Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kmita Zabierzów - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)

Kmita Zabierzów - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)

 Piłkarze Kmity Zabierzów pokonali Stal Stalową Wolę 2:0. Bramki dla drużyny z Zabierzowa strzelili Wojciech Fabianowski - notabene były piłkarz Stali oraz Dariusz Zawadzki. Dzięki temu zwycięstwu piłkarze Kmity w tabeli znaleźli się przed Stalówką.


Zanim spotkanie się zaczęło, wszystkich zaskoczył Albin Mikulski - trener Stali. Stalówka rozpoczęła ten mecz w nietypowym ustawieniu –w podstawowym składzie pojawił się tylko jeden napastnik.

Początek meczu należał do gości. Najpierw uderzenie Marcina Dettlaffa, potem groźna akcja Rafała Dopierały. Kmita przetrwał jednak początkowy napór Stali, aby później samemu zaatakować. W 11. minucie groźnie uderzał Piotr Kasperkiewicz. W 19. minucie gospodarze meczu powinni objąć prowadzenie. Po zamieszaniu w polu karnym obrońcy Stali w ostatniej chwili wybili futbolówkę.

Stalowcy odpowiedzieli w 26. minucie. Dopierała wpadł w pole karne Kmity, gdzie został przewrócony. Gwizdek sędziego jednak milczał…Gdy zawodnicy Stali zastanawiali się, dlaczego sędzią nie podyktował rzutu karnego, bramkę zdobyli zabierzowianie. Najpierw groźnie strzelał Fabianowski. Ten strzał Tomasz Wietecha sparował na rzut rożny. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Piłka wybita z rogu boiska spadła prosto na głowę Fabianowskiego, który tym razem się nie pomylił i celnym strzałem wywalczył prowadzenie dla gospodarzy.
Stalowcy w tej połowie jeszcze trzykrotnie zagrozili bramce gospodarzy. Najpierw w 34. minucie rozpędzony Dettlaff wpadł w pole karne, jednak nie potrafił celnie odegrać piłki do partnerów. Po raz kolejny pomocnik Stali pokazał się w 40. minucie. Jego mocny strzał z 20. metrów w ostatniej chwili odbił przed siebie Mariusz Różalski. Dobitka Dopierały minimalnie minęła bramkę. Odnotować możemy jeszcze strzał głową Jaromira Wieprzęcia z 44. minuty. Kmita mógł zadać decydujący cios tuż przed końcem spotkania, jednak strzał głową Fabianowskiego minimalnie minął bramkę gości.

Po przerwie szkoleniowiec Stali wprowadził na boisko dwóch nowych zawodników. Miało to przynieść efekt bramkowy. Stało się jednak na odwrót. Co prawda, na początku drugiej połowy groźnie strzelał Kamil Gęśla, ale to gospodarze w 53. minucie zdobyli drugą bramkę. Po dobrym dośrodkowaniu Dariusz Zawadzki tylko przystawił głowę. 2:0. Piłkarze Kmity chcieli pójść za ciosem, jednak strzały Ankowskiego i Kasperkiewicza nie przyniosły efektu bramkowego. W 61. minucie po raz kolejny przypomniał o sobie Marcin Dettlaff, jednak i tym razem jego strzał minął światło bramki. W 68. minucie klasę pokazał Jaromir Wieprzęć. Trzech zawodników Kmity przeciwko jednemu obrońcy Stali, ten jednak poradził sobie i tym samym uratował zespół.

Stal w tym meczu dużo strzelała, jednak głownie niecelnie. W 75. minucie próbował Iwanicki, w 81. Ławecki. Zawodnicy z Zabierzowa dwukrotnie dali o sobie znać w 83. minucie. Najpierw Ankowski uderzył nad bramką, potem strzał Stolarza obronił Wietecha. Sytuacji bramkowych w tym meczu więcej nie było. Kmita Zabierzów odniósł zdecydowane zwycięstwo, zasłużenie pokonując bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie.

Kmita Zabierzów - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)
1:0 - Fabianowski 27'
2:0 - Zawadzki 53'

Składy:

Kmita Zabierzów: Różalski - Krauz, Jędrszczyk, Kaliciak, Gawęcki, Ankowski (87' Pokrywka), Romuzga, Zawadzki (72' Stolarz), Kasperkiewicz, Bębenek, Fabianowski (63' Cebula).

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Kasiak, Kusiak (74' Krawiec), Wieprzęć, Maciorowski, Iwanicki, Ławecki, Ożóg, Dopierała (46' Gęśla), Kowalczyk (46' Stręciwilk).

Żółte kartki: Jędrszczyk (Kmita).

Sędzia: Piotr Siedlecki (Warszawa).

Widzów: 700.

Stalówki w Krakowie ok. 100 z dwoma flagami.

Komentarze (83)

~krz81 | 2007-05-21 00:08

Witam,
trochę fotek z dzisiejszego meczu:

» LINK

pozdrawiam.

~luj | 2007-05-21 09:46

a co tu kurwa komentować-będziemy kurwa równać do ;siary;

~Biała Mewa | 2007-05-21 10:02

Nic się nie stało Stalówka nic się nie stało Stalówka nic sie nie stało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W barażach w dupe i do III ligi marsz!

~euro 2012 | 2007-05-21 10:47

do pierwszej ligi wchodza bezposrednio 4 pierwsze zespoly, spadaja 3

~aaa | 2007-05-21 10:51

do gry w 2 lidze wystarczy przede wszystkim ambicja i jeszcze raz ambicja oraz wola walki.Wmeczu z kmitą-psitą zabrakło u naszych zawodników jednego i drugiego.Wstyd i hańba wtak waznym meczu ,tak łatwo i piekni przegrać.Gdzie macie swój honor kopacze?Nie róbci nam wstydu!!!STAL TO MMMYYY,A NIE wy.

~ashanti | 2007-05-21 10:55

wczoraj narzekaliscie, ze zle grali itp. pilkarze tak samo jak wy wybieraja sobie z kim maja dobrze wypasc, a z kim nie ma takiej potrzeby, wyobrazcie sobie ze biora z was przyklad,


kto to rozkmini to mnie poprze

p.s.

z tym skladem to mozemy powalczyc o czolowke 3 ligi

~stary | 2007-05-21 10:57

Ciekawe ,którzy to zawodnicy przeszli obok tych meczy z łomżą i kmitą,pewnie ci którzy mają zamiar wypierdolić po tym sezonie do innego klubu.Mam nadzieję,że wychowankowie nie sprzedali by swojego klubu,choć znalazł się taki jeden zdrajca-fabian,co spuścił nas prakyucznie do 3 ligi.

~as | 2007-05-21 11:00

Sprzedali się za czapkę gruszek.Za gorąco było i nie chciało się panienkom biegać no i do tego u paru pojawiły się te ciężkie dni wystepujące co miesiąc!

~jw27 | 2007-05-21 11:28

To teraz muszą szukać punktów z Ruchem, Jagą, Lechią! Ile punktów uzbieramy? Jest szansa ze raz sprawimy niespodzianke. Piłka jest okrągła, ale trzeba chciec i wierzyć w sukces!

~GST\\\'38 | 2007-05-21 12:05

» LINK

tylu wyliczylem 85 osob. moglem kogos przeoczyc. ale rowniez wychodzi to mniej wiecej z obliczen (autokar 45 osob, 3 auta 15 osob, studenciki 15 i Rakow 10 osob?!)

~jebac go | 2007-05-21 12:13

ty z gst wez sie zajmij czym innym a nie liczeniem

~kamil | 2007-05-21 12:20

ze zrobionej pod brama listy imiennej wyszlo 97 osob.

~xxxxxxx | 2007-05-21 13:22

Ty po pierwsze nie jestes z GST ani nie mieszkasz na Zatorzu wiec sie tak nie podpisuj !!!!Po drugie autokar miescil 57 osob wiec nie wiem skad Ci sie wzielo to 45 ? Moze jechales ty 45 osobowym z PKS-u z mocherowymi beretami !!! Zdaje mi sie ze nawet nie byles na meczu wiec nie wpisuj sie tu juz oki:):)

~bzc | 2007-05-21 13:24

w samym autokarze było dokładnie 68 osób wiec nie wypisywać bredni

~... | 2007-05-21 13:53

Autokar 60osub(57siedzacych z cego stalo jak sie nie myle 2-3osoby)3auta z tego jedno 7osobowe+11osub z Rakowa+ok.20-25studentow.
Koles ktory sprzedwal bilety mowil ze sprzedal 97biletow+kilka osub co sobie kupilo wczesniej bilety.Liczba 100 jest jak najbardziej prawdopodobna...

~barto | 2007-05-21 14:48

Dlaczego trener Mikulski nie wystawia jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy Stali Tomasza Pająka? To bardzo dobry obrońca, powinien też wrócić Wtorek i Sałek.To bardzo wartościowi gracze.Stawiać na naszych !

~stal | 2007-05-21 15:29

no mieciu ladnie pojechal po nas (wywiad w gazecie)

~do stal | 2007-05-21 15:36

wrzuc kawalek wywiadu, albo daj gdzies link

~mario | 2007-05-21 15:45

Gorzej być nie może,mecz Stali z ruchem sędziuje p. Wasielewski z Kalisza,toten sam co 5kolejek temu przekręcił kszo ,które wygrywając do przerwy 1-0,ostatecznie przegrało 1-2,po kontrowersyjnych decyzjach na korzyść Ruchu.Nie od dziś wiadomo,że ten sędzia sędziuje pod Ruch!Przypadek,że teraz będzie nam w tym waznym meczu gwizdał?Chyba już leśne dziadki na miodowej poustawiali wszystkie wyniki!

~zks | 2007-05-21 15:49

No ,tak musimy bardzo uważać na tego sędziego z Kalisza,ostatnio przekręcił kszoków na korzyść Ruchu!Kawał chuja z niego i resztę dziada.Nie pozwolimy,żeby przekręcił naszą Stalóweczkę,wejdziemy na boisko i dostanie oklep!

~dwg | 2007-05-21 16:13

Mieciu nie jest ze Stalowej ,tylko z Jeżowego,tyle ma wspólnego ze Stalówką,co ja z Zabierzowem.Także niech nia zabiera głosu wieśniak jeden i ni pierdoli głupot!

~drty | 2007-05-21 16:15

fabian zdrajca,obciąć jajca!!!!!!

~..... | 2007-05-21 16:18

~as | 2007-05-21 16:28

Aw jakiej gazeci nas ten wieśniak ,sprzedawczyk z Jeżowego tak pojechał,bo w echu napewno nie.

~BZC_1938 | 2007-05-21 16:47

Na wyjazd do Krakowa wybieramy sie autokarem i autami w liczbie okolo 110 osob (w tym 11 Rakow ) Wielkie Dzieki !!!!!!!!! Na plocie wywieszmy dwie flagi i sporadycznie dopingujemy kopaczy... W obie strony spokoj....

~wow | 2007-05-21 17:06

Co wy pieprzycie ze Mikulski ma słabych grajków wiec przegrywa !!! Przeciez oni od 15 , 20 a nawet wiecej lat trenuja gre w piłke nożna 4-5 dni w tygodniu. Czym oni róznią sie od grajków I-ligowych ? Tylko tym ,że nie mają ambicji coś osiągnąć tylko myślą jak tu łatwo i przyjemnie zarobić kase. Pokażcie mi piłkarza , który nie dąży z całych sił do zwycięstw. Tylko u nas idą na minimalizm bo w wyżelowanych głowach siedzi im tylko jedno - kasa .
I tacy grają w Stali , Ci którzy chcą czegoś wiecej wybili się lub bardzo ciężko do tego dążą (np. Piechniak czy nawet Fabianowski) A gdzie są inni ? sami widzicie ( Radawiec , młody Lebioda , Wtorek , Drozd nie wspominając o Wieprzeciu , Kusiaku czy Krawcu )

Oby zagrali w środe dla nas a nie dla swoich portfeli.....

~bodi_zks | 2007-05-21 17:24

Fabianowski pojebańcu głupi masz sie nie pokazywać w druzynie zdrajco ! Grałeś w domu wroga a teraz grasz na wsi i raczysz strzelać bramke Stali ? Klubu który cie wychował i poprawadził na droge karierową ?Ty wieczny talencie dalej jesteś takim popychadłem jakim byleś w Stali? Dajcie link z tym wywiadem tego starego głupiego osła z Jeżowego.

~niebieski | 2007-05-21 17:26

tera zawito u wos wielko niebiesko eRka,to sprezcie sie chopcy,pokozcie czy wogole jeszcze istniejecie na scenie ultras,NIEBIESKIE KROLESTWO ZAPANUJE W SRODA W STALOWEJ WOLI TO MIEJCIE SIE NA BACZNOSCI

~..... | 2007-05-21 17:45

niebieski sezonowiec sie odezwał

~El | 2007-05-21 17:59

Takie małe pytanko do kolesia niebieskiego : ZA FASZYSTóW SIę UWAżACIE A Z żYDFKAMI (RTS) TRZYMACIE ?

~polipom | 2007-05-21 18:06

Widzew z ruchem-kropka za uchem :)

~fan38 | 2007-05-21 18:19

dwg odwal się od Ożoga pajacu!! dla Stalowki zrobił więcej niż my wszyscy razem wzięci, więc stul swoją opryszczoną morde. właśnie w takich momentach okazuje się ile naprawdę są warci ci, którzy chodzą na sektor za bramką i mienią się najwierniejszymi kibicami Stalowki. po tym, jak pobili dziadka na meczu z Odrą wyzywali wszystkich z krzesełek i krytej od pikników mówiąc, że tylko oni sami są prawdziwymi kibicami Stalowki, którzy są z zespołem NA DOBRE I NA ZŁE. pod koniec zeszłego sezonu, gdy Stalowka wygrywała baraże były przyśpiewki typu \"jesteście najlepsi\" a teraz do tego samego praktycznie zespołu takie teksty. mnie też wkur**a, że przegrywają z takimi zespołami, ale nie jade po zawodnikach, bo chłopaki na pewno się starają, tylko czasami jak się bardzo chce to nie wychodzi. i co zarzucacie zawodnikom brak ambicji, przy niekorzystnym wyniku jeszcze ich tym dołujecie, nadal uważacie się za takich wiernych fanów Stalowki, i czy rzeczywiście pomogliście w Krakowie naszym piłkarzom swoim \"dopingiem\"?

~bodi_zks | 2007-05-21 18:19

@niebieski
Sezonowy leszczu ! jarasz sie swoja druzynka ktora podobnie jak Arka nakupowala sobie meczy i w rezultacie awans do 1-szej ligi.Wasz dobry znajomy sediza poprowadzi ten mecz, tak ten sam co z KSZO kiedy ewidentnie wydrukowal wam zwyciestewo.Wy myslicie ze tym drukiem daleko zajdziecie ? Wyjdzie to na jaw oj wyjdzie, za kilka lat Wroclaw i spadek o klase czy dwie jak Leczna klasy i sie jaranie skonczy.

~Stal | 2007-05-21 19:01

Jeżeli chodzi o doping przeciwko piłkarzom (\"BEZ AMBICJI BEZ HONORU GRACIE TYLKO DLA POZORU\") dla mnie kompletnie nie zrozumiały. Piłkarze zagrali naprawdę ambitnie, a przegrana wynika z braku umiejętności,a nie ambicji (nie widziałem pierwszej połowy jak większość kibiców Stali). Nie można mieć pretensji do piłkarzy, że po takim \"dopingu\" nie podeszli podziękować ( Wielki szacunek dla tych którzy podeszli mimo śpiewów :STAL TO MY A NIE WY, czyli dla Gęśli, Stręciwilka, Balona i dla Drabika z Pająkiem, którzy nie zagrali ani minuty)

~kamil | 2007-05-21 19:11

podszedl jeszcze Iwan.
a pilkarze zagrali slabo. slabiej zagrali tylko w lomzy. ja oprocz dettlaffa i iwana nie widzialem u nikogo woli walki. o balonie nie wspominam bo on zawsze daje z siebie ile moze

~bzyku | 2007-05-21 19:13

a podajcie mi choc jeden zespol, ktory sponsorowal nasz obecny \"sponsor\", zeby mial jakies najmniejsze osiagniecia.
moge wyliczyc:
orzel rudnik
stal II stalowa wola
stal stalowa wola
stal \"zyd\" rzeszow
i teraz znowu stalowka.
osiagniecia mowia same za siebie

~Stachu | 2007-05-21 19:20

Fotki naszego stadionu » LINK

~aaa | 2007-05-21 19:26

C o Mietek zrobił dla Stali,tego Mu nikt nie ujmuje,ale przez te wszystkie te lata gry w Stali,kontakt z kibicami nie tylko szalikowcami miał raczej lekceważący,nigdy za nimi nie przepadał,nie interesowała go atmosfera dopingu na meczu,nigdy nie podszedł do kibiców po meczu podziękować za doping,choć inni kopacze podchodzili.Zawsze po meczu pierwszy schodzi do szatni i miał nas wszystkich w dupie.Umie tylko krytykować na łamach prasy,bo w twarz tego nikomu nie powie,bo by mu korona z głowy spadła,jakby do nas podszedł.

~...... | 2007-05-21 19:34

Jak oni mają mieć siłe grać i biegać 90 min. po boisku,jak oni walą wódę jak małe pelikany.Wiem co mówię ,bo kręce się trochę w takich miejscach ,gdzie oni zawsze się potem muszą napatoczyć.Znając ich mozliwości przybarze,nie dziwię się ,że potem taką chałę odpierdalają.

~mlody | 2007-05-21 19:38

do...
a co zazdroscisz im ? maja lepsze glowki od Ciebie? przeciez to tez ludzie, wiec dziwie sie ze sie dziwisz... ale popadles w kompleksy :D pozdro dla kumatych

~dddd | 2007-05-21 19:38

mowilem wam 3 liga wita nie ma co sie ludzic 3 liga wita 3 liga w stalowej

~Stal | 2007-05-21 19:47

Sorry, faktycznie zapomniałem o Iwanie. Jedyny, który podszedł,a nie jest wychowankiem.

~mlody | 2007-05-21 19:47

Widze ze ty o sporcie to nie masz pojecia.

Jak sportowiec chleje oraz pali cygara - to jest gowno nie sportowiec.

SPORT - to wyrzeczenia, ale i nagroda - duza kasa.

I tak jesli chodzi o zawodnikow ktorzy chleja to:
- jesli sa rezultaty (np. druzyna ma dobra pozycje, wiekszosc meczy wygrywa) to taki zawodnik moze sobie od czasu do czasu wypic
- jesli nie me rezultatow to powinien gryzc trawe na treningach i na meczach i nie pokazywac sie w zadnej knajpie na miescie !

Jak Stalówka grala w 3 lidze to jak bylo: nie bylo wynikow nie bylo picia na miescie dla naszych grajkow bly wyniki to i tak dzwonili do kibicow i pytali sie czy moga wyjsc !
DZIEKI TEMU i dobremu dopingowi na meczach weszlismy do 2 ligii.

~GST\'06 | 2007-05-21 19:53

Mecz Z Jaga Odbedzie Sie W Niedziele !!!!!

~echo dnia | 2007-05-21 20:14

jak ktos ma nich linka wrzuci z wywiadem mietka ozoga dla dziennika polskiego odnosnie kibicow ktorego udzielil MIETEK STARA KURWO SPRZEDAJNA..SLYSZALEM ZE NIEZLE POJECHAL KIBICOM STALOWKI

~gst-m | 2007-05-21 20:28

czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie... - i tak powinno byc ... bez sensu te wypociny na piłkarzy i woogole ;]

pozdro dla prawdziwych !! ;]

~elo | 2007-05-21 20:54

macie jakies fotki z meczu jak macie to wrzudzcie

~do elo | 2007-05-21 21:12

twoj wpis swiadczy o tym ze jestes totalnym analfabetą ...i pewnie malym gnojkiem z podstawowki ,ktory lubi ponapinac

~bodi_zks | 2007-05-21 21:20

Mietek zawsze grał starego zgreda z Jeżowego i taki naprawde jest.Już wkurwia mnie to ze ciągle wszystkich krytykuje, a jego wywiady to tylko krytyka i krytyka.Nic dobrego od niego usłyszeć nie można.A do kibiców ma wybitnie lekceważący stosunek.Słyszeliście zeby kogoś pochwalił albo podziękował za oprawe ? Bo ja nie.Wszystko na nie.

~on | 2007-05-21 21:29

ZGADZAM SIE Z WYZEJ WPISEM..STARA KURWA Z NIGO JAKO NAJSTARSZY POWINIEN SWIECIC PRZYKLADEM Z SZACUNKIEM DO KIBICOW..ALE GO NIE MA BO W DAWNYCH CZASACH OBRAL DROGE SPRZEDAWCZYKA I NICH TERAZ KURWA NIE KRECI WASEM ZE KIBICE SA ZLI I BE BO BYL JEST I BEDZIE STARYM OBWISLYM SPRZEDAJNYM PALANTEM..SA W DRUZYNIE PILKARZE KTORZY SZANUJA KIBICOW I CHWALA IM ZA TO KAZDY ZRESZTA WIE O KOGO CHODZI...A I DO WCZORAJSZEGO ZDOBYWCY PIERWSZEGO GOLA DLA KMITY---fABIAN PRZEZ MALE \'\'f\'\'bramy hutniczej 15 na zawsze juz BEDA DLA cIEBIE ZAMKNIETE

~elo | 2007-05-21 21:41

chyba ty sie koles kurwa napinasz zapytalem grzecznie ale widze za odpowiedzi nie uzyskam.

~...... | 2007-05-21 21:58

Bramy stadionu będą dla fabianazawsze zamknięte,nie tylko dlatego ,że walnął wczoraj bramę,ale chociażby za to że rok temu w nocy o północy zawinął swoje klamoty i jak dziwka sprzedał się żydom .Wolał tam zarabiać te 200 zł. więcej i klepać w 3 lidze,niż mieć odrobinę honoru i pozostać w Stalówce,kiedy był nam potrzebny ,bo skoro strzela bramy dla kmity-psity ,to dla Stali pewnie by też strzelał.Ale wybrał jak wybrał,ŻYD jeden.

~aaa | 2007-05-21 22:02

Wejdżcie sobie na stronkę kmity i przeczytajcie wywiad z fabianem zdrajcą,teraz naszemu klubowi ładnie dupę liże.Po za tym te wsiury zabierzowskie wychwalają go w niebiosa,a na nas napierdalają,że jesteśmy debile i kurwy itp.

~ziel-czar | 2007-05-21 22:05

Ja się wogóle dziwię ,że MIETEK nie jest jeszcze na wczasach we Wrocławiu,przecież on tych meczy ładnie namielił i to nie zawsze z korzyścią dla nas.

~El | 2007-05-21 22:09

Ożóg już 5-6 lat temu powinien iść pokopać do jeżowego !!!! ........To stary pierdziel któremu się wydaje że jak już miał kumpla Adamusa to będzie mógł wszystko, nawet chyba II-im. ternerem był. A prawda jest inna . To układowy facet czyli normalny sprzedawczyk. Ożógowi nie wolno zwrócić uwagi ! nie wolno się nawet odezwać jak spierniczy podanie czy kopnie gdzieś w trybuny. A co to jego stanowiska w sprawie kibiców to już dawno po meczu w Tarnowie osobiście podziękowałem mu za spierdolenie i utratę dwóch bramek i jego pretensje do Tomka Wietechy że nic nie wybronił.
Jego zasługi będą nie zapomniane ale na litość Boską niech już da sobie spokój i jak dalej chce być uznawany za GOŚCIA to niech kupuje najdroższe bilety i siedzi z Kwiecińskim na trybunie, może mu Kwiatek kupi lizaka .!!!! To tyle w temacie Ożóga.

~kunta kinte | 2007-05-21 22:17

Największe jajca będą jak zagramy w barażu...........A już k...a zajebiste jajca bedą jak zagramy z Kolejarzem Stróże ......wicelider III ligi grupy 4-tej.

~Adamus | 2007-05-21 22:19

Wasie a teraz piosenka za wzorajsza wypowiedz do prasy ktorej nie czytalem ale gosc na gadu mi pisal ze strasznie pojechal kibicom..MIETEK OZOG STARA KURWA JEST HEJ STARA KURWA JEST HEJ STARA KURWA JEST X 2

~fan38 | 2007-05-21 22:28

ale niektórzy, wpisujący się tutaj są żałośni... nikt z was nigdy nie złapał za rękę Ożoga, jak ten brał rzekomą łapówkę, a wyzywacie go od sprzedawczyków. jakby nie patrzeć to jest publiczne pomówienie i gdyby tylko Ożóg miał się przejmować opinią jakiegoś łysego siurka i gdyby w ogóle nie liczył się z opinią kibiców, zapewne co niektórzy mogliby ponieść konsekwencje. a tak poza tym, to niby za co ma wam dziękować? za to, że zarzucacie mu i pozostałym zawodnikom brak ambicji? swoją drogą dziwie się, że po czymś takim podeszło do was po mczu kilku zawodników. zawsze znalazło się kilku takich, którzy krytykowali Ożoga i obarczali wszystkimi niepowodzeniami. za te też ma wam dziękować? za taki \"doping\" powinni podejść do klatki i się wypiąć na was.
BTW: bramy naszego stadionu zamknięte na wieki dla fabiana? hehehe dobre to jest, nie ma co... zupełnie jakbyś miał jeden z drugim jakieś prawo głosu w tym klubie.

~Argail | 2007-05-21 22:36

Do fan38.......Powinieneś teraz właśnie teraz natychmiast iść po Ożóga i Fabianowskiego i z właściwym entuzjazdem i uśmiechem od ucha do ucha pocałować obydwu grajków w ich dupska !!!!!!!A nie tu jakimiś konsekwencjami straszyć .... Nie wiesz debilu że tu same małolaty siedzą i pisza co im sie podoba...

~fan38 | 2007-05-21 22:42

jak ci to sprawia taką przyjemność to sam całuj w dupska kolesi. a co do tych małolatów... ci kolesie pewnie mają po 17-18 lat i wypisują takie farmazony. nie tylko na tej stronie, ale też na stronie Kmity - gaszą się tylko wyzywając Zabierzowian od wieśniaków itp. taka gorycz porażki. to jest żenujące i tyle.

~El | 2007-05-21 22:54

Co do Ożóga - zdania nie zmienie !!! Ale powiem jeszcze tak : Tą stronę powinien w dupe sobie wsadzić Admin Generalny Naczelny czy jak ci tam ........Za to co się tu dzieje !!!! Ale to co napisał jakiś zajebisty koleś w poprzednim temacie to przechodzi wszelkie pojęcie. Sprawa dot. sławnego meczu z Wawelem w Krakowie. Nawet powołał się na Garnka Kurwa człowieku znałeś Garnka ? Gówno znałeś moze o nim słyszałeś !!! Ale nic twierdzisz że było nas 250 no to kurwa patrz : » LINK jak tu jest 250 to ja pierdole...
I tu wychodzi cała prawda kto ma tu najwięcej do powiedzenia...

~Stal | 2007-05-21 23:30

Mieczyslaw Ożóg:
Tacy Kibice rujnują.
-Słyszeliscie okrzyki kibiców?
-Tak,słyszelismy.Lepiej zeby nie przyjezdzali niech
siedza w Stalowej.Takie okrzyki nas nie budują a rujnują.Tyle im powiem.Dla mnie to nie sa kibice tylko ... Nie powiem więcej.

~wiernyfan | 2007-05-21 23:32

do \\\"El\\\" masz sieta racje . od wielu lat mieszkam za granicom ale sledze caly czas losy STALOWKI I JEJ \\\"kiboli\\\" w latach 89 -90 zaczela sie moja przygoda z wyjazdami, wiem ,bo kazdykto w latach 90 tych zajmowal sie kibicowaniem i jazdzil to wie kto to jest ozog ,pisz z malej litery bo niemam zadnego szacunku do tego pajaca w tych czasach to oni jawnie sprzedawali mecze i kazdy to wie
, a ci dzisiejsi kibice co uwazaja ze to dzieki nim STALOWKA JEST ZNANA W POLSCE POD WZGLEDEM KIBICOWSKIM TO POPROSTU DURNIE niemaja pojecia jak bylo wczesniej oni na tym kibicowskim fronci istnieja tylko i wylacznie dzieki nam czyli starej brygady oni to tylko odziedziczyli po nas wiec nich nie nie kozaczom tylko sie cieszom ze weszli na gotowe i niech wstydu nie przynoszom przyspiewkami typu \\\"to my to my rowery\\\" bo to jest zalosne !!!! JEBAC MIETKA SPRZEDAWCZYKA HEJ HEJ ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~bodi_zks | 2007-05-22 00:01

Bo Ożóg swieta krowa nie mozna mu uwagi zwrocic.Wszystkich na boisku napierdala a jak sam pieprzy podania to kazdy sie boi mu zwrocic uwage.Jeszcze jak widac na kibicow najezdza.A odnosnie Fabianowskiego to zawsze bylo takie popychadlo, miekki zawodnik ktorego pchali i pluli a on na to nic, ciekawe czy po latach sie w koncu zmienil czy dalej go popychaja i opierdalaja 19-20 letni grajkowie.

~alex | 2007-05-22 06:53

Kolejny Nigeryjczyk w \'\'Stalówce\'\'?
Porażki z ŁKS Łomża i Kmitą Zabierzów sprawiły, że piłkarze Stali Stalowa Wola praktycznie nie mają już szans na utrzymanie się bez uniknięcia baraży. Tymczasem trener \'\'Stalówki\'\' Albin Mikulski, zamiast skupić się na przygotowaniach do decydujących spotkań, sprowadza do klubu nieprzydatnych zawodników. Dlatego nieprzydatnych, bo nie mogą oni pomóc drużynie w najbliższym czasie.

Ostatni mecz Stali w Krakowie z trybun oglądał Nigeryjczyk Tevin Ojirogbe. To 22-letni obrońca, który ma za sobą występy w młodzieżowej reprezentacji swojego kraju. Przed rokiem był przymierzany do gry we Wrocławiu. Wcześniej obecny szkoleniowiec \'\'Stalówki\'\' Albin Mikulski chciał go zakontraktować do Cracovii. W międzyczasie zawodnik był przymierzany do GKS Bełchatów, by wylądować na testach w Górniku Wieliczka. Nigdzie jednak nie znalazł zatrudnienia. Teraz trener Mikulski usiłuje załatwić mu angaż w Stali.

W najbliższej perspektywie stalowowolanie mają mecze z drużynami walczącymi o awans do ekstraklasy. Trudno przypuszczać, by w spotkaniach z Ruchem Chorzów, Jagiellonią Białystok czy Lechią Gdańsk słabo grająca Stal zdobyła jakieś punkty. Będzie o nie trudno tym bardziej, że obecni piłkarze Stali nie są przekonani do metod pracy obecnego trenera. Na razie jednak boją się mówić o tym głośno.

pp

Super Nowości z dnia 22_05_2007


no to pięknie, macie mikula hehehe

~BJJ | 2007-05-22 07:13

hehe
i tutaj wychodzi zacofanie naszych pilkarzy o trenowaniu. Jak mozna nie byc przekonanym do trenera ktora cos osiagna w polskim futbolu ? Wymaga to sie nie podoba ! Idzcie do Adamausa ktora razem z wami pil ... no juz niedlugo bo nareszcie zrobi tu porzaek pan. Albin

~Sajdak | 2007-05-22 07:31

Mieczyslaw Ożóg:
-Tak,słyszelismy.Lepiej zeby nie przyjezdzali niech
siedza w Stalowej.Takie okrzyki nas nie budują a rujnują.Tyle im powiem.Dla mnie to nie sa kibice tylko ... Nie powiem więcej.

Brawo Mietek ! Precz z stadionowymi burakami, prostakami i leszczami - piłka powinna być tylko dla kibiców !

~zks | 2007-05-22 07:50

Co zauważyłem to jak mietek napierdala za złe zagrania a po analizie to on najwiecej pierdoli i taka jest prawda. Dodam że jest on II trenerem

~mietek | 2007-05-22 08:46

w srode wam podziekuje za doping sciągając pory i pokaze wam gdzie was mam.

~Jasiu | 2007-05-22 09:53

Jak ty pokarzesz to ja pokaże też, gdzie cie mam (w dupie)

~do jasia | 2007-05-22 10:03

ale ty nie masz co chlopie pokazac...lepiej schowaj tą suchą dupinę w kalesony bo jak ci mietek zajedzie w te dwa ząbki czosnku to cie potem cięzko będzie złożyć.

~zks | 2007-05-22 10:14

Aha, to on może pokazać a ja nie, czyli on ma nas wszystkich w d..e a my mamy przyklasnąć! To inaczej on może nam wszystkim obciągnąć i zatańczyć na rurce w flamingo!

~jw27 | 2007-05-22 10:17

Gdyby nie Pan Mieczysław to Stal nie grałaby pare lat temu w pierwszej lidze-kto wtedy był na swiecie to wie jak on walczył przez 90 minut-ambicja, walka. Wielki szacunek co zrobił dla Stali. W tej chwili nie widze godnego nastepcy. A Pan Albin niech sie wezmie za trenowanie wychowanków bo jestesmy zbyt ubodzy na wirtuozów z Afryki. Prawdziwi kibice są na dobre i na złe! Trzeba umiec przegrywać. To jest tyllko i aż sport.

~do El | 2007-05-22 10:28

Widzisz chłopcze i tu się mylisz,bo ja mam 35 lat i też dobrze pamiętam tamten mecz i co tamten gostek napisał to jest to prawda bardziej adekwatna do tej ,co tu przedstawiłeś na zdjęciu.Pamiętam ,że jechaliśmy wtedy na wawel pociągiem ibyło nas z 60-70 osób,a jeszcze był autobus lub dwa,no i prywatne samochody.Także ze 2 stówki nas lekko było i to był czerwiec i było zajebiście gorąco,więc większość była bez koszulek.Także nie wal kitów ty jak na tym meczu nie byłeś.Ato zdjęcie,które przedstawiłeś jest pewnie z innego meczu z wawelem,bo wyrażnie na nim widać,że wszyscy poubierani są w kurtki,także mogła być to wczesna wiosna lub jesień.Z Wawelem graliśmy kilka meczy w swojej histori,no ale ty byłeś pewnie dzieckiem ,więc skąd możesz pamiętać.Zresztą patrząc na to zdjecie ,to ja tam prawie nikogo nie poznaję,a na tym meczu byli wszyscy ze starej gwardi.Pozdrawiam

~H8Group | 2007-05-22 12:05

zbyt ubodzi na kolorowych śmiechu warte,mało Wam było egzotyki?Jeszcze przekonacie sie że Nasi wychowankowie-Stalówki,pokażą jak zwyciężać.Pozdro dla Hłopaków z Huty Starej B Sława Stalówka & Raków

~Tesco | 2007-05-22 13:02

chlopaki ksywy zachowajcie dla siebie ok

~polipom | 2007-05-22 13:29

a co sie dzieje ze sławetnym Janem P.?

~muszkieter | 2007-05-22 13:41

Janek P. ŻYJE I MA SIE DOBRZE :)

~polipom | 2007-05-22 14:01

dz Muszkieter :)

~El | 2007-05-22 17:06

Do 35 letniego kolesia co pogodę przepowiada.
Słuchaj może byś się przedstawił a nie udzielał durnych wpisów . Fotka pochodzi właśnie z tego meczu !!! i posłużyłem się nią tylko dla tego aby pokazać co nie którym kto tu pisze bajeczne komentarze!!! Twierdzisz że nie byłem na tym meczu ? Tzn. że ty byłeś a piszesz że używając określeń typu .... może ?.... było ....albo nie było.... A prawda jest taka iż był 1 autokar + studenci + Kwieciński z Korzuszkiem... Aby już utwierdzić wszystkich o bajkach jakie tu się wypisuje a szczególnie o \"STAREJ GWARDII\" i słynnym wyjeździe na Wawel to wystarczy zajżeć na strony My Kibice dział Old Style Old School i tam jak byk w każdym nr. gazety jest kurwa pokazana właśnie ta fotka z podpisem... Co może mam jeszcze wymieniać ksywki kto jest na fotce... I wystarczył jeden prawdziwy komentarz i lawina ruszyła ... Kurwa wszyscy wiedzą jak było tylko szkoda że tak naprawdę przeżyli to tylko nieliczni...
Admin wypierdol te komentarze !!!
Pozdrawiam starą Ekipę a szczególnie jednego goscia : Garnek ritorno del la Polonia !!! Saluto !

~do jaw27 | 2007-05-22 22:13

co ty osle pierdolisz przeciez mietek w tych czasach byl najgorszym zawodnikiem w Stalowce ,zero techniki, zero umiejetnosci nawet nie umial celnac pilka blisko bramki. gral tylko dlatego ze caly mecz biegal tam i z powrotem i przeszkadzal ale ziomus oprucz kondycji to on niemil nic ,wiec nie wprowadzaj w blad mlodszych kibicow co niemogli tego widziec. JEBACC MIETKAAA SPRZEDAWCZYKA HEJJJ HEJJJJ

~starykibol | 2007-05-22 22:18

\" EL\' ja bylem na tym meczui bylo jak mowisz nawet niebylo nas 70 apropo Garnka to co u niego dalej we wloszech siedzi?
z zielona? pozdro dla starej gwardii

~KMITA!! | 2007-05-23 20:01

FABIANO TO JEST POTEGA, FABIANO NAJLEPRZY JEST, FABIOANO TRZEBA SZANOWAC, FABIANO NASZ LKS!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 945 razy
STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 71 987 razy
Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 655 razy
STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 14 162 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.0447