Koniecznego, która potrafiła sama... wyśpiewywać piosenki, mające zagrzać do boju zespół gospodarzy. Mecz w małym Czermnie wzbudził duże zainteresowanie, na trybunach zjawili się między innymi Sławomir Majak, były reprezentant Polski, Jacek Berensztajn, piłkarz KSZO Ostrowiec, nie zabra-kło też prezesa Stali Stalowa Wola, Bronisława Żaka.
Gol stracony tak szybko podłamał nieco przyjezdnych, któ-rzy w pierwszej połowie grali słabo, nie stworzyli zbyt wielu do-godnych sytuacji. Główkował Jaromir Wieprzęć, strzelał z rzutu wolnego Mieczysław Ożóg, ale akcjom gości brakowało „szlifu”.
Prawdziwe emocje zaczęły się po przerwie. W 52 minucie padła bramka dla Stali, jak się okazało, najważniejsza w sezo-nie. Po akcji Mieczysława Ożoga i jego dośrodkowaniu w pole karne, Tadeusz Krawiec znalazł się w idealnej sytuacji i nie mógł jej zmarnować. Z kilku metrów głową trafił do siatki i Stal znalazła się znacznie bliżej drugiej ligi, bo rywale w tym mo-mencie musieli strzelić aż dwa gole, by pokrzyżować naszym szyki. I... niewiele im zabrakło, bo w końcówce meczu mieliśmy prawdziwy horror. W 67 minucie Wieprzęć sfaulował w polu karnym Krzysztofa Trelę i HEKO wykonywało rzut karny. Do „jedenastki” podszedł sam poszkodowany, który dzień wcześniej miał... ślub. Uderzył w lewy róg bramki Stali, dokładnie tam gdzie rzucił się Tomasz Wietecha i bramkarz Stali ten strzał wybronił! Wydawało się, że po tym „Stalówce” nic już nie grozi. Jednak w 75 minucie zrobiło się 2:1, bo do siatki płaskim strza-łem zdołał jednak trafić Kanarski. A w samej końcówce Paweł Zawistowski został bohaterem... Stalowej Woli. Zmarnował bo-wiem trzy „setki”, raz nie trafiając do bramki z metra! Ponoć szczęście sprzyja lepszym, a tego stalowowolanie mieli akurat tego dnia w nadmiarze.
Po ostatnim gwizdku w naszym zespole zapanował szał radości. Stal, dzięki golowi strzelonemu na wyjeździe, wygrała rywalizację z HEKO i po trzech latach wraca do drugiej ligi.
- Co teraz? Pierwsza rzeczą, jaką zrobię, to pójdę do fry-zjera się ostrzyc – śmiał się trener Sławomir Adamus. Szkoleniowiec w czasie trwania każdej rundy nie ścina włosów, bo to ponoć nie przynosi szczęścia. I chyba wie, co robi...
źródło: "Echo Dnia"

 

Komentarze (101)

~podlesianka | 2006-06-19 12:14

Kiedy będzie terminarz???

~xyz | 2006-06-19 12:25

kiedy bedą foty? chciałbym sie zobaczyć.

~ttt | 2006-06-19 12:55

dlaczego w artykule z nowin napisali ''i nasz zespol mógl swietowac awans''.jaki kurwa wasz zespol?wasz zespol to moze byc mewa a nie my.

~ALBIN | 2006-06-19 12:58

Nie rób paniki. Sezon sie dopiero skończył, nie było jeszce rozmów z prezesem, nic nie wiadomo. Co, pójdzie do Zabrza i bedzie siedział na ławie jak Radar? Kamil chyba sobie zdaje sprawe, ze dla rozwoju piłkarskiego musi grać, anie oglądać spotkania z ławy...No ale zrobi co zechce

~stal 2 | 2006-06-19 13:01

teraz by się przydał jakis sponsor który by wyłozyl cos kasy ale nie taki który by dyktował klubowi kogo maja kupic a kogo sprzedac
a po 2 to rzeby nie było takiej sytuacji co raz ze stalowka weszła pozniej posprzedawała zawodników i pozniej spadła po roku z 2 ligi

~B z C | 2006-06-19 13:22

I niech spierdala...... Radar tesh poszedł to teraz grzeje łąwe ..!! Ten Górnik to siekurwanadaje..!!Pozdro

~jaro | 2006-06-19 13:39

Ale obciach.W tej budzie chcecie przyjmowac drugoligowcow??????hahaha.Ja bym ten stadion zamknal.To wstyt dla Stalowej Woli a nie honor.I te obskurne trybuny.Dajcie spokoj z ta II liga.

~ | 2006-06-19 13:59

do ktos
to sa przymiarki tylko.to ze gornik sie nim interesuje to nie znaczy ze odejdzie.jak nie wiesz to nie pisz
do jaro
to kurwa nie chodz na mecze, nic pisz nic tutaj i kibicuj sobie innej druzynie jak Ci cos nie odpowiada

~:> | 2006-06-19 14:05

ilu kibisow bylo na wyjezdzie??

~ktoś | 2006-06-19 14:06

sam Kamil wypowiadał sie w tv ze raczej zostanie w Stalowej Woli wiec nie wprowadzaj ludzi w bład sie okaze za niedlugo

~kibic stali | 2006-06-19 14:11

ja tam do stadionu nic niemam tylko mnie ciekawi jedno dlaczego zarzad zlikwidowal z 3 sektorow lawki???
prosze o odp

~Diabliczonko | 2006-06-19 14:27

Panowei i Panie pierwsze co trzeba zrobić to zmienić trenera. Proponuję Gęsiora. bo to dobry trener. a z tego składu to powinni zostać w Stali: Tomek Wietecha, Maciorowski, może Marek Kusiak. reszta się nie nadaje na 2 ligę. czas rozglądnąc się za nowymi dobrymi zawodnikami. na poczatek proponuję dwa nazwiska. Fundakowskiego i Radulija ze Stali Mielec. są to młodzi bardzo perspektywiczni zawodnicy. myslę że byłyby to extra transfery. Proponuję też sciągnąć do Stalówki z powrotem Skórnickiego na obronę i Warczachowskiego też na obronę.

~patrycja | 2006-06-19 14:29

o widze, ze sie tu jakis specjalista znalazl, moze sam chcesz sie tu zjawic??

~do poprzednika | 2006-06-19 14:33

otrzasnij sie... na 2 lige pracowala cala drozyna, miala wzloty i upadki, ale zeby odrazu tak ich podsumowac to trzeba byc.. koles widac ze sie nie znasz.. na mecze nie chodzi... najpierw pomysl potem pisz... pozdrawiam

~Pewniak | 2006-06-19 14:44

SKLAD STALI NA NASTEPNY SEZON WIETECHA-KASIAK(LEBIODA)WIEPRZĘĆ(DROZD) DRABIK,MACIOROWSKI-IWANICKI,KUSIAK,RADAWIEC,KRAWIEC(PREIS) -FABIANOWSKI,PRANGAL TO BY BYL SKLAD

~mateush | 2006-06-19 14:57

nie tylko nie on tylko nie fabianowski, on nie bedzie grac juz nigdy w druga liga chyba ze w innym klubie! to co zrobil dla stali ze ja opuscil i wybral rzeszow tro niech gra do domu wroga? proponuje zeby wrocil do ataku pietrasiewicz ktory ejst o wiele lepszy od fabiana i pietrasiewicz gesla atak marzenia stadionow !!!!

~stalowiec | 2006-06-19 15:05

diabliczonko czy jak ci tam z ciebie taki znawca jak ze mnie malarz,wietecha maciorowski i kusiak owszem a pozostali z obrony z drabikiem?? a iwanicki? a gesla? nie nadaja sie na druga lige? do stali ma jeszcze wrocic drozd ponoc i dwojka jeszcze jakichs z heko a takze lebioda i wtorek ze stali rzeszow, co do wtorka sie nie wypowiadam ale lebioda by sie przydal, skornicki i warczachowski tez ale mamy naprawde dobrych obroncow, no moze po za kasiakiem latka robia swoje, a salek pajak i reszta mlodzianow moga sie spokojnie ogrywac na drugoligowym poziomie.

~Ona | 2006-06-19 15:17

Siemka:*...ja sadze ze Iwanicki powinien grac na 100%...Gesla...nom ale to i tak od nas nie zalezy...PoZdRo:*

Za Stal Za ZKS Pójdziemy aż po zycia kres.......

II liga....II liga ZKS...

PZPN....jebac jebac....PZPN

~zzz | 2006-06-19 15:29

kurde jesli to prawda co napislai dzis w echo-dnia tzn ze adamus nieby ma niebyc trenerem a zamast niego chyła albo gęsior i wrocic ma sponsor kwiecinski to chyba sie zabije z tego powodu....przeciez to ten sklad i ten sztab trenerski wywalczyli awans i oni powinni dostac szanse w II lidze a nie jakis chyła czy gesior a tym bardziej sponsor kwiecinski

~niewiem gdzie | 2006-06-19 15:39

niewiem gdzie ty to wyczytałeś w tym echu dnia ale ok

~ | 2006-06-19 15:41

Kamil nigdzie nie odchodzie wes siekoles otrzonsni a na 90 minut ta w tych transwerach piszom takie gupoty ze szok inei siej zamentu

~STALOWKA | 2006-06-19 16:11

Nie jestem żadnym specjalistą ale proponował bym żeby wrócili do Stali: Warczachowski, Lebioda, Fabianowski ( choć za nim nie przepadam... on jak i my wiemy o co chodzi), Drozd, Wtorek, ... i mógłby przyjść jakiś dobry bramkarz na rezerwe bo ten Kielarski to się nie nadaje i 2-3 pomocników. Z tego co się orientuję to z Motoru Lublin odchodzą napastnicy... Mogliby zasilić Stal w nadchodzącym sezonie. Moim zdaniem powinni zrobić zespół rezerw, tam mogliby grać młodzi np. Myszka, Nowak, Olko... Wzmocniemia z pewnością się przydadzą i się bez nich nie obejdzie... Z całym szacunkiem do Mietka ale on już jest za słaby na II lige. Ale decyzja do mnie nie należy ale chciałbym by tak to wyglądało. Bójcie się chamy do II ligi wracamy!!!

~zzz | 2006-06-19 16:11

w echo dnia na przed ostatniej stronie w lewym gornym rogu

~kuba | 2006-06-19 16:26

Ej jaro , pisze sie wstyd a nie wstyt :D haha

~kuba | 2006-06-19 16:29

co wy piszecie o wtorku ? po co on nam ? zablysnal chociaz w jakims meczu stali rzeszow ? nie ? wiec po co ?

~t. | 2006-06-19 17:18

zgadzam sie z kuba po co nam Wtorek ? mial byc u nas od poczatku sezonu ale zostal w tlokach w zimie poszedl do stali rz a tam cos mi sie wydaje ze nie blyszczal...w ogole rzadko grywal chyab wiec po co ??

~KIBIC | 2006-06-19 17:45

na 99,9 % Kamil Gęsla zostaje w Stalówce pewne info !!!!!!!!!!!!!

~szulu | 2006-06-19 17:48

ale wy ludzie jesteście łatwowierni. Ktoś rzuci hasło Wtorek i już wszyscy podłapują temat uważająć, że gościu już jest w Stali na treningach. Teraz jest początek przerwy i mnóstwo zawodników jeszcze nie rozmawiała z obecnymi pracodawcami. W Stalówce dopiero kaca leczą po sukcesie ( zasłużenie - ja też...), a wy już sprzedajecie i kupujecie nowych graczy. Zastanówcie się troche i bez podniety. No chyba, że macie po 12 lat, to zrozumiałe...pozdro!

~FTB | 2006-06-19 17:55

wczoraj gadałem z Kamilem i nic mi nie mowil ze odchodzi wiec nie siejcie paniki !

~Prawdziwy Kibic | 2006-06-19 18:07

Stalowka ma najmocniejsza obrone w 3 lidze. Widzieliscie ile mamy bramek straconych.Najmniej!!. Obrona jest najlepsza razem z bramkarzem. Na ataku jest dobry Lee Que oraz Jabłonski i Geśla. Natomiast w pomocy mamyproblemy. Mietek odchodzi na emeryture raczej(tak zapowiadal jak STAL wejdzie do 2 ligi) Dobry jest Iwanicki oraz kusiak. Ale trzeba by znalesc graczy za Mieta i za Tadka Krawca( Czasem mu sie cos uda ale niejest zbyt dobrym graczem)

Pozdro dla normalnych kibiców..

~wit zelasko | 2006-06-19 18:12

moim zdaniem cała pomoc na II ligę może nie wytrzymać ( z wyjątkiem Iwana) - nie to, że są słabi, po prostu nie wystarczająco szybcy. Marek Kusiak i Tadek Krawiec do sprinterów nie należą i tu mogą być problemy. Trzeba wzmocnień i tyle, ale to już problem klubu i jedo szefów

~do prawdziwego kibica | 2006-06-19 18:43

murzyn to jest taki cienki że szok. następny jabłoński cienias. lepiej sie ich jak najszybciej pozbyć

~vc | 2006-06-19 18:51

Co za brdenie piszą o tym, że Kamil ma odejść... Właśnie racze się z nim piwem i na 100% nie odejdzie...póki Stal będzie w II lidze.

~zkstal | 2006-06-19 19:13

Rowniez mysle ze warto by było stworzyc rezerwy Stali w ktorych mogli by grac zawodnicy ktorzy nie zagrali w danym meczu. Po za tym wiele młodych osob mogło by tam grac w wieku 16-18 i było by dobrze. Pozdrawiam

~lowca talentow | 2006-06-19 19:24

ja wam mowie postawmy na mlodziez, jest paru graczy ktorzy mogli by wzmocnic stal, w ataku warton z sobowa,w pomocy juda z niska, w obronie startek i cichon ze zdziar,mozna tez rezerowego bramkarza proponuje grzegorza piotrowskiego z lzs zdziary, broni znakomicie,ewentualnie mlodszego michalaka z niska, w pomocy jaro nazimek jeszcze i adam stec z bukowej jastkowice, i mamy druzyne na druga lige, zaden tam fabianowski czy radawiec stawiac na mlodziez i pilkarzy co gryza trawe!!!

~zwykly chlopak | 2006-06-19 19:38

Rezerwy musza byc jest Stalowka chce grac w II Lidze ( Przepisy PZPN )
Mysle ze na obrone przydalby sie zawodnik z dosiwadczeniem i oczywscie z mlodym wiekiem
2 Nowych pomocnikow musi byc
i oczywscie Napastnik

~ansd | 2006-06-19 19:42

a moze sciagnac ze spadkowego heko kilku grajkow np kanarski , sobczynski ?

~do kibic stali | 2006-06-19 19:45

na głupie pytanie dlaczxego zlikwidowali ławki odpowiedz jest jedna zeby ci pierdoleni idioci nie mieli czym rzucać gdy wynik nie spasuje

~dddd | 2006-06-19 19:47

do wyzej jak Grzesiek Piotrowski jest młody to ja jestem swiety

~Jaś | 2006-06-19 19:48

Kanarski idzie do Kszo a wraz z Gesla do Gornika idzie Fabian

~lol | 2006-06-19 19:51

pewien kolega dojebal z tymi zdziarami i jastkowicami o kurwa :szok: ... hehehe adam s. :) pozdrawiam cie ziomus :)

~2 liga jest | 2006-06-19 19:51

ma ktos jakies zdjecia lub filmiki z meczu w czermnie?! przeslac na maila vielitz@op.pl a ja to wystawie na stronce i kazdy bedzie mogl drzec:)!!

~jude88 | 2006-06-19 19:54

ludzie o czym wy mówicie ja to bym wziąl ............ no i co z tego ze ja bym wziąl. bedzie czas na te transfery to będą a wy nie zaprzątajcie sobie tym glowy (tylko mi nie mowic ze kibicem stali nie jestem) tylko myslcie o ultras bo patrząc np na legie to robi wrazenie. moze byscie cos od nich podpatrzyli pozdro

~lowca talentow | 2006-06-19 19:55

jak to nie mlody jest w wieku wietechy a co powiecie o wiecznie mlodych wojtku nieradce i darku brytanie? a moze wrocic do rybaka sarzyna bez niego ponoc ginie

~... | 2006-06-19 20:00

Akurat miałem okazje grac przeciwko Ździarom w tym sezonie i jakos ten bramkarz mnie niczym szczególnym nie zaskoczył.Popełniał dużo błędów, jest tylko i wyłącznie mocny w gebie, co to nie on :].

~mietek | 2006-06-19 20:07

A moze tak maradona parafii jastkowickiej ks Woloszyn, reprezentant polskich ksiezy, jak wymieniacie tu Rybaka czy Steca to daje kolejnego kandydata do gry w drugiej lidze, jest zwinny i wyszkolony technicznie ala brazyliana, polecam go dzialaczom Stali.

~t. | 2006-06-19 20:11

a beda teraz w lecie jakies zbiorki kasy na oprawe ? albo jakies konto stworzone?

~do łowca talentow | 2006-06-19 20:23

poszukaj lepiej talentow do Olimpi Pysznica

~bulek | 2006-06-19 20:31

Nie rozumiem tego gościa z "Nowin". Nie był na meczu i pisze głupoty! Po co? Prawie wszystko przekręcił (podobnie jak sędziowie)!

~jop | 2006-06-19 20:48

ale sie jaracie ......wezcie kurwa rasiaka i trenera janasa

~lol | 2006-06-19 20:54

wezcie najlepiej jush skonczie z transferami, jest od tego zarzad i on bedzie decydowal co i jak !! .. skoro jestescie takimi kibicami to tak jak wspomnial kolega wyzej wezcie sie za ultras bo jest duzo duzo roboty i BASTA na temat jastkowic zdziar itd .. PDN

~asd | 2006-06-19 21:03

do gornika zabrze niech bron boze nikt z naszych nie odchodzi,tam bedzie kabaret.............trenerem jest przeciez motyka [nieudacznik]--gdzie nie pojdzie wszystkich spuszcza[tak zalatwil miedzy innymi tloki i z 5 innych klubow.....

~On | 2006-06-19 22:17

Ten z Nowin (. Mielniczuk) to stara kurwa.
Pisze tylko glupoty - a tak po za tym to dupowlaz Szlezaka.
Calkowite dzinnikarskie dno.

~?? | 2006-06-19 23:26

wyjasnij czego masz takie a nie inne zdanie o tym dziennikarzynie?? jego tekst nie jest najgorszy, poza tym widzialem go w czermnie...

~hej | 2006-06-19 23:54

Wez piortowskiego !!!!!!!!!!!!! ze lzs ????? chyba sobie jaja robisz ten koles ma najdziurawsze rece pod sloncem !!:P

~info "nowiny" | 2006-06-20 07:31

Druga liga, druga liga, Stal, Stal, Stal! - krzyczeli na całe gardło uradowani z awansu piłkarze trenera Sławomira Adamusa wjeżdżając tuż przed północą autokarem na swój stadion w Stalowej Woli. Szampan lał się strumieniami.


Na "bohaterów z Czermna” czekał tłum kibiców. Stalowowolanie woleli zmierzyć się w barażowym dwumeczu z Polonią Bytom, albo Radomiakiem. Z Polonią, bo najsłabsza z barażowego grona, a na Radomiaku chcieli odgryźć się za Tłoki, którym klub z Mazowsza dwa razy stawał na drodze do wyższej ligi. Padło na drużynę z tajemniczego Czermna, czyli na Marka Drozda, Krystiana Kanarskiego, Adriana Sobczyńskiego, którzy kiedyś grali, albo ocierali się o Stal. Był pierwszy mecz w Stalowej Woli i podopieczni Józefa Antoniaka przegrali go 0-1. Heko nie stało na straconej pozycji, ale to

Stal była na fali
Najpierw była fala kibiców. Plakaty nawoływały, że kto żyw ma jechać do Czermna. Chętnych do odwiedzin stadionu rywala było jednak zbyt wielu. Przynajmniej zdaniem policji. Z dziesięciu autokarów, które mogłyby wyjechać na niedzielną wycieczkę, pojechały tylko dwa. Policjanci ostrzegli przewoźników, że sprawdzą stan techniczny autokarów i większość się wycofała. Pozostał transport prywatny.

Kilkadziesiąt kilometrów przed Kielcami, zaczynają się nam przyglądać policjanci.

Co kilometr jest ich więcej. W końcu: Stop. Przegląd samochodu, kieszeni - jak na mundialu. Nie ominął on prezesów i działaczy PZPN. Pytali nawet, komu będziemy kibicować! Nikt nie ryzykował głupią odpowiedzią. Jedni się wyrwali, inni dalszą drogę przemierzali 60 km/h w policyjnym konwoju.

Kartkami za awans
Czermno (900 mieszkańców) wita przyjaźnie. Henryk Konieczny ("HeKo” - owiewki samochodowe) zdążył wrócić z Niemiec. Widać to po wzorowym porządku. Na VIP-ów czeka wędlina najwyższej marki, dziennikarzom została kiełbaska i kaszanka. "Kibole” za kaszankę musieli płacić. Na klubowym parkingu - i tam cholera czysto! - eleganckie samochody. Na mecz przyjechali m.in. Jacek Berensztajn i Sławomir Majak.

Pierwszy gwizdek i zaczyna się ...dramat. Stalowcy jakby pierwszy raz piłkę widzieli, a gospodarze cisną. Błąd Marcina Drabika i jest nieszczęście. Karta jednak musi się odwrócić. 45 min. później, to nasi szaleją z radości. Za niedługo gol Folca na 2-1 i gra o wszystko. Kto strzeli, tego liga. Fauli, co niemiara, a że sędziowanie było, jakie było, sypały się kartki. Gościom częściej. Warto jednak było nimi płacić za awans.

Obcięli krawat, rozdali koszulki
Ten przyszedł o godz. 18.50. Na wiejskim stadionie słychać było tylko wrzaski przyjezdnych. Rozpromieniła się nawet twarz Bronisław Żaka, prezesa Stali, która przegrała wprawdzie rewanż 1-2, ale awansowała. Szef klubu za ten awans będzie musiał wysupłać premię. Piłkarze obcięli krawat trenerowi, oddali koszulki kibicom i pojechali w drogę powrotną. Szybciej ze stadionu wyszli kibice Heka, a prezes Konieczny zamknął się w swoim pokoju i z nikim nie chciał rozmawiać.

Co teraz? - Dajcie, chociaż chwilę na oddech. Niech to wszystko do mnie dotrze - nie dawał się zaczepić prezes Żak. Co, jak co, ale będzie musiał poszukać pieniędzy. Do rozgrywek zostało nieco ponad miesiąc, a na stadionie trzeba to i owo zrobić. Chociażby zamienić drewniane ławki na krzesełka.

A co z drużyną?
- Wiem tylko, że wszyscy dostaną dwa tygodnie urlopu, na który sobie zasłużyli -mówi trener Adamus. On raczej na urlop nie może liczyć, bo będzie musiał rozglądać się za wzmocnieniami. Tak zaczyna się druga liga sezonu 2006/2007.

Będzie to sezon szczególny, bowiem za rok "stalówka” będzie świętować 20.

rocznicę pierwszego awansu do ekstraklasy. Z tamtego składu został tylko Mieczysław Ożóg. Pamiętnego lata 1987 roku, Stal w walce o najwyższą ligę, pokonała w barażach Górnika Knurów. W Knurowie było 1-2, u nas 2-0. Ależ to był rewanż! Nikt kibiców wtedy nie wyłapywał i na stadionie Stali mogło ich być 15 tysięcy! Siedzieli na płotach, dachach i drzewach. "To se ne wrati”, ale gdyby na każdy drugoligowy mecz przychodziła tylko trzecia część tego, Stal grałaby jak na skrzydłach.

~* | 2006-06-20 08:14

no to bedziemy mieli maly remoncik stadionu i odrazu mozna by bylo zagadac o "gniazdo"

~Stal | 2006-06-20 08:43

Kibice mowia NIE takim pilkarza jak kanarski , sobczynski,wtorek to sa pilakrze ktorzy przychadza do klubu tylko po pienidzae nie sa oddani barwy i przywazani do tradcyji

~prawie dziennikarz | 2006-06-20 09:08

Ten nowy artykuł z 'Nowin" jest dużo lepszy. A teraz kilka błędów ze sprawozdania z meczu: "Już w 2. min Marcin Folc trafił do siatki, ale zrobił to z pozycji spalonej"- nie spalony, tylko ewidentny faul na bramkarzu! "3 minuty później Stal przeprowadziła pierwszą w tej części kontrę."- to nie była pierwsza w tej części meczu kontra, chyba,że kontra może trwać ok.4min. Ponieważ zanim Tadziu strzelił gola, Ożóg oddał 3 strzały na bramke wciągu 3min! "Akcję ze środka pola zainicjował Mieczysław Ożóg, "pociągnął” do narożnika pola karnego, wrzucił piłkę w stronę bramki"- hahaha, ta akcja to niemal kopia pierwszej bramki dla Heko. Wrzutka z końcowej lini mija mija bramkarza,obrońce i naszego napastnika, a stojący na wysokości drugiego słupka Krawiec, celną główką kieruje piłkę do siatki! "Do piłki podszedl sam poszkodowany, po czym strzelił w środek bramki. Wietecha odbił piłkę, dopadł do niej Grzegorz Cheda, ale jakimś cudem z 3 metrów uderzył na wiwat"- jeżeli Cheda, to dlaczego był aut dla Heko? "77. min; Folc mocno przymierzył, piłka przeszła między nogami obrońców i wpadła w lewy róg bramki Stali."- nie Folc tylko Kanarski!!! Dodam tylko,to czego jeszcze nikt nie podał: Dwa razy piłkarze Heko złamali zasade Fair play!!! Raz gdy nie oddali piłki po tym jak ich zawodnik leżał,a Balon wykopał na aut. Drugi raz gdy nasz zawodnik leżał, a oni widząc to, rozgrywali swoją akcję. Przerwał dopiero sędzia!

~ktos | 2006-06-20 09:50

faktycznie przydal by sie generalny remont stadionu, a jesli nie ma takiej mozliwosci to chociaz czesciowy... napewno taka zmiana w duzej mierze przyciagnie nowych kibicow... atmosfera byla by lepsza/... taka prawda... pozdrawiam normalnych*** kibicow..

~do poprzednika | 2006-06-20 09:52

zapomniales dodac sędzia chuj !

~Nash | 2006-06-20 10:13

Fabianowski w Widzewie

~bulek | 2006-06-20 10:19

Remont remontem, ale gdyby chociaż umyć krzesełka...

~ja | 2006-06-20 10:30

fajnie remont, jakies unowoczesnienia stadionu a pozniej przyjdzie banda i porozwala trybuny

~* | 2006-06-20 10:41

zgadza sie te krzeselka sa tak brudne ze trzeba cos podkladac (gazeta reklamowka) zeby na nich usiasc

~Apel | 2006-06-20 10:42

Mam taki apel do wszystkich kibiców Stalówki: Bardzo wszyscy chcieliśmy tego awansu i doczekaliśmy się! Mogliśmy pozostać mocną, trzecioligową drużyną, ale piłkarze spełnili Nasze oczekiwania i awansowali. Prośba moja, też jako kibica jest taka, żeby w przypadku niepowodzeń na II-go ligowych boiskach nie psioczyć na kibiców i zarząd! Oni zrobili już wiele, dzięki nim przeżyliśmy wiele pięknych chwil, pamiętajmy o tym. Bądżmy też realistami. II liga to już znacznie wyższe progi, porażki są napewno nieuniknione. Bądżmy z nimi choćby to miał być tylko jeden sezon! Trzeba pamiętać, że beniaminkom w tej lidze jest niezmiernie cięzko się utrzymać. Między innymi dlatego, że zagrożone spadkiem jest pół ligi! O układach tam panujących, to szkoda narazie pisać. Żeby w miare spokojnie grać w II lidze, potrzebny jest ok.10 razy większy budżet niż dotychczasowy! Piłkarzy też mamy takich, na jakich Nas stać, pewnie jak będzie sponsor i kasa,to będą lepsi. Weżmy więc, to sobie do serca zanim padną pierwsze wyzwiska pod adresem piłkarzy, trenera czy zarządu! Bądżmy realistami i wiernie dopingujmy Stalówce nawet w tych złych chwilach! Pozdrawiam.

~mateush | 2006-06-20 10:43

fabianowski w widzew, ulga dla mnie, w koncu sym marnotrawny pojedzie bo w domu wroga gral i zreszta jemu tez chodzi o pieniadze a nie o gre, a jesli chodzi o stadion to trzeba dobudowac trybuny zrobic krzesela i zainstalowac meteorycznie jupitery, zrobi sie wtedy spirala spiralna osi wlasnej, a na mecze bedzie wtedy mozna chodzic gdy mrok za okno zapadnie

~ja | 2006-06-20 10:45

podpisuje sie pod apelem, ale wierze, ze pokarzemys ie z dobrej strony na drugoligowych boiskach

~Apel | 2006-06-20 10:45

korekta- w czwarej linijce zamiast "kibiców" powinno być piłkarzy" przepraszam.

~pewne 100% info | 2006-06-20 11:11

ZŁOMREK SPONSOREM STALÓWKI !!!!!!!!!!!

~ | 2006-06-20 11:13

sorki ,zle napisalem, nei ZŁOMREK tylko:
ZŁOMREX SPONSOREM STALÓWKI !!!!!!!!!!!!!!!!
info na 100% - źródło TV miejska Stalowa Wola

~ | 2006-06-20 11:28

Podali to na Dianie czy Stelli??

~ | 2006-06-20 11:32

Skąd wiecie ze Fabian w Widzewie??

~ | 2006-06-20 11:52

Na dianie w tv miejskiej Stalowa Wola

~kibic | 2006-06-20 11:54

kiedy bedzie powtorka sportu w tv diana??? wczoraj nie moglem ogladac.. a ponoc duzo ciekawych rzeczy bylo..

~t. | 2006-06-20 11:54

a to nie bylo czasem ze trwaja rozmowy z ZŁOMREX-em ?

www.echodnia.eu/podkarpackie/?cat=16&id=31003

~K | 2006-06-20 11:59

tak naprawde rozmowy byly juz dawno a jednym z warunkow byl awans pilkarzy do II ligi co tez zostalo wykonane!!! myslicie ze jak kiedys bylo o premii mowione to kto ta premie mial wyplacic??!! teraz tylko trzeba doprowadzic rozmowy do konca!!!!

~t. | 2006-06-20 12:01

wlasnie to mowie ze rozmowy trwaja ( tak jak mowil "K" trzeba dopropwadzic do konca ) a wiec jeszcze nie jest ( raczej ) juz ustalone wszystko

~K | 2006-06-20 12:03

ale jest bardzo duza szansa ze wszystko bedzie ok bo byl ten warunek awansu i zostal spelniony wiec troche nie fer byloby jakby sie teraz wycofali!!!! jesli nie byloby awansu to bylby klops!!!!

~MTM | 2006-06-20 12:13

Jeszcze wielka radość w zespole piłkarzy Stali Stalowa Wola po ograniu w barażach HEKO Czermno i awansie do drugiej ligi nie skończyła się na dobre, a już w klubie nie brak kłopotów przed rozpoczęciem występów na zapleczu ekstraklasy. Konieczna jest modernizacja stadionu, znacznie większy budżet i wzmocnienia zespołu. Na szczęście na horyzoncie pojawił się ewentualny strategiczny sponsor...
- Znamy nowe instrukcje dotyczące występów w piłkarskiej drugiej lidze - mówi Marek Jarecki, dyrektor Stali. - Wymagania są między innymi takie, że na naszym stadionie musi być 1500 krzesełek z oparciem, monitoring. To leży w gestii Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, bo nasz klub tylko korzysta z obiektów sportowych. Obawiam się, czy będziemy mogli rozgrywać spotkania u siebie albo czy nie otrzymamy zgody na grę w drugiej lidze warunkowo.
Druga kwestia to wysokość klubowego budżetu, pozwalającego spokojnie myśleć o grze w drugiej lidze.
- Potrzeba na to półtora, dwóch milionów złotych, a to jest tyle, ile wynosi budżet całego naszego klubu - przyznaje Marek Jarecki. - Czy na horyzoncie jest jakiś sponsor, który mógłby nas wesprzeć? Nie ukrywam, że prowadzone były rozmowy z firmą „Złomrex”, która rozwija się dynamicznie i inwestuje w Stalowej Woli. Ale na efekty tych rozmów trzeba poczekać. My nie wykluczamy, że może nawet zawiązać się spółka akcyjna. W każdym razie na pewno, to mogę zagwarantować, nie wydamy nawet złotówki ponad to, na co nas będzie stać.
Klub liczy na pozyskanie sponsora strategicznego, do rozpoczęcia sezonu w piłkarskiej drugiej lidze pozostał jeszcze miesiąc. W Stalowej Woli głośno jest też o możliwym powrocie do Stali jej byłego sponsora Tadeusza Kwiecińskiego, właściciela kantorów wymiany walut.
- Tadeusz Kwieciński w przeszłości pomógł naszemu klubowi w trudnej sytuacji i ja mam do niego duży szacunek - nie ukrywa Marek Jarecki. - Jeżeli chodzi o jego ewentualny powrót, to powiem tylko, że każdy, kto będzie chciał pomóc naszemu klubowi, jest chętnie widziany. Od naszych możliwości finansowych będzie zależeć, w jaki sposób zespół piłkarzy zostanie wzmocniony. Na pewno obejdzie się bez szaleństw, chcemy, by grali u nas zawodnicy związani z tym klubem. Nie będzie sytuacji, że kogoś będziemy prosić o grę w Stali, że ktoś się będzie długo zastanawiał i wahał. Uważam też, że dalej drużynę powinien prowadzić trener Sławomir Adamus, który przecież osiągnął sukces w postaci awansu do drugiej ligi. Wiadomo jednak, że w razie pozyskania sponsora strategicznego czy zawiązaniu spółki akcyjnej, ten kto wyłoży duże pieniądze będzie miał między innymi w kwestii obsady sztabu szkoleniowego dużo do powiedzenia.
„Stalówce” w perspektywie gry w drugiej lidze na pewno potrzebne są wzmocnienia, ale okazuje się, że nie brakuje już chętnych na naszych piłkarzy. Januszem Iwanickim, Jackiem Maciorowskim i Kamilem Gęślą zainteresowane było między innymi drugoligowe KSZO Ostrowiec.

~MTM | 2006-06-20 12:13

wiec nie jest tak rozowo ale jestem dobrej mysli

~toples | 2006-06-20 12:20

Gratulacjie od kibica Jagielloni.Dobrze ze bedziecie grać wy a nie Heko. Zawsze Stalowa Wola to nie Czermno.Pozdro:)

~TYKA | 2006-06-20 12:39

jak wroci sponsor do stalowki[a chcialby]to nic tylko skoczyc z metalowca na ryj.

~ | 2006-06-20 12:41

kurde ja nie mam diany i nie wie mjuak ogladne sobie sport z meczu z czermna:/

~ | 2006-06-20 12:52

niech ktos nagra ten sport i wzuci na forum jak to zawsze bylo robione

~" | 2006-06-20 13:08

Mam taki apel do wszystkich kibiców Stalówki: Bardzo wszyscy chcieliśmy tego awansu i doczekaliśmy się! Mogliśmy pozostać mocną, trzecioligową drużyną, ale piłkarze spełnili Nasze oczekiwania i awansowali. Prośba moja, też jako kibica jest taka, żeby w przypadku niepowodzeń na II-go ligowych boiskach nie psioczyć na piłkarzy i zarząd! Oni zrobili już wiele, dzięki nim przeżyliśmy wiele pięknych chwil, pamiętajmy o tym. Bądżmy też realistami. II liga to już znacznie wyższe progi, porażki są napewno nieuniknione. Bądżmy z nimi choćby to miał być tylko jeden sezon! Trzeba pamiętać, że beniaminkom w tej lidze jest niezmiernie cięzko się utrzymać. Między innymi dlatego, że zagrożone spadkiem jest pół ligi! O układach tam panujących, to szkoda narazie pisać. Żeby w miare spokojnie grać w II lidze, potrzebny jest ok.10 razy większy budżet niż dotychczasowy! Piłkarzy też mamy takich, na jakich Nas stać, pewnie jak będzie sponsor i kasa,to będą lepsi. Weżmy więc, to sobie do serca zanim padną pierwsze wyzwiska pod adresem piłkarzy, trenera czy zarządu! Bądżmy realistami i wiernie dopingujmy Stalówce nawet w tych złych chwilach! Pozdrawiam.

~... | 2006-06-20 13:13

dobra nie musisz tego co chwile wysylac, kazdy kto jest normalny to to wie, a innym choc trzeba to tlumazyc, to nie wysylaj w kolo macieja tego samego. pozdro

~mp3 | 2006-06-20 13:18

~lolek | 2006-06-20 13:29

To cud! Tylko się połamał
Tak skończyła się brawurowa próba wproszenia się na wieczór panieński
- Wdrapał się na daszek nad swoim balkonem, potem na dach bloku i przeszedł do sąsiedniego balkonu - pokazuje Marcin.
Fot. M. Radzimowski
- Wdrapał się na daszek nad swoim balkonem, potem na dach bloku i przeszedł do sąsiedniego balkonu - pokazuje Marcin.
35-letni mielczanin spadł z balkonu na czwartym piętrze. Próbował po kaskadersku przejść do sąsiadów. Prawie się udało, ale stracił równowagę. Runął z czternastu metrów na ziemię. Przeżył. Ma złamany kręgosłup i lewą nogę.
Mrożące krew w żyłach zdarzenia rozegrały się w sobotni wieczór na ulicy Botanicznej w Mielcu.
Była godzina 22.30. Mieszkający na czwartym piętrze Krzysztof wyszedł na balkon. Usłyszał odgłosy imprezy, odbywa-jącej się po sąsiedzku. To był wieczór panieński. 35-latek posta-nowił się wprosić na spotkanie towarzyskie w dość niekonwencjo-nalny sposób. Jak wynika z naszych ustaleń, odwagi dodawał mu wypity alkohol.
- Wdrapał się na daszek nad balkonem, potem na dach blo-ku i przeszedł do sąsiedniego balkonu. Szedłem z kolegą do sklepu, to siedział na daszku - mówi Marcin. - Gdy wracaliśmy parę minut później, to już leżał na ziemi. Ktoś wezwał pogotowie. Nogę miał połamaną, ale próbował wstać z ziemi.
Przypuszczalnie w czasie schodzenia na balkon sąsiada Krzysztof potknął się i runął z 14 metrów. Upadek zamortyzowała nieco suszarka na pranie.
Ranny „imprezowicz” przewieziony został do mieleckiego szpitala, gdzie przeszedł operację. Na oddziale ortopedycznym przebywał tylko jedną dobę. Wczoraj rano przewieziony został do szpitala w Tarnowie, gdzie przejdzie operację neurochirurgiczną.
- To w pewnym sensie cud, że po upadku z takiej wysokości ten mężczyzna doznał tych niewielkich obrażeń - ocenia lekarz medycyny Rafał Wojas, zastępca ordynatora Oddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej mieleckiego szpitala. - Ma złamaną jedną nogę i kręgosłup, ale nie ma żadnego niedowładu. Jego stan zdrowia jest dobry.
Wyprawa na wieczór panieński na szczęście dla Krzysztofa nie zakończyła się tragicznie. Miał szczęście w nieszczęściu - upadł na trawnik, pół metra od betonowej podmurówki przy bu-dynku. A przecież wystarczyło zapukać do drzwi...

~mateush | 2006-06-20 14:55

fabianowski di widzewa marsz! jak zagramy kiedys przeciwko widzewiu to poczuje stalowowolinska sile na wlasnej skorze

~mami | 2006-06-20 15:07

mateush daj juz spokoj z tym fabianowskim bo zaczynaja chodzic sluchy ze zrobil ci krzywde w dziecinstwie

~AGaa | 2006-06-20 20:01

Zawsze i wszędzie Stalówka górą bedzie!!!!!! nigdy nie wątpiłam w to że Stal wejdzie ponownie do II ligii:)
pozdro dla wszystkich ze Stalowej:)

~Łukasz | 2006-06-20 20:22

Witam wszystkich kibiców Stali !!
Czytam to wasze forum i tak się zastanawiam czy Wy żyjecie na jakiejś innej planecie czy na Ziemi . Otóż zamiast zająć się sprawami, które są wam bardziej bliskie typu : oprawy , zbiórki pieniędzy na nie , czy też próba uzyskania pozwolenia od klubu na wynajem jakiegoś małego pomieszczenia i sprzedaż w nim klubowych gadżetów(szaliki, czapki, cokolwiek byle było zielono-czarne) . Za te pieniądze z tzw. "marży" , już można myśleć cokolwiek o oprawach na mairę II ligi. Co do zbiórki przed stadionem lub na jego terenie , wydelegujcie jakieś miłe i sympatyczne z wyglądu fanki naszego zespołu. Inaczej wtedy człowiek patrzy na takiego "kwestora" niźli na powiedzmy zakapiora we fleju i gilem pod nosem i fajkąw zębach. Kultura musi być. W końcu to II liga. A sprawy transferów , sponsorów i całej machiny finansowo-kadrowej zostawcie ludziom, którzy się na tym znają i robią to od lat. Znają prawa rynku i marketingu , które podejżewam są wam w większości obce. Dzisaj piłką nożną rządzi pieniądz , a nie kibic który wyda na bilet 8 zł.(za pieniądze z biletów klub nasz pewnie płaci za telefony) Wy jesteście od dopingu. I tylko tym się zajmujcie. Ludzie teraz apel do waszych mózgów : Kilka lat czekaliśmy na powrót na zaplecze ekstarklasy , kto wie może i za pare lat doczekamy się tego najważniejszego powrotu . Musicie dać sponsorowi przykład , że warto zainwestować w klub , w piłkarzy , w stalowowolan , którzy umieją się bawić i jednocześnie dopingować swoją drużynę. Zapamietajcie MARKETING to połowa sukcesu , ale wszystkiemu trzeba dopomóc. W jedności siła. Pozdrawiam Łukasz

~xyz | 2006-06-20 20:29

Kolo "Łukasz" ma absolutną rację pokażmy że umiemy dopingować a nie jesteśmy bandą łysych głąbów w dresach adasia

~t. | 2006-06-20 20:37

a co na tlokach nie pokazalismy?

~bzc | 2006-06-24 21:36

QURWO Z SIARY JEZYK POLSKI NIEBYĆ TRUDNA PJACU QURWA PIERDOLISZ A PEWNIE QURWA JESTES TAKI KOZAK NA NECIE .........A W RZECZYWISTOSCI MLEKO POD NOSEM ;]......
STALÓWKA 4EVER;]

~party poker | 2006-08-23 01:39

That\'s back natural deck party poker download greek www.ambersells.com even spikes bible bluff road?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1792) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1106) » Vielitz44 (1077)
» Filip kacper k. (948) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (602)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 14 912 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 43 256 razy
Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 25 977 razy
Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 110 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.03736