Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zagłębie Sosnowiec - STAL - 2 : 2 (1:0)

Zagłębie Sosnowiec - STAL - 2 : 2 (1:0)

Wiele osób nie dawało Stalówce szans w tym meczu.
Jednak Stalówka zremisowała z wiceliderem 2 ligii - a tak niewiele brakło nam do upragnionego zwycięstwa.











Bramki zdobyli:
1:0 - Prymula 3'
1:1 - Dopierała 63'
1:2 - Stęciwilk 70'
2:2 - Folc 83'

Komentarze (129)

~TikTak | 2007-04-18 18:03

bardzo dobry remis.. juz 11 w tym sezonie :). jechali pilkarze Stalowki na pozarcie z glownym kandydatem do awansu a tu psikus :] bravo Stalowka za walke do konca... szkoda Gazy ze dostal czerwien :(
kibicow Stali ok. 70 osob na dzisiejszym meczu.
NigdyNieSpadnie STALÓWKA NigdyNieSpadnie!

~FCB | 2007-04-18 18:05

BRAWA ZA WALKE DLA NASZYCH PILKARZY !i za piekny wynik !BRAWO STALOWKA !

~do TikTak | 2007-04-18 18:07

Widac jaki z Ciebie internetowy kibic ;]

To jest 12 remis ;]

~bbb USA | 2007-04-18 18:08

Bravo STALOWKA!! w tej rundzie mamy przegrany tylko jeden mecz jak sie nie myle?? a za tydzien musi byc zwyciestwo!!!
California zawsze z Stalowka!!

~jw27 | 2007-04-18 18:09

gratulacje! tylko teraz musimy wygrac np z KSZO, Miedzią!!!!

~do bbbUSA | 2007-04-18 18:18

niee za tydzien tylko juz w sobote kolejny mecz naszych pilkarzy

HUTNICZE DERBY STALÓWKA-KSZO

~xyz | 2007-04-18 18:22

~zksiak | 2007-04-18 18:34

Ten komentator z radia byl pojebany, rozumiem ze mogl byc wsciekly bo jego druzynka przegrywala ale byl wsciekly pod niewlasciwym adresem.Niech wywala swoje flustracje i zale do swojej druzyny a nie oczernia Stal.Mam nadzieje ze Zaglebie nie awansuje.

~mario | 2007-04-18 18:45

Ja też musiałemsłuchać tego pojebańca z tego ich śmiesznego radyjkai aż krew się we mnie gotowała,co ten popierdoleniec wygadywał.Cały czas wyżywał się na Stalówce i miał nas za normalnych frajerów.Widać ,że gość wzięty z pierwszej łapanki!

~zas | 2007-04-18 18:46

zagłębie , gołębie ,sosnowieckie psy idzcie w chuj z takim komentatorem radiowym , wstyd na całą polskę......ładne se tam jaja w sosnowcu robią

~stalówka | 2007-04-18 18:51

Co to miało być,co to być miało,pytam się was zagłębie,gołębie ,sosnowieckie psy!Skund zyśta wynalazły takiego fajnego sprawozdawce?To juz po tym waszym radyjku widać,że to WY jesteście leszcze.

~balon | 2007-04-18 18:54

Gołębie i tak przecież nie awansujecie do OE ,nie zapominajcie o karze od pzpn-u,Jakieś -20 idegradacja do 3 ligi plus z pół balona,to na dzień dobry wystarczy!

~Kompleks | 2007-04-18 18:56

Kurwa !!!!! to jest strona Zagłebia czy STALÓWKI ?! wypierdalac z takimi wpisami ;]

Znajdzcie sobie kurwa na googlavch strone Zagłebia i tam wpisujcie te komentarze.

~bbb USA | 2007-04-18 18:57

Ja mam pyanie do \"kumatych\" ile kosztuje zrobienie sektorowki np. na cale krzselka na Naszym stadionie??
albo zrobienie flagi cos w rodzaju \"Brygada Zielono - Czarnych\" tylko jeszcze wieksza???

~jolik | 2007-04-18 18:58

wynik jest git..........tylko teraz na miłosc boską wygrac z KoSZykami i będzie pięknie.....boję się ze znowu odwalimy u siebie kichę ,bo za taką trzeba uznac remis w tym spotkaniu.....jebac ostrowiec panowie...a propo. mam szwagra w ostrowcu wielkiego kibola powiedział mi ze szykujątu wielki najazd i ze w obecnym ukladzie jaki zafundował im pzpn mecz ze stalówką jest dla nich najwazniejszy....musimy kurwa wygrac bo zalozylem sie ze szwagrem -stracę skrzynke piwa i jaja.

~mlody | 2007-04-18 18:59

zagłebie gołębie sosnowieckie psy

~zksiak | 2007-04-18 19:00

szkoda tylko ze naa ich stronie nie ma specjalnie mozliwosci wpisania sie i napisania paru slow na temat tego zalosnego komentatora, fajnie to sobie wymyslili, brak nawet glupiej ksiegi gosci a na forum ich trza sie logowac.A co do meczu widac reke Mikulskiego bo grajac tak slabym skladem malo nie wygralismy spotkania z badz co badz jedna z najlepszych druzyn w drugiej lidze.Remis z silna Polonia i teraz z Sosnowcem tylko jeszcze wygrywajmy u siebie z druzynami pokroju Miedzi czy KSZO to utrzymanie bez barazy bedzie w zasiegu reki.

~kibic stali | 2007-04-18 19:06

z tego co pamietam to kszo zawsze przyjezdzalo do nas duza liczba (pelne 3 sektroy pod zegarem)
no ale teraz sektor maja mniejszy ale napewno bedzie pelny wiec i my musimy swoj zapelnic w taki sposob zeby niebylo gdzie rak rozlozyc

~fan | 2007-04-18 19:15

jest filmik do pobrania z meczu » LINK

pozdro

~kibic stali | 2007-04-18 19:18

popatrzcie jak nasz mlyn na tym meczu wygladal z daleka

» LINK

~stalówka.pl | 2007-04-18 19:37

ok panowie !! przed nami derbowy mecz w sobote z KSZOKAMI!! WIELKA MOBILIZACJA !! plakaty w obieg na miasto i jazda... wierze ze damy rade i minimum bedzie ilosc glow ta sama co w meczu przed tygodniem ze Slaskiem Wroclaw !! brac ziomkow spod bloku i na mecz do sektora C !! kazdy w barwach (koszulka zielona lub czarna, szalik, itp.)... widzieliscie jak sie zmobilizowali zatorzaki na ostatnim meczu w tym tak samo mysle ze bedzie !!
pozdrawiam i do zobaczenia w sobote !!

~dobry trener | 2007-04-18 19:44

za adamusa dostali by 3-0 i by sie skonczylo .....widac trenerska reke albina mikulskiego najpierw dwie bramki na wyjezdzie w bytomiu ...teraz dwie w sosnowcu.Widze realne szanse na zwyciestwa na wyjazdach gdy pojedziemy do nieco slabszych zespolow a dwie bramki na wyjezdzie to bardzo duzo

~kali | 2007-04-18 20:13

a byl ktos z RAKOWA w Sosnowcu z NAMI????

~kkkkk | 2007-04-18 20:22

widzialem filmik z bramkami i trzeba przyznac ze bramki stracone strasznie 1. wietecha sparowal do przody zamiastt na bok a 2. to nie wiem co to za obronca ale zawalil strasznie. pozdrawiam

~... | 2007-04-18 20:23

do Dobry trener : !!!
mam pytanie czy to Albin Mikulski nas doprowadził do obecnej sytuacji czyli szansy gry w 2 lidze ?! mam prosbe nie odzywaj sie tak głupio bo Adamusowi powiniennes byc mu wdzieczny i nie pierdol glupot wiecej! Adamus Trzymaj sie ... a co do Mikulskiego nie mam zadnych zastrzezen bo nie idze mu zle, a remis w Sosnowcu pogratulowac naszym Pilkarzom i kibicom którzy sie tam zjawili a nie napinają sie tutaj i pierdolą głupoty !

~adfsasdf | 2007-04-18 20:29

do stalówka.pl

zazwyczaj Ci co pisza rozklejac plakaty sami nie rozklejaja, wola napisac zeby inni to robili bo im sie dupy nie chce ruszyc przykładem jestes Ty!

~kkk | 2007-04-18 20:31

ilu nas dokladnie bylo w Sosnowcu

~cycu | 2007-04-18 20:50

» LINK
*********************************
PLAKAT NA KSZO !! drukowac i rozklejac w widocznych miejscach !
*********************************

~adsdsaasd | 2007-04-18 21:04

do cycu

czy Stalówka nie powinna byc na gorze? a Kszo na dole ?

~Iza :):) | 2007-04-18 21:18

znow remis .. porazka .. a najgorsze to ze moj 15 letni syn pojechal na wyjazd ,, 1 x i czekam na niego bo ma wpierdol !!!!!!

~cycu | 2007-04-18 21:19

przeciez Stal jest na górze a nizej jest Kszo. nie bardzo rozumiem o co ci chodzi?

~do niebios | 2007-04-18 21:39

dzięki ci boze za takich modeli jak stalówka

~Stalowiak | 2007-04-18 22:40

Wie4m ze moze nie powinienem tego pisac u nas na stronce ale musze to powiedziec. TO CO ZROBIŁ ARTUR BORUC na meczu Wisła Płock- Legia. przeszło moje pojęcie. to sie nazywa miłosc i przywiązanie do klubu. Mimo ze Koles gra w zagranicznej lidze zarabia pieniedzy tyle co my mozemy pomazyc. to przyjechał na mecz do płocka wszedł na Sektor Kibiców Legi stanoł na płocie i kręcił doping. to jest cos nie samowiego i dlatego o tym pisze tutaj. Wyobrazcie sobie czy jakis zawodnik Stalówki tak by zrobił??

WSZYSCY NA MECZ Z KSZO!!!!! MOBILIZACJA PANOWIE!! MŁYN i jedziemy z DOPINGIEM!!

~axel | 2007-04-18 23:01

boruc był najarany i nachlany wódą to szalał, a nas w sosnowcu 7 autokarów i 3 pociagi

~tomilidzons | 2007-04-19 01:14

o ktorej wkoncu jest mecz bo na stronce po prawej pisze ze o 16 a na plakacie ze o 15. To o ktorej wkocu?

~sta | 2007-04-19 03:13

Brawo trenerze brawo teraz prosimy o komplet punktow w kolejnym meczu. KOWALCZYK tak trzymaj

~feliks | 2007-04-19 04:43

Brawo trenerze brawo liczymy na kolejne punkty. Kowalczyk tak trzymaj

~buda | 2007-04-19 04:46

Stal czy wy jeszcze kiedys wygracie?

~michal | 2007-04-19 06:33

to ten mecz jest o 15, czy 16 z kszo ???

~xxx | 2007-04-19 08:39

meczu nie będzie....kszo sie boi i nie przyjedzie

~hak | 2007-04-19 08:47

ludzie czy wy wiecie ze minęło juz pół roku jak stalówka nie wygrała meczu...

~fanfootball | 2007-04-19 11:36

Stalówka Stalówka Stalówka!!!!!!Dzieki za walke w meczu z zaglebiem i za dwie brameczki, 1 bramka kapitalna akcja:)))Oby takich wiecej!!!Czekamy na wygrana z kszo...Stalówka do boju!!!!!

~szatany | 2007-04-19 12:46

czy widzeliscie co robia nasi obroncy przy straconych golach.....

~SIARKA KING | 2007-04-19 13:00

wlasnie mieli trening i obserwowalem czarnoskorego i rwie sie do gry widac to ale czy cos z tego bedzie to sie okaze

~... | 2007-04-19 13:12

Posłuchajcie komentarza operatora i osób mu towarzyszących... Idzie się zjebać ze śmiechu : hehehehehheheheehehehehe » LINK

~STALOWKA | 2007-04-19 15:00

Dzieki dla RAKOWA za zajebiste wspieranie nas!!!!

~czarnuch | 2007-04-19 16:35

talentem jest jesszcze mysza a po nim wielka przepasc tak ze juniorki nie wypisywac glupot na stronce

~luk | 2007-04-19 18:34

To jest radio Zagłębia a nie oólnopolskie i nikt nie kazał wam go słuchać!
Trzeba było swoją relacje zrobić a nie wyzywać teraz!

~Stal-KSZO | 2007-04-19 23:48

Paweł daj takie ogłoszenie na stronie jak przed meczem ze Śląskiem.

~do luk | 2007-04-20 08:09

chodzi o rzecowe i obiektywne komentowanie.jeszcze może powiesz że nie było ono stronnicze?to nie nasza wina że Wy graliście tak a nie inaczej,że nie wykorzystaliście jakichś tam sytuacji.a gadka Waszego trenera że z pełnym szacunkiem dla Stali ale to my Zagłębie powinniśmy ten mecz wygrać.powinniście...nie wątpię.ale wynik sie sam nie zrobi,trzeba na niego zapracować,tak jak Nasi piłkarze.macie szczęście że Kasiak dostał czerwo...a z czym Wy chcecie wejść do OE?z jednej strony walnięte na sztuke krzesełka a dalej dookoła ,bójta się.wały okopowe?

~... | 2007-04-20 08:35

» LINK

Echo Dnia o meczu z KSZO!

~aaa | 2007-04-20 12:57

Byłem dzisiaj na treningu i Iwanek trenował normalnie więc jutro powinien grać

~stalowka1938 | 2007-04-20 13:44

Chlopaki pelna mobilizacja przed meczem z kszo wszyscy zakladajcie czarne bluzy albo zielone niech mlyn bedzie w barwach klubowych a nie innych czerwonyc szarych itp .... takze chlopaki jutro nie zalujemy gardel i drzemy ryja ile sil w gardle to tyle do zobaczenia jutro na hutniczej

~Mark | 2007-04-20 14:01

Kibic klubu piłkarskiego Zenit St. Petersburg wybrał się autostopem na mecz swojej drużyny do Władywostoku z zespołem Łucz - poinformowały rosyjskie media.

Kibic ten musiał pokonać trasę 10 500 km. Wyjechał z domu 27 marca, do Władywostoku dotarł 13 kwietnia. W kieszeni miał około 450 rubli (1 rubel - ok. 10 groszy)

~box | 2007-04-20 14:10

Na TV Stalowa Wola pokazują archiwalne walki bokserów Stali.

~RKS | 2007-04-20 15:55

~LALALALLA | 2007-04-20 17:36

######################################################
---------------------- ------------------------------------
DO LUDZI KTORZY PROWADZĄ MŁYN NA MECZU!
----------------------------------------------------------

PROSIŁBYM ZEBYSCIE SIĘ ROZSTAWILI NA CAŁYM MAŁYNIE BY MOBILIZOWAC NAS DO SPIEWU (KAZDY WIEC O CO CHODZI) WTEDY O WIELE LEPIEJ BEDZIE NA SŁYCHAC, NIE ZAPOMNIJCIE WZIĄŚĆ MEGAFON! - POZDRAWIAM


####################################################

~kamerun | 2007-04-20 17:58

Raków Częstochowa 0-0 GKS Katowice 14 kwietnia, 16:00 (5.000)

niezla mobilizacja.. fajnie jak by tak na jutrzejszy mecz naszej Stali z Kszo zawitala taka grupa osob..
pozdro

~zaciasny | 2007-04-20 18:23

koniec remisów..jutro bedzie pogrom..tylko nie wiem jeszcze czyj..

~bingz | 2007-04-20 18:42

Historia pojedynków Stali z Kszo :
» LINK

~,, | 2007-04-20 18:47

~stalowiak | 2007-04-20 19:00

Zagra w meczu z Kszo nasz najlepszy strzelec Kamil Gęśla?.

~Zagłębiak | 2007-04-20 19:20

Co macie do nas?,jego zachowanie jest uzasadnione,wasi kopacze grali w chuja,kładli sie bez powodu udając skurcze itp,cały czas grali na czas,a największy Chu* to koleś z nr 5 z wąsem,to jest dopiero aktor,wróże mu wspaniałą karierę aktorską,graliśmy o dwa nieba lepiej od was w pierwszej połowie ,pojedynek wyglądał jak spotkanie Brazylii z kelnerami z San Marino,druga bramka dla was po niesamowicie ewidentnym spalonym,ale cóż liczy się końcowy wynik.Pod względem kibicowskim wypadliście spoko ponad 60 osób zawitało w środe,nas jakieś 3 tys co też daje fajną liczbę jak na tą pogode,ostatnią gra naszych kopaczy i klasę przeciwnika(Nic wam nie ujmując bo macie drużyna z charakterem a nie to co my zbiór solar boyów z całej Polski którzy niewiedzą co to jest Zagłębie Sosnowiec). Podsumowując mecz może nie stał na najwyższym poziomie lecz był emocjonujący.Pozdrawiam i życze powodzenia w utrzymaniu.

~dupek | 2007-04-20 19:27

a kto jutro nie spiewa z calych sil to znaczy ze wspolpracuje z policja

~??? | 2007-04-20 19:38

czy wie ktoś co z tymi dwoma nowymi ?? zalatwil cos klub w tej sprawie??
prosze o konkretna odpowiedz
pozdro! do jutra na stadionie!!

~xxx | 2007-04-20 20:04

nie ma zadnego ukladu
ZAPRASZAM JUTRO KAZDEGO DO DOPINGOWANIA NASZEJ DRUZYNY DO ZDOBYCIA PIERWSZEGO ZWYCIESTWA!

~artur | 2007-04-20 20:51

Panowie jutro wszyscy na mlyn..Zrobmy zajebisty doping dla naszej druzyny moze to pomoze i w koncu nasi pilkarze wygraja i zdobeda pierwsze 3 pkt na wiosne..A wiec pelna mobiizacja ,barwy obowiazkowe i przygotowac gardla do ostrego i glosnego spiewania..

~lolek | 2007-04-20 20:56

Tylko wszyscy śpiewać a nie inni przyjdą, dwa razy pod nosem Stalówka i później cicho, a na os co to nie on ! Pozdrawiam

~ZKS | 2007-04-20 21:11

Myślę, że wchodzą na tą stronę także kibice \"krzesełkowi\" i \"kryciarze\" (bez obrazy dla żadnych z nich). Mam do Was apel, a mianowicie przyłączcie się czasami wszyscy do dopingu a będzie zajebisty efekt. Na przykład podczas jakiejś oprawy niech kilku zacznie drzeć jape a napewno reszta dołączy. Bo to jest tylko kwestia kto zacznie. Pozdrawiam

~jebac kszo | 2007-04-20 21:18

» LINK zobaczcie drugi filmik

\"bujcie sie chamy do 3 ligi spadamy\" szkoda ze nie spiewali tak jak wchodzili do 2 ligi

~taki ziom | 2007-04-20 21:26

szkoda ze spiewa tylko mlyn a nie caly stadion , niektorzy siedza i tez by pospiewali ale nie ma kto napedzac , pomyslcie nad tym :)

~eeeee | 2007-04-21 07:31

DZISIAJ 24LATA SKONCZYL NASZ PILKARZ-OBRONCA MARCIN DRABIK!!!!!!!!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I UTRZYMANAI ZE STALOWKA!!!!

~patz | 2007-04-21 08:29

~lalallaa | 2007-04-21 08:30

######################################################
---------------------- ------------------------------------
DO LUDZI KTORZY PROWADZĄ MŁYN NA MECZU!
----------------------------------------------------------

PROSIŁBYM ZEBYSCIE SIĘ ROZSTAWILI NA CAŁYM MAŁYNIE BY MOBILIZOWAC NAS DO SPIEWU (KAZDY WIEC O CO CHODZI) WTEDY O WIELE LEPIEJ BEDZIE NA SŁYCHAC, NIE ZAPOMNIJCIE WZIĄŚĆ MEGAFON! - POZDRAWIAM


####################################################

~kibic stali | 2007-04-21 08:45

do lalallaa

nas na ten mecz niee trzeba bedzie mobilizowac kazdy kibic w Stalowej wie co to mecz z Kszo i dlatego Ci co ida na mlyn to wiedza dobrze poco tam ide a jezeli ktos ma przyjsc i stac tylko to niech lepiej pojdzie na krzeselka tam przynajmniej posiedzi

~ULTRAS | 2007-04-21 08:47

KAZDY NIECH PRZYNIESIE ZE SOBA PARE ZłOTY NA ZBIORKE !!

~gfc | 2007-04-21 09:39

do Admina

Daj innym funkcje ADMINA, nie widzisz tu głupich wpisow

~lubelak | 2007-04-21 09:53

Inni Admini mają być na dniach. ja sam jestem na górze kolejki. jeszcze troche cierpliwości....

~ELO | 2007-04-21 10:17

Niech każdy już będzie 1h przed meczem. Trzeba obgadać kilka spraw! Pozdrawiam

~krzeselko | 2007-04-21 10:33

może i wydaje się to śmieszne ale mam pytanie. chętnie chodziłbym na młyn ale się trochę boję że np. w takim meczu jak dziś będą rozruby i będzie można dostać. chciłbym dopingować z młynu ale po prostu nie wiem czy jest tam wmiarę bezpiecznie.

~do krzeselko | 2007-04-21 10:36

Nie masz się czego obawiać. Młyn to nie sami ludzie od mocnych wrażeń. Owszem znajdują się, ale to ich osobista sprawa. Chcesz śpiewać przyłaź śmiało. Nikt nie będzie Cię zmuszał do czegoś czego nie chcesz :) Pozatym jak dobrze wiesz w Stalowej Woli dawno nie było awantury na stadionie bo nikt nie chce sobie robić przypału. Pozdrawiam

~Propozycja | 2007-04-21 10:57

Mam taką małą propozycję choć mam chuja do gadania, ale napiszę może ktoś wykorzysta, jak nie to trudno. Więc, może by tak stanąć a grupce po jednej stronie krytej w 20 osób, po drugiej tak samo w 20 i śpiewać razem z młynem a myślę że większa część krytej zobaczywszy, że ktoś już śpiewa zaczną razem z nami dopingować :) Pomysł może i śmieszny, ale innej możliwości nie widzę. Teraz nasuwa się pytanie ? Dlaczego te 40 osób miałoby płacić za bilet na krytą droższy o 50%. A może dałoby radę dogadać się z zarządem żeby te osoby wlazły tam za darmoszkę tzn na bilet z młynu. Bo może dzięki nim kryta będzie śpiewać ? Pozdrawiam

~zks | 2007-04-21 11:10

Ile bedzie sovii a ile racova??

~Lolek | 2007-04-21 11:14

Po pierwsze Sovii i Rakowa, po drugie przyjdziesz to zobaczysz ! Pozdrawiam

~kibic | 2007-04-21 12:03

Kszo jedzie do nas 5 autokarami ok 200-300 osob

~krzeselko | 2007-04-21 12:09

aha. dobrze wiedziec. dziwne to pytanie ale: macie dziś w planie jakieś bijatyki z kszo? czy tylko sportowy doping? a co do tej propozycji ze śpierwem na krytej to jestem naprawdę bardzo za.

~SZOK | 2007-04-21 12:11

o kurwa nie ma juz biletow w kasach

~... | 2007-04-21 12:13

do krzeselka:
Powiedz mi czemu piszesz takie glupoty typu \"czy mamy w planach pic sie z KSZO itp\" przeciesz nawet jak bysmy mieli to bysmy tego nie pisali na ten stronce.Zastanow sie nastepnym razem zanim cos napiszesz bo zaczyna mnie to juz draznic jak czytam takie wypociny

~krzeselko | 2007-04-21 12:15

sorry. a to prawda z tymi biletami w kasach?

~??!?!?! | 2007-04-21 12:18

co ty jaja se robisz bilety sa !!!!

~kibic | 2007-04-21 12:20

no to co kurde jakiś gość pisze że biletów nie ma?

~do kibic | 2007-04-21 12:22

nie boj dupy sa bilety a co on pisze to nie moja sprawa !!!

~Stalówek | 2007-04-21 12:30

jak kelnerzy z San Marino doprowadzają do remisu i pózniej wychodzą na prowadzenie?mieliście prawie cały mecz żeby mecz ustawic pod siebie.i to nie tyle my ,co Wy,kibice,trenerzy i prasa wypowiadacie sie krytycznie na temat gry Waszych piłkarzy w tym meczu.po prostu zlekceważyliście Nas.Polonia Bytom tak samo pisała.Wy macie jakis kompleks.a co do pana z nr.5 to jest to Miecio Ożóg,zawodnik który grał w drużynie Stalówki która osiągnęła historyczny sukces wchodząc w szeregi ekstraklasy.a było to panie kolego w ...1987 roku.Szacunek...dziękuje za uwagę.

~kibic | 2007-04-21 12:35

24 lata konczy dzisaj Marcin Drabik. wszystkiego naj.

~NASA | 2007-04-21 12:42

szykuje sie zajebisty meczyk :) :) :) oby 3 pkt zostaly w Stalowej Woli bo juz te remisy staja sie nudne

~lol | 2007-04-21 12:51

godz. 10:42 Jesteśmy poddawani szczegółowej kontroli przez policje.

godz. 11:23 Większość już w autokarach, ale nadal stoimy.

godz. 11:38 Wyjeżdżamy pięcioma pełnymi autokarami.

godz. 12:00 Jedziemy sobie spokojnie, humory dopisują.

~stater | 2007-04-21 13:04

czy ten lol jest z kszo?

~KSZO | 2007-04-21 13:10

Ten \\\\\\\"lol\\\\\\\" jest od was i przekazuje relacje z naszej strony.

~środmiescie | 2007-04-21 13:10

godz. 12.54 Droga mija spokojnie, zblizamy sie stalowej:)

~lol | 2007-04-21 13:16

zgadłes....KSZO sięnajlepiej pisze z duzej litery i tylko duzej..

~Bzyk | 2007-04-21 13:21

KSZO jest już w Stalowej. Jechali przez Żwirki pięcioma autokarami i sześcioma osobowymi.

~daemon | 2007-04-21 13:31

do bzyka
informacja pewna czy lejesz wode

~do daemon | 2007-04-21 13:32

bzyk ma racje !! 100% tez widzialem i jeszcze 10 nys jechalo

~Bzyk | 2007-04-21 13:35

Info pewne 100%. Policja blokowała skrzyżowanie koło \"europejskiej\".

~yoo | 2007-04-21 13:37

kilka kabaryn na sygnale..przejezdzalo przed chwilą od niskaa..

~hutnik | 2007-04-21 13:51

ale wy tu qrwa pierdolicie dzieciaki.

~do hutnik | 2007-04-21 13:55

zgadzam sie ...haha za duzo kurwa jarania sie tym czy jest kszo i tym w jakiej przyjechali liczbie

~KSZO | 2007-04-21 13:56

Prawde pisza.Nasi kibice juz sa na Waszym stadionie.

~biela | 2007-04-21 14:10

~aa | 2007-04-21 15:01

~majkel | 2007-04-21 15:27

~EMCEWAWA | 2007-04-21 16:31

JEDENNN ZEROOOO !!!!!!! STALÓWKA !!!!!

~xas | 2007-04-21 16:32

1:0 dlaaa stalii!!

~Nj | 2007-04-21 16:56

koniec meczu Stal wygrywa 1-0 :)

~EMCEWAWA | 2007-04-21 17:00

Nie mogłem przyjechać i żałuję ... zawsze jestem jeśli tylko czas pozwala, wsiadam w auto i jadę 250 kilometrów :))) Nałóg :) Ale to też jest zajebiste uczucie kiedy gadam z ojcem przez kom, pytam co i jak .... a tu słysze JEEEEEEEESSTT ... STALÓWKA STALÓWKA !!! zadzwonić w takim momencie heh ... PZDR dla tych co byli =>>> WRESZCIE MAMY 3 PKT !!!!! Jedziemy do przodu, OBY TAK DALEJ !!!!!!!!!!!!!!!!

~BJJ | 2007-04-21 17:23

szkoda tylko ze tak malo osob dopingowalo Stalowke;(

~dhl | 2007-04-21 17:48

Zajebiscie zachowali się Piłkarze szkoda że nie dopuscilismy ich do głosu ale wielkie brawa dla nich klask klask klask

nigdy nie spadnie STALOWKA nigdy nie spadnie

~lolq | 2007-04-21 17:49

ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS

~dhl | 2007-04-21 17:49

Chodzi mi oczywiscie o to podziekowanie po meczu :P

~old fans | 2007-04-21 17:57

BRAWO PILKARZE ,BRAWO KIBICE..MOZE W KONCU ZACZNIE SIE MARSZ W GORE TABELI I W KONCU SIE PRZELAMALI I PIERWSZE 3 PKT W TEJ RUNDZIE U SIEBIE..BRAWO JAREK ...DZIEKUJEMY ZA BRAMKE DAJACA UPRAGNIONE 3 PKT..OPRAWA OK DOPING PLUS DLA KSZO ZA LICZBE I OPRAWE..CO MOGE WIECEJ DODAC...KURWA ZAJEBISCIE SIE CIESZE,,,,,,,,,,,MOJA JEDYNA MILOSC TO STALOWA I JA MOCNO WIERZE W NIA..POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBICOW STALOWKI

~zks | 2007-04-21 18:08

A więc o meczu:

Na pewno Stalówka zagrała lepiej niz w ostatnich 2 spotkaniach u siebie. Akcje były lepsze tylko brak wykonczenia. Teraz jeszcze kilka wygranych i mysle ze nawet bez barazy Stalowka sie utrzyma.

Kibice:

Doping bardzo dobry chodz na pewno gorszy niz ze Sląskiem ale chyba spowodowane mniejsza iloscią w młynie. Jednak oprawa i tak zajebista i kolejny mecz pod tym względem udany. Oby tak dalej

Kszo rowniez pokazało sie z dobrej strony. Swietna oprawa i spora liczba osob na meczu.


PODSUMOWUJĄC mecz pod kazdym względem był ZAJEBISTY.

KOCHAM STALÓWKE LALALALALALA

~stalowka | 2007-04-21 18:11

ale popatrzcie jakie zajebiste zmiany byly myszka cos szarpal pałkus zajebiscie czyzyk tez szarpal ;) brawo i ustawienie zajebiste szkoda tylko kamila bo sie kontuzja odnowila ... ;/

~1938 | 2007-04-21 18:22

Mi sie wydaje ze doping mimo mniejszej liczby głów na sektorze lepszy jak an meczu ze Slaskiem. Dzis zeczywiscie były momenty ze spiewali niemal wszyscy, na Slasku było z tym o wiele gorzej. ;)

Nigdy nie spadnie Stalowka nigdy nie spadnie !!

~xyz | 2007-04-21 18:23

jakby sie skonczylo 0-0 to by byly narzekania a tak Stal najl;epsza zajebista itd.faktycznie lepiej sie nasi zaprezentowali i co najwazniejsze nie brakowalo walki i ambicjii.to jest rzecz podstawowa.widac bylo dzisiaj u chlopakow wielka chec do gry,do wygranej.brawo!teraz trzeba punktowac gdzie sie da,nie wazny jest styl,licza sie punkty.po sezonie jak sie utrzymamy zmienic,niestety trzeba bedzie pol druzyny.juz czas na takich zawodnikow jak Kasiak,Miecio(szacunek) czy Krawiec.czas robi swoje,ogrywac mlodych,brawa dla Mikulskiego który daje szanse naszym mlodym,Streciwilkowi i Myszce.cieszy ze to nasi wychowankowie sa bardziej rokujacy.atmosfera na meczach jest coraz lepsza,frekwencja rowniez,kibice swietnie dopinguja i robia oprawy,brawo.

~lalala | 2007-04-21 18:45

Tak bendąc obiektywnym to kszo rowniez zaprezentowalo sie fajnie a na ich strace obiektywnie opisany wyjazd oby wiecej takich drozyn

~KSZO | 2007-04-21 19:25

Przyszli na kryta kibice stalowej w 2 połowie a nic nie spiewali a najlepszy był gosć jak mówił do gości co cały mecz spiewali: \"pysznica spierdalaj spiewaj u siebie \" rozbawiło mnie to a chca aby wszyscy spiewali ich było 4 a oni a dawali wiecej niz ci co przyszli na kryta !

~DO KSZO | 2007-04-21 19:36

ktos tu szuka podtekstow mimo dobrej wymiany zdan kibicow obu stron.po co?jesli jestes kibicem KSZO to zajmij sie cala swoja stara gwardia,starymi prykami i doslownie \'\'pseudokibicami\'\'krótych tez u Was niemalo ale to teraz niewazne zeby sobie cos dogadywacfajny mecz,fajna oprawa i tak ma byc.i pamietaj czarna owca podkresla biel pozostalych

~euro2012 | 2007-04-21 20:33

najlepsze zmiany nastapiły w ... przerwie :)
pozdro dla T

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3233) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1334) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (943)
» Kamil (844) » Rafix (768)
» Misio (672) » Kamilosss (631)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 586 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 10 394 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 16 804 razy
STAL - Zawisza Bydgoszcz (1:2)
2015-09-16
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 71 270 razy
Osób Online: 48 / Czas gen. strony: 0.01429