Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jagiellonia Białystok - STAL - wyjazd na mecz

Jagiellonia Białystok - STAL - wyjazd na mecz

Organizowany jest wyjazd na mecz do Białegostoku.
Mecz odbędzie sie w najbliższą niedziele o godz. 16.30.

Zbiórka tam gdzie zawsze o godz. 7.00 - wyjazd o godz. 8.00.

Koszt wyjazdu to 40 zł (dla osób co byli na meczu z Kmitą tylko 30 zł,tylko dla osób ktore pokaża bilet  z meczu z Kmita!!!)  + 10 zł bilet na mecz.

Komentarze (59)

~zks | 2007-05-24 10:20

ja jadę, a TY ?? ;)

~... | 2007-05-24 10:41

No ja tez zwlaszcza ze czekalem na ten mecz bardzo dlugo...kurde tylko zeby pogoda dopisala bo jechac 400km w jedna strone w upale to mi sie jaja ladnie przepoca:>

~sghsdfh | 2007-05-24 10:53

jak pojedzie jeden autokar to bedzie dobrze

~do sghsdfh | 2007-05-24 11:42

to jedź i ty na ten mecz i namawiaj znajomych to pojedzie wiecej niz jeden autobus, a poza tym to po co piszesz że jak jeden pojedzie to będzie dobrze, pojedzie ile pojedzie. Mam nadzieje, ze na ten ostatni wyjazd zbierze sie troche osób. ;]

~asdmqerl | 2007-05-24 12:03

sluchaj ja jestem na kazdym meczu czy u siebie czy to wyjazd ale mialem na mysli to ze bylo naobiecywane ze wyjazd bedzie praktycznie za darmoche a plany sie zmienily troszke i cena wzrosla ponadto jest to niedziela a w sobote napewno duzo wiecej osob by pojechalo

pozdrawiam

~STALÓWKA | 2007-05-24 12:11

Marek Wleciałowski (Ruch Chorzów)
- W szatni zespół zaśpiewał piosenkę: Nadeszła wiosna, z nią lepsze czasy, powrócił Ruch Chorzów w szeregi ekstraklasy. Uważam, że jest to wystarczający komentarz do tego, co stało się dzisiaj. Dziękuję kibicom, którzy przybyli na dzisiejsze spotkanie, szczególnie tym najwierniejszym z Chorzowa. Może nie widać tego po mnie, ale w moim sercu jest ogromna radość. Gratuluje trenerowi Mikulskiemu zdobytego punktu.

Albin Mikulski (Stal Stalowa Wola): - Jestem dziś bardzo zadowolony. Podwójnie zadowolony. Z remisu i awansu Ruchu. Zremisowaliśmy mecz z bardzo trudnym rywalem dzięki konsekwentnej grze całego zespołu. Co do moich zawodników, to uważam, że przeszli dzisiaj samych siebie, zagrali bardzo dobrze jeżeli chodzi o destrukcję. Mieliśmy sytuacje podbramkowe, których nie wykorzystaliśmy, ale Ruch również miał sytuacje. Uważam,,że remis nie krzywdzi absolutnie żadnej z drużyn. Uważam, że wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy.

~BZC | 2007-05-24 12:24

ziomus zamowione sa 4 autokary i jak mowisz ze moze pojedzie jeden autokar to widac ze nie wiesz co sie dzieje na osiedlach bo ten mecz jest prestizowy i mobilizacja na osiedlach jest potezna.

~dfahgft | 2007-05-24 13:11

no wlasnie widac jak jestes w temacie z tymi 4 autokarami

~Skarpa | 2007-05-24 13:12

No to jedziemy :) nie ważny koszt, nie ważne kilometry, nie ważne kiedy
ważne, że będziemy !!!

~Pławo | 2007-05-24 13:19

ta wazne ze bedziemy !

~BJJ | 2007-05-24 15:01

czy Admin stronki moglby dodac zdiecia na ktorym to caly mlyn macha flagami ? efekt podobno zajebisty !

~Tesco | 2007-05-24 16:52

» LINK
» LINK
» LINK
ten napis moglbyc jeszcze podswietlony kilkoma racami.

~Szymen | 2007-05-24 17:57

» LINK stalowkamovies.glt.pl

26 zdjec do galerii oraz 7 filmikow z oprawy!

zapraszam i pozdrawiam ! :D

ZKS !

~BZC BANDA | 2007-05-24 18:22

W NIEDZIELE 3 CZERWCA JEST MECZ STAL NOWA DEBA-KORONA MAJDAN KROLEWSKI (FAN CLUB SIARY) TRZEBA SIE TAM WYBRAC BO PODOBNO SIAROCHUJE TAM BEDA!!!!!!11

~Peja | 2007-05-24 20:44

jedź i powiesz nam jak było cymbale

~lolipop | 2007-05-24 20:53

w ND nie ma już FC tarnobrzeskiej

~do lolipop | 2007-05-24 21:14

bzc miał na mysli zapewne fc siarki z majdana radka :)

~asdasdas | 2007-05-24 21:45

~asdasdasd | 2007-05-24 21:59

~movie | 2007-05-24 22:01

Doping w 2 połowie był niezły. Z tego zapodajcie filmiki.

~Emil | 2007-05-24 22:28

Jak sprawdzicie kto był na Kmicie ?? chodzi mi o znizke.

~.... | 2007-05-24 22:59

mam pytanie dlaczego nie jest organizowany wyjazd na Janikowo?

~.... | 2007-05-24 23:00

to jest bardzo ważny mecz

~BZC_Banda | 2007-05-24 23:35

Nie martw się. W tym czasie nie będziemy się nudzic...

~x rvt | 2007-05-25 00:08

do tego kolesia co pyta o wyjazd do janikowa..nie bylo jeszcze wyjazdu do jagi a ty pytasz juz o janikowo..najpierw jedzmy fajna liczba do Bialego..a pozniej..a zreszta znajac zycie nie jezdzisz na mecza a napine odpierdalasz tu na necie ale teraz powaznie WSZYSCY JEDZIEMY NA NAJWAZNIEJSZY WYJAZD TEJ RUNDY A NAWET MOZE I SEZONU

~BZC | 2007-05-25 00:16

Jak sprawdzimy kto był na Kmicie ? Kto był to weźmie ze soba bilet...proste

~Autor | 2007-05-25 01:29

Z listy wyjazdowej.
Filmiki
» LINK

» LINK

» LINK

» LINK

» LINK

~do Szymen | 2007-05-25 08:40

napisz jak pobierac te filmiki

~Maskotka :) | 2007-05-25 10:15

ja tez jade :D hehehe tylko ja jade w sobote :D a w niedziele wracam :D

~kibic | 2007-05-25 10:23

Spoko tylko np ja wczoraj bilet wyjebalem, a na listę na Kmite wpisalem sie dopiero pod stadionem wiec jest to nie do sprawdzenia...

~gws | 2007-05-25 11:03

to miałbyć surprajs ,ale nie będzie bo siewygadam.
każdy kto przyjdzie na miejsce zbiórki jedize za 30 zet + bilet na mecz

~Jagiellonia | 2007-05-25 11:49

Rozwalimy was na pewno tylko nie wiadomo z jakim rezultatem. JAGA JAGA JAGA JAGIELLONIA !!!!!!!!!
Dzisiaj musimy wygrac!!!!!
Wygramy wygramy wygramy!!!!!!!
Wygarmy wygramy wygramy!!!!!!!
Stalówke pokonamy !!!!!!!!!!!!!
O Jagiellonio klubie ty nasz!!!!!!!
Do boju do boju BKS !!!!!!!!!!!

~stal | 2007-05-25 16:18

jako ze godzine meczu z Jaga zmieniono na 17;30 (info z pzpn.pl) to pytanie co ze zbiorką ? jest zmiana godziny? z 7;00 na 8;00 ??

~on | 2007-05-25 17:00

NIE MA ZMIANY GODZINY TAK JAK BYLO TAK JEST 7 ZBIORKA GODZ 8 WYJAZD TRZEBA

~UKRAINA | 2007-05-25 18:26

wyjazd max o godz. 8 abyśmy pojawili się na stadionie przed pierwszym gwizdkiem, a wiadomo że będzie trzeba zrobić kilka postojów,

zachęcać znajomych...

do zobaczenia w Białymstoku !

~grafit Jag | 2007-05-25 18:29

Życzę Wam utrzymania w 2 lidze
Niech wygra lepsza drużyna.

~xxx | 2007-05-25 19:52

Mecz został przełożony na 17.30

~OBCY | 2007-05-25 19:55

Szkoda by było zeby druzyna z tadycjami i dobrymi kibicami robiacymi fajna oprawe (z tego co widac po linkach) spadla (teoret po barazach) a utrzymala sie jaks Kmita czy Janikowo ma nadzieje ze nie spadniecie i tego Wam ZYCZE

~-=- | 2007-05-26 10:34

a ja nie :P Bo pracuje ... a nie da sie zerwac z roboty

~zks | 2007-05-26 10:38

powiem ze nie taki diabeł sraszny to jest ok 350km takze niewiele wiecej niz na wyjazdy na slask.
z tym ze pogoda chujowa

~scOtt 1920 | 2007-05-26 11:24

Czekamy na Was na Słonecznej i wierzymy głeboko w utrzymanie w szeregach II ligi!!! Piękny mecz się zapowiada, efektowna oprawa, no więc nie może zabraknąc kibiców gości na których obecność liczymy!! Pozdrowienia ze Stolicy Podlasia!

~jagiellonia | 2007-05-26 19:54

zapraszamy do B-STOKU zobaczycie jak jest u nas na meczu jaka atmosfra itp itd :-) postarajcie sie przyjedzcie w jak najwiekszej liczbie bomecz bez kibicow gosci to lekka zmulka:-) dozobaczenia w b-stoku jesli jest tuktos kumaty to nie napisze ile osob wyjechalo z gory dziekuje :-)

~kibic | 2007-05-26 20:03

Kurcze nie dość, że tak gorąco to jeszcze nas na Sloneczna zapraszaja :) Jaga nie zna litości. Pozdro dla fanów obu drużyn

~do kibic | 2007-05-26 20:58

moze i goraco jutro ma padac w B-stoku, ale atmosfera bedzie gorąca, sektor gości jest w cieniu

~kowal | 2007-05-27 00:28

dawac do białego !!!!! zobaczycie dopiero prawdziwych fanów.jaga jaga jaga !!!!!!!!!!!

~Siarkowiec | 2007-05-27 01:27

do BZC BANDA

To chyba zrezygnujemy z tego wyjazdu ,bo pad na Nas blady strach hehe

~Siarkowiec | 2007-05-27 01:29

do BZC BANDA

To chyba zrezygnujemy z tego wyjazdu ,bo pad na Nas blady strach hehe

~moskit.pl | 2007-05-27 01:33

pozdro dla calej STALOWKI
Udanego wyjazdu zycze,bo niestey sam nie moge.Dzieli nas 3000km,ale bede z wami duchem.
TYLKO STAL!!!

~moskit.pl | 2007-05-27 01:39

Wiem ze,zolto zielono czarni nie maja do nas startu, ale uwazajcie na nich.Bo lepiej zaufac psu!!!

~stalowiec | 2007-05-27 10:35

. siemka mam pytanko jedzie ktos autem albo busem do Białegostoku ? jeszcze? bo nie zdazylem na zbiorke;/ kurwa mać ;/ daj ktoś znać.

~xxx | 2007-05-27 13:05

ile autokarow busow aut pojechalo do bialego?
Niestety jestem poza granicami stad to pytanie

~odp | 2007-05-27 14:13

140-160 osob

~BZC | 2007-05-27 16:09

Stal Stalowa Wola na zawsze dobra marka

~xxx | 2007-05-27 17:38

HEYYY ZETKAESIEEEEEEE!!!!!!!!!!!
Dzieki za odp
Przekrzykujemy Jage :)

~Kibic Jagi | 2007-05-27 21:31

ejj dalićie dupy nawet was słychac nie było Jagi kibole pier... stalową wole

~Kibic Jagi | 2007-05-27 21:36

I napewno nie było was 150 osób

~Jaga | 2007-05-27 21:47

Kibic Jagi zamknij te papsko.

Stalówka tylko na początku głośno krzyczy, potem nie wyraznie. Duzo wrzutów. Zaczęło sie od Siarki.

~Strobo | 2007-05-28 06:15

stalówka prezentuje sie słabo..
Niesłyszali z perspektywy Ultry .Jaga wygrywa 2-0 i Zbliza sie do OE .na meczu troszke wzutów ale co zrobic jak ktos ma kompleksy (stalówka) i jedzie se po naszej byłej z godzie :) Pzdr bez odbioru

~tery | 2007-05-28 14:27

jaga fajnie sie prezentuje zreszta u nich zawsze ultras byl podstawowa sprawa.Stalowka jak to czesto bywa ultras ma raczej wiekszosc w dupie za to mam nadzieje ze pozniej ktos opisze wydarzenia z lublina bo atrakcji nie brakowalo
STALOWKA`38

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola

Bytovia Bytów             Stal Stalowa Wola
2019-08-17, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo

Stal Stalowa Wola             Gryf Wejherowo

0 : 0

    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-08-17 Bytovia Bytów - STAL
2019-08-21 STAL - Błękitni S..
2019-08-25 Olimpia Elbl.. - STAL
2019-08-31 STAL - Górnik Łę..
2019-09-07 Skra Często.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (845)
» Rafix (683) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (390)
» Koko (373) » Acer (367)
» Filip kacper k. (350) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 21 660 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 12 043 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 101 883 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 13 460 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.03249