Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Zagłębie Sosnowiec - niedziela godz. 14.40

STAL - Zagłębie Sosnowiec - niedziela godz. 14.40

Dzisiaj Stalówka rozegra swój 6 mecz tego sezonu (w środę Stalówka pauzowała, gdyż mecz z drużyną Śląska Wrocław został przełożony na 26 września, godz. 17:00).

 

 

Za to w środę rozegrał swój mecz dzisiejszy przeciwnik Stali - drużyna Zagłębia Sosnowiec, która to pokonała Ruch Chorzów 2 : 1. 

 

Dzisiaj więc naszą drużynę czeka bardzo ciężki mecz.


Początek meczu (w Gorzycach o godz. 14.40) - ponadto mecz będzie transmitowany na żywo na programie TVP3.

Komentarze (47)

~Maniek | 2006-09-3 10:06

Do boju STAL !

Wieże w zwycięstwo.

~mario_stw | 2006-09-3 10:07

Meczyk na regionalnej ale i tak jade na wioske!!!
ZETKAESIK WYGRA!!!

~ekhmm | 2006-09-3 10:10

Skonczmy ten zalosny protest. Zrobmy doping. Cala Polska patrzy !!!!! Tak po za tym trzeba wspomoc druzyne po ostatniej porazce. Z dopingiem agraja duzo lepiej !!!!! Koniec protestu i kropka !!!!!!!!!

~Stal | 2006-09-3 10:21

mam pytanie bedzie mozna kupic bilet bezposrednio przed meczem, wczoraj wróciłem z zagranicy i bedzie to mój pierwszy mecz Stalówki w tym sezonie i po ile sa bilet. Prosze o odpowiedz!!

~Pawel | 2006-09-3 10:39

Tak bilety bedzie mozna kupic przed meczem.

~Stal | 2006-09-3 10:41

Wielkie dzieki!!

~Pawelxx | 2006-09-3 10:46

Ceny biletow:
za bramke - 6 zl
na kryta po 8 i 10 zl

~Stalowiak | 2006-09-3 10:48

PAMIĘTAJCIE ZA TYDZIEN WYJAZD DO OSTROWCA!! JUZ ZBIERAJCIE KASE I PAMIĘTAJCIE ZEBY ZAPISAC SIE NA LISTE IMIENNĄ!!

STALÓWKA!!

~Zagłębiak | 2006-09-3 11:33

stal-zagłębie 0-2

~guciek | 2006-09-3 11:34

witam. wyjazd do Ostrowca już w piątek (mezc o 19.00) kiedy będzie info może jakiś plakacik każdy by wywiesił na osiedlu - i jeszcze jedno może podać do tygodnika Sztafeta informacje że kibice Stalówki organizują wyjazd do Ostrowca napewno nie zaszkodzi a może ktoś się zdecyduje na wyjazd pozdr.....

~czarny | 2006-09-3 11:49

Bedzie ten mecz w TV ?

~Stalowiak | 2006-09-3 11:58

DO Gorzyc a nie pytacie sie czy będzie w TV mecz !!

~dring77 | 2006-09-3 11:59

zagłebiak Ty urodziłes sie dopiero wczoraj?Stalówka wygra 3-1,a zreszta czas pokaże.Oczywiscie nasi ,,kibole,, sie pochowaja bo jak Zaglebie przyjedzie to ich pobija!!!Pozdro dla prawdziwych kiboli,starej wiary

~Roman | 2006-09-3 12:03

Powiem tak : wole raz przegrac 0:5, niz piec razy 0:1.Dalbym wiele zeby Stal, najpierw wygrywala 3 mecze z rzedu, a potem czwarty przegrywala 0:5.

~Zi@@M | 2006-09-3 12:09

są jakieś busy na mecz? i o któej jak by ktos wiedzial ? pzd

~polac | 2006-09-3 12:46

Meczyk w TV to możecie sobie nagrać! Pamiętajcie mecz jest dzisiaj w Gorzycach a nie w telewizji!!

~lukasz | 2006-09-3 12:58

ale w tv bedzie wstyd jak pokazywac beda mecz a tu trybun nie bedzie tylko jakas zielona blacha i ludzie wiszacy na siatce jak pajaki:) hehe
byle jak najszybciej mecze rozgrywac w stalowce:)

~Slamsy | 2006-09-3 13:02

ty zagłebiak widze ze jestescie nastawieni pozytywnie,a to zle!!! wasza nieunikniona porazka bedzie bardziej bolec

pozdo dla wsystkich chlopaków z GST

~Slamsy | 2006-09-3 13:07

Nom mam juz dosc tego jeżdzenia na wies,szczescie ze to juz koncówka,bo przydaloby sie wkoncu podopingowac swoja druzyne,cala polska patrzy

Pozdro dla wszyskich kobiców STALOWKI a w szczególnosci dla calego GST

~do lukasz | 2006-09-3 14:42

lukasz ty glupi kutasie ta blacha jest niebieska!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~50 cent | 2006-09-3 14:47

musialem zostac w domu i nie moglem pojechac na mecz do gorzyc.
pozdro dla wszystkich którzy pojechali a zwłaszcza dla tych którzy dopingują!!!!!!!!!!!!!!!!!
hej! hej! STALÓWKA!!!!!!!
OLE STALO KOCHAM CIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~andrzej | 2006-09-3 15:10

mam pytanie, beda sie laczyc z gorzycami na radio rzeszow ?? a moze na innym radiu ? ;]

~kibol | 2006-09-3 15:30

0:0 jest do przerwy!!!Bylo kilka akcji dla stalowki

~lol | 2006-09-3 15:39

50 Cent nikogo nie pozdrawiasz, bo w Gorzycach nie ma nikogo kto dopinguje Stal

~andrzej | 2006-09-3 16:06

0:0 do 70 minuty ;]

~HOoligans | 2006-09-3 16:19

Lol surwielu nie gas sie bo sa spiewy na stadionie

~... | 2006-09-3 16:32

STLÓWKA 0-0 ZAGŁEBIE SOSNOWIEC koniec meczu

~jude88 | 2006-09-3 16:43

no niestety bezbramkowy remis a moze i na szczescie bo tyle co zaglebie mailo akcji to tylko im dziekowac ze zadnej nie wykorzystali. a z drugiej strony szkoda tej akcji gęśli co trafil wprost w bramkarza.

~stalowe.info | 2006-09-3 16:49

www.ogloszenia.stalowe.info

Sprzedawać szaliki stalówki i inne gadzety ...

~Gienio | 2006-09-3 17:20

Mam pytanie, gdzie byli na tym meczu oslawieni kibole Stalowki, bo ja tylko Zaglebiakow slyszalem w telewizji, huehuehuehuehue.Romumiem za daleko mieliscie.Sosnowiec lezy blizej Gorzyc buhahahahaha

~zks | 2006-09-3 17:35

W GORZYCACH DOPINGU NIE MA. I KOLEGO WYŻEJ NIE PIERDOL GŁUPOT JESLI NIE JESTES W TEMACIE

~ja | 2006-09-3 18:02

to super kibicow ma stalowka, hahaha

~emil | 2006-09-3 18:22

idioci, protest to protest. skutek przynosi, bo juz za 2 tygodnie wracamy do stalowej. nie jestesmy jedyna ekipa ktora w taki sposob protestuje. dajmy na to szczecin, 1 liga graja u siebie a dopingu nie ma bo jest protest. Legia roku temu 3 mecze grala przy pustych trybunach, protest... wiec zamknijcie dupy i zajmijcie sie swoimi sprawami. Wrocimy do stalow3ej wroci doping.

~do zks | 2006-09-3 18:35

w gorzycach nie ma dopingu fakt a wstalowej to niby co bylo raz na 3 mecze pokrzyczeliscie z 10 minut zks zks i tyle takze nie rzopierdalaj mnie koles.stalowa ma kibicow ciolkow i tyle

~emil | 2006-09-3 18:43

baranku na kazdym meczu poprzedniej rundy byl doping wiec nie wiem co piszesz. zamknij pizde, bo widac po twoim wpisie jakim Ty jestes kibicem i jak czesto zagladales na hutnicza.

~elo | 2006-09-3 18:44

i doping byl prowadzony przez cale spotkania wiec koles skoncz juz z udzielaniem sie na tej stronie. Twoje gadanie nie pomoze.

~lukasz | 2006-09-3 18:44

do tego idioty co do mnie pisal
chuj mnie to obchodzi czy to jest zielone czy niebieskie. dla mnie moze to nawet byc rozowe. chujowo to wyglada i tyle. a tak po za tym ja ciebie nie bluzgam wiec po co sie tak unosisz??

~do lukasz | 2006-09-3 18:49

wez se chlopie kolo i pierdolnij se w czolo

~ktos | 2006-09-3 19:02

a smieszna jest ta \\\"stalowka\\\" i tyle w tym temacie :]

~guciek | 2006-09-3 19:30

1. liga > Terminarz kosza-
III kolejka - 07.10.2006r.
Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów
XII kolejka - 02.12.2006r.
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

piękne derby pozdr dla PODKARPACKIEJ OśMIORNICY

~lukasz | 2006-09-3 19:41

szkoda mi cie:/

~barabasz | 2006-09-3 19:44

www.chuligani.com/index.php?show=details&id_filmu=5&id=8

zobaczci jak wyglada prawdziwy doping i to byla 4 liga

~om | 2006-09-3 20:39

do emila dupka ty chyba wcale nie chodziłeś na mecze bo zarówno w rundzie jesiennej i wiosennej bywało dużo meczy że was niby kibiców wogóle nie było /myśle o młyniku bo rzadko można było powiedzieć że był młyn /.trzymaj się kibicu komputerowy.

~kibic | 2006-09-3 21:22

dla stalowi mozna by cos takiego zrobic

~kibic | 2006-09-3 21:23

STALOWKI*

~.... | 2006-09-3 21:46

my to mozemy tylko pomazyc o takim dopingu

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3233) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1334) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (943)
» Kamil (844) » Rafix (768)
» Misio (672) » Kamilosss (631)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 275 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 25 377 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 54 616 razy
Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 31 568 razy
Osób Online: 43 / Czas gen. strony: 0.01501