Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Lechia Gdańsk - STAL (sobota 18 listopada) godz.12.00

Lechia Gdańsk - STAL (sobota 18 listopada) godz.12.00

W związku z Dniem Niepodległości oraz wyborami mecz Stalówki został przesunięty na 18 listopada.

Na mecz ten będzie organizowany wyjazd - koszt około 50 zł .

Odblokowana została także KSIĘGA GOŚCI.


Dokładne informacje odnośnie wyjazdu pojawią się w poniedziałek.

Komentarze (72)

~Jurek | 2006-11-11 13:08

---------------------------------------------------
Pawel moj glos takze masz - pamietam:
Okreg 1, Lista nr 20, Poz. 1

Pozdrawiam
Powodzenia

~tatra | 2006-11-11 13:20

kto niejedzie ten z milicji hej hej!!!

~xyz | 2006-11-11 14:24

jezeli zostal przesuniety na 11 listopada tzn ze juz jest po meczu

~aaa | 2006-11-11 14:26

wlasnie popaw to ktos nie na 11 tylko z 11

~fotor | 2006-11-11 14:41

w cenę jest wliczone jakies zarcie??

~yhy | 2006-11-11 15:11

tak sniadanie i obiadokolacja przyszykowana przez kibicow lechii! kurwa co za pytanie:/ otrzasnij sie czlowieku

~steryd | 2006-11-11 15:19

hehe i jeszcze zapomniales o deserze :D mam prosbe jak by ktos wkleil link do stronki sokola

~dring77 | 2006-11-11 15:41

I co wy chcecie tam pokazac?
Nalesniki,pojada po was.

~... | 2006-11-11 16:38

\"koszt około 50 zł\"

Pewnie będzie 50 zł na sam autobus + 10 zł na bilet + 5 na bilety dla Rakowa i Resovii. Z 55 zł, które miały być, zrobi się 65 :(

~do fotro | 2006-11-11 17:04

Tak kubełek kibica i krata browara na głowe

~Biała Mewa | 2006-11-11 17:25

a bilety dla stali rzeszow tez liczcie ! to razem 70 zl do zobaczenia na meczu

~?Karol? | 2006-11-11 18:00

Widać że żyd ma poczucie humoru...
pośmiejmy sie razem z waszego nieszczęścia...hahaha

~Biaa Mewa 2 | 2006-11-11 19:00

A podatek 19% bo ten co zbiera w myśl ustawy podatkowej jest zobowiązany do uiszczenia podatku w wysokości 19% od kwoty którą zebrał na zbiórce społecznej jaka nie wątpliwie jest taka zbiórka pieniędzy minus kwota wolna od podatku w wysokosci 135 zł. Kwota zebrana mogła by być zwolniona z podatku jesli pieniadze zostana przeznaczone na cele społeczne w myśl tej ustawy Dz. U. 145 POZ. 3,
Pozdro dla kumatych!.

~!kto! | 2006-11-11 19:15

weż sie żydzie nie gaś!!!

~kibic | 2006-11-11 20:46

ja zapytalbym o jabola moze da sie go sciagnac zawsze zagra cos w 2 lidze niz w 3 a grzl dobrze a napastnik jet nam potrzebny

~kynio | 2006-11-11 21:02

tak kurwa do dobrych gier trzeba nam sniegu!

~P4TuS | 2006-11-11 21:44

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434 prooszę, klikajcie! To nic nie kosztuje,lecz klikając pomagasz mi :) Zapewniam ,że to nie wirus :) Za każdy klik jestem ogromnie wdzięczna :) bu$ka :*

~mario_stw | 2006-11-11 22:15

Pawełłłłł jaki się zrobiłeś łaskawy----------rewelacja---------zajebista kiełbasa przedwyborcza----odblokowałeś w samą pore KSIĘGE GOŚCI na dzień przed wyborami!!!!!Zajebisty z ciebie kibic STALÓWKI............z pozdrowieniami zawsze-----------------FORZA ZETKAESIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

~zetkaesiak | 2006-11-11 22:20

Kibice z całej polski muisieli czekać na przedyborcze posóóóóóóniecie pana Pawła!!!!!!

~mario_stw | 2006-11-11 22:25

Kto chce posówać pana P.niech DODA omentaż!!!!

~afsadfa | 2006-11-11 22:46

Paweł(admin) zrob tak zeby komentarz wpisac nalezy sie zarejestrowac. Albo jak nie chcesz to BANUJ na IP !!!!!!!!!!!!!!!! - te głupie wpisy

~xxx | 2006-11-12 09:28

do gdanska w lini prostej jest jakies ok 495 km

~P!otrek | 2006-11-12 10:06

Do Gdańska jest 577 km najszybszą trasą. Mecz odbędzie się w terminie bez najmniejszych wątpliwości. Temperatury powyżej 10 stopni przez prawie cały tydzień. Wszystko układa się doskonale.

~kierowca | 2006-11-12 13:52

W planach wyjazdu jest pobyt na plaży i kawa u Wałesy

~Shadz | 2006-11-12 15:17

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=d761c471 prooszę, klikajcie! To nic nie kosztuje,lecz klikając pomagasz mi :) Zapewniam ,że to nie wirus :) Za każdy klik jestem ogromnie wdzięczna :) bu$ka :*

~Tadeusz | 2006-11-12 15:49

wypierdalaj z tym spamem
zbanujcie tego debila!

~orzech^ | 2006-11-12 15:55

Zostało jeszcze ok. 25 kubków !!!
jak ktoś chce jeszcze kupić, walić na gg - 8514650 lub kom-696687229 !!!!
POZDRO !
i14.tinypic.com/2mhzscm.jpg

~GringoLG | 2006-11-12 19:07

To co wpadacie do nas ?? :) Nie piszcie tu o wyborach albo jakis bzdetach typu linki ... tylko o temacie czyli wyjazd do Gdańska .
Zapraszamy ...

~op | 2006-11-12 19:19

wyjazd ma byc po45 zł tak było zakładane a nie 50 a moze 55

~BZC Banda | 2006-11-12 19:33

Do kibiców Lechii i innych pajaców którzy się tutaj wpisują. Chuj cię to obchodzi. Nie musisz tutaj walczyć z klawiaturą żebyśmy pojechali. Jeździmy z własnej woli a nie dlatego że jakiś lamus wchodzi tutaj i poucza nas czy jedziemy czy nie itp. Jak ty lub ktoś inny ma tego typu pytania to niech się dobrze rozejrzy po stronie czy forum a znajdzie odpowiedź bez zadawania 4 razy to samo pytanie.

~STALÓWKA !!! | 2006-11-12 20:48

Mam do sprzedania korki ADIDAS orginalne ze skóry rozmiar 36-37 w bardzo dobrym stanie Jeśli ktoś jest zainteresowany to prosze o kontakt na gg:2668381 i wtedy dam wszystkie informacje na ten temat

~wybory | 2006-11-12 21:17

nieoficjalne informacje :
wybory na prezydenta SW wygrał Janusz Kotulski(25,7%) przed Janiną Sagatowską (21,3%) i Andrzejem Szlęzakiem (12,3%)

II tura za 2 tygodnie.

~bułka | 2006-11-12 21:37

jak można było głosować na Kotulskiego popierdolony ten kraj jebac was

~ekhmm | 2006-11-12 21:39

Skad masz takie info. Jak nawet na oficjalnej stronie wyborow tego nie ma ? :/ Nie pisz glupot jak nie iwesz, bo wyniki beda jutro okolo poludnia.

~wybory | 2006-11-12 21:39

a jak Paweł kiedy bendzie wiadomo cos o radnych

~yyy | 2006-11-12 21:44

zna ktos strone internetowom echa dnia??

~echodnia.eu | 2006-11-12 21:56

~miraz | 2006-11-12 22:16

niestety Janusz Kotulski najprawdopodobniej poza czolowa dwojka:( Informacja z jednego ze sztabow wyborczych, po sprawdzeniu wynikow z 4 okregow kotulski plasuje sie na miejscach 3-4. mam nadzieje ze mimo wszystko przejdzie do drugiej rundy bo to chyba jedyna osoba z kandydujacych ktora wziela by sie za to miasto, a co najwazniejsze za klub :(

~P4TuS | 2006-11-12 22:18

www.fanclub-spiel.de/join.php?l=8d732434 prosze, klikajcie tutaj =) to nie wirus zapewniam :)

~hehe | 2006-11-12 22:39

Kononowicz mial w Bialymstoku 3,5% buhehe ale w sumie spoko koles :P

~?Karol? | 2006-11-12 23:21

P4tus weź sie uspokuj z jakimś pierdolonym tokio cwelem i nie spamuj!!

~?Karol? | 2006-11-12 23:22

Całkiem nie oficjalne info...
Wybory pierwosze 3 miejsca:
1.Jerzy Augustyn
2.Andrzej Szlęzak
3.Janusz Kotulski
jak coś to nie wyżywac sie na mnie:P
PZdR

~?Karol? | 2006-11-12 23:25

Z resztą sam już nie wiem co innego wszędzie piszą...:
O godzinie 22.30 wiadomo było, że w pięciu na sześć okręgach wyborczych w Stalowej Woli wygrał Andrzej Szlęzak, obecny prezydent miasta. Jednak dojdzie do drugiej tury. Szlęzak miał ośmiu rywali.

Wyniki o wygranej Szlęzaka są nieoficjalne. Zgadzają się jednak z sondażem, jaki dziennikarze „Echa Dnia” przeprowadzili przed lokalami wyborczymi w Stalowej Woli, pytając 322 osoby.

Sondaż pokazuje tylko tendencje, a te są następujące: Andrzej Szlęzak, Komitet Wyborczy „Samorządność i Praworządność” – 113 głosów, 35,1 proc.; Janina Sagatowska - Prawo i Sprawiedliwość – 73 głosy, 27,7 proc.; Janusz Kotulski, Komitet Wyborczy „Stalowa Wola Naprzód” – 65 głosów, 20,2 proc.; Alfred Rzegocki, Komitet Wyborczy Alfred Rzegocki – 32 głosy, 9,9 proc.; Janusz Zarzeczny, Platforma Obywatelska – 20 głosów, 6,2 proc.; Jerzy Augustyn, Komitet SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci – 11 głosów, 3,4 proc.; Artur Pychowski, Komitet Wyborczy Forum Mieszkańców – 5 głosów, 1,6 proc.; Bogdan Wikiera, Samoobrona – 2 głosy, 0,6 proc.; Marian Kolasa, Liga Polskich Rodzin – 1 głos, 0,3 proc.

Źródło Echo Dnia

~ak | 2006-11-13 00:19

No i POLEGL ten Wasz kretyn kotulski. Zobaczycie jeszcze na tym dobrze wyjdziecie. Tylko nie zaniedbujcie szansy. Nie biadolcie po forach, ze nie macie stadionu tylko robcie cos w tym kierunku zeby go miec, pikietujcie przed urzedm miasta, wysylajcie petycje, ruszcie dupy zza klawiatur i pokazcie nowemu prezydentowi, ze Chcecie CHcemy nowego stadionu, ze Stalowa Wola MUSI MIEC STADION. KIBICE nie jestescie sami i wielu podpisalo by sie pod ewentualnymi petycjami. ZACZNIJCIE WALCZYC O STADION JUZ DZIS !!!! i BADZCIE W TYM WYTRWALI TEGO WAM ZYCZE!!!! A STALOWCE WYGRANEJ Z LECHIA.

~Antek | 2006-11-13 01:50

odnosnie wyjazdu do Gdanska:
czy jest planowane wbiegniecie na murawe w razie niekorzystnego wyniku dla ZKS?
pytam bo nie wiem czy zabierac kominiarke (musze pozyczey od kumpla w razie czegos). pytam rowniez bo widzialek komentarz \"kto nie skacze ten z milicji\".
pozdro dla kumatych

~bulu | 2006-11-13 09:17

tak jest planowane WEZ ZE SOBA KOMINIARE I SIKIERE !! no i po co antek zasmiecasz durnymi wpisami newsa?

~aaa | 2006-11-13 09:19

info na 100% do 2 tury przeszla Sagatowska i Slęzak

~naprzod | 2006-11-13 09:20

tak jak przypuszczalem,szlezak i sagatowska w drugiej turze......kotulski to sie nadaje ,ale na mlyn [razem z radnym klima i don wasylem]

~El | 2006-11-13 09:34

UWAGA !!!!! To komentarze na str. kibiców \"STALóWKI\" Jeźeli ktoś ma ochotę komentować Wybory Samorządowe to niech wypierdala na str. dotyczące wyborów.... A swoje własne komentarze niech zachowa dla siebie lub wypisuje je dumnie na wyborczych stronach... Jeśli mu mało to z tej nieogarniętej podniety niech idzie i zrobi laske swoim kandydatom... Być może wtedy szczytuje i przestanie się udzielać w niewłaściwych miejscach.

~kolo | 2006-11-13 11:09

Dokaldnie popieram poprzednika piedolic wybory,a swoja droga i pierdolic Sagatowska i Slezaka.Pawel i jak masz wystarczajaco duzo glosow??

~adamo | 2006-11-13 12:47

Sagatowska duzo wiecej juz by zrobila od tego waszego Kotulskiego.Wogole od kilku dni to forum zmienilo sie na forum wyborcze.Nikt nie pisze o najblizszym meczu tylko wszyscy o wyborach i ich wynikach.A wracajac juz do polityki z panow Streciwilka i Drabika to tacy politycy jak i pilkarze.A inaczej mowiac jak z koziej dupy trabka ale to juz szczegol.

~do adamo | 2006-11-13 12:54

Adamo wes mi napisz co Sagatowska zrobla by do Stalowej?Ta baba byla juz jak sie nie myle w sejmiku wojewodzkim i co zrobila??Zreszta ona jest z Tarnobrzega,wiec watpie by robila cos dla Stalowej,raczej chodzi jej o stolek by sie nachapac chajsem.Zreszta mniejsza o wybory teraz bedzie wyjazd na Lechie i o tym teraz powiennismy myslec i pisac a nie o Wyborach

~hoolies | 2006-11-13 15:08

Zapytajcie koledzy kibice o stadion jedną z 3 osob, ktora weszla do rady miasta z list Pana Kotulskiego.
Zapytajcie Panią Rehorowską czy Wam wybuduje stadion. Dla zainteresowanych polecam sciagnac z diany albo stelli filmik z sesji rady miasta, kiedy byla debata na temat stadionu... Wypieprzyli ja z LPR w koncu, to polazla do Kotulskiego :) Powodzenia... MĄDRY POLAK PO SZKODZIE!

~alf | 2006-11-13 15:52

heheeheheehe papa kotulski, mieszkancy stalowej woli sciemniaczom powiedzieli nie, nie i jeszcze raz nie

~Miniek | 2006-11-13 16:07

Powiem tyle - niech nikt kto nie byl na wyborach niech sie nawet nei odzywa w temacie wyborow.
Teraz stadion bedziemy widzieli - na projekcie przed nastepnymi wyborami.
Nie chodzi mi tutaj o wybor samego prezydenta ale ludzi do rady miasta.

A wiecie dlaczego tak wyszlo a nie ianczej - bo dziadki i babki chodza na wybory i moga wybrac kogo beda chcieli. A mlodzi ludzie maja wszytko w dupie ale to oni beda musieli jezdzic za robota po chuj wie jakich krajach.

~Lechia | 2006-11-13 19:00

Siema mam pytanie w jakie mniej więcej liczbie przyjedziecie (o ile w ogóle) piszcie na gg 975374.Będe wdzięczny i mam nadzieje że będzie was chociaz 20 to będzie dobrze :) szacunek dla was jeśli przyjedziecie

~do Lechia | 2006-11-13 19:37

Sam zobaczysz w dniu meczu ilu nas będzie. A co do tego czy organizujemy wyjazd możesz poczytać na tej stronce :)

~Biała Mewa | 2006-11-13 20:04

mialo byc info dokladniejsze z tym wyjazdem :)) wiec kiedy bedzie ?

~STALÓWKA | 2006-11-13 20:55

Admin może by tak zrobić taki test \"Co wiesz o Stalówce\"? Byłyby tam pytania ( np. Ile sezonów Stalówka spędziła w I w II i w III lidze, Z kim Stalówka zagrała pierwszy mecz w I lidze i jaki był wynik, Największy sukces... itp. itd. ) i za każde pytanie 1 punkt. Byłby ranking: 1, 2, 3 miejsce... Co o tym myślisz/myślicie? Pozdro

~gaaaaaaaa | 2006-11-13 20:55

Niestety Paweł nie dosta sie do Rady Miasta

~orzech^ | 2006-11-13 21:42

Zostało jeszcze ok.20 kubków !!!
jak ktoś chce jeszcze kupić, walić na gg - 8514650 lub kom-696687229 !!!!
POZDRO !
i14.tinypic.com/2mhzscm.jpg

~fg | 2006-11-13 22:30

Po ile sa te kubki ??

~aaa | 2006-11-14 08:27

SPORT. Nowi piłkarze na treningu Stali!
Trzech nowych piłkarzy pojawiło się na treningu drugoligowej Stali Stalowa Wola!
Aż ze Szczecina, z tamtejszej Pogoni, przyjechali na trening „Stalówki” Dariusz Skuratowski i Michał Daniłoś oraz Marcin Grunt, były gracz Zagłębia Sosnowiec.

- Skuratowski gra jako napastnik – mówi Sławomir Adamus, trener Stali. – Daniłoś to bramkarz, a Grunt - środkowy pomocnik. Nowi piłkarze będą u nas do czwartku.

~Wyborca | 2006-11-15 15:14

Ile głosów dostał Paweł Szwajka w wyborach?

~Biała Mewa | 2006-11-15 19:53

ok wezme wam te koszulku ! tylko napisz ile potrzebujecie ! 30 wystarczy?

~tadzik | 2006-11-16 08:44

jaram sie ;-) za niedługo GDańsk;-)

~st | 2006-11-16 15:12

gdzie kurwa zniknelo ponad setka wypowiedzi w tym wątku-komus sie pojebalo czy co

~Lechista | 2006-11-16 19:28

zostaly skasowane obelgi...

~pakistan | 2006-11-16 20:14

jak by byl zachowany jakis poziom kultury to byly by wszystkie komentarze a ze bylo inaczej (mnostwo napinki i wyzwisk) to admin zrobil z tym porzadek

jara cie czytanie glupot ?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 58 487 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 90 471 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 18 826 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 17 064 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01183