Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowa wersja serwisu www.stalowka.pl

Nowa wersja serwisu www.stalowka.pl

Po długiej i cięzkiej pracy udało sie mi już prawie dokończyć nowa wersje strony.
Jak widać górne logo strony nie zostało jeszcze ukończone - jedna w ciągu najbliższych kilku dni zostanie zmienione.

Przeglądając stronę zauważycie, że zostały uzupełnione wszytkie informacje z wcześniejszych sezonów - w tej chiwli jednak czekam na otrzymanie wyników Stali z lata 200/01 i lat wcześniejszych - dzięki tym wynikom będzie własnie powstawał bilans gier (po prawej stronie - pod następnym i poprzednim meczem). W tej chwili Bilans prezentuje tylko te wyniki, które udało mi sie zdobyć.

Wiele zemian zostało też wprowadzonych w innych działach: tabela jest gerneowana automatycznie na podstawie wprowadzonych wyników - można przegladać wyniki z wczesniejszych sezonów - a po wybraniu drużyny można zobaczyć jak ona grała w danym sezonie.

Rozbudowany została także dział Kadra - doszły statystyki piłkarzy oraz ich zdjęcia i informacje o nich.

W ciągu nabliższych dni postaram się aby już działały wszytkie działy.
Szkoda, że wszytkiego jeszcze nie udało mi sie dokończyć, ale naprawdę jest przy ty strasznie dużo pracy.

Oczywiście teraz strona będzie aktualizowana na bieżąco.

W komentarzach tego newsa prosze pisać opinie o stronie, a także uwagi i propozycje do rozbudowy.

Komentarze (58)

~boss | 2006-08-4 19:50

wypasik stronka, pozdro dla admina

~zzz | 2006-08-4 19:54

polkowice - stal do przerwy 0-0

~Fernando Czabi | 2006-08-4 19:54

ogolnie stronka jest idealna.. i to mi sie podoba. pozdro

~xxx | 2006-08-4 19:54

spoko pierwsza połowa dobiega końca a strona dopiero zaczęła działać!!!

~kolo | 2006-08-4 19:55

Stronka mi się podoba ... ale dział stadion i śpiewnik nie jest usupełniony z tego co na szybkości zauważyłem. Brakuje mi też relacji \"kibicowskich\" Tzn. jego działu. Tak ogólnie jest spoko. Pozdrawiam

~sewer | 2006-08-4 20:01

nic specjalnego pozatym niedopracowana

~barwnik | 2006-08-4 20:02

Stronka jest spoko. Moze moglby ktos z zatorza zrobic zdjecia stadionu i podeslac adminowi ??!! tak bylo bylo najepiej :) pozdrawiam

~polac | 2006-08-4 20:02

i powiem tylko gratuluję, nieźle to wygląda! Przydałyby się jeszcze jakieś linki np. do strony oficjalnej klubu itp.

~Barwnik | 2006-08-4 20:03

no wlasnie ! jeszcze dzial KIBICE by sie przydal ! miejmy nadzieje ze admin stanie na wysokosci zadania :) pzdr

~do poprzednika | 2006-08-4 20:03

jak jestes taki wybredny i jestes dobrym webmaster to moze pokazesz co potrafisz... chyba mozesz tylko w portki narobic cioto.

~Motek | 2006-08-4 20:03

Ekstra strona.
Przejrzysta, wiecej roznych informacji bardzo szybko dziala - po prostu rewelacja :)
A ty pajacu u gory co pisze ze ci sie nie podoba - to napisz chociaz co niby jest niedopracowane ?

~kolo | 2006-08-4 20:06

I brakuje mi chatroom bo teraz byśmy posiedzieli jak jest mecz na wyjeździe a nie jest organizowany, albo ktoś nie może. Pozdro

~polac | 2006-08-4 20:06

relacja z meczu na: nazywo.interia.pl/

~bonzo | 2006-08-4 20:08

46 zmiana Marek Gancarczyk za Żmudzińskiego.

~kibic | 2006-08-4 20:09

gratuluję , zarąbista strona

~flex | 2006-08-4 20:11

stronka spoko ;)
a co do realcji to jest też na www.livescore.com ;D
pozdro

~... | 2006-08-4 20:12

popieram poprzednika, wtedy bysmy nie zasmiecali zbednymi komentarzami tego newsa, pozatym mozna podac kilka waznych linkow m.in www.liverscore.com , www.sportowefakty.pl , www.90minut.pl i takie tam inne. pozdro

~Stalóweczka | 2006-08-4 20:15

Stronka godna podziwu za co Gratuluje Adminowi :) Brawo za profesjonalizm i starania jakie wlóżył aby taka strona powstała jeszcze raz Wielkie BRAWO

Pozdro

~kolo | 2006-08-4 20:17

1-0 prxzegrywamy... stalowka do boju

~Emigrant BzC | 2006-08-4 20:18

wolałem wczesniejsza wersje stronki, była ciekawsza graficznie, a ta jakas taka za spokojna..!!Ale mogło byc gorzej prawda..!!Pozdro dla Rakowa i Resovi..

~boss | 2006-08-4 20:20

zydzi dostali 2-0


Górnik Wieliczka 2-0 Stal Rzeszów 4 sierpnia, 18:00
Księżyc 56, B.Szczepański 68

~johnny-uk | 2006-08-4 20:26

hej.na www.livescore.com daja 2 lige polska,jest stalowka nasza tez,a slezak mowi ze nic nie ma z pilki noznej-jest zajebista promocja i to na europe!!

~zzz | 2006-08-4 20:42

82 minuta przegrywamy 1-0

~krolewski | 2006-08-4 20:43

strona super ! tylko brakuje dzialu KIBICE :)
szkoda ze stalowka 2-0 w plecy ;/

~guciek | 2006-08-4 20:43

2:0 - Witkowski 78\'

~misiek | 2006-08-4 20:45

2-0 KurWA ;/ spox stronka

~misiek | 2006-08-4 20:46

2-1 !!! JESZCZE JEDEN

~QbaNR | 2006-08-4 20:46

stronka wypasiona!!
wielkie brawa dla admina!!

2-1!
bravo Stręciwilk!

~biela | 2006-08-4 20:47

spoko stronka ... dobrze ze sie ktos wzial za to wreszcie :] pozdro dla admina bo naprawde sie nasiedzial chlopak i wreszcie jest aktualna tabela i wszystko jest jak byc powinno wielkie yo dla admina :]

~Marco | 2006-08-4 20:55

JEST !!!!!!!!! 2;2

~zzz | 2006-08-4 20:55

2-2 sierzega!!!!!!!!!!!!!

~... | 2006-08-4 20:56

no to mamy remis... yeeaa

~darmoooo | 2006-08-4 20:56

o kuuuu.... zajebiscieeeee

~biela | 2006-08-4 20:57

2:2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~guciek | 2006-08-4 20:58

1:0 - Witkowski 52\'
2:0 - Witkowski 78\'
2:1 - Stręciwilk 81\'
2:2 - Sierżęga 93\'
Tak się bawi tak sie bawi ZKS ------Tak się bawi tak sie bawi ZKS ------Tak się bawi tak sie bawi ZKS

~polac | 2006-08-4 20:58

na interii podali że skończyło się na 2:2!!!!!

~Tomek_Resovia | 2006-08-4 21:03

Bravo Stalówka ! Bravo, Bravo, Bravo !

POzdro z Rzeszowa :D !

RESOVIA & STALÓWKA !

~KyŚkA | 2006-08-4 21:05

nom.... bosko oby tak dalej :D:D:D



POZdRo dLa ToMkA WiEtEcHy I KaMiLa gĘślI

~staniol | 2006-08-4 21:14

fajnie ze ZKS wygral

~Marcin | 2006-08-4 21:18

Stronka poprostu super.

Fajnie to zrobiłeś.
Pozdro dla Admina.

~polac | 2006-08-4 21:38

MAMY LIDERA STALÓWKA MAMY LIDERA!! przynajmniej po dzisiejszym dniu

~USe | 2006-08-4 22:01

Stronka zajebista ale jedna sugestia dla autora zeby pod kazdym artykulem byl link do przegladania wczesniejszych komentarzy, tak jak w tamtej wersji, a nie do samego formularza dodawania komentarza.Pozdro

~polac | 2006-08-4 22:02

I jeszcze jedno co zauważyłem, nie ma możliwości przeskoczenia z danego newsa do komentarzy tak jak w poprzedniej wersji a było to dobre rozwiązanie. Pozdrawiam

~Pawel | 2006-08-5 00:55

Witam.
Pod kazdym Newsm bedize link aby mozna bylo rpzejsc do komentarzy - jutro to zrobie (tzn. juz dzisiaj) - mialem to zrobic lae w kocnu zapomnialem :)

~Racuch | 2006-08-5 01:15

Na moj gust,duzo,duzo lepsza,taka bardziej widoczna.Gratulacje dla Stalowki za remis.

~Freek | 2006-08-5 13:40

Wróciłem po ok. tygodniu do Stw., zaglądam na stronę Stali i ... szok. :P Zaktualizowana, czytelna strona. Wielkie gratulacje dla admina!

~fan | 2006-08-5 18:30

brawo admin, szata gitarrra, no i wszystko aktualne zobaczymy jak długo na razie maniana

~jude88 | 2006-08-5 18:59

wg mnie strona wygląda jak oficjalna strona klubu a nie kibiców spojrzcie na naszą prawdziwą oficjalną jest bardzo podobna do tej ale to tylko maly szczegól. jesli wiadomosci bedą rzeczywiscie uzupełniane na bierząco to ok w koncu tez są zdjęcia

~karabin | 2006-08-6 00:45

Idziemy na I ligę jak nic ! ;-). Ciekawy jestem tylko czy stadion w Gorzycach otrzyma I ligową licencje ;-).

~autor | 2006-08-6 10:41

w tym miejscu gdzie jest \"losowe zdjęcie\" proponowałbym zamienić kolorami >>> LOSOWE ZDJĘCIE

~Zawór | 2006-08-6 11:04

I mała popozycja, jesli będzie chat żeby go zrobić tylko dla zarejestrowanych osób to nie będzie tylu napinaczy jak na wcześniejszym. A stronka naprawdę świetna.
Pozdr.

~Cycu | 2006-08-6 18:25

dobzre by bylo jak by cos zrobic z forum bo mi przykladowo nadal nie smiga :) a strona w nowej wersji fajnie sie prezentuje :)

~?Karol? | 2006-08-6 19:28

Nawet nawet ta nowa stronka...:P:))
Ja mam tylko jedno pytanie...gdzie moge znaleść nowy hymn stalówki...prosze o pomoc...z góry thx:)
Pzdr...:)

~pakistan | 2006-08-6 19:32

fajnie by było jakby były wrzucone linki do strony rakowa i resovii chyba ze sa a ja ich niepotrafie zauwazyc to sorry

~polac | 2006-08-6 20:44

kolejne spostrzeżenie: w tabeli nie zostały ujęte minusowe punkrt takich zespołów jak podbeskidzie i polonia!

~kolos | 2006-08-7 10:13

a co z odslonami strony od poczatku jej istnienia??

~pakistan | 2006-08-8 09:40

tam gdzie sa statystyki ile osob online itp. to nizej pisze RAZEM i tam zamiast sie wyswietlac ile razy lacznie byla odwiedzona nowa stronka to tam jest DATA

~pakistan | 2006-08-10 21:47

pawel czy masz mozliwosc wrzucenia na stronke goli ktore padly w meczach stalowki ? fajnie by wygladalo jakby byla rubryka \"bramki 06/07\" a moze nawet z wczesniejszych sezonow

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3148) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 988 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 249 046 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 138 011 razy
STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 66 006 razy
Osób Online: 48 / Czas gen. strony: 0.01195