Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ruch Chorzów - STAL 2 : 0 (1:0)

Ruch Chorzów - STAL 2 : 0 (1:0)
Niestety w kolejnym meczu Stalówka nie zdobywa bramki i przegrywa ten mecz z drużyną Ruchu.

Bramki: Tomasz Sokołowski (38 min.), Przemysław Łudziński (89 min.).

Żółte kartki: Przemysław Łudziński, Grzegorz Domażalski - Andrzej Kasiak, Jakub Ławecki.

Sędzia: Jacek Walczyński (Lublin). Widzów 6 000.

Komentarze (200)

~ja | 2006-10-20 21:12

pierwszy ;p , zajebisty doping stalowki , zadnej stalowa okazji sobie nie stworzyla , no cos .z jagą mam nadzieje ze wygramy i gęśla wroci! pozdro

~TRTGER | 2006-10-20 21:12

jESTEM 1!!!mOTIKA HOOLS

~STALÓWKA | 2006-10-20 21:12

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ W MOIM SERCU JEST STAL I NA DOBRE I NA ZŁE!!! Za tydzień Jaga! Wszyscy na młyn! Pozdro

~lol | 2006-10-20 21:14

skad ty mozesz wiedziec jak na meczu nie byles ?
i nie piszcie ze pierwsi jestescie bo tu maci sie o meczu wypowidac i nie wazne jest kto tu pierwszy jest...
dumni ze zwyciestwa wierni mimo poazce..

~golem89 | 2006-10-20 21:20

niestety Pan trener Adamus powinien juz dawno odejść to jest niedopuszczalne zeby po tylu meczach w plecy (mimo słabego składu personalnie, na usprawiedliwienie). mogł trenować zespoł , każdy klub obejetnie w ktorej lidze by grał do tej pory zmienił by trenera.Trochę honoru!!!!
Suchy musi odejśc

~smutny | 2006-10-20 21:52

Ajj... szkoda mi pilkazy ale tak juz jest raz sie wygrywa a raz przegrywa pozdrowiena do kibicÓw Stalówki

~do lola | 2006-10-20 22:33

kolego chyba ma sie kumpli zjebancu! i jest cos takiego jak tel. i sie dzwoni pało jebana! BezOdbioru!


BZC!

Dzieki za Wsparcie .

~hehe | 2006-10-20 23:34

ADAMUS WYJAZD !!!!!!!!

~HTK | 2006-10-20 23:39

W Chorzowie na Ruchu pojawilo sie 163 osoby (110 Stalowka, 49 Rakow i 4 Resovia)

~Max | 2006-10-21 01:23

14 meczy 9 bramek - Adamus boj sie Boga , napewno wiesz na czym polega gra w piłke nożna ?

~SSW | 2006-10-21 03:13

Czy wygrywasz czy nie ja i tak KOCHAM CIĘ w moim sercu jest STAL i na obrei na złe !

P.S
Kto nie skaze, ten z policji !

pozdro dla tych co byli

RKS&ZKS

~Travis | 2006-10-21 08:57

Kibicuje juz stalówce 5 lat. Jestem na każdym meczu Stali ale dawno ich takich niewidziałem.
Moim zdaniem powinni kupić zawodników niema na co czekac, a mecze u siebie musza teraz rozegrac ustawieniem 4-4-2 albo gdy przegrywamy u siebie 1-0 4-3-3. Musicie panowie atakować.
Pozdrawiam

~fRanek | 2006-10-21 09:05

NIEBIESCCYYYY!!!!! gdy pRzyjdzie wiosna i lepsze czasy powRóci KS RUCH CHORZÓW w szeRegi ekstRaklasy!!!! 19 \\R/ 20

~bulu | 2006-10-21 09:24

nas na meczu 160 osob (49 rakow) (4 sovia)
Spoko wyjazd , teraz Jaga no i oczywiscie . WSZYSCY SEKTOR B

~kibic stali | 2006-10-21 10:44

Dumni po zwyciestwie wierni po porazce

~kibic stali | 2006-10-21 10:45

teraz zobaczymy ilu prawdziwych wiernych kibicow ma nasza STALOWKA za tydzien na meczu meldujemy sie w barwach

~bulu | 2006-10-21 11:31

UWAGA !!!!

Na meczu z Jagiellonia najprawdopodobniej kibice Jagi nieprzyjada .

~debil | 2006-10-21 11:45

no i kuwa bulu po huj to mowisz???
zeby mneij ludzi przyszło

~Skarpa | 2006-10-21 11:57

hehehe wyjazd zajebisty szczególnie droga powrotna i zabawa w autobusie :D

\"kto nie skacze ten z policji\" :D:D

Brawo :D

~Antoni kibic | 2006-10-21 12:00

Mysle ze gdyby Telka zagral od poczatku meczu wynik moglbyc inny ale na Streciwilka tez narzekac nie mozna.To sa mlodzi chlopcy, ambitni, to jest przyszlosc Stali.Nie ma co rozpaczac,w rundzie wiosennej przyjdzie jakis nowy napastnik ktory wzmocni Telke albo Streciwilka w ataku.No i najwyzszy czas postawic na mlodych.Pajak i Salek to zawodnicy niezwykle utalentowani i zadziorni, niewiem dlaczego trener ich nie wystawia.Naprawde mozna znalesc troche slonca w poczynaniach Stali.Nie zmieniajcie trenera, bo trener jest dobry.Jak juz tak narzekamy na ten atak, to moze by wyprobowac Myszke? Obok Telki czy Streciwilka.Naprawde nie jest zle i nalezy sie cieszyc ze w koncu z kandydatem do awansu przegralismy tylko 2:0.Ten wynik nie przynosi nam wstydu.

~Szymen | 2006-10-21 12:27

Mam takie pytanie... czy za tydzien mecz z Jagienka transmitowany jest w TVP3 ? bo ta godzina wlasnie odpowiada poczatku transmisji w tv ... jak tak to nie ku*wa wszyscy an stadion a nie przed TV siedziec i ogladac :D
STALÓWKA ZKS ! :P

~do Adamusa | 2006-10-21 12:44

trenerze ty nasz czy jakoś tam . Płacą ci w klubie pieniądze za prace na odpowiednim poziomie a ty opowiadasz od dwóch tygodni , aby tylko dotrwać do końca rundy. Szok !!! Chodzisz jakbyś nosił 100 kg kupy w spodniach , mine masz jakbys sie zesrał - tak wygląda trener ,który chce cos osiagnąć ? TY masz walczyc, masz zmobilizować swoich grajków aby zapieprzali i walczyli w każdym meczu. W każdym innym zakładzie za taką prace jaką wykonują zwolnili by ich na drugi dzień . Dzięki tobie co tydzien coraz mniej ludzi chodzi na mecze , w necie przeczytac można tylko narzekania. Adamus - jeżeli masz jaja walcz !!! Stal ma wygrywać !!! Mają zostawiac zdrowie na boisku , zapieprzac przez 90 minut a nie tylko wyjsc na boisku , przestac , dostac kilka bramek i jechać do domu . No chyba , że lubisz jak sie z ciebie smieją .......

~BZC Banda | 2006-10-21 13:19

Kolejna porcja fotek z meczu Ruch - Stalówka
foto-gslask.blog.onet.pl/2,ID143316382,index.html

~BZC Banda | 2006-10-21 13:22

~cycu | 2006-10-21 13:56

ciekawe czy to przypadkowo czy celowo Chorzowianie robili fotki naszego sektora w przerwie mezu w tracie wchodzenia, na zadnej fotce nie widac wszstkich osób...no cuz mam nadzieje ze nie był to celowy zabieg chorzowian.
pozdro dla tych co byli

~kandydat | 2006-10-21 16:13

Jestem kandydatem do prezydentury naszego miasta, oddajcie na mnie swoje głosy, bo inaczej jak nie, to zobaczyta co się będzie działo

~Autor\" | 2006-10-21 16:27

Skalnik Gracze - Raków 0:1 (trwa II połowa)

Resovia - Polonia 2:0
Galicja Cisna - Siarka 2:0

~SSW | 2006-10-21 16:53

Skalnik-Rakow 0-2 (Lenartowski 2\', Bielecki 84\' K) - koniec meczu

~jude88 | 2006-10-21 17:50

ja mam pytanko.
kiedy w koncu jest ten dlugo wyczekiwany meczyk z jagą? w sobote jak mialo byc wczesniej czy w niedziele jak jest w informacji po prawej?

~płk. Lesiak | 2006-10-21 18:59

do Cyca.
Po co ściemniasz ? No chyba, że \"byłeś\" tam nogami swoich przedstawicieli :-)
primo: nie wchodzili kibice Stalówki w przerwie tylko po jakichś 15-20 minutach od rozpoczęcia
secundo: pech polega na tym, że do przerwy było 1:0, a nad sektorem gości jest zegar !! i jeszcze na żadnym stadionie przerwa nie jest pomiędzy 15 a 30 minutą :-)
tercio: po cóz ktoś miałby sobie zadawać trud manipulowania zdjęciami z waszego sektoru
linki do zdjęc chronologicznie:
www.ruch.chorzow-online.pl/album/ruch_stal_01/duze/22.jpg
www.ruch.chorzow-online.pl/album/ruch_stal_01/duze/23.jpg
www.ruch.chorzow-online.pl/album/ruch_stal_01/duze/30.jpg
www.ruch.chorzow-online.pl/album/ruch_stal_01/duze/31.jpg

Szacunek za przyjazd ale po co ta propaganda. Byliscie i fajnie - osobiście uważam, że było was mniej niż 160 ale to nie mój problem

~dziefcynka | 2006-10-21 18:59

ajaj i kolejna przegrana ?! co jest z nimi ???

~Tesco | 2006-10-21 20:25

jaka propaganda? ze stalowej dwa duze autokary pelne po 54 miejsc siedzacych bodajze plus Rakow jak sam sie ocenil 49 osob wiec rachunek jest prosty. Jak macie jakies nie domowienia to zabawcie sie w liczenie jak niektore ekiyp to robia :)
Pozdrawiam

~płk. Lesiak | 2006-10-21 20:47

Tesco.
Jak Ci się chce to sobie policz. Porównaj sobie zdjęcia 1 i 4 i policz. Dla mnie na oko było 120 głów, a na ten stadion chodzę od wielu lat. Więc może Raków trochę sobie poprawia liczbę nie wiem, wisi mi to.

Propagandą nazywam wypisywanie głupot o wejściu w przerwie i jakimś retuszowaniu zdjęć.

pozdrawiam

~cycu | 2006-10-21 22:05

akurat na zegar nie spojrzałem :)
na meczu byłem i niczego nie sciemniam:)
Zle mnie zrzumiales, niewerdze ze wchdzilismy w przerwie, statnie osoby weszły ok 25 minuty.
po prostu na tych zdjęciach nie wydaje mi sie by byli wszyscy zreszta nie wazne.. było 3 autokary w tym w ktorym jechalem było max 2 miejsca wolne czyli jechało nim ok 50 osob w drugim podobnie trzeci autokar był Rakowa takze liczba 150-160 jest najbardziej prawdopodobna :) tyle w temacie

~ogarniety | 2006-10-21 22:23

płk. Lesiak widze ze ty masz jakies kapleksy, stary wyzuj ... My chyba wiemy ile nas pojechalo i ile bylo na sektorze i po co mieli bysmy sciemniac . Nie chce sie klucic moglo byc Nas nawet 100, chociaz ja wiem ze bylo 150-160 !
pozdo

~o lol | 2006-10-21 22:45

hahah siara przegrała , brawo bracia z rzeszowa resovia lider!

~pakistan | 2006-10-21 22:46

zarty sobie stroicie czy co ? bylo jak bylo ja zaluje ze ze nie pojechalem niestety sprawy rodzinne - prywatne... hej stal, resovia, rks....

~SzafaLesiaka | 2006-10-21 22:47

oj lesiak lesiak...jakies mole Ci do tej szafy wlecialy i wyzarly troche faktow z dokumentacji swych zacnych...my swoje wiemy-i sie tego trzymamy-bo sie dla wlasnej ciekawosci liczylismy...a jak chcesz to sobie licz po tych zdjeciach ktore byly robione przewaznie w przerwie albo po zakonczeniu meczu...zreszta nie ma co rozkminiac takich rzeczy,dostales informacje ze nas bylo 160 i to Cie powinno zadowolic...swoja droga ciekaw juz jestem waszej wizyty niebieskich na hutniczej na wiosne...??!!

~przepraszam | 2006-10-21 23:03

mam takie troche intymne pytanie do tych którzy chodzą do PLANETY

czy chodzą tam jakieś dziwki z tak zwanych dobrych domów ?
jeśli tak to ile za TO biorą ?

z góry dzięki bo mnie to interesuje

~heh | 2006-10-21 23:03

no chłopcy z chorzowa troche pluli ryja pod nasza klatą.

zobaczymy na wiosne ..

~Medalik | 2006-10-21 23:06

Ilu było tylu było :) Ty się Lesiak zajmij tymi waszymi małolatami co się napinali za płotem.
Raków&Stal

~hanys | 2006-10-21 23:12

RUCH RUCH HKS
OE jest nasza :)))

~antyhanys | 2006-10-21 23:42

a ja mimo wszystko obstawialbym hydrotwor wiadomo kaska misiu...a potem sosnowiec i jage-ktos z tej dwojki..-z kolejnymi wielkimi budzetami ale do tego z tradycjami...;ruch sie bedzie na pewno liczyl ,ale nie wiem czy nie przelozy sobie awansu na nastepny sezon...bo raczej takiej kaski jak wyzej wymienione nie posiada...

~ttt | 2006-10-22 06:58

straszne pniaki i wózki te hanyski z familoków,zacofane brudasy.zapraszamy na wiosnę.

~komtur | 2006-10-22 08:25

kilofki z familoków morda zjeby

~tadzik | 2006-10-22 12:48

do \\\"przepraszam\\\"
Stary w PAlnecie jest tak.idziesz, namierzasz którąś, stawiasz drina x 3, potem głębsza rozkmina i ściepa i vio do auta. a jeżeli jesteś brzydki i wali Ci z pachy to masz problem nie poruchasz.

~do Pawła | 2006-10-22 13:06

napisz o ktorej dokladnie jest mecz z Jaga czy o 14.00 tak jak to pisze na stronce czy o 14.40 tak jak to pisze na www.90minut.pl

potrzebne mi to jest zeby zmienic w plakacie bo mam zamiar z kolega wydrukowac kilka sztuk

CZEKAM NA SZYBKA ODPOWIEDZ

~do tadzik | 2006-10-22 13:19

a jak mi nie wali z pachy (kumpel wraca z kanady i chce mu pokazać UROKI miasta) i zależy mi na ekskluzywnych dziwkach

chodzą takie do PLANETY ?

~xyz | 2006-10-22 13:31

Tyle samo punktów co Korona, mają po 11 spotkaniach Legia Warszawa i BOT GKS Bełchatów. Mistrz Polski rozgromił na własnym boisku Górnika Łęczna 5:0. Przed dwoma dniami władze drużyny gości ukarały zawodników karą finansową w wysokości 100 tysięcy złotych za słabe wyniki. Może ona zostać zawieszona jeżeli Górnik do końca rundy zdobędzie siedem punktów. W sobotę w Warszawie drużyna z Łęcznej nie była w stanie wywalczyć nawet jednego.

Moze warto byloby pomyslec nad takim rozwiazaniem(tylko odpowiednio zmniejszyc kwote)

~tadzik | 2006-10-22 15:34

hehehehehh ty ziomie od planeety.PIERDOLNIJ SIE W ŁEB. ekskluzywne kurwy heheheheheh. zwaliciie sobie konia przed imprezą i będzie.
a jeżeli jużtak naprawde chesz kurwy to flamingo jest od palnety 100 metrów

~do tadzik | 2006-10-22 16:03

ja mogę sobie zwalić tylko raczej mojemu kumplowi to nie styknie ;-)
on tam w kanadzie już murzynki posuwał (bo ma poglądy lewicowe).

do FLAMINGA szkoda kasy ;-/
czyli w PLANECIE nie ma kurewek ??
licze na szczere info

~Złotinio | 2006-10-22 18:28

Adamus powinien zagrać ustawieniem 4-3-3 bo juz nic nie ma do stracenia faworytem w spotkaniu z Jagielonią nie jestesmy i to adamus powinien wykorzystać. Powinien zagrac odwzniej. A skład wg. mnie powinien wyglądac tak:
Gęśla
Stręciwilk Telka
Iwanicki Ożóg Pałkus
Łuczyk Maciorowski Wieprzęć Ławecki
Wietecha

Kto sie ze mną zgadza??????????

~Racuch | 2006-10-22 18:35

Zabno -Wola Rzeczycka 0:1.Pozdrawiam

~zet | 2006-10-22 18:46

adamus -mlot powinien ich teraz ustawic 1 1 1 8 bo tyle im kurwa zostalo przynajmniej bedzie smieszniej bo to juz robi sie zenada.............................................................................................. .................................................................a ten cwel antoni niech sie juz nie wymadrza bo mi kurwa ziemniaki w piwnicy gnija jak on pisze.....[antek telka wali felka]

~stal | 2006-10-22 18:48

Prośba do Admina, żeby zrobił takie okienko wyskakujace po wpisaniu www.stalówka.pl tak jak bylo na wyjazd z kszo i mecz u siebie z łomżą

~Stal | 2006-10-22 19:46

Ja mam taki pomysł do admina wez ta ksiege i komentarze zablokuj w chuja bo tu takie glupoty wypisuja ze sie płakac chce

~.... | 2006-10-22 21:23

co ty tu o woli i zabnie piszesz po huj to jest strona zaniakow czy STALÓWKI

~mms | 2006-10-22 22:55

Dzisiaj jednemu z przyjezdnych kibiców Stali Nowa Dęba udało się bez problemów zerwac flagę w barwach Siarki, która ostatecznie została odzyskana.

~Racuch | 2006-10-23 03:39

Do poprzednika.Ja wiem ze to strona Stalowki,ale tu sa wpisy rowniez o innych klubach.Chcialem zwrocic uwage rowniez na takie kluby jak z Zabna i Woli,byc moze tam sa potencjalni zawodnicy Stalowki.Nie wiem czy wiesz ze , Pawel Rybak to wychowanek klubu z Woli a Tadziu Krawiec gral w tym klubie.Pozdrawiam

~.... | 2006-10-23 11:51

mozecie sobie tadzia krawca wziasc a tadziu byl z lipy wziety a rybak tu nie gra wiec juz daj sobie spokuj=)))

~19Stal38 | 2006-10-23 12:36

do Admina (Pawła)
Paweł zmień herb Jagi bo ten co jest teraz na stronie to stary... na 90minut jest nowy (Jotka). Aha i jeszcze godzina meczu to 14.40 dlatego że mecz będzie transmitowany w tv. pozdrawiam

~Szymen | 2006-10-23 12:49

Meczu w Stalowej nie bedzie w Tv... sprawdz se na program to zobaczysz.. podobno Zagłebie ze Sląskiem ma byc transmitowane... pozdrawiam !

I nie gada ze ma byc w tv bo mala frekwecja na stadionie bedzie

~Qdds | 2006-10-23 13:48

Jak to, \\\\\\\"niestety...\\\\\\\"?

~kibic stali | 2006-10-23 14:19

mecz jest w Sobote o 14.00
wiem bo dzwonilem do klubu a jak ktos niee wierzy to niech sam zadzwoni

~do tadzik | 2006-10-23 15:29

jesteś może na kompie ?
napisz jak z tymi dziweczkami z dobrych domów w PLANECIE (o ile są) bo kumpel z kanady wraca już za tydzień !!!

~ultras | 2006-10-23 17:47

niewiadomo czy jaga przyjedzie bo maja miedzy soba konflikt

~kibic stali | 2006-10-23 17:56

niewarzne jest to czy na mecz Jaga przyjedzie ale wazne jest to zebysmy My byli na nim obecni i glosnym dopingiem poprowadzili pilkarzy do zainkasowania 3 pkt

OD NAS OBECNOSC OBOWIAZKOWA SEKTOR B

~jest dobrze! | 2006-10-23 17:59

Dzisiejsze zwycięstwo piłkarze Jagiellonii okupili 4 żółtymi kartkami, co w bieżącym sezonie powoli staje się regułą. Łącznie z dzisiejszymi kartkami nasz zespół ma na koncie już 51 żółtych kartek. W dzisiejszym spotkaniu ze Śląskiem sędzia Zdzisław Bakaluk pokazł \"żółtka\" Adrianowi Napierale, Marcinowi Kośmickiemu, Remigiuszowi Sobocińskiemu oraz Łukaszowi Nawotczyńskiemu. Dla trzech pierwszych oznacza to, iż nie zagrają w najbliższym meczu ligowym ze Stalą Stalowa Wola (28.10.2006 na wyjeździe) , gdyż wszyscy mają na koncie już po 4 kartki. Dla Nawotczyńskiego była to dopiero pierwsza żółta kartka. Wszyscy jednak będą mogli zagrać we wtorkowym meczu 1/8 finału Pucharu Polski z Wisłą Płock (godz. 18.00), gdyż od dwóch sezonów kartki w pucharze i w lidze liczą się oddzielnie.

~ultras | 2006-10-23 18:10

do kibic stali

skoro powiadasz ze niewazne z kim gramy mecz i liczy sie tylko doping dla naszych pilkarzy to powiedz mi dlaczego mamy taki zajebisty doping od kiedy wrocilismy z gorzyc na hutnicza pajacowanie i tyle poszla napinka ze strony stalowki ze szkoda pisac kazdy mowil \"bedziemy grali w stalowej bedzie ultrasowanie\" i co ? najlepiej bedzie jak jeszcze zrobimy flage \"janusz kotulski\" nie bede sie rozpisywal bo niechce sie denerwowac

NIE CZEKAJ NA GOTOWE... ZRÓB COŚ OD SIEBIE !

~ultras | 2006-10-23 18:13

p.s.

SZACUNEK DLA TEJ GARSTKI DOBRYCH CHŁOPAKÓW KTÓRZY SIĘ STARAJĄ OTO ABY TO WSZYSTKO MIAŁO RĘCE I NOGI

STOP KIBICOM NA POKAZ !

~p-f | 2006-10-23 18:41

szacunek za to że wogule przyjechaliście,mam nadzieje że podobało wam się na Cichej 6 ?

~Niebieski | 2006-10-23 19:45

ttt: jesteś po prostu wieśniakiem. Na Śląsku nigdy nie byłeś, bo piszesz takie pierdoły. Dzięki takim debilom jak ty kompleksiarzu na stadionach jest ja jest. Jestes dla mnie burakiem. Pozdrowienia dla normalnych kibiców STali. Szacunek dla tych co byli mio faktu, że szans na punkty nie mieliście zbyt wielkich.
A co do awansu. To nie kasa jest najważniejsza. Ruch gra obecnie NAJLEPSZĄ piłkę w 2 lidze. Ze Stalą mecz troche nie wyszedł (również doping był gorszy niż zwykle), ale awans powinien być. Piszę powinien, bo na 100% wiosną się okaże kto jak gra. A wam życze spokojnego utrzymania. W Stali dobrze grał Pałkus i gościuz nr 13 (chyba Iwanicki), który dużo biegał, ale ma potencjał.

~STALÓWKA | 2006-10-23 20:45

Kupie takie vlepki Stalówki ( www.allegro.pl/show_item.php?item=133963734 ) Kto je ma do sprzedania niech zostawi numer gadu lub komy to się napewno odezwe. Pozdro

~UGD\'06 | 2006-10-23 21:54

UWAGA !!
W srode o godzinie 17.00 pod MDK obedzie sie zbiorka pieniedzy na oprawe meczu z Jagiellonia! Wszysyc ktorzy chca dorzucic sie do oprawy proszeni sa o przyniesienie ze soba pieniedzy ( kto ile moze).

~grrr | 2006-10-23 23:21

jak bedziecie wykrzykiwac nazwisko Kotulski to ja kasy nie daje. Nie przyczynie si do reklamy tego ,.......

~film2 | 2006-10-24 05:01

sciagnijcie se ten link i popatrzcie ,posłuchajcie jak wyglada prawdziwy doping prawdziwych kibicow i nie tylko chodzi mi o jakies sektory caly stadion huczał

~do niebieki | 2006-10-24 07:40

po kilku tekstach na nasz zespół znalazł się jakis normalny?dobre.może i taki jestes a ja sie ustosunkowałem do tekstóe niby twoci kolegów,prawdziwych buraczków.jeśli sie komus przesyła pozdrowienia i sie go docenia a ktos odpowiada bluzgami to niestety o czyms świadczy.zaraz napiszesz że jakbym był mądry to bym nie odpisał bo to napinka.byłem akurat wypity a poniesło mnie,hehe.ale po co ja sie tłumaczę?nie brń wszystkich swoich ziomków bo wiesz że i wśród nich sa buble.ich teksty są powyżej i na wczesniejszych opisach dotyczących meczu z nami.nie myślcie że jesteście pępkiem świata.pzdr.

~zzzzzzzzzzzz | 2006-10-24 10:33

Kto wie kiedy Gęśla wraca ??

~do grrr | 2006-10-24 12:24

I po chuj sie pucujesz z tym,ze nie bedziesz dawal kasy??myslisz,ze reszta nie da??Kto ma dac kase to i tak da,a ty jak nie chcesz to nie dawaj i nie pierdol juz o takich farmazonach.

~wyborowa | 2006-10-24 13:02

Ma prawo powiedziec co chce, tak samo jest kibicem jak i ty. Wiec przectan kurwa strofowac jakbys byl tu panem, nie wszystkim sie podoba agitacja kotulskiego, co wiecej mozna chyba cos na ten temat powidziec.
Czyli wydaje mi sie, ze forum wlasnie do tego sluzy, gdyz jest to miejsce wymiany opinii.

~asasdfsg | 2006-10-24 13:23

To jak Ci się nie podoba, to na niego nie głosuj. Nie wiem po co robicie zamieszanie. Mnie nie obchodzi polityka, nie ide na wybory, nie głosuje na nikogo. Zawsze jest tak samo, przed wyborami tylko obiecanki. Tak jak teraz nagle przed wyborami zaczęli chodniki robić. Ale to jest moje osobiste zdanie na ten temat.

~zlotinio | 2006-10-24 14:15

Gęśla wraca na Jage!!!!!!!!!!!pewne info

~xnski | 2006-10-24 14:30

z forum Jagi:
Juz w najblizszy weekend trudny mecz w Stalowej Woli.

Bedzie autokarowy wyjazd. Koszt 50zl. Zapisy w sklepie \"Jaga\", \"Lider\" - Wyszyńskiego 2 lok. 32
Liczba miejsc ograniczona, wiec zapisywac sie jak najszybciej

~zykysy | 2006-10-24 14:36

www.wnp.pl/hutnictwo/15910_1_0_0.html zapomnijmy o Zlomrexie koniec mitow o sponsorze

~stalowka | 2006-10-24 15:13

gesla niewraca na jagielonie bo wczpraj ponic znowu cos mi sie z noga stalo!!!!Tzw adamus kazal mu trenowac aby zagral ale noga niebyla wyleczona!!!!NO i niezagra najprawdopodobniej do konca sezonu!!!INFO NA 99,5%

~zks | 2006-10-24 16:32

MECZ W SOBOTE CZY NIEDZIELE BO DZIS USLYSZALEM INFO NA DIANIE ZE MECZ JEST W SOBOTE O 14.00 CZY TO JEST PRAWDA ?? Pozdrawiam

~SSW | 2006-10-24 17:12

mecz jest w sobote o 14 !!

~cycu | 2006-10-24 18:28

masz na stronie napisane ze niedziela 14;00 !!! i to jest najbardziej prawdopodobne... z drugiej strony po raz kolejny sa spory o ktorej mecz i w jaki dzien... a klubowi jak zawsze szkoda \"pare\" złotych na plakaty informujace.

~do cyca | 2006-10-24 18:35

pochodz po miescie i popatrz na slupy reklamowe

wiesz poco masz na nie patrzec zebys zobaczyl ze wisza plakatry z klubu i mecz jest w SOBOTE INFO PEWNE NA 100000%

~pakistan | 2006-10-24 18:37

plakaty informujace o meczu stalowki z jaga wisialy juz przed meczem z ruchem napewno pisalo ze o godz 14 ale niepamietam czy sobota czy niedziela

~Stalowiec | 2006-10-24 18:54

Na plakatach na slupach pisalo jak byk ze w sobote 28 pazdziernika.Moze planuja transmisje tv i stad to przesuniecie? Bo innego powodu nie rozumiem.Wolalbym osobiscie zeby mecz byl w sobote.

~nnn | 2006-10-24 19:20

powo przesunięcia meczu to może ten ze jagielonia gra dziś w pucharze polski z wisłą płock

~Do Admina | 2006-10-24 19:25

Zmień Date rozgrywania meczu z Jagiellonią bo wielu ludzi przychodzi i zerka na date i wsio a napisałeś 29 (niedziela). Jak wiadomo mecz jes w sobote 28-go .

Pozdro

~ciekawostka | 2006-10-24 19:28

~... | 2006-10-24 19:36

takie ciekawostki to mozesz sobie w dupe wstadzci,Slezak to pala i kurwa mam nadzieje,ze chlopaki na niego nie bedziecie glosowac,bo ja przyanjamniej nie.Juz wolal bym tego
Kotulskiego

~aaa | 2006-10-24 20:02

przyszly prezydent kotulski i przyszly radny klima od ciabaresow ci pomoze ..a jeszcze don wasyl kase wylozy i bedzie w stalowej ekstraklasa.

~JAGA | 2006-10-24 20:08

---------JAGIELLONIA PGR-------

~asd | 2006-10-24 20:35

Stal - Jaga SOBOTA 14.00, info: 90minut.pl
wczesniej na tymze portalu byla data niedzielna, widocznie cos sie pozmienialo

~elo | 2006-10-24 20:44

Od wczoraj do dnia dzisiejszego stalowowolska policja wraz z policja z Rzeszowa skonfiskowala na terenie Stalowej okolo 90 komputerow.

Przyczyna zawieniecia bylo poisadanie nielegalnego systemu operacyjnego Windowsa oraz posiadanie nielegalnych plikow: filmy, mp3, nielegalne oprogramowanie.

Skonfiskowane zostaly komputery z sieci m.in: MTM, Diana, Stella, Covernet, Interblock, i innych amatorskich.

~..... | 2006-10-24 21:45

www.echodnia.eu/podkarpackie/?cat=10&id=38498 opis bójki Stali Nowej Dęby z Koroną Majdan Królewski(13 kibiców siarki i 4 z kolbuszowej w mlynie korony) wiem że pisze coś tam o stalowej woli ale to pod koniec

~..... | 2006-10-24 21:49

w sumie to nie jest opis, ale coś tam napisali

~zetkaesiak | 2006-10-24 21:58

Dla odmiany macie tu ciekawy link!!!!
nightshop.com.pl/product_info.php?products_

~UGD\'06 | 2006-10-24 22:12

UWAGA !!
W środe (tj. jutro) o godzinie 17.00 pod MDK (Wrzos) obędzie się zbiórka pieniędzy na oprawe meczu z Jagiellonią B. !! Wszyscy którzy chcą dorzucić się do oprawy proszeni są o przyniesienie ze sobą pieniędzy (kto ile może). Na zbiórce także będą sprzedawane nowe vlepki Stalówki..

KAŻDY Z NAS NIECH DOŁOŻY SWOJĄ CEGIEŁKE DO OPRAWY MECZOWEJ Z JAGĄ !!!!!!

~kibic | 2006-10-25 10:37

mam sugestie do slawka adamusa aby nasz zespol zagral z jaga trojka obroncow a nie 4 bo jesli gaza sie nadaje do takiego schematu to juz na lewa strone nie mamy nikogo na ta pozycje zagrajmy ofensywnie 2 napastnikow i 5 pomocnikow obrona nie jest najlepsza ich strona...pressingiem od pierwszej minuty odwaznie i nie przegramy tego meczu!!!!!!

~kybyc | 2006-10-25 13:07

Ja proponuje wymyslec jakies hasla zwiazane z nalotami Psow (czyt. Policji) na nasze mieszkania i sprawdzania legalnosci oprogramowania komputerowego. Wchodza psy do mieszkan NASZYCH MIESZKAN !!!!!!! Zabieraja komputery i wplepiaja mandaty !!!!!! Złodzieje !!!!!!!!!!!

CHWDP - chowajmy windowsy do piwnicy !!!!

~ciekawski | 2006-10-25 13:34

sąd wiecie o tych nalotach policji na mieszkania w sprawie nielegalnego oprogramowania!!!

~medżik | 2006-10-25 14:07

Mecze z Jagą to zawsze były dobre mecze i żałuje że nie mogę przyjść na stadion. Dziwi mnie niska frekwencja na meczach,przecież to 2 liga. Prawda jest taka że sport w stw pomału umiera i nie zatrzyma tego ten wasz Kotulski. Przy dobrym wietrze może sie stalówka utrzyma w barażach z tym składem. Ale co potem??? Mietek wiecznie grał nie będzie.

~38 | 2006-10-25 14:57

MEcZ W SOBOTE O 14 !!!

~łyli | 2006-10-25 15:34

podobno policja zaostrza monitoring na stadionie i na miescie. chcą wykryć co jest przyczyną słabej gry stalówki

~do łyli | 2006-10-25 15:57

Jakis ty kurwa głupi ja pierdole;/ Chyba sam jestes z tej policji jebana knago

~chwdp | 2006-10-25 15:58

policyjni sprawdzili juz interblock i teraz sprawdzaja poreby. wiemo tym bo sam musialem pirackie plyty zaniesc do piwnicy ;]
zaniedlugo beda w moim bloku i chyba odkrece dysk twardy od kompa i mi beda mogli obciagnac :D:D

~SSW | 2006-10-25 16:13

Wczoraj zaczeł się akcja psów, sprawdzają legalne oprogramowanie i sprzęt. Jeśli nie ma legalnego oprogramowania biorą dysk, i trzeba miec papiery na cały sprzent komputerowy.
mniej ich interesują mp3, filmy itp.

~łyli | 2006-10-25 16:30

facet wyluzuj troche bo obciach tu robisz sam sobie. każdy wie, że to był żart ale widocznie Ty nie jesteś w stanie poruszyć swoją pustą łepetyną. łącze się w bólu.

~kybyc | 2006-10-25 17:39

Jedno wam powiem, to ne jest zart. Byli u mnie zabrali dysk, troche lyt i bedzie wszczete postepowanie :(.

~pakistan | 2006-10-25 18:16

psiarnia zabiera z domów niewiem czy komputery czy tylko dyski w celu sprawdzenia czy mamy legalne oprogramowanie (czyli praktycznie kazdy z nas moze byc ukarany za lewego windowsa) w dalszym planie sprawdzaja pliki video czy nie ma tam nagrane czegos za co mozna ukarac dzisiaj dostalem takze info ze jak wjechali typowi na chawire to zabrali mu rowniez kasety video (VHS) i kserowane ksiazki szkoda nawet gadac o tym co sie dzieje juz nie maja sie do czego dojebac to szukaja gdzie tylko sie da najlepsze jest to ze nie mozna nic poradzic na ten proceder poniewaz wchodza legalnie z nakazami przeszukania i zabezpieczenia komputera nie zadajcie rowneiz gllupich pytan typu \"skad wiedza kto ma kompa\" dochodza do tego po adresach IP z tego co jest mi wiadomo jutro maja wjechac do MK-NET z tego co udalo sie mi rowniez dowiedziec to firmie MTM podobno odebrano licencje (bodajze za lewe oprogramowanie) jednym slowem ten /kraj staje sie krajem LEGALNEJ MAFII (czyt. policji) dlatego tez pozwole strzelic napinke z mojej strony

CHUJ W DUPE POLICJI !

~zzzz | 2006-10-25 19:07

ja tyle wiem ze wjechali na INterBLOCk i na poreby.. kto wie czy sie na diane tez wpierdolą ??!!

~Szym | 2006-10-25 19:15

Wiekszosc Uzytkownikow w Dianie ma lotne IP . Ale moga sie wjebac pomimo tego ?

~ktos | 2006-10-25 19:16

W tym tyg. stalowowolska policja przeprowadzila rewizje 27 mieszkan nalezacych do sieci komputerowej na ul. okulickiego i planuje nastepne, wiec jesli masz jakie nielegalne plyty zniszcz je lu schowaj i najlepiej odkrec obudowe by moc szybko odpiac dysk gdy do twoich drzwi zapuka policjant z nakazem

cennik policyjny
nielegalny windows - grzywna 800 zl
kazdy nielegalny program - 200 zl
kazda nielegalna mp3-ojka- 3zl
plus do trzech lat kary pozbawienia wolnosci

PODAJ DALEJ

nie wiem czy to prawda !?

~kibic stali | 2006-10-25 19:45

podobno wjechali juz w okolice bialych

a w temacie meczu Admin zrob juz newsa omeczu z Jaga

~mac | 2006-10-25 20:05

na diane juz weszli

~ole | 2006-10-25 20:58

hahah mojemu kuplowi zabrali kompa i 5tys do zapłaty oddadza kompa jesli zapłaci 5tys ; //

~:) | 2006-10-25 21:16

to ja bym to popierdolil za 5 tys kupilbym sobie wyjabanego kompa:D

~eee | 2006-10-25 21:45

a gdzie twoj kumpel mieszka??? i czy prawde gadasz??!!!! odpisz

~jebać!! | 2006-10-25 22:20

Jebać policje

~anonim | 2006-10-25 23:47

Drżyjcie piraci 25.10.2006
Zatrzymany sprzęt komputerowy i masowe przesłuchania to wynik akcji przeprowadzonej przez stalowowlską policję przeciw piractwu komputerowemu. Kontrola była nastawiona na system operacyjny Windows i biurowy Office, a także na pliki muzyczne i filmowe.

~GST | 2006-10-26 00:07

Popierdoliło się w głowach.

~aq | 2006-10-26 02:59

~kibic | 2006-10-26 07:40

jak oni to robia ?? wchodza np do MTM i tam sprawdzaj kto ile i co sciaga a potem jada po wszystkich czy tylko po tych osobach co sciagneli najwiecej ??/?? czeka na odp

~johnny | 2006-10-26 10:43

nie wiem o czym tu piszecie ,ale przeciez nie musicie chyba otwierac drzwi policji,maja jakis nakaz ?a poza tym panowie ,odbiegamy od tematu ktorym jest STALOWKA.ZOBACZCIE-- www.90minut.pl/news.php?id=463715

A CO ROBIA NASI PSEUDODZIALACZE?ILE TAK MOZEMY PRZETRWAC DALEJ.nie ma kasy ,nie bedzie pilki na 2 ligowym poziomie.PREZESINY-OBUDZCIE SIE!

~ziomek | 2006-10-26 11:14

to po jaką cholere jest internet??!!po co wogóle są udostepniane pliki mp3 i inne tego typu skoro mozna mozna za sciagniecie ich pujsc siedziec!!co za pojebany kraj,najlepiej to niech wogóle zlikwidują internet i bedzie po ptakach,nie mają sie juz do czego przyczepic??

~Miniek | 2006-10-26 11:55

Psy wjezdzaja do domu z nakazem imienny od prokuratora - wiec jak otworzysz im drzwi to i tak wejda na chate chociazbys robil niewiadomo co.

~marko | 2006-10-26 13:07

kibicom Stalówki polecam portal www.magazynpilkarski.pl relacje live z II ligi, galeria zdjęć kiboli :) i profesjonalne video z meczu Zawisza Bydgoszcz - Stal Stalowa Wola

~UWAGA | 2006-10-26 13:23

Gliniarze chodzą po mieszkaniach razem z prokuratorem!

~... | 2006-10-26 13:30

www.magazynpilkarski.pl/ - zapodaj adres do tego filmu Stalówki z Zawiszą.

~menda | 2006-10-26 13:43

Dzisiaj chodzili po Siedlanowskiego , widziałam jak nosili kilka kompów!! Jezdzą polonezem!
CHWDP - chowaj windowsa do piwnicy :)

~nalot | 2006-10-26 13:56

Już skonfiskowano ponad 100 komputerów z twardymi dyskami.

~ehh | 2006-10-26 14:38

tak tak to prawda kumpel mieszka koło białch 5tys kary ! maja nakaz na przeszukiwanie domu, piwnicy a nawet samochodu !!!

Ps. ale z tym samochodem to niewiem cza na serio

100% INFO !!!

~bolo | 2006-10-26 15:19

To jest strona kibiców a nie legalnego oprogramowania. Wracając do tematu już w sobotę każdy niech będzie 30 min przed meczem na młynie. Każdy w szaliku. Bierzcie kumpli musi byc nas duzzooo. Co do oprogramowania ... trzeba mieć legalne i nie dygać. Pozdro

~.. | 2006-10-26 15:36

Ale komputer jest konfiskowany bo ktoś posiada np. piosenki z internetu czy gry od znajomego.

~zzzzzz | 2006-10-26 16:00

LUDZIE PROszE O KONKRETNE INFO !! O KTÓREJ JEST MECZ 14 czy 14.40 bo mam jeszcze plakaty do rozwieszenia a nie chce ludzi w błąd wprowadzać !!

~stal | 2006-10-26 16:03

ale wy jestescie obsrance z tym windowsem!

~pirat | 2006-10-26 16:30

a ile tak wogóle kosztuje oprogramowanie??

~cycu | 2006-10-26 16:35

MECZ W SOBOTE O 14 !! to było pisane juz kilka razy.. jak ktos chce niech zadzwoni do klubu i sie przekona.

********************************
przydało by się okienko wyskakujace zaraz po wejsciu na strone z informacją o meczu z Jagą (tak jak przed meczem z kszo)
PS. poza tym na stronce jest wpisany zły dzien meczu, powinno byc 28.10 a nie 29.10, t tak na marginesie
********************************

~gf | 2006-10-26 16:48

Obecnie gliny przeszukują mieszkania na osiedlu tysiąclecia w Nisku.

~lol | 2006-10-26 17:46

windows xp home 400zl , windows xp profesional 600zl

~Grzech | 2006-10-26 18:44

Mam nową nazwedla soviaków resovia 63 rzeszów JAGA SIARA PRAWDZIWE kLUBY POLSKI

~Piotrek | 2006-10-26 18:49

90minut.pl/news.php?id=464113 !!!!!!!!! JEDZIEMY :D

~Zatorze | 2006-10-27 07:30

[*] 27.08.2004 [*]

Byłeś, Jesteś i Będziesz W Naszej Pamięci !!

~Guliani | 2006-10-27 10:30

~siarkoholik | 2006-10-27 11:03

Jutro was dopadniemy (4 autokary zamówione 190 os. jedzie z Tarnobrzega)
JAGA&SIARKA najlepsza zgoda w Polsce jest!!

~19Stalówka38 | 2006-10-27 11:14

Kurwa Jutro mwszyscy na młyn a i ten siarkoholik moze na gałe wylizać.Pewnie to jakiś Noob Ma 14 lat ledwo oderwal sie od suta starej a jush jedzie dostac wpierdol w Stalowej Niech sie cwel uczy Kto Rządzi podkarpaciem!!BZC

~qqq | 2006-10-27 11:57

--SIARA-FUJARA-OBCIAGARA--.......................................................................... .............................................................................................JAGIELL ONIA PGR-

~pewniak | 2006-10-27 12:50

jadzia zawita na bank! wraz ze swymi zgodami . bezodbioru!

~Stalówka BZC | 2006-10-27 12:58

Dopaść do możesz swojego siurka jak chcesz go poczochrać przed spaniem.

~BZC_PRB | 2006-10-27 13:01

No bardzo fajnie,ze chloapki z Jagi sie do nas Wybieraja,moze dzieki temu bedzie ciekawszy mecz:),a jeszcze jedna bardzo dobra wiadomosc Jedziemy na Lechie do Gdanska:).Informacja bedzie na meczu dla tych co beda chetni na ta dosc \"ciekawa\" wycieczke

~kris | 2006-10-27 13:01

trzy oryginalne windowsy -millenium , 98 oraz 95 ma do opchnięcia

~do kris | 2006-10-27 13:08

schowaj se chopie do piwnicy [tylko szybko]

~kris | 2006-10-27 13:17

kontakt do windowsow: kristan@interia.pl --moze kogos uratują przed kara-kontrolą.

~siarkoholik | 2006-10-27 13:19

Juz jutro przekonacie sie że na podkarpaciu jest tylko jedna godna rządząca ekipa KS SIARKA Tarnobrzeg!! A viva a viva nasz KS!!
Jage pozdrawiamy!! I w sile ok. 150 uderzymy na stalówke i grupe BZC która pokłony nam odda!!

~eeee | 2006-10-27 13:55

ty siarkocholik a iloe wpada jagi????????!!!!!!!!!! bo do was to nie wiadomo hehe

~siarkoholik | 2006-10-27 14:11

Jagi jedzie 2 autokary napewno, 3 bedzie jesli beda chętni czyli wspólne siły obliczamy na 350 os.
I ładnie pokłonić się dla nas!
JAGA&SIARKA NAJLEPSZA ZGODA W POLSCE JEST!

~kibic | 2006-10-27 14:32

SIARA SIARA WYPERDALA !

~lol | 2006-10-27 14:38

Koleś dobrze gada. Polać mu!

~orzech^ | 2006-10-27 14:48

PRZYPOMINAM, ZE KTO CHCE NABYĆ KTÓRYŚ Z KUBKÓW STALÓWKI, NIECH PRZYJDZIE DZIŚ, TJ. PIĄTEK 27.10.06 O GODZ. 17.00 POD BAZYLIKE (POMNIK PAPIEŻA)
BEDE CZEKAŁ Z KUBKAMI.
POZDRO

~xXx | 2006-10-27 16:00

dzisiaj pojechali ci od sprawdzania kompow o godz 15:30! koles od informatyki mi mowil!

~jjj | 2006-10-27 16:36

ale gdzie pojechali sprawdzać? czy wrócili do rzeszowa i koniec ze sprwdzaniem?

~rewr | 2006-10-27 16:58

gdzie pojechali ???????

~lol | 2006-10-27 17:44

jeden do rzeszowa , a dwoch gdzies dalej , a psy ze stalowki siedza w budzie. Powrót za 3 tygodnie!

Wyciagac Dyski!

~pakistan | 2006-10-27 17:51

panowie jutro cała polska będzie oczekiwała tego co zaprezentują kibice stalówki bo jest to pierwszy w tym sezonie mecz u siebie gdzie przyjeżdża godna uwagi ekipa a więc zmobilizujcie się i przyszykujcie gardła pokażmy że kibice stalówki zasługują przynajmniej na drugą ligę do zobaczenia jutro na sektorze kto może niech nie przychodzi na ostatnią chwilę

~boluś | 2006-10-27 18:06

no jagielonja jutro przyjezdza nie jest okreslona liczba ale z tego co czytałem w komentasrzach na stronce jagieloni bedzie ich sporo sektor B JUTRO WSZYSCY

~Adam | 2006-10-27 18:29

Witam . Przypominam wszystkim o tym ze jak cos mecz bede jutro rozwniez sprzedawąl wejsciowki !Tak ze nei kupujcie w kasie tylko u mnie !!

~ffff | 2006-10-27 18:31

SOBOTA MECZ O 14 TEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA 1000%%%

~ekipa widmo | 2006-10-27 19:02

to jutro nam Jaga pokaze co to jest doping ale My nie mozemy byc gorsi i moze wkacu cos z naszym dopingiem ruszy a nie non stop oklepane 4 przyspiewki. Moze by tak Pan \"wodzirej\" z autokaru pare piosenek ktore byly spiewane w czasie powrotu. zarzucil jutro ? bylo pare starszych piosenek i nie tylko.
Pozdrawiam

~19Stalowka38 | 2006-10-27 19:13

Popierwsze jaga ma przyjechac w skladzie oklo jednego autokara tak pisez nawet na forum a znajoc siare to nie przyjedzie bo szkoda im kasy !!Chuj w dupe Siarce!!!!
POZDRo Dla Ziomów z Sovi i Racova

~19Stalowka38 | 2006-10-27 19:13

Popierwsze jaga ma przyjechac w skladzie oklo jednego autokara tak pisez nawet na forum a znajoc siare to nie przyjedzie bo szkoda im kasy !!Chuj w dupe Siarce!!!!
POZDRo Dla Ziomów z Sovi i Racova

~GRZECH | 2006-10-27 19:51

Przepraszam a w Jagodowej Woli to mają stadion czy grają jak koledzy z sovi na ściernisku.
Jaga Jaga Jagiellonia

~stal | 2006-10-27 19:55

ale napinka ze strony GRZECHA :| wstyd stary .. przyjedz zobaczysz

~STALÓWKA | 2006-10-27 20:41

Na forum Jagielloni wyczytałem że Jaga ma zamówione 2 autokary a 3 Siarka. Więc może ich być ok. 200 głów. Fajnie że jakaś porządna wkipa wkońcu zawita na Hutniczą. Licze na przyśpiewke Jagielloni \" Tylko Ty...\" :D Pozdro dla kibiców Stalówki. Jutro wszyscy na młyn!! Ave Stalówka

~stal | 2006-10-27 20:59

Liczymy na ekipy z RESOVI I RACOVA.

~do STALOWKA | 2006-10-27 21:16

moglbys przeslac link do tego forum?:) z gory dzieki

~Stalówka | 2006-10-27 23:06

Stalówka spędziła 4 sezony w I lidze. I było to jeszcze nie tak dawno...

~Mateusz | 2006-10-27 23:21

Przychodzimy jutro w barwach (szalik, koszulka)?

~.... | 2006-10-27 23:59

Nie, przychodzimy w różowych majtkach na szarych spodniach, oraz żółtej podkoszulce :|

Oczywiście, że w barwach.

~o.rydzyk | 2006-10-28 01:03

Admin weź wy***** te komenty i księge w pizdu.
teraz jak tu wchodze to widze samą błazenade.....koledzy z sosnowca i z bielska ostatnio ze mnie ryli że takich szczurów mamy

~bolo | 2006-10-28 09:16

Do Adama:a gdzie będziesz dokładnie stał bo wiesz nie każdy Cie kojarzy :P Pozdrawiam

~Stalowiak | 2006-10-28 09:51

DZISIAJ CAŁY STADION BĘDZIE SPIEWAŁ!!

KTO NIE SKACZE TEN ZA SIARKA HEJ HEJ!!

STALÓWKA WSZYSCY NA SEKROT B I MAMY ZAPEŁNIC CAŁY SEKTOR!! CALUTKI czy przyjezdzają ziomki z Częstochowy?? iResovi??;>

~bolo | 2006-10-28 09:53

Masz już nowy news tam wpisuje wszystko o meczu :) Chciałbym żeby cały stadion śpiewał ale to chyba nierealne. Jedynie co można liczyć to na pomoc lewej strony krytej. Pozdrawiam

~xXx | 2006-10-30 15:32

Siara juz nie ma zgody z Jaga

~P4TuS | 2006-11-10 22:44

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434 kliknij , prooszę! Zapewniam ,zę to nie wirus! To nic nie kosztuje, lecz klikając pomagasz mi :)

~P4TuS | 2006-11-11 22:01

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434 prooszę, klikajcie! To nic nie kosztuje,lecz klikając pomagasz mi :) Zapewniam ,że to nie wirus :) Za każdy klik jestem ogromnie wdzięczna :) bu$ka :*

P.S sorry za spam :(

~Shadz | 2006-11-11 23:23

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=d761c471 prooszę, klikajcie! To nic nie kosztuje,lecz klikając pomagasz mi :) Zapewniam ,że to nie wirus :) Za każdy klik jestem ogromnie wdzięczna :) bu$ka :*

~P4TuS | 2006-11-12 22:20

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434 prosze, klikajcie tutaj =) to nie wirus zapewniam :)

~P4TuS | 2006-11-14 19:18

Witam =) Zapraszam serdecznie na tą stronkę www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434 to nic nie kosztuje, a klikając na to bardzo mi pomagacie. Zapewniam ,że to nie jest płatne ani żaden wirus! Zapraszam =))

~jak | 2007-09-28 13:29

... A MOTOR NAJWIĘKSZĄ KURWĄ JEST

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1792) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1105) » Vielitz44 (1077)
» Filip kacper k. (948) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (602)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 45 726 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 23 809 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 076 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 183 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.03016