Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Adamus postawi na młodych ?

Adamus postawi na młodych ?
- Chciałbym zaapelować do naszych kibiców, by pomogli nam głośnym dopingiem w spotkaniu z Kmitą Zabierzów - prosi Sławomir Adamus, trener drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola. Szkoleniowiec zachęca, by z zespołem być na dobre i złe, a nie tylko wtedy, gdy wygrywa...

„Stalówka” w niedzielę o godzinie 15 zmierzy się z innym beniaminkiem, Kmitą, który ma tyle samo punktów na koncie co nasz zespół - 13, a ostatnio przegrał u siebie z Ruchem Chorzów 1:2.

KALICIAK TRZYMA
- W trzeciej lidze z Kmitą walczyliśmy jak równy z równym, u nas wygraliśmy 2:1, a na wyjeździe przegraliśmy 0:2 - wspomina Sławomir Adamus. - Wiadomo, że zespół z Zabierzowa gra techniczną, „krakowską” piłkę i będzie wymagającym rywalem. To poukładana drużyna, może nieco osłabiona po odejściu napastnika Piotra Bagnickiego do pierwszoligowego Kolportera Kielce. Ale jest Grzegorz Kaliciak, były zawodnik Wisły Kraków, który „trzyma” defensywę zespołu.

W Stalówce być może już niedługo w składzie pojawi się napastnik ze Słowacji, Miroslav Drobnjak, który jest testowany i może ewentualnie wzmocnić drużynę już na ostatnie cztery mecze w rundzie jesiennej. Na razie Sławomir Adamus jeszcze bez niego szuka pomysłów na Kmitę. Wszystko wskazuje na to, że da szansę młodych piłkarzom.

APEL DO KIBICÓW
- Podobała mi się gra naszego napastnika, Łukasza Stręciwilka, w ostatnim, przegranym przez nas meczu ze Śląskiem we Wrocławiu 0:2 - przyznaje szkoleniowiec. - Trzeba iść w tym kierunku, postawić na młodych. Niestety, nadal z powodu kontuzji nie będzie grał Kamila Gęśli. Po ostatnich niepowodzeniach moi piłkarze mieli pospuszczane nosy, ale przecież starają się, walczą. Można mówić, że za coś naszym zawodnikom się płaci, ale przecież w innych klubach jest tak samo, rywale także walczą o punkty, uznanie, pieniądze i nie odpuszczają. Mam nadzieję, że z Kmitą sięgniemy wreszcie po 3 punkty...

Trener Adamus prosi o doping, a organizatorzy spotkania w Stalowej Woli apelują do widzów o odpowiednie zachowanie. Chodzi o nie odpalanie rac oraz nie śpiewanie wulgarnych przyśpiewek pod adresem Polskiego Związek Piłki Nożnej. Nie jest to żadne „widzimisie” włodarzy Stali. Bo za niewłaściwe zachowanie mogą grozić Stali finansowe kary. Lepiej jej tego zaoszczędzić i nie szkodzić własnemu klubowi.

Źródło: "Echo Dnia"

Komentarze (49)

~... | 2006-10-14 10:59

możecie na nas liczyć.

~kibic stali | 2006-10-14 11:03

trzeba wysluchac apelu trenera i zameldowac sie na mlynie

~ZłOtInIo | 2006-10-14 11:17

Musi być nasz ponad 5000 ludzi i wszyscy mają nie szczędzić gardła za naszą Stalówke.

~tadek | 2006-10-14 11:20

spoko \"nie wznosić wulgranych przyśpiewek\",,,,,, kur** jak w wolnym kraju nie można wyrazić tego co sie czuje. wiem że stadion to miejsce publiczne , ale ja pier***** ten cały PZPN to o ściane rozbić..

~bulu | 2006-10-14 11:23

Wszyscy meldujemy sie w niedziele o 15 na sektorze B i Pomagamy piłkarzom w wygranej

~kibic stali | 2006-10-14 11:57

podczas meczu Stalowka-lks lomza gdy podnosilimsy na mlynie sektorowke STALOWKA spiker mowil to pozostalych widzow cytuje prosze panstwa prosze zobaczyc jak wygladaja najlepsi kibice na podkarpaciu panowie jestesmy najlepsi na podkarpaciu wiec musimy sie pokazac jutro na meczu ze nimi naprawde jestesmy WSZYSCY NA MLYN

~staaallll | 2006-10-14 12:47

jak z kmitą nie wygrają w niedziele to kiedy gdzie i zkim wygraja??

~staaallll | 2006-10-14 12:47

jak z kmitą nie wygrają w niedziele to kiedy gdzie i zkim wygraja??

~info | 2006-10-14 12:52

Drobnjak nie bedzie gral w Stali

~gg | 2006-10-14 12:56

jebac PZPN!!!!!!

~krzysiek | 2006-10-14 13:01

www.ultraprotest.pl


WCHODZIĆ I POPIERAĆ PROTEST PRZECIWKO ZAKAZOM UŻYWANIA RAC !!

~raca | 2006-10-14 13:28

Znajac ten kraj pewnie zdarzy sie podobnie jak w meczu z Łomża przyspiewki do PZPN\\\'u... niech Zwiazek zrozumie nas, kibicow .. cholera tak przyjemnie bylo grac na stadionie w gorzycach ze H** ... a trak pozatem powinni zniesc zakaz rac bo to przeciez tylko widowisko chrzani nie ? :D

~Autor: | 2006-10-14 15:01

stal rzeszow - wierna malogoszcz 1:2 po pierwszej polowie ;d ;d

~quad | 2006-10-14 15:17

ma przyjechać 9 autobusow ogolonych jebli z zabierzowa, suuuuuuuuper

~Stefan | 2006-10-14 15:24

Race....hmm.....też, ale PIWO koniecznie trzeba przywrócić na stadiony!!!

~Kmita | 2006-10-14 15:41

Kmita dzisiaj wygrywa 2:1 i bedzie o 3 pkt blizej utrzymania. Do boju LKS

~?Karol? | 2006-10-14 15:45

Twoja kmita gra jutro baranie!!hehheehe...

~maria | 2006-10-14 16:00

stal rzeszów zmoczyła u siebie wierną małogoszcz 2 - 3

~piwo | 2006-10-14 17:18

piwo jak najbardziej :D. Nie ale mogliby wprowadzic jakis hondel na stadionie .. a potem sie dzialacze klubu dziwa ze kasy brakuje :D

~jude88 | 2006-10-14 18:18

taaa kutwa 15 autokarow ma byc nie 9 heheh

~ttt | 2006-10-14 21:40

Stal do boju!!!gramy do końca!

~Fan | 2006-10-15 00:49

siara siara pali sie!!!!!.... i na tym \"stadionie\" byly kiedys mecze OE..... siara siara pali sie

~Stalowiec | 2006-10-15 10:04

Dziś o 15 Wszyscy na sektor ,,B\" Dopingować Nasz ZKS Wpadnijcie wszyscy a zobaczycie Na co stać Stalówke Władce Podkarpacia

~kmita | 2006-10-15 10:33

beda conajmniej 3 autokary-musimy byc -pewne 3 punkty.....stalowa w dolku-kmita was rozjedzie.

~Adam | 2006-10-15 10:49

Przypominam ze bede Do Kupienia wejsciowki !! Nalezy szukac mnie przed Brama , bede jzu godzine przed meczem:)

~Stalowiak | 2006-10-15 10:58

\"Brawo\" Dla kibiców Wisły K. -głupki z nich;] hahaha.

WSZYSCY MELDUJEMY SIE DZIS NA SEKTORZE I SPIEWAMY Z CAŁYCH SIŁ!!

STALOWKA POZDRO!!

~kibic | 2006-10-15 11:02

mam takie pytanie... czy bedzie dzisiaj jakas oprawa?? zwiazku z ultraprotestem?? prosze o odp. dzis wszyscy na sektor i spiewamy

~stal | 2006-10-15 11:23

~dvhsg | 2006-10-15 11:37

tak bedzie oprawa zamiast rac zostana spalone krzeselka pozdro dla dzisiejszych podpalaczy

~kibic stali | 2006-10-15 12:29

mimo brzydkiej pogody meldujemy sie na sektorze B i prowadzimy doping przez cale 90 min

~Kibic | 2006-10-15 12:41

zna ktos strone o winikach na zywo w meczy stal ;kmita

~lkr | 2006-10-15 13:00

Wszyscy kurwa na sektor B. Co Wy odpierdalacie ... mimo że pogoda nie dopisuje ale na meczu trzeba być. Tacy z Was kibice. A nóż widelec jakieś race będą (nie wiem czy będą dlatego piszę \" noż, widelec\") i efekt będzie zajebisty. Także każdy się ciepło ubiera (chociaż na sektorze się ogrzeje poprzez śpiew) i na mecz kurwa. Kto nie idzie ten z policji. Pozdrawiam

~damian | 2006-10-15 13:46

na mecz !! panowie !! na Sektor B i za Stalowke !! Koocham Stalowke !!

~Olek38 | 2006-10-15 14:45

lkr: Kurwa to twoje imie? Po co tyle razy się przedstawiasz w komentarzu:>

~mic | 2006-10-15 15:09

najakiej stronie relacja z meczu, niech ktos poda. plz.

~skierki | 2006-10-15 15:55

jaki wynik?

~hebel | 2006-10-15 16:10

no stalówka prowadzi 2 do 0

~ojciec | 2006-10-15 16:17

hebel .należy Ci sie knebel.najlepiej w pysk!!
po chuj piszesz głuopoty?
Ogarnij sie obszczymurku

~ANTY hebel | 2006-10-15 16:17

Takim jak ty HEBEL mówimy DZIEKUJĘ!!! Ciekawe czy narzekasz, że ludzie kłamią? Mam nadzieję, że nie bo sam robisz to dość nieudolnie.
DO przerwy 0:0. PEWNE INFO ZE STRONY sportowefakty.pl

~xxx | 2006-10-15 16:19

stalowa remisuje 0:0

~nikt | 2006-10-15 16:37

jest gdzie relacja live meczu stalowki z kmita??

~skorek | 2006-10-15 16:38

gdzie mozna na zywo obserwowac wynik meczu?

~sds | 2006-10-15 17:37

na żywo mecz stalówki można było obejrzeć na stadionie przy ul. Hutniczej i tylko tam

~Fan | 2006-10-15 18:08

Na Hutnicza barany a nie klepiecie klawiature i kapucyna przy okazji 6 zeta wam szkoda frajerzy!!!

~?Karol? | 2006-10-16 08:22

Pośpiewany=/ około 70-90 osób na młynie...ale nikt nie zaczął to nikt nie śpiewał:P
Nie było flag ponieważ klucz do \"kanciapy\" ma osoba której nie było=]i podejrzewam że nie było sensu bez flag...może sie myle ale jak coś to mnie poprawcie:))
PzDr

~Shadz | 2006-11-12 15:38

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=d761c471 prooszę, klikajcie! To nic nie kosztuje,lecz klikając pomagasz mi :) Zapewniam ,że to nie wirus :) Za każdy klik jestem ogromnie wdzięczna :) bu$ka :*

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm

Stal Stalowa Wola             Chełmianka Chełm
2022-08-20, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola

Unia Tarnów             Stal Stalowa Wola

0 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 3 3-0-0 9
2 Wieczysta Kraków 3 2-1-0 7
3 Avia Świdnik 3 2-1-0 7
4 Stal Stalowa Wola 3 2-0-1 6
5 Orlęta Radzyń Podlaski 3 2-0-1 6
6 Sokół Sieniawa 3 2-0-1 6
7 Podlasie Biała Podlaska 3 1-2-0 5
8 Korona II Kielce 3 1-2-0 5
9 Podhale Nowy Targ 3 1-1-1 4
10 KS Wiązownica 3 1-0-2 3
11 KSZO Ostrowiec Św 3 1-0-2 3
12 Czarni Połaniec 3 1-0-2 3
13 Wisłoka Dębica 3 1-0-2 3
14 Unia Tarnów 3 1-0-2 3
15 Lublinianka Lublin 3 1-0-2 3
16 ŁKS Łagów 3 0-2-1 2
17 Chełmianka Chełm 3 0-1-2 1
18 Wisła Sandomierz 3 0-0-3 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-08-20 STAL - Chełmianka Chełm
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3381) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1385) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (661)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 15 556 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 155 514 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 110 051 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 20 421 razy
Osób Online: 46 / Czas gen. strony: 0.01449