Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Ruch Chorzów 0 : 0

STAL - Ruch Chorzów 0 : 0

Stalówka remisuje z drużyną Ruchu Chorzów 0 : 0.
Remis ten przybliżył nas niestety do udziału w barażach o utrzymanie sie w II lidze, zaś drużyna z Chorzowa już dzisiaj zapewniła sobie awans do Ekstraklasy.

Spotkanie w Stalowej Woli rozpoczęło się chwilą ciszy ku pamięci zmarłego dokładnie rok temu niezapomnianego trenera reprezentacji Polski Kazimierza Górskiego. Pierwsze minuty to badanie się wzajemnie obu zespołów. Większą chęć do gry przejawiali goście wobec czego stwarzali sobie więcej sytuacji. W ich grze jednak brakowało dokładności i gracz Stali spokojnie radzili sobie z zawodnikami Ruchu. W 9. minucie groźnie z wolnego uderzał Ireneusz Adamski i z trudem strzał obronił Tomasz Wietecha. Dwie minuty później świetnie zagrał Piotr Ćwielong, ale został powstrzymany przez defensorów Stalówki. Ruch cały czas próbował swoich sił w ataku. Gospodarze skupiali się tylko na defensywie.

Dopiero w 20. minucie spotkanie Stal zaatakowała, lecz strzał Przemysława Pałkusa był bardzo niecelny. Chwile potem świetną sytuację zmarnował Kamil Gęśla, który dostał dobre podanie od Janusza Iwanickiego, ale futbolówkę po strzale z ostrego kąta obronił Robert Mioduszewski. Od tego momentu gra się wyrównała i obie drużyny stwarzały sobie sytuacje. Nie przynosiły one jednak żadnych efektów. W 30. minucie niezwykle aktywny Ćwielong uderzył z 10. metrów, lecz niecelnie. W dalszej części meczu już wiele się nie wydarzyło. W 41. minucie przed szansą stanął Łukasz Janoszka, ale w dobrej sytuacji nie udało mu się zdobyć gola.

W przerwie obaj trenerzy dokonali roszad w składach, które miały przynieść efekty. W 49. minucie stadion zamarł. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę z linii bramkowej wybili zawodnicy Ruchu. Na trybunach wielu kibiców zastanawiało się jak to możliwe, że piłka nie znalazła się w siatce. Chwile potem ładną akcję przeprowadził wprowadzony w przerwie Grazvvdas Mikulenas, ale piłka po jego zagraniu wyszła poza boisko. W 52. minucie bardzo głupia strata w środku boiska Rafała Dopierały, lecz ponownie Mikulenas źle kończy całą akcję. Cztery minuty później ponownie ten sam zawodnik marnuje dobra sytuację na zdobycie bramki. Jego strzał z 10. metrów o milimetry mija słupek.

W 67. minucie fatalny błąd popełnił Mioduszewski. Bramkarz gości źle wybił piłkę, która trafiła wprost pod nogi Łukasza Stręciwilka, ale ten źle uderzył i piłkę przejęli obrońcy Niebieskich. Dwie minuty potem świetnie zachował się Wietecha, który kapitalnie wybronił strzał z 22. metrów. Po serii rzutów rożnych ponownie świetnie interweniuje bramkarz Stali, który broni strzał Tomasza Sokołowskiego. Ruch w tym momencie widząc nieporadność gospodarzy i zaczął śmielej atakować.

W przeciągu kilku minut dwie sytuacje zmarnował Przemysław Łudziński. Najpierw w 74. minucie uderzył niecelnie z 22. metrów, by w 80. minucie trafić w bramkarza Stalówki. Ponownie w 85. minucie kapitalnie interweniuje Wietecha, który wygrywa pojedynek sam na sam z Mikulenasem. Do końca spotkanie już żadna z drużyn nie miał dogodnej sytuacji i mecz zakończył się bezbramkowym remisem, który dał Ruchowi upragniony awans do ekstraklasy.

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów 0:0

Składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Ławecki, Kusiak, Maciorowski, Wieprzęć, Drozd, Iwanicki, Dopierała (55' Ożóg), Pałkus (60' Dettlaff), Gęśla, Kowalczyk (46' Stręciwilk).

Ruch Chorzów: Mioduszewski - Nykiel, Klaczka, Adamski, Grzyb - Sokołowski, Pulkowski, Baran, Jakubowski (84' Domżalski) - Janoszka (46' Łudziński), Ćwielong (46' Mikulenas).

Żółte kartki: Iwanicki (Stal), Baran (Ruch).

Sędzia: Piotr Wasielewski (Kalisz).

Widzów: 2700.

Statystyki: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=195222
Trenerski dwugłos: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=195224


Kibiców przyjezdnych około 150 osób.

W Galerii można oglądnąć zdjęcia z tego meczu.

Podziękowania dla Rakowa i Resovii.

Komentarze (55)

~zbg_1938 | 2007-05-23 19:20

doping dzisiejszego dnia zajebisty !!!! a zwlaszcza w II polowce pod koniec meczu

~bodi_zks | 2007-05-23 19:23

I tak baraze i tak.Szanse na to ze Stal zagra bez barazy sa juz niestety minimalne.

~oleao | 2007-05-23 19:25

Trzeba wierzyc !!

~nicu | 2007-05-23 19:30

to i takwspaniale ze remis

~nicu | 2007-05-23 19:30

to i takwspaniale ze remis

~Mc DC | 2007-05-23 19:31

..nom Racja dzisiejszy Dobing oceniam na B.Dobry juz dawno takiego niebylo brawo dla Mlyna ....

~Nadzieja | 2007-05-23 19:33

Mam nadzieje ze w barazach nie zagramy z jakims radomiakiem czy motorem ... bo mysle ze nie bylo by za weslolo ... ale kolejarz stroze czy zydzi jak dojda do barazy czego nie :D pozdorowienia dla Sovi i Rakowa...

~:)) | 2007-05-23 19:36

Motor ma awans z I miejsca:) czyli nie ma szans na baraze z motorem :)

~xxx | 2007-05-23 19:44

gdzie te zdjecia kurwa???!!!

~>>> | 2007-05-23 19:45

Iwanicki, Wietecha i kibice palce lizać klasa, reszta-brak słów, dno!!

~nenad | 2007-05-23 19:46

Jakie baraże ? Podbeskidzie i Unia Janikowo wygrały, Podbeskidzie ma teraz walkower za Zawiszę, a my jedziemy do Janikowa !

~do xxx | 2007-05-23 19:48

Napisane o 19.30 że będą za ok 30 min. Czytać dziecko nie potrafisz ?

~Stal | 2007-05-23 19:51

Mam pytanie co bylo palone przez kibicow ??

~Młodynie | 2007-05-23 19:52

Dzisiaj nie ma co doping był pierwsza klasa ! I młyn też bardzo liczny. Oby tak dalej. No i oprawa podobno miodzio wyszła. Teraz czekamy na fotki ;)

~zbg_1938 | 2007-05-23 19:53

koszulki i szaliki :)

~ta | 2007-05-23 19:54

Dokładnie. To były szmaty Myszkowa

~antworten | 2007-05-23 19:56

Resovia paliła szaliki Widzewa.

~DXX | 2007-05-23 20:04

A skąd tutaj sie wzieły szamty z Myszkowa? chyba ze Raków je przywiózł ze soba :D

~xxx | 2007-05-23 20:04

ma ktos jakies fotki?
wrzuccie gdzies i dajcie linka
nie kazdy jest w kraju a chcialby zobaczyc
pozdro

~andrzej | 2007-05-23 20:16

Brawo Stal tys najlepsza w II lidze jest POZDRO:P

~siarka | 2007-05-23 20:30

myszkow trzymie z ruchem

a ja sie pytam gdzie jest do kurwy nedzy news o wyjezdzie na jage ?

ma byc zrobione okienko wyskakujace po wejsciu na strone !

wszystkiego musimy was uczyc ?

~bodi_zks | 2007-05-23 20:41

Niektorzy tutaj zapominaja ze Leczna,KSZO i Polkowice spadaja automatycznie wiec nawet Miedz bedzie grala w barazach, watpie zeby sie to zmienilo wiec nie gadajcie bzdur ze spadamy do 3-ciej ligi.No chyba ze nagle sie cos zmienilo.

~bodi_zks | 2007-05-23 20:41

No i Zawisza.

~Niebieski | 2007-05-23 20:42

Dziekujemy za dobrą atmosfere na stadionie ....bedziemy pamiętać ze to u was zdobyliśmy awans do Ekstraklasy :) pozdrowienia i utrzymania w 2 lidze życzymy....... Kibice Ruchu

~z boiska | 2007-05-23 20:43

coraz bardziej realny staje sie bezposredni spadek :( wszystko w nogach Ruchu i Jagi , ktore graja u siebie z Janikowem no i oraz Stalówki w meczu z Lechia

~UKRAINA | 2007-05-23 20:51

pregrywajac w janikowie automatycznie sie zegnamy z 2 liga, znajdziemy sie na miejscu spadkowym, z jaga nie widze innej opcji jak porazka no i z lechia to samo to tyle ode mnie

jesli chodzi o mecz to wynik sprawiedliwy

kibicowsko pokazalismy sie na plus ale z tym spiewem trzeba cos poprawic ogolnie kibice wieeelki plus

~... | 2007-05-23 21:14

Ktos tam powiedział ze jestesmy blizej barazy. jestesmy ale blizej spadku.Przeczytajcie uwaznie decyzje Wydziału Gier :] ... nadzieja tylko w tym ze wygramy z Janikowem, wedy bedziemy mieli baraze, inaczej niestety... spadek

KSZO i Polkowice spadaja ale plus nich spada takze 3 zespoły i Łeczna z 1 ligi

~majkel | 2007-05-23 21:16

Przyjechala Jaga i nie przegralismy, przyjechal Ruch i nie przegralismy, Lechia jak przyjedzie, moze juz nie bedzie miala o co grac jesli Polonia W i Jaga beda wygrywac... z Janikowem remis by sie przydal i wygrana z Lechia i powinno wystarczyc na baraze.

~... | 2007-05-23 21:16

I Sovia paliła szaliki Widzewa a nie jakiegos Myszkowa barany.Nie siac zamentu.

~HKS | 2007-05-23 21:26

Obyście trafili na GieKSe w barażach ...

~kibic | 2007-05-23 21:38

bedzie organizowany wyjazd do janikowa aby wspomoc naszych kopaczy ?

~?Karol? | 2007-05-23 21:42

do ...
były palone 2(lub 3)szale widzewa łódzkiego i 2 koszulki myszkowa=]
wiec ty nie siej zamentu...=]
PzdR

~motor | 2007-05-23 21:46

nie ma wyjazdu do janikowa

~janek | 2007-05-23 21:51

ilu bylo ziomow z Czestochwy bylo dzisaj na meczu??

~siarka | 2007-05-23 21:53

» LINK JEDZIEMY !

rakow i sovia jak beda chcieli to sami napisza ilu ich bylo

~Widzewiak | 2007-05-23 21:56

brawo brawo PRZYJACIELE Z CHORZOWA Gratulacje za awans do 1 ligi a Wam za te szale to poprostu bez komentarza REsovia hahahaah co to kurwa jest !!!! przyjedz do lodzi i tu spal szal Widzewa !!!! ale mimo wszystko zyczymy utrzymania sie w 2 lidze a myczekamy na mecze z ruchem , Jaga dla nich

TYLKO ŁÓDZKI WIDZEW W NASZYCH SERCACH ON !!!! POZDRO ;)

~Sovia | 2007-05-23 22:02

Co to za ziomek palil szalik i jaki szalik niedaleko stadionu na jakims parkingu jak wracalismy to widzielismy(biało czerwony Widzew?). Jak ktoś wie niech da znać!!!

~Maturzysta | 2007-05-23 22:04

Boczek palił szalik Resovii, bo jeden z Reski powiedział mu, że woli go przeskoczyć niż obejść do okoła.

~ZKS | 2007-05-23 23:08

Maturzysta chyba ciebie palił !!

~xxx | 2007-05-23 23:10

wes kurwa leszczu nie rzucaj ksywami ani takimi textami marna prowokacja albo twoja glupota kurwa do potegi
Tutaj powinni sie wpisywac tylko kibice a nie pierwszy lepszy leszcz....

~mentor | 2007-05-23 23:15

Sprawa jest jasna, o wszystkim decyduje mecz w Janikowie, wygramy - zostajemy, przegramy - spadamy...

~jojo | 2007-05-23 23:17

sa juz jakies filmy? wrzucajcie!

~...... | 2007-05-23 23:20

czekamy na Szymena xD

~oo | 2007-05-23 23:20

nas w mlynie ok. 350 osob

~STALO GOL | 2007-05-23 23:26

barwy ktore szly z dymem to barwy wykrojone przez ziomali z CZESTOCHOWY wiec nie sieac zamnetu

~klon | 2007-05-23 23:47

ja na wtorek i niby mającą być chujową pogode liczba głów OK.
Jak na moje oko ok. 400.
Szkoda że co niektórym większym panom( na szczęście nielicznym) zachciuało sie łazić po estadio hutnicza a nie siedzieć w sekotrze.

~Murinio | 2007-05-24 00:11

meczJestem ciekaw kiedy polski kibic dorośnie. Jak dzieci, które cieszą się na widok ognia. Co polskiemu kibicowi daje podpalenie czy to flagi czy to szalika. Żal wynikający albo z głupoty, albo braku inteligencji. Przecież kibice dorośnijcie. Czy nie lepiej wystawić taki szal na jakąś licytacje np. na Allegro. NIe dość ze osoba by kase zarobiła za ten szal to jeszcze by mogła dorzucić się z tej kasy na oprawe meczową. Lub na piwko po meczyku. Dorośnijcie polscy kibice. Urodzony na podkarpaciu mieszkający na Śląsku Ruchu Fan !

~obserwator | 2007-05-24 00:19

podniecacie sie oprawą, a podczas gdy kontuzjowany Tomek Wietecha wyciągał niemożliwe piłki krzyczeliście: \"Podkarpacka Ośmirnica\" co to k.. jest? powninen cały stadion krzyczeć nazwisko naszego bramkarza. pozdro

~ziombel | 2007-05-24 09:30

Wszystkim baranom, którzy piszą o bezpośrednim spadku polecam ten link: » LINK

Spece kurwa.

~oska | 2007-05-24 15:34

do sovia chlopaki niezdozyli przyniesc szalika widzewa na mecz wiec zaczeli go palic na parkingu byl to szal sciagniety kibicowi rok temu w lodzi

~mlody | 2007-05-24 16:44

byl to bialo czerwony szal widzewa niechcial sie palic wiec go zawiozali na nodze i chodzili z nim po miescie ten szalik zostanie wam dany na nastepnym meczu a wy go spalicie na derbach lodzi pozd stalowka

~do ziombel | 2007-05-24 16:47

a ty zombel przeczytaj sobie to » LINK i patrzac w lustro poszukaj barana

~ktos | 2007-05-24 16:54

gRatulacje dla Ruchu Chorzow ...!!
CZERWONA ARMIA WIDZEWA

~Reska | 2007-05-25 16:30

Reski na tym meczu 70 osób autokar + 4 auta pozdro !!

~Koszyk | 2007-06-5 21:50

Powiem wam ze dawno dawno tu nie zagladalem i musze powiedziec ze jestem mile rozczarowany:)
mlyn liczny , flagi super!! (gratki Mirek) coz pozostaje tylko bol ze osobiscie tego nie moge zobaczyc:( siedze w Anglii i pozostaje tylko podgladac stronke co nowego, ale milo zobaczyc ze w Stalowce coraz lepiej !!oby tak dalej !!
Pozdrowienia dla kibicow Stali Rakowa i Resovii

STALOWCY ON TOUR

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (370) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 961 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 17 212 razy
STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 12 534 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 8 401 razy
Osób Online: 37 / Czas gen. strony: 0.0444