Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Do każdego meczu przykładam się w 100 proc. - rozmowa z Kamilem Gę...

Do każdego meczu przykładam się w 100 proc. - rozmowa z Kamilem Gęślą, napastnikiem Stali Stalowa Wola
Kamil Gęśla - środkowy napastnik Stali Stalowa Wola, najlepszy strzelec zespołu. Na początku rundy mówiono: gdy Stal gra bez Gęśli to albo przegrywa albo bezbramkowo remisuje. Młodość, technika oraz strzelecka intuicja to jego zalety, wadą jest marnowanie stuprocentowych sytuacji.

Jesteś rozczarnowny, że nie wyszedłeś w pierwszym składzie z Kmitą?
- To była decyzja trenera. Ja nie będę podważał jego zdania. Zrobił jak uważał. Myślał, że to Paweł Kowalczyk będzie lepiej dysponowany ode mnie, że on zadecyduje o przebiegu całego meczu.

Przegraliście ostatnio dwa bardzo ważne mecze o tzw. 6 punktów z Łomżą i Kmitą. Co teraz?
- Macie racje. To były dwa bardzo ważne mecze. Jednak Łomża i Kmita też potrzebowały punktów i akurat oni w tym dniu byli lepsi od nas i zasłużenie wygrali te mecze.

Masz już jakieś propozycje z innych klubów? Czy może zamierzasz dalej grać w Stali?
- To pytanie pozostawię bez odpowiedzi (śmiech).

Z kim współpracuje ci się najlepiej w ataku?
-Na ten temat też nie chciał bym się wypowiadać. Z każdym chłopakiem fajnie mi się gra. Wiele zależy też od przeciwnika na ile komu pozwoli w danym dniu. Tak to nie mam jakiegoś wariantu. Nie dobieram nikogo.

Jak układają się twoje stosunki z trenerem i kolegami z drużyny?
- Jeśli chodzi o kolegów to atmosfera w całej drużynie jest dobra. Trener trzyma z każdym, także nie można powiedzieć, że z tym ma lepsze, a z tym gorsze. Jest dobrze zarówno w szatni jak i z trenerem.

Czy Stal utrzyma się w drugiej lidze bez konieczności rozgrywania dodatkowych spotkań barażowych?
- Z tego co słyszałem to KSZO i Polkowice lecą do tej strefy spadkowej, także jest duża szansa, że unikniemy baraży, jeśli oczywiście te trzy mecze, które zostały pójdą po naszej myśli.

W spotkaniach stwarzacie wiele sytuacji, jednak sporo z nich marnujecie. Co jest tego przyczyną? Może brak koncentracji?
- To fakt. Stwarzamy sobie sytuacje, jednak nie można tego zwalać na koncentracje tylko na brak umiejętności. Ja się zgodzę, że połowy tych sytuacji nie wykorzystałem i tutaj winę zrzucę na umiejętności.

A czego wam potrzeba, abyście zaczęli wygrywać?
- Czego nam potrzeba? Hmm. Nie chciał bym powiedzieć czegoś głupiego. Może pomińmy to pytanie (śmiech).

W tej rundzie jeszcze nie wygraliście spotkania wyjazdowego. Możesz to skomentować?
- Jak nie wygraliśmy? A walkower? A nie to spotkaniu było u siebie. Wygraliśmy tylko dwa mecze u siebie z KSZO i Miedzią. Na wyjeździe gra nam się ciężej. Nie ma naszych kibiców, którzy nas stale dopingują. Mieliśmy duże szanse w Sosnowcu, Bytomiu i jakby się sytuacja inaczej potoczyła w Gliwicach to wtedy mielibyśmy szanse na wywiezienie dobrego wyniku.

Nie macie szczęścia do sędziów. Uważasz, że uwzięli się na was?
- Już od początku drugiej rundy mieliśmy problemy z sędziami. Mogli podyktować kilka karnych dla nas. W meczu z Ruchem padła bramka. Ale nie ma co szukać winy w sędziach. Jakbyśmy nie patrzyli na sędziów tylko grali swoje to nie byłoby żadnego problemu.

W piłkę grasz już parę lat. Dostałeś kiedyś propozycję odpuszczenia meczu?
- Akurat nie. Z tym się jeszcze nie spotkałem i mam nadzieję, że się nie spotkam.

Chciałbyś kiedyś zagrać w reprezentacji?
- To jest chyba marzenie każdego młodego chłopaka. Jednak będzie to zrealizowane tylko dzięki mojej pracy i dążenia do celu.

W Stali oprócz ciebie jest jeszcze paru młodych chłopaków. Myślisz, że mają szanse na zrobienie kariery?
- Jest w drużynie Łukasz Stręciwilk, który jest perspektywicznym zawodnikiem. Jest Mariusz Myszka, który nie tak dawno był na kadrze. Niestety los pokrzywdził go tym, że złamał nogę w jednym z meczów. Jest jeszcze młody Piotrek Gilar i on też ma szanse na zaistnienie w futbolu. Jest w Stalowej kilku wychowanków, w których można pokładać nadzieję.

Masz jakiś wymarzony klub, w którym chciałbyś zagrać?
- Chodzi o polski klub czy zagraniczny?

Obojętnie.
- Nie odbiegajmy tak daleko w przyszłość, na razie pozostańmy przy polskiej pierwszej lidze. Fajnie by było jakby to był klub z czuba tabeli.

Jakieś konkrety?
- Nie nie, nie ma konkretów (śmiech).

Jakich zawodników i na jakie pozycje potrzeba Stali, aby zespół grał lepiej?
-Wiadomo, że rywalizacja jest potrzebna drużynie, także na każdą pozycję przydałby się jeszcze jeden zawodnik. To wzmogło by współzawodnictwo. Dzięki temu wytwarza się w drużynie większa chęć do trenowania i piłkarz się bardziej stara, żeby nie wypaść ze składu.

Przed wami trzy ciężkie mecze, o co będziecie w nich walczyć?
- Wiadomo, że w każdym meczu każdy chce zwyciężyć, jednak to są bardzo utytuowane i renomowane drużyny, jednak my nie odpuścimy i będziemy walczyć w każdym meczu o trzy punkty.

Porozmawiajmy o kibicach. Jak sądzisz, dlaczego na trybuny przychodzi średnio 2000 widzów a nie jak np. w Chorzowie po 7 - 8 tysięcy?
- Może w Stalowej Woli są zbyt duże oczekiwania, może gdybyśmy byli wyżej w tabeli, wtedy przychodziło by więcej kibiców. To jest gdybanie. Z tego co pamiętam w Stalowej taka liczba utrzymuje się już od kilku lat. W I lidze bodajże więcej ludzi przychodziło. To było już bardzo dawno, jeszcze wtedy huta funkcjonowała i był dobry poziom piłki.

Po meczu z Kmitą Zabierzów kibice zarzucili wam brak ambicji, możesz się do tego ustosunkować?
- Nasza gra była spowodowana zmęczeniem i pogodą. Według mnie staraliśmy się tyle, ile mogliśmy w tym dniu. Po prostu tak mecz nam wyszedł jak to było widać. Do każdego meczu przykładamy się w 100 proc., wtedy też staraliśmy się aż nadto.

Co sądzisz o kibicach, zapewne zdajesz sobie sprawę, że jesteś ulubieńcem żeńskiej części publiczności…
- Wiadomo, że w każdym meczu kibice są potrzebni, chcemy, żeby przychodzili w jak największej ilości. Jeżeli chodzi o stronę żeńską to ja się nie mogę wypowiadać, ja nie patrzę, kto chodzi na te mecze, jestem skupiony jedynie na grze.

Czego można ci życzyć, może utrzymania ze Stalą?
- Chciałbym, żebyśmy się utrzymali i będziemy do tego dążyć.

Dziękujemy za rozmowę.
- Ja również bardzo dziękuję.

Komentarze (184)

~polipom | 2007-05-26 11:10

Kamil był zmęczony w meczu z Kmita !!! Chłopie 10 dni wolnego (walkower z hydro ) to jest dla niektórych ludzi połowa rocznego urlop....Chyba że naszym kopaczom trzeba ze 3 tyg. przerwy między meczami. Może w jakiś amatorskich ligach są takie przerwy...A kolo jak ma dwadzieścia powinien zapieprzać za piłką całe 90 min jeśli marzy o jakimś duzym klubie....

~asdfg | 2007-05-26 11:25

wyżelowany gejus

zapomniał wół jak cielęciem był

~ssss | 2007-05-26 12:11

gdzie mozna zakupic pasiaki ??

~do ssss | 2007-05-26 13:25

na forum pisze gdzie masz sie zgłosic jak chcesz pasiaka, akurat sa zamawiane ;]

~EK | 2007-05-26 13:58

» LINK ---> zapraszam na forum piłkarskie z działem STALI i nowym działem KIBICE

~nie jade | 2007-05-26 15:54

» LINK ogladnijcie ten filmi na ktorym prawie kazdy ma barwy i nie wazne czy starszy czy mlody czy mniejszy czy wiekszy ale kazdy ma ze soba szal a co z tym u nas jest?

~...... | 2007-05-26 18:39

Mecze jeszcze trwają,do końca z15 min. i sensacje Miwdż wygrywa z Polonią W-wa 2-0,a Łomża przegrywa u siebie z Polkowicami 1-3,Sosnowiec też przegrywa u siebie ze Śląskiem 0-1.Jutro musi być przynajmniej remis w Białymstoku.

~aaa | 2007-05-26 18:41

A kto STALI nie szanuje niech ją w dupę pocałuje,a kto Jagi nie szanuje ,ten ma rację ,bo to chuje.

~stalówka | 2007-05-26 18:49

Łomża-Polkowice 1-4!Czyli Łomża jest do pokonania u siebie,trzeba tylko mieć trochę chęci i wiary.Kopacze Stali przegrywają już mecze tuż przed ich rozpoczęciem,po prostu nie wierzą w wygraną,wychodzą z założenia,że jakoś to będzie.Myślę,że jutro powalczą i wywiozą cenny REMIS.

~stal | 2007-05-26 18:58

prawdziwe sensacje Miedż-Polonia W-wa 4-0,łomża-polkowice 1-5!!

~kutas | 2007-05-26 19:10

janikowo z ruchem wygrywa 1:0

~123 | 2007-05-26 19:22

bez komentarza.miedz gromi polonie narazie janikowo wygrywa z ruchem na wyjezdzie.kurwa ile to bedzie trwalo.zaczelo sie od fijarczyka a widze ze to jest takie jebane bagno ze szkoda mowic...

~...... | 2007-05-26 19:27

Ruch napewno opierdolił mecz Jamnikom,awans już ma ,a parę tysiaków się też przyda.

~czesc | 2007-05-26 19:41

40\\\\\\\' Ruch Chorzow 1 - 1 Unia Janikowo

~stal | 2007-05-26 19:45

Czytając relację na sportowe fakty,wynika,że ruch jak na razie nie oddał celnego strzału na bramkę,natomiast jajnikowo nagle dostało olśniewającej formy i co chwilę kotłuje się na polu karnym hanysów.Czyż to nie podejrzane,że lider jest nagle tak słaby,że przegrywa u siebie z outsiderem.Skoro są tacy dobrzy wujkowie,to czemu nam też punktów nie dali.Jednak już się zaczęły niedziele cudów.Pieprze taką skorumpowaną ligę.Wygrywa ten ,kto daje więcej.

~do stal | 2007-05-26 19:51

a nie pomyslales ze mogli wystawic rezerwy skoro osiagneli cel (awans do OE) to moga dac odpoczac podstawowym . Nie szukaj smrodu tam gdzie go nie ma Stalowka miala pecha ze akurat brakowal im 1 p jak by mieli juz OE to pewnie inaczej by grali w srode

~do stal | 2007-05-26 19:53

a nie dziwi Cie przypadkiem ze Polonia przegrala aj 4-0 ???????? to jest 2 liga tu wszystko jest mozliwe moze jutro STALOWKA wygra

~lubelak | 2007-05-26 20:23

Jastrzebie awansowalo do 2 ligi...
jak mi sie uda to wyjazdowiczom przygotuje jutro niespodzianke na trasie

~...... | 2007-05-26 20:25

Ruch prowadzi 2-1 całe szczęście.

~ooooo | 2007-05-26 20:53

wygral 3-1

~as | 2007-05-26 21:24

jutro trzeba grać na 0-0,no bo jak się odkryją to dostaną łomot tak jak z łomżą czy kmitą.Trzeba bronić się i huj,nie mamy umiejętności ,żeby toczyć z jagą otwartą grę,a ten punkt byłby póżniej na wagę złota.

~fff | 2007-05-26 21:44

jaka byla wczoraj okazja i dlaczego stzrelalai wczoraj pederdy fejerwerki okolo pzrez 15 minut jak na sylwku wiecie bo ja nie

~lubelak | 2007-05-26 21:57

Czy moglby ktos z jutzrejszych wyjazdowiczow zostawic namiary tel na siebie? bylbym wdzieczny.

~BZC Banda | 2007-05-26 22:44

Zostaw swoje gg to się odezwe i dam ci Numer !! Pozdro Jutro Stalówka Wygra !!

~BORYNA | 2007-05-26 23:24

czuje w moczu ze wygramy.

~lubelak | 2007-05-27 00:21

2835076
czynne do 7 rano...

~moskit.pl | 2007-05-27 01:51

GG10597281
Czynne z malymi przerwami cala dobe

~xxx | 2007-05-27 06:51

Wychodze właśnie na miejsce zbiórki i licze że do Stalówki wrócimy conajmniej z remisem

~do fff | 2007-05-27 09:16

jaka byla wczoraj okazja i dlaczego stzrelalai wczoraj pederdy fejerwerki okolo pzrez 15 minut jak na sylwku wiecie bo ja nie - tak fajerwerki byly z powodu wyscigowow samochodow zabytkowych w okolicach ulic Okulickiego itd..

~stalowiec | 2007-05-27 10:34

. siemka mam pytanko jedzie ktos autem albo busem do Białegostoku ? jeszcze? bo nie zdazylem na zbiorke;/ kurwa mać ;/ daj ktoś znać.

~viva sovia ! | 2007-05-27 11:05

RESOVIA - SIARKA 2:0 (0:0)

1:0 - Polak 49\'
2:0 - B. Bogacz (k) 70\'

~edmund | 2007-05-27 11:34

ilu naszych na resovi??

~gosc | 2007-05-27 11:35

ilu naszych pojechalo na jage??i czy rakow jedzie i resovia??? jak cos to ilu razem pownno byc

~Kalu | 2007-05-27 12:12

razem powinno byc 65-70 osob.. wszystko zalezy ile osob wyjedzie z naszych zgod.. ze Stalowej wyruszyl nabity ludzmi 1 autokar + 2-3 wozy.. pewnie na trasie tez ktos dolaczy jakis samochod czy cos.. zobaczymy pozniej. pozdro Stal-jaga 3 pkt musi byc

~stalowka | 2007-05-27 12:30

kalu co ty pierdolisz kuwa ja tez jade i zaraz wyjezdzam i 4autokary wyjechalo !! niewiesz to nie pierdol!

~roooff | 2007-05-27 14:51

w ataku powinien dzis wystapic Czyżyk z Gęślą

~Elo | 2007-05-27 14:59

Pojechało dwa dobrze nabite autokary, więc nie kłóccie się tu ;) Pozdrawiam

~zks stal | 2007-05-27 15:11

Pojechało 14-160 osób

~zks stal | 2007-05-27 15:12

Sorka 140 - 160 osób

~ST@LÓWKA | 2007-05-27 16:11

Ta strona powinna być inna kometnarze tylko dla zalogowanych, fora, sondy itd. Powinna to być strona dla kibica a nie dla byle kogo... Weźcie się zastanówcie nad tym.

i pamiętajcie:

BZC- na zawsze dobra marka!

~qwe | 2007-05-27 16:46

jest jakas relacja?:>

~stalowiak26 | 2007-05-27 17:01

tak jest relacja na » LINK od godz 17 30 bo o tej godzinie zaczyna sie mecz

~;) | 2007-05-27 17:02

» LINK

Prosze.

~qwe | 2007-05-27 17:03

spoko dzieki ;) bo na stronce pisze ze 16.30 a na stronce jaki 17.30 ...

~qwe | 2007-05-27 17:04

Jagi*..poprawka

~asdasd | 2007-05-27 17:11

do STALOWKA

Ta strona powinna być inna kometnarze tylko dla zalogowanych, fora, sondy itd. Powinna to być strona dla kibica a nie dla byle kogo... Weźcie się zastanówcie nad tym.

juz tezmu o tym pisałem juz! ale nic nie wyszło tez by był ZA tym zeby tylko mogli zalogowani wpisywac sie w komentarze oraz do księgi !

~12345 | 2007-05-27 17:34

J ak widze ten skład,to wi ziemniaki w piwnicy gniją.

~misiek | 2007-05-27 17:36

Na biało?? Spierdalać z takimi barawami!! Gdzie są nasze kurwa barwy zielono-czarne!!??

~stal | 2007-05-27 17:37

jest relacja live w radiu białystok można sluchac przez siec wystarczy wklepac w google \"radio bialystok\" narazie nas cisna lekko

~jw27 | 2007-05-27 17:38

jest live w radio!
» LINK

~... | 2007-05-27 17:43

jak mam to wlaczyc ?

~stal | 2007-05-27 17:46

klikasz na winampa na tej stronce sluchaj on line

~Stachu | 2007-05-27 17:51

Kmita-Lechia 1:1 do przerwy

~23 | 2007-05-27 17:51

Już się kurwa zaczęło 0-1

~cw | 2007-05-27 17:53

Znów w dupę,kiedy wreszcie zagramy na zero z tyłu do przerwy.

~Stachu | 2007-05-27 17:53

0:1 Ja pierdole....

~aaa | 2007-05-27 17:53

norma heh .. :]

~.455 | 2007-05-27 17:56

Nie widzę tego w różowych kolorach,Jaga strasznie ciśnie.

~Nie da sie | 2007-05-27 17:59

... Na tej stronie sluchac...

~krokus | 2007-05-27 18:03

komentator zdrowo rypnięty .... ;/ jak mówił o tym obrońcy co 100-letnie drzewo przewrócił ...

~jaaaa | 2007-05-27 18:05

to ile wkoncu Stalowki ? na fotce widac ok 80 ??

~rembiszu | 2007-05-27 18:07

jakiej fotce ???? daj link jak cos pozdro

~j23 | 2007-05-27 18:09

jeeeeeeeeest.no kurwa wreszcie ..kamil gąśla. 1 - 1 .do boju stalowko ...wygramy,wygramy,wygramy......

~jaaaa | 2007-05-27 18:09

trzemaj :) » LINK

~stal | 2007-05-27 18:09

Za gorąco,nasi nawet nie maja sił,żeby zaatakować jagę.

~jaaaa | 2007-05-27 18:10

al echyba jeszcze nie wszyscy byli na sektorze wtedy..

~hutnik | 2007-05-27 18:11

j23 a zajebał ci ktoś kiedyś ?? zamknij morde pajacu >> dalej 1:0 ;;/

~sds | 2007-05-27 18:14

od jakichś 8 minut slucham tej relacji i słyszałem tylko nazwisko tomka wietechy...

~Stachu | 2007-05-27 18:15

2:1 prowadzi
Kmita z Lechia zajebiście...

~Alibaba | 2007-05-27 18:16

43 min Krawiec 1:1 jeeeeeeeeeeeeeeeeeest

~hutnik | 2007-05-27 18:19

komentator popierdolony kurwa fetysze ma na nogi męskie kawał pedała !

~...... | 2007-05-27 18:19

Wstyd mi za naszych kopaczy,słuchajac teg radia,nic nasi nie grają,przegrywamy igramy na czas,nie możemy nawet przejść srodka boiska,nie mówiąc ,że nie stwarzamy żadnych sytuacji bramkowych.

~do Stachu | 2007-05-27 18:20

co tak rozpaczasz przecież i tak ich nie wyprzedzimy a liczmy się z walką o baraże w razie jakichś decyzji pzpn...

~do wyżej | 2007-05-27 18:21

Jebnij się kurwa w łeb!

~aaaa | 2007-05-27 18:23

kurwa ile wkoncu wszedzie pisze 1:0 :[

~maciek | 2007-05-27 18:24

zrobie laske wszystkim kibica po 60

~poprawka | 2007-05-27 18:24

ostro obciągam z połykiem menelom dworcowym

~hutnik | 2007-05-27 18:25

jem kupę

~madafaka | 2007-05-27 18:26

Skonczcie pierdolic glupoty, Stalowka do przerwy przegrywa 1:0 z Jaga. Relacja jest na stronie Jagi.

~hutnik | 2007-05-27 18:27

biegam nago po peronie i zapowiadam pociągi

~do hutnik | 2007-05-27 18:27

I wypij własne siki. Smaczengo kurwa!!!!!!!!!!!!!!

~sds | 2007-05-27 18:27

a tak w ogóle to zaczne kibicować Wisle Krakow , to jest klub , a nasi Stal nic nie gra , wole kibicowac mistrzom

~madafaka | 2007-05-27 18:28

smierdze gęsią

~hutnik | 2007-05-27 18:28

szukam chlopaka na wspolna noc, chce uczcic mistrzostwo zaglebia

~jebnięty | 2007-05-27 18:29

A ja cuchne potem!!!!! Zmeczylem się przy pierdzeniu i sraniu do kibla!

~hutnik | 2007-05-27 18:29

tate bije mnie kablem od prodiża

~lalal | 2007-05-27 18:30

kurwa kutas mnie swedzi zrobcie mi loda

~bramka | 2007-05-27 18:30

gooooooooooooolllllllllllllllll 1-1 na poczatek , mamy remis ole ole ole

~jebnięty | 2007-05-27 18:31

Kto mi jajka wyliże i kakaowe oczko tez???

~stalowka | 2007-05-27 18:32

ejjjjjjjjj nalezal nam sie karny , sedzia jest chyba slepy , faul na adamku

~lalala | 2007-05-27 18:32

ja bym ci oczko wylizal ale musisz potargac troche moja fujare

~BZC | 2007-05-27 18:32

no nareszcie brawo

~bramka | 2007-05-27 18:32

gooollll idę się popolcować z chłopakami spod trzepaka

~zygi | 2007-05-27 18:33

jaki karny chlopie , jaki adamek , chyba poczwarski jesli juz ?

~hsw | 2007-05-27 18:33

PAnowie raczej szans na ominiecie barazy niema wiec szykujcie sie na baraze :)))) bedzie dobrze bo stalowka sie utrzyma

~2-1 | 2007-05-27 18:34

goooooooooooooooooooooooooooolllllll bramka 2-1 chyba oszaleje

~jebnięty | 2007-05-27 18:34

Mamusi wszej minete zrobcie!!!

~hutnik | 2007-05-27 18:34

ktos sobie kurwa jaja robi ale to nie problem dojść i to kto sie hutnik podpisuje to nie ja ! jebać leszczy

~hutnik | 2007-05-27 18:34

ktos sobie kurwa jaja robi ale to nie problem dojść i to kto sie hutnik podpisuje to nie ja ! jebać leszczy

~hutnik | 2007-05-27 18:34

ktos sobie kurwa jaja robi ale to nie problem dojść i to kto sie hutnik podpisuje to nie ja ! jebać leszczy

~bzc | 2007-05-27 18:34

no i bardzo dobrez jediemy jedziemy

~kurwa | 2007-05-27 18:35

przestancie pierdolic o kakaowych oczkach i robieniu minetek a piszcie cos konkretnego np. o lalkach barbie lub o kenie

~w11 | 2007-05-27 18:36

albin sciąga japonca ;-jebiesukinabosaka.

~hutnik | 2007-05-27 18:36

tylko hutnik na zawsze w moim sercu jest po wieki bedzie przez nas wielbiony hej hutnik nasz ks

~hutnik | 2007-05-27 18:36

pierwszy stosunek analny odbyłem z rurą wydechową od Stara [cool]

~w11 | 2007-05-27 18:37

co ja gadam w ogole , Lechia !! Lechia !! Lechia!!

~jebnięty | 2007-05-27 18:37

A ja oralny. Ale co tak jebało z niej??

~jaga | 2007-05-27 18:38

jaga krolowa posli jaga najlepsza jest , niesety jest 2-1 dla Was ale zobaczycie ze wygramy

~te hutnik | 2007-05-27 18:39

wypierdalaj do krakowa

~Leo | 2007-05-27 18:39

Masakra.....

~hutnik | 2007-05-27 18:39

kurwa mac dzisiaj jebanym frajerom sie kyrwa nudzi, zamknąć pyski !

~co | 2007-05-27 18:39

co jakie 2-1 , jest 2-0 dla Jagi, co tu sie dzieje czy ktos oglada mecz , i niech ktos mi powie za co wyrzucli naszego zawdonika?

~hutnik | 2007-05-27 18:40

to nie ja pisałem

~hutnik | 2007-05-27 18:41

dobra, nudno tutaj , ide obejrzec 16 blocks z Brucem Willisem , a wynik obczaje pozniej Narka

~ola | 2007-05-27 18:41

ola boga co sie dzieje nasza stal znowu szaleje

~lalala | 2007-05-27 18:41

kurwa jak tu nie pierdolic glupot jak poprostu ludzi rozpierdala ostatnio praktycznie wszytsko przegrywaja nie oplaca sie im grac w 2 lidze powiedzmy sobie szczerze

~kurde | 2007-05-27 18:42

3-0 przegrywamy , jest po meczu , i ramy w 10 ... sedzia slepy

~hutnik | 2007-05-27 18:42

spię z rodzicom w nogach zawszę przyjmuję pozycję embrionalną

~stalowiak | 2007-05-27 18:43

tylko Izolator Boguchwała w naszych sercach !!!!

~niech to | 2007-05-27 18:43

to przez Geśle , chlopaki nic nie graja ,zmiany nietrafione ... nie damy razy wyjsc z 3-0

~hutnik | 2007-05-27 18:45

obgryzam paznokcie u stóp bezdomnym

~zygi | 2007-05-27 18:45

zmieniam klub do kibicowania , np na Milan , wygrywa lige mistrzow i w ogole

~stachu | 2007-05-27 18:45

Kmita-Lechia 2:2

~hutnik | 2007-05-27 18:46

kto sie pode mnie podszywa [cool]

~stal | 2007-05-27 18:46

jest 1-0 dla jagi ale gramy w 11

~stachu | 2007-05-27 18:46

naprzod lechia, gola lechia gola!!!!!!1 2-2 my wygramy a wy?

~lalala | 2007-05-27 18:47

jaga-stal 1:0

info z livescore.pl

~jojo | 2007-05-27 18:47

53 Rzut rożny dla Stali, po nim następny. Bez rezultatu.
52 Stal atakuje, jednak pewnie gra defensywa Jagielloni.
Stal walczy!!

~stal | 2007-05-27 18:47

2-0 j.w

~borsuk | 2007-05-27 18:48

sędzia huuuuuuuuuuuj

~news | 2007-05-27 18:48

kmita lechia 2-2

~kurde | 2007-05-27 18:48

co nasi graja 2-0 ;/
aaaaaa

~zigi | 2007-05-27 18:49

nogi mi serem jadą

~jojo | 2007-05-27 18:49

nie mamy juz zmian , i gramy w oslabieniu ciezko bedzie...

~aaaaa | 2007-05-27 18:50

te hutnik ,weki ci z ucha lecą

~ATAKE | 2007-05-27 18:50

[cool][czesc]

~jojo | 2007-05-27 18:50

ktos sie pode mnie podszywa , jestem kibicem jagi,... nic nie rozumiem [cool]

~kryta | 2007-05-27 18:54

może temu debilowi z trudnym dzieciństwem wkońcu sie znudzi. Powiem ci tyle palancie że admin ma dostęp do IP i już kurwa jednego kolesia dopadliśmy wiec z tobą chyba też problemu nie będzie. pozdro dla normalnie komentujących !

~do kryta | 2007-05-27 18:55

O jakim kolesiu mówisz??

~oooooo | 2007-05-27 18:55

kmita lechia 2-3

~idioci | 2007-05-27 18:55

co wy pierdolicie jaga wygrywa 1:0

~hsw | 2007-05-27 18:55

kryta masz racje gosciu moze miec cieplo jak mu gliny zapukaja do hałupy tak jak kiziowi ze to ze wypisywal glupoty wiec ziom pisz pisz sobie

~wedel | 2007-05-27 19:00

do boju staloweczko!!!!!

~dfsd | 2007-05-27 19:04

Detlaff wlazi.....20min do konca..stal walczy.. o remis!! LOl

~lalala | 2007-05-27 19:04

1:0 \'75 minuta

~emigrant_NY | 2007-05-27 19:08

KUrwa, naprawde ktos po tych wpisach pomysli, ze w stalowej same popierdolone dzieci mieszkaja. Jebnijcie sie w te glupie lby idioci. I chcialbym, zeby was poznajdowali po IP komputerow.

~Stachu | 2007-05-27 19:11

do emigrant. No i co im zrobią. Pobiją ich? Po co? Jak kroś jest debilem., to co zrobić

~RELACJA | 2007-05-27 19:11

~do Stachu | 2007-05-27 19:14

Stachu, jednostki chore trzeba eliminowac ze zdrowego spoleczenstwa. chwasty trzeba wyrywac. Powinni ich skatowac niemilosiernie.

~xxx | 2007-05-27 19:15

nie wiem po co sie dzieciaki tu wpisujecie?
skoro jestescie kibicami czego was nie ma na meczu?
skoro nie jestes kibicem ale sie nudzisz to moze idz na forum siarki i tam klep swoje zajebiste texty utrzymacie ich poziom
skoro wkurwiaja was wyniki i chcecie cisnac pilkarza to idzcie na trening i wyrazcie swoje zdanie
jezeli zadne z wyzej wymienionych - znajdz sobie dziewczyne i odejdz od komputera.
STAL STALOWA WOLA - WLADCY PODKARPACIA

~.. | 2007-05-27 19:17

Jużse goście pograli 0-2

~2-0 | 2007-05-27 19:17

kurde 2-0

~IIIliga | 2007-05-27 19:19

2:0 brawo chlopaki II liga sama sie utrzyma nie?! po co walczyć?!

~:( | 2007-05-27 19:19

niestety, to prawda 86 minuta J. Chanko i przegrywamy 2:0

~Stachu | 2007-05-27 19:20

0:2 koniec marzeń o remisie:((

~zagranica | 2007-05-27 19:22

huj z tymi wynikami
pilkarze nasi to dno
napisalibyscie lepiej co sie dzieje na trybunach
Klub to kibice a nie pilkarze czy dzialacze
wie ktos czy jest rakow albo reska?

~sdwdw | 2007-05-27 19:22

ciekawe czy nasi kopacze strzela jakas bramke jeszcze w tym sezonie ! choc jedna ale strzelcie do ch... !

~.455 | 2007-05-27 19:23

Grają z nami już w dziada,wstyd słuchać tej relacji.

~k... | 2007-05-27 19:23

Jak są ciency w ataku no to niech sie bronia a jak są ciency w obronie to niech atakuja a jak są ciency w ataku i w obronie to niech pracuja w hucie najlepiej zrobia!!!

~emigrant_NY | 2007-05-27 19:23

a w ogole jak tam nasi kibole? Ilu pojechalo i czy dotarli?

~... | 2007-05-27 19:24

Nie możemy w tej chwili wyjść z własnej połowy

~do zgranica | 2007-05-27 19:24

Klub to kibice?? Nonsens, kibice przecierz nie grają, nie mają kontraktów podpisanych.

~!!! | 2007-05-27 19:25

KONIEC !!!!!

~k... | 2007-05-27 19:25

GKS Bełchatów dobrzy piłkarze, ciency kibice.
Stalówka ciency piłkarze dobrzy kibice.
Siarka ciency piłkarze i ciency kibice...

~..... | 2007-05-27 19:26

niestety barazy nieunikniemy :(

~aaa | 2007-05-27 19:26

kibiców ze Stalowej Woli ok. 90 .. !

~mario | 2007-05-27 19:26

Kolejna porażka ,co teraz.Czy w jajnikowie są w stanie chociaż zremisować?Wątpie ,nie z taką grą.

~misiek | 2007-05-27 19:27

Stal Mielec ciency juniorzy(piłkarze) żałośni kibice, stadion ruina pokomunistyczna

~mario | 2007-05-27 19:29

A z Lechią też nie mają szans,wygrali na kmicie i pewnie u nas też nie odpuszczą,skoro dalej będą mieć szansę na awans.

~max | 2007-05-27 19:30

Wy robicie oprawy meczu ???? prosze zobaczyć na zdjęcia jagi jak wygląda prawdziwa oprawa!!!!!!!!!!!

~bodi_zks | 2007-05-27 19:34

No to teraz widac jak bola porazki ze slabiutka Lomza czy Kmita, frajerskie remisy z Polkowicami czy Odra.Ciekaw jestem czy zdobedziemy choc jakas bramke i punkt jeszcze w tym sezonie.Ciagle cos nie wychodzi, choc juz remisujcie te mecze... Podbeskidzie sie odbilo, cale szczescie ze przegrala Kmita i Lomza, ale teraz to chyba juz po fakcie.Baraze nieuniknione chyba ze zdarzy sie jakis cud.

~1234545 | 2007-05-27 19:38

Jeszcze nie wiadomoczy będą te baraze,przeciez tamte kluby będą się odwoływać.

~do max | 2007-05-27 19:48

BO WIECEJ OSOB WIEKSZY STADION I LEPSZA DRUZYNA (ale nie kibice :D)

~123 | 2007-05-27 19:53

mamy taki sklad a nie inny o takie sa wyniki.niech sie utrzymaja a od nowego sezonu paru dobrych zostawic a reszte wymienic

~lijo | 2007-05-27 20:07

to same kaleki, powinni grać w paralidze to może by sie utrzymali

~max | 2007-05-27 20:22

A powiedz mi co ma do tego że mają wiekszy stadion i lepszą drużynę. może byc marna druzyna ale kibice dają z siebie wszystko. może coś zrobić nowego wiecej inicjatywy pozdro!!!!!!!!!!!!

~hahaah | 2007-05-28 12:44

jak czytam te komentarze to mi sie smiac chce ...
stalówka- ciency piłkarze dobry kibice .... lol
pojedź na Legie na Widzew czy na Lech to tam zobaczysz kibiców przyjechalo KSZO to prowadzili zajebisty doping ... moim zdaniem powinno sie zakupic 100 pasiakow 100 szalikow i przed meczem sprzedawac to by to jakos wygladalo ... przede wszystkim to klub daje baner kibice szukaja sponsora i kasa plynie... wyzywacie piłkarze a dzieki komu mozecie sie zaprezentowac tak jak sie prezentujecie piłkarskiej Polsce w 3 lidze zdobylismy szacunek uznanych ekip ? z Unia wygrana Lechia remis i walczymy w barazach bo wyzywajac pilkarzy nic nie zdzialacie

~polipom | 2007-05-28 13:01

dobrze haha pisze -nawet kibice wiselki (gdzie ambicje były dużo wyższe niz 8 mc w lidze) po przegranym meczu u siebie z groclinem 0-4 co stało sie pierwszy raz od 1989 śpiewali \" chuj z wynikami dla nas jesteście mistrzami\" no ale u nas widać cywilizacja jeszcze nie zawitała.....

~iii | 2007-05-28 13:12

wy jesteście do bani a nie piłkarze. wyzywacie ich od sprzedawczyków i chcecie efektów? nie pomysleliście że efekt będzie odrwotny. ale tak to jest jak najpierw sie robi a potem mysli.

~haha | 2007-05-29 13:41

ciekawe jak sie czują piłkarze gdy czytaja takie komentarze... ;/

~czesio | 2007-05-29 14:14

Dajesz Kamil masz utrzymac Stalowke w II lidze!!

~100% | 2007-05-30 11:10

mam nadzieje ze sie utrzymamy

~Adrian | 2007-06-6 20:55

widac macie mloda druzyne no oprucz jednego pomocnika:P waszym zdaniem kto jest najlepszy w waszym zespole?? ja jestem z Bełchatowa

~Tomcio | 2007-06-6 20:59

ej k... niby slabi tak? to powiedz kto jezdzi po calej polsce z nasza GieKSa? Zawsze ponad 300osob. a na meczech u siebie zawsze cala poludniowa trybuna widziales chciasz ja kiedys?? ponad 2500 osob!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 19 359 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 111 411 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 33 650 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 214 110 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.04431