Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 2:1 (1:1)

Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 2:1 (1:1)

Po bardzo emocjonującym meczu piłkarze Stali Stalowa Wola pokonali 2:1 Lechię Gdańsk. Oba zespoły zagrały w rezerwowych składach, lecz nie było tego widać na boisku. Dla biało – zielonych to już koniec sezonu, Stal czekają jeszcze spotkania barażowe.

Już na samym początku spotkania z dobrej strony pokazali się gospodarze, jednak akcja Gęśli z Ławeckim przyniosła tylko rzut rożny. W 7 minucie Lechia powinna objąć prowadzenie, lecz piłka po strzale Wojciechowskiego trafiła w poprzeczkę. 9 minuta to kolejna próba Wojciechowskiego, tym razem jego strzał obronił Tomasz Wietecha - kapitan Stali. Bramkarz Stalówki w początkowym kwadransie miał pełne ręce roboty. W 11 minucie jego kolejna interwencja uchroniła miejscowych – tym razem w ostatniej chwili powstrzymał szarżującego w polu karnym Piątka.

W 16 minucie Wietecha musiał skapitulować. Solową akcją w polu karnym gospodarzy popisał się Maciej Rogalski. Najpierw położył obrońcę, by potem wpakować piłkę do bramki. Lechici objęli prowadzenie.
Po straconej bramce Stal zaczęła grać lepiej. Jednak gospodarzom wkradła się chwila nieuwagi i mogli przegrywać większą ilością bramek. Na szczęście dla nich strzały Manuszewskiego i Piątka okazały się niecelne.
W 32 minucie w Stali za kontuzjowanego Drozda pojawił się Przemysław Pałkus. Jego wejście znacznie urozmaiciło grę ofensywną piłkarzy ze Stalowej Woli. To z jego dośrodkowania padła wyrównująca bramka. Ładne dośrodkowanie Pałkusa w 41 minucie i piłkę w bramce umieszcza Tadeusz Krawiec. W tej połowie więcej emocji już nie było.

Od początku drugiej połowy zdecydowaną przewagę osiągnęli piłkarze Stali. Lechia Gdańsk ograniczyła się jedynie do gry z kontry. Jednak strzały wprowadzonego w drugiej połowie Czyżyka oraz Dettlaffa nie znalazły miejsca w bramce. W 50 minucie w pole karne biało – zielonych wpadł Kamil Gęśla, jednak w ostatniej chwili stracił piłkę. Chwilę później groźna akcja gdańszczan, jednak bez rezultatu. Sytuacja z 62 minuty wzbudziła sporo kontrowersji. Najpierw instynktownie broni bramkarz Lechii. Po chwili w polu karnym trzymany za koszulkę jest gracz Stali - sędzia nie zareagował...
W 66 minucie strzał na bramkę Wietechy oddał Żuk - bramkarz Stali po raz kolejny nie do pokonania. W dalszej części meczu niecelnie strzelali Stręciwilk oraz Gęśla. Końcówka spotkania to już bardzo zdecydowana ofensywa gospodarzy. Najpierw uderzenie Czyżyka, potem groźna kontra. Piłka jednak nie chciała wpaść do bramki. W końcu w 89 minucie kibiców Stalówki ucieszył Jakub Ławecki. Po rzucie rożnym piłka spadła na jego głowę, by po chwili zatrzepotać w bramce. 2:1 dla Stali. Sędzia doliczył 3 minuty do meczu, jednak wynik nie uległ już zmianie.

Stal Stalowa Wola na koniec sezonu ligowego odniosła zasłużone zwycięstwo. To zwycięstwo wszystkich w Stalowej Woli napawa optymizmem przed spotkaniami barażowymi. Lechia pokazała dobrą piłkę, jednak rezerwowy skład to nie to samo co podstawowy. Widać, że niektórych zawodników czeka jeszcze dużo pracy.

Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 2:1 (1:1)
0:1 - Rogalski 16'
1:1 - Krawiec 41'
2:1 - Ławecki 89'

Składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Ławecki, Pająk, Maciorowski, Wieprzęć (61' Drabik), Drozd (32' Pałkus), Stręciwilk, Dettlaff, Krawiec, Gęśla, Kowalczyk(46' Czyżyk).

Lechia Gdańsk: Bąk - Wojtkiewicz, Brede, Trzebiński, Kosznik, Rogalski, Manuszewski, Wojciechowski (56' Cetnarowicz), Pietrowski, Piątek (64' Żuk), Kazubowski (63' Dziengielewicz).

Żółte kartki: Krawiec (Stal) oraz Wojtkiewicz, Rogalski (Lechia).

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).

Widzów: 1500.

statystyki -> » LINK

wypowiedzi pomeczowe -> » LINK

trenerski dwuglos -> » LINK

Komentarze (108)

~zks | 2007-06-9 20:00

NIGDY NIE SPADNIE STALOWKA NIGDY NIE SPADNIE !!!!

~el_lo | 2007-06-9 20:03

AVE AVE STALOWKA

~czop | 2007-06-9 20:11

3000 widzow.no, niezle:), ps, nie bylem bom daleko

~el_lo | 2007-06-9 20:14

ja tez nie bylem bo jestem w reichu
dajcie linka do oprawy
NIGDY NIE SPADNIE STALOWKA NIGDY NIE SPADNIE

~olak | 2007-06-9 20:19

hejjjjjjjjjjjjjjjjj stalllllllllllllllllllllllllllllllll

~jastkowice | 2007-06-9 20:20

oprawy??? przecież nic nie było. chyba że ta syrena która wyła pół godziny to oprawa:D. spodobali mi sie kibce lechii(aż dwóch) i dziadek na krzesełkach który narzekał po pijaku na tą syrenę, piłkarzy i pzpn:D a co do meczu to nuuuuuuudy. jedyną atrakcją był tadzio krawiec i jego rajdy:D

~wyżej | 2007-06-9 20:34

czy takie nudy były? szczególnie 2 połowa trzymała w napięciu. dzięki wygranej spokojnie mamy baraże i nie musimy tak jak unia czy miedź czekać na decyzje pzpn...

~bodi_zks | 2007-06-9 20:36

A najlepsze bylo jak dwoch gosci, nie moglo tej syreny wylaczyc, dopiero kabel musieli odciac, z 20 minut sie krecili tam na gorze w okol wyjacej syreny.No i atrakcja byla tez zblizajaca sie burza i strach ze trzeba bedzie zmoknietym z meczu wracac.Ale na szczescie pogoda oszczedzila nam tej atrakcji.

~Dziadzia | 2007-06-9 20:40

Z TAKĄ GRĄ STALÓWKA WYGRA BARAŻE NIE MA BATA!!! WALKA WALKA WALKA

2 LIGA MUSI BYĆ...

~Jablonka | 2007-06-9 20:45

necz był piękny ale wątpliwośći mialem ja i pewnie nietylko co do sędziowane nalerzało się nam 2 karne a nic nie było :D pozdrowienia dla piłkarzy ;D

~Sędzia chuj | 2007-06-9 20:46

Pracy rudego (przy okazji pozdro dla dziadków :D) nie będę komentował :]. Główny zresztą był nie lepszy :/

Ale spodobało mi się zaangażowanie piłkarzy :) Ławecki, Pałkus, Wieprzęć i wymieniać by można ;) Szczególnie spodobał mi się Przemek Pałkus ... Świetne spotkanie jeśli chodzi o ambicje. Z taką grą jaką pokazaliśmy w 2. połowie to po prostu nie powinniśmy grać w barażach ;)

Nigdy nie spadnie STALÓWKA nigdy nie spadnie !!

PS. Na krzesełkach to towarzystwo trzeba rozkręcić ;)

~Obiektywny | 2007-06-9 20:54

jak czytam komentarze to chce was smiac, jestescie zalosni kibole stalowki, 1 mecz wygrany i pochwaly dla pilkarzy, a jak bylo zle to kazdy nazekach STALOWA MUSI SPASC!!!!!!!!!!!

~do wyzej | 2007-06-9 21:12

Po piwrwsze to nie był głąbie pierwszy mecz wygrany (widać jak sie interesujesz piłką nożną)
po drugie to mozna było uniknąc tych barazy, np. strzelić tego karnego w KSZO i by było już 38 pkt. no i np. nie stacić w samej koncówce meczu u nas z jaga gola na 2-2 .
Lub też nie przegrac tamtego meczu wyjazdowego gdy prowadziliśmy 0-2 i przegraliśmy go 3-2
no jest jak jest inni też mogli unknąć baraży jakby nie to czy tamto, pozdro i wierzę ze sie uda utrzymac :)

~pacson | 2007-06-9 21:27

witam ile lechi bylo w sektorze gosci???

~wiesiupryc | 2007-06-9 21:28

Kiedy baraze i z kim gramy ??

~do pascon | 2007-06-9 21:29

0 - tylu było na sektorze gości ;) pozdro

~of | 2007-06-9 21:34

20 i 23 czerwiec są baraże, a z kim to okaże losowanie geniuszu i znawco piłki ;)

~jastkowice | 2007-06-9 21:51

na sektorze byłóo o z lechii ale obok siedziało.... dwóch!!!! jak lechia gola palneła to wtedy oni zaczeli skakać i cośtam spiewać!!! także było dwóch:D

~1905 Pempi | 2007-06-9 22:05

Dobry mecz, świetnie grali. Pod względem kibicowskim zawiedli mnie kibice Gdanśkiej Lechii.
PozdRRo Resovia & Stalówka
1905 1938 Braci się nie traci

~aaa | 2007-06-9 23:08

I mecz barazowy bedzie u nas czy na wyjezdzie??

~do aaa | 2007-06-9 23:11

i u nas i na wyjezdzie;]]]

~aaa | 2007-06-9 23:13

ja wiem ze sa dwa mecze tylko chodzi mi o to ktory mecz bedzie u nas I czy II

~asfff | 2007-06-9 23:32

niepotrzebnie kibice ze stalowej ruszała dwóch kibiców z lechii!!! co za kolesie

~mlody | 2007-06-9 23:40

Andrew is king-kong !!!! i jest kibicem Stalowki :)

~domłody | 2007-06-10 00:19

im chodziło o to że tamci nie siedzieli w \"klatce \" dla kibiców gości tylko że siedzieli obok:/

~zks zks zks | 2007-06-10 01:18

a huj ci do tego czy go ruszyli czy nie jebał cie pies ruszyli bo im sie tak podobalo a ty zakmij ryj brawo bojóweczka ;) heheheheheh zajebsity mecz

~młody | 2007-06-10 02:14

Powiem wam tyle ze dzis mecz byl zajebisty duzo walki i to bardzo duzo , mozecie olac moj komentarz ale tyle co Tadziu Krawiec włożył walki .. Kamil Gęśla .. Kuba Ławecki .. Czyzyk(jak wszedl zagral rewelacyjnie) Pałkus też walczył .. Pajączek sie starał jak mógł .. Stręcik tez walczył.Ale jezli uwaacie mozecie tej komentarz olać ale ten mecz jest wygrany dzieki panu Krawcowi .. Kuba Ławecki jezeli odejdzie ze Stali (do Motoru) stracimy wiele jest to mlody zawodnik i bardzo dobrze gra. Kamil Gesla jak odejdzie tez duzo i to bardzo duzo stracimy , poprostu ja bym wyjebał Kasiaka,Ożoga,Kusiaka,Drozda(ale tez walczyl),Iwan tez jezeli odejdzie duzo stracimy jest to chyba najlepszy skrzydlowy tej ligi.Przeciez Tadziu nigdy nie gral w srodku pomocy a zagrał zajebsicie przeciez.Kuba,Kamil,Jaro,Balon,Iwan,Delttlaf NIE ODCHODZCIE!!!!!!!
CAŁY STADION DZIS SIE CIESZYŁ Z TEGO ZWYCIESTWA I JEZELI STAL BEDZIE TAK WALCZYC JAK DZIS BEDZIE BARDZO BARDZO DOBRZE , BO MIKULSKI JAK ZOSTANIEMY W 2 LIDZE NAPEWNO NIE ODEJDZIE I SPROWADZI PARU TYPóW I BEDZIE MOWIE WAM ZAJEBISCIE ,OBY POPROSTU STAL WALCZYLA TAK JAK DZIS ;)
STALOWKA NIDY NIE SPADNIE!!!!!!

~dziadek :) | 2007-06-10 09:42

Cały nasz sektor dar sie SEDZIA CHUJ pzdro

~... | 2007-06-10 10:46

Pierwszy mecz jest zawsze na wyjeździe jesli chodzi o 2 ligowców.

~ludwik | 2007-06-10 11:32

baraże z katowicami i po ptokach

~do ludwik | 2007-06-10 11:42

Dlaczego ?? Katowice wcale nie spisywaly sie reweacyjnie w 3 lidze. Za nimi przemawia tylko tradycja i nazwa. Obecnie prezentuja się gorzej od Stalówki. Osobiście chciałbym wylosować Stróże, a najmniej Radomiaka (ma jeszcze szanse na baraze). Z kim nie trzeba bylo grac to i tak wygramy !!

~mlody | 2007-06-10 11:43

w barazach najlepiej trafic wg mnie na pelikan lowicz, z Katowicami mozemy miec problem z ukladami, warta poznan mysli o ekstraklasie, jak wejda chca sciagnac dembinskiego i klatta, kolejarz mimo iz to wielka wiocha to maja niezlych grajkow a przede wszystkim duzo kasy, to taki drugi zabierzow. Zal ze po sezonie najprawdopodobnie odejdze Kuba Lawecki, chlopak ma naprawde pojecie o pilce i to ze z kadra U-16 zdobyl medal to nie byl przypadek... W przyszlym sezonie na srodku pomocy Mietka moze zastapic Tadek Krawiec i mielibysmy problem z glowy na jakies 4,5 lat z rozgrywajacym. AVE STALOWKA !!

~... | 2007-06-10 11:43

Kiedy losowanie kto z kim w barazach??

~kibicek | 2007-06-10 11:47

to był naprawde dobry mecz w wykonaniu naszych piłkarzy lecz, sędzia troszke szkrzywidzl zawodników nieuznanie dwóch ewidentnych karnych to jest jusz cos nie tak znim .

~frytkownic | 2007-06-10 11:51

No i znów to samo, znów oglądalismy rozregulowanego Gąśle, który mial kilka setek i tradycyjnie je zepsuł,w strone Gąśli podąża Lukasz Streciwilk który ma imponującą jak na napastnika liczbe goli: dwa.

~kitara | 2007-06-10 12:15

może i walka jakaś tam była ale poziom straszny. 2-3 podania i koneic akcji. a co do krzesełek to udało sie nawet ze dwa razy zadzrzeć w większą ilość osób: jebać pznp:D

~Baden | 2007-06-10 12:16

Chcialem przeprosić za to zamieszanie z syreną ale to tylko dziewczyna puszczała mi sygnałka a ja nie chciałem jej odpuścić.

~fanatic | 2007-06-10 12:20

Wszyscy krytykuja Gesle ale przeciez on jest najlepiej wyszkolony technicznie w druzynie. Wiem marnuje duzo sytuacji ale to wina jego malego ogrania. Jest jeszcze mlody! Wczoraj swietny mecz rozegral rozniez Tadek Krawiec. Tak naprawde to oni i Iwan i Oczywiscie Tomek Wietecha stanowia o sile zespolu!

~dofrytkownic | 2007-06-10 12:32

Odpierdol sie od Gesli chuju! Taki z ciebie kibic jak z koziej dupy trąba! Tacy jak ty niewiem poco sie tu wpisuja!

~Kamil | 2007-06-10 12:51

statystyki -> » LINK

wypowiedzi pomeczowe -> » LINK

trenerski dwuglos -> » LINK

~stalowka | 2007-06-10 12:54

chuju jebany jakby kazdy gral tak jak gesla w stw. to by byla dobra pilka!!!WCzoraj kamil pokazal sie z bardzo dobrej strony!!!Zagral najlepszy mecz i jako najlepszy zawodnik!!!Byl bardzo widoczny na wczorajszym spotkaniu!!!Biegal i walczyl strzelal no ale obroncy i bramkarz nie dali mu za wygrana!!


Pokazal na bardzo dobre spotkanie i to dzieki niemu ta wczorajsza gra wygladala ze tak powiem BARWNIE;p

Brawo Kamil pokazales na co cie stac i ze jestes bardzo dobrze wyszkolony techniczie!!!

oby wiecej takich spotkan i nie odchodze ze STALOWKI

~yxx | 2007-06-10 12:55

tacy jak ty tez niewiem po co tu sie wpisuja !!!

~123 | 2007-06-10 13:01

ma ktos jakies filmiki albo zdjecia z meczu?jak cos to niech wrzuci na stronkę.z góry dziękuję.

~karol | 2007-06-10 13:11

» LINK


Tadeusz Krawiec (pomocnik Stali Stalowa Wola): - Udowodniliśmy, że potrafimy wygrywać nawet z drużynami z czołówki. Myślę, że był to mecz wyrównany. Graliśmy otwarta piłkę tak my jak i przeciwnicy. Udało nam się. Cieszymy się bardzo z tego wyniku. Cieszę się, że wreszcie przełamałem niemoc strzelecką na stadionie w Stalowej Woli. Chyba z 10 lat temu ostatnio zdobyłem tu bramkę. Jest to dla mnie motywujące i podbudowywujące.


a najlepsze w tej wyypowiedzi jest to:\"Cieszę się, że wreszcie przełamałem niemoc strzelecką na stadionie w Stalowej Woli. Chyba z 10 lat temu ostatnio zdobyłem tu bramkę. \" Tadziu Krawiec jest najlepszy oł jeeeeeeeee ahahhahahahahaha

~mlody | 2007-06-10 13:18

Wydupczaj dziadu od Tadzia. Uczepiliscie sie go jak rzep psiego ogona! A prawda jest taka ze Tadzio strzela dla nas bardzo wazne bramki. W czermnie i teraz z lechia, jakbysmy nie wygrali to moglo by byc jeszcze roznie, wiadomo jaki jest pzpn. Brawo Tadek masz glowe nie od parady, mam nadzieje ze zostaniesz w Stali n akolejny sezon i ze zaspatpisz Mietka i bedziesz dzielil i rzadzil na srodku boiska. Tego Ci zycze !! Taka jest Polska wlasnie, ze nawet jak chlopaki pokzali wspaniala walke i ze grali do konca i wygrali, to jeden debil z drugim i tak bede narzekac i mahaczyc. Wydupczac jak sie nie podoba i mozecie jezdzic na siarek i tam narzekac, tu nikt nie chce Was sluchac. Pozdro dla kumatych

~stal | 2007-06-10 13:20

kamil bardzo dobry mecz w twoim wykonaniu naprawde!!!!MAm nadzeje ze forma bedzie sie jeszcez przez dlugi okres trzymala tak jak Ozog!!!

ZOSTAN Z NAMI!!!!I bardzo mnie ceszy to ze mowisz to otwarcie ze wygramy w barazach i zostaniemy!!!!TO oznacza ze Stalowke naprawde szanujesz i ze w nia wierzysz nie jak niektorzy kibice i pilkarze!!Dzieki Gesla



a tutaj przedstawiam tabele!!!!Brawa dla pana ktory ja tworzyl !!!lol2

patrzcie ile ma stalowa pkt. i unia i kto na ktorym jest miejscu!!!!Gratulacje!!!:D:D


Tabela II Ligi

Lp
Drużyna M Pkt
1 Ruch 33 66
2 Jagiellonia 33 62
3 Polonia B. 33 60
4 Zagłębie S. 33 58
5 Lechia 33 55
6 Polonia W. 33 52
7 Górnik P. 33 49
8 Śląsk 33 45
9 Piast 33 42
10 Odra Opole 33 40
11 KSZO 33 39
12 Podbeskidzie 33 39
13 ŁKS Łomża. 33 38
14 Kmita 33 37
15 Stal St. W. 33 34
16 Unia 33 35
17 Miedź 33 28
18 Zawisza SA 33 38

~fanatic | 2007-06-10 13:25

tylko zeby iwan, gęsla, tadek krawiec zostali bo jak oni odejda to juz stalowka nawet jak sie utrzyma po barazach to w sezonie 2007/08 bedzie walczyc gora o przed ostatnie miejsce. Chyba ze ktos dobry by doszedl ale watpie wiec: KAMIL, JANEK ZOSTANCIE!

~Kibic Stali | 2007-06-10 13:32

Brawo Stalówka.Ja chciałbym podziękować chłopakom za walkę i serce jakie włożyli w ten mecz.Szczególną moją uwagę zwrócił Marcin Dettlaff -to co ten chłopak wczoraj grał to same ręce składają się do braw.Naprawde szacunek.Szarpał po tej lewej stronie w 2 połówce-siedziałem na krytej i widziałem.Chłopaka z Lechi to zajeżdził .Zagrał Marcin bardzo dobry mecz=-szkoda ze tak długo leczył kontuzję bo mielibyśmy z niego naprawdę duży pożytek.Mam nadzieję ze zostanie na przyszły sezon.W chwili obecnej zawodnik któremu podziękowałbym za gę to Kowalczyk.Zero ambicji -zamiast walczyć to tylko kładzie sie i symuluje faule.Stawiajmy na naszych młodych chłopaków ze Stalówki a pamietajmy ze czas pracuje na ich korzyśc -oni cały czas się rozwijają piłkarsko-Pająk, Stręciwilk, Gęsla, Ławecki/również bardzo dobry mecz wczoraj i kilka ostatnich na naprawde niezłym poziomie/.

~kibic | 2007-06-10 13:52

No zwłaszcza Pająk wczoraj pokazal klase, mijali go jak jakiego słupa, a ta 1-sza bramka dla Lechii to jego zasługa,ale trzeba jedno przyznać Pająkowi, ze jest chyba najbardziej opierdalanym pilkarzem (i slusznie) przez innych pilkarzy, wiec narazie to tylko tym sie wyroznia Pająk.

~DZIADZIA | 2007-06-10 14:08

STALÓWKA SPADA :(!!!!!!!!!!!!! » LINK

~DXX | 2007-06-10 14:14

Wiec jak to w koncu jest baraż skadek czy co ????????????

~kkk | 2007-06-10 14:15

Wyglada na to ze spada

~xxxxx | 2007-06-10 14:18

Tylko zobaczcie tabele na » LINK i My zajmujemy miejsce 15 a Unia 16 i my mamy punkt przewagi nad nimi!!!!!!!!!!!!

~Dxx | 2007-06-10 14:19

Ja puki nie będe widział ostatecznego postanowieia z PZPN to nie uwierze! Licze na baraż objetnie z kim ale oby był ten baraż, nawet z tym GKS\'em ...

~fdfdf | 2007-06-10 14:20

WLASNIE CO WY SIE ZNOWU TELEPIECIE!! JANIKOWO MA 36PKT A STALOWKA MA 37 WIEC JANIKOWO JAK CO» LINK TO SPADA

~xxxxx | 2007-06-10 14:25

» LINK tutaj jest dokladna taBela a nie na tej stronce co wkleil link DZIADZIA tam jest wpisane ze Stalówka i Unia ma po 37 punktow a tu jest dokladna tabela » LINK i My mamy punkt przewagi nad Unią!!! Do DZIADZIA jak nie jestes pewny to po chuj wklejasz jakies linki a pozniej jakies barany uwierza w to i beda rozpowiadac ze Stalówka spada!!!!!!!!!Nastepnym razem jak bedziesz pewny to dopiero wklejaj link a nie pozniej bedzie kazdy na necie plakal ze Stalówka spada jak tojest nie prawda!!!!!!!!! NIGDY NIE SPADNIE STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!!!!!

~kick | 2007-06-10 14:52

szkoda ze tej ambicji i walki nie pokazali w Łomży, Krakowie czy Janikowie bo 2-3 ptk wiecej i byłyb juz wakacje .
Gratulacje dla Tadka Krawca . nieżle było oraz gratulacje dla Pająka - pokazal ze nadaje sie tylko na pilnowanie.... syreny ,aby znow sie nie wlączyla a nie do gry. Ale pająk.

~Dziadzia | 2007-06-10 15:01

do xxxxx

Zawsze patrze na tabele na tej stronce tez nie uwierze poki nie zobacze i mam nadzieje na utrzymanie sie w 2 lidze ... nie moja wina ze kazda stronka ma inne tabele to wszystko przez te afery korupcyjne ja osobiscie licze na baraze(oczywiscie wygrane przez nas) ale taki news moze kazdego zalamac

DO BOJU STALÓWKA!!!

~bmw | 2007-06-10 15:04

nie wygrac barazy to juz by była sztuka ....... powinno byc dobrze - starzy juz sa nico odsunieci od drużyny ,wiec ..... najwyżej wlączą tą zajebistą syrene

~bronx | 2007-06-10 15:08

Dziadzia to co wkleiłeś jest h... warte, skoro Zawisza jest tam uwzględniona z 38 punktami nad nami i Unią, a Unia wyżej od nas !

~bronx | 2007-06-10 15:08

Zawisza uwzględniony, oczywiście

~Baden | 2007-06-10 15:55

Jeszcze raz przepraszam za tą syrenę wczoraj na meczu ale powtarzam że to tylko dziewczyna puszczała mi sygnałka. Jeszcze raz wielkie kurwa jego mać sory.

~Szyna | 2007-06-10 16:13

Mam nadzieje , ze za 2 tygodnie oprawa będzie godna ekstraklasy!!!!1

~ehh | 2007-06-10 16:14

Stalwka ma 37 pkt, Janikowo 36. Sprawa jest prosta gramy baraze i niech nikt nie wprowadza zametu !!

~emil | 2007-06-10 16:16

baden stul dupe tepy skurwysynu razem z tą twoją tirówką

~sts | 2007-06-10 16:40

Kiedy jest losowanie barazy??

~osiedle | 2007-06-10 17:32

z tego co wiem baraże odbędą się 25-27 czerwca....to nie jest pewne...!
pozdro

~0m | 2007-06-10 17:41

baraże 20 i 23 czerwca

~Ucho! 1905 | 2007-06-10 18:20

Dziękówa za konkretną gościne, Pan S. zaczął, a Pan R. skończył haha - zobaczymy w Rzeszowie

Stal Stalowa Resovia !
BRACI SIĘ NIE TRACI

JESZCZE RAZ WIELKA DZIĘKÓWA !!!!!

~czarny | 2007-06-10 18:21

losowanie barazy bedzie 13 czerwca :)

~bodi_zks | 2007-06-10 18:36

No to teraz czas na baraze, jak tak beda grac jak we wczorajszym meczu o wynik jestem spokojny.Wystarczy ze paru starych zgredow nie gralo, juz gra byla inna.Bardzo dobrze zagral Dettlaff a takze Czyzyk Palkus Lawecki i Streciwilk.Nawet Tadzio pokazal ze jak chce to moze.Co do Pajaka to popieram piszacych uzytkownikow ze facet popelnial mase bledow i ta bramka dla Lechii to byla jego zasluga.

~MiZu | 2007-06-10 18:55

ma kto jakies fotki z meczu ?

~matej | 2007-06-10 19:25

1. Pelikan Łowicz
2. GKS Katowice
3. Warta Poznań
4. Kolejarz Stróże lub Górnik Wieliczka

To potencjalni rywale Stalówki w barażach.
Pozdrawiam

~matej | 2007-06-10 19:37

Najlepszym zespołem dla Stali będzie Pelikan lub Kolejarz. To jest moje osobiste zdanie. Ale nie można zlekceważyć żadnego rywala. Już powiniśmy szykować się wyjazdowo na baraż, bo trzeba pomóc dopingiem i dać z siebie wszystko. Ale jak wylosujemy Wartę to bedzie najdalszy wyjazd. Ciekawe ile dostaniemy biletów? Pozdrawiam

~bodi_zks | 2007-06-10 19:43

Mogli by trafic na Gornika Wieliczka gdyby ta sobie te baraze wywalczyla.Bylby to rewanz za lanie w poprzednim sezonie.

~matej | 2007-06-10 19:50

Wiadomo najlepszym zespołem pod względem kibiców byłby GKS, na taki wyjazd zameldowałaby się spora ilość Ziomków Rakowa plus Resovia!!! Jednak obojętnie z kim zagramy jedziemy w sporej grupie i trzeba zorganizować oprawę.

~kamil | 2007-06-10 19:57

raczej bedzie Kolejarz bo potrzebuje tylko 1 punktu a gra u siebie tyle ze z Motorem

~sts | 2007-06-10 19:59

Baraze sa 20 oraz 23

~mlody | 2007-06-10 20:16

» LINK
Tadek Tadek Tadek- lowca bramek !! Brawa rozniec dla Balona !

~roman G | 2007-06-11 08:33

mnietek będzie buntował resztę za to że go chcą wykobzać ze składu, jemu odpowiada 3 liga

~tgb | 2007-06-11 09:03

zawsze jak widzę tabelę - stalówka na czele....za to siareczka zawsze z przodu, jak nie wierzycie spójrzcie w tabelę....a niejaki gąśla się wypowiada że jest pewny utrzymania....to ci kawalarz dopiero.

~kibic | 2007-06-11 11:10

zgodze sie z tym ze Pajak popelnil blad przy bramce niepotrzebnie szedl na raz ale tak tu jada na niego ze to jest niemozliwe co wy chcecie od niego z calego przebiegu gry wedlug mnie zagral dobrze po drugie ten chlopak nie gra z meczu na mecz i to tez jest troszke na jego niekorzysc bo jak by wystepowal regularlnie lub czesciej niz jest wpuszczany to napewno by gral o wiele lepiej a prawda jest taka ze mu gry brakuje ale moim zdaniem zagral dobrze to tyle w tym temacie pozdrawiam prawdziwych kibicow stalowki 2 liga musi byc!!!!!!!!

~frytkownic | 2007-06-11 14:20

do do frytkownic i do stalowka
Niekomu tak jak mi nie zalezy na skuteczności Gąśli, chce żeby poszedł dobrą drogę i wstąpił chocby na nią i wyszedł z opresji, Gąśla musi podreperować celownik bo inaczej czeka go ława, Stręciwilk też jak na napastnika walid obramki leguralnie bo 2 bramki na cały sezon tro wrecz poziom imponujący,dlatego dobrze by było gdyby Gąśla sie roztrzelał w Pisznicy albo w Zaleszanach a póznie by wrócił i strzelal bramki w Stali jak na zawołanie ? A może by tak cofnąc Gąśle do pomocy i kierować poczynaniami defensywnymi ?

~kibic | 2007-06-11 14:31

jak kurwa Gąśla!! Gęśla idioto!!

~stalowka | 2007-06-11 14:43

ahhahahahahhahahahaahaha GĄŚLA moze isc do pysznicy czy zaleszam ale GĘŚLA musi zostac z nasz stalowka i ja utrzymac w II lidze!!!!!!!

~bzyku | 2007-06-11 15:37

Palikan Lowicz
Warta Poznan
GKS Katowice
Kolejarz Stroze / Gornik Wieliczka (jajprawdopodobniej kolejarz)

najlepiej bylo by trafic na pelikan lub warte poznan
a moze pzpn wypieprzy wioski z II ligi i bedzie chcialo zostawic warte, katowice, Stalowke i wieliczke - zobaczymy

~lix | 2007-06-11 15:38

gęsla wyjeżdza do szkocji sprzątac bary i leje na takie zarobki jakie ma w stalowej

~kolo | 2007-06-11 16:47

wrzuccie link na jakies fotki z meczu

~frytkownic | 2007-06-11 17:32

do stalowka
Ale jak ma zamiar go utrzymać jak razi nieskutecznościa ostatnio nie strzela goli,a z tego ze do Zaleszan i do Pisznicy chodziło mi tylko dlatego żeby sie roztrzelał i wtedy wróci i bedzie grać w drugiej lidze, ino bo chyba napastnik jest od strzelania bramek a nie od picia wody na pustyni ?

~wow | 2007-06-11 17:41

i jeszcze mozemy trafic na Zydków :) przy ich zwyciestwie i jednoczesnych porazkach Wieliczki (z Sanokiem) i Kolejarza wskakują na II miejsce .

Ale to jest takie prawdopodobne jak to ze znow zawyje syrena ....

~ktoś | 2007-06-11 18:47

\"Z Cracovią na turniej do USA nie pojedzie natomiast Marek Baster, który nie wyklucza rozstania z klubem.\"

- do Stalówki go !! :)

~ZKS | 2007-06-11 18:53

To jest kibol :)
» LINK

~Lolek | 2007-06-11 19:21

Szacunek dla chłopaka za tą dziarke. Wiem, że nie jest ona nowa, ale trzeba też mieć coś co zmotywuje do zrobienia sobie takiej dziarki. To nie pierwsza taka kibica z Tarnobrzega. Pozdrawiam

~sprzedawczyk | 2007-06-11 19:49

marek baster juz raz opierdolil II lige w stalowce z grupa krakowska wiec niech szuka sobie cos innego

~koo--lo | 2007-06-11 20:13

marek baster był jednym z lepszych piłkarzy w stali jak spadali do 3 ligi wiec jak nie wiesz co piszesz to lepiej zamilcz bo widze ze nie jestes w temaccie pozdro BZC

~bb | 2007-06-11 20:40

» LINK monitoring działa!!!!!!!

~klaudia1 | 2007-06-11 22:19

Bardzo ładny mecz .. nie weszłysmy z K.... bo nas nie chccieli wpósćić dopiero nas wpóścili juz 3 minuty przez końca meceu .. eh .. ale my wiemy że bardoz ładnie byłoo .. pozdroo .. dla wszystkich .. BARDZO ŁADNE FLAGII !! II LIGA STAL !!

~sprzedawczyk | 2007-06-11 22:55

byl jednym z lepszych wiec do niego sie zglaszali zeby kupic jeszcze sobczak sobczynski i powroznik. jak masz jakas orientacje to powinienes wiedziec ze wczesniej juz mieli dogadane kluby baster np z cracovia ktora awansowala z III ligi

~balon | 2007-06-11 23:47

Panowie goraca prosba do wszystkich prawdziwych kibicow STALOWKI jedziemy w zajebistej liczbie na 1 mecz barazowy naszej druzyny[w czwartek bedzie wiadomo jaka ]na wyjezdzie i bez roznicy czy to bedzie poznan[warta]czy gks-a z katowic mamy byc wszedzie to napewno pomoze pilkarzom a pozniej u siebie zrobimy wielki show i extra doping ..URATUJMY Z PILKARZAMI 2 LIGE DLA NASZEGO MIASTA I PAMIETAJCIE OBECNOSC KAZDEGO Z NAS DOLOZY WIELKA CEGIELKE DO UPRAGNIONEGO SUKCESU..wiec krotko WSZYSCY JEDZIEMY..POZDRAWIAM I POKAZMY NA CO NAS STAC WYKOZYSTAJMY NASZ MOIM ZDANIEM DOBRY POTECJAL KTORY NIE DO KONCA JEST ROZWINIETYA MOZEMY TO ZMIENIC DUZA LICZBA..A WIEC stalowka on tour 2 liga musi byc ,2 liga musi byc opcji innej NIE MA...

~Kunktator | 2007-06-11 23:54

sprzedawczyk ma racje, Baster opierdalal co sie dalo z innymi kolesiami z grupy krakowskiej. a po sezonie wszescy spierdolili
pozdro

~Zdrajca | 2007-06-11 23:56

chcecie 2 lige to wpierdolcie Ozogowi najpierw zeby zametu nie sial. aaa, Adamusowi tez mozecie.
gnoje chca spadku

~bodi_zks | 2007-06-12 00:19

Baster opierdalal cos na cieplo ? Z kim ?

~fanatic | 2007-06-12 07:03

Stalowa Wola > Zarzuty o pobicie kibica
Zapadły decyzje w sprawie pobicia kibica na stadionie w Stalowej Woli, do którego doszło w kwietniu podczas spotkania piłkarzy drugoligowej Stali z Odrą Opole. Trzem osobom zostaną w środę postawione zarzuty.

Do zajść doszło na początku spotkania Stali z Odrą, gdy miejscowi „szalikowcy” rozwieszali flagi na okalającym boisko ogrodzeniu. Gdy jeden z kibiców zwrócił im uwagę, że flaga zasłania mu widok i zamierzał ją ściągnąć, chuligani przeskoczyli ogrodzenie i pobili go. Pilnujący bezpieczeństwa na stadionie ochroniarze interweniowali dopiero, gdy pobity kibic leżał już zakrwawiony, a sprawcy bezkarnie uciekli.

- Dzięki monitoringowi trafiła do nas kaseta z nagraniem tego incydentu - mówi Andrzej Walczyna, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli. - Ważne były też zeznania osoby pokrzywdzonej. Na tej podstawie trzem dorosłym osobom zostaną postawione zarzuty o pobicie, za co grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

~gul | 2007-06-12 09:08

gąśla dostał jużpropozycję od stali żydowskiej ...iwan ponoć też....znowu szykują ekipę - który to już raz-hahahahaha....kasy dają trzy razy więcej to i może skuszą gąśle..na żel starczy.

~?Karol? | 2007-06-12 09:12

kurwa podszedł i im zwrócił uwage...=/...huj że zaczął drzeć za flage i nawet nic nie powiedziałe ...no ale zdarza sie...
Pzdr

~frytkownic | 2007-06-12 09:26

Gąśla do Żydów ? Przecież tam ze swoją skutecznościa to wyleci po miesiącu, niech Gąśla sie rozwija piłkarsko tutaj w miescie, może isc ale niedaleko Stalowej Woli do a klasy zeby sie roztrzelał i wróci do Stalowej Woli i będzie strzelał gole wtedy, może przesadziłem z b klasą ale do obregówki czemu nie, nikomu jak mi nie zalezy na skuteczności Gąśli.

~stalowka | 2007-06-12 14:18

hahahahha frytkownic!!!Tobie zalezy zeby Gęśla poszedl do okregowki a nie zeby sie rozstrzel!!!Chlopie nie hodzi o rozstrzelanie sie ale z jakimi umiejetnosciami wyjdzie z tej A klasy!!!Z mniej niz ZEREM chodzi oto zeby chlopak sie rozwijal a nic cofal!!!Pozatym chcialbym zeby juz poszedl do innej druzyny bo szkoda mi chlopaka!!!Naprawde on razem z Iwanem sie tutaj marnuja!!!

A gesla nigdzie nie idzie szczegolnie do zydow!!!!!!!!!!

~myszak | 2007-06-12 22:07

I dobrze że nareszcie huloganie niebędą bezkarni!!pseudo kibice!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 46 700 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 358 razy
Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 13 233 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:3)
2016-04-24
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 3 601 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.04824