Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Uważam, że wszystkie decyzje powinny być podjęte bardzo szybko - ro...

Uważam, że wszystkie decyzje powinny być podjęte bardzo szybko - rozmowa z Albinem Mikulskim, trenerem Stali Stalowa Wola.
20. i 23. czerwca miały odbyć się baraże o drugą ligę. Decyzją PZPN-u terminy zostały przesunięte na 24. i 27. czerwca. Zespołom drugoligowym nie jest to na rękę, gdyż znacznie zmienia to plan przygotowań. Swoimi spostrzeżeniami na temat ostatnich wydarzeń podzielił się z nami Albin Mikulski - trener Stali Stalowa Wola.

Co Pan sądzi o decyzji PZPN w sprawie przełożenia meczów barażowych?
- A gdzie to będzie podawane? (śmiech) Co ja sadzę? Uważam, że wszystkie decyzje powinny być podjęte bardzo szybko. Dlaczego? Dlatego, że są jakieś mikro cykle.

No tak. Wobec tego, co się zmieni w planie przygotowań?
- Mieliśmy nastawione przygotowania pod kątem 20. i 23. czerwca. Teraz właściwie ten mikro cykl trzeba zmieniać. Trzeba praktycznie dostosowywać się do terminów PZPN. Na pewno jest to utrudnieniem dla drużyn, przede wszystkim dla tych, które będą miały baraże. Te zespoły nie będą miały urlopów. Baraże powodują, że okres treningu jest wydłużony, zmniejsza się okres roztrenowania, dania wolnego piłkarzom. Poprzez to nie będzie za wiele czasu do przygotowania zespołu do następnej rundy. Powinno to być trochę wcześniej już załatwione, czyli trzecie ligi powinny kończyć wcześniej rozgrywki, w jednym terminie. Nie może być mowy, że jedna drużyna kończy wcześniej, a druga później. Powinno to być tak ustalone, że wszystkie razem kończą i w tydzień po rozgrywkach są baraże i wszyscy udają się na urlopy. To by miało sens. Uważam, że tutaj powinno być takie szybkie działanie.

A jak zareagowali na to zawodnicy?
- No na pewno się trochę zmartwili, dlatego że im później gramy baraże, tym mniej mają wolnego. Każdy zawodnik, tak jak i człowiek potrzebuje parę chwil oddechu. Każdy ma rodzinę, każdy chce gdzieś wyjechać na wczasy, odpocząć minimum tydzień. A tak to wszystko blokuje. Praktycznie nie powinienem robić wolnego. Ale wiem, że zawodnicy są przemęczeni, że wiele jest kontuzji. Zespół musi trochę dojść do siebie. I gdybyśmy mieli takie dwa tygodnie urlopu to zrobiłoby to wiele pozytywnego. W tym układzie będziemy mieli tylko chwileczkę wolnego i gramy. Na pewno ten tydzień będzie o wiele weselszy i przyjemniejszy, jeżeli utrzymamy się w lidze.

Przewiduje Pan jakiś mecz kontrolny przed barażami?
- Nie. Miałem sprawdzać różnych zawodników, ale uważam że to nie ma sensu. Zrobię to w czasie przygotowania zespołu do następnej rundy. Będę zapraszał na treningi, będziemy mieli różne gry ze sobą. Także tych wszystkich zawodników, których gdzieś tam wypożyczyliśmy po trzecich, czwartych ligach będę chciał mieć ich z powrotem. Paru piłkarzy młodego pokolenia będzie również sprawdzanych. Nie ukrywam, że szanse w przyszłym sezonie będą mieli praktycznie ci zawodnicy, którzy są. Bo widzę, że potencjał w tych graczy jest bardzo wielki, tylko że nie wierzą, że mają go w sobie. Choćby wziąć mecze z dobrymi przeciwnikami, z którymi graliśmy. Czy to z Polonią na wyjeździe, czy Zagłębiem Sosnowiec, czy Ruchem Chorzów, czy Lechią Gdańsk. Są to zespoły ligowe jakby nie było, a my z nimi uzyskaliśmy dobre wyniki. To jest budujące, że wielu zawodników, którzy są już wiekowi pokazało, że w piłkę potrafią grać. Tak jak Tadek Krawiec w ostatnim meczu, czy nawet zawodnicy z ławki, którzy wchodzą i też sobie nieźle radzą. Nie ukrywam, że chciałbym dać większości tutaj szansę.

A jakich piłkarzy będzie Pan potrzebował w nowym sezonie?
- Nie ukrywam, że potrzebnych jest nam co najmniej dwóch ludzi, którzy podnieśli by drużynę wyżej. Potrzebny będzie jakiś napastnik z prawdziwego zdarzenia, środkowy pomocnik. Bo jeżeli odejdzie ktoś, a wydaje mi się, że odejdzie najprawdopodobniej Kamil Gęśla to na jego miejsce trzeba będzie znaleźć napastnika. Nie ukrywam, że Mietek Ożóg też ma już swój wiek i powoli trzeba też będzie szukać zawodnika na jego miejsce. Są to takie dwie pozycje, które trzeba będzie uzupełnić. Poza tym trzeba grać tym co jest. Dopóki będzie sytuacja finansowa w klubie i budżet taki jaki mamy, to trzeba będzie się dostosować. Jeśli budżet będzie zmieniony oraz staną się różne inne rzeczy, to będzie więcej pieniędzy i będzie można myśleć o wzmocnieniu jeszcze. Na razie trzeba się poruszać w ramach tego co mamy. Uważam, że mamy naprawdę ciekawy zespół. Ci chłopcy muszą dobrze przepracować ten okres przygotowawczy. To po pierwsze, a po drugie muszą uwierzyć w swoje umiejętności i nie mogą popełniać tak prostych błędów jakie popełniali w niektórych meczach. Życzyłbym sobie, żeby wreszcie sędziowie byli normalni. Ograbili nas już z punktów poważnie w kilku meczach i nie musielibyśmy grać w barażach. Nie musielibyśmy myśleć teraz jakie będą decyzje piłkarskie. Oszukani zostaliśmy bardzo poważnie o czym głośno mówię i co moi piłkarze mogą potwierdzić. Szkoda, że tak się stało, ponieważ mielibyśmy teraz ponad 40 punktów i bylibyśmy spokojni.

Nie boi się Pan, że w barażach sędziowie mogą sprzyjać rywalom?
- Na pewno coś zrobimy w tym kierunku. Będziemy rozmawiali z PZPN, będziemy chcieli, żeby było co najmniej dwóch kwalifikatorów na takich meczach. W tym kierunku będziemy działali, bo już rozmawiałem na ten temat. Chcemy, żeby sędziowie byli normalni. Sądzę, że zarząd podejmie działania i z tej strony będziemy chronieni. Uważam, że piłkarsko jesteśmy lepsi od każdego trzecioligowego zespołu. Jeżeli chodzi o poziom sportowy nie obawiam się absolutnie niczego. Życzyłbym sobie, aby był to normalny, widowiskowy mecz.

Na kogo nie chciałby Pan trafić ?
- Jest to dla mnie obojętne. Ja mam zespół drugoligowy i to nasi rywale powinni się martwić jak nas rozpracować, jaka taktykę na nas ułożyć. My nie będziemy się przejmowali, czy to będzie GKS, czy Warta, czy Stróże, czy Pelikan. Musimy wiedzieć, że jesteśmy zespołem drugoligowym, dobrym zespołem drugoligowym oraz musimy powalczyć na miarę swoich możliwości i to powinno wystarczyć, aby zapewnić sobie miejsce w drugiej lidze. Przecież nie będę dywagował, czy to Stróże, czy GKS, prawda? My musimy grać, będziemy przygotowani na każdy wariant taktyczny. Uważam, że w tym kierunku idziemy. Chciałbym, żeby wszyscy byli zdrowi, z czym na razie mam duże problemy.

No właśnie. Jak wyglądają sprawy kadrowe przed barażami?
- Mamy bardzo duży mankament w postaci kontuzji. Do zdrowia dochodzi już Kasiak, Kusiak zaczął już dziś trenować, jednak nie wiem czy dojdzie na mecz. Marek Drozd wypadł całkowicie, ma złamany nos, nie trenuje. Jarek Wieprzęć też jest kontuzjowany, Wietecha to samo. Cały trzon zespołu. Ci najlepsi piłkarze leczą kontuzje. Nie ukrywam, że był to ciężki sezon, odbił się na zdrowiu zawodników. Teraz powinniśmy leczyć wszystkie kontuzje na wczasach, a musimy robić coś innego. To też będzie trudne, aby utrzymać formę. Jeszcze wszystko się zmieniło, ja planuję, aby forma trafiła w odpowiednim momencie, a tu muszę wszystko zmieniać. Jest bardzo ciężko trenować i utrzymać na dobrym poziomie drużynę.

Czy nie uważa Pan, że PZPN swoimi ostatnimi decyzjami trochę się ośmiesza?
- Ja już mam dosyć wizyt na Wydziale Dyscypliny. Jaki ja mam stosunek do PZPN - u już powiedziałem parę razy. Wierzę, że PZPN zachowa się bardzo godnie i utrzyma w mocy to, co wcześniej postanowili i wtedy PZPN będzie wielki dla wszystkich w całej Polsce – tak proszę napisać.

Zostanie Pan po zakończeniu sezonu w Stalowej Woli?
- Ja na razie nic o tym nie mówię o pozostaniu, o pracy dalszej. Mam zadanie do wykonania. Mam utrzymać ten zespół, a potem dopiero zobaczymy. Teraz koncentruję się na utrzymaniu drużyny, a nic innego poza tym mnie nie interesuje. Dosłownie nic.

Dziękujemy za rozmowę.
- Również dziękuję.

Komentarze (75)

~mlody | 2007-06-15 16:02

Stalowka 2 liga 2 liga ZKS !!!!!!!!!!

~gul | 2007-06-15 17:46

Gąśla w Bełchatowie będzie piłki podawał....wydaje mi się że Albin bez kasy też nic nie nawojuje , bez wzmocnien nie da rady....

~123 | 2007-06-15 19:23

dokladnie.jesli zamieniłby przynajmniej 4-5 graczy (np.Kasiak,Czyżyk,Wieprzęć no i na miejsce Mietka jakis dobry na środek pola)na lepszych graczy to mozna by mysleć o spokojnym utrzymaniu.oczywiście jeśli zostaliby inni podstawowi.ja wiem ze ci pilkarze ktorych wspomnialem sa wychowankami i zapisali sie godnie w historii klubu ale juz czas niestety odejsc.chęci a umiejętności to duża róznica.mielismy za to w skladzie najwiecej wychowankow.inne druzyny robily zaciagi a my praktycznie nic.

~gregor | 2007-06-15 19:58

najpierw myslmy o barazach jak je wygrac ,bo jezeli przegramy,czego nie wyobrazam sobie to pewnie wszyscy starzy zostana.a jezeli wygramy to trzeba odswiezyc sklad.pod wzgledem wieku mamy chyba najstarsza druzyne drugoligowa.no i jeszcze stadion trzeba dokonczyc remontowac.zeby na stadionie drugoligowym nie bylo zegara to skandal.przydalby sie tez sponsor strategiczny.z takim budzetem wiele nie zdzialamy.

~stalówka | 2007-06-15 20:16

Info pewne na 90%.Jeżeli się utrzymamy,do klubu wchodzi Złomrex i będzie naszym sponsorem strategicznym ok 8 mln.rocznie,oprócz Złomrex-u,ok.1-2 będzie dokładał Stalschmidt.Także z budżetem ok.12 mln zł,bo jeszcze Wodex daje kaskę możemy coś zwojować w przyszłym sezonie,czyli przynajmniej pewne utrzymanie bez baraży.Wiadomo,że gdyby to wypaliło,to o wzmocnienie zespołu nie ma się co martwić,bo Albin wie co robi,a On teżnapewno zostanie w Stalówce,bo niezła kaska napewno Go skusi.

~do Stalowka | 2007-06-15 20:21

skad masz takie info jesli mozna wiedziec, nie chce mi sie wierzyc w twoje slowa ?

~adamus | 2007-06-15 20:36

chlopie budzetu ponad 10mln to nie ma polowa pierwszej ligi. o czym ty mowisz? nie macie z kolegami ciekawszych tematow do omawiania w czasie lezakowania? nie siej tu bajek...

~stary | 2007-06-15 20:39

Nie mogę Ci na razie powiedzieć ,bo to jest na razie ściśle tajne.Wszystko zależy od tego ,czy utrzymają się w 2 lidze,taki nawet był warunek przed sezonem i to jest dalej aktualne.W jednym w czym Cię mogę zapewnić,to w tym ,że mój szwagier jest w zarządzie w jednej z tych firm i i wszystkie decyzje przechodzą przez Niego.Także co nieco informacji wydębiłem,Jednak na razie nic więcej ,żadnych szczegółów.Sam się zresztą przekonasz.

~12345 | 2007-06-15 20:59

Czy to będzie 5 czy 10 mln.,to jest nieważne.Najważniejsz jest to ,żeby wogóle stali się naszym sponsorem.A o tym ,że będą sponsorem naszego klubu,jestem przekonany.Też słyszałem ,że warunkiem ma być ytrzymanie 2 ligi dla Stali

~... | 2007-06-15 21:05

Brawo Albin.Przynajmniejznalazł się jedyny ,który nie owija w bawełnęi mówi o tym głośno.Przez tych szmaciarzy z pzpn-u i sędziów straciliśmy ważne punkty w kilku meczach.Nie musielibyśmy grać teraz tych zasranych baraży i 2 ligę byśmy mieli uratowaną.Wtedy mógłby nas przejąć ten cały Złomrex.

~Do Stalowka | 2007-06-15 21:24

Chcialbym zeby to byla prawda ale jak bylismy w 3 lidze tez byl temat Złomrexu i wtedy tez byl postawiony warunek awansujemy do 2 ligi to sponsorem zostanie Złomrex i co ??? Dalej nic......Tak w ogole to dlaczego Zlomrex jak by chcial nie mial by nas sponsorowac w 3 lidze ???? (tfu wypluc i odpukac) Np Kolporter przejal Korone w 4 lidze, Comarch Cracovie w 3 itp.... Z takimi peniedzmi wystarczyly by 2 gora 3 sezony i OE byla by nasza.

~do | 2007-06-15 22:25

Kolporter przejął Koronę w V lidze.

~roztropny | 2007-06-15 22:43

no ja jestem pod wrazeniem wypowiedzi mikulskiego!!! wczesniej to jechal ylko po adamusie a teraz to sedziowie winni i pzpn(tych akurat nie bronie) ale mial caly sezon by cos zwojowac. dwa remisy na wyjazdach wygrana z kszo i ostatnia miedzia i lechia w rezerwowym skladzie!!! to taki wielki wyczyn?? dla mnie wyczynem jest to co zrobil zielinski z odra np 7 meczy z rzedu wygrane z przedostatnia druzyna po jesieni i nigdy nie krytykowal poprzednika ani sedziow. mikulski gra tak jak mu kwiecinski zagra nie widzicie tego?? mietka wyjebac juz raz tak bylo. widze ze wiekszosc tutaj to dzieci ktore sie jaraja jak nasz sponsor tylko i wylacznie w gadce

~student | 2007-06-15 23:35

Roztropny, Adamusa już nie ma, teraz tylko piwko popiją w Avanti z mietkami kasiakami kusiakami, pewnie ma nadzieje ze spadną i wroci. Tylko jak to możliwe że niby zawodowi piłkarze robią coś takiego w trakcie sezonu, zobaczymy za pare dni czy przypadkiem nie ustalili przy stoliku

~roztropny | 2007-06-15 23:45

tylko zauwaz ze dzieki adamusowi mietkowi, kusiakowi i calej reszcie mamy II lige po tym jak nasz mozny sponsor spierdolil w III lidze zostawiajac stal z dlugami. a to ze pija piwko to oni tez sa ludzmi a nie jakimis maszynami (tworza kolektyw na boisku i poza) a poza tym nie wiem czy sie orientujesz jak sie bawia finalisci LM z dudkiem na czele ( jak sie nie myle na zgrupowaniu gdzie \"laduje sie akumulatory\')

~Pedro | 2007-06-15 23:59

zaslugi Adamusa nie podlegaja watpliwosciom ale jest jedna wazna rzecz tzn Wieprzec niektorzy skazuja go na odejscie a ja uwazam ze w tym momencie to jeden z najleszych zawodnikow Stalowki, mozna powiedziec ze ma swoja druga mlodosc bo ostatnio tak zajebiscie to gral w ekstraklasie w sezonie 1994\\95... ale podstawowa sprawa to sie utrzymac w II lidze :) a co do barazy i calej sytuacji w II lidze to zawsze bylo bagno ale to co sie teraz dzieje to zupelna masakra PZPN pograza sie coraz bardziej a Listkiewicz dalej sie z nas smieje pozdrawiam wszystki normalnych fanow Stalóweczki

~maxik | 2007-06-16 00:13

Po raz kolejny wraca bajeczka ze Złomrexem i ich
wielką kasą...
Chociaż gdyby ta bajka okazała się prawdą byłoby chyba całkiem niezle

~Pedro | 2007-06-16 00:16

ps nie pozdrawiam leszczy ktorzy bija kibicow Stalówki, jeszcze gorsze dno niz PZPN z Miachasiem na czele

~student | 2007-06-16 00:25

też uważam że z Wieprzęciem to nieporozumienie, że niektórzy piszą że powinnien odejść, wystarczy spojrzeć na wyniki meczów w których nie grał.
Co do picia.
Nie porównuj naszych zawodników do graczy liverpoolu bo jednak im troche piłkarsko brakuje, pozatym po tamty incydencie wesoło u nich nie było, nie można mówić w ten sposób że zawodnicy 2 ligi to też ludzie i mają prawo wypić, owszem mają już niedługo, niech się utrzymają a potem piją. To jest sport, i potrzebne są pewne wyrzeczenia. Pozatym nie podoba mi się że akurat piją z Adamusem, niektórym nie musi zależeć na utrzymaniu bo to będzie oznaczać koniec grania w tym klubie ze względu na zbyt niski poziom umiejętności.

~Discoman | 2007-06-16 00:42

Marek Drozd ma zlamany nos! Najebali mu pod Planeta, czy nachlany wyrznal orla?
prosze o odpowiedz

~Marco | 2007-06-16 01:07

Pedro przypomnij sobie kto w Ostrowcu podawał do Wietechy po którym to podaniu padła bramka dla kszo i nie pisz mi że to była wina Tomka bo źle wybił... Wiec na pewno w tamtym meczu to on swojej drugiej młodości nie przechodził... Nie powiem , czasem grał tak jak oczekiwali tego kibice ale nie raz zdarzały mu się wpadki... zresztą tak jak każdemu to nie wiem czemu jego akurat tak bronisz ?? Pozdro...

~123 | 2007-06-16 06:53

pamietam jak jeszcze za Adamusa jak pilka dochodzila do Kasiaka czy do Wieprzecia jak Adamus sie darl \"\"długa,wyjeb\'\'.co taki zawodnik moze zrobic na swoim przedpolu?tylko ja wyjebac.ktos powie ze nie ma innego na zmiane,ok.tylko jesli tak chwala Wieteche,chwala obrone chwala Mietka z Kusiakiem i Dopierala w srodku,Gęśle i Streciwilka w ataku,to czemu jestesmy oprocz Janikowa i Miedzi najslabszym zespolem w lidze?niektorzy z naszych zawodnikow sa za slabi na 2 lige.walczyc mozna ale sama walka nic sie nie wskóra.Wieprzęć biega jak pokraka.Kasiaka inni biora na jeden krok z palcem w dupie...

~123 | 2007-06-16 08:10

dla mie podstawową sprawa byłoby powołanie 2 drużyny do rozgrywek.to jest podstawa.ci młodzi musza sie gdzieś ogrywać.pozbierać młodych z okolicznych lzs-ów zmieszać z naszymi juniorami i grać!szkoda byloby stracic ta szanse ktora teraz mamy.ludzie zaczeli przychodzic na mecze,trener jest tez dobry,cos o sponsorach slychac.jakby jeszcze sie kosz podniosl...moze kiedys znow sie bedzie szlo z 1-ligowego meczu pilki noznej na mecz ekstraklasy w kosza...eechhhh,to byly czasy.w tamtych latach(koncowka 80-tych i poczatek lat 90-tych) chyba tylko Poznan,Wrocław i chyba Warszawa(no i My) mialy druzyny w tych dyscyplinach w 1 lidze...

~lallsas | 2007-06-16 08:54

kiedys bylo kiedys i nie wroci nigdy a co do zlomrexu wydaje mi sie ze to tylko kolejne pierdoly jakby zlomrex mial nas sponsorowac to niezaleznie w ktorej lidze

~p1 | 2007-06-16 09:04

jak slusznie ktoś zauważył Adamusa nie ma już w zespole i moglibyście go zostawić w spokoju zajmijcie się nowym trenerem w końcu wg was jest taki \"wspaniały\"...., a to czy piłkarze piją piwko po treningu gdzie i z kim to nie powinno was interesować bo to ich prywatne życie ;]

~Stefan | 2007-06-16 09:23

Ty \"student\", Ty chyba u ojca Rydzyka studiujesz?! Taki kurwa święty jesteś???

~misiek | 2007-06-16 09:47

zobaczymy co zrobi kamil w bełchatowie

~Marek | 2007-06-16 10:15

A walsnie jest wazne z kim pija nasi kopacze - a dlaczego ?!
No bo pijac z Admusem to latwo mozna skojarzyc ze pasowaloby aby wrocil na swoje stanowisko - a zeby wrocil oni musza przegrywac !

Bardzo proste nie !

~Kibic od lat | 2007-06-16 10:19

Do \"Discoman\" gdybyś pseudokibicu chodził na mecze to byś wiedział.

~fan | 2007-06-16 10:22

Myśle ze jak Albin powiedzial ze 7 zawodnikow ma odejsc jak sie utrzymamy to po co pilkarze maja grac ? jak nie maja pewnosc ze zostana, to bedzie im nie zalezec na wygraniu i zostaniu w 2 lidze, a w 3 lidze moze bede grac

~bronx | 2007-06-16 10:43

Wieprzęć to typowy rzemieślnik, zero polotu, techniki, tylko te wieczne wybicia do przodu, a nie daj Boże jak trafi mu się kryć np. takiego ĆWIELONGA to strach w oczach, taki stalowowolski Hajto, jeszcze te bluzgi na każdym kroku

~rr | 2007-06-16 10:50

bajki o złomrexie i stalschmidtcie....
po pierwsze złomrex nie będzie sponsorował drużyny której sponsorem obecnie jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością cywilną (wodex)
po drugie stalszmit wg polskiego prawa nie może sponsorować nikogo ponieważ działają oni w TSSE i są zwolnieni z częsci podatku.
tyle w temacie
i nie pierdolić tu o jakichś szwagrach w zarządach bo złomrex siedzibe m w Częstochowie a stalszmit w zarządzie ma 3!!! osoby 2 niemców i jedną polke któa odpowiedzlna jest za księgowośc.

~misiek | 2007-06-16 11:26

stal rzeszow ma szanse grac wbarażach

~Pedro | 2007-06-16 12:12

owszem Wieprzec popelnial bledy i faktycznie wydawalo sie ze juz po nim ale sotatnie mecze byly bardzo dobre w jego wykonaniu i to jest moje zdanie z ktorym nie wszyscy musza sie zgodzic... a swoja droga to ktorys z III ligowcow bedzie mial sporo szczescia trafiajac na KSZO

~kkk | 2007-06-16 12:24

z tym kszo to wymyslili taka glupote ze hej!!! kszo powinno grac w barazu i jesli by wygralo to i tak leci karnie!!! a jesli by przegralo to leci do 4 ligi do trzeciej z gry a do czwartej karnie!!!! bo kto powiedzial ze jakby nie mieli kary to by nie spadli grajac w bbarazu!!!!:)

~123 | 2007-06-16 12:26

do kkk:slusznie pomyslales.a co do Wieprzęcia to moze i mu sie ostatnie mecze udaly ale ogolnie jego lata juz minely...

~mlody | 2007-06-16 14:02

nie srajcie sie. Jaro polenial bledy, ale kazdy czlowiek to robi, mysle ze ten sezon jak najbardziej na plus dla niego. Policzcie np ile stracilismy pkt przez Wieteche: Ostrowiec- wyjazd, Sosonowiec- wyjazd, Legnica- wyjazd, widzieliscie co puscil na Jadze...ale tak to jest jak sie nie ma konkurencji, a teraz cwaniaczki policzcie ile pkt stracilismy przez Jarka. Wiec jak kogos wywalas to predzej Tomka!
A jak chodzi o studenta, to niezly z Ciebie balwan. Po piiersze jesli studiujesz, to skad wiesz ze pili piwo w Avanti?? Po drugie, a co nie moga? Co w tym zlego ze pili z Adamusem? Wszedzie doszukacie sie barany sensacji. Wyobraz sobie taka sytuacje, pracujesz z kolega i jego zwanialaja, i co nie pojdziesz z nim juz na piwo? Bedziesz udawal ze go nie znasz? Bo co, bo pracodawca bedzie myslal, ze skoro z nim pijesz, to znaczy ze z nim trzymasz i specjalnie bedziesz gorzej pracowal?? IDIOTYZM !!!!!! I nie jarajcie sie tak tym Mikulskim, zrobil wielkie gowno jak narazie, mam nadzieje ze to sie zmieni...ale jak narazie duzo duzo wieksze sukcesy ma Slawek i na dzien dzisiejszy to on jest lepszym trenerem mimo iz pracowal ze mniejsze pieniadze i w gorszych warunkach. Samo to ze przez caly tydzin przed meczem z lechia, pan albin byl na urlopie....widzieliscie zeby kiedys Slawek byl taka gwiazdeczka?? pozdro dla kumatych

~sandon | 2007-06-16 14:36

sponsonerm może być ta polka w zarządzie stalschmitu jak zrobi szwabom lache

~stalowiec | 2007-06-16 14:54

A ten slynny wystep w meczu w Gorzycach z Polonia Bytom gdzie Wieprzec i Drabik tez dali prawdziwy popis.Z Polonia Warszawa to tez sie Wieprzec popisywal i tylko cud ze po paru jego kiksach Polonia nie strzelia bramki.Co sie Wietechy wiec czepiacie.

~student | 2007-06-16 15:03

Widzę młody że twój poziom nie jest zbyt wysoki, już pominę obraźliwe słowa które używasz w stosunku do mnie. Ale odpowiem Ci na pytania.
To że studiuję nie oznacza że nie przyjeżdzam do domu. Czy mogą pić owszem mogą, ale powinni to robić po sezonie, pozatym napewno po wygranym meczu sam trener im pozwala wypić piwo. A jeżeli muszą już pić teraz to mogliby to chociaż robić w takim miejscu gdzie nikt ich widzieć nie będzie.
To złego że pili z Adamusem, że nie wiadomo o czyzm tam gadają, a wiadomo że Ci zawodnicy sprzedawali już mecze. Przegrają baraże a ty napiszesz że trener winny, tylko że jednak to zawodnicy biegają po boisku. I ciągle o tym Adamusie, a przypomnij sobie jego sposób prowadzenia zespołu, cały mecz przesiedzony na ławie, ustalił skład i grali, i jeszcze to gadanie że remisy to on będzie w ciemno brał. Drużyne owszem wprowadził, pytanie ile w tym było jego zasług.
Nie uważam że Mikulski coś osągnął, ale w sumie grająć zawodnikami-kolegami Adamusa, którzy wiedzą że ich czas w 2 lidze się skończy jeśli się utrzymają cieżko coś wywalczyć.
p.s. teskty w stylu pozdro dla kumatych są żenujące

~misiek | 2007-06-16 15:17

młody to debil wietecha wyciągał super strzały usiebie zsosonowcem z paro metrów goście ładowali mu a on wszystko bronił wyrastał z ziemi tomek to najlepszy gracz w stalowce

~misiek | 2007-06-16 15:19

było więcej takich meczów gdzie tomek był nie pokonany

~mlody | 2007-06-16 15:27

Do student
Wiec co, akurat jak przyjechales do domu, to wpadles do Avanti i widziales ich osobiscie, tak? Uslyszales jak ktos cos powiedzial, dodales cos od siebie i wpisales w komentrze, podlapie to kilka osob, rozpowie na osiedlu i plotka sie rozrosnie, jeszcze tydzien i wyjdzie na to ze Ci co tam byli sa gejami, bo poszlo 4 chlopa na piwo...
Dlaczego Ty masz ustalac im kiedy maja sie napic? Studiujesz a nie wiesz czlowieku ze mamy w Polsce wolnosc? Czy picie przez pilkarza jest zakazane? pokaz mi choc jeden taki przepis. W Legii np Burhatdt musial podpisac w kontrakcie, ze jak zabaluje, co lubil zrobic we Wronkach, ze dostaje duza kare... a u nas napewno nic takiego czegos nie ma... poza tym, co z trgo ze wypija jedeno czy 2 piwka? Jestes studentem to zapewne wiesz ile mozna w siebie wlac, ale czytajac Twoje wpisy, sadze ze studiujesz gdzies zaocznie, albo ptywatnie, bo wpis typu- niech pija, ale zeby nikt nie widzial, jest tak absurdalnie smieszny, ze nie wiem czy nie napsiales tego ironicznie... Oni maja ponad 18 lat i nie musza sie chowac z piciem, bo ich mama zobaczy... Poza tam, co Cie obchodzi o czym gadaja, sa kolegami, moga mowic o czym chca a Tobie nic do tego. To ze sprzedawali mecze to fakt, ale mysle ze to odlegla historia. Tacy wlasnie sa Polacy ze skrajnosci w skrajnosc, bo w latach 90 sprzedali mecze, to przylepisz im juz taka latke na zawsze... w jakim Ty czlowieku swiecie zyjesz? Komuna upadla, naprawde, majac 35 lat ktos sprzeda Ci mecz? po co? przeciez jak bedzie dawal z siebie wszystko, to zostanie w klubie i bedzie szkolil mlodziez, jak np teraz Kasiak i Kusiak...wiec dla nich lepiej jesli Stal nie spadnie... no ale zawsze bedziesz szukal sensacji, bo to Cie jara, cieszysz sie ze dzieci wejda na ta strone i uwierza w Twoje bajki
PS Sorki ze Ci pojechalem i obrazalem ale piszesz ze jestes studentem a nie zastanowisz sie... Pomysl troszeczke a pozniej napisz... Ciekaw jestem jaka to uczelnia w Polsce ma takich studentow.

~Stefan | 2007-06-16 16:01

No to jeszcze ja się wtrącę w tą debate. Idąc tokiem rozumowania studenta, lepiej wypić dwie półlitówy samotnie w domu (albo z kumplami więcej) jak np nasz Miecio, czy wyjść do Pizzerii, z bądż co bądż, kolegą jeszcze z boiska i wypić nawet 3 browary???
I pójdżmy dalej, bo Planeciarze mają żal, że chłopaki są widywani w owym Przybytku. Znaczy, że chłopak w wieku od 16 do 41 lat (p. Mietek) nie może pójść sobie na disco, bo jest piłkarzem drugoligowej Stalówki i zarabia całe, lub nawet niecałe 2tys zł. Normalnie WOW!!! Ale zawodowstwo!!!!!! A chłopy z Premiership czy Primiera Division, to tylko na Playstation całą kariere w wolnych chwilach spędzają, tak??? I oni za 2 tys. miesięcznie, to nawet na trening by nie przyjechali.
WSZYSTKO JEST DLA LUDZI !!!

~123 | 2007-06-16 16:22

poziom tragiczny.jak mozna w tej chwili porownywac mimo wszystko Wieteche do Wieprzecia?Tomek nalezy do najlepszych bramkarzy w lidze.niestety nie mozna tego powiedziec o Wieprzeciu.jedyne co przemawia za nim to doswiadczenie.nie wiem co sie stalo z Drabikiem.mam nadzieje ze sie pozbiera.

~p1 | 2007-06-16 16:47

myślę że lepiej byłoby już nie rozstrząsać co i z kim robią piłkarze poza boiskiem, bo to ich sprawa a myśląc, że Adamus ich nastawia przeciw obecnemu trenerowi to tylko się ośmieszasz mimo wszytsko pewnie ma trochę profesjonalizmu, a poza tym każdy ma swój rozum;]

~do rr | 2007-06-16 17:39

a szwagier nie moze byc niemcem?albo pracowac w czestochowie?zastanow sie.ja mam szwagra wietnamczyka.jak 15 lat temu ktos by mi to powiedzial to bym sie usmial.ale tak sie zdarza,ja sobie szwagra nie wybieralem.

~fan | 2007-06-16 18:22

Kiedy jest losowanie par barażowych ?

~Kamil | 2007-06-16 18:22

21 czerwca o 18.00

~.haha | 2007-06-16 18:57

2 liga nie dla zyda !

No Stal Rz. moze znow pomazyc o barazach i o 2 lidze :):)

~student | 2007-06-16 19:00

Ponownie do mlodego
Nie wiem co jest dziwnego w wyjściu na pizze, akurat w Avanti się ich nie spodziewałem bo wcześniej spotykali się w Rustice,
Ja im nic ustalać nie będę, niech sobie piją. Mi chodzi tylko o ich podejści do zawodu, domagasz się dobrej piłki, pięknego stadionu, ułożonego klubu, sponsorów, a od piłkarzy to już nie można nic wymagać? Ale ok., masz rację niech sobie piją dowoli, gdzie chcą, łażą do planety itd. w końcu to ich kariery sportowe. Z tym sprzedawaniem to jest zupełnie odwrotnie niż napisałeś, skoro raz sprzedali, to mogą zrobić to ponownie, taka mentalność ludzka, ktoś napisał wyżej że około 7 zawodników poleci jak się utrzymają, taka prawda, jeśli spadną do 3 ligi to Ci sami zawodnicy zostaną bo będą się nadawać na 3 ligę.
Nie wiem za co wszyscy tak wielbicie tego Adamusa, wprowadził drużynę ok., potem nie miał wyników i poleciał, jak w każdym klubie, a pisanie że robił wszystko za dużo mniejsze pieniądze też jest bezsensu, bo jak się okazuję pieniądze np. na zabiegi czy napoje sportowe się znalazły, trzeba jednak trochę o to wszystko powalczyć a nie tylko siedzieć i gadać że remis to dobry wynik, nie można być minimalistą bo się nic nie osiągnie.
Studiuję dziennie na państwowej uczelni w Warszawie(w pierwszej 10 najlepszych uczelni) i nie pisz, żebym się zastanawiał zanim coś napiszę, zresztą tu chyba nie chodzi gdzie się studiuję albo co robi. Wydaje mi się że wszystkim wchodzącym na tą stronę zależy na klubie, wyraziłem swoje zdanie, uważam że powinniśmy dążyć do profesjonalizmu, tak jak napisałeś komuna się skończyła, amatorskie kluby w 2 lidze również.
Skończmy może już ten dialog, jak chcesz to odpisz a potem koniec bo to się będzie ciągnąć bez końca. I na marginesie nie wierzę w czystość Adamusa i jego poczynania, kolejny przykład, załatwianie kontraktu Gęśli w widzewie, niektórzy pewnie wiedzą o co chodzi.

~Stefan | 2007-06-16 19:13

A dlaczego mamy nie dać Kamila Gęśli do Widzewa??? Przecież Widzew dał nam....Kowalczyka :))))
Dodam jeszcze tylko tyle, że grają u nas tacy, którzy byli najlepsi za te marne (jak na II ligę) pieniądze! Jeżeli macie lepszych grajków za 2 tys na miesiąc, to dawać ich!)))

~matej | 2007-06-16 19:39

jednak Kolejarz Stróże!!!

~misiek | 2007-06-16 20:12

muminki się cieszą że siare powieszą jage zakurwią i mielec wykórwią

~jop | 2007-06-16 20:26

widziałem dzisiaj w jezowym na stacji benz autokar siarki jadacy do sedziszowa bez obstawy

~lolek | 2007-06-16 20:36

Ale to nie po drodze...

~witek | 2007-06-16 21:26

Rok temu bylo mowione mniej wiecej tak: \\\"Na razie nic nie mozna powiedziec, ale wszystko w nogach pilkarzy. Jedyne co mozna ujawnic to fakt, ze w razie awansu do drugiej ligi pojawi sie w Stalowej mozny sponsor etc. etc. etc. etc. etc. etc. etc.bla.bla.bla.bla.bla\\\" Juz mi sie chce wymiotowac od tych obiecanek pchly jednej co najwzyej wartej. Dziw mnie tylko bierze, ze jeszcze sa ludzie, ktorzy w to wszystko wierza...

~mlody | 2007-06-16 21:40

z tym sponsorem to sa straszne jaja... Niedosc ze przez Vodex ze znanych wzgledow nie moze byc sponosra strategincznego, to sam fakt ze takowy sponsor bylby zainteresowany... Miasto i Dmoszynski dzialaja na przekor pilce, wiec nie dziwne ze nikt nie chce tu wejsc. Albo Vodex, albo klub musi przejsc w prywatne rece, nie ma innego wyjscia, nikt nie da kasy i nie powie \"robcie z tym co chcecie\" a co do studenta, to nie bede wdawal sie w dyskusje, ale skoro Adamus mial zalatwic Gesli Widzew, to czemu Kamil tam nie idzie? Zreszta, kim Salwek jest zeby mogl to zrobic, jak on zna tylko nasze srodowisko... Smiesza mnie takie plotki, nie wiem kto w to wierzy, Gesla i sponor

~misiek | 2007-06-16 22:08

STAL ZKS PANEM POŁUDNIA JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~jinx | 2007-06-16 23:36

Dmoszyński to był prezesem w Wiśle Płock !

~frytkownic | 2007-06-17 10:37

Gąśla zostanie w Stalowej, a on może przechodzić do klubu nizszej klasy żeby sie rozytrzelał np do Olszowca, musi zacząć strrzelac i się Gąśla podreperować bo jako napatnik to cienko cienko przedzie tę nić

~gul | 2007-06-17 12:00

słusznie prawisz luśnia ty młocie.....dajcie spokoj temu Gąśli , a niech jedzie na truskawki do szwecji.

~do student | 2007-06-17 12:48

Jestem z tej samej uczelni co ty.
Często sie wybierasz na mecze do stalowej ?

~koniec | 2007-06-17 13:44

dobra kurwa frytkownic przestan juz!!!NIewiemc zmu zalezy ci na tym zeby gesla poszedl do nizszej klasy!!!Pozatym temat z gesla jest juz skonczony a ty 50 razy piszesz to samo a kazdym swoim komentarz ze gesla nizej a po 2 to niejest gąśla tylko gęśla cwelu jebany!!!I chuj ci kurwo jebana do tego co zrobi bedzie chcial isc do belchatowa to pojdzie beda cheli go wziac do barcelony lol to pojdzie do jastkowic to moze isc jesli ebdzie chcial!!!I kurwo odjeb sie juz od niego!!!Widze ze masz jakies kurwa sny z nim albo twoja laska sie nim podnieca jak go widzi i jebiesz teraz w komantarzach chlopaka!!! Chcesz to podejdz do niego i mu to powiedz a nie jakies chujowe komentarze na jego temat wystawiasz ojj widze ze bardzo ale to bardzoooo chcesz zeby inni zajechali kamila tutaj niewiem po co bo to nie oto chodzi ale chlopak ma se rozwijac!!!A zeby mogl to zrobic musi isc wyzej a nie cofac sie!!!BEdzie taki czas ze nie bedzie gral cale zycie wtedy bedzie mogl grac w nizszych klasach ale dopiero gdy bedzie w wiku np. mietka i nie tylko on ale takze i inni!!!A co do BOTu to kamil ma juz bodajze 21 czy 22 lata a ok 1 tydz. temu kontrakt z belchatowem podpisal chlopak ktory ma 19 lat z III czy IV ligii!!no to teraz chuje zamknac mordy bo temat KAMILA GĘŚLA jest juz zakonczyny!!!



~~~~~~~~~THE END~~~~~~~~~


PS.sory za bledy!!

muminki sie ciesza ze siare powiesza...

~ktos tam | 2007-06-17 15:46

Jeśli ktoś niechce grać w Stalówce to papa. Skończcie z tym Sławkiem bo ta osoba jest szkodnikiem..

~hmmm | 2007-06-17 19:34

Ktoś wie kto przyjechal tym Maybachem na mecz z Lechia ?? Widizalem Maybacha na parkingu klubowym (nie piszcie mi, ze to Merc naszego kochanego sponsora bo na samochodach sie znam, a po drugie tam pisalo wyraznie MAYBACH)

~kaziu-kiep | 2007-06-17 19:54

perwszy spostrzegawczy, wiec jesli juz ktos zapoczatkowal o moge wam teraz powiedziec... tym maybachem przyjechal wlasciciel firmy koral, ktory jest zainteresowany zostaniem sponsorem strategicznym klubu oraz pomoca dla miasta w rozbudowie stadionu, w zamian za nazwanie stadionu imieniem firmy!!! oficjalnie nie podano jeszcze kwoty sponsoringu ale prawdopodobnie bedzie to okolo 5 mln zlotych co razem z naszym obecnym budzetem ulokowalo by nas w finansowej czolowce II ligi, wlasciwie sredniak OE. sprawa wyjasni sie do konca czerwca, po wczorajszej rozmowie z rzecznikiem korala jestem pelen optymizmu ale pozyjemy zobaczymy... najpierw trzeba sie utrzymac!!!

~do mlody | 2007-06-17 20:36

mlody a to czasem to ty nie jestes rodzinka jaromira W? hehehe mamy cie

~andrut | 2007-06-17 23:16

w stalowej powstanie jp2 arena z 20-toma kaplicami i parkiem a sponsorem bedzie właśnie rydzol i wszechkatole

~usa_zks | 2007-06-18 10:12

Kogo wylosowali do baraży??

~Lolek | 2007-06-18 10:18

Losowanie baraży odbędzie się dnia 21 czerwca (czwartek) o godz. 18. Pozdrawiam

~denzel | 2007-06-18 14:41

mam nadzieje ze zostało zamówionych tyle autokarów na niedzielę aby dla nikogo nie zabrało miejsca. gdybyśmy trafili na wartę to być moze mecz bedzie rozgywany na lechu. a czy ktoś sie orientuje czy na Giekse wpuszczani są kibice gości?
Namawiać kolegów na niedzielny wyjazd!!!!!!

~stal | 2007-06-18 17:24

Sławomir Adamus w Ruchu Wysokie Mazowieckie.
Sławomir Adamus bedzie zarabiał dwa razy tyle co w Stalówce poniewaz Ruch ma bardzo powaznego sponsora.\"Mlekovita\" i mlecko za darmo ;p

~p1 | 2007-06-18 17:27

a co zazdrościsz?

~moa | 2007-06-18 17:31

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 16 147 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 29 196 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 5 093 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 9 735 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.04253