Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kadrowicz w „Stalówce” !

Kadrowicz w „Stalówce” !


Jakub Ławecki to dobrze wyszkolony zawodnik.

Jakub Ławecki, ostatnio piłkarz Szczakowianki Jaworzno, w tym tygodniu powinien zostać nowym zawodnikiem drugoligowej Stali Stalowa Wola. - To uniwersalny gracz, może występować w obronie i pomocy - komentuje Sławomir Adamus, trener „Stalówki”.

22-letni Ławecki, który trenuje ze Stalą od kilku tygodni, był już przymierzany do składu naszego zespołu na ostatni mecz z Górnikiem w Polkowicach, w którym padł remis 2:2. Zabrakło jednak czasu, by załatwić wszystkie formalności.

- Jego menadżer wyjechał do Danii, a takich spraw nie załatwia się z dnia na dzień - mówi Sławomir Adamus. - Ławecki przyda nam się, bo nie narzekam na nadmiar piłkarzy w składzie, a przyjdą w trakcie sezonu żółte kartki i kontuzje. Jest przyzwolenie zarządu klubu na transfer Ławeckiego, piłkarz też zaakceptował warunki, jakie mu zaproponowaliśmy. To dobrze wyszkolony technicznie zawodnik, nie boi się grać. Czy trafi od razu do pierwszej jedenastki? Nie tak od razu, niech powalczy. Ale w sparingach rzeczywiście prezentował się nieźle.
Ławecki jest  wychowankiem Lublinianki Lublin, grał także w Motorze Lublin i rezerwach Wisły Kraków, skąd trafił do drugoligowej Szczakowianki. Występował w młodzieżowej reprezentacji Polski.
A trener Adamus nadal szuka drugiego bramkarza, jest ciągle w kontakcie z Karolem Herbą z Lublinianki Lublin.

- Rozglądamy się za drugim bramkarzem, ale takim, który będzie lepszy od Artura Kielarskiego, pełniącego do tej pory tę rolę - wyjaśnia szkoleniowiec „Stalówki”. - A na razie tak nie jest, zrezygnowałem z RKS Radomsko, którego sprawdzaliśmy w jednym ze sparingów.
Stal zainteresowana była też pozyskaniem jeszcze do niedawna Krzysztofa Treli, pomocnika HEKO Czermno, ale ten najprawdopodobniej trafi do trzecioligowego Kolejarza Stróże. W ostatnim meczu z Górnikiem w Polkowicach w naszym składzie zabrakło obrońcy Jaromira Wieprzęcia, który miał zdrowotne kłopoty.

- Jarek w dzień przed meczem zemdlał, dostał kroplówkę - zdradził Sławomir Adamus. - Ma jakieś wirusowe zatrucie, ale powinien w miarę szybko dojść do siebie.

 

Źródło: "Echo Dnia "

Komentarze (30)

~biela | 2006-08-9 10:17

no i dobrze ... zawodnikow nigdy za wiele ... a co wazniejsze dobrych zawodnikow

~zks | 2006-08-9 10:17

oby spisał sie dobrze i żeby cos ustrzelil

~Kuba\'93 | 2006-08-9 10:36

Niech p.Adamus zainteresuje sie Łukaszem Giereszem(chyba to on:P) z Avii Świdnik. Swietny bramkarz. Dużo bronił w ostatnio rozegranym sparingu z Avią!

~?Karol? | 2006-08-9 12:49

I po co nam ten bramkarz skoro mamy TOMASZA WIETECHE!!!

~pakistan | 2006-08-9 12:55

w kazdym klubie powinno byc dwóch równorzędnych bramkarzy a wiadomo że aktualny zmiennik wietechy to żadna rewelacja więc pozyskanie bramkarza jest nam wskazane

~bulek | 2006-08-9 16:25

Bramkarz Avii faktycznie bardzo dobry!

~.. | 2006-08-9 17:38

tez mi sie tak wydaje, z tego co pamietam bardzo ladnie bronil..

~kibic | 2006-08-9 18:37

Piszecie o Laweckim..Wietesze..trzeba grac z ta druzyna co sie ma..a teraz bedzie mecz prawdy..przeciez jeden zawodnik nie odmieni druzyny..liczy sie calosc!!

~?Karol? | 2006-08-9 23:45

Eloo...ej wiecie może jak sie skontaktować z adminem?
Mam sprawe do ogłoszenia...potrzebny mi z nim kontakt...
Z góry ThX...
jak coś pisać na gg(1356411)
PZdr...;)

~Pawel | 2006-08-9 23:51

Witam.
Kontakt przeciez jest w dziale Redakcja oraz mozesz zawsze wsylac maila korzystajac z dzialu Kontakt.
Jesli chodzi o GG: 1311020 (zawsze niewidoczny).

~boss | 2006-08-10 09:23

spoko ale to chyba tylko iwylacznie marzenia.. heeh zabawne!

~biela | 2006-08-10 09:43

hehehehhe dawno sie tak nie usmialem ;]
nasz stadion?? chyba za sto lat !!

~pakistan | 2006-08-10 12:06

Łukasz Stręciwilk został reprezentantem Polski u-19. Gratulujemy.

~aaa | 2006-08-10 13:43

www.wislaportal.pl/


przeczytajcie sobie drugi news na ten stronie................widac ze niektorzy zauwazyli nasze wyniki w drugiej lidze i nawt dodaja newsy o naszej druzynie....

~STW | 2006-08-10 15:07

z tym stadionem to dobre zarty (nie mamy co panowie o tym marzyc) to tylko obietnice:/ tak mi sie zdaje obym sie mylił

~?Karol? | 2006-08-10 15:37

BRAWO ŁUKASZ!!!!!!!!!

~--- | 2006-08-10 16:26

Czego odsłon jest tylko 100 podczas gdy było ich około 750.000.

~pakistan | 2006-08-10 20:05

spokojnie z tym ze zauwazyli nasze wyniki pierwszy mecz moglby sie potoczyc zupelnie inaczej gdyby na samym poczatku bramkarz gosci nie dostal czerwonej kartki a tak to wiadomo grali w 10 na 11

~pakistan | 2006-08-10 20:06

jesli chodzio wyjazdowy mecz w polkowicach to faktycznie trzeba pochwalic naszych za to ze grali ambitnie do konca i pomimo tego ze przegrywali w koncowce 2-0 atakowali i zdobyli dwie gramki na wage remisu

~pakistan | 2006-08-10 20:08

odslonami to ty sie nieprzejmuj wolelibysmy abys takie zainteresoanie wykazal wyjadami i pomoca przy organiozwaniu opraw

~do ciebie | 2006-08-10 23:49

Jak byś chciał wiedziec to byłem ta tym meczu w Polkowicach. A ty byłeś?

~to ja | 2006-08-11 00:11

byles bo pewnie studiujesz gdzies we wrocku

~powaznie | 2006-08-11 00:13

bylem widzialem i informuje ze ruszyl remont budynku klubowego hydraulik wymienil kolanko pod zlewem bo pękło czyli zaczyna się coś dziać

~lofan | 2006-08-11 00:32

jutro mają pomalować drzwi od sraczy, remont idzie pełną parą

~?Karol? | 2006-08-11 01:55

Sry ale ten \"remont\"jest żałosny...=/

~mcrobery | 2006-08-11 08:11

dla mnie osobiscie adamus to nie trener to tylko pionek bez ozuga nie znaczy nic druzyna kieruje mietek itoco mamy todzieki niemu . mc robi.

~Adam | 2006-08-16 11:36

Nowe Forum Sportowe!! www.forumowisko.bee.pl Jesli bedzie 10 wnioskow od osob zarejestrowanych to Stal na forum uzyska oddzielna kategorie!! Zapraszam!! Poszukujemy rowniez felietonistow i osoby ktore beda pisac relacje z meczow Stali!! Zapraszam do rejestrowania sie!! www.forumowisko.bee.pl

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 29 509 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 34 533 razy
Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 370 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 37 835 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.01096