Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W Krakowie o być albo nie być

W Krakowie o być albo nie być
Piłkarze drugoligowego Kmity Zabierzów w niedzielne popołudnie zmierzą się ze Stalą Stalowa Wola. Spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 17. w Krakowie na stadionie Wawelu. Mecz pomiędzy obydwoma beniaminkami to kolejce spotkanie z cyklu: "być albo nie być w drugiej lidze". Zwycięstwo da każdej z drużyn szansę na wydostanie się ze strefy barażowej.


 W poprzedniej kolejce Kmita przegrał wysoko z liderem drugoligowych rozgrywek, Ruchem Chorzów 3:0. Podopieczni Jerzego Kowalika są w trudnej sytuacji podobnie jak Stalówka, która w minionej kolejce pauzowała. Jeśli obie drużyny marzą o uniknięciu meczów barażowych w niedzielę muszą pokusić się o zdobycie kompletu punktów. W przeciwnym razie będą skazane na rozgrywanie dodatkowych meczów z drużyną z trzeciej ligi. Stal ma doświadczenie w tego typu meczach. W ubiegłym sezonie właśnie dzięki zwycięstwu w dwumeczu z drużyną Heko Czermno awansowała na zaplecze Orange Ekstraklasy.

Trener Stali Albin Mikulski nie może narzekać na braki w kadrze, co innego szkoleniowiec Kmity, który nie będzie mógł skorzystać z doświadczonego bramkarza - Artura Sarmata. Nabawił się urazu i nie zagra do końca sezonu. Kowalika cieszy na pewno powrót do składu Piotra Kasperkiewicza oraz Wojciecha Fabianowskiego, który jest … wychowankiem Stali Stalowa Wola.

W Stalowej Woli panuje dobra atmosfera. Ostatni mecz Stal rozegrała 10 dni, więc czasu na przygotowania do meczu z Kmita Zabierzów było dużo. - Na drobne urazy narzekają Marek Drozd i Przemysław Pałus. W dniu meczu podejmiemy decyzję, czy Ci zawodnicy będą mogli zagrać. Poza tym, mogę liczyć na wszystkich moich piłkarzy, za kartki nikt nam nie wyleciał. Do Krakowa jedziemy w dobrych nastrojach, jedziemy po 3 punkty - powiedział Mikulski.


Kmita Zabierzów - Stal Stalowa Wola / nd 20.05.2007 godz. 17:00

Przewidywane składy:

Kmita Zabierzów:
Różalski - Krauz, Kocis, Kaliciak, Gawęcki, Ankowski, Zawadzki, Romuzga, Bębenek, Cebula, Oneykachi.

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Ławecki, Kusiak, Wieprzęć, Maciorowski, Stręciwilk, Ożóg, Dopierała, Iwanicki, Gęśla, Kowalczyk.

Sędzia: Piotr Siedlecki (Warszawa).

Komentarze (157)

~asdASD | 2007-05-18 23:10

WIADOMO BYĆ !

~:) | 2007-05-18 23:47

Tylko 3 pkt !! STAL !!

~Doping | 2007-05-19 00:52

Resovia - Igloopol
» LINK
» LINK

~jean | 2007-05-19 09:33

kmita wygra trzymam kciuki

~osiedle | 2007-05-19 10:14

STALÓWKA!!!
RAKÓW RKS STALÓWKA ZKS NASZA ZGODA NAJLEPSZA W POLSCE JEST!

~OldStyle | 2007-05-19 18:12

Fragment meczu Stalówki ze Stalą Mielec (rok ok. 1995, na końcu tego filmu po derbach Ruch - GKS)
» LINK

~Kalu | 2007-05-19 18:45

Witam, dziwi mnie jedna rzecz! Stalowa Wola to miasto o sredniej wielkosci zaludnienia, ale powiedzmy ze mieszka tu 68 tys. ludzi.. Zapewne 10 tys interesuje sport.. Dlaczego frekwencja na meczu u nas nie przekracza nigdy 3 tys.? Podobno kiedys przychodziło ponad 10 tys.. Szkoda ze teraz jest inaczej. Pozdrawiam

~Stefan | 2007-05-19 19:58

Może dlatego, że kiedyś dużo ludzi wychodzących z huty, po pracy szło na mecz. Huta rozdawała karnety, bilety i ogólnie była sponsorem strategicznym, a pracowało tam kilka razy więcej ludzi niż dziś. Do tego dochodziło baaardzo dużo ludzi z okolicznych wsi (właśnie pracowników huty)...pewnie jest to jeden z kilku powodów.
Ogólnie, to nie ma u nas jeszcze takiego czegoś, że mecz to święto i trzeba być! Dużo jest kibiców, którzy tylko sprawdzają goły wynik i nic więcej ich nie interesuje.

~ja | 2007-05-19 20:39

3 liga wita stalowa przejebie nie stety 3 liga juz jest dla nas

~dassaddsa | 2007-05-19 21:00

do ja

widac ze na drugie masz napincza,
trudne dziecinstwo?
matka nie kocha?

~wertyuio | 2007-05-19 21:32

alesta wsioki jebane,parczesniaki jedne

~BORYNA | 2007-05-19 21:53

CZUJE W MOCZU ZE WYGRAMY

~lypa | 2007-05-19 22:19

a ja czuje panowie ze jutro pobijemy rekord jesli chodzi o liczebnosc kibicow stalowki ;]

~NIE JADĘ | 2007-05-19 22:41

juz swietuje zwyciestwo

~byk | 2007-05-19 22:44

zrobic z fabiana pawiana....i niech wraca do mojzeszowa bo tam wielki płacz-dozywotnia 3-liga.

~Kura | 2007-05-20 03:16

200 osób ? niekoniecznie, my studenci także naszym dopingiem na meczu pomożemy naszej Stalówce !!!

~STW | 2007-05-20 09:05

No panowie :D za 2 h zbiórka zbierac dupy i wymarsz na zbiórke
jedziemy!

~waran | 2007-05-20 10:21

na huj jechać jak leszcze dostaną 2 do 0, to cioty a nie kopacze. grają bez zaangażowania o tak sobie

~pawel | 2007-05-20 10:26

studentow ok.200.
Jak mamy wejsc na sektor gosci ? mozemy przed meczem dopisac sie do listy?

~biela | 2007-05-20 10:48

wlasnie bo jest nas troche i jest jakas mozliwosc zeby z nasszymi siedziec ?? w sumie to nie wydaje mi sie ale jak ktos cos wie niech da znac !!

~OLE | 2007-05-20 10:51

Tak na szybko bo zaraz zbiórka ! Było pisane jak to będzie. Należało się skontaktować z kimś, ale myślę, że jak podejdziecie pod sektor kibiców Stalówki i jak przyjadą to się dopiszecie i wejdziecie ale pewien nie jestem. Pozdrawiam

~stalówka | 2007-05-20 12:24

2 autokary już wyjechaly...to i ja się zbieram gonić chopaków.Mam nadzieje,że nie będzie problemów z listą. Pozdro do zobaczenia na meczu

~Dziadzia | 2007-05-20 13:01

Sercem z drużyną... (niestety nie mogłem pojechać)

~Globetrotter | 2007-05-20 14:05

Panowie macie moze jakies namiary na wynajecie busa ze Stalowej Woli??

~., | 2007-05-20 14:14

Bus ze Stalowej Woli na 8 osób tel. 886158710
Z Niska na 20 osób tel. 0697468429
Jak ktoś jedzie to niech da tu znac .

~do stalowka | 2007-05-20 14:23

do stalowka: 2 autokary? chyba masz nieswieze info.

~Globetrotter | 2007-05-20 14:52

Dzieki za info dotyczace busow.Pozdro

~jacek | 2007-05-20 15:41

ile pojechalo kibicow stalowki na mecz i czy wiek ktos czy jets gdziesz relacja live

~zks stal | 2007-05-20 16:26

ja zuje ze przegramy niestety i |e spadniemy ;(

~BJJ | 2007-05-20 16:44

Wietecha
Kasiak
Kusiak
Wieprzęć
Maciorowski
Iwanicki
Ławecki
Ożóg
Dopierała
Dettl aff
Kowalczyk

~krzesełka | 2007-05-20 16:47

jakaś relecja live ? jak ktoś może niech da link. byłbym wdzięczny, pozdro TYLKO STALÓWKA NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ JEST !

~kkk | 2007-05-20 16:57

live prawdobodobnie na » LINK
Pzdr

~Stachu | 2007-05-20 17:02

I znowu nie gramy w swoich barwach....

~karolek067 | 2007-05-20 17:06

relacja jest jakaś live ? bo na stronce zabierzowa nie ma. jak coś to link pozdrosy

~relacja | 2007-05-20 17:08

~michał | 2007-05-20 17:15

kmita - stal 0 : 1 !! brawooo !!!! jeszcze jedenn !!! TYLKO ZKS STAL !!!!!!!

~hutnik | 2007-05-20 17:16

co ty pierdolisz !! do kurwy

~kriss | 2007-05-20 17:18

ladnie.oby tak dalej

~misiek | 2007-05-20 17:20

0:0 jest. Coś wam się popierdoliło

~kondon | 2007-05-20 17:20

hujowa coś ta relacja ;/

~Stachu | 2007-05-20 17:21

A nasi już się kurwa bronią....

~zeszyt | 2007-05-20 17:22

ja pierdole już kmita ciśnie ;/ szlak !

~kibic | 2007-05-20 17:27

czego nie ma relacji w leliwie ?

~Stachu | 2007-05-20 17:30

Znowu nie ma karnego dla nas....

~misiek | 2007-05-20 17:31

Fabinowski ch.j 0:1

~krzesełka | 2007-05-20 17:31

kurwa wiedziałem;/ już 1:0 w dupe ;////

~kriss | 2007-05-20 17:31

1:0 przegrywamy

~krzesełka | 2007-05-20 17:31

i to jeszcze fabianowski ... ehh ;/

~... | 2007-05-20 17:32

nieeeeeeeeeee 1;0

~Stachu | 2007-05-20 17:32

Jeśli nie wygramy to III liga jak nic! Kurwa

~Misiaczek | 2007-05-20 17:34

No panowie kto jest mistrzem..? KMITA KMITA xDD Stalówka papa xDD

~Misiaczek | 2007-05-20 17:35

2:0 xDDDDDD

~irlandia | 2007-05-20 17:35

Ile stalówki w krakowie?

~Stalowiak | 2007-05-20 17:36

kurwa!! gdzie jest Gęśla, Mikulsk wypowidal sie i mowil ze wszyscy moga grac z Kmitą to gdzie jest Gęśla.

~.... | 2007-05-20 17:36

nie pierdol 1;0 dalej

~do wyżej | 2007-05-20 17:37

A ty kibicu czemu nie na meczu? Szkoda kasy na dojazd prawda? Jak my graliśmy swoje mecze w Gorzycach (jeśli wiesz gdzie to jest) to jeździłem na wszystkie jakie były! A mistrzem w czym kurwa?

~bzc hool\'s | 2007-05-20 17:38

do Misiaczek jakie kurwa 2:0 frajerze ?

~kriss | 2007-05-20 17:38

1:0 bez zmian

~Stachu | 2007-05-20 17:39

Gdzie Geśla??!

~Misiaczek | 2007-05-20 17:39

Chlopaki smiac mi sie chce z was.... pogódźcie sie z 3 ligą i tyyle a nie wymawiajcie sie kto kibicuje na meczu a nie... liczy sie wynik ... :P Papa :*

~... | 2007-05-20 17:40

ile Stalowki na meczu moze ktos okreslic?

~bzc hool\'s | 2007-05-20 17:40

do Stachu - na rezerwie, przecież gęśla jest słabiutki z miedzią nic wykończyć nie mógł !

~judge | 2007-05-20 17:40

Jak widać poszła kasa, Kmita ma wygrać...

~stal1938 | 2007-05-20 17:41

kurwa mac cz mikulski tak samo jak slawek adamus zacznie brac mala lyzeczka albo jeszcez mniejsza ze kolejna porazka??? gdzie jest gesla??? mikulski wystaw gesle chuju!!i mowili ze dobry trener bedzie zse slawkiem jakio tako im szlo a teraz mialo byc przeciez tylko lepiej!!;/!!

~kaniool | 2007-05-20 17:43

ide na obiad z/w ;* :)

~Stachu | 2007-05-20 17:43

do bzc. On jest naszym najlepszym strzelcem!

~balon | 2007-05-20 17:45

Fabian ciul nie ma wjazdu do Stalówki,przecież to normalny ZDRAJCA.Ale Kmita spadnie,to zobaczymy gdzie ten judasz pójdzie grać,wróci znów do Stalowej Woli.

~BZC HOOL\'S | 2007-05-20 17:45

do Stachu - w pierwszej połowie sezonu, teraz sie wypalił i jest bez formy to siedzi na ławce, chyba logiczne nie ?

~misiek | 2007-05-20 17:45

Kurwa ale sytuacje zjebaliśmy.

~zks | 2007-05-20 17:46

Znów go Tadek ściągnie do nas i będzie grał w 3 lidze.

~kaniool | 2007-05-20 17:50

ok wróciłem z obiadu jak tam chłopacy ? ;)

~zks | 2007-05-20 17:50

Ogólnie fabian gra kaszanę,ale chuj na mecz ze Stalą się specjalnie sprężył,tak nienawidzi tej Stalówki,to po chuj tu mieszka!

~aaa | 2007-05-20 17:52

Ale wstyd,fabian-żyd wygrywa ze Stalą 1-0.

~Stachu | 2007-05-20 17:53

Jest kurwa pazerny na kase. Nawet za kase sprzeda łmatkę(Stal), która go przyjęła i wychowała.

~zagranica | 2007-05-20 17:57

niech ktos poda ile chlopakow od nas na wawelu
pozdro

~Stachu | 2007-05-20 18:06

No
Gęśla i Stręcik może być ciekawie:P

~krzesełka | 2007-05-20 18:06

no macie tego gęśle ale huja pomoże ;/ stręciwilk już bardziej

~stalowiaczek | 2007-05-20 18:07

NO Albon Idzie na całość albo jakaś pyskówka w przerwie

~polac | 2007-05-20 18:07

Mikulski zmienił taktykę z 4-5-1 na przejściowe z 4-5-1 na 4-4-2

~KONDON | 2007-05-20 18:09

OOOO STALÓWECZKO OOOO ZETKAESIE !! KTO DZIŚ WYGRA MECZ? - STAL! -KTO? -STAL! -KTO? -STAL STAL STALÓWKA GOOL! KOCHAM STALÓWKE SIALALALALALA KOCHAM STALÓWKE SIALALALALALAKOCHAM STALÓWKE SIALALALALALALALALA !

~aaa | 2007-05-20 18:11

Dawać Stalówka jedziemy z tym gnojem

~zks | 2007-05-20 18:13

Nie ma wyjścia,musimy się odkryć i atakować!Albo skończy się to pogromem,albo strzelimy przynajmniej tę 1 bramkę.

~Stachu | 2007-05-20 18:14

Noż kurwa mać jebana by to była 0:2

~ehhh | 2007-05-20 18:14

i juz 2:0 w plecy ja pierdole !!!!!

~bolek | 2007-05-20 18:15

znowu w dupe jusz 2-0 dla kmity

~zks stal | 2007-05-20 18:15

no to juz 2: 0 no to loadnie

~hjklko | 2007-05-20 18:15

No ta 2do koła w plecy

~!! | 2007-05-20 18:15

no to fajnie :/ sie staracie :/

~misiek | 2007-05-20 18:15

Po dośrodkowaniu? Gdzie bramkarz był do kutwy nędzy? To są przecierz jego piłki do złapania, lub wybicia?

~aaa | 2007-05-20 18:16

No to zajebiście młodzieżowo 0-2,tak ważny mecz i tak go zjebać,to już koniec,teraz mogą sobie pograć w krykieta.

~frugo | 2007-05-20 18:17

na huj nowy stadion w trzeciej lidze, niech grają nawet i w rozwadowie łajzy

~artek | 2007-05-20 18:17

czaicie! ide a tu w przedpokoju pająt taki duży a ja go zdeptałem hehe ;)

~ja | 2007-05-20 18:17

jacy zawodnicy taka gra

~do wyżej | 2007-05-20 18:18

I co nas to kurwa obchodzi!

~Daro | 2007-05-20 18:18

STALÓWKA !!! Jeszcze da sie wyjsc z tej sytuacji !! Przypomnijcie sobie Polkowice na jesien !! Stalowka !!Trzeba wiezyc !!! Wiara umiera ostatnia !!!!!! STALOWA GOL !!! SIALALALALALA !!

~aaa | 2007-05-20 18:20

Nie ma już wyjścia,nie z takimi kopaczami.

~byfuch | 2007-05-20 18:21

to teraz widzicie jak gra Stalowka nie na druga lige i juz.!!!

~jkj | 2007-05-20 18:23

co fanbian ciota sie juz zmeczyl zer juz schodziz z boiska

~stalowiaczek | 2007-05-20 18:24

Gramy do KOnca STalowka Gramy do końca

CZy WYgrywasz czy nie

~... | 2007-05-20 18:25

mial kontuzje pedale i zrobil swoje!!!!!!

~ooo | 2007-05-20 18:27

zakaz wstępu na stadion dla fabiana judasza!

~michał | 2007-05-20 18:31

jest coś dzisiaj fajnego w tv ? pozdro z gory dzienki za odpowiedż

~robcio | 2007-05-20 18:33

wie ktoś czy czynny może jeszcze estees ?

~ggg | 2007-05-20 18:33

a co pytasz sie bo sie zkończył taniec z gwiazdami czy co??

~jórek | 2007-05-20 18:34

jeah weszedł krawiec jeszcze wygramy drewno 2007 ; ]

~Stachu | 2007-05-20 18:35

Tadek wchodzi. Jebnie ze 3 bramy pewnie jak z Lomza

~michał | 2007-05-20 18:35

do ggg no

~P. | 2007-05-20 18:36

Wam się w głowach pojebało?? widzisz jaka to jest strona ? stalowka.pl a nie » LINK !!
jak masz się pytać co jest w tv itp to spier... stąd.
już się żygać chce jak się czyta wasze wpisy.
opanujcie się ludzie !!

~robcio | 2007-05-20 18:36

75 Bombowy strzał Iwanickiego 35. metrów mija bramkę Kmity

~as | 2007-05-20 18:36

Tadek se może jebnąć baranka

~michał | 2007-05-20 18:38

do p. dzieki za stronqe ;)))) ;************

~macie | 2007-05-20 18:39

75 Bombowy strzał Iwanickiego 35. metrów mija bramkę Kmity.
74 zmiana Za Kusiaka Krawiec.
72 zmiana Za Zawadzkiego wchodzi Stolarz.
68 Trzech zawodników Kmity przeciwko jednemu obrońcy Stali. Wieprzęć jednak ich powstrzymuje.
67 Stal próbuje zdobyć kontaktową bramkę, lecz Kmita dobrze się broni.
64 Fatalne dośrodkowanie Iwanickiego.
63 zmiana Za Fabianowskiego wchodzi Cebula.
61 Dettlaff w polu karnym Kmity. Jego uderzenie przelatuje nad bramką.
60 Strzał Kasperkiewicza z 30.metrów obroniony przez Wieteche.
60 Nieudany lob Stręciwilka.
59 Gracze Stali są podłamani. Ankowski wpada w pole karne i uderza. Z trudem broni Wietecha.
57 Po rogu groźnie w polu karnym Kmity, jednak bez efektu bramkowego.
56 żółta kartka Kartka dla Jędrszczyka.
53 GOL! Po dośrodkowaniu Zawadzki głową zdobywa drugą bramkę.
52 Stal próbuje atakować, jednak z marnym efektem.
47 Strzał Gęśli tuż obok bramki.
46 zmiana Zmiany w Stali. Za Dopierałe Gęśla, za Kowalczyka Stręciwilk.
46 Początek drugiej połowy.
45 przerwa Koniec pierwszej połowy.
45 Uderzenie głową Fabianowskiego minimalnie mija bramkę Stali.
45 Sędzia dolicza jedną minutę.
44 Po rzucie rożnym główkuje Wieprzęć. Piłka przelatuje nad bramką Kmity.
40 Szansa dla Stali. Strzał Dettlaffa z 20. metrów odbija bramkarz, dobitka Dopierały minimalnie mija bramkę.
36 Z 20. metrów uderza Romuzga. Tuż obok bramki.
34 Dettlaff wpada w pole karne, jednak złe odegranie do partnerów.
27 GOL! Strzał Fabianowskiego wybity na róg. Po rogu Fabianowski głową pakuje piłkę do bramki.
26 Dopierała przewracany w polu karnym. Sędzia karze grać dalej.

~aaa | 2007-05-20 18:40

Żeby nawet honorowej bramki nie strzelić,totalna niemoc,jak będą baraże,to będzie cud!

~xyy | 2007-05-20 18:48

i co dalej,i z kim my mamy teraz wygrać?Z Jagą a może z Ruchem,a może w Jajnikowie.Zejdżmy na ziemię,są cienkie bolki i nie mają żadnych szans na utrzymanie!Trzeba patrzeć realnie,nie łudzić się nadzieją,tylko się z tym spadkiem pogodzić.

~aaa | 2007-05-20 18:51

nawet w barażach trzeba jakiś poziom prezentować,żeby sięutrzymać,a nasi kopacze prezentują co najwyżej 4- ligowy.

~krzesełka | 2007-05-20 18:53

ehh chyba serio zaczynam myśleć o 3 lidze. przykro mi

~koniec | 2007-05-20 18:53

koniec

~777 | 2007-05-20 18:54

koniec 0-2 w dupę z chłopkami małorolnymi z zabierzowa,HAŃBA!!!!!!!!!!!!!!!!

~hutnik | 2007-05-20 18:55

do koniec - serio ?

~oi | 2007-05-20 18:58

widac komu bardziej zalezalo na meczu brawo stal!!!w krakowie byc albo nie byc? NIE BYC!!!

~REALISTA | 2007-05-20 19:00

2:0 w dupe to już zostaje III liga
Bójcie sie hamy do III ligi wracamy

~stal | 2007-05-20 19:04

Nie mogę zrozumieć,jak można przegrać tak łatwo mecz z kmitą,który praktycznie decyduje o utrzymaniu lub spadku.Przecież mieli 10 dni przerwy,nie było kontuzji,mieli takie same szanse jak rywal,a tu DNO.Kmita nie należy przecież do ligowych potentantów,żeby nie można było ich ograć,a przynajmniej zremisować.Ale do tego trzeba walki do upadłego na boisku,a nie w huja walenie,że jakoś to będzie!

~luj | 2007-05-20 19:06

jednak baraże -a tam jak trafimy na gks katowice to se lepiej zaoszczędzic i lepiej tam nawet nie jechac

~wow | 2007-05-20 19:08

no to pieknie panie trener - dwa najwazniejsze mecze z Łomżą i Kmitą w plecy , jeszcze Janikowo zostało

~sds | 2007-05-20 19:09

pewnie pewnie 3 liga oczywiście. nikt się nie wybiera na ruch bo przecież 3 liga pewna a o lechii to nie wspomne bo tam to już 100% 3 liga a za rok (w 3 lidze) to też nie ma co chodzić bo 3 liga... pozdrowienia dla kibiców...

~to tylko ja | 2007-05-20 19:11

co tu dużo mówić 2 liga piłkarsko nie dla Stalówki !!! niestety .. :[

~25 | 2007-05-20 19:14

jakie transfery w zimie,taka i gra,pachruścia Adamus naściągał i kto tu ma grać?

~Ziggy1984 | 2007-05-20 19:24

Stalówki jakieś 120-130 osób.Gra kopaczy marniutka.Pod koniec meczu kibice śpiewają;Stal to My a nie Wy, Bez honoru bez ambicji.

~Daro | 2007-05-20 19:29

I wy kurwa nazywacie sie kibicami ???? KOCHAM STALÓWKE !!!!!! i kurwa bede chodzil na mecze niezaleznie od tego w jakiej lidze beda grac i jak beda grac !!!!!! dlaczego ?? Bo kocham STALÓWKE !!!! niezaleznie od tego kto i jak gra !!!!!!

...i jeszcze jedno ..myslicie ze zawodnicy wychodza i chca przegrac ??? Kurwa ..czy Wy zawsze macie zajebiste dni w szkole/pracy ???

~judge | 2007-05-20 19:38

Kmita 2-0 Stal

Piłkarsko niezbyt wysoki poziom. Gra dość wyrównana, akcje z jednej jak i z drugiej strony.

Stalowej na trybunie grubo ponad 100 » LINK . Problemy z wejściem - polowa osob wchodzi dopiero na druga polowe (brak jakiejs zajebanej listy policyjnej, troche zamieszania z polglowkami z komendy: \"cofnij sie do tylu za duzo bo za duzo was tu jest\"). Pod koniec lekkie oburzenie wynikiem i grą czego efektem adekwatne przyspiewki.

~wedel | 2007-05-20 19:38

poprostu kilku kolesi sie przestraszyło że mikulski chce od następnego sezonu zmienić część składu więc walą w chuja jak sie da!!! i to widać!!
a przecież on nie gra tylko oni więc sie od niego odp***dolcie!

~mlody | 2007-05-20 19:39

bylem na meczu. Policja wyciela jak zawsze wala... Bylo nas duzo ale wpuscili tylko tych, ktorzy byli wpisani na liste, ktora odnalazla sie pod koniec 1 polowy...na sektorze jakies 60-70 osob, pod koniec meczu spiewamy \"bez ambicji, bez honoru, gracie tylko dla pozoru, Stal to my a nie wy\" Od nas tylko Mietek gral, Gesla i Strecilwilk sie starali, a reszta chodzila po boisku... bramki z autu i rogu...to pozostawie bez komentarza. Rozumiem zeby mecz nie wyszedl, ale zeby nie podjac walki w meczu tak waznym dla nas...? to zostawia wiele do myslenia. Pozdro dla kumatych, i smiesza mnie wpisy co niektorych, ktorzy nie byli, a wymadrzaja sie na necie, trzeba bylo przyjechac, zamowione byly 2 autokaty, a wbiliscie sie jednego...

~tylko stal | 2007-05-20 19:45

Ibardzo dobrze im zaśpiewali,nie chce mi się wierzyć,że piłkarsko aż tak bardzo odstawali by od graczy kmity,czy wcześniej łomży.Poprostu paru zawodnikom nie zależy na 2 lidze w Stalówce,to poprostu tylko chwilowy przystanek u nas,a potem gdzieś się zmyją w Polskę i wypną na nas dupę.Im zależy tylko na kasie.a skoro w klubie jej nie ma,to pierdolą wolą nie grać i się nie męczyć,na pewno lepiej opierdolić mecz Łomży czy Kmicie i parę tysiaków do kieszeni wpadnie.Nie chciałbym,żeby kiedyś wyszło to na jaw ,że te mecze specjalnie odpuścili,tylko ,że piłkarsko byli gorsi.A emeryci niech już kończą karierę,bo już nie mają siły nawet zagrać nawet jednej dobrej połówki.

~1234545 | 2007-05-20 19:51

Na Ruch trzeba zrobić flagę;JESZCZE JEDEN MECZ SPRZEDANY,WPIERDOL MUROWANY

~R4R4R4 | 2007-05-20 20:01

CZY WY PIERDOLNIENCI JESTESCIE CZY CO?
TO ZE PRZEGRALI TO JUZ KURWA 3 LIGA? JESLI NIE WYJDZIE SA JESCZE BARAZE I SKONCZCIE PIERDOLIC O 3LIDZE! JEBANE KIBICE NA POKAZ!

~stalówka | 2007-05-20 20:05

Mi też wydaje się to podejrzane,przcież nagle nie zapomnieli jak się gra,były bramkowe remisy z wyjazdów ,Zagłebie Bytom,Polkowice,zwycięstwo w Opolu ,a przecieżto górna półka.W meczach z Łomżą i Kmitą dali dupy totalnie a to rywale w naszym zasięgu,zero ambicji i woli walki i wiary w zwycięstwo,dopasowali się do poziomu rywali i za łatwo im pozwalali strzelać\\\"piękne gole\\\".Coś mi tu nie gra ?Ciekawe co było motywacją grać w chodzonego i przejść obok tak ważnych meczy,czy niektórym kopaczom nie zależy grać za psie pieniądze ale w 2 lidze.

~Fazi | 2007-05-20 20:12

Gdzie ta Stalówka z III ligi tamtego sezonu ?
Ambicja.. wola walki.. oddanie.. to było coś pięknego. Nigdy nie zapomne tego sezonu.

Najgorzej wkurwia że to tylko taka Kmita.

Smutno :(

~Maniek | 2007-05-20 20:14

kwiecinski wrocil i wszystko sie jebie .

~...... | 2007-05-20 20:16

Kolego te baraże trzeba na jpierw wygrać,a z taką grą to widzę to 2 razy w łeb.Przecież zespoły z 3 ligi też po to grają cały sezon,żeby teraz w barażach awansować do 2 ligi i w dodatku są bardziej zdopingowani ,bo oni te baraże wywalczyli,a my w tych barażach będziemy grać jako przegrani,Psychologicznie zawsze się lepiej gra temu kto ma dobrą passę i częściej zna smak zwycięstw,a nie ciągłych porażek w fatalnym stylu.Piłkarsko wcale nie jesteśmy lepsi od viceliderów 3 ligi.

~....Z.... | 2007-05-20 21:08

kurwa na mecz trzeba było jechać a nie sie Tu napinac to tyle.Stalówka & Raków Pozdri Dla Huty Starej B Dozobaczenia u Was na Jastrzębiu.Słąwa!

~stal1938 | 2007-05-20 21:33

szkoda. drugi mecz (obok Łomży), który przegraliśmy o 6 punktów. nie byłem na meczu, wiec nie wypowiem się o grze, ale uważam, że na przekroju całego sezonu nie odbiegamy poziomem od kmity. co do przyszłości to pewnie nie unikniemy baraży. trzeba tez sie bić, aby nie wpasc do strefy spadkowej, bo mamy 4 punkty nad 16 zespołem (pierwszy kóry spada bezposrednio) i jest to unia janikowo,unia oprócz meczu z nami ma ruch i jage oraz kmite. pewnie ktos powie, ze PZPN degraduje kszo i polkowice, ale wiadomo, jak to jest jakies układy polityczno-klubowe i moze sie okazac, ze kary cofna :(.
w barazach trzeba powalczyc, pewnie bedzie to ktos z 4 grupy 3 ligii, moze wieliczka, hutnik, albo rzeszów. mysle ze mamy szanse i sie utrzymamy. wtedy nalezy starac sie, zeby mikulski został. przyjamniej za niego jakos wygladaja te treningii i organizacja druzyny i nie jest on kolegom dla kilku piłarzy z boiska. albin powinien podziekowac kilku grajkom. nie bede teraz wymieniał nazwisk, gdyz trener sam wie kto mu pasuje do jego komcepcji gry, kto go zawiódł, albo znalazł sie w druzynie aby upchac miejsce. trzeba sie rozgladanac za wzmocnieniami, nieistety wszytsko obija sie o kase i tu rola zarzadu. panowie prosze rozejrzyjcie sie, pukajcie gdzie mozna i pytajcie o sponsorowanie tego waznego dla regionu klubu. moze ten złomrex, który kupił kilka wydziałow, a którego temat ciagle powraca. moze jakies lokalne firmy, co ulokowały sie na tereni huty. moze wrescie spółka Toora z niska, przeciez sypneła groszem na siatkarzy orkana, moze i wsmomrze stalówke. przeciez druga liga ma zasieg ogolnopolski i tym samym łatwiej kogos pozyskac, gdyz bedzie sie reklamowało na koszulkach firmwe w całym kraju. podsumowujac: piłkarze walczcie o utrzymanie 2 ligii, nawet po barazach, panie mikulski nich pan zostanie i stworzy druzyne na kolejny sezon, panowie z zarzadu reaktywujcie druga druzyne i szukajcie sponsora!!

~sda | 2007-05-20 21:44

nie wiadomo czy bendziemy grali z 4 gr. to jest losobanie

~cierpliwy | 2007-05-20 22:00

gdzie sa zwolennicy mikulskiego, sponsora i drozda?? to za adamusa podniesli sie z dna III ligi i awansowali. rok temu na wiosne pierwsze dwie porazki i remis wszyscy chuje rzucali na adamusa a on spokojnie i awansowal. w tym roku dwa remisy i przegrana i co?? zajebisty sponsor wyjebal go na zbity pysk!!! grajkow mamy srednich u adamusa byl kolektyw(polglowki nie wiedza co co jest ale to ich sprawa) a mikulski chce sciagac grajkow na ktorych stal nie stac(adamus nie mogl nikogo sciagnac bo odpowiadali ze nie stac stali)

~stal1938 | 2007-05-20 22:01

no, ok, faktycznie jest losowanie. sugerowałem sie po prostu tym, ze my gralismy w tamtym sezonie baraz z hako, czyli z naszej grupy 4. aha i jeszcze jedna prośba, chyba do władz miasta, wiem, ze wymieniana są rury w miescie, cos sie inwestuje i nie ma wiele kasy, ale czy nie mozna pozysakc srodków chodźby z funduszy unijnych na ten stadion. od blisko 20 lat w miare wolnego czasu i mojej obecnosci w stalowej przychodze na mecze piłkarzy i mało sie zmieniło od mojej piwerszej wizyty. wiem, ze kampania, kampania a rzeczywistosc powyborcza to co innego, ale coś mogłoby sie zmienic i miasto i klub miałoby inna wizytowke. pozdrowienia dla kibiców stalowki!!

~wa | 2007-05-20 22:04

\"cierpliwy\" i tu masz racje!

~...... | 2007-05-20 22:33

zagrali hójówke i to tyle co mam na ten temat do powiedzenia.WSTYD I HAŃBA

~wróciłem | 2007-05-20 22:51

ze stworzonych sytuacji to my powinnismy wygrac, ale w pamiec nie pojda sytuacje tylko wynik

~stal | 2007-05-20 23:10

Na stronie kmity się wieśniaki strasznie napinają,wyzywają nas od wioch ,że ponoć wisła siedziała znami w młynie i taki tam pierdoły.Co do gry to rzekomo nie istnieliśmy,nie wim ile w tym prawdy,bo nie byłem.Wejdżcie i sobie poczytajcie.

~wow | 2007-05-20 23:28

panie Mikulski daj nam chociaz baraze -przegrywajac w Janikowie bedziemy miec nad nimi czyli nad spadkiem tylko 1 ptk przewagi . Tyle obiecanek a tu dalej taka sama kicha jak była.

~krz81 | 2007-05-20 23:45

Witam,
trochę fotek z dzisiejszego meczu:

» LINK

pozdrawiam.

~zks | 2007-05-20 23:53

Mikulski już raz nam krzywdę zrobił w 97 r. remis stali z Wawelem 2-2,przy zwycięstwie stali ,awans jej do 1 ligi,a tak awans kszoków.Mikulski dobrodziej trenował wtedy Wawel i robił wszystko w tamtym meczu ,żeby go stal nie wygrała.Pamietający tamte czasy wiedzą o co chodzi,za długi temat .Dzisiaj trener też bardzo wiele zrobił ,żeby stal tego meczu nie wygrała,gra jednym napastnikiem,żle dobrane zmiany,nie mówiąc już o obronnej taktyce.Tylko nie wiem czego tu bronic,jak graliśmy dzisiaj z teoretycznie najsłabszym rywalem.Co z Jagą na wyjezdzie będziemy atakować ,to skończy się pogromem ,tak samo z Ruchem i z Lechią.Dziwne ,że coś piłkarze Stali nie mają szczęścia do trenera Mikulskiego i to na stadionie Wawelu!

~cure | 2007-05-21 00:01

czlowieku co ty wiesz o tamtym meczu-97 a moze zapytaj panow a. i o. jak bylo a potem cos napisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z czego MIKULSKI ma wam zrobic DREAM TEAM!!!!ten sklad to i tak duzo osiagnal powodzenia

~Kamil | 2007-05-21 00:23

Stalówki bodajze 97 osob w tym Rakow.. lista imienna zostala zrobiona na miejscu. doping dosc dobry. kopacze zagrali slabienko.

~luj | 2007-05-21 07:53

z czego kurwa ten mikulski ma cos zrobic -jełopy.juz byscie chcielichuj wie co ..wystarczy popatrzec na sklad..przeciez tak naprawde to gramy tym samym od lat ,a to co adamus sciągnał to sami widzicie.......trzeba w barazach uratowac sie przed spadkiem i zacząc budowac [tak druzyne jak i stadion ]

~do cure | 2007-05-21 10:44

tak się składa gościu,że w tamtych latach latach jeżdziłem na mecze,to była tzw.stara gwardia,w latach 86-97 zaliczyłem ponad 100 wyjazdów na same mecze Stalówki,więcej miał tylko Garnek i na tamtym meczu z wawelem też byłem i bardzo dobrze go pamiętam,a także kulisy wokół tego meczu.To ,że kszo sypnęło kasą Wawelowi, by ich zdopingować w meczu z nami ,nie podlega żadnej dyskusji.Gdy nawet brakowało im umiejętności,co rusz do akcji wkraczął sędzia,który robił wszystko ,aby Stal tego meczu nie wygrała.Do dziś pamiętam jak piłkarze po tym meczu z godzinę leżeli na murawie i płakali jak małe dzieci,a,p.Mikulski w geście zwycięstwa pokazał nam kibolom stali odpowiedni palec,dając nam do zrozumienia pewne rzeczy.Zresztą zapytaj wielu znaczących osób obecnych na tamtym meczu,to każdy potwierdzi,że mecz ten był ustawiony.Wiele wiem rzeczy na temat tamtego meczu,o których bym tu nie chciał sie rozpisywać.Dodam ,że na meczu wtedy było nas ok.250 osób i był zajebisty doping przez cały mecz.To tyle w tym temacie.

~wow | 2007-05-21 16:51

zgadza sie , kszoki oplacily wtedy zdecydowana wiekszosc zawodników Wawelu no i sedziego

~cure | 2007-05-21 19:47

NIE powiedzialem ze nic nie wiesz na temat tego meczu z 97!NIE jestem zadnym adwokatem ani obronca MIKULSKIEGO chodzilo mi tylko o kwestie taka ze STALOWA na dzien dzisjejszy ma kibicow a nie ma druzyny!DLACZEGO -poniewaz polityka transferowa klubu to totalna kicha transfery kto zostal na rynku do STALOWKI kto gra koledzy trenera z dawnych lat to tyle w temacie a na WAWELU w 97 tez bylem i wszystko BARDZO DOBRZE WIDZIALEM I SLYSZALEM

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1797) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1107) » Vielitz44 (1079)
» Filip kacper k. (948) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 180 razy
Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 20 416 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 30 933 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 18 209 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.02818