Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Premie dla "stalowców”!

Premie dla
 Piłkarze Stali Stalowa Wola mają swoje typy, na kogo chcieliby trafić w barażach o druga ligę.

- Nasi piłkarze zapewnili sobie udział w barażach o utrzymanie, może pomyślimy teraz o specjalnych "motywujących” premiach dla nich - mówi Marek Jarecki, dyrektor Stali Stalowa Wola. W "Stalówce” humory dopisują po wygranej z Lechią Gdańsk w ostatniej kolejce drugiej ligi.

Nasz zespół pokonał Lechię 2:1 (1:1), czym zapewnił sobie udział w barażach o drugą ligę. Co ciekawe, Stal na zaplecze ekstraklasy awansowała właśnie z baraży rok temu, pokonując w nich jako wicemistrz trzeciej ligi HEKO Czermno, wtedy drugoligowca. Teraz podopiecznych trenera Albina Mikulskiego czeka ponowny sprawdzian, a nasi piłkarze już zastanawiają się, na kogo najlepiej w barażach trafić. Choć sezon w trzeciej lidze jeszcze się nie zakończył i nie znamy wszystkich wicemistrzów trzeciej ligi - pewni tego miejsca są Warta Poznań i GKS Katowice, a bliskie Pelikan Łowicz i Kolejarz Stróże - to pierwsze typowania już są.

- Najlepszy byłby GKS Katowice - uważa Jakub Ławecki, obrońca Stali. - To znany zespół, na mecz na stadionie rywali przyszłoby pewnie 10 tysięcy kibiców, emocje i atmosfera będą zapewnione. A jeżeli trafimy na jakąś mniej znaną drużynę, to w barażach może być "kopanina” i brzydki futbol.

NAJGORSZE KATOWICE?
Zupełnie z kolegą z zespołu nie zgadza się pomocnik "Stalówki” Tadeusz Krawiec. - Najgorszy byłby GKS Katowice - uważa popularny Tadziu. - Lepiej trafić na kogoś słabszego, choćby Wartę Poznań. Wiadomo, że baraże to dwa mecze i w obu musimy dać z siebie maksimum. Zobaczymy, kogo los nam przydzieli.
Obu zawodników "pogodził” obrońca Jaromir Wieprzęć, który nie zastanawia się, kto byłby najlepszym rywalem.

- Najważniejsze, że zagramy w barażach - mówi "Jaro”. - Przed spotkaniem z Lechią nie byliśmy tego na sto procent pewni, bo nie wiadomo nigdy, co Polski Związek Piłki Nożnej może wymyślić. Dlatego dobrze się stało, że wygraliśmy z Lechią Gdańsk, choć nie było łatwo, na dodatek w pierwszej połowie ciągle wyła syrena, bo w bloku obok stadionu włączył się alarm. Dobrze, że w końcu ktoś to wyłączył (śmiech). A co do baraży, to obojętnie na kogo trafimy, musimy je wygrać.

RESZTKI PALIWA
Szkoda, że "Stalówce” przed najważniejszymi pojedynkami w sezonie, zaplanowanymi na 20 i 23 czerwca, nie brakuje kłopotów. Kontuzje leczą Marek Kusiak i Andrzej Kasiak, w pojedynku z Lechią urazy odnowiły się Markowi Drozdowi i Jaromirowi Wieprzęciowi. Dobrym ruchem trenera Mikulskiego było pozostawienie na ławce rezerwowych w meczu z Lechią innych podstawowych zawodników: Mieczysława Ożoga, Rafała Dopierały i Janusza Iwanickiego, którzy zagrożeni byli kartkami i mogliby nie wystąpić w barażach.

- Najważniejsze, żeby kontuzjowani zawodnicy się wyleczyli, bo zespół ciągnie w końcówce sezonu na "resztkach paliwa” - żartował dyrektor Stali Marek Jarecki. - Wygrana z Lechią powinna podbudować piłkarzy psychicznie. Zastanowimy się teraz, czy przed barażami nie zaproponować drużynie specjalnych premii za utrzymanie w drugiej lidze, bo piłkarzy warto dodatkowo zmobilizować w takiej chwili.

Komentarze (45)

~gul | 2007-06-12 09:49

a co na to kamil gąśla ..

~frytkownic | 2007-06-12 09:56

Gąśla pewnie mniej zmotywowany i będzie znów miał problemy z trafieniami do bramki ale zawsze jest szansa ze coś strzeli, ale Gąśla musi zacząc strzelać bramki bo co to z napastników nie można.Mam nadzieje że chociaż przypadkowo piłka odbije sie od Gąśli i wpadnie do bramki

~witek | 2007-06-12 09:57

jak Kamil to czyta to utwierdza się w przekonaniu, że lepiej iść do Rzeszowa....

~bobi | 2007-06-12 10:14

po chlopakach widac ze nikogo sie nie boja nawet katowic i o to chodzi. Druga liga musi byc!

~asd | 2007-06-12 10:14

jakie kurwy tu piszą,analfabety jebane,ile razy wbija sie im w ten kozi muzg ze nie Gąśla a chuje Gęśla .ciemniaki jedne.skond wiecie ze odchodzi,chyba napewno sam wam powiedzial

~kibic Stali | 2007-06-12 10:21

Ale czemu mają sie bać ? Gąśla pyknie hattricka i po sprawie.Nawet Katowice nie straszne.I jeszcze jedno.Nigdzie Gąśla nie odchodzi.Tympredzej do Żydow

~gul | 2007-06-12 10:22

gąśla jest gąśla i nie pierdol

~Kamil | 2007-06-12 12:26

~(S) | 2007-06-12 12:49

Cały Tarnobrzeg trzyma kciuki aby stalowa spadła do III ligi!

~..... | 2007-06-12 12:56

II liga musi byc !! wierze ze wygramy !! Stalowka nigdy nie spadnie !!!!!!!!!

~(S) | 2007-06-12 13:00

a pózniej do IV a skończy swój żywot w V lidze bo tam jest jej miejsce!!

KS Siarka Władcy Podkarpacia już za dwa sezony Orange Ekstraklasa!!

~(S) | 2007-06-12 13:20

Drużyna bez kibiców, bez stadionu to stalowa wola nie powinna grać wyżej niż V liga

~rower | 2007-06-12 13:23

Tarnobrzegowi gratulujemy stadionu i kibiców.

~frytkownic | 2007-06-12 13:23

do kibic Stali
Gąśla nigdzie nie odchodzi to fakt, ale przydało mu sie żeby sie roztrzelał,już jakby Stal zagrała mecz z jakąs druzyna z ogręgówka specjalnie dla Gąśli żeby sie roztrzelał bo póżniej może by trafiał leguralnie

~Stachu | 2007-06-12 13:50

nie \"Gąśla\" tylko Gęśla kurwa!!

~do (S) | 2007-06-12 13:52

Która liga ten Tarnobrzeg? No chyba kurwa IV liga, a za rok wypierdalać do V ligi lamusy!

~stw | 2007-06-12 13:54

Do (S) kurwa ty jestes popierdolony ze masakra... za lata orange ekstraklasa?? jak wy jestescie w 4 i tak pozostanie:)! pozdro...

~ZKS | 2007-06-12 13:58

» LINK

Kurwa i III liga , jebać PZPN, a dla drużyn które kupowały jeszcze może kurwa nagroda. Czułem że tak będzie. JEBAĆ PZPN i chorą polską piłkę! Zdenerwowałem się!
KURWA KUPOWAĆ MECZE I NIC! Najlepiej zamknąć to wszystko kurwa zaorać nie wiem co jeszcze!! Wiedziałem że listkolud coś wymyśli, w huja grają i już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
JESZCZE RAZ JEBAĆ PZPN!!!!!!!!
Przepraszam poniosło mnie :)

~555 | 2007-06-12 14:04

brak słów do nich ... Kamil ma na nazwisko GĘŚLA a nie kurwa GĄŚLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

~stal | 2007-06-12 14:19

hahahahha frytkownic!!!Tobie zalezy zeby Gęśla poszedl do okregowki a nie zeby sie rozstrzel!!!Chlopie nie hodzi o rozstrzelanie sie ale z jakimi umiejetnosciami wyjdzie z tej A klasy!!!Z mniej niz ZEREM chodzi oto zeby chlopak sie rozwijal a nic cofal!!!Pozatym chcialbym zeby juz poszedl do innej druzyny bo szkoda mi chlopaka!!!Naprawde on razem z Iwanem sie tutaj marnuja!!!

A gesla nigdzie nie idzie szczegolnie do zydow!!!!!!!!!!

~DO ZKS | 2007-06-12 14:23

Apropo tego artykułu....\"Więcej w Fakcie\" :D:D hehe

~zks | 2007-06-12 14:36

huj z faktem , a nie myślisz że tym listkoludom po łbie niechodzi żeby tak zrobić!

~goryl | 2007-06-12 14:42

wsioki z tarnobrzega gdzie macie stadion, na pastwisku no nie, to morda wiechcie

~ziombel | 2007-06-12 14:46

Marek Kusiak kończy dziś 33 lata. NAJLEPSZEGO!

~stalowiec | 2007-06-12 14:53

siara, siara, kurwa stara

~frytkownic | 2007-06-12 14:54

do stal
Mie nie zależy żeby poszedl do okregówki tylko chce mu pomuc bo sie zmarnuje jak będzie nie strzelał w tkaich sytuacjach, naprawde mi zależy bardzo na skuteczności Gąśli, podobnie mam nadizeje ze Stręciwilk sie roztrzela ale jemu nie trzeba treningu tylko Gąśli?

~kibic | 2007-06-12 14:57

Dlaczego niektórzy chcą żeby Gąśla i Iwan odeszli do innego klubu ? Myślisz jeden z drugim że by sobie poradizli w lepszym klubie?

~STAL | 2007-06-12 14:59

To jest kurwa nie możliwe, przeciez jakby odwolali, to nie chodzi tylko o nasz spadek czy janikowa... ale takze o kluby ktore awansowaly na OE czyli polonia i zaglebie ktore zajely 3 i 4 miejsce!!! Odwolania by te wszystkie kluby pokszywdzone pisaly, nie moga tak zrobic ... bo jeszcze wiekszy burdel zrobily niz jest, chociaz niewiem czy sie da wiekszy zrobic:| mniejsza o to, wtedy by sie wszystko poperdolilo calkiem... !! PZPN PZPN JEBAC JEBAC PZPN !!!

~STAL | 2007-06-12 14:59

sory za bledy ortograficzne ale sie spieszylem..

~STAL | 2007-06-12 15:01

I jeszcze jedno do tcyh kurwa pojebanych debili m.in. Frytkownic !!;/
piszcie kurwa normalnie, nie GĄŚLA ;/:| tylko GĘŚLA debile jebane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PZPN PZPN JEBAC JEBAC PZPN

~misiek | 2007-06-12 15:11

żeby nam się trafił pelikan albo kolejarz



2 liga musi by

~kibic | 2007-06-12 15:34

Lepiej ich kasa nie motywowac.Tam gdzie jest gadanie o premii idzie slabiej.Polska na MŚ,wisła w eliminacjach do LM...

~stalowka | 2007-06-12 15:35

Kurwa nie ma co sie przejmowac tym co pisze FAKT bo oni zawsze piszą głupoty

~... | 2007-06-12 15:41

Nie przejmujcie sie tym frajerem frytkownicem.
Gosc specjalnie tak pisze wiec olejcie jego komentarze i nie odpisucie na nie:)

~BZC | 2007-06-12 16:23

wlasnie chuj z nim!!!Jebaniec zazrosci a nie!!Chyba kazdy pilkarz chce zagrac w OE nawet sam wietecha sie wypowiadal!!I jesli gesla lub iwan pojda grac o klase wyzej to sie nie zdziwcie bo to jest naprawde duza szansa dla nich!!!A streciwilk toche techniki wiecej i tez odejdzie!!!Takie pieniadze jak sa w stalowej to w zadnym innym II ligowym klubie!!!POPROSTU JEST ICH BRAK!!!A ty frytkownic chuj z toba!!!I nie zal sie juz tak nad pilkarzami!!

~gul | 2007-06-12 16:48

a ja wam mówię że Gąśla w barażu ustrzeli hatrika

~pajace | 2007-06-12 17:16

Napewno gĄsla...

~maly | 2007-06-12 17:31

co za kurwa debile i matoły to jakieś popierdoleńce przekręcają nazwisko kamilowi.

~gul | 2007-06-12 17:36

ale czy napewno jestes pewny ze przekręcają,bo mi się wydaje ze jednak -Gąśla..

~duzy | 2007-06-12 17:38

ty mały nie podskakuj -Gąsla to Gąśla i chuj.

~flex | 2007-06-12 18:10

» LINK
taaa no super.

~stalowka | 2007-06-12 18:11

Imię Kamil
Nazwisko Gęśla
Kraj [Polska] Polska
Data urodzenia 1 maja 1986
Miejsce urodzenia Stalowa Wola
Wzrost / waga 183 cm / 72 kg
Obecny klub Stal Stalowa Wola
Wcześniej występował: UKS SMS Łódż
Fot: Stal Stalowa Wola
Pozycja: napastnik

Występy: 2005/06 2006/07

zdobytych bramek w obecnym sezonie: 6

~stal | 2007-06-12 18:13

W związku z trwającą procedurą odwoławczą klubów ukaranych degradacją za udział w aferze korupcyjnej, Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył nowe terminy meczów barażowych o prawo gry w drugiej lidze.

Pierwsze spotkania odbędą się 24 czerwca, a rewanże 27 czerwca. Na posiedzeniu zarządu PZPN 13 czerwca ma zostać powołany organ odwoławczy, który zajmie się sprawą zdegradowanych klubów.Losowanie par barażowych odbędzie się na posiedzeniu Wydziału Gier PZPN 21 czerwca (o godz. 18.00).

Pierwotnie mecze barażowe miały się odbyć 20 i 23 czerwca.


źródło: PAP

~alfinek | 2007-06-13 22:51

mam nadzieje ze macie duzy stadion bo z 5000 nas przyjedzie pozdro z katowic gieksiarz
ps. jak nas wylosujecie

~stalówka | 2007-06-13 23:01

O nasz stadion się nie martw,kiedyś mieściło się na nim 12 tys.ludzi,teraz po zamontowaniu krzesełek jest ok.7 tys miejsc,natomiast klatka dla was jest dość spora ,napewno ok.500 osób tam wejdzie.No ,ale nie sądzę ,żebyście przyjechali w takiej sile,choć było by ciekawie.Nas średnio na młynie jest ok. 3-4 stówek,ale myślę ,że w tym ważnym meczu będzie więcej,także będzie dobra atmosfera na trybunach.w TEJ CHWILI NIE WIEMY JESZCZE CZY MY BĘDZIEMY GRAĆ JESZCZE W TYCH BARAŻACH,bo jak wiadomo te szmaty z pzpn-u coś już kombinują,żeby ułaskawić skorumpowane kluby.PZPN,PZPN,JEBAĆ,JEBAĆ,PZPN!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 18 867 razy
STAL - Polonia Warszawa (1:0)
2006-08-12
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 21 947 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 064 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 9 357 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.0487