Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Decyzje WG PZPN w sprawie spadku z drugiej ligi

Decyzje WG PZPN w sprawie spadku z drugiej ligi
Zdegradowane za udział w aferze korupcyjnej drugoligowe kluby piłkarskie Górnik Polkowice i KSZO Ostrowiec Św. zostaną przesunięte na miejsca spadkowe po zakończeniu rozgrywek - postanowił we wtorek Wydział Gier PZPN.

Górnik Polkowice i KSZO Ostowiec Św. na początku kwietnia tego roku za korupcję zostały zdegradowane o jedną klasę rozgrywkową. Jeśli po najbliższej kolejce ligowej, która będzie już ostatnią w tym sezonie, zajmą miejsce powyżej 11., wówczas zostaną przesunięte na pozycje spadkowe (15 i 16) i spadną do trzeciej ligi.

Oprócz tych dwóch drużyn drugą ligę opuszczą jeszcze dwa zespoły - Zawisza Bydgoszcz, który w przerwie zimowej wycofał się z rozgrywek i jest klasyfikowany na ostatnim miejscu, oraz zespół z pozycji 17.

Jeśli KSZO Ostrowiec Św. zajmie miejsce obligujące do gry w barażach o utrzymanie w drugiej lidze (11-14), wówczas awans z trzeciej ligi do drugiej ligi otrzyma bez gry jego rywal. Przed 34. kolejką zespół w Ostrowca Św. zajmuje 12. pozycję.

Komentarze (20)

~aska | 2007-06-6 18:04

czy to znaczy ze jesli kszo zajmie miejsce w strefie barazowej to stalowka leci od razu do III ligi???

~kibic | 2007-06-6 19:21

nie spada!!!! ...jesli kszo lub polkowice beda w strfie barazowej ...zespol z 3 ligi ktory na nich trafi w tych barazach wchodzi bezpośrednio

~olo | 2007-06-6 19:39

jak nie leci
jesli ktos z III ligi zajmie mijesce kszo to ktoś jeszcz musi spaść
wiec jesli kszo bedzie poniżęj 10 miejsca a stalówka zostanie na 3 od końca to leci bez baraży

~vvv | 2007-06-6 19:53

.... kurwa banda tempaków... rusz głowa nie główka

~johnnyUK | 2007-06-6 19:55

gramy w barazach,oby tylko nasi chcieli pozostac w 2 lidze

~kuzyn | 2007-06-6 22:25

nie qrwa napewno nie chca byc w 2 lidze globie zajebany

~Moniia15 | 2007-06-6 22:26

Jeśli wasza Stalówka będzie na ostatnim miejscu bo nie spada tylko spada KSZO bez baraży a drużyna która z nimi miała grać wchodzi bezpośrednio

~maniek | 2007-06-6 22:50

jebać kwiatka,jebać zarząd,jebać wsio ,oprócz nas.......?tzn to znaczy szarych mas...a te mają gówno do powiedzenia!!!!!!!!!

~1:0 | 2007-06-6 23:28

Gol dla Stalówki w Janikowie » LINK

~dsadsadsa | 2007-06-6 23:31

STAL STALOWA WOLA - LECHIA GDAŃSK (sobota godz. 17:00)

Ostatni mecz sezonu 06/07 i kto wie moze to byc ostatnie/ przedostatnie (w barazach) spotkanie na zapleczu ekstraklasy. Wspolnym i glosnym dopingiem wspomozmy pilkarzy w odniesieniu jak waznego zwyciestwa. Kibice z Gdanska a takze z Krakowa pojawia sie napewno na sektorze gosci w Stalowej Woli, dostali 300 biletow. Nic innego nam nie pozostaje jak krecic znajomych i przyjsc na sektor za bramka

BY GST !

~Tifosi | 2007-06-6 23:39

Raków - GKS Katowice
» LINK

~kkk | 2007-06-7 02:29

w dupie to mam,nie ja biore za to kase

~kibic | 2007-06-7 11:29

debile glupie... zobaczcie sobie nawet w telegazecie... jesli kszo zajmie miejsce barazowe miedz spada jesli nie, miedz gra w barazach !!

~wór | 2007-06-7 12:05

byliśta na procesji wszechpoloki??

~jdbfjms | 2007-06-7 12:06

Miedz lecie niezaleznie od czegokolwiek a ew miejszce kszo w barazach daje wolny los ktorejs druzynie z II miejsca III ligi

~szade | 2007-06-7 13:19

~sas | 2007-06-7 14:14

Ja nie rozumiem jak Kszo zajmie miejsce barazowe to powinni zagrac w tych barazach jak wywalcza sobie zostanie to powinni spasc o jedna lige za korupcje a jak przegraja w barazach to do 4 ligi proste ale nie dla pajacow z pzpn

~loluss | 2007-06-7 14:58

Mam pytanie czy mecz stalowki z jagielonia bedzie transmitowanyw telewizji ???? jak ktos zna odpowiedz to niech napisze z gory wielkie dzieki
STALOWKA RACOVIA RESOVIA ZAWSZE RAZEM

~0m | 2007-06-7 15:36

już był transmitowany.

~fan | 2007-06-7 17:08

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 36 751 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 33 325 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 031 razy
Stal Sanok - STAL (1:1)
2005-10-01
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 4 154 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.01181