Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola przegrała w Ostrowcu

Stal Stalowa Wola przegrała w Ostrowcu
Drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola ulegli w Ostrowcu Świętokrzyskim miejscowemu KSZO 0:1, choć mieli szanse na zremisowanie tego pojedynku.

Głównymi aktorami tego spotkania byli bramkarze obu ekip: Tomasz Wietecha ze Stali i Paweł Kapsa z KSZO.


W 21. minucie ten pierwszy w niegroźnej sytuacji wybił piłkę wprost pod nogi napastnika gospodarzy Krystiana Kanarskiego. Wydawało się, że zdoła się zrehabilitować, bo odbił pierwszy strzał, ale przy dobitce był już bezradny. To była zasłużona nagroda dla KSZO, bo pojedynek toczył się pod dyktando podopiecznych Wojciecha Boreckiego. Grali szybko, swobodnie i agresywnie. Nie tylko łatwo dochodzili do pola karnego Stali, ale także do sytuacji strzeleckich. Brakowało jednak wykończenia. Jak choćby w 38. i 40. minucie, kiedy Arkadiusz Sojka nie wykorzystał dwóch pojedynków sam na sam z Wietechą. Najpierw przy asyście obrońców trafił w bramkarza gości, a po chwili, po ładnym podaniu Huberta Robaszka, przymierzył między jego nogami - piłka odbiła się jednak od... pięty Wietechy i wyszła na róg.


Kapsa czekał na swoją chwilę do 87. minuty. Wcześniej niepokojony był z rzadka (głównie za sprawą Bogusława Sierżęgi), a w decydującym fragmencie meczu musiał się poddać najtrudniejszej z prób - pojedynkowi na 11. metrze z Jackiem Maciorowskim. Wszystko za sprawą Marcina Kiczyńskiego, który ściął w polu karnym napastnika "Stalówki" Kamila Gęślę. Bramkarz KSZO nie tylko wygrał kluczowy dla losów meczu pojedynek ze stoperem Stali, ale nie dał się także pokonać przy dobitce poszkodowanego.

Źródło: "Gazeta.pl"

Komentarze (64)

~kibic stali | 2006-09-11 17:53

TRUDNO przegrali ten mecz to juz historia teraz zyjemy meczem z Piastem (mam nadzieje ze na hutniczej) kazdy kibic Stalowki chce zeby ten mecz byl juz rozegrany w Stalowej Woli nietylko kibice ale i pilkarze dzis bylem na stadionie i powiem szczerze ze jest duza szansa ze sie wyrobia z remontem wiec panowie na Piast wielka MOBILIZACJA

~Heniek | 2006-09-11 18:09

powiem szczerze, PRASA potrafi zmienic sytuacje i wydarzenia diametralnie, a to dlatego iż 50% poniższego artykułu nie zgadza się z prawdą. No coż, to Polska prasa. Pozdro dla wszystkich co byli na meczu

~kibic | 2006-09-11 18:24

tylko jak chca rozegrac mecz na hutniczej to stadion musi byc oddany wczesniej zeby pzpn mogl dopuscic stadion do rozgrywek. a to sie chyba nie dzieje z dnia na dzien

~Stalowiak | 2006-09-11 18:33

Panowie nie ma kurwa co sie oszukiwac byłem przed chwilą na stadionie i to co zobaczyłem woła o pomste do nieba!! Nie ma co robic sobie nadzieji meczu z Piastem Gliwice na pewno nie zobaczymy na Hutniczej!! a wsystko to Wina firmy którą wynajeło miasto !! Klub zrobił juz wszystko c miał do zobienia: Kamery zamontwane prysznice zrobione, rękaw kupiony boksy powiekszone!! Klub wywiązał sie i zrobił co obiecał chociz nie musial wydawac ani złotówki bo to nie obiekt STALI prezes i zarząd Stali Liczą sie z kibicami i chcą grc na hutniczej a miasto nie!! Beton na trybunach jeszcze schnie a nie jest wylany betonem jeszcze cały łuk koło nsektora Kibiców STALÓWKI!! a musi on schnąc minimum 3 dni oczywiscie jak będzie zła pogoda to będzsie schło dłuzej!! Panowie tak dłuzej nie moze byc trzeba pujsc jakąs dobrą Ekipą na ten stadion i zmobilizowac panów majstrów!!;[ albo zaoferowac chęc pomocy bo nie zdązymy a jak nie zdązymy to oberwie sie naszemu prezdencikowi i panu dyszynskiemu !!

STALÓWKA NA HUTNICZA!!

mam nadzieje ze moje przeczucia są błędne ale kiepsko to widze POZDRO STALÓWKA!!

~?Karol? | 2006-09-11 18:47

Wiem tez bylem i obawiam sie ze stalowiak moze miec racje...=/
no nic
Pzdr...

~kibic | 2006-09-11 19:05

a dlaczego tak kurwa jest? bo te chuj pierdolony szlezak wynajal firme i placi im pewnie dniowki i oni tak robia zeby zrobic to jak najdluzej.bo to juz dawno powinno byc zrobione. zatorzaki zdemontowali krzeselka w 1 dzien co mialo trwac 3 dni i przez te 2 kolejne dni oni nic nie robili!!
takiego kurwa mamy prezydent

~Maniek | 2006-09-11 19:10

To idźmy pomóżmy tym poprańcom.

Co wy na to ;>

~Zło9tinio | 2006-09-11 19:46

Ja jak byłem z kolegami i pytalem sie czy by nie pomoc to oni powiedzieli ze sami szybciej to zrobią....To chuj im w dupę

~$t@lówk@ | 2006-09-11 19:53

mozna im pomuc bo to zaczyna być wkurwiające nic nie robią na tym stadionie to kiedy zbieramy ekipe ja mieszkam 35 kilometrów od stalowej ale dla klubu .

~zks | 2006-09-11 20:42

16 wrzesnia spotkamy sie ale w Gorzycach na meczu z Piatem niestety nie ma zadnych szans aby sie wyrobili z tymi krzeselkami dzis wszystko bylo zalewane najwczesniej w piatek zaczna montowac krzeselka nawet jesli sie wyrobia to i tak musi przyjechac jakis delegat z pzpnu i dac nam licencje na gra a jak wszyscy wiedza nie jest to kwestia paru godzin tylko dni , a znajac zycie tygodni :| , niestety taka prawda :| btw do wpisu wyzej pomuc sie pisze = pomóc = :)

~polac | 2006-09-11 21:07

Panowie i panie, robotnicy maja w kontrakcie 20 września więc po co się będą spieszyli?? Nie dostana przecież specjalnej premii, a stalówka obchodzi ich tak jak naszego prezydenta!

~.... | 2006-09-11 21:19

jak tam ten stadion niech ktos zobaczy i sie spyta robotnikow czy skoncza i czy stalowka zagra juz u siebie czy tak jak przypuszczalismy i nie skoncza =) odp

~pakistan | 2006-09-11 21:41

po pierwsze robotnicy ktorzy remontuja stadion nie mają placonych dniówek tylko dostaną całą kwote jaka byla ustalona w przetargu po drugie pomysl sam jeden z drugim czy jesli mialbys wykonac pewną czynność np. w ciągu 14 dni za 1500zł czy tą samą czynność wykonać w ciągu 18 dni za takie same pieniadze to co byś wybrał ? wolałbyś ciężko tyrać czy robił byś po swojemu ? ja osobiście robil bym po swojemu czyli mam termin wiec pracuje tak aby zmiescici sie w terminie to jest proste jak konstrukcja cepa ci z was którzy pracuja to wiedza jak to jest w pracy robi sie tylko zeby byla kasa niestety ale taka prawda wiec nie ma co najezdzac na robotnikow oni nam na zlosc nie robia poprostu taka jest ich praca a wiec wyluzujcie i zanim ocenicie kogos to pierw pomyslcie sobie co wy byscie robili hdybyscie byli na ich miejscu (tylko nie chodzi mi teraz o remont stadionu stalowki tylko ogolnie o prace) PRACOWALBYS DZIENNIE WIECEJ NIZ MUSIALBYS ?

~?Karol? | 2006-09-11 22:03

No...panowie gramy w Gorzycach...niestety...looknijcie na 90minut.pl tam jest napisane że to bedzie nasz ostatni mecz w Gorzycach także..trudno znowu trzeba śmigać w Gorzyce...Pzdr...=)

\"Biała flaga niebieska wstęga stal gorzyce to potęga\":PP
hehhehehhe...
narazie
PZdr

~do pakistan | 2006-09-11 22:17

chlopie ale jesli ma sie nie placone od dniowki robi sie jak najszybciej zeby robic nastepne zlecenie. zeby jak najwiecej wykonac.

~Stalowiak | 2006-09-11 22:44

trzeba poprostu zmobilizowac panów robotników bo nie widze innego wyjscia!!;[

Moznaby wywiesic na płocie na krytej transparent\"Do 16-tego nie zdązycie, To wtedy zobaczycie\"......albo
\"Na Piast stadion nie oddany=wpierdol murowany\"

STALÓWKA!!
szlęzak nie masz co startowac w wyborach samorządowych!! Pozdro!!

~aaaaa | 2006-09-12 00:24

bylem na wszystkich meczach w gorzycach ale na piasta ni chuja juz nie pojade.............trzeba by sie zebrac i isc na stadion wykopac po dupach -tylko nie wiem kogo

~?Karol? | 2006-09-12 10:13

Tych co robią krzesełka...bo równie dobrze by mogli ruszyć dupe i to zrobić...ale nie panowie wolą sobie popijać\"Herbatke\"=/
Też byłam na wszystkich meczach w Gorzycach ale teraz to nie wiem...=/
Pzdr

~?Karol? | 2006-09-12 10:16

Do Do Pakistan...
Chyba że nie mają tych zamówień więcej bo są leszczami i nie potrafią zrobić tego co \"mieli\" chociarz mają teoretycznie czas do 20...=/


Pzdr

~Wojtek | 2006-09-12 12:01

W czwartek przyjezdzaja z pzpn - u zobaczyc stadion...A, i Ozog prawdopodobnie nie zagra w najblizszym meczu, ma jakies problemy z noga.

~Maniek | 2006-09-12 12:08

Dobry ten transparent o którym mówił Stalowiak.

\" Na Piast stadion nie oddany - macie wpierdol murowany \"

~Stalowiec | 2006-09-12 14:11

Ale przekrecaja, napiszcie w tej calej prasie ze wogole KSZO bylo druzyna zdecydowanie lepsza, ze Stal bronila sie calym zespolem i moze sie cieszyc z tak niklej porazki.Jedne wielkie bzdury.Ale tak to sie pisze jak ktos na meczu nie byl i wypisuje takie brednie.

~xxx | 2006-09-12 15:00

bylem na stadionie ,rozmawialem z zakiem ,z piastem zagramy na hutniczej ale w klipe do tysiaca......

~Marcin | 2006-09-12 15:03

\\\"Na Piast stadion nie oddany=wpierdol murowany\\\"
JESTEM ZA TYM TRANSPARENTEM , BRAWO STALOWIEC!

~ryba | 2006-09-12 15:12

trzeba sie zebrac i przemaszerowac na hutnicza bo mnie szlak trafi [....i lac....]

~stalowiec | 2006-09-12 15:26

i kogo bedziesz lal co? robotnikow ktorzy maja czas do 20 zeby zrobic robote? za to ze ty chciales miec na 16 gotowe? zastanow sie nad tym

~ryba | 2006-09-12 15:32

trzeba isc i publicznie sie wylac pod barakiem to sie doszczetnie rozwali.

~gnomi | 2006-09-12 15:49

po remoncie stadionu klecha musi zrobic pokropek bo też chce łyknać 10 tyś zł

~pakistan | 2006-09-12 17:28

panowie dajcie spokuj robotnikom mają czas do 20 września ! to tak jakbys pozyczyl od kumpla pieniądze i ugadał się że oddasz 20 września kumpel się zgadza... ale stwierdzil po jakims czasie ze jak nie oddasz mu do 16 wrzesnia to dostaniesz wpierdol czy to jest mądre ? NIE ! wyluzujcie juz bo to naprawde jest smieszne i robicie wstyd bo jak wchodza tutaj kibice z innych miast to sobie pewnie myslą ze co za idioci skoro chca bic robotnikow dlatego ze pracuja wedlug planu a tak na marginesie to ci co wypisują tutaj o jakichs protestach itp. to znając zycie napewno nie brali by w takim czyms udzialu dlatego podkreslam jeszcze raz STOP INTERNETOWYM KIBICOM

~sasa | 2006-09-12 18:12

bylem na stadionie robotnicy mowia ze nie bedzie wszystkich krzeselek ale bedzie do 1000 do soboty i mecz ma sie odbyc klub juz wszystko zrobil co mial zrobic teaz w czwartek z pzpn przyjezdza i pewnie warunkowo da licencje a wszystko sie przygotowuje ze mecz ma byc

~jude88 | 2006-09-12 18:52

było by bardzo zajebiscie gdyby mecz odbył sie na e\'stadio bo nawet kumpla zaprosilem z legii w-wa aby pokazac jak sie bawią kibice stalówki

~do jude88 | 2006-09-12 19:12

tylko uwazaj na zylete zeby sie nie pochlastal jak zobaczy stalowowolski nou-camp...

~KSZO | 2006-09-12 19:15

Az mi was zal !!Po co piszecie ze Stal mogla wygrac ??!! zgadzam sie z tym ze Stal miala optyczna przewage od momentu straty gola bo to wyniakalo z gonienia wyniku ale tylko optyczna !!!! a powiedzcie mi ile Stal miala sytuacji ?? bo ja widzialem tylko przypadkowy slupek Sierzegi i niewykorzystany karny !! a KSZO procz gola to sam Sojka mial 2 razy sam na sam !! panowie nie ma sie co oszukiwac wygralismy zasluzenie !!moze nie mielismy przewagi w polu ale mielismy wiecej sytuacji i PROSTE !! jak sie nie umie patrzec na mecz obiektywnie to nie moja wina zawsze kazdy bedzie mowic ze moja druzyna byla lepsza !!POZDRO

~Fazi | 2006-09-12 19:34

I tak jesteśmy od was lepsi :)


STALÓWKA - RESOVIA - RAKÓW - Trójca nie koniecznie święta. !

~?Karol? | 2006-09-12 19:51

Ej \"KSZO\"nie bede komentował twojej wypowiedzi bo nie warto...=/
A...właśnie wróciłem ze stadionu i nie dość że jakiś dziadzia mnie nie chciał wpuścić to jeszcze na \"grzeczne\"
zapytanie kiedy krzesełka będą zrobione powiedział do mnie żebym spieprzał...zapytałem jeszcze raz również grzecznie powiedział nie słyszałeś co powiedziałem...=/no to kumpel powiedział \"ty pierdolony dziadku jak nie bedzie krzesełek na piasta to cie najebiemy\"...
no bo jak można nie mieć pretensji do nich jak ich jest 5-6 a 2 robi=/wylewka dopiero schnie...jeszcze deski podtrzymujące są...także ja tego pozytywnie nie widze...
no nic ...
aaa jeszcze apropo tego transparentu...zajebisty pomysł...
ok kończę...
PZdr

~stal | 2006-09-12 22:05

mnie sie wydaje iz trza brac paly iprzejsc sie na hutnicza.

~tylko siarka | 2006-09-12 22:20

ale macie problemy.przeciez maacie w hucie ciezki sprzet to wjechac na stadion zaorac nawiesc gnoju i sciagnac pzpn.

~sterydszef | 2006-09-12 22:41

Staloweczka !!! Tylko i Wylacznie BZC

~?Karol? | 2006-09-12 22:44

Do tylko siarka...
TY chyba masz jakieś problemy(chyba z oddawaniem moczu)
Tu nie chodzi o ziemie czy tez murawe tylko o krzesełka...a panowie\"specjaliści\"\"nie potrzebują pomocy\"

~mlynarek | 2006-09-12 23:05

Siarka swoj stadion lepiej zaoraj, bo nie jest w najlepszym stanie ;]

~xyz | 2006-09-13 11:28

Niestety, na kilka dni przed meczem z Piastem Gliwice nie docierają do nas optymistyczne wieści odnośnie przyznania Stali licencji na grę na stadionie w Stalowej Woli... W czwartek mieli zjawić się na Hutniczej przedstawiciele odpowiedniej komisji PZPN, którzy mieli zlustrować nasz stadion i odebrać wszystkie prace modernizacyjne, ale do przyjadu „pezetpeenowskiej” delegacji najprawdopodobniej nie dojdzie. Oznacza to, że sobotnie spotkanie z Piastem zostanie rozegrany na boisku w Gorzycach.

i chuj, to tyle w tym temacie

~xxx | 2006-09-13 11:52

xyz skad to info?

~xyz | 2006-09-13 12:03

z oficjalnej strony , a poza tym bylem na stadionie

~aws | 2006-09-13 13:58

pies mordy lizal skurwysynom ktorzy przyczynili sie do tego ze gramy na wsi,niech jezdza sami na mecze........szlak trafia-szkoda slow..

~?Karol? | 2006-09-13 14:11

Pzpn,Pzpn,jebać jebac pzpn !!!!
Suki jebane

~bobi | 2006-09-13 14:11

ludzie! ze stadionem to jeszcze dzis nic nie wiadomo ktos napisal ze niebedziemy grac napewno w stalowej to juz kazdy tak pisze ......wezcie sobie do reki echo dnia i przeczytajcie artykul i tamm pisze ze najprawdopodbniej bedziemy grac w stalowej....

~zks | 2006-09-13 15:41

nie ktos napisal... tylko oficjalna strona klubu :]

~norweg | 2006-09-13 15:49

Ty cieciu ze siarki a powiedz wktorej lidze gra siarka,w przenno buraczanej na kartofliskach i na kartoflisku u siebie,nawet krytej nie macie buraczki wiec nie wchodz tu bo smierdzi siarą

~aaa | 2006-09-13 15:53

lesnym dziadkom z pzpn nawet sie nie bedzie chcialo fatygowac w tym tygodniu do stalowej .zobaczycie.

~lol | 2006-09-13 15:56

ej ludzie niesrajcie sie juz tak z tym stadionem zarzad powiedzia ze bede grac 16 to beda.A jak niebeda to zarzad bedzie sie musia z tego rozliczyc miejmy jednak nadzieje ze zagramy:)

~.... | 2006-09-13 16:02

ale sracie ja perdole !!!! kurwa sraja a 2 3 mecze i nikogo z tych nie bedzie na meczu tylko beda tu psac bzdury fuck dla tych co sie sraja bedzie dobrze

~siarka | 2006-09-13 16:03

W sobote mecz siarka tarnobrzeg -sokół nisko heh zobaczymy czy podczas tego meczu bedziecie tak mieli duzo do powiedzenia na temat naszego stadionu


Siarka&Jaga

~zigi | 2006-09-13 16:34

Ty siarka a co zbijesz nas?mozesz mi najwyzej koncowke zlizac patafianie.Jestes tak samo smieszny jak ta twoja pseudodruzynka

~zigi | 2006-09-13 16:36

i jeszcze jedno,nie pisz Siarka&Jaga bo Jaga juz was olała pojebie

~pakistan | 2006-09-13 17:32

widze ze ponownie pojawia sie napinanie na linii stalowka-siarka moze panowie zagrajcie na gryonline.wp.pl w jakas gre i ten ktory wygra okaze sie lepszym bo naprawde wasza wymiana zdan jest bardzo zalosna udzielacie sie na stronce a w rzeczywistosci stoicie z dala od sektora bo pewnie sie wstydzicie ze wzgledu na jakes kompleksy STOP INTERNETOWYM KIBICOM

~pakistan | 2006-09-13 17:44

do zigi

jak niewiesz jaka sytuacja byla na linii jaga-siarka to sie niewypowiadaj

~jude88 | 2006-09-13 17:52

panowie i panie - jesli takowe to czytaja - nie ma sie co łudzic meczu w tą sobote na e\'stadio na bank nie bedzie. Dzis byłem na stadionie i oto co zobaczyłem: ani jedno krzesełko nie zostało jeszcze zamontowane a do czwartku czyli to juz jutro - ponoc ma byc jakis pzpn-owski łajdak - nie zdążą a co za tymm idzie nie bedzie licencji ani meczu. moze juz 30-go zobaczymy naszych kopaczy u NAS. Pozdro

~Rzeszow | 2006-09-13 17:57

mlotki ze STALUFKI odczepcie sie od STALI tej najporzadniejszej [z RZESZOWA]

~sds | 2006-09-13 18:58

hehehehe że co? z Rzeszowa??? Stal??? hmmm.... aaaa wiem to ta co gra w trzeciej lidze i ogląda w tabeli plecy takich ekip (z całym szacunkiem dla nich) Wiernej Małogoszcz, Orląt Radzyń Podlaski czy Kolejarza Stróże... takie rzeczy to sobie pisz na własnej stronie pozdro

~ucho | 2006-09-13 19:27

Dwie uwagi:1 Do czwartku, to może PZPN zlikwidują 2. Nie przejmujmy się komentarzami Stali Rzeszów, bo oni nie długo będą grać z Mrowlanką o awans do A-klasy.

~Maniek | 2006-09-13 19:48

Ja pierdole ale się napinacie . =/

~?Karol? | 2006-09-13 21:29

ha byłem 2 dzień pod rząd na stadionie to koleś mi powiedział że zanim skończą to bedzie jakieś 10 dni;| a po 2 tego meczu u siebie itak nie zagramy
PZdr

~zigi | 2006-09-13 23:10

ty pakistan,ja na kazdym meczu jestem na mlynie wprzeciwienstwie do ciebie i wiem jak zostala zerwana zgoda jagi ze siarka-tyle na ten temat

~pakistan | 2006-09-14 07:09

do zigi

niewydaje sie mi zebys wiedzial oco sie rozeszlo pomiedzy siarka-jaga a zapewne informacje wyczytales sobie z jakiegos forum no ale w sumie mniejsza z tym niebede sie klocil o taka glupote

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Energetyk ROW Rybnik (2:1)
2015-03-28
Ilość zdjęć: 56
Wyświetleń: 112 294 razy
STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 47 995 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 17 308 razy
STAL - Polonia Warszawa (1:0)
2006-08-12
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 50 772 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.01224