Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» PZPN przełożył mecze barażowe o prawo gry w 2. lidze

PZPN przełożył mecze barażowe o prawo gry w 2. lidze
W związku z trwającą procedurą odwoławczą klubów ukaranych degradacją za udział w aferze korupcyjnej, Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył nowe terminy meczów barażowych o prawo gry w drugiej lidze. Pierwsze spotkania odbędą się 24 czerwca, a rewanże 27 czerwca.

 Na posiedzeniu zarządu PZPN 13 czerwca ma zostać powołany organ odwoławczy, który zajmie się sprawą zdegradowanych klubów.

Losowanie par barażowych odbędzie się na posiedzeniu Wydziału Gier PZPN 21 czerwca (o godz. 18.00).

Pierwotnie mecze barażowe miały się odbyć 20 i 23 czerwca.

Komentarze (90)

~khaka | 2007-06-12 18:44

no to do dziela lesne ludki

~PawelSw | 2007-06-12 18:48

PZPN PZPN JEBAC JEBAC PZPN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!


Stal Stalowa Wola Władcy Podkarpacia !!!!

~WAR | 2007-06-12 19:11

STALOWKA BEDZIE GRAC Z GKS SEDZIA BEDZIE Z WARSZAWY I ZGADNIJCIE KOMU POMOZE JEBANYM KATOWICOM

~123 | 2007-06-12 19:19

dziwne jest ta sprawa.zamiast ustalic wszystko w czasie rozgrywek.teraz jak przypuscmy teoretycznie uwzglednia apelacje arki i lecznej to co z awansami zaglebia i polonii?od nowa rozpiska na baraze?to zaczna sie slazaki apelowac.i tak bez konca.jest wina,jest kara i po temacie.jeszcze powinno poleciec zaglebie lubin,sosnowiec i podbeskidzie.nie chca teraz afery mistrzowi krecic i zamiast skonczyc z tym tak jak bylo narazie w tym sezonie to jeszcze jakies kurwa dziwne zastanowienia i posiedzenia.

~buc | 2007-06-12 19:43

no i kurwa macie....jakby nie fujarczyk to by kurwa nic nie mieszali , dalej by kręcili ale by to jakoś szło,a teraz leśne kutasy sami nie wiedzą jak z tego wyjśc...no i jak ich nie jebać...

~wierny_kibic | 2007-06-12 19:51

A co na to wszystko Kamil Gąśla :)

~do wyżej | 2007-06-12 19:57

jajco

~sds | 2007-06-12 20:11

nikt nie zauważył że mecz rewanżowy w Stalowej odbędzie się 27 czerwca w ŚRODĘ. chyba lepiej byłoby grać na weekendzie a nie w środku tygodnia. ale widać pzpn(podobnie jak pzkosz) olewają kibiców i wisi im to czy będzie przychodziło dużo czy mało osób a jak wiadomo że niekażdy może iść w środę...

~mario | 2007-06-12 20:55

Stanie się zapewne to co niestety przewidywaliśmy,złagodzą kary wszystkich klubów zamieszanych w aferę,dadzą im -5 do -10 pkt. parę tysiaczków,a degradacji do niższych lig nie będzie.I w ten sposób przekręcą znów naszą Stalówkę i spadniemy automatycznie do 3 ligi.Nie dadzą nam nawet zagrać w barażach,bo z aktualnej tabeli polecą ostatnie 4 zespoły w tym Stal z 15 miejsca.Czułem ,że te hujasy z miodowej cos będą kręcić,ale jeżeli nie zrzucą kszo i polkowic klase niżej ,tak jak miało być, to będzie to największy wałek tych złodzieji z pzpn-u.Ostatnią nadzieją zostanie jeszcze minister Lipiec,który zapewne się na to nie zgodzi i pewnie znów wprowadzi kuratora do listkoludów,o ile oni wcześniej nie przeciągną Go na swoją stronę.Jednym słowem ZŁODZIEJSTWO SKUR...YŃSTWO!

~Daro | 2007-06-12 20:57

Ja sie tylko zastanawiam jak skorumpowany PZPN ma walczyc z korupcja :/

~... | 2007-06-12 21:02

Najgorsze jest to,ze znów nam zabraknie jednego małego punkciku,aby zająć jedno miejsce wyżej,a okazji do tego było wiele.Skoczyli by nam wtedy na pędzel,a tak musimy czekać ,co te ścierwa liskoludy wymyślą.

~stary | 2007-06-12 21:17

Ten mecz z Lechią tak jak wcześniej mówiłem ,był jednak meczem o życie,a nie o żadną pietruszkę, jak to pisały nawet gazety.Zorientowani wiedzą,że te dupki z pzpn-u zawsze coś namącą i tak może byc i tym razem.Nawt nasz trener nie był chyba do końca świadomy,że to byłtak ważny mecz,bo wypuścił rezerwowy skład,oszczędzając ich jak to mówił na baraże.Okazuję się ,że nawet tych baraży może nie być.Dobrze ,że wygrali i minęli jajnikowo, bo teraz przynajmniej mamy jakąś większą nadzieję na to ,że jednak się to skończy dla nas dobrze.Bo na to ,że zrzucą Łęczną do 3 ligi bym nawet nie liczył.Całe szczęście ,że zajmą miejsce jajnikowa ,a nie nasze.

~zks stal | 2007-06-12 21:24

Teraz zostało nam tylko mieć nadzieję,że podtrzymają kary dla polkowic i kszoków,czyli degradacja do 3 ligi.Bo Łęcznej raczej nie zdegradują do 3 ligi,tylko do 2 ligi.Teraz już wiadomo ,jak ważne zwycięstwo było z Lechią,bo przez to zamieniliśmy się miejscami z Unią,a Unia prawdopodobnie poleci do 3 ligi,kosztem Łęcznej.

~Tbg | 2007-06-12 21:35

Mam nadzieje ze kary dla tych klubów zostaną utrzymane, kluby które zawiniły powinne poniesc adekwatne kary nie jakieś ujemne puknty. Lecz spadek o min. 2 ligi nizej. Jak sie teraz popusci to korupcja może wrócic (choc pewnie teraz tez jest) ale juz nie w takim stopniu.
Powodzenia w barażach!

~stal | 2007-06-12 21:50

no to pojechane... kurwa

~bodi_zks | 2007-06-12 22:19

Wiedzialem ze PZPN zacznie cos kombinowac, jak cofna te kary to sie tylko skompromituja.Dlaczego Stalowka klub nieumoczony, klub grajacy czysto, klub krzywdzony przez sedizow na dodatek, ma teraz spadac do 3-ciej ligi? Gdyby nie sedziowie, Stal miala by przynajmniej 7 punktow wiecej.To nie jest druzyna taka slaba, jak wszyscy twierdza.Mecze z Lomza, z Kmita,z Odra,z Unia, wymieniac mozna w nieskonczonosc.Albo dyktowali karnego z kapelusza (patrz Odra) albo nie uznawali bramek prawidlowo zdobytych (patrz Lomza i Unia) albo nie gwizdal ewidentnych karnych dla nas (patrz Unia i ostatnio Lechia) No niestety to wybitnie pokazuje poziom polskiego sedziowania i ogolnie polskiej chorej korupcyjnie pilki.

~zks | 2007-06-12 22:28

To jest normalnie SKANDAL!! Liga się skończyła, teraz piłkarze muszą czekać do końca m-ca,aż łaskawe leśne dziadki coś pokombinują,jak tu ułaskawić skorumpowane kluby.Przygotowania do nowego sezonu rozpoczynają się z początkiem lipca,a tu żaden z grających baraże klubów nie wie na czym stoi.Przecież napewno muszą mieć jakieś urlopy po sezonie piłkarze, a gdzie transfery, gry kontrolne,a nowy sezon pod koniec lipca.Więc kiedy mają się zgrać ze sobą,już nie mówiąc ,że do końca m-ca nikt transferów nawt nie będzie przymierzał, bo i nie wiadomo w której lidze dany klub będzie grał.Jeden wielki mętlik,ale listkoludki namieszały,po prostu skandal!No tak ,ale jak Listek czuje się ojcem sukcesu ,jeżeli chodzi o EURO 2012,to teraz wydaje mu się ,że wiele może.Wolałbym ,żeby tych mistrzostw nie było w Polsce,a przez to ,żeby odsunęli tego szmaciarza od kierowania związkiem.Może wtedy nie było by korupcji na taką skalę jaka szerzy się teraz.Jak pzpn może ukarać kluby za korupcję, skoro sami są skorumpowani i mają dalej swoje układy!Precz ze złodziejami z pzpn-u!!!!!!!!!!!!

~wkurzony | 2007-06-12 22:37

I znów Nam te huje z miodowej ukradną 2 ligę,normalne złodzieje.Stoją po stronie skorumpowanych klubów z kasą,a biedne kluby ,ale czysto grające,mające nieraz pod górkę z winy sędziów ,chcą po prostu udupić.Nie pozwolimy tym hujom na to,pojedziemy do Warszawki i wywieziemy tego listka i kalkulatora na taczkach jak będzie trzeba!

~zks | 2007-06-12 23:12

same huje ,złodzieje i sprzedawczyki w tym pzpn zajebac tylko takich

~kibic | 2007-06-13 00:40

Kurwa MAĆ 27 to mam 2 zmiane!!!!!!!!!

~Racuch | 2007-06-13 00:46

Same osly w tym pzpn.

~Keke | 2007-06-13 01:12

Spokojnie teraz jest cisnienie na korupcje i za duze halo.Nie ulaskawia napewno KSZO i Polkowic.Te kluby leca do 3 ligi na bank.Jedynie co moga zrobic to Łeczna zdegradowac do 2 ligi a nie do 3 ale nas to nie interesuje.Baraze mamy bankowo...

~p1 | 2007-06-13 07:45

nie rozpaczajcie tak, zawsze szukacie kogos winnego, jak nie starsi piłkarze to pzpn, decyzja nie zapadła więc nie ma co panikować, swoją drogą jakby stalówka wygrała więcej meczy to nie byłoby problemu.. a teraz pozostaje wierzyć i kibicować;] narzekanie pozostawcie starym babciom

~jw27 | 2007-06-13 08:35

Stalowka zajeła 15 miejsce i powinna spaść automatycznie, ale dzięki aferom i degradacji nałożonymi na kluby przez nasz kochany pzpn jest szansa ze zagra w barażach. Ewidentnie coś kręcą zmieniając datę losowania. Oj będzie się jeszcze działo.

~bodi_zks | 2007-06-13 11:38

Gdyby nie sędziowie to Stalówka już by sie nie martwiła o swój los.Taka prawda.Pisałem już o tym, ale teraz PZPN szopke odstawia, z reszta to nie nowosc,mam tylko nadzieje ze wygra pilka nozna a nie korupcja.A 30 czerwca baraze, paranoja, znajac miodkoludow na tym sie nie skonczy, po 20-stym znow przeloza terminy barazy,beda przekladac, przekladac az do sierpnia, az w koncu cofna kary i wyjdzie wielki burdel, jeszcze wiekszy niz byl dotychczas.Brawa dla idiotow z miodowej.Robicie kolejny krok dla uzdrowienia polskiej pilki.

~zks | 2007-06-13 12:01

Już od rana w rmf-ie mówią o spotkaniu wydziału dyscypliny liskoludów, coś długo im to schodzi więc wyniki prac możemy mieć dopiero jutro. Cienko to widze znając tych ludzi obawiam się najgorszego, że zaczną wycofywać się z kar albo że kary będą symboliczne (minus pkt.).A my polecimy do III ligi.
JEBAĆ SĘDZIÓW CO NAS PRZEKRĘCILI!!!!!!!!!!!!!!!!
JEBAĆ LISTKOLUDÓW I GRZEGORZA L. (stal mielec)!!!!!!!!!!

~stach-kibic | 2007-06-13 12:38

Moim zdaniem, gdyby PZPN przekręcił Stalówkę ( i nie tylko, bo jeszcze inne kluby byłyby dotknięte ich niepodarnością i niekonsekwencją) to należałoby zrobić najazd na ul. Miodową aby wyrazić wdzięczność dla \"władz\" tego śmiesznego Związku - pokazać im, że kibic to nie chołota, jak się ogólnie uważa. Musiałoby się zjechać kilkaset osób( z różnych klubów), żeby to miało sens. Nie chodzi o akcje fizyczne, ale o manifestację niezadowolenia! Interesuję się piłką już ponad 30 lat ale czegoś takiego jeszcze nie było. Jaka piłka nożna w Polsce, taki Związek Piłkarskich Władz...

~zks | 2007-06-13 14:53

No i jest pasztet na stronie pzpn-u jest komunikat, że drużyny które się odwołaly (czyli wszystkie) dostaną tylko punkty ujemne i pozostają w lidze według osiągnietych wyników. Jedyny klub ukarany to Zawisza który nie podjął gry w II lidze.
Stal Stalowa Wola za miejsce 15 spada automatycznie do III ligi, a KSZO gra w barażach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JEBAĆ PZPN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JEDZIEMY DO WARSZAWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Stal | 2007-06-13 14:56

przykre ale prawdziwe nie mamy II ligi :(

~...... | 2007-06-13 15:02

Nie ma żadnego takiego komunikatu,sprawdzałem,także skończ gościu pieprzyć i nie siej fermentu.Decyzja ta będzie póżnym wieczorem lub nawet jutro rano i nie spodziewam się ,żeby ułaskawili nagle wszystkie kluby,bo narobili by sobie niezłej obory,a minister Lipiec napewno by tego nie wytrzymał i wprowadził by pewnie zaraz kuratora.Aprzecież te stare komuchy boją się o swoje ciepłe posadki.

~mastif | 2007-06-13 15:12

to przecież jawny wałek i czekanie na uziemienie klubów które nie pasuja bandzie z pzpn-u

~zks | 2007-06-13 15:12

Niestety Kamil Gęśla opuszcza nasz klub i podpisze kontrakt z Bełchatowem.Moze zobaczymy Go już niebawem na europejskich salonach.Info na stronce 90 min.

~do zks | 2007-06-13 15:17

po kiego grzyba piszesz \"niestety Kamil G. opuszcza nasz klub\" jak jeszcze nie opuszcza tylko rozważa propozycje, a czy pójdzie czy nie to sie okaze na dniach, ale koles z ciebie ;/

~BARAŻE | 2007-06-13 15:19

Jebać pojebany pzpn kszo niech spada do 3 ligi a nie kurwa Stalówka
2liga musi byc
Zeby byly te baraze i musimy je wygrac
Zawsze stobom kochana Stalówko

~misiek | 2007-06-13 16:05

Kamil Gęśla, 20-letni napastnik Stali Stalowa Wola jest bliski podpisania kontraktu z GKS-em Bełchatów.

Wychowanek klubu ze Stalowej Woli 1 lipca ponownie zostanie graczem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi im. Kazimierza Górskiego. W Stalowej Woli grał tylko na zasadzie wypożyczenia od momentu ukończenia szkoły.

Śladami Matusiaka

Od kilku lat bardzo dobrze układa się współpraca SMS Łódź z klubem z Bełchatowa, której wielkim orędownikiem jest Janusz Matusiak (ojciec Radosława), a jednocześnie jeden z prezesów łódzkiej szkoły.

To za jego pośrednictwem na szersze wody wypłynął syn Radosław, a następnie tacy gracze jak: Paweł Golański, Łukasz Madej, Przemysław Kaźmierczak, Rafał Grzelak, czy ostatnio Dawid Nowak, który w Bełchatowie strzelał bramki, jak na zawołanie i był objawieniem ostatniego sezonu w Orange Ekstraklasie. Dlatego przed Gęślą pojawiła się niepowtarzalna szansa pójścia drogą starszych kolegów, którzy w większości są podstawowymi graczami w swoich zespołach.

Decyzja na dniach

- Ze wszystkimi miałem okazję spotkać się nie tak dawno podczas jubileuszu dziesięciolecia szkoły - mówi Gęśla - Za pośrednictwem mojego menedżera, otrzymałem konkretną ofertę z Bełchatowa, którą rozważam, a innych propozycji na razie nie ma. Wszystko rozstrzygnie się w najbliższych dniach.

Jego przejście do drużyny Oresta Lenczyka pilotuje znany w naszym regionie trener, Jan Złomańczuk (prowadził m.in. Siarkę Tarnobrzeg), który w klubie jest z jednym z dyrektorów sportowych odpowiedzialnym za pracę z grupami młodzieżowymi. Gęśla przebywał wiosną w Bełchatowie na testach oraz przeszedł badania lekarskie u znanego fizjologa sportowego, dr Jerzego Wielkoszyńskiego w Zabrzu.

~gul | 2007-06-13 16:40

no to Gąśli juz nie ma , bedzie ławe grzal ale kase bedzie o niebo lepszą kosil ....kazdy by tak zrobił..

~gul | 2007-06-13 16:41

a nam zostanie mnietek i spółka..

~... | 2007-06-13 16:45

Trudno - tam z zakonczy na lawie swa bidna kariere tak jak wielu mu podobnych.

~t. | 2007-06-13 17:04

nie placzcie bo moze bedzie tak ze Belchatow go kupi i do nas wypozyczy o ile wogule kupi :)

~fan | 2007-06-13 17:30

kasy to on nie potrzebuje bo zle nie zyje sobie ! jak odejdzie to tylko dlatego ze bedfzie chcail sie rozwijac ! a nie brac wieksza kase !

~powodzenia | 2007-06-13 17:42

hohoho kasiory rzeczywiscie mu nie brak!!!Ostatnio jade z kumplemi przez pysznice czy jak to sie zwie a tam mi pokazuja \"chatke\" gesli!!Takze dla kasy to on raczej tam nie idzie!!!A matsiak dlaczego poszedl do palermo???Takze aby sie rozwijac!!!Pzatym kady pilkrza zaczyna na lawce!!!Matusiak tez siedzi kiedys bedzie gral!!!Zurawski to samo na lawce zaczynal!!!A boruc?? niedawno nie bylo dla niego miejsca a teraz w reprezentacji gra i w glasgow, albo piechniak kiedys tez gral w stali a teraz?? jeszcez niedawno takze siedzial na lawece pozneij chodz ma juz troche lat gra w I skladnie a od niedawna w kadrze powolany przez Leo !!!!!Taka prawda na poczatku napewno nie zacznie grac w I skladnie ale kiedys przyjdzie na niego czas i pokaze na co go stac!!!A wy powinniscie sie cieszyc ze pilkarz z waszego zespolu moze grac gdzies dalej a zarazem sie nie cieszyc ze odchodzi od stalowki!!!(jeszcze niewiadomo ale jest propozycja)

Powodzenia Kamil z nowym zespolem!!

~powodzenia | 2007-06-13 17:45

sory za bledy ale sie spiesze!!;p

~sadsadsa | 2007-06-13 17:54

~?Karol? | 2007-06-13 18:09

Kamil nie zostawiaj nas!!!!
nawet jeśli odejdziesz...Powodzenia...
Jestteś świetnym piłkarzem i wróze Ci świetlaną przyszłość...
Niedługo bedziemy dumni że grałeś u nas
Ma ktoś relacje rakowa?

~do \"gul\" | 2007-06-13 19:18

Ej chlopie Ty jakis upośledzony jestes? nie znasz nazwisk piłkarzy ze swojego ukochanego klubu?

Szacunek dla tych kibicow ktorzy znaja chociazby nazwiska graczy/... Pozdrawiam a Ty gul naucz się, że Kamil ma na nazwisko Gęśla a nie Gąśla...

~1234567 | 2007-06-13 19:23

PZPN PZPN JEBAC JEBAC PZPN !!! huje zawsze musza cos spierdolic !! II LIGA MUSI BYC !! JEBAC TABELE STALOWKA ZAWSZE NA CZELE !!!

~do ?Karol? | 2007-06-13 19:23

Raków Częstochowa - GKS Jastrzębie
0:2 (0:1)

13 Czerwiec 2007, 17 : 00

Bramki:
goal0:1 Robert Żbikowski \'2
goal0:2 Robert Żbikowski \'75


Nie stety ale Raków przegrywa :/

~zks | 2007-06-13 20:40

» LINK

Ale jaja sobie robia 21 czerwca decyzja w sprawie korupcji, a 23 baraze albo nie !

~gul | 2007-06-13 21:34

przestańcie już o tym Gąśli bo bo chłopak już z pól roku gola nie strzelił...ale liczę że w barażach ustrzeli hatrika , a jak nie to do olszowca go najpierw dać , tam się może rozstrzela.

~wp | 2007-06-13 21:46

jedno jest pewne awansujemy jeszcze o jedna pozycje wyzej bo podbeskidziu maja odebrac 6 pkt
\"\"\"\"W aferze korupcyjnej ukarane zostały Arka Gdynia (degradacja do drugiej ligi), Górnik Łęczna (degradacja do trzeciej ligi), Górnik Polkowice (degradacja do trzeciej ligi), KSZO Ostrowiec (degradacja do trzeciej ligi) oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała (6 ujemnych punktów). Karę zaakceptowało jedynie Podbeskidzie - pozostałe odwołały się od decyzji WD PZPN.\"\"\"\" zrodlo- » LINK

wiec nawet jak nie zdegraduja kszo i polkowic do III ligi my i tak mamy baraze.
A co do kamila to on tam pojdzie i bedzie grzal lawe. Zreszta jezeli ma zostac w stali i dalej bramek nie strzelac to jest nam nie potrzebny taki napastnik kase bierze a goli nie strzela. lepiej ta kase zainwestowac w jakiegos bramkostrzelnego napastnika.

~.. | 2007-06-13 21:50

Kara polegająca na odebraniu Podbeskidziu -6pkt.,obowiązuje niestety na początku przyszłego sezonu.Podbeskidzie po prostu zacznie rozgrywkinie z zerowym kontem jak wszystkie kluby ,tylko z -6pkt.Także nie wprowadzaj nikogo w błąd.

~do wp | 2007-06-13 21:51

Podbeskidzie zacznie przyszly sezon w 2 lidze z -6 pkt, a nie teraz

~wp | 2007-06-13 21:52

a to sorry myslalem ze jeszcze teraz

~qrwa | 2007-06-13 22:03

stalówka nie spada - tylko leci

~frytkownic | 2007-06-13 22:56

No to w Bełchatowie Gąśla długo nie pogra.Z taką skutecznościa.Będzie mi go brakowało, ale ja tez wierze zę Gąśla ustrzeli hattrricka w barażach, bo Olszowiec czeka ? A może sie doczeka ? i poczeka i naczeka i wieczko od ogórków kiszonych

~do wyzej | 2007-06-13 23:00

ładny z ciebie burak , Brak słów ! dla mnie jestes frejer jakich mało !

~yyy | 2007-06-13 23:47

To bylo pewnie ze tan nasz PzPn cos wykreci oni sami sie kreca i niewiedza co maja robic cofnac kary czy ich nie cofac .. jak niecofna to luzik stalowka gra w barazach i jest duza mozliwosc utrzymania sie w II Lidze, jak cofna kary to stalowka Leci do III Ligi chodze na mecze stalowki ale z gra w niektorych meczach to az zal ze oni graja w II Lidze trzeba bylo zdobyc pare punkcikow wiecej a nie zlewac mecze co do niektorych grajkow sie to tyczy i niebylo by teraz gdybania czy Stal Leci czy nieleci awiec Panowie Bez Jarania sie i Durnego wypisywania ze lecimy czy tez nielecimy poczekajcie cierpliwie jeszcze tydzien i sie wszystko roztrzygnie ...

~Racuch | 2007-06-14 02:50

Ja na miejscu PZPN bym zrobil tak:Oglosil Amnestie.1liga,18druzyn..2liga,18 druzyn..Pozdrawiam

~Racuch | 2007-06-14 03:00

Ja na miejscu PZPN bym zrobil tak:1..Oglosil Amnestie.2..1liga,18druzyn.Jest 16,-2 spadek,+4 awans z 2ligi.3..2liga,18 druzyn.Jest 18,spadek Miedz i Zawisza=16,awans do 1 ligi 4 druzyn=12,+2 druzyny z 1 ligi=14,+4 mistrzow 3 ligi=18.Zespoly z miejsc:13,14,15,16 baraze z wicemistrzami3 ligi,lub nie rozgrywal bym barazy w tym sezonie.Pozdrawiam

~assa | 2007-06-14 06:55

» LINK - do Stalówki Go

~ktos | 2007-06-14 09:48

Gęśla w Stalówce zarabia grosze ok 1800 na ręke więc raczej mu się nie przelewa. A dom w Pysznicy nie jest jego tylko jego starych a chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie chce całe życie mieszkać u starych. W Bełchatowie na 100% bedzi grzał ławę ale kasa lepsza. Zresztą zawsze moze go wypozyczyc do innego klubu>

~kibic Stali | 2007-06-14 11:08

Zobaczycie że Gąśla będzie grzał ławe.Mógł zostać tutaj i grać w drugiej lidze a nie iśc do 1-szej gdzie jeszcze za wysokie progi.Natomiast przychylam się do opinii że mozną gdzieś Gąśle wypozyczyc, ale wypożyczyc do niższej klasy np do Niska.Ograłby się i poprawił zacięte celowniki.Wypożyczyć na pół roku.I wtedy by wrócił do Stali, ale z Gąśli by był rozgrywający ale jak chce być napastnikiem to jego woli

~ZKS | 2007-06-14 11:44

Gąśla prezentował słabą formę w tej rundzie, papiery ma na ger ale czy poradzi sobie w bełchatowie czas pokaże. Na chwilę obecną Gąśla powinien pozostać w Stali i zobaczymy może Mikulski sprowadzi jakiś dobrych pomocników, którzy nagrywali by mu dobre piłki bo jak można zuważyć to my gramy bez drugiej lini.
STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!!!!!

~znawca | 2007-06-14 12:33

Już Radawiec chciał robić karierę w Zabrzu, i co? Posiedział pół roku na ławie, trafił do Rzeszowa, a teraz...? Słuch o nim zaginął. Przy całym szacunku do umiejętności Kamila, ale Bełchatów to trochę za wysokie progi. Jeszcze nie teraz. Brakuje mu doświadczenia, cwaniactwa i ogrania na boiskach, aby konkurować z napastnikami Bełchatowa, a myślę, że GKS przy takim budżecie jeszcze kogoś ściągnie i to nie jakiegoś drugiego Gęślę, tylko kogoś z wyższej pułki i wtedy to już w ogóle Kamil się przyklei do ławki. Życzę mu jednak jak najlepiej

~gyg | 2007-06-14 12:41

gesla odchodzi pewne info!!!!!

~stalowka | 2007-06-14 12:58

Reprezentanci Polski z SMS w Bełchatowie
Czterech wychowanków łódzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego nieodpłatnie przeszło do drużyny wicemistrza Polski GKS-u Bełchatów. Wszyscy są reprezentantami Polski w swoich kategoriach wiekowych i mają wielką przyszłość przed sobą.
23-letni obrońca Wojciech Wolański oraz 19-letni środkowy pomocnik Mateusz Cetnarski zostaną włączeni do pierwszoligowej kadry bełchatowskiej drużyny i są przymierzani do gry w ekstraklasie. Dwóch 20-letnich zawodników: defensywny pomocnik Jakub Feter i napastnik Paweł Adamiec wzmocnią drużynę Bełchatowa, biorącą udział w młodzieżowej ekstraklasie.
Jestem przekonany o nietuzinkowych umiejętnościach piłkarskich tych zawodników - mówi dyrektor UKS SMS Łódź Janusz Matusiak.
- Wszyscy będą wartościowymi pierwszoligowcami.
SMS i GKS wzorowo współpracują już od dawna. Na kanwie tej współpracy eskplodowały w Bełchatowie talenty Dawida Nowaka i Marcina Kowalczyka. Polityka kadrowa klubu z Bełchatowa przypomina współpracę Ajaksu Amsterdam ze szkółkami piłkarskimi ze stolicy Holandii.
- Czterech przekazanych do Bełchatowa naszych piłkarzy ma podpisane profesjonalne, ale także motywacyjne kontrakty - dodaje Janusz Matusiak.
- Po rundzie jesiennej wszystkie umowy będą renegocjowane albo w górę, albo w dół. Uzależnione jest to od postawy młodych piłkarzy na boisku. Jest to uczciwe postawienie sprawy przez prezesa GKS-u Jerzego Ożoga.
Łódzka szkoła przekazała piłkarzy nieodpłatnie, ale w myśl umowy, w przypadku transferu zawodnika do innego klubu, SMS i GKS dzielą się zyskami. Dziwne, że inne kluby nie biorą przykładu z drużyny
wicemistrza Polski i nie rozpoczynają współpracy ze szkołą, która wychowała reprezentantów Polski Radosława Matusiaka, Rafała Grzelaka, Pawła Golańskiego, Łukasza Madeja, Przemysława Kaźmierczaka oraz przyszłych kadrowiczów: Dawida Nowaka i Marcina Kowalczyka.

~stalowka cd2 | 2007-06-14 12:58

/no to jak oni już są zobaczycie jeszcze gesla zagra w barazach i odejdzie gadalem z typem i mowil ze na 99% gesla idzie tam. A Mikulski ma sprowadzic paru na testy. Miedzy innymi Michał Janicki z niemiec. I paru doswiadczonych. bo jak sie wypowiadal to 7 chce wyjebac ze stali. zobaczycie jak sie utrzymamy jaka bedzie zajebista druzynka a gesla da sie zastąpić

~Pan_Klelks | 2007-06-14 14:19

Pelikan Lowicz
Warta Poznan (jeszcze 1 mecz do rozegrania z druzyna ktora zostala zdegradowana)
GKS Katowice
Kolejarz Stroze (ostatnia kolejke gra z Motorem i watpie zeby wygrali, Gornik Wieliczka ze Stala Sanok ktora jest juz w IV lidze, przy remisie Strozy i wygranej Wieliczki Stroze maja baraze)

Z JEDNA Z TYCH DRUZYN MOZEMY GRAC W BARAZACH.
WARTO JUZ MYSLEC O TRANSPORTACH DO MECZU WYJAZDOWEGO KTORY ODBEDZIE SIE 24 CZERWCA !!!!!!!!!!!! PRZEKAZAC WSZYSTKIM OSOBOM NA OSIEDLU O WYJEZDZIE, NIECH KRECA KASE ITD.

~do wyzej | 2007-06-14 14:22

Wiec jak baraze sa pewne ?

~ehhh | 2007-06-14 14:30

do Pan_Klelks do wpisu powyżej ..........nareszcie jakis normalny treżwo patrzący wpis ...... jedziemy dopingowac naszą Stalówkę !!!!!

~GKS | 2007-06-14 17:27

» LINK

Jo myślo że zagromo razem w barażu i wos pokonomy!
Wiwat GKS&Banik

~ce | 2007-06-14 17:50

Widocznie myślenie nie jest twoją najmocniejszą stroną.

~PP. | 2007-06-14 18:17

~PrB! | 2007-06-14 19:36

JEBAĆ JEBAĆ PZPN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chuj wam wszystkim w dupe pedalyy !!!! korupcja byla jest i bedzie !!!!

~GKS | 2007-06-14 22:36

Jo nie myślo ja to wim że wos pokonamy! Chociaż jedyno druzona któro można grać w barażoch inne to jakieś inne!!
GKS&BANIK BRACI SIĘ NIE TRACI!

» LINK

~jopek | 2007-06-15 00:02

pojawił sie inwestor chętny na tereny stadionu i okolicy, chce tam wybudowac tor f1 a mnietek i gęsla(wybitnie wiejskie nazwisko) maja robic za dymaczy opon. hej stal dla kumatych oczywiscie

~... | 2007-06-15 00:18

do jopek:
prawdziwy z ciebie jopek-pajac!!

~fan | 2007-06-15 04:03

sluchajcie mam 30 pare lat jestem ze stalowej woli jezdzilem na mecze wyjazdowe itd... ale oprucz stalowki uwielbiam jeden klub czy to jest normalne?
niewiem ale wiem ze zarz , wszyscy , bzc albo kumaci beda pomnie jezdzic , jest tak stalowka jest moim zyciem mialem jako niewielu 300 wyjazdow zaliczone ale bardzo lubie lecza poznan mieszkam za granica i mam zamiar wracac do polski ale nie do stalowej woli chce kupicmieszkanie w poznaniu i che wiedziec czy te cale BZC,CUMACI to zrozumieja?

~p1 | 2007-06-15 06:31

do fana, a co Cie obchodzi co oni pomyślą?

~ja | 2007-06-15 07:57

ej fan dymaj sie czarnuchu

~do fan | 2007-06-15 08:58

nie masz większych problemów...ja też oprócz stalówki to siarke miłuję.

~do fan | 2007-06-15 09:54

Do fana masz ponad 300 wyjazdow i masz 30 lat no ciekawe jak w tym sezonie na wyjazdach bylismy z 15 razy i to byl jeden z najlepszych sezonow od dawna w 3 lidze bylo 6-7 wyjazdow w sezonie to od 5 rokujezdzisz na wyjazdy czy jak

~bodi_zks | 2007-06-15 10:35

fan to Gula-Gula.Postrach wszstkich kibicow.

~frytkownic | 2007-06-15 13:30

Nikomu nie zależy na skuteczności Gąśli tak jak mi.Gąśla to muj przyjaciel

~misiek | 2007-06-15 14:21

miom zdaniem kamil zrobił żle będzie tak jak z radawcem

~flap | 2007-06-15 16:30

Siema , kamil dobrze zrobil ze poszedl do belchatowa to jest pierwsza liga wiadomo ze byscie woleli zeby zostal ale dla niego bedzie lepiej dziekujemy mu za te bramki ktore strzelil ,
! a wlasnie mam pytanie Co sie dzieje z Mlodym Myszka debiutowal w 2 lidze pozniej gdzies tam an kadre pojechal a teraz wogole nie widze go na treningach ? moze przeszedl do ajkies 3 ligi albo do mlodej ekstraklasy ?

~Kamil | 2007-06-15 16:38

Myszka na kadrze zlamal noge.

~gul | 2007-06-15 17:40

Gąśla w bełchatowie będzie piłki podawał

~;) | 2007-06-15 23:39

MYSZKA łapke złamał!!! :( życzymy powrotu do zdrowia

~nico | 2007-06-16 11:16

Szkoda myszy ! wracaj szybko

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 9 286 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 214 112 razy
ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 1 865 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 803 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04534