Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Zagłębie Sosnowiec 0 : 0

STAL - Zagłębie Sosnowiec  0 : 0

Stalówka w 7 kolejce, a 6-tym rozegranym meczu tego sezonu remisuje z drużyna Zagłębia Sosnowiec 0 : 0.

 

Kibiców przyjezdnych około 50.

 

Dokładna relacja z tego meczu w poniedziałek.

Komentarze (11)

~kibic | 2006-09-3 21:50

STAL ZKS !!!

~Marcin | 2006-09-3 21:52

hej Stal+1 punkt

~lol | 2006-09-3 21:54

trzeba na Echo Dnia zaczekac??

~mario_stw | 2006-09-3 22:33

Jaka gra ,taki wynik!!!Sprawiedliwy podział punktów ze wskazaniem na benjaminka tzn.Stalówke!!!!Gorzyce w całej polsce a w Stalowej Woli obiekt o wiele lepszy tylko parówa z UM o tym nie wie że sport to promocja dla miasta,on widzi jagodową stolice w mieście z hutniczymi tradycjami:-))) buuuuuuu
FORZA ZETKAESIK!~!!

~Andrzej S. | 2006-09-4 00:09

My tego remontu nie mozemy zrobic na zasadzie, ze Jozek da kielnie, Staszek przyniesie lopate, a Bronek bedzie murowal.

~marcin | 2006-09-4 01:16

to najlepiej zrób tak zeby bylo dobrze. stadion podlega miastu wiec to promocja dla miasta czyz nie fajnie bylo gdybysmy mieli sie czym poszczycic na mapie polskiego dziadostwa. Dzieki temu z duma mozna by mowic o stalowej woli, z jagodowej stolicy niestety nie wynika nic ponadto. Okej jestesmy jagodowa stolica ale kto o tym wie poza Stalową? Kolejna sprawa ktos do kogo mialby przyjsc prosic czy klub do miasta czy miasto do klubu. a czy nie mozna by tych spraw odlozyc na bok?? az tak to jest wazne ze nie da sie o tym zapomniec?? niekt nie bedzie pamietal ze byly klotnie ale wszyscy zapamietali by kto WYBUDOWAL STADION z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA. czyz nie? czy mozna sobie wyobrazic lepsza promocje?? Za 10 lat mogli by powiedziec aaa to SLEZAK wybudowal stadion a tak jedyne co beda pamietac to ze GRUBA PAROWA ŻALOWALA KASY kiedy nasi pilkarze awansowali do drugiej ligi. Wiadomo pozostaje problem komu zabrac zeby komus dac. Stadion jak widac po reakcjach to podstawa w starajacym sie o prestiz miescie. czy przyjezdni kibice beda mowili ze mamy fajne drogi albo super kanalizacje??? czy jak pojada do domow po najlepiej przegranych meczach to wpier o czym pomysla to ze przegrali a pozniej ze mamy ZAJEBISTY stadion??? echo w polske samo by sie ponioslo. zycze przedmowcy co sie podpisal Andrzej S. zeby to naprawde byla ta osoba co cytat z niej zaczerpniety i zeby moze cos dal ten post do myslenia. pozdro szejset

~pakistan | 2006-09-4 06:53

wynik uczciwy bez wskazania na żadną z drużyn

~StachU | 2006-09-4 08:01

PANOWIE I PANIE !! NA PIĄTEK SZYKUJEMY PIENIĄDZE I JEDZIEMY WSZYSCY DO OSTROWCA !! NIE MA GADANIA TRZEBA POJECHAĆ W MINIMUM 250 GŁÓW !! NAJBLIŻSZA WYCIECZKA W II LIDZE A PRZYTYM DERBY HUTNICZE !! PRZEKAZYWAĆ ZIOMKOM NA OSIEDLACH, ROZSYŁAĆ WIADOMOŚCI NA GG I JAZZDAAAAAAAA !!

~......... | 2006-09-4 08:26

elo wszyscy jedziemy do Ostrowca wyjazd bedzie prawdopobnie kosztował 25 zł razem z biletem na mecz wieć jest to bardzo mało jak na taki mecz. Pełna mobilizacja na osiedlach.

~Chelsea | 2006-09-4 10:10

bylem na tym meczu i Jaro Wieprzędź gral najlepiej ;)

~STAL | 2006-09-4 16:50

Mam pytanie , gdzie mozna się wpisać się na liste na wyjazd do Ostrowca?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3233) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1334) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (943)
» Kamil (844) » Rafix (768)
» Misio (672) » Kamilosss (631)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 20 921 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 205 356 razy
Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 21 778 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 14 174 razy
Osób Online: 47 / Czas gen. strony: 0.01408