Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» JERZY LOMPE Prezesem STALI

JERZY LOMPE Prezesem STALI
W piątek w Domu Gościnnym Hutnik odbywało się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze ZKS Stal Stalowa Wola.

Doszło do wyboru nowych władz klubu.
Nowym prezesem Stali został Jerzy Lompe.

Komentarze (159)

~pierwszy | 2007-02-17 09:28

nieznam goscia ani nigdy go na ocy niewidzialem moglby ktos wrzucic jego foto ? pozdrawiam

~JL | 2007-02-17 09:57

www.hoopsvibe.com/IMG/maciej_lampe-arton21061-240x240.jpg

Co prawda nie Jerzy, tylko Maciej i nie Lompe, a Lampe, ale chyba moze byc?

~dsg | 2007-02-17 11:39

jak ktos bedzie znal wynik sparingu prosze o podanie na stronce

~ale lipa | 2007-02-17 13:00

W kolejnym sparingu Stal Stalowa Wola zremisowała z Janowianką 0:0. Mecz rozegrano na stadionie w Rozwadowie.

~X-press | 2007-02-17 13:08

juz tak przestan szerzyc defektyzm :P to okres przygotowawczy,na wyniki przyjdzie czas!
zreszta popatrz :polonia bytom-przyszlosc rogow 1:2,wisla II krakow-kmita 2:1...

~sezon | 2007-02-17 13:30

wlasnie w sparingach pilkarze powinni sie sprezyc zeby pokazali w jakiej sa formie i ze zasluguja na gre w pierwszym skladzie wiec nie gdybajmy ze to tylko sparingi chyba ze adamus robi zaslone dymna przed wielkim show w lidze hehe

~k87 | 2007-02-17 14:16

Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola rozegrali kolejny sparing. Tym razem na boisku w Rozwadowie zremisowali 0:0 z czwartoligową Janowianką Janów Lubelski.


W „Stalówce” zagrał obrońca Marek Drozd, który wrócił do naszego zespołu z trzecioligowej Stali Rzeszów. W najbliższych dniach na treningi do Stalowej Woli ma także przyjechać Dariusz Filipczak, środkowy pomocnik, który rozwiązał umowę z Odrą Op

~johnny_uk | 2007-02-17 14:24

a ten Lompe-to przedstawil jakis plan ,jakas wizje dla klubu ,czy tak na pale go wybrali aby byl pionkiem Zaka na przyklad? byl ktos na tych wyborach z kibicow? moze sie ktos wypowie o czym tam gadali,prosze.

~do wyzej | 2007-02-17 15:07

no jasne ze to czlowiek zaka i o takiego czlowieka chodzilo bo nie potrzeba nowego goscia ktory rozpieprzy w rok to co byllo budowane od 4 czyli zero dlugow w klubie!!!!!!!! pozdrawiam

~luzik | 2007-02-17 15:21

panowie wyluzujcie
jutro jest kolejny odcinek \"Zmiennicy\" na TV Polonia

~ciekawy | 2007-02-17 15:47

a jak stoi sprawa z ZEGAREM ?????

czy bedzie juz na wiosne ??? czekam na jakies info

~WSZ | 2007-02-17 16:47

No i teraz stronka wyglada zajebiscie, dobra robota adminie :-)
Jeszcze taka prosba niech ktos wrzuci fote tego prezesa

Pozdro

~asdasdasd | 2007-02-17 18:41

do admin

tylko wrzuc cos jescze po bokach bo tak łyso jest
proponowałbym to samo tło co jest na goze (zielone czarne) tylko zeby widniał jakis napis na tym STALOWKA itp. gotykiem :)

~lllolaq | 2007-02-17 19:45

\"Sluchaj Jezu jak Cie blaga lud zrob zeby Stalowka w pierwszej lidze grala zrob my czekamy ladnych pare lat a w stalowej ciagle 1 ligi brak\"

~zasłyszany | 2007-02-17 20:16

z tego co słyszałem paru starszych osób to ten lompe nie nadaje się na prezesa nawet wiejskiego lzs-u. a tak wogóle to zasłyszałem o możliwości autonomii sekcji tzn. osobno piłka i kosz ale ile w tym prawdy to nie wiem. pozdro

~El | 2007-02-17 20:54

Do wyżej !!!!
Nie dorastasz nowemu prezesowi do pięt ...!!!!
Więc zanim coś powiesz o nim to zastanów się co mówisz...Bo wychodzi na to że dojeżdzasz do Stalowej z jakiegoś zadupia i większość czasu spędzasz na przystankach PKS a właśnie tam można sporo zasłyszeć ...

~Student | 2007-02-18 11:09

WITAM. MOIM ZDANIEM NA PREZESA STALÓWKI POWINIEN PRZYJŚĆ KTOŚ NOWY, MŁODY, TROSZKĘ INACZEJ PATRZĄCY NA PREZESURĘ W STALOWEJ WOLI. CZY MA SENS WYBIERANIE TAKICH STARYCH DZIADKÓW, KTÓRZY MAJĄ POJĘCIE O PREZESOWANIU JAK ZA CZSÓW WOJNY. LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ TROSZKĘ. TRZEBA STAWIAĆ NA MŁODYCH , A NIE NA LUDZI JUŻ WYPALONYCH, KTÓRZY POWINNI BYĆ JUŻ NA EMERYTURZE. POZDRAWIAM

~stal | 2007-02-18 11:53

mam pytanie. Czy Bronislaw Żak ma córke Kasie?

~t. | 2007-02-18 11:55

wezcie jak wiecie to powiedzcie cos wiecej o tym kolesiu bo ja pierwsze slysze o nim
czy cos kiedys robil dla Stalowki kim byl itp itd

~flaga | 2007-02-18 12:00

on ma 70 lat, to człowiek żaka który będzie nim sterował, a kto wszedł do zarządu, wiecie?

~adfadfadf | 2007-02-18 12:09

~dziadek | 2007-02-18 12:16

i w pzpn i w stalowce same kurwa lesne dziadki,nic mlodego tylko sami emeryci

~ktos | 2007-02-18 12:57

smiesza mnie teksty niektorych kolesi ktorzy pisza zeby wrzucic zdjecie nowego prezesa!!!!!!!! wychodzi tu wlasnie wiedza na temat stalowki. nowy prezes od lat zwiazany jest z klubem wiec nie gascie sie!!!!!!!!!!!!smieszni kibice!!!!!!!! ozniej tacy maja najwiecej do powiedzenia. pozdro EL.

~polska | 2007-02-18 14:04

z okolicznych miejscowosci to w pysznicy chyba najwiecej ludzi chodzi na mecze w stalowej woli...oczywiscie oprocz chlopakow ze stalowki.....

~stalowka | 2007-02-18 14:23

zgadzam sie mam duzo kumpli z pysznicy ktorzy wspieraja stalowke na wyjazdach i u siebie

~El | 2007-02-18 14:25

Właśnie wychodzi teraz jacy z was kibice... Normalni krzykacze a o Stalówce zerowe pojęcie. Przede wszystkim kompletnie nie wiecie( co nie którzy )jak działa klub , jaki ma status , kto ,co i za co odpowiada. Mówicie aby prezesem był ktoś młody . Doskonale to proszę iść do klubu wpłacić składkę członkowską która uprawnia do tego aby być pełnoprawnym członkiem klubu i potem podczas takiego jak było zebrania sprawozdawczo-wyborczego zgłosić swoją kandydaturę na prezesa. To ma być poukładane a nie ja bym chciał tego, a może tamtego...
Pytam się co z was za kibice skoro nie macie pojęcia o klubie a większosć z was nie dała temu klubowi złamanego grosza na cokolwiek.!!! Jedyne co ...to klub stracił na niektórych debilach którzy myślą że jak zadyme z ochroną skręcą to już zajebistymi hoolsami się staną...i klub tak się ich przestraszy że zrobi dla nich wejścia za free.
Nowego prezesa wybrali członkowie klubu na zebraniu ... Wśród nich nie było młodego chętnego więc takie gadki ze dlaczego nie młody schowajcie sobie na inne okazje . Ruszcie dupska i zacznijcie być kibicami (klub 100 Cracovia, i wiele takich innych pomocnych spraw) z prawdziwego zdarzenia a nie krzykaczami wiecznie niezadowolonymi...!!!!!
Dzięki za pozdrowienia ....pozdrawiam wzajemnie gościa \"Ktosia\"

~kandydaci | 2007-02-18 14:33

proponuje na to stanowisko Zbigniewa Biesia prezesa Automobiklubu albo Darka Brytana zawsze młodego i na czasie przyjaciela klubu, oni są młodzi jeszcze i zrobią ze sportem w Stali porządek.

~fan | 2007-02-18 17:25

propozycja na przyspiewka \"jebac mielec bo to cwele » LINK ej,hej\"

~Kibic | 2007-02-18 19:24

Co wy mowicie najwiecej ludzi spoza Stalowej jezdzi na mecze z FCNisko.Skoro tak wiele osob jezdzi z Pysznicy to czego nie bedzie to oficjalny Fan Club?? a co z innymi miejscowoscaimi...np.Turbia??

~do stalowa | 2007-02-18 19:45

ludzie z pysznicy nie jezdza na wyjazdy tylko obok pysznicy jest pdb przedmiescie i ja sam tam mieszkam i byłem na paru wyjazdach stalowki i jestem na kazdym meczu u siebie i nie tylko ja ale tez moi kumple

~stalowiak | 2007-02-18 20:05

w sumie to mogl by byc jakis fan klub ale to tylko pare osob ;/ to wiecie jakto jest zaraz by wyziali ze jakas wiocha chce robic niewiadomo co .... tak to jestjakby to ylo jakies miasto jak np nisko to fan klub moze byc ale pysznica ??? hmm ja jestem zaaa ps; Dzieki dla chlopakow z pysznicy ktorzy wspieraja stalowke jest ich spora grupa!

~student | 2007-02-18 20:54

Darek Brytan - ale kandydat hehehe ale wy ludzie macie pojęcie o prezesowaniu. ja jako student ekonomii zdecydowanie lepiej zarządzałbym klubem niż ci emeryci razem wzięci. nara cieniasy

~kunta kinte | 2007-02-18 21:06

Darek Brytan to niech sobie pobryka w Janowiance.... A tak na marginesie to po takich ekonomicznych studiach możesz jedynie zostać kasierem na dworcu PKP w Rozwadowie bo ekonomów mamy od zajebania i kolejny super cudotwórca jest potzrebny na PKP.

~... | 2007-02-18 23:09

Siema chcial bym przypomniec,ze zamawiam znow szale Podkarpackiej_Ośmiornicy,wplacilo mi kilkanascie osub kase,wiec jesli chce ktos jeszcze szal to niech sie zglasza do srody bo w srode juz zamawiam.Szal jest w cenie 22zl.Jesli znajezli by sie jacys chetni prosze o kontakt pod nr kom,504 209 215 lub GG 5726899.

~... | 2007-02-19 10:13

Drozd i Jabłoński w Stali Stalowa Wola
W sobotnim sparingu Stali na środku obrony zagrał Marek Drozd, który jest nowym piłkarzem zespołu ze Stalowej Woli. W \"Stalówce\" szykują się kolejne wzmocnienia, ponieważ z trzecioligowej Stali Rzeszów powraca napastnik Krzysztof Jabłoński.

Jabłoński przechodzi obecnie rehabilitację po kontuzji i zobaczymy go na boisku najwcześniej w marcu. Zarówno on, jak i Drozd do Stalowej Woli trafili ze Stali Rzeszów za sprawą Tadeusza Kwiecińskiego, biznesmena, który ponownie zdecydował się sponsorować \"Stalówkę\".

W najbliższym tygodniu na treningi Stali stawi się Dariusz Filipczak, który rozwiązał umowę z Odrą Opole. Być może środkowy pomocnik, na którego czekają w Stalowej Woli, zagra w kolejnym sparingu Stali w środę z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.



źródło: Echo Dnia

~murzyn | 2007-02-19 10:21

moze ktos wie gdzie bedzie rozgrywany sparing z KSZO w środę, prosił bym o info, z gory dzieki

~Biała Mewa | 2007-02-19 11:48

Znowu ukradliście nam zawodników jak tak można, odpowiecie jeszcze za kupowanie meczy i poleci od razu do IV ligi bo tam wasze miejsce!! Zawsze kradniecie a pozniej mówicie, że to my podkupujemy zawodników a to jest nieprawda!
Oddajcie sponsora własnych nie macie to kradniecie jeszcze naszego sponsora odkupicie te wszystkie wasze winy jak bedziecie grali na przemian w V i IV lidze. Pozdrawiam uczciwych a nie złodzieji z stalowej!

~asdfasdf | 2007-02-19 12:04

do Biała Mewa

wiem ty nie jestes tym orginałem ;)
bo on sie raczej tu nie pokaze juz ;)

~bzc. | 2007-02-19 12:13

jezdza tez chłopaki z zarzecza i jeden z kłyzowa

~la | 2007-02-19 12:53

z innych miejscowości też i co? chwali się tym ktoś? jeżdżą niech sobie jeżdżą

~kibic | 2007-02-19 13:00

Z Zarzecza to chyba jezdza raz na 5 meczow u siebie o wyjazdach nie wspominajac jak jest ogola mobilizacja to pokaze sie 2-3 typow jezli mowilibysmy o 1 osobie to pewnie wiele miejscowosci mona by naliczyc hahaha:D Pozdro dla tych ktorzy jezdza

~BZC | 2007-02-19 13:08

Przymknać ryje! Koniec tematu! Najwiecej osob jezdzi na mecze z Pysznicy , bo mam duzo znajomych , i wiem ze zawsze wspierają stalówke u siebie i na wyjezdzie! A jakiś kłyżów to niech wspiera ale janowianke bo im pomoc jest potrzebna! Z zarzecza mało kiedy jest 2typów max! Wiec cisza koniec tematu.

~BOLEK | 2007-02-19 13:09

TERAZ TO UCZYMANIE GWARANTOWANE JABOL JESZCZE POKARZE ZE ON POWINIEN GRAC UNAS BEDZIE BRAMKO SZCZELNY BO MA CHŁOPAK TALENT

~,., | 2007-02-19 13:34

tak apropo janowianki, jak już wcześniej napisałes, to z janowa też jezdza chłopaki na mecze i wyjazdy tez, moze na wszystkie wyjazdy to nie ale jezdza, pozdro

~Winners | 2007-02-19 13:40

~do asdfasdf | 2007-02-19 13:50

wez sie koles nie napinaj

wiesz kim jestes ?? dzieckiem neostrady

~do mewy | 2007-02-19 16:02

białe scierwo ma kompleksy? norma ,dzieciaku po pierwsze ci zawodnicy grali u ans zanim ty wiedziałes o ich istanieniu i zanim dosiegałes do klawiatury , a jezeli chdozi o sponsowa to ejst ze Stalowej Woli i tez wczesniej sponsorował nasz klub. wspomniales jeszcze o kupowaniu meczy wiec przypomnij sobie jak sędzia pomógł wam w ostatnich minutach uratowac remis z nami w tamtym sezonie. po karnym wyrównaliscie i wasz bramkarz wczenisej nie wyleciał za zagranie reką poza polem karnym. jednym słowem CIĄG SIĘ PENDZLU!!

~997 | 2007-02-19 19:15

idz na policje jeden z drugim zloz doniesienie o pepelnionym przestepstwie (korupcja)

~Admin | 2007-02-19 21:21

Jesli chodzi o tego BialaMewa - to jest to ktos ze Stalowej - zapewne ten co wczesniej wypisywal - tylko teraz widze ze pisze z innego adresu IP (,,, pilcka.stalowawola) - zapewne z jakiejs kafejki.

~... | 2007-02-19 23:10

Olejcie tego palanta Biała Mewe ;]

Jak zobaczy ze nikogo juz nie ruszaja jego wpisy to da sobie siana :)

Panowie :D miesiac ! :D

~zen | 2007-02-19 23:18

z niska za to jezdzi 100 do 150 zadymiarzy

~nie jezdze | 2007-02-20 00:18

podobno z Rudy Jastkowskiej tez jeden koles jezdzi... aaa, i jeden z Chwalowic. wiecej nie pamietem
pozdro dla niekumatych

~$$$ | 2007-02-20 00:21

Wietecha, Wierzgacz*, Kielarski

Drabik, Kasiak, Wieprzęć, Ławecki, Drozd*, Pająk, Maciorowski

Pałkus, Ożóg, Kusiak, Iwanicki, Krawiec, Dettlaff*

Gęśla, Czyżyk*, Stręciwilk, Kowalczyk, Jabłoński*


druga drużyna jak nic !!!!!!!

~on... | 2007-02-20 00:51

Wszystkigo najlepszego dla Wojciecha Nieradki, dzisiaj sa jego urodziny...

~kolec | 2007-02-20 12:23

panowie dzieje coś sie na stadionie ??
Bo parę tygodni temu na TVK Diana mówili w związku z tymi kamerami (że będzie ok) że wyremontują również sektor dla VIPów

Dzieje się coś tam ??

~do wyzej | 2007-02-20 12:35

ma byc w planie zaorac murawe pod buroki [takie jak ty]

~kibic | 2007-02-20 12:53

caly czas cos sie buduje ,ostatnio wybudowali jednego jupitera,hahahahah

~kolec | 2007-02-20 13:09

do hulsa \"do wyżej\"

mocarz z ciebie chopie :D

powiedz m jedno: rozum postradałeś w supermarkecie czy na disco paląc marihuane ?

~szyderca | 2007-02-20 13:34

Z pysznicy to jezdza jakies leszcze i wez sie tu koles nie kompromituj nie pierdol głupot.Ten kto jezdzi to wie skad najwiecej ludzi jezdzi i tyle w tym temacie.Pozdro dla kumatych

~k87 | 2007-02-20 13:57

Mają remontować tzw. loże VIPÓW...

~Peja | 2007-02-20 16:18

Wiecie co się LICZY ???!!!! Szacunek ludzi z Pysznicy!!!!!!!!

~ola boga | 2007-02-20 17:41

nienawidze ludzi z pysznicy

~zks | 2007-02-20 17:53

kurde dajcie juz spokoj z tymi wpisami....dziekujemy pysznicy ze przyjezdzaja na nasze mecze ale juz koniec z tymi wpisami.....szacunek dla stalowki i pysznicy

~siarka | 2007-02-20 19:17

~VIRUS | 2007-02-20 19:23

pawel zrob tak jak bylo wczesniej z linkami dla naszego wspolnego dobra, bo teraz niewyswietla sie z jakiej strony cos jest otwierane, a jak wiadomo nie problem jest umiescic wirusa pod takim linkiem, chyba rozumiesz, niech bedzie wyswietlany caly link, ktory zostal wrzucony na stronke

nie dziekujcie za ostrzezenie hehe

~kybyc | 2007-02-20 19:27

po co ? na dole w pasku przeglodarki w Firefoxie pokazuje strone jak sie nakieruje na link bez klikania. W Operze tez tak jest a jak kazdy wie sa to najlepsze przegladarki. Pomysl z linkam i lepszy bo dlugie linki naprawde mnie wkurwialy :D

~resovia | 2007-02-20 19:33

~siarka | 2007-02-20 19:36

» LINK wyzej zla godzina

~... | 2007-02-20 19:38

Do jutra zbieram kase na szale Podkarpackiej_Ośmiornicy,wiec jesli ktos chce szal niech podbija do mnie na gg5726899 lub tel,504209215.

~asdfsadf | 2007-02-20 20:15

bedzie organizowany wyjazd na ten mecz ze stalowej ? odp.

~do Peja | 2007-02-20 20:16

Dobre... hehehe

~Stalówka II | 2007-02-20 22:45

Druga drużyna Stalówki zostaje reaktywowana.

~Plebiscyt | 2007-02-20 23:14

~rydzyk | 2007-02-21 09:41

wie ktoś co siew dzieje ze stroną kibice.net??
Dlaczego jest przeniesienie na inną www??

~sf | 2007-02-21 09:49

~sztafeta | 2007-02-21 09:54

~rks | 2007-02-21 10:03

zajebiście mocna ekipa-pysznica, kłyżów, jastkowice, chwałowice itd.- tylko pozazdrościć ZAKLIKOWSCY MOTOROWCY

~Motor Lublin | 2007-02-21 10:35

Do wyżej .... Tylko wyśmiać pacholstwo motoru.

~sn | 2007-02-21 12:10

~SSW | 2007-02-21 12:17

Do przerwy w Ostrowcu KSZO - Stalówka 0:0

~ds | 2007-02-21 12:50

z kad wiesz?

~... | 2007-02-21 12:52

Jaki wynik Stalowki??

~sparing | 2007-02-21 12:54

KSZO - STAL 0:0

~stalowka | 2007-02-21 13:14

21 lutego 2007, 11:05 - Ostrowiec Świętokrzyski (boisko na Rawszczyźnie)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Stal Stalowa Wola



KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Kapsa (61 Kwapisz) - Łatkowski (46 Rogoziński), Kardas, Sojka (61 Kiczyński), Chorab - Robaszek (61 Wojtal), Woropajew (61 Mikołajek), Trałka (61 Frańczak), Kanarski (61 Pękalski) - Kosiorowski (61 Kaczorowski), Wójcik (61 Cichos).

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Drozd, Kasiak, Wieprzęć, Maciorowski - Krawiec, Kusiak, Ożóg, Detlaff - Czyżyk, Pałkus. Grali także: Pająk, Ławecki, Stręciwilk, Iwanicki, Gęśla, Kowalczyk.

W sparingowym spotkaniu rozegranym na ostrowieckiej Rawszczyźnie, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zremisował ze Stalą Stalowa Wola 0-0.


źródło: kszo.ostrowiec.pl

Dodano: 21 lutego 2007, 12:52:08

~brać go | 2007-02-21 15:56

» LINK
ciekawe czy adamus go wezmie , dogadal sie juz z prezesami gornika tylko zalezy teraz czy bedzie chcial przejsc ivo!

~STALÓWKA | 2007-02-21 18:08

Bramkarze:
- Wietecha
- Wierzgacz
- Kielerski
Obrońcy:
- Ławecki
- Drabik
- Wieprzęć
- Maciorowski
- Drozd
- Pająk
- Kasiak
Pomocnicy:
- Kusiak
- Ożóg
- Pałkus
- Iwanicki
- Dettlaff
- Nowak
- Krawiec
- Stoimenov (?)
Napastnicy:
- Gęśla
- Czyżyk
- Kowalczyk
- Jabłoński
- Myszka
- Stręciwilk

No to będzie ostra rywalizacja o miejsce w składzie... i bardzo dobrze :) A może zrobić drużynę rezerw? Pożyjemy zobaczymy. Do zobaczenia już niedługo na Hutniczej! HEJ STAL!!

~... | 2007-02-21 22:57

Na 90 % powstanie druzyna Rezerw

Ale raczej nie teraz, nie w srodku sezonu ;]

~janko_grajko | 2007-02-22 00:02

nowy prezio stali jest w stanie zapamietać nazwiska kopaczy??? chyba nie. takiego pierdziela to pod respirator

~KSZO | 2007-02-22 13:01

Dlaczego my jesteśmy zagrożeni degradacją za przekupstwa, a wy nie?? Przeciez to stalowa wiecznie przekupuje sedziów i podbiera zawodników!!! To wy powinniście spaść a nie my!!!

~... | 2007-02-22 13:32

No to macie pecha:)

~:)) | 2007-02-22 13:36

Michał Tomczak, szef Wydziału Dyscypliny PZPN powiedział, że otrzymał z prokuratury dowody przeciwko klubom. Nie wyklucza degradacji – czytamy w Przeglądzie Sportowym.

Podobno otrzymaliście z prokuratury materiał dowodowy przeciwko sześciu klubom. Potwierdza pan nasze informacje?


MICHAŁ TOMCZAK: Tak. W tej chwili mogę nawet wymienić nazwy tych klubów: Arka Gdynia, Górnik Łęczna, Górnik Polkowice, KSZO Ostrowiec, Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Kujawiak Włocławek, który ostatnio grał w drugiej lidze jako Zawisza Bydgoszcz.


» LINK

~sf | 2007-02-22 14:44

Jablonskiego nie bedzie w Stali

~chwdp | 2007-02-22 15:04

~ktos | 2007-02-22 16:14

~Stal | 2007-02-22 20:02

~sds | 2007-02-22 20:17

a miały być takie transfery dzięki pieniądzom p. Kwiecinskiego... a tu tylko drozd i tyle... biednie to wygląda. wyliczał piłkarzy mówił że ściągnie kilku ale rzeczywistość niestety inna.

~BOLEK | 2007-02-22 20:54

TO JEST ŻYD PIERDOLONY I STAŁÓWKA SPADNIE DO TRZECIEJ LIGI DZIEKI NIEMU ŻYD PIERDOLONY ZAMIAST SPROWADZIĆ ZAWODNOIKÓW O ON SPROWADZI SPRZEDWACZYKÓW PIERDOLONYCH KWIECIŃSKI TO ŻYD JEBANY A JEGO KANTOR TO SZMACIARSTWO

~MM | 2007-02-22 21:51

troche nie na temat -Wrocław wreszcie biorze sie za Korone Kielce i ich awanse od 3 do 1 ligi . Wreszcie ktoś beknie za ten w zywe oczy kupiony mecz u nas.

~mentor | 2007-02-22 23:19

Mam nadzieję, bo to co wyczyniał Koruptor to był skandal, jakich mało (chodzi o skalę)

~Jurek | 2007-02-23 00:09

Do Bolek:

Stul morde buraku.Złapałes go za reke ? widziałas jak cos sprzedawał ? ;] miał sprowadzic zawodników fakt, ale po co go odrazu wyklinasz?:| jak wykłada kase to niech wykłada ;] proste, wazne zeby kasa była a nie jakies tam gwiazdeczki, mamy kogo mamy i tymi graczami mamy grac ;] a utrzymac sie utrzymamy, wzmocnien nalezy szukac po tym sezonie ;].Wiec skonczcie juz Wyklinac Kwiecińskiego :/ bo kase to on wykłada ;] i dzieki niemu kilku zawodników po odejsciu Żaka zostanie w Stalowej ;]


A tymaczasem Wszystkiego Najlepszego dla Mietka ! MIETEK ! jestesmy z Toba ! Najlepszego i jak najwiecej sezonów w STALÓWCE !
» LINK

~Jurek | 2007-02-23 00:12

I zamiast napierdalac ciagle na Kwiecińskiego to weź zrezygnuj z internetu i co miesiac zamiast na neta wpłacaj na klub ;]

Jakby nie było gosc oddaje własna kase :| zrozumcie tez to ;] ...

Niechce go usprawiedliwiac, ale póki nikt go za reke nie złapał nie pierdolcie ze jestem jakims tam żydem, sprzedawczykiem itd. itp. :|
Pzdr ;] i prosze darowac sobie odopowiedzi na mój komentarz, takie jest moje zdanie, ze kto chce dawac kase na Stalówke niech ją daje, bez wzgledu na to kim jest ;] i jak te pieniadze zarobił.
Zadne pieniadze nie smierdza ;]

~Forza STAL | 2007-02-23 00:31

18 sezon Mietka Ożoga w Stalówce.
A tak poza tym trzech koszykarzy Stalówki powołanych zostało do drużyny Południa, która w sobotę 3 marca (o godzinie 12 ) zagra we Wrocławiu z drużyna Północy, podczas meczu gwiazd I ligi koszykówki. Do zespołu gwiazd ze Stali St. W. powołani zostali:
Jacek Jarecki,
Paweł Pydych oraz
Adam Lisewski.
Bezpośrednią transmisję z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport.

~sf | 2007-02-23 00:40

a mierzejewski ktorego nie chcial sprawdzac adamus jest juz w sosnowcu natestach

~Biała Mewa | 2007-02-23 09:45

W Rzeszowie obradował wydział dyscypliny podkarpackiego PZPN na temat przekupstw sedziów i piłkarzy przez klub stal stalowa wola! Wyniki prac zespołu to:
1. relegacja drużyny do V ligi
2. \"-12\" punktów
3. kara finasowa 250 tys zł.
Bez prawa odwołania!
Pozdrawiam.

~asdfasdf | 2007-02-23 10:05

kompleksy masz? biała mewa? fajnie sie pisze z cafejki ?

~sedzia | 2007-02-23 10:08

coraz bardziej zaczyna sie mi podobac, ze wychodza na jaw afery korupcyjne

~PZPN | 2007-02-23 10:10

jesli to prawda ze on pisze z kafejki, to jest ktos w stanie napisac z ktorej ?

~cyrkulatka | 2007-02-23 12:41

ma moze ktos fotke tego jednego \"jupitera\" z naszego stadionu ?

~staś | 2007-02-23 13:05

to nie jupiter! ;] lol

~ttt | 2007-02-23 14:39

wszystkiego najlepszego dla Miecia!i dla Romka Prawicy który też dzisiaj obchodzi urodziny!

~41 lat | 2007-02-23 14:40

NIE DO ZAJECHANIA -MIETEK
» LINK

~walec | 2007-02-23 23:07

ty kutasie biala mewa stul ryj pomiocie pedalski

~kamol | 2007-02-23 23:11

napierdalacie na kwieta ale kasę wymieniacie właśnie tam bo najkorzystniej co, to stulic mordy wiechcie

~Wilk | 2007-02-24 08:14

Siema, jak chcialem zapytac, czy jest jakas prawda z ta degradajca do V ligi kara finansowa i odjeciem pkt.???

Prosze o odp. Pozdrawiam wszystkich Fanow StAlÓwKi

~,,, | 2007-02-24 10:25

tak to prawda, zlokalizowali \"biala mewa\" i to tylko kwestia czasu, gsdy wylapie przyslowiowy wpierdol

pozdrawiam

biala mewo wpisuj sie teraz, gdy jeszcze mozesz bo niebawem to sie spotykamy bedzie nas trzech ty, twoj paniczny strach i ja

~zkis stal | 2007-02-24 10:30

Słuchaj wczeniej krązyły tu wpisy że podobno mietek za czasow pierwszej ligi kupował mecze nie wiem czy to prawda ale jeżeli by to jakos udowodniono to grozi na nawet wykluczenie z rogrywek PZPN.

~luz | 2007-02-24 10:44

~elo | 2007-02-24 11:54

ej naprawde stalowa woal od tego sezonu bedzie grała w okrwegówce??;/ Cos mi sie wierzyc neichce ze tak bedzie ;) pozdro

~ale kity | 2007-02-24 11:59

Nie siejcie paniki STALOWKA grala w pierwszej lidze dawno dawno temu wczoraj mowil koles z PZPN ze moga cofnac sie o 2 lata od momontu gdy zlapano pana F. (ze STALOWEJ WOLI) czyli latem 2005 wiec moga sie cofnac do 2003 r wszystko wczesniej jest juz przedawnione takie sa przepisy

~sparing | 2007-02-24 12:50

1:0 dla Radomiaka
W 28 minucie gry bramkę dla radomian zdobył Cezary Czpak.

~ktos | 2007-02-24 12:58

» LINK o co chodzi na tej fotce?? nie czaje

~sparing | 2007-02-24 13:01

Po pierwszej połowie 1:0 dla Radomiaka
Po strzale Cezarego Czpaka wynik meczu na razie się nie zmienił. Drużyna radomska wygrywa ze Stalą Stalowa Wola 1:0.

~sparing | 2007-02-24 14:02

Radomiak - Stal 2:0
Radomiak Radom wygrał ze Stalą Stalowa Wola 2: 0.

Zespoły wyszły na boisko w następujących składach:

Radomiak: Stawiarski, Skórnicki, Pacan, Wachowicz, Trzaskalski, Lewandowski, Czorny, Czpak, Oziewicz, Terlecki, Wawreńczuk.

Stal: Wietecha, Kasiak, Kusiak, Wieprzeć, Pająk, Iwanicki, Ożóg, Krawiec, Detleff, Czyżyk, Paukus.

~Penza | 2007-02-24 14:12

to swietny wynik, zwazywszy na to ze tylko pajak i pałkus byli nie z podstawowego, brakowalo gesli i maciora, ale to i tak nic nie tlumaczy, a co bedzie jak w lidze bedzie gesla nie daj Bog mial kontuzje i ten drewniak pałkuh bedzie musial go zastapic, albo pajak maciora ? tragedia... a czyzyk zasnal chyba ze swoja skutecznosia do konca sezonu.

~sf | 2007-02-24 14:18

~,,, | 2007-02-24 14:21

Teraz weźcie pod uwagę, ze Mietek miał urodziny i wszystko okaże się jasne...

~jery | 2007-02-24 14:25

2:0 w plecy. Mimo że to sparing, ale zbliza sie liga i powinno się od zawodników już oczekiwać przyswoitych rezultatów.

~ktos | 2007-02-24 14:30

~zzz | 2007-02-24 16:10

penza wybitny analityk futbolu hehehe

~56 | 2007-02-24 16:59

Wie ktoś moze na ktora planowany jest wyjazd do tbg ?

~123456789 | 2007-02-24 18:44

Jak często walicie konia?

~ktos | 2007-02-24 20:59

resovia wygrala z siarka w kosza

~asdfasdf | 2007-02-24 21:24

do ktos

mozesz napisac jaki wynik oraz ile było kibicow resovi i stalowki ?

~czy | 2007-02-24 21:32

czy jest jakis wyjazd na mecz kosza do tgb ?

~swres | 2007-02-24 22:53

Kibiców Stalówki i Resovii duuużo, ale nie są mile widziani i jako nieproszeni goście nie weszli.

~STALÓWKA | 2007-02-24 23:23

:: KOWAL MA RUNDE Z GŁOWY...???

Wszystko wskazuje na to, że Paweł Kowalczyk nie zagra w rundzie wiosennej. Napastnik Stali Stalowa Wola ma od kilku dni założony gips na nodze i w poniedziałek ma mieć przeprowadzone kolejne badania, m.in. usg nogi i wtedy będzie już wiadomo ostatecznie, czy trener Sławomir Adamus będzie mógł liczyć na tego zawodnika, czy nie.
Na lekki uraz narzeka także Jacek Maciorowski (nie zagrał z tego powodu w Radomiu).

źródło: » LINK

~cvnxbv | 2007-02-25 00:13

siarka resovia 84:87

~///.. | 2007-02-25 03:18

Wszystkiego Najlepszego dla Eugeniusza Cebrata !!

~KOLOTURE | 2007-02-25 13:11

XXV kolejka - 10.03.2007r. - Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola - CZY BĘDZIE ORGANIZOWANY WYJAZD NA TEN MECZ ? CHĘTNYCH NA WYJAZD JEST BARDZO DUŻO!!!

~WSZ | 2007-02-25 13:59

Na ten mecz Nas najprawdopodobniej nie wpuszczą.

~stal | 2007-02-25 15:33

pradopodobnie Nas nie wpuszcza, ale moze nasze \"nowe władze\" klubu mogły by cos \"zadziałac\" w sprawie wpuszczenia kibiców na hale w tbg...

~rzodki | 2007-02-25 16:19

czy pierwszy mecz bendzie u nas??

~kibic | 2007-02-25 16:57

Kolejny znawca. Jak moze byc u nas jak z Podbeskidziem gralism \"u nas\"(Gorzyce).A pozatym wystarczy luknac w prawy górny róg.!!!

~do kibic | 2007-02-25 17:07

im chodzi geniuszu o koszykówkę a nie pilke noza

~Złotinio | 2007-02-25 19:33

Tak a pro po ie odświeżyli jakieś fotki ze stadionu, na bieżąco wiadomości. Ale ta strona jest ładniejsza od oficjalnej

~lolek | 2007-02-25 19:50

» LINK wchdzcie pozdro dla stalowki resovi i rakowa

~... | 2007-02-25 22:07

» LINK

hahah prze kozak jakis :D

~młodynie | 2007-02-26 10:09

LUDZIE NIE PRZYNOSCIE WSTYD NASZEMU KLUBOWI TAKIMI PIOSENECZKAMI BO KAZDY BEDZIE Z NAS śMIAł

~skierniewice | 2007-02-26 10:47

unia skierniewice wycofana,zawodnicy z kartami w reku-adamus i lompe juz tam powinni byc i prponowac najlepszym gre w naszym klubie,bo jak na razie wzmocnien jakos nie widze w stalowce

~do do Kibic | 2007-02-26 12:37

To nie jest strona o koszykówce!!

~Skarpa | 2007-02-26 15:21

spoko piosenka SZACUNEK a Ci co mówią, że jest beznadziejna to sami tacy są zóbcie coś lepszego jeśli w ogole umiecie :D lol haha
Powiedz wykonawcy prosto w oczy, że jest do bani!
pozdro HTK

~lolek | 2007-02-26 16:07

WLASNIE MLODYNIE NIE ROBIMY WSTYDU TYLKO POKAZUJA ZE JAK MOZNA TO SIE DA ZROBIC I NIE MOW ZE WSTYD BO SAM BYS NIC NIE ZROBIL TYLKO BYS SIEDZIAL I OCENIAL CO INNI ROBIA SAM ZROB A POTEM ZOBACZYSZ JAKIE TO JEST TRUDNE DO ZROBIENIA I ILE WYSILKU TRZEBA WLOZYC TAKZE JESLI TAK SADZISZ ZROB COS LEPSZEGO. POZDR DLA RAKOWA RESOVI I CHLOPAKOW Z STALOWKI
MASZ COS DO NICH TO PROSTO W OCZY IM WAL A ZOBACZYSZ JAKA POTEGA JEST STAL HTK

~Ziom | 2007-02-26 16:57

sory ze sie pytam ale co to jest HTK

~STALÓWKA | 2007-02-26 17:18

:: DOPIERAŁA W STALI

Stal rozpoczęła dzisiaj kilkudniowy obóz w Skierniewicach. W kadrze naszej drużyny pojawił się nowy piłkarz. Jest nim 35-letni środkowy pomocynik Rafał Dopierała (170/73), który występował ostatnio w Unii Skierniewice. Unię wycofano z rozgrywek III ligi, a poszczególni jej piłkarze otrzymali karty zawodnicze na swoje ręce i rozpoczęli poszukiwania nowych pracodawców. Dopierała zjawił się w Stalowej Woli i podpisał umowę na grę w „Stalówce”.
Dopierała jest wychowankiem Widzewa Łódź, następnie reprezentował barwy Włókniarza Pabianice, ŁKS-u Łódź, Radomska, Krisbutu Myszków, Ceramiki Opoczno, Radomska, ponwnie ŁKS-u i od sezonu 2005/05 Unii Skierniewice.

źródło fot.» LINK

~koloture | 2007-02-26 17:22

» LINK NOWY W STALI (kariera )

~STALÓWKA | 2007-02-26 21:01

Czyli już Iwajło Stoimenow na 100% nie będzie grał w Stali po pozyskaniu Dopierały?

~felipe | 2007-02-26 21:02

a czemu tu ostatnio nie ma zadnych newsow?

~zks | 2007-02-27 00:01

nie , ivo juz niebedize w stali napewno jeszcze jedynie adamus mowil ze juz koniec transferów

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 78 554 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 65 032 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 101 253 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 35 750 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01173