Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Decyzje WG PZPN w sprawie spadku z drugiej ligi

Decyzje WG PZPN w sprawie spadku z drugiej ligi
Zdegradowane za udział w aferze korupcyjnej drugoligowe kluby piłkarskie Górnik Polkowice i KSZO Ostrowiec Św. zostaną przesunięte na miejsca spadkowe po zakończeniu rozgrywek - postanowił we wtorek Wydział Gier PZPN.

Górnik Polkowice i KSZO Ostowiec Św. na początku kwietnia tego roku za korupcję zostały zdegradowane o jedną klasę rozgrywkową. Jeśli po najbliższej kolejce ligowej, która będzie już ostatnią w tym sezonie, zajmą miejsce powyżej 11., wówczas zostaną przesunięte na pozycje spadkowe (15 i 16) i spadną do trzeciej ligi.

Oprócz tych dwóch drużyn drugą ligę opuszczą jeszcze dwa zespoły - Zawisza Bydgoszcz, który w przerwie zimowej wycofał się z rozgrywek i jest klasyfikowany na ostatnim miejscu, oraz zespół z pozycji 17.

Jeśli KSZO Ostrowiec Św. zajmie miejsce obligujące do gry w barażach o utrzymanie w drugiej lidze (11-14), wówczas awans z trzeciej ligi do drugiej ligi otrzyma bez gry jego rywal. Przed 34. kolejką zespół w Ostrowca Św. zajmuje 12. pozycję.

Komentarze (20)

~aska | 2007-06-6 18:04

czy to znaczy ze jesli kszo zajmie miejsce w strefie barazowej to stalowka leci od razu do III ligi???

~kibic | 2007-06-6 19:21

nie spada!!!! ...jesli kszo lub polkowice beda w strfie barazowej ...zespol z 3 ligi ktory na nich trafi w tych barazach wchodzi bezpośrednio

~olo | 2007-06-6 19:39

jak nie leci
jesli ktos z III ligi zajmie mijesce kszo to ktoś jeszcz musi spaść
wiec jesli kszo bedzie poniżęj 10 miejsca a stalówka zostanie na 3 od końca to leci bez baraży

~vvv | 2007-06-6 19:53

.... kurwa banda tempaków... rusz głowa nie główka

~johnnyUK | 2007-06-6 19:55

gramy w barazach,oby tylko nasi chcieli pozostac w 2 lidze

~kuzyn | 2007-06-6 22:25

nie qrwa napewno nie chca byc w 2 lidze globie zajebany

~Moniia15 | 2007-06-6 22:26

Jeśli wasza Stalówka będzie na ostatnim miejscu bo nie spada tylko spada KSZO bez baraży a drużyna która z nimi miała grać wchodzi bezpośrednio

~maniek | 2007-06-6 22:50

jebać kwiatka,jebać zarząd,jebać wsio ,oprócz nas.......?tzn to znaczy szarych mas...a te mają gówno do powiedzenia!!!!!!!!!

~1:0 | 2007-06-6 23:28

Gol dla Stalówki w Janikowie » LINK

~dsadsadsa | 2007-06-6 23:31

STAL STALOWA WOLA - LECHIA GDAŃSK (sobota godz. 17:00)

Ostatni mecz sezonu 06/07 i kto wie moze to byc ostatnie/ przedostatnie (w barazach) spotkanie na zapleczu ekstraklasy. Wspolnym i glosnym dopingiem wspomozmy pilkarzy w odniesieniu jak waznego zwyciestwa. Kibice z Gdanska a takze z Krakowa pojawia sie napewno na sektorze gosci w Stalowej Woli, dostali 300 biletow. Nic innego nam nie pozostaje jak krecic znajomych i przyjsc na sektor za bramka

BY GST !

~Tifosi | 2007-06-6 23:39

Raków - GKS Katowice
» LINK

~kkk | 2007-06-7 02:29

w dupie to mam,nie ja biore za to kase

~kibic | 2007-06-7 11:29

debile glupie... zobaczcie sobie nawet w telegazecie... jesli kszo zajmie miejsce barazowe miedz spada jesli nie, miedz gra w barazach !!

~wór | 2007-06-7 12:05

byliśta na procesji wszechpoloki??

~jdbfjms | 2007-06-7 12:06

Miedz lecie niezaleznie od czegokolwiek a ew miejszce kszo w barazach daje wolny los ktorejs druzynie z II miejsca III ligi

~szade | 2007-06-7 13:19

~sas | 2007-06-7 14:14

Ja nie rozumiem jak Kszo zajmie miejsce barazowe to powinni zagrac w tych barazach jak wywalcza sobie zostanie to powinni spasc o jedna lige za korupcje a jak przegraja w barazach to do 4 ligi proste ale nie dla pajacow z pzpn

~loluss | 2007-06-7 14:58

Mam pytanie czy mecz stalowki z jagielonia bedzie transmitowanyw telewizji ???? jak ktos zna odpowiedz to niech napisze z gory wielkie dzieki
STALOWKA RACOVIA RESOVIA ZAWSZE RAZEM

~0m | 2007-06-7 15:36

już był transmitowany.

~fan | 2007-06-7 17:08

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 373 razy
STAL - Olimpia Elbląg (1:0)
2010-10-09
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 124 440 razy
STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 14 440 razy
STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 32 952 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.0373