Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal walczy o życie!

Stal walczy o życie!
 Piłkarze drugoligowca ze Stalowej Woli podejmują w ostatnim meczu sezonu Lechię Gdańsk.

Kibice drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola nie mają łatwego życia. Przed ostatnim meczem w sezonie z Lechią Gdańsk muszą martwić się o utrzymanie swojego zespołu na zapleczu ekstraklasy i na dodatek czekać z niepokojem na wyniki innych drużyn i decyzje Polskiego Związku Piłki Nożnej...

"Stalówka” z Lechią gra jutro o godzinie 17 i musi wygrać. Udział w barażach o utrzymanie w drugiej lidze naszego zespołu wydawał się już pewny, ale nie wszystko jest jeszcze takie jasne. Bo chociaż PZPN podtrzymał swoje decyzje o karnej degradacji za korupcję KSZO Ostrowiec i Górnika Polkowice, to jest kilka "kruczków”, które mogą zaszkodzić Stali.

POSZUKAJĄ "CZWARTEGO”?

Pierwszy to taki, że KSZO i Górnik zostaną karnie przesunięte na koniec sezonu na miejsca spadkowe w tabeli, ale tylko w sytuacji, gdy zajmą miejsca powyżej 11, czyli powyżej miejsc "barażowych”. A tak jest tylko w przypadku polkowiczan, natomiast ostrowczanie są na 12 miejscu i jeśli na nim pozostaną, to zostaliby dolosowani do jednego z wicemistrzów trzeciej ligi w parze barażowej i bez rozgrywania spotkań spadną do trzeciej ligi. To oznacza, że trzeba byłoby "znaleźć” jeszcze jednego spadkowicza, oprócz Górnika Polkowice, Zawiszy Bydgoszcz, który wycofał się z rozgrywek już przed rundą wiosenną oraz nie mającej już szans wydostać się z zagrożonego miejsca Miedzi Legnica.

I tym "czwartym” - bo tyle zespołów spada z drugiej ligi - może okazać się "Stalówka” albo Unia Janikowo, w zależności od wyników w ostatniej kolejce. Stal musi wygrać z Lechią, a Unia, która ma punkt więcej od naszego zespołu - zgromadziła ich 35, nie może pokonać Jagiellonii w Białymstoku.

PODNIEŚĆ MORALE

- Nie ma co rozważać różnych "opcji”, tylko wygrać z Lechią Gdańsk - mówi Tomasz Wietecha, bramkarz i kapitan Stali. - To zwycięstwo jest nam nie tylko potrzebne dla korzystnego miejsca w tabeli, ale także by podnieść morale w zespole po ostatnich porażkach z Jagiellonią Białystok i Unią Janikowo. Chcemy wygrać dla naszych kibiców i nabrać pewności siebie przed ewentualnymi barażami o utrzymanie.

Z Lechią, która w przeszłości przez kilkanaście lat występowała w ekstraklasie, nie zagrają w naszym zespole kontuzjowani Marek Kusiak i Andrzej Kasiak, na urazy narzekają też Marek Drozd i Jaromir Wieprzęć. Gdańszczanie mieli w Stalowej Woli zagrać "na luzie”, bo nie mają już teoretycznie szans na awans do ekstraklasy. Ale Lechia szuka jeszcze szansy poza boiskiem - chce przyznania jej walkowera za spotkanie z Ruchem Chorzów, w którym padł remis 1:1, ale według gdańszczan gol dla chorzowian został zdobyty nie przepisowo, bo po faulu na bramkarzu Lechii. Do czego przyznał się po meczu sam strzelec, Remigiusz Jezierski.

Komentarze (27)

~asdasd | 2007-06-8 09:26

STAL STALOWA WOLA - LECHIA GDAŃSK (sobota godz. 17:00)

Ostatni mecz sezonu 06/07 i kto wie moze to byc ostatnie/ przedostatnie (w barazach) spotkanie na zapleczu ekstraklasy. Wspolnym i glosnym dopingiem wspomozmy pilkarzy w odniesieniu jak waznego zwyciestwa. Kibice z Gdanska a takze z Krakowa pojawia sie napewno na sektorze gosci w Stalowej Woli, dostali 300 biletow. Nic innego nam nie pozostaje jak krecic znajomych i przyjsc na sektor za bramka

BY GST !

~cycu | 2007-06-8 10:44

co idiota pisał ten artykuł? ten czwarty spadkowicz juz jest. Do 1 ligi wchodza 4 druzyny spadaja z niej 3 gdyz łeczna spada az do 3 ligi. I jak byk widac iz zwalnia sie jedno miejsce w 2 lidze.
Gdyby Kszo zajeło miejsce niebarazowe czyli wyzsze od 11stego to bezposredniego spadku uniknie takze Miedz Legnica, ktora zagra w barazach. PROSTE TYLKO TRZEBA SIE CHWILE ZASTANOWIC A NIE WPROWADZAC LUDZI W BŁĄD

~kamil | 2007-06-8 10:46

do cyca.

leczna sie odwolala i nie zapadla jeszcze decyzja czy leci do 2 czy do 3 i czy wogole leci. wiec na razie jest tak jak jest.

~fan | 2007-06-8 10:49

kurwa jak zament robia z tymi barazami ! przeciez juz bylo pewne ze stalowka bedzie grala w barazach a teraz do konca nic nie wiadomo. po prostu jebac pzpn

~fan | 2007-06-8 11:01

Do Stalowej Woli rezerwowym składem

Rozgrywki drugiej ligi piłkarskiej dobiegają końca. Już przed tygodniem rozstrzygnęło się, że do Orange Ekstraklasy awansowały zespoły Ruchu Chorzów, Jagiellonii Białystok, Polonii Bytom i Zagłębia Sosnowiec. Lechia Gdańsk zakończy sezon na piątym miejscu. Ostatni mecz biało-zieloni rozegrają w Stalowej Woli ze Stalą. To spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 17.

Lechia zagra w tym meczu w zupełnie innym składzie niż to miało miejsce ostatnio. W domu zostało siedmiu zawodników. To Paweł Buzała, Mariusz Pawlak, Arkadiusz Miklosik, Paweł Pęczak, Maciej Kalkowski, Piotr Wiśniewski i Marcin Szulik. Do Stalowej Woli pojechali za to Marcin Wojtkiewicz, Marcin Pietrowski, Łukasz Dziengielewicz i Roland Kazubowski.

- Jedziemy w 15 lub 16 osób. To zależy od tego czy Robert Hirsz zdąży wrócić z kadry juniorów - mówi Tomasz Borkowski, trener biało-zielonych. - Buzała i Pawlak pauzują za kartki. Miklosik, Pęczak, Kalkowski i Wiśniewski są zagrożeni kartkami, a nie chcemy, aby pauzowali w pierwszych meczach następnego sezonu.

Z kolei Szulik nabawił się kontuzji więzadeł krzyżowych. Dostaną szansę inni. Zwłaszcza chcę się przyjrzeć młodym zawodnikom i ocenić, jak sobie poradzą w drugiej lidze już pod kątem przyszłego sezonu. Wojtkiewicz zapewne zadebiutuje w drugiej lidze i to od pierwszej minuty.
Pomimo takiego, a nie innego, składu gdańszczanie chcą przywieźć ze Stalowej Woli trzy punkty.

- To nie zmieni naszego miejsca w tabeli, ale sportowiec w każdym meczu musi chcieć wygrywać. Zależy nam na tym, aby dobry akcentem zakończyć ten sezon - powiedział szkoleniowiec Lechii.

W przyszłym tygodniu przyjdzie czas na rozliczenia.
- Na poniedziałek mam przygotować raport. Potem będą rozmowy z piłkarzami. Do środy więcej się wyjaśni. Na pewno dojdzie do pożegnań, bo inaczej po prostu być nie może - zakończył trener Borkowski.

~asdsad | 2007-06-8 12:10

STAL STALOWA WOLA - LECHIA GDAŃSK (sobota godz. 17:00)

ponad 300biletow sprzedanych jest

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSZYSCY NA MŁYN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~byzku | 2007-06-8 12:50

heh 300? tak samo bedzie jak na slasku kiedy to mial byc najazd motoru ehehe
nie liczyc na to ze przyjada bo sie mozecie rozczarowac. poprostu trzeba przyjsc na mecz niezaleznie od tego ilu ich przyjedzie i dopingowac swoja druzyne zeby pewnie grac w tych barazach

~do bzyku | 2007-06-8 12:56

klub wyslal do gdanska ok 300 wejsciowek tyle sobie oni zamowili wiec tyle ich bedzie

do zobaczenia jutro

~ja | 2007-06-8 12:56

kur.. nie 300 biletów sprzedanych tylko 300 biletów do dyspozycji dostała lechia, a ile kibiców kupi te bilety i ilu ich przyjedzie to od nich zalezy, i przestac pierd.olic ze wszyscy na mlyn bo kibice lechii beda, doping powinien byc bezwzgledu na obecnosc kibicow przyjezdnych, zwlaszcza teraz gdy nasi pilkarze znajduja sie w trudnej sytuacji, pozdro!

~slayer | 2007-06-8 12:57

to wy idziecie na mecz, bo gra Stalówka, czy dlatego, że ma Lechia przyjechać??? Kibice od siedmiu boleści...

~kutach | 2007-06-8 13:16

nie idzcie barany na mecz bo nikt nie przyjedzie...zobaczymy jak bedziecie chodzic na 3-cia lige

~lolake | 2007-06-8 13:35

Kurw... wszyscy idziemy na mlyn bo na mecz sei nie chodzi w tedy gdy przyjezdza dobra ekipa kurwa niewarzne czy przyjada czy nie liczy sie to ze nasza stalowka potrzebuje teraz nas .A to ze ilu z lechii przyjedzie to jebac beda to beda nie bedzie to nie bedzie ale ja ide wspomagac moja kochana stalowke i napewno nie bede zalowal gardal takze mobilizacja i wszyscy na mlyn i badzmy 12 zawodnikiem stalowki takze do zobaczenia jutro na hutniczej
RACOVIA STALOWKA RESOVIA

~t. | 2007-06-8 13:46

juz sie tak nie pnijcie bo kurwa ostatnie 5 komentow to to samo \"wszyscy na mlyn\"

~do lolake | 2007-06-8 14:36

Taka ukochana dla Ciebie ta Stalówka, że piszesz ją z małej litery?

~gmoch | 2007-06-8 15:24

jutro wszyscu do rzeszowa na resovie

~kibic | 2007-06-8 17:54

Tomek Wietecha to wie jak się zachowąc profesjonalnie i chwła mu za to ! ! !


Nie ma co rozważać różnych \\\\\\\"opcji”, tylko wygrać z Lechią Gdańsk - mówi Tomasz Wietecha, bramkarz i kapitan Stali. - To zwycięstwo jest nam nie tylko potrzebne dla korzystnego miejsca w tabeli, ale także by podnieść morale w zespole po ostatnich porażkach z Jagiellonią Białystok i Unią Janikowo. Chcemy wygrać dla naszych kibiców i nabrać pewności siebie przed ewentualnymi barażami o utrzymanie.sjonalnie i chwła mu za to

~Kamil | 2007-06-8 18:46

na 99% zagramy w barazach nawet jak przegramy z Lechia.

~zks stal | 2007-06-8 19:22

Wiem że jestem kibicem Stali i powinienem wierzyć że sie utrzymamy . Ale niestety w to wątpie :(

~mlody | 2007-06-8 19:51

a my wiemy ze nie jestes kibicem Stali. Won ! internetowy napinaczu

~anonim | 2007-06-8 21:43

jutro mecz a kasiak, kusiak, ozog i drozd siedza i pija piwko w avanti cwele jedne

~mlody | 2007-06-8 22:12

Kasiak i Kusiak nie zagraja bo kontuzja. Mietkowi to pomoze a Drozd bedzie grzal lawe wiec wszystko jest ok, nie spinaj sie tak :))

~kibic | 2007-06-8 22:39

Avanti ostatnio jest ulubionym miejscem naszych piłkarzy i byłego trenera Sławka Adamusa!!!Mam dziwne wrażenie że niektóym współpraca z trenerem Mikulskim nie odpowiada i woleliby Sławka spowrotem na trenerskiej ławce.!!Źle się dzieje w naszej Stalówce oj źle.

~mlody | 2007-06-9 00:17

co Ty pierdolisz.... sam napisales ze Slawek spotyka sie z nasz pikarska Stara Gwardia, a sam widzisz ilu z nich gra w pierwszym skladzie: Mietek- najczesciej najlpeszy na boisku, i Jarek- najczesciej dajacy z siebie wszystko i mozna dliczyc jeszcze Balona, ktory tez z poczatku sie zprzeciwial, ale wszyscy znamy jego profesjonalne podejscie i wiemy ze on nie opusci naszego klubu i ze w zadne uklady wchodzil nie bedzie, wiec jeszcze raz apeluje, wyluzujcie sie i przestancie juz pisac o tym wymyslonym przez szmatlawe gazety buncie. Lepiej popatrzcie co robi nasz coutch... od poniedzialku do piatku mial urlop... bo myslal ze baraze sa pewne... nie ma to jak zarabiac 10 tys na miesiac i w takim momencie robic sobie wakacje... to jest dopiwro brak profesjonalizmu, czemu o tym nie piszecie? az tak chcecie Albinowi wejsc w dupe?? Mysle ze jakby byl Slawek, to bylibysmy duzo wyzej, Slawek napewno wygralby z Miedzia i KSZO a takze napewno nie przegralibysmy wszystkiego w Lomzy, Krakowie, i Janikowie, i klub nie popadl by w tarapaty finansowe, a tak to znow nachodzi na mysl : \" Bronek Zak wroc i znow ratuj nas przed bankructwem\" tyle w tym temacie. Pozdro dla kumatych !

~maRcin | 2007-06-9 02:20

Z nami zescie wyciagli bezbramkowy remis a z tymi Lg nie wyciagniecie. Niezla byla inwazja na Gdansk ma was byc tyle samo co nas na Lechii.
lechia gdansk ku*** szajs !!

PozdRo i zycza utrzymania, dzis feta u nos.
Wiec choc pomaluj moj swiat, na bialo i niebiesko, niech na niebie stanie eRka malowana nasza piesnia :))

~nenad | 2007-06-9 09:02

Kamil Gęśla znalazł sie w gronie niewielu,ktorzy zostali powolani do kadry reprezentacji Polski do lat 21
-------------------------------------------------------------------------------------- -----------
Napastnik Stali Stalowa Wola spisal sie bardzo dobrze jak na swoj pierwszy wystep w Reprezentacji Polski.Zagrał cała drugą połowe i trener był zadowolony z występu napastnika z pobliskiej miejscowosci Stalowej Woli.


Napastnik Stali Stalowa Wola - Kamil Gęśla został powołany przez trenera Andrzeja Zamilskiego na mecz reprezentacji Polski U -21. Spotkanie to rozegrane zostało na stadionie trzecioligowego MKS Świt w Nowym Dworze Mazowieckim. Mecz rozegrano 6 czerwca 2007 roku, a naszym przeciwnikiem była reprezentacja Turcji. Pojedynek zakończył się zwycięstwem gości 0:1.

Przypominamy, że było to pierwsze powołanie Kamila na mecz młodzieżowej reprezentacji Polski.
Naszemu reprezentantowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno w trakcie występów w Stalówce jak i w koszulce z orłem na piersi.

Źródło : Tempo

Fotka:
» LINK

~gregor | 2007-06-9 09:29

nie gdybac tylko na stadion i drzemy gardla.stalowka gol sialalalalalala,staaaaloooooowkaaaaaa gol.

~felipe | 2007-06-9 10:02

Kusiak Kasiak Ozóg Drozd oni to niech akurat siedza i pija piwko bo dla nich w przyszlym sezonie miejsca w skladzie nie bedzie jesli Mikulski zostanie ....no i jesli My zostaniemy w lidze a ja w to wierze obysmy tylko w barazach nie trafili na Katowice bo wtedy czarno to widze a wieliczki pelikany lowicz i jakies warty poznan moga byc:) tudziez Kolejarz Stroze:)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 51 136 razy
Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 032 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 15 546 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 916 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.04479