Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Stalówka" bez licencji ?!

Wygląda na to, że kłopoty z licencją będą w Stalowej Woli pojawiać się co pół roku. Przypomnijmy, że po powrocie Stali do drugiej ligi, po trzech latach nieobecności, zespół trenera Sławomira Adamusa musiał rozgrywać w pierwszej części rundy jesiennej w roli gospodarza mecze w pobliskich Gorzycach, bo stadion w Stalowej Woli nie został na czas zmodernizowany i nie spełniał warunków licencyjnych PZPN. Teraz temat powraca, sprawa rozbija się o kamery do monitoringu stadionu.

PIENIĘDZY NIE BĘDZIE

- Klub załatwił te kamery w rundzie jesiennej od Telewizji Stella w Stalowej Woli, to był wyraz naszej dobrej woli - mówi Marek Jarecki, dyrektor Stali. - Kupił je Wodex, spółka, w której Stal ma większość udziałów. Firma wyłożyła pieniądze na monitoring, chociaż nie narzeka na ich nadmiar. Mieliśmy jednak obiecane od miasta, że w budżecie na 2007 rok znajdą się już środki na monitoring, zapewnił nas o tym dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Tadeusz Duszyński. Nasze kamery wróciły więc do Wodeksu i służą do zabezpieczenia hotelu czy rozlewni wód.
Ale okazuje się, że pieniędzy z miasta na kamery nie będzie. A Stali też na to nie stać.
Marek Jarecki tłumaczy, że Wodex nie może służyć swoim majątkiem spełnianiu zadań, które należą do miasta. Inne kluby w Stalowej Woli nie dopłacają do modernizacji swoich obiektów, jak choćby lekkoatletyczna Sparta czy Miejski Klub Tenisowy. Dlaczego więc oczekuje się tego od Stali?

NIE POŁOŻY GŁOWY

- Mieliśmy w planie budżetowym na 2007 rok pozycję dotyczącą zakupu kamer do monitoringu stadionu - przyznaje Tadeusz Duszyński, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. - To koszt 55 tysięcy złotych, ale został skreślony.

Dlaczego? Okazało się, że mamy poważne problemy z naszą halą sportową, przecieka dach. To naprawdę poważna sprawa, bo jeżeli nic nie zrobimy, to nadzór budowlany może zamknąć obiekt. I nie będą mieli gdzie grać pierwszoligowi koszykarze Stali. A mamy jeszcze wydatki na dokończenie krytej pływalni i modernizację stadionu na "Piaskach”.
Okazuje się, że radni miejscy chcą przesunąć pieniądze przeznaczone na te cele, by jednak zakupić monitoring.

- Ja się na to nie zgodzę, nie będę narażał czyjegoś życia, jeżeli nie naprawimy dachu - deklaruje Tadeusz Duszyński. - Wkroczyć mógłby wtedy prokurator, nie będę pod to "kładł głowy”. Gdyby prezesowi Stali i jednocześnie Wodeksu, Bronisławowi Żakowi, zależało na piłkarzach, to by te kamery na stadionie zostawił...
Na razie mamy więc pat, obie strony nie widzą skutecznego rozwiązania. A w Stalowej Woli w styczniu był już przedstawiciel PZPN, Krzysztof Smulski, by sprawdzić stan obiektu. - Jeżeli nic się nie zmieni, to piłkarze Stali będą grać w Gorzycach w rundzie wiosennej - przewiduje Marek Jarecki.

 


Źródło: Echo Dnia

Komentarze (219)

~TTJ | 2007-01-24 11:19

\"Chuj z działaczami STALÓWKA-Jestesmy z Wami \"
Strasznie przejebane ze w naszym zarzadzie mamy takich debili... straszna patologia. Pozyjemy zobaczymy, ale jak bedziemy musieli jezdzic do wioski ogladac mecze to ja dziekuje. Musimy uswiadomic tym cwelom ze Stalowka to nie kosz tylko przede wszystkim Pilka nozna i zrobic cos w tym kierunku... Proponuje przyjsc na ktorys ze sparingow naszych pilkarzy z jakims transparentem albo cos w tym stylu ...

Pozdrawiam! i chuj w dupe duszynskiemu

~El | 2007-01-24 11:52

Do TTJ......
Ja przyjdę i głośno ,zdecydowanie wypowiem swoje racje i pomanifestuję .!!!!!!!!!!!!! ALE POD WARUNKIEM żE TY ZROBISZ TRANSPARENT CZY COś W TYM STYLU...!!!!!!!
Gadać głupoty to każdy umie a jak przyjdzie co do czego to Wy zróbcie Wy idzcie Wy załatwcie.......A jak nie to i tak nic z tego....
Nie rozumiem tak zdecydowanych tekstów że na wiosne gramy w Gorzycach ?????
A co to kurwa jakiś rezerwowy stadion tam mamy ?
To całkiem obcy obiekt i możemy dopiero poprosić o to czy możemy tam grać. Proponuję aby o te sprawy najbardziej zabiegali \"PISMAKI\" czyli dziennikarze bo to oni w swoich gazecianych wypocinach już grają w Gorzycach.... Do rundy wiosennej jeszcze 2 miechy i sporo może się wydarzyć. Należy pamiętać o tym iż w Radzie Miasta jest kilka osób związanych z Piłką i trzeba do nich apelować aby licencję nam przedłużono.

~ekhm | 2007-01-24 11:54

Kurwa obiecal nam Szlezak stadion i co ??? Kurwa na monitoring nie maja !! To jest parodia i wazniejszy jest stadion na Piaskach to juz mnie rozwalilo calkowicie. Jak mozna miec tak gleboko w dupie nas kibicow !!!! Poprzednik dobrze pisal, jakies protesty by sie przydaly ale pewnie i tak bedzie jak ostatnio w dzien \"jagod\" mial kazdy przyjsc i nic nie wyszlo.

~?Karol? | 2007-01-24 11:56

KURWA MaĆ pierdolnąć można !!!!!!!
HUJ W DUPE NASZYM DZIAłACZOM I PIERDOLONEMY PZPN\'OWI!!!!!!!!!!!
ILE KURWA JESZCZE DO GORZYC BEDZIEMY JEźDZIć!!!!????

~BZC Banda | 2007-01-24 12:47

Panie D. jak nie bedzie kamer nie ręcze za siebie!
Kłótnie i animozje osobiste zostawcie sobie po robocie! Chyba liczy się klub, nasz wspólny, kibiców i działaczy ZKS STAL STALOWA WOLA!!!!!!!
OPAMIĘTAJCIE SIĘ ZRÓBCIE SPOTKANIE DAJCIE SOBIE PO RYJU A KLUB MA MIEĆ LICENCJE I TO JEST SPRAWA NAJWAŻNIEJSZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBICÓW NASZEJ STALÓWKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~/\\ | 2007-01-24 12:52

Stu procentowe poparcie dla BZC BANDA

~sasa | 2007-01-24 13:47

to nie moga wsadzic tam ich spowrotem jak wyciagneli przynajmnie jna mecze , a jak kupili na stadion kamery to niech zostawia a nie se biora do hotelu i tak ten hotel taki beznadziejny jest.

~mlody | 2007-01-24 14:28

Jebac jebac PZPN
Dmoszynski kurwa tak jest !!!

~majkel | 2007-01-24 15:22

Duszynski jest podwladnym Szlezaka i wykonuje jego polecenia. Nasz \"kochany\" prezydent mowi, ze zrobi stadion (to chyba jakas kpina), a nie wiedzial lub udawal, ze nie wie, ze STALOWKA awansowala do II ligi, wiec nie wiem, jak mozna sie łudzic, ze on zadba o pilke nozna w STW. A mimo to głosowało na niego 12 tys. ludzi i mamy Shreka, pozdro...

~do BZC Banda | 2007-01-24 16:37

Słuchaj popieram cie ale jak przyjdzi co do czego to nie pojedziesz do Gorzyc co nie?? Znowu nie bedzie dopingu kurwa a tak fajnie sie szykowałoi znowu nic co ludzie wtym glupim klubie :(:( ja pierdole Szlęzak zajebie cię ty chuju pierdolony jak nie dasz swinio jedna kasy na stadion nie poto cie wybieralismy zebys takie waly tyral.. Pozdro dla prawdziwych kibiców

~sds | 2007-01-24 16:54

to po cholere modernizowali stadion???? żeby zagrać pare meczy i tyle?? najpierw wojna o stadion. jest stadion to wojna o kamery. to po co mosirowi stadion?? jak nie grają piłkarze to po co ?? juniorzy nie potrzebują chyba 1500 krzesełek?? oni są całkowicie świrnięci... niech jeszcze zabronią koszykarzom grać na hali i będzie ok... taaaaa

~stalowiak | 2007-01-24 17:57

macie kotulskiego i jego naprzud stalowa wola z pania rehorowska na czele(przypomnijcie sobie co mowila pewnego razu na sesji rady miasta) niech teraz dzialaja! acha i jeszcze jeden pan z hutnika idzcie do nich i niech zalatwiaja ta sprawe jako radni miasta wkoncu od tego sa zeby rozwiazywac problemy mieszkancow miasta. moga podjac uchwale a prezydent bedzie musial ja wykonac

~Stachu | 2007-01-24 18:24

A loży dla \"Vipów\" na każdym meczu widzę te same stare mordy od wielu wielu lat.

~STAL S W | 2007-01-24 19:37

tak dalej byc nie moze cos trzeba z tym zrobic...

~.... | 2007-01-24 20:28

oj jeszcze nie panikujcie do rozpoczecia jeszcze wiele czasu po co siejecie taka panike =/

~zks stal | 2007-01-24 20:42

Jka nie wpadać w panikę ty myslisz że oni do tego czasu cos zrobią ?? Jak tak myślisz to jestes w błędzie

~do stalowiak | 2007-01-24 20:42

konkretny analfabetyzm .... zgadzam sie z tym aby nie siac paniki

~Fan | 2007-01-25 00:08

Panowie ćwierćinteligenci przy korycie nie zdajecie sobie sprawy, że mając drużune w I lub II lidze promujecie miasto, a to z kolei wiąże sie z potencjalnymi inwestorami, kto słyszł o takich miastach jak: Pniewy- Tygodnik Miliarder, Wronki-Amica, Grodzisk Wlk- Groclin, Czermno- Heko, to miasta o zaludnieniu i granicach administracyjnych porównywalne do Niska a wypromowały się poprzez najpopularniejszą dyscypline sportu na świecie, czekamy co zrobią \"Cipa nowie\" o których wspomniałem na wstępie.

~Wilk | 2007-01-25 06:42

Ja tam sie przejmuje bo w rundzie wiosennej tez tak mial byc\" luzik luzik wszystko bedzie spoko\" A tu do Gorzyc trzeba było jezdzic. Teraz trzeba jak najszybciej wyjasnic ta sprawe. A powracajac do transferów to ja uwazam ze powinni kupic Daniela Radawca, teraz jest w Polonii to niepowinien byc drogi a jak kiedys grał w Stalowej to przewaznie tylko on mieszał na boisku..

Pozdro

~do wilka | 2007-01-25 10:27

Nie zgodze się z tobą, ponieważ Radawiec jest na papierze zawodnikiem Stali Rzeszów a w Poloni jest tylko wypożyczony. A jak się nie łapał do podstawowej 11 w takiej marnej drużynie jak Stal, to jest cienki. A podobno w Poloni często jest zdejmowany bo gra słabo. I na takiego zawodnika Adamus i Żak nie dadzą pieniedzy. Teraz Radar znów ma wrócić do Rzeszowa, i niech tam siedzi i bierze kasiore od Kwiatka, który ma takie małe kursy w swych miernych kantorkach.

~zks stal | 2007-01-25 14:30

Wiecie co PZPN jest całkiem zawieszony więc może bez monitoringu będziemy mogli jednak grać u siebie

~kibic | 2007-01-25 14:39

czy wy nie widzicie ta cala wojna z tym stadionem to prywatna wojna miedzy radnym ZAKIEM a DUSZYNSKIM.a wszystko o kase .

~stalowiak | 2007-01-25 14:46

no wlasnie!!!!MAM WRAZENIE ZE WOJNA MIEDZY ZAKIEM A DUSZYNSKIM .JAKIES STARE PORACHUNKI

~aaa | 2007-01-25 15:32

pytanie z innej beczki :
zna ktos strone szkoly pod huta albo na jakiej ulicy sie znajduje ??

~Stachu | 2007-01-25 15:37

ul. Kwiatkowskiego. Numeru nie znam

~lolek | 2007-01-25 15:51

Ma ktos jakies info na teat sparingów rozgrywanych u siebie np w tą sobote prosze o info

~cycu | 2007-01-25 16:52

kogo obchodzi modernizacja stadionu na piaskach? Czy jest to az tak niezbędna inwestycja dla miasta i mosiru, zeby była wazniejsza od 2 ligowych piłkarzy Stali ? Nie wspomne juz o faworyzowaniu koszykówki, którą MOSiR traktuje jako \"swoja\", a piłka, piłka zawsze była dla MoSiru obca.

~Korek | 2007-01-25 17:57

Istnieje wojna miedzy Zakiem(szmata) i Duszynskim(jeszcze wieksza szmata).Duszynski to stara komunistyczna mosirowska kurwa która broni interesow kloszykowki.Pilka Nozna to sport najpopularniejszy i na swiecie i w Polsce i w Stalowej Woli.Ten szczur dziala przeciw nam.Wiec my zaczynamy dzialac przeciw niemu...

~ktos | 2007-01-25 19:48

hej piszesz ze zak to \"szmata\" a powiedz kim ty jestes?? co osiagnoles w swoim marnym zyciu?? oprocz tego ze umiesz tylko wyklinac druga osobe ..... nie napisze ze masz pewnie lysa glowe bo obrazilbym niektorych chlopakow ktorym wygolona glowa nie przeszkadza w mysleniu. byles na jakiej sesji rady miasta ?? jesli nie to idz dowiedz sie kiedy jest i oc zym jest i sie przekonasz o co chodzi .........itd

~Girl | 2007-01-25 20:57

Samo to;////// Wessss////!!

LIpa i tyle;/

~Oś.Fabryczne | 2007-01-25 22:48

To wina starych SB-ków Duszyńskiego i reszty spółki,komunistyczne ścierwa! Stalówka & Raków White Corps Forever!

~do ktos | 2007-01-26 13:27

zamknij morde psi wytrysku ! myslisz ze napiszesz zebym poszedl na sesje rady miasta, to Ci uwiertze ze Ty tam byles ? skoncz pierdolic bo pewnie w chuju masz Piłke w Stalowej tylko interesuje Cie ta jebnieta koszykówka ! PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !

~do ktos | 2007-01-26 16:01

heh niezly frajer z ciebie !!!! duszynski nie weznie cie do rady mista !! wiec nie liz dupy !!

~kibic | 2007-01-26 17:26

o ktorej jest jutro sparing ? prosze o odpowiedz

~wyder | 2007-01-26 17:28

łysi się buntują hihi

~zks stal | 2007-01-26 18:01

sparing jest jutro o godz. 12:00

~stalowka | 2007-01-26 19:34

wchowanek stali w kadrze polski:)
Brawo Panie Piechniak , duzo sukscesów :)

~Sparing | 2007-01-26 19:49

Sobota, 27 stycznia, godz. 11.00
STAL Stalowa Wola - POLONIA Przemyśl

~Szymen | 2007-01-26 19:50

Piłkarze będą grali u siebie. 26.01.2007

Miasto przeznaczyło 200 tysięcy złotych na modernizację stadionu MOSiR przy ulicy Hutniczej w Stalowej Woli. Z tych środków wyremontowana zostanie trybuna dla vipów. Zakupione będą również kamery obrotowe, których brak uniemożliwiał otrzymanie licencji na prowadzenie rozgrywek piłkarskich szczebla centralnego. Wkrótce zostanie ogłoszony przetarg, a wszelkie prace mają zakończyć się do marca, tak aby piłkarze Stali Stalowa Wola mogli rozgrywać spotkania na własnym obiekcie.

info z tvm.tvkdiana.pl

~Ja | 2007-01-27 08:10

I tak spadniecie kretyniii !!!!!!!!!!!!!!1

~misiu | 2007-01-27 09:45

ty kurwa bucu napisz skad jestes! pewnie Mielec Stal Rz. albo Tarnobrzeg czyli o II lidze mozecie pomarzyc

~jordache | 2007-01-27 09:57

misiu nie denerwuj sie olej pedala!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ktos | 2007-01-27 11:01

hej to tych co mnie wyklinali:):):) nie bronilem tu duszynskiego!!!!! przeczytajcie uwaznie a pozniej piszcie!!!! a jesli chodzi o kas o te 200000 to kto je przeglosowal??:>:> radni!!!! w tym wlasnie pan zak kotulski itd takze te szmaty jak ich nazywacie jednak cos robia:P:P a kibicuje rowniez koszykowce przy okazji bo poprostu jestem zwyklym kibicem a nie debilem!!!!!

~Maniek | 2007-01-27 11:55

Morda w kubeł buraku

~Robert | 2007-01-27 12:04

\"Ktoś\" skoro jestes zwyklym kibicem to odwiedzaj strone www.stalstw.pl bo rozumiem ze Ci debile o ktorych piszesz to my.A ta stronka ktora czytsz w tej chwili jest zrobiona przez nas i dla nas.Zak zachowal sie w stosunku do nas jak szmata i dlatego jest tak traktowany.Jesli nie wiesz o pewnych sprawach to tez nie zabieraj glosu.Ty jestes zwyklym kibicem a my PRAWDZIWYMI KIBICAMI.Pozdrawiam

~ktos | 2007-01-27 15:17

oki juz wiecej nie pisze tylko chcialbym zebys mi wyjasnil co oznacza termin \"prawdziwy kibic\" jesli oczywiscie mozesz. Bardzo prosze. i pozdrawiam.

~lolek | 2007-01-27 15:54

Stalowka -Polonia przemysl 2:2

~do Robert | 2007-01-27 17:10

Czyli jaskimi? Takimi, co demolują własny stadion, bo akurat się zachciało dym robić z ekipą przyjezdną?

~kibic | 2007-01-27 17:56

połowa z was prawdziwcyh kibicow ...nie zna skladu...

~trzep | 2007-01-27 18:15

wszyscy jestescie buraki zeszloroczne - trzepiekonski

~fff | 2007-01-27 18:24

i tak lecicie paly zakute

~19:11:36 | 2007-01-27 19:10

nie ma definicji dla pojęć: \"prawdziwy kibic\" i \"zwykły kibic\" za zwykłego kibica można uznać osobę, która przychodzi na mecz i nie uczestniczy w dopingu, a gdy wpadnie już bramka dla swoich to uniesie szanowne cztery litery i krzyknie \"jeeest\", ale jest równocześnie coś takiego, że jak to my stracimy bramkę to wówczas w/w kibic kurwuje i rzuca chujami na lewo i prawo, że dziadostwo itd. natomiast prawdziwy kibic po stracie bramki przez swój klub, jeszcze głośniej stara się dopingować, i nie bluźni na swój klub jest z nim na dobre i złe, bo kto tak naprawdę jeździ na wyjazdy wspomagać kopaczy dopingiem ? ci co uważają, że ludzie mieniący się prawdziwymi kibicami to banda-grupa, która ma na celu tylko wywoływac awantury to są w wielkim błędzie, to właśnie oni organzują oprawy spotkań, to właśnie ci ludzie których uważacie za złych jeżdżą i dopingują swój klub po całym kraju, wielu z nich ma rodziny i pracuje na ich utrzymanie, ale mimo to z przyjemnością angażują się w swoją pasję i nauczcie się w końcu rozróżniać KIBICÓW od WIDZÓW bo to jest naprawdę wielka różnica

pozdrowienia tylko dla kibiców !

~19:11:36 | 2007-01-27 19:13

nie ponoszę odpowiedzialności za błędy w pisowni, bo w szkole miałem ubogą w dar nauczania polonistkę

~Robert | 2007-01-27 19:56

ciesze sie ze poprzednikw dosc poprawny sposob mnie wyreczyl...pozdro

~ktos | 2007-01-27 22:37

tylko ze jest wielu kibicow ktorzy chetnie by nawet pospiewali przyszli w szalikach i tak dalej ale np chca siedziec tam gdzie chca:P:P tzn np. na krytej a powiedzcie ile razy bylo tak ze przychodzily jakies osoby i zbieraly ludzi na sektor zeby wiecej osob bylo !!?? a pozatym mam isc na sektor i uczestniczyc np w tym turnym przepychaniu??:>:> czemu to sluzy??:>:>albo np. czasami nie zawsze ale jak nikt nie przyjezdza to nie ma opraw wiem ze to kosztuje ale spiewanie nic nie kosztuje??!! pasje macie jak ktos przyjezdza??:>:> pozdrawiam prawdziwych i zwyklych i niezwyklych kinbicow:)

~Stalówka | 2007-01-28 02:30

Wychowanek Stali Stalowa Wola w reprezentacji Polski! Piotr Piechniak, który piłkarską karierę rozpoczynał w Stali Stalowa Wola, a obecnie reprezentuje barwy Dyskobolii Groclin Grodzisk Wielkopolski, powołany został do reprezentacji Polski, na towarzyskie mecze naszej kadry z Estonią (3 lutego) oraz Słowacją (7 lutego), które odbędą się w Hiszpanii.Piechniak powołany został do kadry w miejsce Marcina Wasilewskiego.

~stalowka | 2007-01-28 08:42

do ktos, po Twoich minkach jakie tam wstawiasz widac ze masz do 15 lat

~:) | 2007-01-28 10:28

nie wazne moze miec nawet 10 lat ale madrze mowi w przeciwienstwie do tych wszystkich \\\"kumatych\\\" i \\\"prawdziwych\\\" banda debili ktorzy niszcza polska pilke to przez was na trybunach sa pustki bo ludzie boja sie isc na mecz i wola ogladnac go w telewizji a matki boja sie puszczac dzieci na stadion zeby ktos z \\\"kumatych\\\" ich nie zabil

~do wyzej | 2007-01-28 10:31

to po co chodzisz ? przestan bo jeszcze cie ktos zabije masakra

~19:11:36 | 2007-01-28 10:44

o czym wy piszecie ? takich bredni to nawet w prasie nie ma ! na necie kazdy jest mocny, poniewaz jest anonimowy, wiec wypisuje takie rzeczy, ktore nigdy by mu przez gardło nie przeszły \"banda debili\" itp. jesli masz jakis problem do zorganizowanej grupy kibicow to przyjdz i wyspowiadaj sie z tego co cie boli, jesli chodzi o ta wasza \"przepychanke\" to jest to tylko symulowanie i zadna krzywda sie nikomu tam nie dzieje,

~STALOWIAK | 2007-01-28 10:44

wezscie tu sie wkoncu napinac bo teraz nie ma sezonu to wam wszystkim palma odpierdala ???? wez admin zareagujna to zeby zawalczac napinke:/

~Keke | 2007-01-28 11:23

Sprawa jest prosta.Kto jest ciotą bez jaj niech sobie siedzi na krytej lub na plastikach i wpierdala slonecznik.My bedziemy robic swoje nadal bo nas to pasjonuje i kropka.Nie interesuje nas co jacys maruderzy gadaja bo ich zdanie nic nie znaczy.A na polskie stadiony przychodzi malo ludzi ,to fakt.Ale nie przez nas tylko przez poziom polskiej pilki,korupcje itd

~Mistrz* | 2007-01-28 11:38

1.Nikt nie jest anonimowy w internecie. ;]
2.Każdy kto chodzi wie po co chodzi ( na mecze)
3. Zgadzam się z \"Keke\" ;]

~M. | 2007-01-28 13:02

Keke pierd. lamerze - moze podejdziesz na meczu na kryta i powiesz w twarz chlopakom tam siedzacym ze sa ciotami ?
Co ty na to ? Pieprzysz jakies wywody ze na necie ktos sie napina a zo ty teraz robisz ?
Wielu chlopakow co siedzi na krytej i prowadzi doping juz sie najezdzilo na mecze, majac nie raz przejebane z psami.
A teraz jak trzeba oni tez pojada tu i tam - i co najwazniejsze - oni nigdy nikomu nie odmowili ustawki - nigdy nie dali dupy !

Wiec za nim nastepnym razem na kogos napiszesz to pierw pomysl !!!

~do M. | 2007-01-28 14:58

To jak już się najeździłeś to siedź sobie na tej krytej i żyj dalej wspomnieniami z alkoholowych wyjazdów i złudzeniami, że \"nigdy nie daliście dupy\".

~M. | 2007-01-28 16:09

Jak jestes takim kibicem to powiedz mi dlaczego na kazdym meczu nie dopingujesz Stali a tylko na wybranych ?!?

A i jeszcze jedno marke \"Stalowka\" wypracowala wlasnie ta czesc gosci ktora sieci na krytej, reszta tych chlopakow jest za granica, inni znow odsiaduja wyroki.

I co bardzo wazne: oni nigdy nie dali dupy - a teraz wieksza czesc tej chuliganki to tylko wozic sie potrafi po stadionie w dresach, a jak przyjdzie do czegos konkretnego (mecz z Zaglebiem w Gorzycach) to co robia ? No ale wiadomo... na taka ekipe juz nie ma skladu, a co niektorzy jak pojechali na obczajek (podczas tego meczu) to tak spierdalali ze malo co nie rozwalili samochodu.

Wiec chlopcze zejdz na ziemie - bo kilka lat temu byly juz takie gadki ze \"stalowka\" to chyba juz w pierwszej 3 chuliganki w Polsce jest - az w koncu jeden kolo powiedzial o tym pare slow - zeby inni sie otrzasneli i jak sa tacy \"fajterzy\" ze do wszystkich w Polsce wyskocza to niech teraz do niego wyjda - i jak sie skonczylo... pospuszczali lby i tyle bylo w tym temacie.

Zasada jet jedna: nie ma przechwalania sie - bo szybko mozna zostac zgaszonym.

~sjdfg | 2007-01-28 16:43

do M.

ulzyło ci jak to napisałes?

~op | 2007-01-28 17:20

prawda jest taka ze my tzw młodzi my od co najmiej 2000 roku jezdzimy na mecze moze nie wszyscy
ale to co dzis robimy to tym z krytej nawet sie nie sniło nie poto jerzdze po całej polsce zeby słuchać takie teksty nie jeden ze starych niemiał takiego wyjazdu jak ten młody
to my robimy marke
za waszych czasów śląsk pisał w zinie \'\' jak bedzie tak dalej to będziemy należec do takich potęg jak warta p albo s sw pozdro

~Keke | 2007-01-28 17:48

M. nie wiem kim jestes i gowno mnie to obchodzi.Ty nie wiesz kim ja jestem wiec tez nie bluzgaj.A jesli masz problem to spotkajmy sie ja jestem gotow w kazdej chwili.Akurat ja mam tyle lat co niektorzy siedzacy na krytej i chlejacy wodke i jakos zawsze jestem tam gdzie byc powinienem i za starego sie nie uwazam.Mam szacunek do naszej starszyzny i piszac o leszczach z krytej akurat nie mialem na mysli ich.To ich wybor ze wola siedziec na krytej i lac w siebie wodke.Jak ja zaczynalem jezdzic czlowieku to nikt nas w Polsce powaznie nie traktowal.Byl taki kryzys ze chuj mieknie.Wyjazdy tylko do TBG itd.Dopiero moje pokolenie sprawilo ze nasza ekipa zmienila swoje oblicze.Tak jak ktos wyzej napisal,z calym szacunkiem ale nasi starzy nie mieli pojecia o rzeczach ktore my teraz robimy.I spodniami trzesie cale Podkarpacie i nie tylko.Nikt w kraju nie traktuje nas jak leszczy.Wiec zanim cos napiszesz to pomysl.Nie odpisuj bo wiem co pisze i nic nie wniesiesz juz do tematu...

~szarak | 2007-01-28 18:22

zastanawiam sie do czego zmierza ta wymiana pogladow ? przyjdzie sezon niech ktos kompetentny sie wypowie oficjalnie na mlynie co jak i z kim bylo, aby mlodziez pozniej nie siala farmazonow, zaraz sie pewnie pojawia wpisy typu \"ktmtw albo kumaci wiedza oco chodzi pdk\" smieszne to jest poprostu, albo jestesmy wszyscy kibicami stalowki i nie dzielimy sie na rownych i rowniejszych, albo kazdy dziala na wlasna reke, a jesli uwazasz, ze w mlynie nie mozna rozmawiac o takich rzeczach, bo sa \"wtyczki\" to zlokalizuj zrodlo ktore szkodzi, stalowka to nie tylko grupa 30-40 osob, potrafi ktos powiedziec skad sie wziela moda na skrot bzc ? dlaczego fotki z gdanska pojawily sie w necie ? przeciez niby bylo mowione ze fotek w necie nie bedzie, wiec pytam o co tu kurwa mac chodzi ? zostaje podjeta decyzja i dzieje sie inaczej, niech ktos wreszcie wezmie w garsc to chora sytuacje, bo zaczyna to wkurwiac ze kazdy stara sie wywyzszac i pokazywac ze \"ja tu rzadze\"

bez odbioru

szacunek dla chłopaków którzy organizują wyjazdy i oprawy

p.s.

co z grupa \"green devils \'02\" istnieje jeszcze ?

~Marek | 2007-01-28 18:27

dobrze ze kolega poruszyl temat skrotu BZC.Przeciez BZC to skrot od Brygady Zielono Czarnych.Flaga z takim napisem wisiala u nas od niepamietnych czasow i wisi nadal i kazdy kibic Stali ma prawo sie utozsamiac z ta nazwa.Nie wiem wiec dlaczego niektorzy traktuja BZC jako jakas bojowke elitarna.U nas nigdy nie bylo nazwy bojowki i nie bedzie dopoki kompetentne osoby nie pozwola na takie pozerstwo.Sa chuligani Stalówki a nie jakies BZC itd.Nie jestesmy Legia czy Lechem zeby robic takie podzialy.Nazwy nie bylo i nie ma i jest dobrze wiec po co to zmieniac?Ktos ma jakies kompleksy i chce koniexcznie przynalezec do BOJOWKi i nosic ciuchy ze skrotami??Nie robmy parodii...

~cojak | 2007-01-28 19:15

o czym wy tu cioty pieprzycie......wychodzi na to ze znowu bedzie granie na wsi--takie mamy wladze w klubie i nie tylko -zygac sie juz chce

~antek | 2007-01-28 19:35

gramy w stalowej , tylko kamery zdją dlatego iż po co mają być jak jest zima . info 100%!!!

~cycu | 2007-01-28 19:43

gramy w Stw. Jak by ktos z was sledził ta sparwe chociarzby w mediach to by wiedział, że rada miesta przekazała z budżetu 200 tysiecy złotych na kamery i na remont trybuny dla vipów. Ma zostac niebawem rozpisany przetarg a prace maja zakonczyc sie na poczatku marca.

~kkk | 2007-01-28 19:48

do keke. i wlasnie mi o to chooidz ze ja nie mam nic do tych co spiewaja chodza na mlyn orgaznizuja cos bo to jest potrzebne!!!! tylko twoj ostatni wpis swiadczy o tym ze liczy sie tylko sila ze kazdy sie boi na podkarpaciu i wogole!!!! czyli prawdziwymi kibicami sda ci ktorzy sa silni potrawia sie lac itd.?? no jesli tak to po co identyfikowac sie z druzyna?? przeciez wystarczy ze bedziecie mowic ze jestescie ze stalowej woli a nie kibicami stalowki!!!! bo chyba da sie robic oprawy i tym zaslynac a nie tym ze sie komus w morde dalo!!!! PS. i nie napinam sie tu zeby nie bylo tylko wymieniam zdania!!!!

~do szarak | 2007-01-28 19:50

O jakie fotki z Gdańska ci chodzi gdzie niby one sa umieszczone? bo te co są na stronce nikomu krzywdy nie robią Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych kibiców Stalówki.Gramy u siebie !

~El | 2007-01-28 19:56

Cześć...myślę że zamiast gadać o głupotach to jest czas na to aby nauczyć się nowych przyśpiewek.... Np. taką można by było przerobić www.youtube.com/watch?v=tkRETPXNPlI Myślę ze nie było by problemu i dodam to iż Lechowi zdecydowanie lepiej to wychodzi jak takim popaprańcom jak Korona czy Jaga.

~do El | 2007-01-28 20:19

dobry pomysl:D dales mozna nad tym pomyslec

~... | 2007-01-29 01:24

Wszystkiego najlepszego dla Janusza Deca !!

~mx310 | 2007-01-29 01:50

www.youtube.com/watch?v=u0rMe2Vyb9E ta sama melodia ---> PAO daje rade :)

~Keke | 2007-01-29 10:21

Kkk ja lubie oprawy na meczach i sam niejednokrotnie bralem udzial w ich przygotowywaniu.Kibicem Stali jestem od dziecka,pamietam czasy pierwszoligowe.Ale akurat poszedlem taka droga gdzie licza sie twarde piesci i rywalizuje w tych kategoriach.Oprawy na meczach sa potrzebne ale jelsi ekipa robi ladne choreografie a nie ma dobrej bandy to kazdy patrzy na nia z przymruzeniem oka,taka jest prawda...

~kibic | 2007-01-29 10:23

Ole ole ole... Za stalą przemierzemy cały świat wiele sezonów kilkanaście lat jesteśmy zawsze tam potęga nasza trwa nasz klubie nigdy nie będziesz sam

~itd | 2007-01-29 11:00

idz sie utop jeden z drugim bo ni chuja z was pozytku.

~mlekopij | 2007-01-29 11:19

A co będzie z zegarem ?
Jak wiemy został on upiłowany piłą do metalu :-O
Będzie on kiedyś ?

~Kibic | 2007-01-29 13:30

oglondałem na steli ze Stalówka bendzie grała w stalowej dzienki ślezakowi bo są kamery PzDr.

~Stalówka | 2007-01-29 14:28

W środę o 14:00 Stalówka gra u siebie sparing z Wisłoką Dębica.

~Bzc | 2007-01-29 15:16

Szykować się panowie . W tym sezonie mamy Lechie , Kszo , Odre . Trzeba się sprężyć chłopaki .

~siarencja | 2007-01-29 16:01

jebac stalowke !! ii jej kibicow

~siwy88_bzc | 2007-01-29 16:11

we wtorek jest sparing o 13:30 !!! z Dębiców nie wprowadzaj ludzi w błą !! we wtorek o 13;30 !! przychodzic wszyscy !!

~mlekopij | 2007-01-29 16:13

ponawiam pytanie:

Co będzie z naszym zegarem ?

~karolek88 | 2007-01-29 16:20

nic zegara w tym sezonie nie będzie... :(

~STALÓWKA | 2007-01-29 16:22

Szkoci przetestują Marcina Matysiaka

Niespełna szesnastoletni Marcin Matysiak, bramkarz czwartoligowej Stali Kraśnik, przejdzie testy w Heart of Midlothian FC.

- Do Edynburga wylatuję na okres ferii zimowych i liczę, że dobrze wypadnę - przyznaje młody golkiper Stali Kraśnik.

- Pierwsze sygnały o tym, że Marcin może wyjechać na testy za granicę, pojawiły się już w sierpniu ubiegłego roku - potwierdza Dariusz Matysiak, ojciec bramkarza. W pierwszej wersji w grę wchodziły testy w Southampton FC. Później menedżer Jarosław Kołakowski starał się posłać zawodnika do dwóch wielkich klubów w Szkocji: Celtic FC i Rangers FC. Ostatecznie chęć sprawdzenia młodego bramkarza wyraziła czwarta drużyna szkockiej ekstraklasy Heart of Midlothian FC. Szkoci chcieli, aby w klubie pojawił się jeszcze w styczniu, uzgodniono jednak, że testy odbędą się, kiedy zawodnik będzie miał zasłużoną przerwę w szkole.

- Nadzieje związane z tym wyjazdem mam wielkie. Stoję przecież przed szansą spełnienia swoich marzeń. Zawsze chciałem grać na Wyspach. Myślę, że sportowo sobie poradzę, chociaż zdaję sobie sprawę, że od testów do umowy jest jeszcze daleka droga - podkreśla Marcin Matysiak. W Edynburgu zawodnik ma przebywać przez 14 dni.

źródło: Dziennik Wschodni

~asdfasdf | 2007-01-29 17:27

do siarencja

duzo było takich osob takich jak ty np: Biała Mewa

~Stalowiak | 2007-01-29 19:23

mam taka propozycje zebysmi oglosili konkurs na wymysloną przyspiewke na mecz o naszej STALÓWCE!! bo nasze spiewanie na meczach nie jest najlepsze i trzeba nad tmpopracowac troszke. niech kazdy da swoją propozycje i mozna zrobic nowy spiewnik i przyspiewki i zeby sie kazdy uczył:)

moja propozycja.

O Stalóweczkooo
Moja druzynooo
Ja kocham Cię
Byc przy tobie chcę
Na dobre i złe!!

~boryna | 2007-01-29 19:26

Podobno w rundzie wiosennej za zegar ma robic Szlezak z Dmoszynskim. Szlezak bedzia małą wskazówką a Dmoszyński dużą.To w ramach przeprosin podobno:)

~k87 | 2007-01-29 19:34

hahaha , dobre :)

~38 | 2007-01-29 20:04

lechie, kszo ,odre... i jeszcze ruch :)

~do stalowiak | 2007-01-29 21:18

zrobcie se ,ale nie spiewnik a modlitewnik...i proscie na kleczkach inne zespoly o najnizszy wymiar kary.

~szarak | 2007-01-29 21:41

dla mnie z dobrych firm z jakimi przyjdzie nam zmierzyć się na wiosnę to Ruch, Śląsk oraz Lechia w dalszym planie Odra i KSZO z całym szacunkiem dla pozostałych ekip, a jeśli chodzi o wyjazdy oczywiście Zagłębie oraz Jagiellonia

do zobaczenia na kibicowskim szlaku

~Biała Mewa | 2007-01-30 07:11

Juz za pól roku zawiśnie biało niebieski szal na II ligowym szlaku, a za rok Orange Ekstraklasa bedzie nasza!!!
Gdzie macie zegar ?? albo zegarek ??
II liga jest tylko dla elit a reszta z waszym pszenno-buraczanym klubem won do IV ligi!!
Stal Rzeszów&Radomiak Braci się nie traci!!

~zks stal | 2007-01-30 08:14

żydów My NA TEJ STRONIE NIE PRZYJMUJEMY WIĘC WYPIERDALAJ STAD TY CHUJU ZE STALI (MOJ)RZESZÓW

~1938 | 2007-01-30 08:31

Bramkarz Kmity Zabierzów Michał Miśkiewicz podpisze kontrakt z klubem włoskiej Serie A - Ascoli Calcio - informuje \"Dziennik Polski\". 18-letni zawodnik ma najpierw zostać wypożyczony na pół roku.
- Byłem dzień w Lazio Rzym i trzy dni w Ascoli. W tym drugim klubie wziąłem udział w meczu sparingowym drużyny młodzieżowej z pierwszym zespołem, występującym w Serie A - mówi Michał Miśkiewicz. - Miałem mnóstwo okazji do pokazania, co umiem. Co chwilę byłem w opałach i chyba nieźle mi poszło, bo po tym spotkaniu Włosi złożyli mi propozycję podpisania kontraktu. Trzeba to zrobić szybko, bo okienko transferowe zamyka się tam 31 stycznia. Natychmiast zdecydowałem się na jego podpisanie, wszystko brzmi dla mnie jak sen - dodaje 18-letni bramkarz beniaminka II ligi.

Na razie Miśkiewicz trafi do zespołu młodzieżowego Ascoli. - Powiedziano mi, że jeśli będę dobry, to nawet w ciągu miesiąca mogę siąść na ławce pierwszego zespołu - mówi młody bramkarz.

~do mewy | 2007-01-30 09:50

to biale gowno daje jeszcze glos , nad tym mojzeszowem to juz plakac sie chce....takie bajki to mozesz cwelu dzieciom w przedszkolu opowiadac-moze wtedy jak podrosna to wam zrobia druga lige...----frun kmiocie.-----

~?Karol? | 2007-01-30 10:11

Słucham tego już od kilku tygodni i jestem naprawde pod wrażeniem....doddałem kiedyś wersje na Stalówke na forum ale olaliście to ....=]

www.youtube.com/watch?v=tkRETPXNPlI ...wow

~asdfasdf | 2007-01-30 14:01

ADMIN

DAJ IP TEGO ZYDKA BIAŁEGO

~szperacz | 2007-01-30 15:40

www.youtube.com/watch?v=gQDbG9WVtdo&NR to sie nazywa doping moze unas kiedys tez taki bedzie;)

~SIARKA | 2007-01-30 15:47

i co zrobisz z tym IP ? tylko nie pisz ze dowiesz sie kim jest, bo sie osmieszysz, dodam tylko, że to wcale nie musi byc nikt ze stali rzeszów, a te wasze bluzgi pod jego adresem są żenujące, bo gość jest ze stalówki i się śmieje, bo z tak marnej prowokacji może degustować się waszymi wypocinami, które świadczą o waszym skromnym intelekcie

~kibic | 2007-01-30 16:56

Jak zwykle lape na kasie polozyli złodzieje.Zawsze kończy sie na obietnicach;/

~tadzik | 2007-01-30 17:29

HEHEH w tarnobrzegu jakaś kibicowska stagnacja. bo chłopaki sie udzielają w sprawach rzeszowsko-stalowowolskich ;-)
ale cóż jak to mówi Sokół \"Życie depcze WYobraźnie\"

~awdfasdf | 2007-01-30 18:13

do siarki

o to chodzi ze koles jest z stwa ; / jak biała mewa

~KSZO | 2007-01-30 18:37

do tadzik

czy myslisz ze skoro wpisalem sie jako \"SIARKA\" to jestem z tbg ? szkoda ze 90 % jest takich jak ty

bez odbioru

~El | 2007-01-30 19:20

Czekałem, czekałem aż się doczekałem. Cierpliwy byłem i dlatego powiem Wam coś : Klub nasz czyli Stalówka zaprasza wszystkich ....i tu powiem naprawde wszystkich i tych normalnych ,kumatych , prawdziwych i tych co na krytej siedzą ...itd. dokładnie wszystkich . W lutym jest ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE. czyli spotkanie wszystkich ludzi którym na sercu leży dobro Stalówki.... I doczekam się kurwa w końcu sytuacji w której zobaczę na własne oczy tych którzy tak agresywnie i dobitnie wypowiadają się co to oni nie są i co to oni nie mogą. Teraz okaże się kto tak naprawdę ma wpływ na to co się w tym klubie dzieje... Zachęcam i zapraszam aby przyszli Wszyscy !!!!!! Więcej szczegółów jest na plakatach na mieście.
Całe zebranie w lutym w restauracji Hutnik ...

~do El | 2007-01-30 19:55

moglbys podac konkretna date i godzine ?

~daemon | 2007-01-30 22:11

do szperacza: bardzo ale to bardzo doping widzewa

~.... | 2007-01-30 22:52

[url]www.gazetaolsztynska.pl/gazeta.php?main=15&c=118,3,17273,,4095[/url]


Posłuchajcie :D buehehehehehhehehehe

Policyjna piosenka :D lollllllll ;D

~(Z) | 2007-01-31 10:08

siemanko. zostaly mi ostatnie 3 koszulki (pasiaki) Stalowki!. XXL to rozmiar jaki jedynie mi zostal. cena 25 zł. jesli chcesz kupic to pisz na gg. 4938792 (zawsze niewidoczny). pozdrawiam

~(Z) | 2007-01-31 10:09

siemanko. zostaly mi ostatnie 3 koszulki (pasiaki) Stalowki!. XXL to rozmiar jaki jedynie mi zostal. cena 25 zł. jesli chcesz kupic to pisz na gg. 4938792 (zawsze niewidoczny). pozdrawiam

~tadzik | 2007-01-31 12:56

to kolega z kszo co ma rozdwojenie jaźni , czy może ekspansywną zgodę z jakimś kibolem z tbg?

~LECH | 2007-01-31 13:07

a ty nic nie kumasz że kazdy może uzywac nick-ów różnych klubów \"\"KSZO, LECH, BIAŁA MEWA, SIARKA\" a jest z stw!!

~tadzik | 2007-01-31 13:12

tak nic nie kumam.
p.s nawet nie wiesz jak bawi mnie to że jakiś debil w ogóle sie łapie na odpisywanie na moje durne posty,

~do tadzik | 2007-01-31 13:47

Czyli się wydało i ty jesteś BIAŁA MEWA!

~do do tadzik | 2007-01-31 14:00

A nie wiesz co to jest ironia?

~1111 | 2007-01-31 15:11

2 stal stw-wisloka debica 0 do 35 minuty

~aaa | 2007-01-31 15:11

Do przerwy 3-0 z wisłoką nie wiem kto strzelil 2 na pewno kusiak

~nash | 2007-01-31 15:36

do przerwy 3:0 dla Stali 2 bramki Pałkus i 1 Kusiak Stal grała w składzie : Wietecha - Wieprzęć Kasiak Drabik Maciorowski - Iwanicki Kusiak Krawiec Deatlaff - Pałkus Czyżyk

~MIELEC | 2007-01-31 15:45

tylko nie jarajcie się tak tymi wynikami w sparingach, bo będzie tak jak po pierwszych meczach w 2 lidze, gdzie sa teraz te komentarze: \"za rok 1 liga\", \"zagramy w barażach o 1 ligę\" po tych pierwszych meczach byliście tak zachwyceni, a teraz co ? teraz jedziecie po piłkarzach jak po psach, chociaż tyle dobrze że w każdym mieście jest grupa fanów, która nigdy się nie odwróci od swojego klubu

pozdrawiam

~nash | 2007-01-31 15:49

Mielec masz racje przed sezonem II ligowym wyniki sparingow byly zle a w 4 pierwszych meczach Stalówka wygrała 3 i 1 zremisowała :) tym bardziej ze mecz sie odbywa na sniegu. Co do jarania sie tym ze I liga hehe to sa jakies komentarze dzieciakow chyba nikt normalny nie bral takich wpisow na powanie hehe

~ktos | 2007-01-31 16:08

z Palkusa i Czyzyka beda ludzie :)

~,, | 2007-01-31 16:17

Stalówka 5:0 Wisłoka :)

Pees

Dziwne ze informacja o wyniki najpierw pojawiła sie na 90minut, a na stronce klubu jeszcze nic o tym nie napisano ? :|

~Stalówka | 2007-01-31 16:29

W sobotę Stalówka gra sparing z Resovią.

~asdasd | 2007-01-31 17:49

31 stycznia 2007, 14:00 - Kraków (boisko w Skotnikach)
Kmita Zabierzów 5-0 MKS Trzebinia/Siersza
Wojciech Fabianowski (trzy), Daniel Onyekachi, Dariusz Gawęcki
____________________
JUZ FABIAN SZALEJE ;//

~old | 2007-01-31 17:58

\" El \" ma rację !!!!
Zmobilizujmy się i 16-go. lutego wszyscy do restauracji Hutnik. Niech prezesi zobaczą ilu nas jest i dobitnie im pokażmy że Stalówka to MY.
WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE KLUBU ZKS.STAL.STALOWA WOLA - 16 luty 2007r.
Więcej szczegółów na plakatach.
Ps. Nie trzeba być członkiem klubu !!! tak głosi treść zaproszenia . Sympatycy, członkowie klubu oraz Kibice !!!

~SF | 2007-01-31 19:01

a prasa tez moze byc?? :)

~BZC !!! | 2007-01-31 19:22

CHUJ Z DZIALACZAMI STALOWKA JESTESMY Z WAMI !!!!!!!!!

Trzeba raz na zawsze z tym skonczyc jebana parowa slezak skurwiel sprzedaje kamery a przeciez Stalowka jest to duma hutniczego grodu co on kurwa mysli zamienil te kamery na karnet darmowego gowna w mathiasie czy huj wi co !!!!!! PIERDOLIC SLEZAKA !!!!!!

~Stalowiec | 2007-01-31 19:45

Zgadza sie dzisiaj Palkus i Czyzyk byli najlepsi na boisku mimo ze to tylko byl sparing,mysle ze z tym Czyzykiem to bedzie strzal w 10-tke ale lepiej poczekac do rundy wiosennej, ale widac ze gosciu ma ciag do pilki i niezla technike,a takze warto zwrocic uwage na Mateusza Nowaka ktory dzis zagral najlepiej z tych mlodzieniaszkow.

~nash | 2007-01-31 22:10

ale na dzis dysponowana Wisloke to zaden wyczyn ze Czyzyk mial ciag... niestety przegral pare pojedynkow ktore powinny byc wygrane, moim zdanie bardzo dobry mecz Pałkusa a przede wszystkim Kusiaka

~Tesco | 2007-02-1 07:52

do BZC!!! wdech, wydech powinno pomoc

~koniokrad | 2007-02-1 13:17

Zawsze i wszedzie Stal Mielec najlepsza będzie!

Życze stalówce aby utrzymała się w II lidze bo to jest jedyny klub na podkarpaciu, który już od prawie 20 lat gra w rozgrywkach centralnych! A takie kluby jak mój, siara, przemyśl, debica, rzeszów i krosno mogą tylko pomarzyć o II lidze w ciągu najblizszych lat!! Lubię czasami przyjechać do Stalowej na meczyk a w tej rundzie znajdzie się pare ciekawych meczy np. KSZO, Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów, Śląsk Wrocław, Zawisza Bydgoszcz, Odra Opole!
Dlatego zapraszam wszystkich kibiców z podkarpacia , lubiących piłke nożną , na te mecze do Stalowej Woli! Choć to wróg ale wrogów nalezy czasami wspierać bo może się okazać że na pare długich lat możemy na podkarpaciu nie mieć drużyny tak wysoko w rozgrywkach centralnych!

Pozdrawiam !!!

~BRAWO! | 2007-02-1 14:31

Czyżby jakiś normalny człowiek od nie pamiętnych czasów ... czy może znów ktoś się podszywa :) Mimo wszystko BRAWA dla Pana Wyżej.

~do powyżej | 2007-02-1 14:48

pozdrawiam również.

~STALÓWKA | 2007-02-1 17:07

Jak to rzeczywiście kibic Stali Mielec to jestem w szoku, oczywiście pozytywnie. On patrzy żeby Podkarpacka piłka była jak najlepsza, a nie się napina. Oby więcej takich kibiców! Pozdro

~STALOWKA | 2007-02-1 18:20

II liga: wicelider wycofał się z rozgrywek!
PAP /18:03
Zarząd Zawiszy Bydgoszcz SA w czwartek ogłosił decyzję o wycofaniu drużyny z rozgrywek drugiej ligi piłki nożnej. Jako powód wskazano \\\\\\\"fatalną atmosferę wokół polskiej piłki\\\\\\\".
\\\\\\\"W związku z fatalną atmosferą wokół polskiej piłki, zarząd spółki Zawisza Bydgoszcz podjął decyzję o wycofaniu drużyny seniorów z rozgrywek o mistrzostwo drugiej ligi piłki nożnej w sezonie 2006/27\\\\\\\" - oświadczył na konferencji prasowej prezes klubu Bartłomiej Krasicki.

Zapewnił, że decyzję podjął wspólnie z właścicielem klubu Jerzym Wiśniewskim po głębokim namyśle. \\\\\\\"Protestujemy w związku z sytuacją w polskim futbolu. Nie może być tak, że ktoś kto w piłkę angażuje grube miliony zbiera cięgi nie za swoje wojny\\\\\\\" - podkreślił Krasicki.

WYGRALISMY Z HYDROGOWNEM !!!!!!

~lolek | 2007-02-1 18:20

~aaa | 2007-02-1 19:30

A więc dla nas to dobra wiadomość zostanie nam dopisane 3 punkty tak jak wszystkim co z nimi przegrali ci co zremisowali zostanie dopisane im 2 punkty a ci co wygrali nic nie zostanie dopisane Tak więc
Legnica wygrała 0-1 nie zostanie dopisane im nic
Podbeskidzie wygrało 3-2 nie zostanie im dopisane nic
Ruch wygrał 0-2 nie zostanie im dopisane nic
Polonia zremisowała 1-1 dostaną 2 punkty
Unia zremisowała 1-1 dostaną 2 punkty
Reszta przegrała z Zawiszą i dostanie po 3 punkty wynik będą zweryfikowane jako walkower 3-0

~Stachu | 2007-02-1 19:51

No nie wiem czy to będzie walkower dla nas. Wyniki mogą być przecież anulowane, bez przyznawania walkowera.

~mentor | 2007-02-1 19:56

Wyniki Zawiszy (2) zostaną utrzymane w mocy, ponieważ zespół rozegrał 50% wszystkich spotkań cyklu rozgrywek, a wyniki wiosennych meczów Zawiszy (2) będą weryfikowane jako walkowery 3-0 na korzyść rywali.
Także nikomu za runde jesienną nic nie dopiszą !!!

~Stalówka | 2007-02-2 01:37

Piłkarzom Stali Stalowa Wola ubył rywal
Z rozgrywek drugiej ligi piłkarskiej wycofała się drużyna Zawiszy Bydgoszcz. Nie wiadomo jak potraktowane zostaną jesienne mecze bydgoszczan, prawdopodobnie wyniki uzyskane przez ten zespół zostaną anulowane. Byłoby to z korzyścią dla „Stalówki”, bowiem w rundzie jesiennej Zawisza pokonał Stal Stalową Wolę 2:0. Po rundzie jesiennej bydgoszczanie zajmują drugie miejsce w tabeli, a działacze Zawiszy wycofanie zespołu z rozgrywek tłumaczą fatalną atmosferą jaka pojawiła się wokół polskiego piłkarstwa.

~Terminarz | 2007-02-2 01:45

Terminarz II ligi w rundzie wiosennej
90minut.pl/news.php?id=505437

~mlekopij | 2007-02-2 10:19

Panowie Polska jest w finale MŚ w piłce ręcznej

~mario | 2007-02-2 11:27

Dzis sesja Rady Miejskiej na której zapadną decyzję dotyczace naszego ukochanego klubu, jakby ktos cos wiedział proszę dac znac na stronce.pozdrawiam licząc że decyzje które zapadną będą dla klubu i kibiców korzystne.

~... | 2007-02-2 12:29

Szale Podkarpackiej_Ośmiornicy!!!

Siema to jest projekt komputerowy do tej maszyny do szycia i7.tinypic.com/2s8hank.jpg ,te ramki zielona i biała, są takie szerokie bo na srodku jest zagiecie a na zewnątrz są zszywane do srodka i gotowe będą wygladac jak na fladze.Szale beda za ok.10dni wiec kto chce zakupic szal podbija na gg5726899 lub kom.504209215 Ema BZC_Banda!!!

~Kibic | 2007-02-2 15:19

Ja mam takie pytanie czy jutro jest mecz Stalówka vs.Resovia prosze o info PzDr.

~Kibic | 2007-02-2 15:24

i októrej

~Stachu | 2007-02-2 15:35

Jest o 11:00

~.... | 2007-02-2 17:02

a po ile te szale beda staly??

~... | 2007-02-2 18:07

Beda po 22zl

~fass | 2007-02-3 09:58

Adaminio sciągac pilkarzykow z Bydgoszczy !! za free i bardzo uznana marka!!!!!!!!

~Resovia | 2007-02-3 12:03

Zna ktos wynik ?? z gory dzieki za info

~kibiccc | 2007-02-3 12:12

Sparing podobno odwołany. Nie wiadomo z jakich względów ... :)

~aaa | 2007-02-3 13:01

sparing nie zostal odwolany lecz odbyl sie na boisku na piaskach

~042 | 2007-02-3 13:06

czemu na piaskach ? :-O

a tak w ogóle to te boisko należy do klubu ZKS Stal czy... ?

~Resovia | 2007-02-3 13:08

A zan ktos wynik ?

~wierny kibic | 2007-02-3 13:11

wynik 2:2

~Zenio | 2007-02-3 13:18

A kto bramy stzelal

~Tomek 1905 | 2007-02-3 13:18

Znacie strzelców bramek, dal Stali i Resovii ?

Z góry dzięki !

~aaa | 2007-02-3 13:27

dla Stali 2 gol Stzelil Czyżyk mecz zakończył się Bójką Mietek szalał zamiast grac to kopał po nogach i po plecach nie fajnie to się skończyło

~Tomek 1905 | 2007-02-3 13:42

Mietkowi chyba na stare lata odbiło :-) Hehe

~dddddd | 2007-02-3 14:07

mietek kurwa nie dopity chyba kurwa szkoda tych mlodziutkich chlopakow z rzeszowa bo zostali troche pokopani

~Wojownik | 2007-02-3 14:36

Mietek był zawsze zadziorny ... szkoda że w sparingach zgrywa kozaka. Mam nadzieję że w lidze to już mało co pogra. Pozdro

~oś FABRYCZNE | 2007-02-3 14:43

hehe sparnig piłkarski sam w sobie był nie ciekawy,ale sparing mietka dał rade....Pozdro dla kulturalnej widowni

~ff3f3f3 | 2007-02-3 15:22

ddddd

zamknij tą jape plebie, jak niewiesz to po co piszesz? napinaczu z tbg

~t. | 2007-02-3 15:35

a jak tam sie prezentuje w tych sparingach ten z ŁKSu ten Dettlaff czy jak mu tam ?

~do ff3f3f3 | 2007-02-3 16:23

nie udzielaj sie jak nie widziales

~mlody | 2007-02-3 20:53

W dniu dzisiejszym w okolicach Mielca doszło do walki dwóch czołowych ekip Podkarpacia. Podkapracka Ośmiornica, po 80 sekundowym boju pokonała duet Siarka & Wisłoka. Łącznie w tym spotkaniu uczestniczyło blisko 140 osób (ponad 60 z każdej strony). Więcej informacji wkrótce.

~malawi | 2007-02-3 20:57

kolejny kit

~malawi | 2007-02-3 20:58

kolejny kit

~malawi | 2007-02-3 20:58

kolejny kit

~kibic | 2007-02-3 21:25

potwierdzam info o meczu sparingowym PO vs. SWH

~do mlody | 2007-02-3 21:33

Po 80 sek. To i tak lepiej niż Gołota:P

~KO.zak | 2007-02-3 22:24

nie wiez to sie nie udzielaj! a upowaznil was ktos do pisania o takich rzeczach?

~do kozak | 2007-02-3 22:31

jakbys nie wiedzial to w Polsce mamy wolnosc slowa i moge pisac co mi sie podoba i nikt nie musi mnie upowarzniac, wiem to pisze, a nie bede sie napinal jak inni. Pozdro dla prawdziwych kibicow Stalowki

~on | 2007-02-3 23:24

a byles tam wogole? moze Ci co byl nie zycza sobie zeby poszlo to w Polske wiec czasami pomysl z \"ta wolnoscia slowa\". Jak by tak kazdy szedl Twoim tokiem rozumowania i pisal o roznych tego typu rzeczach bo wie to by bylo ciekawie :)
Pozdrawiam.

~mlody | 2007-02-3 23:28

mysle ze to juz poszlo w Polske... wystarczy wejsc na stronke www.chuligani.com .

~BZC Banda | 2007-02-4 00:26

No i co z tego. Oficjalnego opisu nie ma i nikt z osób które tam były nie życzą sobie aby ktos to komentował. My to robimy dla siebie a nie dla bandy debili szukających tanich sensacji. Nie komentować tego. Koniec tematu. Zajmijcie się sobą.

BZC Na zawsze dobra marka !

~Psychole | 2007-02-4 05:06

Stalówka The Firm

~Stalowiak | 2007-02-4 10:19

po napince na koszykówce Siarka zobaczyła kto rządzi i kto jest lepszy tyle:) pozdro!!

~... | 2007-02-4 10:40

Temat PO_SWH powinien byc zakonczony na tym Newsie i nie tylko tu,takim gadaniem tylko mozecie narobic chlopakom problemow bo jakas nie kompetentna osoba moze napisac o ciut za duzo....Prosze chlopaki o nie komentowanie tego zdazenia kto byl wie jak bylo i na tym koniec gatki,reszta nie musi wiedziec,bo to nie ich interes
...BZC_Banda...BZC_Rodzina...

~info | 2007-02-4 12:17

dobra spoko, wyluzujcie hulsy oko ? :))

wiec jedziemy:

tv polonia godzina: 14.05 ZMIENNICY
polsat sport godzina: 16.20 mecz NIEMCY-POLSKA

JEST CO OGLąDAć !!!

~hol | 2007-02-4 12:40

kiedy nastepny sparing ? kktos nowy?

~BZC | 2007-02-4 14:48

Zamknac ryj na temat jakiejs kolwiem ustawki gowniarze...

~Do młody | 2007-02-4 14:51

Gnoju jak sie dowiem ktos ty to cie najebie..za ten artkuł zamieszczony o tym co sie działo wczoraj...pierdolony gnoju

~asdfasdf | 2007-02-4 15:19

^
|

wydaje mi sie ze to młody skopiował ten artykul z
www.chuligani.com a nie sam go napisał :)
a jakim cudem sie tam dostał to nieiwem :)

~mlody | 2007-02-4 16:52

sorki chlopaki, ale mysle ze kazdy kto chodzi na mlyn ma prawo wiedziec co sie dzieje. Moze rzeczywiscie nie powinienem podawac miejsca, ale przeciez sam fakt nie ma w sobie nic zlego wg mnie... Bo jak jest napisane PO & SWH to chyba tylko kumaci to rozumieja... Mysle ze tak naprawde nic sie nie stalo, a wszyscy nagle tak sie napinaja. Nikt przeciez wielkich szczegolow nie ujawinil,
PS. To ze mam nick mlody, to nie znaczy ze jestem gownarzem, ja nikogo nie wyzywalem, a na mnie straszna napinka.
Pozdro

~Do mlodego | 2007-02-4 17:10

Popieram Cie nie mowisz o ksywkach czy po nazwiskach przeciez psy tez wchodzą na chuligani.pl wienc mogą tez i z tamtąd wiedziec i co im to da ??

~on | 2007-02-4 18:32

ale wez pod uwage ze Ci co tam byli nie zyczyli by sobie np o tym zeby bylo napisane i nie powinno sie takie cos pojawic. a o takich rzeczach powinni pisac sami zainteresowani a nie ktos kto ma informacje z drugiej albo Bog wie z ktorej reki.

~mlody | 2007-02-4 20:01

hm... to w takim wypadku niech nie robia tego pod nazwa Podkarpacka Osmiornica czy Stalowka, bo mysle ze jest to dobro wspolne, a nie wlasnosc wlasnie tych konkretnych osob. Szczegolnie ze zwracam kolejny raz uwage na fakt, ze w moim komunikacie, nie zostaly podane zadne konkretne informacje (moze poza miejscem, za co wszystkich urazonych przepraszam) wiec mysle ze moj komunikat w zaden sposob nie przynosi nikomu krzywdy...

~asdasdasd | 2007-02-4 20:55

co to za problem wejsc na strone chuligani.com i zobaczec taka sma notke ?

~pies | 2007-02-4 21:19

to ja pies....my na was to mozemy najwyzej naszczac

~do młody | 2007-02-4 22:50

Posuchaj na drugi raz nei zamiesczaj takich tematow...na komentarzach czy na ksiedzie bo tu nei jest miejsce na takie artykuły ..kto jest zainteresowany tym to mozesz soebie wejsc na inne fora,stronki.... BZC

~ktos | 2007-02-4 23:22

Młody wez kurwa przestan drazyc ten temat :/bo w tej chwili to Ty sie napinasz a nie inni.Napisałes tak jak było :] i huj.Po co to drazyc ? po co sie tłumaczysz :| skoncz i nie odpisuj juz na zadne posty :]

~mlody | 2007-02-5 00:26

oki, koniec tego tematu. Ja w ogole mialem zamiar zakonczyc go na tamtej notce, ale co niektorzy gotowi byli mi wpierdolic za to ;] a do wpisu powyzej : jesli uwazasz ze to ja w tym momencie sie napinam to jestes przechuj. Finito
Podkarpacka Osmiornica

~stalowiec | 2007-02-5 12:39

A wspomogl ktos Mietka w bojce? Czy sam z wszystkimi sie mordowal a inni tylko stali i sie gapili?

~takijeden | 2007-02-5 14:48

Mam nadzieje że policja wyłapie wszystkich co do jednego i da im po 15lat

~do takijeden | 2007-02-5 18:58

Po ciula piszesz ze maja dostac 15 lat!!! a co Cie to bolii stary?? to jest ich sprawa ze robia sobie Ustawki i walcza tam tylko te osoby co chca wiec po gowno maja isc do paki na 15 lat jak oni robia to z wlsnej woli i nikt nie cierpi z osob trzecich!!!!

~bbb | 2007-02-6 00:44

Chcieliscie byc anonimowi a tu prosze na glownej stronie kibice.net i pozniej na forum macie swoj temat
www.kibice.net/forum/viewtopic.php?t=20361

~jarasss87 | 2007-02-17 12:07

siemka cholera wpierdol by nie chcialy te chuje z pzpn i te inne

~SCOTI | 2007-02-17 12:50

WSZYSTKO WAM POWINNI POZAMYKAĆ hehehehehehehehe

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1814) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1087)
» Filip kacper k. (950) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 14 269 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 31 966 razy
STAL - Kmita Zabierzów (0:0)
2008-09-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 20 041 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 146 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.02973