Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - ŁKS Łomża 0 : 0

STAL - ŁKS Łomża   0 : 0

STAL - ŁKS 0:0
STAL: Wietecha - Kasiak, Wieprzęć, Drabik, Maciorowski - Iwanicki, Kusiak, Ożóg, Sierżęga (75 Krawiec), Pałkus (73 Stręciwilk), Telka (58 Kowalczyk).
ŁKS: Ulman - Iwanicki, Galiński, Kowalski - Zubrzycki, Dąbrowski, Jasiński, Marczak (85 Gawlik), Strózik - Bzdęga (71 Bałewcki), Rybski.
Sędziował Piotr Aleksandrowicz (Radom).
Zółte kartki: Kusiak, Sierżęga, Kasiak - Jasiński, Strózik, Kowalski.
Widzów 2000.

To był mecz na poziomie III ligi, środka tabeli III ligi, a wynik z jednej strony nas satysfakcjonuje, a z drugiej martwi. To my mieliśmy stuprocentową oakzję do strzelenia bramki - mówił po meczu kapitam ŁKS, Zbigniew Kowalski.
I nic dodać, nic ująć. Stal w przodzie nie istniała. Nie mógł zagrać z powodu kontuzji Kamil Gęśla i jego brak był widoczny przez 90 minut. Pałkus i Telka póki co mogą marzyć po grze w wjściowej jedenastce...
Najlepszą okazję w tym meczu miał w 85. minucie Piotr Gawlik. Wprowadzony kilkanaście sekund wcześniej piłkarz „położył” Wietechę i strzelił do pustej bramki. Na nasze szczęście jak spod ziemi wyrósł Jacek Maciorowski. Stal tak iej extra pozycji sobie nie stworzyła...

Komentarze (58)

~pakistan | 2006-09-30 19:28

taka moja mala uwaga aby te flagi na drzewcach odswiezyc tzn. zrobic zbiorke czy cos w tym rodzaju i poprostu zrobic nowe płótna poniewaz tej zieleni to praktycznie nie widac z trybuny pod zegarem i wyglada to jakby to bylo czarne

~BZC | 2006-09-30 19:29

LINIOWY HUJ

~stal | 2006-09-30 19:32

JANUSZ KOTULSKI ? daliscie dupy, wstyd mi za was . a tak przy okazji to za ile kasy to spiewaliscie?

~gonzo | 2006-09-30 19:32

Pierwszy błąd to ustawienie - u siebie jednym napastnikiem z ostatnią drużyną w tabeli? Panie trenerze, może troche więcej odwagi...
Drugi błąd to skład: Telka, który nie wchodzi w meczach na więcej jak 5-10 minut, tu gra jako jedyny napastnik od pierwszej minuty. Wydaje mi się ,że jego miejsce w wyjściowej jedenastce powinien zająć Kowalczyk, choćby z racji doświadczenia i warunków fizycznych ( obrona Łomży to wysocy piłkarze i taki Telka mógł sobie przy nich ewentualnie postać)
Szkoda, bo to kolejne punkty, które uciekają, a pzred nami mecz z Zawiszą i z taką grą to może być \"trójka\" w plecy. Oby nie! pozdro.

~do stal | 2006-09-30 19:34

do stal: piknikowales na krytej czy krzeselkach?

~SSW | 2006-09-30 19:35

Na remis w Stalowej Woli

Stal Stalowa Wola zremisowała bezbramkowo w 11. kolejce II ligi z ŁKS-em Łomża. Stal po raz pierwszy w tym sezonie wystąpiła na swoim stadionie.

Na trybunach pojawiło się blisko 2500 widzów, ale to co zobaczyli z pewnością nie mogło się im podobać. Po obu stronach było bardzo dużo strat i niedokładnych podań.

Początek meczu należał do gości, ale z każdą minutą to piłkarze Stali przejmowali inicjatywę. Jedynym zagrożeniem były jednak tylko strzały ze stałych fragmentów gry.

Pomimo usilnych starań i wręcz niesamowitego oblężenia bramki ŁKS w ostatnich minutach, wynik nie uległ zmianie i zespoły podzieliły się punktami.

Stal Stalowa Wola - ŁKS Łomża 0:0

sportowefak.pl

~stal | 2006-09-30 19:37

Brakowało Gęśli??

~pakistan | 2006-09-30 19:37

z przebiegu gry bylo widac ze stalowka byla lepszym zespolem ale pilka polega na tym ze wygrywa sie wtedy gdy sie strzela gole w drugiej polowie lomza stworzyla sobie kilka sytuacji do strzelenia bramki ale rowniez ich skutecznosc zawiodla w dniu dzisiejszym jesli chodzi o trybuny to wszystko bylo by ok gdy by ci (bo bardzo duzo osob z mlyna rozsiadlo sie po calym stadionie) co byli rozrzuceni po trybunach przyszli do naszego sektora (czyt. młyn) to wowczas klimat bylby poprostu zajebisty ale i tak pomimo takiej liczby doping byl dobry i słyszalny dokladnie na calym stadionie rowniez mial miejsce nie mily incydent na trybunie krytej dwoch panow ma miedzy soba jakis konflikt (nie wnikam oco chodzi bo mnie to nie interesuje) i jeden z tych panow byl z dzieckiem i mial ublizane i to bardzo w dodatku zostal kilka krotnie uderzony a wiec w takiej sytuacji pytam czemu nikt nie zareagowal ? (tylko nie piszcie zaraz ze czemu ja nie zareagowalem) co sobie ten dzieciak musial myslec przeciez ojciec wzial go tylko na mecz i jest bity ponizany na oczach wlasnego dziecka przez jednego czlowieka ktory na oczach innych ktorzy uwazaja siebie za tzw. \\\"kumatych\\\" wyprawial co chcial skonczcie sie puszyć i zacznijcie racjonalnie myslec

~BzC | 2006-09-30 19:39

Jebac frajerów co siedzieli na krzeselkach i krytej w ! a szczegolni w II pol zamiast przyjsc na mlyn. Co niektorym to jush sie w dupach calkiem poprzewracalo, kurwa WIELCY hooligani. Jebnijcie sie w leb pozerzy...... Pozdro dla tych z mlynu,dla Rakowa & resovi...!! Tylko STAL ZKS....!!

~stw | 2006-09-30 19:49

ma ktos filmiki z meczu ??
chodzi mi bardziej o kibicowskie niz sportowe filmiki ;]
jak ktosma to niech wrzuci na serwer
pozdro

~jw | 2006-09-30 20:10

Jak sie nie ryzykuje to sie nie zwycięza. Tym bardziej z takim przeciwnikiem. Z takim podejsciem bedziemy kandydatem do spadku.

~ja | 2006-09-30 20:12

jak myslicie brakowalo gęsli?

~asd | 2006-09-30 20:26

Witam
czy bedzie organizowany wyjazddo tarnobrzega
na mecz siarka - Resovia
Mecz 14-15 pazdziernika
bedzie to mecz \"na szczycie\"
Resovia jest liderem 4 ligi grupypodkarpackiej a siarka zajmuje 2 miejsce

Chetnie bym sie wybral namecz naszej zgody i Kosy ;]

Odpiszcie
podro

~sds | 2006-09-30 20:48

grając u siebie powinni atakować nawet z jagiellonią a c odopiero z łomżą... przeciwnik fatalny,beznadziejny,słaby itd. chyba sami byśmy musieli sobie strzelić bramkę aby przegrać... mogłoby się wydawać że musieliśmy wygrać... ale niestety okazaliśmy się jeszcze gorsi... decyzje kadrowe anormalne... telka w ataku??? co on biedny sam miał zrobić z gościami o głowe wyższymi... ciekawi mnie sprawa krawca... jak w tamty sezonie grał fatalnie to wychodził w pierwszym składzie. teraz gdy daje niezłe zmiany tak jak z sosnowcem to siedzi na ławie tym bardziej że iwanicki grał tragicznie... ale przynajjmniej biegał... pałkus i sierzega chwilami nieobecni... jedyny co mi się podobał to kowalczyk. ładnie dryblował wymuszał faule tworzył zagrożenie. po raz pierwszy w tym sezonie... i jeszcze jedno. podajcie mi drużynę która walczy o utrzymanie ,a podejmuje u siebie ostatnia drużynę i atakuje 3-4 zawodnikami?? i ciągle gra 4-5-1. chyba ktoś tu nie rozumiał że łks łomża to nie łks łódź i nie trzeba sie bronić tylko atakować... a wiecie dlaczego tak gramy? po wygraliśmy takim systemem 1:0 z odra opole i sie trener uczepił że takie ustawienie jest super menciu ok cool. trzeba grać dalej i walczyć o utrzymanie bo jak widać będzie baaaaaardzo ciężko... pozdro

~Zwykly | 2006-09-30 20:53

Ci ludzie z krzeselek maja wiecje meczy niz wy prawidziwi hoologani oni kupuja bilety i tym samym wsopieraja kluba nie skacza przez plot i maja prawo wyjsc z meczu jeszcze nie dawno sami chcieliscie bic pilkarzy a teraz jestescie wielkimi kibicami ?? Zastanowcvie sie oni moge sie zalozyc maja wiecej wyjazdow niz wy i wy macie cos do nich? powinnisie miec dla nich szacunek

~co????jajo | 2006-09-30 20:53

do ja i do stal!!!Moim skromnym zdaniem mysle ze gesli brakowalo w skladzie stali???a czemu on niegral????Ma kontuzje??????Telka niema kondycji i gesla w przeciwiesnstwie do telki bioega i walczy na calej plycie boiska!!!DO ostatnich minut!!!No trudno by bylo gdyby odszedl ze stali wogole!!!!A z Zawisza sobie bez gesli nieporadza!!!To ejest moje zdanie wy mozecie miec swoje i na najezdzajcie na to!!!!Bo dla mnie brakowalo w dzisiajszym meczu GESLI!!!!!!!!

~PRB|-BZC-| | 2006-09-30 21:58

NIC SIE NIE STA0...bo to ostatnia druzyna (lomza)...ale doping OK :PP

~biela | 2006-09-30 22:00

moim zdaniem grali słabieńko bo mogliśmy wygrać no ale może im sie nie chcialo czy cos ...
co do kibicowania to gdzie te wasze 5000 osob? hehehe a co do młyna to szacuneczek tylko że chciałem powiedzieć że w ostrowcu nas było więcej !!
i na koniec czemu na mieście nie ma plakatów że mecze są ? moim zdaniem ktoś się tym powinien zająć żeby ludzie wiedzieli bo myśle że wtedy więcej osób by się wybrało
STAL ZKS POŁUDNIA PANEM JEST !!!!

~Do \\\\ | 2006-09-30 22:15

pojebalo Cie Czlowieku niewiem qurwa kiedy teras i gdzie se przeskoczysz chyba z mlyna na krzeselka no i chuj nieumia pilnowac ich problem a Ty i ini z krzeselek i krytej qurwa zdatni przyjdziesz wpierdolisz cos do zarcia ogladniesz ecz i pojdziesz a my chociaz jestesmy i cos rozkrecamy zeby pilkarze wiedzieli ze jestemsy z nimi a nie qurwa ze takie pojebusy jak wy siedza i qurwa narzekaja i sie kibicami czuja to tyle Elo;]

~vodex | 2006-09-30 22:31

A wy jak myslicie???Brakowalo gesli???

~pakistan | 2006-09-30 22:41

ci ludzie-kibice ktorzy zaczeli wychodzic ze stadionu przed zakonczeniem meczu to wlasnie sa typowi KIBICE NA POKAZ wam juz dziekujemy i szczerze mowiac trzeba cos zrobic z tym plotem oddzielajacym mlyn od krzeselek bo niebawem dojdzie jeszcze ten plot na dole z boku mlyna(u) i wtedy to juz calkowicie bedziemy nazywani dzikusami itp. bo ludzie powiedza \"w koncu (c)hołota oddzielona\" a przeciez jestesmy u siebie wiec dlaczego mamy miec warunki wyjazdowe (czyt. sektor zamknięty) ?albo poprostu zrobic tak ze jak beda u nas kibice przyjezdni to zakotwiczymy na łuku od drugiej strony krytej i ciekaw jestem co wtedy zrobia ? jesli nie zaczniemy sobie pilnowac co niektorych spraw to zobaczycie ze bedziemy zalowac

~Domino21 | 2006-09-30 23:14

MOIM ZDANIEM NAJLEPIEJ DZIŚ ZAGRAŁ MIETEK OŻÓG. DZIELIŁ PIŁKI SUPER. A SIERŻĘGA TO TAKI CIENIAS ŻE SZOK NORMALNIE. A TRENEREK ADAMUS TO SIE TAK ZNA ZE SZOK NORMALNIE. ZAMIAST DAC OD POCZĄTKU KOWALCZYKA DO ATAKU. TO WYSTAWIA CIENIASA TELKĘ, KTÓREGO CHŁOPCY NA BOISKU SZKOLNYM BY OGRALI BEZ PROBLEMU. PANOWIE MOŻE POWIECIE ZE JESTEM CHORY GDYBYM CHCIAŁ WYSTAWIĆ KOWALCZYKA DO 1 SKŁĄDU. ALE NIE MOŻNA NARZEKAĆ NA NIEGO SKORO WOGÓLE NIE DOSTAJE SZANSY GRY OD 1 MINUTY. DOPING BYŁ SUPER. BRAWA DLA LICZNIE PRZYBYŁYCH KIBICÓW Z ŁOMŻY..... PANIE ADAMUS PANU JUŻ DZIĘKUJEMY.... DZIWI SPIEW KIBICÓW : JANUSZ KOTULSKI , JANUSZ KOTULSKI--> LUDZIE CZY WY WIECIE KOGO CHCECIE NA PREZYDENTA CZY JESZCZE NIE???????? LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!!!!!!

~Keke | 2006-10-1 02:26

Domino czy uwazasz ze lepszym prezydentem bylby Szlezak lub Sagatowska???Wtedy sport w Stalowej osiagnalby dno a na sporcie nam zalezy najbardziej.Wiec sorry ale nie pouczaj.pozdro

~boss | 2006-10-1 02:50

ale sie znacie... a domino przeszczepie hitlerowski nie odzywaj sie!

~dziwne | 2006-10-1 03:03

A Łuczyk też podziękował kibicom jak schodził z rozbitą głową, ale o nim \"szacunku\" nie było...

~sds | 2006-10-1 07:32

taaa domino ożóg najlepszy gracz... oprócz jednego ładnego strzału nic nie pokazał a piłki rozdzielał ale do tyłu do obrońców. no ale cóż kibice miecia zawsze powiedzą ze grał super. pozdo

~do sds | 2006-10-1 08:33

a kto oprócz Mietka oddał strzał w światło bramki?hę...

~kryta | 2006-10-1 10:10

I tak najlepsze bylo [PZPN PZPN Jebac Jebac PZPN] :))

~bigos | 2006-10-1 10:38

Jaki mecz trwa teraz na stadionie??

~do sds | 2006-10-1 10:46

ty chłopie tak się znasz widzę że szok. to wymień mi w drużynie Stali choć 1 lepszego zawdonika w tym meczu. bo moim zdaniem Mietek grał dziś bardzo dobrze. a jak nie masz pojecia o piłce nożnej to sie nie odzywaj bo ąz się niedobrze robi. tak samo z tym tekstem Janusz Kotulski. buahahaa normalnie śmiechu warte. czy wy nie wiecie ze jak on zostanie prezydentem to wtedy koszykówka dostanie fory a piłka bedzie na dnie. wiec sie zastanówcie trochę.

~estewua | 2006-10-1 11:59

przeciez kotulski byl tez sedzia pilkarskim i jest na kazdym meczu stalowki to o co kaman? pilka w dupe dostanie ? nie wydaje mi sie

~pakistan | 2006-10-1 11:59

to nie jest miejsce na wymienianie opinii politycznych chcesz podyskutowac jeden z drugim na ten temat to wymiencie sie numerami gg

~pakistan | 2006-10-1 12:02

wlasnie sie mi przypomnialo... słyszeliście wczoraj ten tekst piłkarza łomży do kolegi ze swojej drużyny jak ten był w naszym polu karnym z piłką w samej końcówce ? \"przewróć się\" rozbroiło to mnie

~xxx | 2006-10-1 12:14

ADAMUS NA ZAWISZE TY WYJDZ WPODSTAWOWYM I ZACZNIJ STRZELAC-SPECJALISTO OD TRANSFEROW..A KASIAK TY KOZAKU WEZ SIE ZA GRE A NIE DYSKUSJE Z KIBICAMI..ADAMUS JUZ NIEDLUGO TY MIECIO KASIAK KUSIAK KRAWIEC BEDZIECIE GRAC ALE W SOBOWIE A STALOWCE TRZEBA MLODEJ NOWEJ SILY A NIE PRZESTARZALEJ BEZKONDYCYJNEJ RUTYYNY...DZIEKUJE

~centrum 444 | 2006-10-1 12:23

ZGADZM SIE Z x-menem to kibice na mlynie staneli na wysokosci zadania a pilkarze?gra niektorych pozostawia wiele do zyczenia...z kim jak nie zlomza u siebie z zawisza z jaga z ruchem? na wiosne trenerem pilkarzy ma byc lechu kaczmarski i bodzio pamula a w ataku zagra grzyb i marcin malcherczyk....

~pakistan | 2006-10-1 12:26

do xxx:

wejdz na boisko i pokaz jak sie gra w pilke nierozumiesz tego ze nie bylo pieniedzy na transfery i musimy grac tymi zawodnikami ktorych mamy jeszcze nie tak dawno zachwalales adamusa ze zrobil kawal dobrej roboty a teraz co ? bo sa niepowodzenia to juz go pierdolisz ? zastanow sie nad tym bo pewnie po meczu w czermnie loda bys zrobil slawkowi i pilkarzom (oczywiscie bez obrazy) jestes kolejnym przykladem KIBIC-a NA POKAZ a takim jak ty mowimy stanowcze NIE !

~Stary | 2006-10-1 12:42

A ja jestem Stary Dziadek, potrzebuje czekoladek!

~ona 19 | 2006-10-1 12:45

kolego sympatyczny po pierwsze to Adamus i reszta grajkow nie jest w moim typie Wiec jezeli chodzi ci o to czermno to zdecydowanie odpada ten numer A JEZELI ty MASZ OCHOTE KTOREMUS LASKE ZROBIC TO NA TRENIG CIE ZAPRASZAM W PONIEDZIALEK KOTKU zpelnym szacunkiem dla CIEBIE pAKISTANCZYKU PRZEZ MALE p ..POZDRO MARIOLA

~aaa | 2006-10-1 14:29

co to kurwa za mlyn,dauny jebane kotulskiego im sie chce......prostaki zajebane,do czego to dochodzi

~lekarz | 2006-10-1 16:35

gesla nie zagral bo tadziu wylaczyl go z gry na 3 tygodnie

~Do Aneta | 2006-10-1 16:36

DO ANETA



cytuje wypowiedz z tego forum:do ja i do stal!!!Moim skromnym zdaniem mysle ze gesli brakowalo w skladzie stali???a czemu on niegral????Ma kontuzje??????Telka niema kondycji i gesla w przeciwiesnstwie do telki bioega i walczy na calej plycie boiska!!!DO ostatnich minut!!!No trudno by bylo gdyby odszedl ze stali wogole!!!!A z Zawisza sobie bez gesli nieporadza!!!To ejest moje zdanie wy mozecie miec swoje i na najezdzajcie na to!!!!Bo dla mnie brakowalo w dzisiajszym meczu GESLI!!!!!!!!
to jest odp.wlasnmie na 1 pytanie a niewystawil go dlegogo ze Kamil Gęśla ma kontuzje i niewiadomo czy zagra w nastepnym meczu z zawisza ale jesli on niezagra to niemamy szans na wygrana!!!Szkoda bo on moze cos ustrzelic

A TAK POZATYM TO ILE RAZY BYLAS NA MECZU ZE NIEWIESWZ CO SIE Z NIM DZIEJE???TRENER ADAMUS JUZ SIE WYPOWIADAL NA TEN TEMAT


sLAWOMIR ADAMUS(sTAL) I zBIGNIEW kOWALWEWSKI(LOMZA):I nic dodać, nic ująć. Stal w przodzie nie istniała. Nie mógł zagrać z powodu kontuzji Kamil Gęśla i jego brak był widoczny przez 90 minut. Pałkus i Telka póki co mogą marzyć po grze w wjściowej jedenastce...

~lolek | 2006-10-1 16:38

do lekarz i Aneta

!!!Mam nadzieje ze to nieprawda i gesla zagra w meczu z zawisza bo inaczej przykry los nas czeka w bydgoszczy!!!Bo Mysle ze Gesla by trafil do bramki i by byl chociaz remis!!!Bo z liderem bedzie trudno wygrac,skoro tak zle nam poszlo z LKS-em ale bylo widac brak kamila gesli na boisku!!!Bo telka tio sie bal podejsc do kogos i nic niewalczyl jak byl zagral kamil to by nietracil pilek w walce i by je odbieral a po 2 niebylby zmeczony po 15 min, gry tylko 93 min. to jest dla niech wszystki koniec i tak byc powinno!!!

~Stalowiak | 2006-10-1 16:46

trzeba cos zrobic zeby na młyn przychodziło więcej osób albo zeby cały stadion prowadził doping z młynem tylko raczej jest to nie mozliwe dajcie jakies pomysły co moznabyzrobic zeby sie ludzie włączali w KIBICOWANIE a nie tylko ogladali mecz?? i opierdalali piłkarzy i jeszcze nazywali sie kibicami??(nie zaprzeczam ze nimi są ale tego nie okazują)
1. pomysł taki zeby zorganizowac jakos z zaządem na jeden mecz np na Jage ze Bilet na młyn kosztuje 3zł.
2.pomysł to moze ustawic młyn na krzesełkach i moze ludzie jak poczują atmosfere dopingowania to by sie dołączali na krzesełkach jakby byli razem z nami przebywali tam gdzie my to mozeby sie włączyli. Bo nasz stadion jest taki ze na krzesełkach i na krytej siedzą \"normalni ludzie\" a za bramką chołota :/ moze jakbysmy przebywali z tymi ludzmi to by zmienili zdanie zobaczyli ze jestesmy\"normalnymi ludzmi i chcemy dopingowac \" moze niech zobacza jak sie robi oprawe niech wezmą w niej udziałto sie zaangazuja??
3.albo jechac im po ambicji cały czas na nich bluzgac (ale to zły pomysł). trzeba ich zachęcic zainteresowac!! ale jak wypowiedzcie sie!!

~kybyc | 2006-10-1 17:13

Z tym mlynem na krzeselkach to dobry pomysl ale watpie zeby kazdy z mlyna chcial zaplacic 10 zl zamiast 6. Hmmm moze by rozstawic po calym stadionie po grupce ludzi z mlyna i zeby podgrzewali atmosfere w kazdym miejscu. (jak zacznie kilku to kilku sie dolaczy a potem jeszcze kilku i tak dalej i tak dalej :)

~doStalowiak | 2006-10-1 17:27

Moze tak jak na Wiselce:
1.Zrobic na calym stadionie przez wszystkie trybuny fale tak kilka razy
2.Mlyn Zacznie Cos spiewac
3.Jak nikt niebedzier zangazowany w to z trybun to bedziemy krzyczec
\\\"PODNIESCIE DUPY,PODNIESCIE DUPY!!!\\\"I kilka ale naprawde kilka os. podstawic na normalne trybuny i wtedy kazdy wstanie i zacznie spiewac!!!TZw. a mamy jakis hYmn stalowki!!!Wtedy kazdy na bacznosc i zaczniemy spiewac!!!

Takie jest moJe zdanie a wy jak myslicie!!!

~jeff | 2006-10-1 17:56

na kmicie bylo wiecej kibicow jagielonii niz was wczoraj w mlynie.

~ziomal | 2006-10-1 19:22

Nie dziwie sie ludizom ze nie chcą chodzic na młyn. Kibice będący na młynie a przynjamniej ci którzy prowadza doping wcale nikogo nie zachecajom odzywkami typu \"Wstawać Kurwa\" albo jakimiś groźbami. Doping jest wporządku ale musi sie zmienic nastawienie do innych kibiców trzeba ich zachęcac a nie odstraszac!! pozdro

~OMI | 2006-10-1 20:21

Kurwa xxx dobrze Ci ktos powiedzial... Wejdz na boisko i pokaz klase... ! Co masz do Kasiaka ? Dobrze gral a ze jakies pedaly sie do niego przyjebaly to nie jego wina!!! Szacunek dla niego! Przynajmnsiej on dziekuje kibicom !!! Idz se zwal konia i sie nie udzielaj pedale z krytej. Kup se czekoladki i sie nie udzielaj !!! Jak chcesz miec dobrych piłkarzy to sponsora znajdz a jak nie to sam zasponsoruj \"kibicu\" Spierdalaj z meczy !!!

~do ziomal | 2006-10-1 20:53

w 100% popieram ;)

~realnie | 2006-10-1 21:13

Kolejny już raz sprawdza się metoda Adamusa . Facet nie kuma tego że na wyjeździe to można grać takim ustawieniem . Panowie koniec słodkiego piredzenia - GRAĆ

~jeger | 2006-10-1 21:31

hehehe łysole z tzw. mlyna na krzeselkach, chyba po to zeby zniszczyli tam wszystko. może ich niebyc wogule a stalówka i tak będzie

~?Karol? | 2006-10-1 22:09

Elo...ej Admin kiedy będą foty?
PzDr

~pakistan | 2006-10-1 22:14

temat o przeniesieniu się na krzesełka był już poruszony na forum i sami spójrzcie...

forum.stalowka.pl/stalowa_wola_1037.html

wszystko związane z tym tematem proszę wpisywać na forum

~?Karol? | 2006-10-1 22:20

Myśle ze pomysł niezbyt trafiony...sektor gości i gospodarzy koło siebie?...coś mi sie to nie widzi
PzDr

~sterydszef | 2006-10-2 07:23

przeciez to nie od was zalezy czy mlyn sie tam prrzeniesie wy mozecie tak jak i ja tylko i wylacznie dyskutowac hehe pzdr PRB.Staloweczka

~asd | 2006-10-2 08:45

do sprawy z mlynem na krzeselkach:
1.po co nam krzeselkajak i tak calymecz stoimy.
2.nie mozna by bylo robic olimpijki
3.trzeba by placic 10 zl za bilet
4.nasz obecny sektor byl bypusty a nakrzeselkach dziadki i jeszcze my
5.nasz obecny sektor jest najlepszy

~Stalowiak | 2006-10-2 12:46

to co kurwa zrobic zeby wiecej ludzi przyszło na sektor i zeby cały stadion dopingował??;/ pomysl troche rpzeciez ludzie z krzesełek nie przyjdą do nas to my musimy pujsc do nich!! zresztanie wiem u nas nigdy raczejnie będzie jak na innych stadionahc bo u nas to wies :/ juz nawet w Ostrowcy cały stadion angazuje sie w doping i zajebiscie to wszystko wyglądało.a co dopiero wisłą Legia :/na kazdym stadiniekibicują wszyscy a u nas sie przujełe tak jak sie przyjeło:/cóz jestesmy tylko z prowincji i boli nie to ze jak ide na mecz to nie dopinguje cały stadion tylko czesc :/ to na krzesełkach i na krytej nie są kibice tylko widzowie!! wielcy fachowcy i pozezy i przystojniaczki kurwa tylko by opierdalali piłkarzy:/ sory ze tak ówie ale takie moje zdanie!! to dzięki nam ludzią z młynu i ludzią jezdzącym na wyjazdy nasi piłkarze czyją sie jak na meczu!! I OSTATNI NIEPODWAZALNY ARGUMENT KOMYU ZAWSZE DZIĘKUJĄ PIŁKARZE PO MECZU KOMU?? KTO JEST DLA NICH KIBICAMI TYLKO LUDZIE Z MŁYNU A RESZTE OLEWAJĄ PAMIĘTAJCIE!! nie kibicujecie to was nie lubią!! STALÓWKA!!

~Stalowiak | 2006-10-2 12:48

sory za błędy szybko pisałem:/

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1792) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1106) » Vielitz44 (1077)
» Filip kacper k. (948) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (602)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 634 razy
Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 14 066 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 48 996 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 237 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.02763