Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Gęśla chce do ekstraklasy

Gęśla chce do ekstraklasy
 Kamil Gęśla już ma propozycje z innych klubów, ale może zostać w "Stalówce”.

Dla piłkarzy Stali Stalowa Wola jeszcze sezon się nie zakończył, a już wiadomo, że z zespołu może odejść czołowy napastnik - Kamil Gęśla. Utalentowany wychowanek "Stalówki” nie narzeka na brak propozycji z innych klubów.

Stal czekają najważniejsze mecze w sezonie o utrzymanie w drugiej lidze, w barażach 24 i 27 czerwca. Jej rywala, jednego z wicemistrzów trzeciej ligi, poznamy już dzisiaj. Nasz zespół przygotowuje się do baraży, ale niektórzy piłkarze już są kuszeni przez inne kluby. Przede wszystkim 21-letni Kamil Gęśla.

PODEJMIE DECYZJE
- Nie ukrywam, że mam propozycje z kilku zespołów zarówno z ekstraklasy, jak i drugiej ligi - mówi piłkarz. - Wśród nich z zespołu wicemistrza Polski GKS Bełchatów. Nie jest jednak przesądzone, że trafię właśnie do tej drużyny. Rozważam wszystkie propozycje i decyzję podejmę do końca miesiąca. Dla mnie nie jest najważniejsza kwestia finansowa, ale możliwość gry, nie chcę siedzieć na ławce rezerwowych.

Jeżeli wychowanek "Stalówki” trafi do zespołu z ekstraklasy - oprócz GKS Bełchatów wymienia się też w jego przypadku Widzew Łódź - będzie mógł występować w planowanej na przyszły sezon lidze młodzieżowej dla zawodników z klubów pierwszej ligi.

ZAGRA W BARAŻACH
- To ma dla mnie znaczenie, bo gdybym nie mieścił się w składzie nowego zespołu, mógłbym grać w młodzieżowej ekstraklasie - przyznaje Kamil Gęśla. - To bardzo dobry pomysł, by taka liga dla młodych zawodników powstała. Ja jednak chciałbym grać przede wszystkim we "właściwej” pierwszej lidze.

Czy jest już przesądzone, że utalentowany napastnik odejdzie ze Stali?
- Nie przekreślam jeszcze takiej możliwości, że jednak zostanę - zdradza zawodnik. - Na pewno wiele zależeć będzie od tego, czy się utrzymamy w drugiej lidze. W Stalowej Woli spędziłem ostatnie dwa lata, odkąd wróciłem ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, wywalczyłem z zespołem awans do drugiej ligi. Teraz, choć mam propozycje z innych klubów, wcale nie przeszkadza mi to koncentrować się na spotkaniach barażowych "Stalówki” o utrzymanie. Chociaż narzekam obecnie na uraz, to będę chciał zagrać i dać z siebie wszystko.

Komentarze (35)

~mama | 2007-06-21 09:15

no to pa pa .......Kamilku

~hahaha | 2007-06-21 09:32

HA! A to dopiero dwcip:PDo ekstraklasy rzycze ci powodzenia I Ławy grzania Kamilku :))

~max | 2007-06-21 09:59

jak już macie coś pisać to proszę bez błędów !!! analfabeci!!!!!!!!!!

~siarka | 2007-06-21 11:12

Ja nie jadę na baraż bo i tak przegrają!

~bzc | 2007-06-21 11:13

Jedzie ktoś może na losowanie do warszawy??

~boss | 2007-06-21 11:29

NIE DZIECIOM NEOSTRADY!!!
NIE ANALFABETOM!!!



Jak widze te wasze wypociny, to mi sie krew w zylach gotuje.. \"rze, rzycze itd.. \" - to spoko przyklady. Pozdrawiam normalnych

~HWDG | 2007-06-21 11:44

niech wypierdala

~do HWDG | 2007-06-21 12:53

Ciekawe co byż pisał, gdyby Kamil grał bardziej skutecznie w minionej rundzie? I tak absorbował obronę gości. A w ogóle to uchowaj Boże od takich kibiców jak ty, co to psy wieszają, jak zawodnik chce odejść. Jego prawo - nikt nie jest niewolnikiem. Ale ty i tak - jak widać - nie jesteś w stanie tego pojąć

~misiem | 2007-06-21 12:54

ha ha kamil w bełchatowie

~hutnik zks | 2007-06-21 12:54

gąśli sie ekstraklasa marzy hahaha, przeciez on nie ma umiejętności na gre w ekstraklasie, gąśla w ekstraklasie jeden z najlepszych kawałów jaki słyszałem, a spierdalaj tam jak ci nie zależy na grze w klubie, dobrze że chociaż do ekstraklasy a nie tak jak fabianowski czy radawiec dog orszych klubów i za kasą, zwałszcza ten ostatni błażni sie w sarzynie grając z takimi potentatami jak ździary czy kempus kępie zaleszańskie, śmiech na sali, kolejny gruba dupa bieńko sobowski zidane hehehe, a tak sie zapowiadał że będzie ekstraklasa itp, a teraz w sobowie chyba 120 kg żywej wagi i chyba z butlą tlenową na plecach gania bo tchu nie może złpaąc od biegania, wymienić można bez liku.byle kopać szmacianke gdzieś na wiejskim podwórku byle nie grać w stali, dziekujemy takim piłkarzom!

~hutnik zks | 2007-06-21 12:58

no i jeszcze życzenia dla gąśli, gąśla miłego grzania ławy w bełchatowie, i tak za rok wrócisz i odejdziesz może do olimpii pysznicy czy turbii tak jak twój kolega po fachu radawiec hehehe

~ktoś... | 2007-06-21 13:17

nie czytaj nawet tych wypowiedzi ludzi śmieci...

jesteś jedynym prawdziwym napastnikiem w stalowej (szybkość, drybling i zimna krew) kilka lat i Leo o ciebie zapyta... powodzenia !!!

~fan | 2007-06-21 13:27

do wyzej

idz stary mu pale zrobic

~do ktoś... | 2007-06-21 13:52

chlopie przestan wlazic Gesli w dupe.. zrob mu gale i nie wypowiadaj sie w ten spoosb na naszej stronce.. Gesla to gel-boy wiec sobie nie poradzi.. watpie cyz go zobaczymy na rezerwie.. moze chlopakom z Belchatpwa kiedzs bidonz poda.. albo pilke jak wzleci na aut.. Szkoda ale taka prawda. pozdro

~reperkusje | 2007-06-21 13:54

~do ktoś... | 2007-06-21 13:54

chlopie przestan wlazic Gesli w dupe.. zrob mu gale i nie wypowiadaj sie w ten sposob na naszej stronce.. Gesla to gel-boy wiec sobie nie poradzi.. watpie czy go zobaczymy na rezerwie.. moze chlopakom z Belchatpwa kiedys bidon poda z woda... albo pilke jak wyleci na aut.. Szkoda, ale taka prawda. pozdro dla normalnych i myslacych

~.. | 2007-06-21 13:55

Gesla do Belchatowa tylko Ty..

~Meduza | 2007-06-21 13:55

oj chlopaki przestancie sie jarac.. Kamil sobie poradzi zobaczycie

~diablos | 2007-06-21 13:56

kurwa skonczcie juz to glupie gdybanie.. Kamil zrobi co chce i morda w kubel. bo juz zaczynacie wkurwiac ludzi swoim zbednym glupim gadaniem!

~kybyc | 2007-06-21 14:35

Wie ktos kiedy bedzie podjeta decyzja w sprawie odwołań klo losowanie o 18 a wczesniej musza podjac decyzje jakie druzyny graja w barazach (chodzi tu o sprawe G. Łęczna czy spadnie do 3 czy 2 ligi i czy Una Janikowo bedzie gac w barazach czy nie)

~asdasd | 2007-06-21 14:41

W czwartek mają zapaść decyzje PZPN co do odwołań złożonych przez kluby ukarane degradacją za udział w aferze korupcyjnej. Na złagodzenie kary może liczyć Górnik Łęczna, który prawdopodobnie zostanie zdegradowany do II ligi - informuje \"Przegląd Sportowy\".
Na mniejszą karę nie powinna natomiast liczyć Arka Gdynia (zdegradowana do II ligi). Takie decyzje ma ogłosić Związkowy Trybunał Piłkarski.

- Rewolucji w karach nie powinno być - powiedział rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński.

Więcej w \"Przeglądzie Sportowym\"

~dzis | 2007-06-21 14:41

W czwartek mają zapaść decyzje PZPN co do odwołań złożonych przez kluby ukarane degradacją za udział w aferze korupcyjnej. Na złagodzenie kary może liczyć Górnik Łęczna, który prawdopodobnie zostanie zdegradowany do II ligi - informuje \\\"Przegląd Sportowy\\\".
Na mniejszą karę nie powinna natomiast liczyć Arka Gdynia (zdegradowana do II ligi). Takie decyzje ma ogłosić Związkowy Trybunał Piłkarski.

- Rewolucji w karach nie powinno być - powiedział rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński.

Więcej w \\\"Przeglądzie Sportowym\\\"

~Maciek | 2007-06-21 14:54

kupie koszulke - pasiaka Stalówki rozmiar XL lub XXL
783 015 782

~fan | 2007-06-21 16:10

Będzie jakieś live info z losowania ?

~hutnik zks | 2007-06-21 16:14

do ktoś
taaa moze leo sie zapyta a moze sie zapyta ancelotti ac milan , arsenal czy moze real ? zastawia mnie czemu ty tak wlazisz w dupe gąśli jakaś rodzina jego czy co?

~wow | 2007-06-21 16:52

cos czuje ze bedziemy bez baraży ....:(

~..... | 2007-06-21 17:23

wlasnie bedzie mozna gdzies to losowanie obejrzec ? i o ktorej sie ono zaczyna w ogole ?

~fan | 2007-06-21 17:36

W czwartek poznamy rywala z którym przyjdzie się zmierzyć w walce o II Ligę. Jednak już teraz napięcie przed niedzielnym meczem rośnie. Kibice mobilizują się tak jak przed rokiem i rozwieszają plakaty zapraszające na mecze. Możesz POBRAĆ wzory plakatów, które należy wydrukować, kserować w dużych ilościach i rozwieszać w swojej dzielnicy lub w swoim mieście.

Bilety na spotkanie dostępne są w przedsprzedaży. Oprócz biletów w sklepiku klubowym dostępne są również żółte koszulki w cenie 5zł.

Filmową zapowiedź barażu można zobaczyć TUTAJ. Rozsyłajcie tego linka swoim znajomym!
» LINK

To jest dopiero mobilizacja na mecz barażowy. Powinnismy brać przykład

~matej7 | 2007-06-21 17:58

Tak to się GKS przygotowuje do baraży!!! My Stalówka wolimy gdać gdzie na ławce bedzie siedział Gęśla, jak się pisze jego nazwisko i dopieralamy sobie nawzajem!!! To Stali są Kibice!!! Zaczynijmy przygotowywać się do wyjazdu na baraż!!! Pozdrawiam

~fan | 2007-06-21 18:03

Kiedy będą wyniki losowania ?

~mm | 2007-06-21 18:08

~gosxc | 2007-06-21 18:09

sa decyzje na » LINK

~misiek | 2007-06-21 18:10

kamil ma prawo odejśc ale ma bardzo słabą skutecznośc ale za to ma wspaniałe przyśpieszenie

~kibic | 2007-06-21 18:10

Przedłużają się obrady Związkowego Trybunału Piłkarskiego PZPN, który ma w czwartek podjąć decyzję w sprawie odwołań klubów pierwszej i drugiej ligi ukaranych przez Wydział Dyscypliny za udział w tzw. aferze korupcyjnej.

Decyzja Związkowego Trybunału Piłkarskiego miała zostać ogłoszona o godz. 17.30, a będzie znana najwcześniej po godzinie 18. \"Członkowie Trybunału wciąż debatują. Materia jest bardzo skomplikowana i prosili o jeszcze odrobinę cierpliwości\" - poinformował dziennikarzy rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński.




REKLAMA Czytaj dalej





W związku z opóźnieniem decyzji Trybunału przesunięciu ulegnie także planowane na godz. 18 losowanie par barażowych o prawo gry w drugiej lidze w przyszłym sezonie. Odbędzie się ono prawdopodobnie po godz. 19

~assdasdasd | 2007-06-21 18:11

o 19 losowanie barazy ...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 8 171 razy
Resovia Rzeszów - STAL (0:1)
2003-10-04
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 13 053 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 152 razy
Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 017 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.02939