Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ceny biletów na stadion Stali Stalowa Wola

Ceny biletów na stadion Stali Stalowa Wola
Na drugoligowe mecze Stali Stalowa Wola na stadionie MOSiR przy ul. Hutniczej będą obowiązywać następujące ceny:








Trybuna kryta - 12 zł

Trybuna odkryta - sektor z siedziskami plastikowymi - 10 zł

Pozostałe miejsca - 6 zl

Kobiety i dzeci do lat 12 - wstęp bezpłatny

Komentarze (106)

~slawcio | 2006-09-28 11:30

hejka. rzuci mi ktos link z nowymi fotkami ze stadionu. nie mam jak podjechac na stadion a jestem ciekawy jak to wyglada i co zrobili wlasciwie. z gory dzieki.

~kibic | 2006-09-28 11:37

pojebalo ich?? 12 kryta, 10 krzeselka!!

~fre | 2006-09-28 11:51

nie no troche przegieli ;/ 10zł krzesełka?;/ idiotyzm
tansze bilety wiecej widzow a tak to przyjdze moze ze 2,5 tys ;/

~DARO | 2006-09-28 12:07

A zeby ich tak zczyscilo. Z tego wynika ze kazdy na mlyn. Przynajmniej bedzie zajefajna atmosferka. Ale moze byc mniej widzow. Badzmy dobrej mysli. Pozdro z Niska.

~hehe | 2006-09-28 12:37

kuzwa pojebało was z tymi biletami. stalowa wola to biedne miasto. takie ceny to ludzie możecie dać w większych aglomeracjach a nie u nas. chyba psycho działacze wzięli przykład z Ostrowca Świętokrzyskiego, bo tam bilet kupowałem też po dyszce. no normalnie pojebało was. tak przyjdzie koło 2 tysiaków w najlepszym wypadku. a nie lepiej było zrobić wszystkie bilety po 5 złoty na ten 1 mecz u siebie , tak w ramach wynagrodzenia kibicom Stali ze musieliśmy tyle czekac na mecze u siebie. LUDZIE KURWA POMYŚLCIE TROCHĘ. i z tego wynika że żadnych ulgowych nie ma. DZIAŁACZE PARANOOJA. !!!!!!!!!!!!!!!

~hehe | 2006-09-28 12:39

aaa jeszcze jedno pytanie. CZY KOBIETY WCHODZĄ ZA FREEE TAK JAK DAWNIEJ???? czy może tez płacą po 10 zeta???

~do hehe | 2006-09-28 12:43

jakbys dobrze przeczytal to niezadawalbys pytan

~zks | 2006-09-28 12:46

ktora kurwa ustalala ceny biletow : parowa, zak czy duszynski???

~paweł | 2006-09-28 12:58

zobaczcie po ile w innych klubach są bilety.przecież to jest druga liga!!!tu i tak są w miare tanie.

~BzC | 2006-09-28 12:59

Chca nas po raz kolejny wyhujać. Gdy we wtorek na stadionie przebywal działacz PZPN ktory ogladal prace modinernizacyjne na obiekcie, POLICJA prosila delegata aby uwzglednil pismo aby do konca sezonu mecze odbywaly sie bez udziału publiczności, z powodu remontu drogi wzdluz stadionu co zle wplynie na bespiezenstwo obiektu. Na szczescie delegat odrzucił ta prorozycje\" stwierdzeniem \"Piłka nożna dla kibiców......\" widac chociaz jeden kumaty. Info 100% pewne TV Stalowa Wola..... do Soboty pozdro 6oo...:)

~HTK | 2006-09-28 13:37

Moim zdaniem ceny biletow sa ok...po pierwsze kryta powinna byc drozsza od krzeselek i tak jest po drugie dla tych chlopakow ktorzy przychodza na mecz pobawic sie pospiewac tez jest jeszcze taniej a do tego dochodzi nam jeszcze 100 biletow od klubu mysle ze ceny sa przyzwoite...w innych klubach w tej samej lidze sa jeszcze drozsze :) bylem dzisiaj u Pana Zaka i w klubie zajdzie pare drobnych zmian np prawdopodobnie zostanie zwolniony Pan Niemiec (wkoncu) poniewaz w Gorzycach bylo sprzedawanych wiecej biletow niz na meczach w Stw wkoncu musialo sie to zmienic bo dlaczego jedni musza placic za bilety a drudzy nie,natomiast juz zostaly zmienione panie ktore sprzedaja bilety i nastapi tez zmiana na bramach wejsciowych :) moze nie zostanie to wprowadze juz od dzis ale z czasem napewno!!!

~xyz | 2006-09-28 13:47

jak mozecie porownywac ceny biletow z innymi miastami, zacznijcie od porownania zarobkow i wysokosci bezrobocia

~kotwa | 2006-09-28 14:21

Polonia Bytom 12 zł 8 zł
Unia Janikowo 15 zł 7 zł
Śląsk Wrocław 25zł 15(10) zł
Lechia Gdańsk 10 zł 15 zł 20 zł
Górnik Polkowice 10 zł 7 zł

To przykładowe ceny

U nas ceny normalne 10 zeta to 3 browary w knajpie więc bez napinki i wszyscy na Hutniczą

~:) | 2006-09-28 14:32

nie wiem w jakiej knajpie napijesz sie browara za 3 zl chyba w jakiejs spelunie przecietna cena piwa w klubach to okolo 3.5-4zl

~Zatorze | 2006-09-28 14:56

Na placyku jest Browarek Lezaczek (najlepsze piwo na świecie) 3 zł

~kotwa | 2006-09-28 15:23

Podałem ceny z Aj starego hehe

~dring77 | 2006-09-28 16:20

ludzie co sie z Wami dzieje?Trzeba chyba cos zaplacic zeby zobaczyc druga lige,nieprawda?Przeciez klub ma tez wydatki.A zreszta co tu gadac.Zobaczcie ile tysiecy ludzi sie opodatkowało w imie Barcelony?Nie placza tylko placa nieraz olbrzymie pieniadze i to co miesiac.Wiem ze te dwa kluby sa bez porównania,ale chodzi mi o sam gest.

~Pawel | 2006-09-28 16:24

Zgadza sie ceny nie sa kosmiczne w porownaniu z cenami biletow innych klubow drugoligowcyh, ktroe ktos napisal wczesniej.

Na poczatku w sumie troche zaskoczyly mnei ceny bo niby mialy byc inne - ale nie ma co narzekac - zaadza sie koszty utrzymania klubu II ligowe sa zancznie wyzsze.

~Stalowka | 2006-09-28 16:31

Podajcie linka z hymnem Stalowki
z gory dzieki Pozdro

~barkley | 2006-09-28 16:32

mam pytanko! podane są ceny wejściówek na stadion Stali, a czy sędziowie piłkarscy wejdą normalnie \"na legitkę\", czy znowu, jak tam kiedyś było trzeba będzie płacic?

~STAL ! | 2006-09-28 16:59

Proponuje by ten kto prowadzi śpiew (wiadomo o kogo chodzi) przed pierwszym gwizdkiem zaczął własnie hymn a my bedzie powtarzac za nim (bo znając zycie tylko o to by sie nauczyl i kilka typow reszta by olala i by sie nie nauczyla hymnu). Kazdy niech wezmie szal, napewno sie przyda

~q,tas | 2006-09-28 17:05

juz kiedys proponowalem zeby na poczatek zaspiewac ;CZARNE OCZY.

~eto | 2006-09-28 17:43

lepiej zaspiewajcie cos z repertuaru mandaryny

~hehe | 2006-09-28 19:09

nad sendziami sie nikt nie zasanawia bo wienkszosc siedzi

~zigi | 2006-09-28 20:24

w Sztafecie pisze, że mecz o 14. Ja słyszałem, że o 15, a na stronce, że 0 16. To co mam całą sobotę spędzić pod bramami stadionu...? Proszę dajcie konkretne info : o której meczyk??? Dzięki

~ktosiek | 2006-09-28 20:27

Mam pytanie czy ktos wie czy karnety na ktorych widnieje napis \\\"VIP\\\" jest na ta trybune honorowa ?? czy na trybune kryta zwykla ??? Prosze o odpowiedz. Z gory dzieki.

~cosik | 2006-09-28 20:53

Gęśla nie zagra w meczu z LKS-em poniewaz na dzisiejszym treningu doznal kontuzji!!!Jesli niewierzycie przekonacie sie w sobote!!!

~lukasz | 2006-09-28 21:45

mecz o 15 00 w sobote

~mlody | 2006-09-29 00:11

podobno kamil gesla dozanl na treningu kontuzji(jakies skrecenie)i nie zagra w meczu przeciwko łks;/

~Stalowiak | 2006-09-29 07:30

ceny biletów są jakie są ale zdaje mi sie ze duzo ludzi będzie kupowało za 6bilet i będzie większy młyn:) są plusy:) hehe. W SOBOTE WSZYSCY NA NASZ KOCHANY SEKTOR!!

POZDRO STALÓWKA

~pakistan | 2006-09-29 07:30

równo z pierwszym gwizdkiem ruszamy \"pzpn pzpn j***ć j***ć pzpn\" i nastepnie robimy swoje... kocham stalowke lalalalala......

~Stalowiak | 2006-09-29 07:33

dobre pakistan popieram

~Lola | 2006-09-29 09:24

No Ciekawe co Może jeszcze Dziewczyny beda płacić za Bilety;/szkoda Gadać;/

~radek | 2006-09-29 09:32

A co to dziewczyny jakies niewidzialne osoby ktore nie zajmuja miejsca na krzesełku ?? Jest rownouprawnienie, wszyscy maja takie same prawa jak i obowiązki.

~Air | 2006-09-29 10:02

w \"ECHU\" jest napisane iż mecz jest o 15 wiec???

~Jacek | 2006-09-29 10:11

wie ktos czy montuja jeszcze krzeselka bo jak bylem we wtorek to nie bylo jeszcze zamontowane 1500

~do ktosiek | 2006-09-29 12:05

to jak ty zes chlopie kupil karnet ze nawet nie wiesz na jaki sektor

~johny | 2006-09-29 12:33

www.90minut.pl/kariera.php?id=5535
Wszystkiego najlepszego Boguś

~Lola | 2006-09-29 12:59

Przepraszam cie koleszko ale ja Nigdy niezajmowałam krzesełaka na Sektorze zawsze stałam Na młynie i napewno wiecej brałam udzieł w kibicowaniu naszej drużynie niż ty!!!!

~kibolka | 2006-09-29 13:22

siemka!!!Ja tez jestem dziewczyna ale jestem za tym aby pobierali od nas kase za bilety!!!Bo dziewczyny i tak zajmuja miejsca moze niewszystkie ale zajmuja to po 1 a po 2 klub tez musi zarobic i musi im sie zwrocic to co wydali a stadion!!!!!!!!!!

~Joga Bonito | 2006-09-29 13:49

A mi ceny biletów pasują bo ja i tak wchodze za darmo z legitymacją członkowską :D:P

~radek | 2006-09-29 14:14

DO Lola: A skąd wiesz ile ja kibicuje i ile ja kibicowelem. ?? Rozchodzi sie o to dlaczego ja ma placis za stanie na meczu a ty nie. Moze tak zrobia ze dziewczyny będa płacic a kolesie nie, co ty na taki pomysł ??

~kibolka | 2006-09-29 15:15

juz sie wypowiadalam tutaj!!!Jestem tez dziewczyna i jestem za tym aby placili wszystcy za bilety no moze dzieci do niewiem 10 czy nawet tych 12 lat bo csami niemaja ich z kim zostawic!!!!No ale w sumie tez mogli by placic chociaz mniejsza kwote!!!!!!!!KLUBOWI tez sie musi zwrocic za te remonty!!!I dziewczyny nie narzekajcie!!!Jak chlopaki kusza placic to wam sie nic niestanie a pozatym czy te 6 czy 10 lub 12 zl. na tydz. to tak duzo?Jak tak to sa 2 wybory!!!
1 to taki ze mozna zostac w domu io sluchac leliwy
a 2 to taki ze mozna przejsc przez brame!!!!No ale chgyba niejestescie wysportowane tak ze niechcecie!hehehehNo ale mozna przeciez wspomoc klub!!!!Nieplacicie za bilety przechodzac a pozniej chcecie miac szybko zbudowany stadion!!!!Pomyslcie skad klub ma brac kase skoro wiekszosc z was nieplaci za bilety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~kibic stali | 2006-09-29 15:20

Pawel daj jakies info o meczu jutrzejszym bo duzp ospb sie pyta o godzine bo rzeczywiscie roznie pisza z gory dzieki DO ZOBACZENIA JUTRO

~xXx | 2006-09-29 15:47

Pojebalo im sie w dupach:/ ku**a mac wczesniej byly po 5 zeta a teraz juz 2 razy wiecej:/ale nie pomysleli ze kots nie pracuje i nie ma kasy:/Pojebusy:/

~asdf | 2006-09-29 16:10

mam pomysl moze gdy kazdy rozkłada rece do góry przy klaśnięciu krzyczec STAL ? i potem na końcu HEJ HEJ STALÓWKA x2

~steryd | 2006-09-29 16:12

co ty wogole wypisujesz radek ? przeszkadza ci to ze dziewczyny maja za darmo /?? Juytro meczyq Kozak :D Stalowkaaa Sialala la

~om | 2006-09-29 16:20

doxXx ty chyba ćpunem jesteś bo jeżeli mówisz że 5 zetów jest dwa razy więcej od sześciu a może jak uczyli tabliczki mnożenia to byłeś na wagarach . Ceny są przyzwoite przecież takie były w Gorzycach tylko wy napinacze nie jeżdziliście na mecze inie znacie cen wejdż jeden zdrugim izobacz jakie są ceny na innych stadionach stal jest jedną z tańszych.

~cycu | 2006-09-29 16:54

głupio sie ludzie pytacie, wszytskie oficjalne informacje co do meczu sa na stronie oficjalnej www.stalstw.pl zarown o jersli chodzi o godzine meczu jak i o ceny biletow. Tak ciezko wpisac ten adres w przegladarke ?;]

~miras | 2006-09-29 17:17

czy zna ktos cene karnetu na kryta??

~sds | 2006-09-29 17:54

no właśnie w gorzycach ceny były po 10,8 i 6 zl. płacił każdy!!! kobiety też.do tego krzesełka badziewne bo bez oparć a widok zza bramki fatalny... jakoś nikt nie narzekał że drogie bilety...

~xYz | 2006-09-29 19:10

....sds to ty chyba jezdziles do innych gorzyc i na inne mecze bo jestes niezorientowany .Co do cen masz racje ale w gorzycach tez dziewczyny mialy zadarmo wjazda wiem bo jezdzilem z swoja laseczka i jakos zania niemusialem placic .

~kuba | 2006-09-29 19:41

ja mam legitke i za free wchodze ;]

~sds | 2006-09-29 19:43

ja byłem na meczu z polonią warszawa i moja dziewczyna musiała płacić

~LOL | 2006-09-29 20:29

Ja nie moge z Wami ! Gadacie, ze kobiety musza placic jak na stronie klubowej pisze wyraznie \"Kobiety i dzieci do lat 12 : wstęp bezplatny\" !!!!! Koniec tematu !!!!

~ttt | 2006-09-29 20:36

tak apropos stadionu weszłem sobie na stronkę ŁKS-u Łomża i muszę powiedzieć że nie mamy sie czego wstydzić...

~Maniek | 2006-09-29 21:57

O ktorej mecz ?
15 czy 16 ?

~sds | 2006-09-29 22:17

no właśnie bo są 2 różne wersjeczyli o 15 i 16. jak ktoś wie to niech napisze. z góry dzięki

~ffff | 2006-09-29 22:20

mecz na 300% o 15!!!!!

~steryd | 2006-09-29 22:40

mecz na 100 % o godzinie 15 !! pzdr :D

~salsa | 2006-09-30 08:38

za darmo wchodzą tylko lachociągi i inne dziwki takze wezcie je z sobą to podymamy, pochwa

~Maniek | 2006-09-30 09:40

Do salsa :

Myślisz że jesteś śmieszny ? :/

~kijek | 2006-09-30 10:31

wszyscy bierzemy szaliki!

~zks | 2006-09-30 10:38

Jak myslicie ile dzis kibiców pojawi sie na stadionie ?? Ja mysle ze jest szansa nawet na blisko 5000.

STALOWKA

~stalowe.info | 2006-09-30 10:44

www.stalowe.info ---> POrtal Miasta Stalowa Wola

~kibic | 2006-09-30 10:57

ja mysle ze 3000 bedzie.

~boss | 2006-09-30 11:17

zjawi sie okolo 3,5 tys, normalnie bylo by duzo wiecej, ale kamery, ceny biletow odstraszyli dosyc wielka grupke \"kibicow\" jesli ich tak mozna nazwac.

~\\./ | 2006-09-30 11:37

A mi się wydaje że przyjdzie z 55 tys., a nastepne 20 tys będzie stało przed stadionem.

~Stefan | 2006-09-30 11:45

Wy nie myślcie ile będzie ludzi, bo będzie tyle ile przyjdzie. Lepiej postarajcie się poinformować kumpli, wujków i innych znajomych co mogą nie wiedzieć nawet, że jest mecz w Stalowej, to będzie dużo ludzi.
Ponadto jeśli chodzi o ceny biletów, to nie przesadzajcie, że są drogie, bo na wsiach w A-klasie niekiedy są po 3zł, a w okręgówce to standard! Tu macie upragnioną II ligę, nowe krzesełka i jeszcze marudzicie. 6zł to tyle co 2 browary w najgorszej knajpie, a poza tym kibice mają jeszcze jakąś pule biletów, które będą sprzedawać pewnie po 5zł.
Jeżeli są kobiety co chcą płacić za wstęp, to nie widzę problemu. Trzeba sobie kupić bilet, zgodnie z własnym przekonaniem i po sprawie. To, że kobiety i dzieci mają za darmo, to jest gest ze strony klubu i jest fajnie (kobiety łagodzą obyczje i jest spokojniej).
Pozdrawiam i życzę pięknego meczyku zakończonego Naszym zwycięstwem!

~Freek | 2006-09-30 11:55

Może uda się zrobić fajny doping.. A skoro już 2 liga możnaby pokusić się o rozruszanie pozostałych sektorów. :)

~Wojtek | 2006-09-30 12:06

Stefan a te bilety z puli kibicowskiej beda na kryta, mlyn czy odkryta?

~PRB|-BZC-| | 2006-09-30 12:16

Ja mam nadzieje ze oprawa bedzie zajebista i doping glosny..

~do freek | 2006-09-30 12:25

żebyś się nie przeliczył ^^

~sakjfd | 2006-09-30 12:53

Elo , wie ktos moze jaki jest numer telefonu do klubu ????

~kibic stali | 2006-09-30 12:55

tel.(0-15)842-02-21

~ekhmmm | 2006-09-30 13:22

Moze ktos wie czy karnet z napisem \"Karta wstepu VIP\" upowaznia do wejscia na zwykla trybune kryta czy na Trybune Honorowa ???? Prosze o odpowiedz. Z gory dzieki :)

~kibic ŁKS-u | 2006-09-30 13:24

ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS......ŁKS!!!

~kibic ŁKS-u | 2006-09-30 13:26

Pozdro Stalówka i niech lepszy dziś wygra.

~kiler | 2006-09-30 13:41

tylko żeby sędzia nie wygrał heheheh

~do ekhmmm | 2006-09-30 13:55

jak kupowales ten karnet to sie trzeba bylo zapytac

~MELaNZzksPRB | 2006-09-30 14:08

STALOWKA...WYRUSZAM JUZ ogladac zwyieztwo

~Freek | 2006-09-30 14:20

Nie napalam się, tylko proponuję. Ot, taka drobna różnica.

~ktos | 2006-09-30 15:29

jaki wynik ? duzo ludzi ?

~kibic stali | 2006-09-30 15:33

Ile..... ceny biletów som szokujące..!!!

~p. | 2006-09-30 15:47

jaki jaki wynik ? :>

~mizernie | 2006-09-30 15:56

jest 0:0 ;/ i lypnie graja ...

~August | 2006-09-30 16:58

No i 0:0 sie skonczylo:/

~szczepan | 2006-09-30 17:14

ale kupa!!!!!!!!!!!!!!
ej co to byl za doping??
mlyn dopisal ale kryta nic!!!
w koncu gralismy u siebie a nie w zasranych gorzycach!!!
moze do coniektorych to nie dotarlo!!!!
hej! STAL STALOWKA ZKS!!!

~jj | 2006-09-30 17:17

mlyn huja dawal paru gostkow sie zebralo i tyle myslalem ze bedzie nas wiecej

~xyz | 2006-09-30 17:23

mam nadzieje ze klub rozpocznie poszukwania nowego trenera

~eh eh eh | 2006-09-30 17:26

wtopiłem STS przez Stalówke !!!!!!
co za dziadostwo !!!!

~tyr | 2006-09-30 17:30

xyz :
wypierdalaj ! cos chcez od Adamusa?
sory ale kim on ma grać jak nie ma dobrego napastika?

~krzysiek | 2006-09-30 17:41

Widmo spadku coraz bliżej, ale będzie dobrze. W końcówce mogliśmy strzeliśmy tą upragnioną bramke :(. No cóż coś czuje, że dzisiaj spadniemy do strefy barażowej :/ Jak się gra z gorszym co było widać to się powinno wygrać panowie i grać odważniej panie Adamus.
My nie Barcelona, że będziemy wygrywać ustawieniem 4-5-1 :/
Ale mimo wszystko
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE W MOIM SERCU JEST STAL I NA DOBRE I NA ZŁE ;)

~szczepan | 2006-09-30 17:51

jakiego k..wa spadku??
gramy tym kim mamy, i tak bedzie. na runde wiosenna moze sprowadza kogos, a jak nie to mozemy mowic o spadku!!
za STAL!! za ZKS!! pojdziemy az po zycia kres!!
mielec k..wa tak jest!!!

~mati | 2006-09-30 18:25

wescie sie kurwa zamknijcie profesorzy wielcy nie znacie sie na pilce to sie zamkniscie to dopiero polowa rundy jesiennej a wy o spadaniu gadacie pojebalo was czy co wy to bys cie chcieli zeby caly czas stalowka wygrywala a nikt caly czas nie wygrywa zwlaszcza jak sie ma taki sklad jak my uspokujcie sie i nie rubcie smiechu

~pakistan | 2006-09-30 18:48

z przebiegu gry bylo widac ze stalowka byla lepszym zespolem ale pilka polega na tym ze wygrywa sie wtedy gdy sie strzela gole w drugiej polowie lomza stworzyla sobie kilka sytuacji do strzelenia bramki ale rowniez ich skutecznosc zawiodla w dniu dzisiejszym jesli chodzi o trybuny to wszystko bylo by ok gdy by ci (bo bardzo duzo osob z mlyna rozsiadlo sie po calym stadionie) co byli rozrzuceni po trybunach przyszli do naszego sektora (czyt. młyn) to wowczas klimat bylby poprostu zajebisty ale i tak pomimo takiej liczby doping byl dobry i słyszalny dokladnie na calym stadionie rowniez mial miejsce nie mily incydent na trybunie krytej dwoch panow ma miedzy soba jakis konflikt (nie wnikam oco chodzi bo mnie to nie interesuje) i jeden z tych panow byl z dzieckiem i mial ublizane i to bardzo w dodatku zostal kilka krotnie uderzony a wiec w takiej sytuacji pytam czemu nikt nie zareagowal ? (tylko nie piszcie zaraz ze czemu ja nie zareagowalem) co sobie ten dzieciak musial myslec przeciez ojciec wzial go tylko na mecz i jest bity ponizany na oczach wlasnego dziecka przez jednego czlowieka ktory na oczach innych ktorzy uwazaja siebie za tzw. \"kumatych\" wyprawial co chcial skonczcie sie puszyć i zacznijcie racjonalnie myslec

~gor | 2006-09-30 18:51

jestem z gorzowa i wiem że stalówka rozjebie wwszystkich taki miałem sen ja kibicuje andrejowi sczasparkowi mistrzowi szaczów w lidze rumunskiej
jebac żydów gorzów jest ze stalówką

~stal straż | 2006-09-30 18:56

co to kurwa ma znaczyc gdzie są ludzie jakie pobicie nie rozumiem ludzi którzy stali z boku gościu przyszedł z dzieciakiem i co kurwa został pobity co jest do huja nie ma kumatych na tych trybunach pytam sie na co wy kurwa patrzycie jebane dziady dzieci to jest nasza przywszłość x

~50 cent | 2006-09-30 18:59

dokładnie widzialem tą sytuacje. I jezeli chodzi o pana bijącego od początku zachowywał się agresywnie zględem innych. np przyszedł chłopak w koszulce reprezentacji anglii i mial szczescie że nie został potraktowany jak kibic przyjezdnego klubu przez owego pana.
nie powinno byc takich sytuacji wśród swoich!!

~jeff | 2006-09-30 19:04

nie pierolic tu ze to dopiero polowa rundy, trzeba grac o zwyciestwo bo pozniej punktow braknie. adamus nie ma pomyslu na gre stali. a jeszcze jedno co mnie rozmieszylo to spiewanie nazwiska kotulskiego . ile zrobil mieciu i ani razu nie zdolialiscie zaspiewac a o jakiegos byle januszka spiewacie

~henry | 2006-09-30 19:06

kto ma jakas stronke zeby sledziec relacje nadsszych korzykazy w walbrzychu plis podajcie jak wiecie:D

~weron | 2006-09-30 19:11

kurwa ogolone jełopy czepuiacie się dzieci tepe skurwysyny

~pakistan | 2006-09-30 19:23

do jeff :

skoro niewiesz dlaczego nie było skandowane \"mietek ożóg\" to juz ci tlumacze... byles w ostrowcu ? pewnie nie bo jakbys byl to bys nie pytal... w ostrowcu zostalismy olani przez część pilkarzy i po meczu nie podeszli nam podziekowac za doping... rozumiesz juz ?

~co????jajo | 2006-09-30 20:56

do ja i do stal!!!Moim skromnym zdaniem mysle ze gesli brakowalo w skladzie stali???a czemu on niegral????Ma kontuzje??????Telka niema kondycji i gesla w przeciwiesnstwie do telki bioega i walczy na calej plycie boiska!!!DO ostatnich minut!!!No trudno by bylo gdyby odszedl ze stali wogole!!!!A z Zawisza sobie bez gesli nieporadza!!!To ejest moje zdanie wy mozecie miec swoje i na najezdzajcie na to!!!!Bo dla mnie brakowalo w dzisiajszym meczu GESLI!!!!!!!!

~jeff | 2006-09-30 22:08

no to juz czaje pakistan. ale dalej nie czaje kotulskiego

~adam grab | 2006-10-3 00:09

dlaczego nie wzięto pod uwagę członków wspierających klub finansowo co miesiąc i nie stworzono dla nich jakiegoś przywileju.Można by im zezwolić usiąść z biletem za 10, pod krytą trybunom, nie mówiąc o małej zniżce.To obużające-wielu posiadaczy legitymacji członkowskich jest związanych z klubem od wielu lat i przynajmniej drobny gest byłby mile widziany.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 113 806 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 90 470 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 66 297 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 34 856 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.01313