Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kolejarz Stróże - STAL - 2 : 0 (1:0)

Kolejarz Stróże - STAL - 2 : 0 (1:0)

Kolejarz Stróże pokonał w pierwszym meczu barażowym Stal ze Stalowej Woli 2:0. Bohaterem spotkania został strzelec dwóch bramek dla trzecioligowca Piotr Chlipała. Oba gole padły w końcówkach obu części gry. Ten wynik stawia gospodarzy niedzielnego pojedynku w dużo lepszej sytuacji przed środowym rewanżem w Stalowej Woli.

 Początek spotkania należał zdecydowanie do Kolejarza, który co chwile nękał obrońców Stali. W 3. minucie Rafał Berliński mocno dośrodkował w szesnastkę, lecz na miejscu był bramkarz Stalówki Tomasz Wietecha, który wypiąstkował piłkę poza własne pole karne. Chwile potem w dobrej sytuacji znalazł się Kamil Gęśla, którego świetnie wyszukał Przemysław Pałkus, lecz napastnik gości stracił futbolówkę w polu karnym. Minutę później Kolejarz mógł prowadzić 1:0. Po dośrodkowaniu z prawej strony piłkę głową uderzył Arkadiusz Bałuszyński, ale ta trafiła tylko w słupek. W 11. minucie z rzutu wolnego uderza Pałkus, jednak jego strzał jest bardzo niecelny. Później jeszcze w 13. i 15. minucie dobre akcje graczy ze Stróż przerywał świetnie dysponowany Wietecha.

Po pierwszym kwadransie gry tempo meczu spadło. Gra toczyła się w środkowej części boiska. W obu zespołach zapanował chaos. Nie było wielu składnych akcji. W 21. minucie Berliński uderzył zbyt lekko z wolnego i Wietecha nie miał problemów z obroną strzału. W odpowiedzi Rafał Dopierała uderzył minimalnie nad poprzeczką. W 24. minucie aktywny Krzysztof Trela uderzył futbolówkę, ale ta przeszła minimalnie obok słupka bramki Stali. Chwile potem ten sam gracz po raz kolejny stanął przed szansą zdobycia gole, lecz jego strzał z rzutu wolnego świetnie sparował na rzut rożny bramkarz gości. W 26. minucie Chlipała stanął przed szansa bramkową, ale i tym razem piłka nie wpadła do siatki. W 35. minucie Stal mogła prowadzić 1:0. Pałkus świetnie dostrzegł ustawionego w polu karnym Marcina Dettlaffa, który mocno uderzył w światło bramki, lecz idealnie ustawiony był Krzysztof Pyskaty i goście musieli zadowolić się tylko rzutem rożnym.

Jak to jest w starym porzekadle niewykorzystane sytuację lubią się mścić. W 38. minucie kapitalnie w pole karne wpadł Trela, który minął obrońców Stali jak tyczki i podał do Chlipały, który pokonał Wietechę i Kolejarz mógł cieszyć się z prowadzenia. Cztery minuty potem znowu Chlipała stanął przed szansą na zdobycie gole, ale tym razem się nie udało. Już w doliczonym czasie gry szansę na wyrównanie miał najpierw Gęśla, a później Jacek Maciorowski, ale Pyskaty zachował czyste konto.

Druga połowa to przewaga Stali. Goście ograniczali się tylko do kilku kontr i czasem jakiejś akcji zespołowej. Najpierw w 46. minucie Łukarz Czyżyk uderzał niecelnie. Dwie minuty później Jakub Ławecki niecelnie główkuje. W 52. minucie z rzutu wolnego bardzo mocno uderza Pałkus, ale świetnie za linię końcową futbolówkę wybija Pyskaty. Ataki Kolejarza w tej części meczu tak jak i w pierwszej często były rozbijane przez Jaromira Wieprzęcia. Stoper Stali uchronił drugoligowca kilka razy przed utratą gola.

W 60. minucie mogło być 2:0, lecz żaden gracz gospodarzy nie potrafił w zamieszaniu tracić piłkę do bramki. Dwie minuty potem Pałkus po raz kolejny uderza z rzutu wolnego, ale tym razem już bardzo niecelnie. W 64. minucie w idealnej sytuacji na wyrównanie znalazł się Janusz Iwanicki, który minął obrońców Kolejarza i wpadł w pole karne. Przed sobą miał już tylko Pyskatego, ale nie wiadomo czemu przewrócił się i stracił piłkę. W 69. minucie Pałkus po raz kolejny postraszył bramkarza ze Stróż. Mocno bitą piłkę z rzutu wolnego świetną paradą na rzut rożny wybił Pyskaty.

W 76. minucie niezwykle aktywny Pałkus dośrodkowuje w pole karne, ale Maciorowskiemu nie udaje się zdobyć gola. W 86. minucie Kolejarz zdobywa drugiego gola. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego jeden z graczy gospodarzy przedłuża piłkę w polu karnym, a tam gdzie być powinien jest Chlipała i gracze z Stróż mogą cieszyć się z drugiego gola. Trzy minuty później doszło do problematycznej sytuacji. W polu karnym przewrócił się Robert Drąg, lecz sędzia nie dopatrzył się przewinienia i ukarał gracza gospodarzy kartonikiem. Przy tej sytuacji nie wytrzymał Marcin Drabik, rezerwowy Stali, który głośno wyraził swoją opinię na temat arbitra i został ukarany czerwoną kartką. Nie wytrzymali także kibice ze Stalowej Woli, którzy próbowali wtargnąć na boisko, jednak sytuacja została szybko opanowana. Po chwili sędzia zakończył spotkanie.

Spotkanie mogło się podobać. Licznie zgromadzona widownia mogła oglądać sporo ciekawych akcji jednej, jak i drugiej drużyny. Ciężko jednak przypuszczać by Stal z taką skutecznością w ataku mogła coś zdziałać w meczu rewanżowym. Zawiódł Kamil Gęśla, na którego bardzo liczył trener Albin Mikulski. Jeśli coś się nie odmieni w psychice tego napastnika to Stal od przyszłego sezonu będzie znów grała w trzeciej lidze. Ostatnio także wiele pretensji było do arbitrów. Tym razem sędzia Artur Radziszewski z Warszawy prowadził zawody poprawie i żaden z zespołów nie powinien mieć pretensji do arbitra.

Kolejarz Stróże – Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)
1:0 - Chlipała 38'
2:0 - Chlipała 86'

Składy:

Kolejarz Stróże: Pyskaty - A. Basta, Łukasik, Fröhlich, Walęciak (21' Kowalski), D. Basta (90+3' Szczepanik), Berliński, Łukaczyński, Trela (80' Drąg), Bałuszyński, Chlipała.

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Wieprzęć, Ożóg, Dettlaff (72' Kowalczyk), Czyżyk (58' Stręciwilk), Iwanicki, Dopierała, Pałkus, Maciorowski, Gęśla, Ławecki.

Żółte kartki: Kowalski /45'/, Fröhlich /51'/, Łukaczyński /59'/, Drąg /89'/ (Kolejarz) oraz Dettlaff /25'/, Pałkus /71'/, Maciorowski /83'/ (Stal).

Sędzia: Artur Radziszewski (Warszawa).

Widzów: 1600.

Trenerski dwugłos: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=201530

Komentarze (300)

~.. | 2007-06-24 18:24

jaki respect! brawo!

~bartek | 2007-06-24 18:25

Stal walczymy.. a nie. muskmy to wygrac

~Endrju | 2007-06-24 18:25

jak narazie Stalowka bardzo slabo..

~mackarik | 2007-06-24 18:26

kurwa stalowka co wy dobrego robicie?!

~zks | 2007-06-24 18:26

Ja powiem tyle że remis 1:1 byłby zajebistym wynikiem. U siebie wystraczyłoby nie stracić bramki.

No ale muszą strzelić a po takiej grze nie zapowiada się na to.

~??? | 2007-06-24 18:26

po chuj trojka obroncow nagle zaczelismy grac ?

~Kalu | 2007-06-24 18:27

Nie mozemy tego przejebac.. ja wierze w Stalowke.. bedzie 1-3 :>

~.. | 2007-06-24 18:30

grac stalowa

~pio | 2007-06-24 18:30

jest jakas radiowo netowa relacja z meczu na zywo ?

~szwagier | 2007-06-24 18:30

zero dopingu dla Stalówki.po co tam pojechaliście łysole?

~fan | 2007-06-24 18:32

wlasnie spolka ozogowska szykuje sobie prace na nastepny sezon (bo wiedza ze jak stalowka nie spadnie to wylecom na zbity pysk)

~oś.Poręby | 2007-06-24 18:32

Bulgaria-POlska 1:3

~stalowka | 2007-06-24 18:32

spoko.u siebie z 5:0 wygramy;)

~Kalu | 2007-06-24 18:33

jest relacja radiowa.. » LINK

~fan | 2007-06-24 18:33

kogo qrwa obchodzi jakas bulgaria polska

~do fan | 2007-06-24 18:34

Ja zaraz rozpierdole tą ich jebana spółkę. Niech już spierdalają na emeryturę!

~eo | 2007-06-24 18:34

tego trele ze strozy do stalowki od kilku lat sciagaja i caly czas gra przeciwko nam;>

~sławek A. | 2007-06-24 18:34

Kolejarz wygra 3-0.

~fc brandwica | 2007-06-24 18:35

dzieki za link !

~kibol | 2007-06-24 18:37

wstyd patrzeć na naszych szalikowców.

~fan | 2007-06-24 18:38

pelikan 2 kmita 0

~pan_młody | 2007-06-24 18:39

Stoją jak.........na weselu

~123 | 2007-06-24 18:40

kurwa faktycznie ten Czyzyk to pomylka...

~manix | 2007-06-24 18:40

prawie wyrownali !!!!!! prawie

~nierad | 2007-06-24 18:41

Mietek będzie asystentem Adamusa w RWM>

~wynik | 2007-06-24 18:43

1 : 1 Gęśla z wolnego

~manix | 2007-06-24 18:43

teraz troche cisna tych z pkp ale narazie bez skutku

~123 | 2007-06-24 18:46

pierdolisz!!!!!!gol?????????????

~aaa | 2007-06-24 18:48

ludzie podawajcie normalne wyniki nie kotrzy chcieliby wiedziec jaki jest faktyczny stan na boisku a nie piszecie jakies farmazony

~rysiu z | 2007-06-24 18:48

eee tam gol...

~123 | 2007-06-24 18:48

kurwa skonczyc z zartami!!!

~hehe | 2007-06-24 18:49

czyzyk wypierdalaj stad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1won do adamusa,jego qrwa wielkie odkrycie!

~.. | 2007-06-24 18:49

1-0 DALEJ NIE SCIEMNIAJCIE

~gfg | 2007-06-24 18:49

jest 1-0 nadall

~wynik | 2007-06-24 18:50

jaki wynik? niech ktos napisze

~aaa | 2007-06-24 18:50

1-0 bez zmian !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wynik podany z radia !!!!!! wiec nie pierdzielcie ze 1-1 po wolnym , ludzie nie wiecie nie piszcie chuba ze nie macie co do roboty, zreszta pies jak nie ma co robic to jaja lize pozdro

~ska | 2007-06-24 18:50

3:1 dla kolejarza...w zoltych kartkach ;)

~Zooro | 2007-06-24 18:50

Buraki nie kłamcie ! słucham meczu w radiu Kraków jest 1:0 dla Kolejarza :-(

~123a | 2007-06-24 18:50

1 : 1

~max | 2007-06-24 18:51

Kmita 2:0 w czapę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~wynik | 2007-06-24 18:52

wkoncu 1-0 czy 1-1

~Kubus | 2007-06-24 18:53

dalej przegrywamy 1-0.. kurde Stal musi to wygrac!

~fwrf | 2007-06-24 18:53

sam jestes 1:1 :P dalej 1:0 niestety

~wic | 2007-06-24 18:53

Kasiak się cieszy i dzwoni chyba do Adamusa.3 liga.

~zks stal | 2007-06-24 18:53

no 1:0 tylko jaakies dzieciaki zasrane niee moga sie pogoddzic ze tak kiepsko gramy albo sa szurnieci i pisza takie glupoty ktory jest ich wytworem wyobrazni

~hmmm | 2007-06-24 18:54

przejebiemy ten mecz jak sie patrzy...

~min | 2007-06-24 18:54

która min

~wilk | 2007-06-24 18:55

jak dzisiaj przejebia to juz 3 liga..

~123 | 2007-06-24 18:55

ja jestem ciekaw kto z naszych trafi do Ruchu Wysokie Mazowieckie?mlekovita?zajebisty sponsor.ponoc lepsi zawodnicy nie chca stamtad odchodzic bo dobra kasa jest...

~VN | 2007-06-24 18:57

na tej stronce macie relacje live » LINK wystarczy ze zaznaczycie Poland i dajecie submit. Pozdro.

~wynik | 2007-06-24 18:57

jaki wynik? ile jeszcze do konca

~karol | 2007-06-24 18:59

największy błąd Albina to wystawienie Mietka,to po prostu dywersja i sabotaż ze strony Ożoga.

~Zooro | 2007-06-24 18:59

19 minut do końca - dalej 1:0

~hd | 2007-06-24 18:59

iwanicki sie przewraca w polu karnym...tak tak zwalajmy na sedziow za kazdym razem...

~oś.Poręby | 2007-06-24 18:59

Żałość bierze jak sie na nich patrzy!

~and | 2007-06-24 19:00

zmień ozoga albin

~Xxx | 2007-06-24 19:01

REMIS PROSZE !!!

~jery | 2007-06-24 19:02

Jest źle ale nie tragicznie trzeba po prostu strzelić bramke i będzie ok. ale czy naszych kopaczy na to stać

~123a | 2007-06-24 19:02

1 : 1 GGGGGGGGGooooooollllllllllllll

~ament | 2007-06-24 19:02

tylko palkus cos tam gra...69 Znów Pałkus strzela z rzutu wolnego z 20. metrów i Pyskaty po raz kolejny pięknš paradš ratuje swojš drużynę przed utratš gola.

~hm | 2007-06-24 19:03

moze kowal strzeli...

~Zooro | 2007-06-24 19:04

123a - pedale nie kłam !

~MARIO | 2007-06-24 19:05

Jestem w tej chwili na urlopie we Władysławowie,tak chciałem być na tym meczu ale z widzimisie pzpn-u jest to niemożliwe ,bo przełożyli baraże ,ale jesteśmy na internecie a jest nas 8 osób i cały czas dopingujemy naszą Stalówkę .Krew nas zalewa ,że przegrywamy z taką wichurą,ale cały czas wierzymy ,że przynajmniej zremisujemy.Nawet ludzie Kaszubi ,co są z nami cały czas krzyczą i ostro dopingują STALÓWKĘ. STALO MY WIERZYMY!!!!

~jery | 2007-06-24 19:05

123a ale masz fantazję oby Twoje wizje się sprawdziły

~ddd | 2007-06-24 19:05

a graczem meczu powinien zostac lukasz czyzyk nasz goleador,na wiosne sial poploch i spustoszenie w obronie rywali naszej staloweczki...

~and | 2007-06-24 19:06

123a ty pojebie z jakiejś wsi huju jebany nie wprowadzaj w błąd władców podkarpacia

~and | 2007-06-24 19:06

123a ty pojebie z jakiejś wsi huju jebany nie wprowadzaj w błąd władców podkarpacia

~... | 2007-06-24 19:09

WSTYD I HANBA !!!!!!!!! a naszych kibicow nic nie slychac...

~Fan 38 | 2007-06-24 19:10

BRISTOL WIERZY W STALÓWKE !!!!!!!!



Stalowcy on tour

~maxik | 2007-06-24 19:11

Tutaj chyba trzeba nowych 11 piłkarzy żeby zaczęli cos grac

~zzz | 2007-06-24 19:11

co to za huj komentuje ten mecz w radiu krakow jakis jebany krakus ale mnie wkorwia pies jebany

~jery | 2007-06-24 19:11

Pałkus niestety sam meczu nie wygra, jescze parę minut niech choć strzelą brameczkę i będzie ok

~stary | 2007-06-24 19:12

Cały czas kibicujemy tu nad morzem i wierzymy ,że nasz a Stal przynajmniej nie przegra .STALÓWKA do boju!

~leo | 2007-06-24 19:12

patrzac z perspektywy co sie dzieje w tej wiosce jak to mawial slawek-remis wzialbym w ciemno ;);)

~... | 2007-06-24 19:13

ja pierdole tylko 5 minut...

~stary | 2007-06-24 19:14

Nie możemy tego przegrać,musomy strzelić choć tę jedną bramkę.

~bodi_zks | 2007-06-24 19:14

Jak sie nie wykorzystuje sytuacji to tak jest.Ile to jeszcze wolnych i roznych musi byc zeby nasi w koncu trafili do bramki ? Rozregulowane celowniki robia swoje.A Pyskaty niestety chyba gra mecz zycia.

~qrwa | 2007-06-24 19:15

to MIKULSKI wykombinowal z ta trojka obroncow...w pizduuuuuuuuu

~fffff | 2007-06-24 19:15

chlopaki nasu pislkarze graja lepiej na swoim boisku tak jak z lechia albo kszo

~stary | 2007-06-24 19:16

Stalo do boju marsz, krzyczymy,wołamy,na bramkę czekamy,do boju marsz!

~maxik | 2007-06-24 19:16

Dlaczego to zawsze przeciwko Stali ktos musi rozgrywac mecz zycia...

~jery | 2007-06-24 19:16

Stalówka pomału siega dna szkoda

~Resovia | 2007-06-24 19:16

3.5 min do konica ;/

~123 | 2007-06-24 19:16

jest jeszcze rewanz a mecz sie jeszcze nie skonczyl...troche wiary...

~3liga | 2007-06-24 19:17

i witamy 3 liga !

~kotek | 2007-06-24 19:17

2-0 hahahahahhaaa

~dsadasd | 2007-06-24 19:17

2:0 !!!:(:(:(

~Zooro | 2007-06-24 19:17

Qrwa 2:0 :-(

~Stalówka | 2007-06-24 19:17

Kurwa 2;0

~stalowiec | 2007-06-24 19:17

kurwaaaaaaaaaaaaaaaaa mac pierdolic tkai mecz !!!!! jeden wolny i gol dla wsiokow !!!!

~asd | 2007-06-24 19:17

2:0 ja pierdole

~rrrr | 2007-06-24 19:18

2:0 czapa

~piotru | 2007-06-24 19:18

Kurwa 2-0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następna wioska w II lidze

~!!!! | 2007-06-24 19:18

3 lige mamy

~Kibic | 2007-06-24 19:18

Kolejarz - Stal 2:0

~oś.Poręby | 2007-06-24 19:18

Ja załamany stalowiec podaruję sobie rewanż. Nie mam ochoty na nich patrzeć.

~kotek | 2007-06-24 19:19

nauczcie sie qrwa grac a nie zganiac na wioski... miastuchy z wielkiej stalowej buuahahhahaa

~!!!! | 2007-06-24 19:19

2 liga nie dla żyda 2 liga nie dla żyda !

~stalowiec | 2007-06-24 19:19

100000000000 wolnych dla stali i nie wpada i jeden dla wsiokow i wpada pierdolic tkai mecz

~stary | 2007-06-24 19:19

Musimy u siebie rozegrać mecz życia .Byłem na barażach w Knurowie po awans do 1 ligi w 87 r.,teżprzegraliśmy 1-2,potem u siebie 2-0.Teraz też u siebie wygramy,musimy w to wierzyć!

~123 | 2007-06-24 19:20

ja rozumiem duzo!ale to jest przegięcie!spytam sie znajomych jak grali.jak chujowo wybitnie to znaczy ze starzy dali mecz...taka jest prawda niestety...nie chcialem w to uwierzyc ale coz.kto sie kurwa urodzil ten kanarkiem nie zdechnie...

~dol | 2007-06-24 19:20

zeby ich chuj strzelil qrwa mac !

~..... | 2007-06-24 19:20

stalowolskie sietniactwo hehe II liga chyba w cymbergaja albo palanta

~!! | 2007-06-24 19:20

no i macie ! trzeba było się więcej na necie napinać, że Stalówka rozjedzie Kolejarza 5:0 ...... Miejmy nadzieje, że Stal jakoś nadrobi to w rewanżu.

~porazka | 2007-06-24 19:20

2:0 poprostu zenada

~bb | 2007-06-24 19:20

kto dostał karte czerwoną ze stali jakiś rezerwowy???

~realista | 2007-06-24 19:20

2:0 i już po meczu

~jery | 2007-06-24 19:21

To już jest dno najprawdopodobniej niestety 3 liga szkoda

~piotr | 2007-06-24 19:21

2:0 - III liga STALÓWKA

~stalowiec | 2007-06-24 19:21

stal rozjebane celowniki przegrała

~noll | 2007-06-24 19:22

napinajcie sie dalej stalowiaki... buauahahaha

~WACLAW 52 | 2007-06-24 19:22

3 LIGA JAK NIC!!!!!TYLKO NIE POPRAWNI OPTYMISCI WIERZA ZE ODROBIMY TAKA STRATE!!!!ALE Z PRZEBIEGU CALEGO SEZONU SPADEK NALEZAL SIE JAK NAJBARDZIEJ>>>I TYLKO DZIEKI KAROM PZPNU I WYCOFANIU ZAWISZY MAMY BARAZE!!!!!!!

~fan | 2007-06-24 19:23

zadyma w wiosce

~saaas | 2007-06-24 19:24

pekam ze smiechu.. kurna pekam.. !!!!! buuahhahaha

~oś.Poręby | 2007-06-24 19:25

Mieciu dziekuje ci chuju razem z twoja pierdolona ekipa staruchów Kusiaków, Kasiaków, Wieprzęci, Krawców, za spuszczenie Stali do III ligi, WYPIERDALAĆ WYPIERDALAĆ WYPIERDALAĆ

~... | 2007-06-24 19:26

Na to WAS tylko stać by zadyme zrobić Marne to

~... | 2007-06-24 19:26

Władcy Podkarpacia heheheehehehehehe

~ARNOLD | 2007-06-24 19:28

JA PIERDOLE MITEK CHUJU WYPIERDLAAJ DO JEZOWEGO.. SKURWYSYNIE.. SPRZEDAC MECZ BARAZOWY? CHUJU POMYSL .. JEBANY GEJU

~vvv | 2007-06-24 19:28

Ożóg spier***** sprzedawczyku !!!

~OKS_OPOLE | 2007-06-24 19:28

Witamy Stróże w II lidze :(

~lol | 2007-06-24 19:28

dzięki chłopaki ...

~Xxxx | 2007-06-24 19:29

Nie Ożóg tylko cała drużyna, a jaka zadyma??

~realista | 2007-06-24 19:29

Nasi grajkowie potwierdzili po raz kolejny że II liga nie dla nich, widać to że panowie nie umieją stworzyć sobie akcji bramkowych a nawet jak i sie przez przypadek uda to i tak nie trafiają do celu, a trener Albin no cóż gość niby z doświadczeniem a i tak z nimi nic nie zrobił bo żadnej lepszej gry po odejściu Adamusa nie zaobserwowałem. W Stali są potrzebne duże zmiany a kiedy one nastąpią nie wiadomo.

~asss | 2007-06-24 19:30

byl nie dawno taki koles na stronce Kolejarza.. zwal sie chyba Stalowiec. napinal sie caly czas.. to teraz ci cos powiem: buauauhahahahahaha szmaciarzu

~... | 2007-06-24 19:30

Twórcami Wspaniałego Sukcesu Kolejarza są nie kto inni jak coś takiego : ożóg i reszta emerytów dla których nie ma już tu miejsca.........Trzeba zrobić w rewanżu z tymi sprzedawczykami pożądek raz na zawsze !!! Nawet kosztem tej II ligii .......!!!!!!!!

~Mark | 2007-06-24 19:30

Szkoda gadac - kurwa bylo pewne ze do utrzymanie braknie nam kilku punktow.

I bylo pewne ze przegraja z jebana wioska - bo tam sa osoby ktorym zalezy na pilce !

Niestety 2 liga chuj w dupe tym naszym pseudopilkarzykom !!!

~.. | 2007-06-24 19:31

Mietek sprzedawczyk jebany.. co za skurwiele.. dzieki Tomek, Macior, Iwan i Pałka za gre.. Reszta wypierdalac jebane lamusy!

~.. | 2007-06-24 19:31

Mietek sprzedawczyk jebany.. co za skurwiele.. dzieki Tomek, Macior, Iwan i Pałka za gre.. Reszta wypierdalac jebane lamusy!

~khaka | 2007-06-24 19:32

no to kurwa pięknie : jak spadniemy to juz na ładnych parę latek bo w naszej grupie będzie leczna i kszo.....

~m.dyj | 2007-06-24 19:33

O zetkaesie... wygramy, wygramy, wygramy:D
Bedzię 3:0 dla Stali, tylko niech trener ich zmotywuje i wprowadzi jakies zmiany...
Tylko STAL !!!!!!

~... | 2007-06-24 19:34

Do Prezesa Lompe !!!
Czy ty kurwa nie widzisz co się dzieje ??? A może nie chcesz widzieć co zrobiły te pseudo grajki !!!!!!!
Wypierdol ich na zbity pysk !!!!!!!!!

~stary | 2007-06-24 19:34

OŻÓG WYPIERDALAJ!!!!

~szade | 2007-06-24 19:34

ale pierdolicie kurwa : jakby
Mietek w następnym meczu z kusiakiem i kasiakiem po 1 bramce strzelili to byscie ich na rekach nosili!!!Poczekajcie jeszcze do środy i wtedy(oby nie) będziecie wieszać psy!!!

~majki | 2007-06-24 19:34

nic sie nie stało w rewanzu wygramy po dogrywce

~bodi_zks | 2007-06-24 19:35

Brawo ! Brawo za wspaniale wykorzystywanie rzutow wolnych.Bylem rpzekonany ze chociaz zremisujemy chociaz tto 0:0.W druguiej polowie grali niby lepiej, mieli sytuacje, mnostwo rzutow wolnych a tu jeden od niechcenia rzut wolny dla Kolejarza i wpadlo.Coz poradzic.Oby mniej takich meczy.Mam i tak nadizeje ze ich rozjedziemy w rewanzu, bo Kolejarz to druzyna slaba druzyna ktora powinna wygrac 1:0 i fuksiarski ich gol dobil w drugiej polowie naszych.Tylko na boga poprawcie celowniki !

~oś.Poręby | 2007-06-24 19:36

Jedynie komu należy się szacunek to: Balon, Macior, Iwan, Pałka, Gęśla, Sierżant( za I runde, szkoda, że odszedł) reszta: SPIERDALAĆ

~stal | 2007-06-24 19:37

DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY !
nie ma jak sprawiac radosc swoim kibicom !
zawsze mozemy liczyc na naszych pilkarzy! pewnie ich sedzia przekrecil !
qrwa mac straszna zenada!w rewanzu zagraja pewnie na 0:0 ;)hehehehe na tyle ich stac by qrwa przeszkadzac w grze...
a mikulski jak dzisiaj trojka obroncow zagral to proponuje w srode wystawic samego czyzyka na obronie skoro w ataku mu nie idzie niech odpowiada za gre w tylach... zagrajmy 1-4-5 taka prosba do naszego eksperymentujacego trenera w tak waznym meczu...zeby kombinowac takie taktyczne cuda trzeba miec wykonawcow...
ale QRWA MAMY DRUZYNEEEEEEEE !

~Pelikan | 2007-06-24 19:37

A mogliśmy wyslosować wolny los i byloby po sprawie

~KacperWidzew | 2007-06-24 19:38

Panowie spokojnie, dokopiecie im w rewanżu u siebie .... To dopiero połowa dwumeczu... Jest słabo ale jeszcze nie tragicznie... pzdr

~cv | 2007-06-24 19:38

Niestety - prawda jest jedna - 3 liga. :(

Wiele osob juz tak mowilo przed tym mecze i nie pomylili sie bo wiedzieli dlaczego nie mamy szans.

~mietek chlor | 2007-06-24 19:38

stal, stal, stalowka!!!!!!!
Ole stalowko kocham Cie, Tobie oddalem serce swe:D

~oś.Poręby | 2007-06-24 19:40

Stal to MY=KIBICE nie pierdolone sprzedawczyki!

~bodi_zks | 2007-06-24 19:41

A tu Albin mowil ze ma koncepcje i pomysl na druzyne a niestety psikus i pogmatwala sie sytuacja.Stroze naprawde sa do ogrania, okartkowane na dodatek,jeszcze gramy u siebie i nie wyobrazam sobie zebysmy z nimi nie wygrali.Juz sie ich fuks skonczy w meczu w srode.

~mlody | 2007-06-24 19:41

dym z psami jest

~dsdas | 2007-06-24 19:42

a moze trzeba odpowiednio zmotywowac do zwyciestwa naszych grajkow przed rewanżem?

~oś.Poręby | 2007-06-24 19:43

Mietek do Wrocławia do razu wypierdalaj!!!

~kkk | 2007-06-24 19:45

Witam. Po pierwsze jak mozna tak napieprzac na pilkarzy!!!! ja wiem ze nie ma im czego gratulowac ale rok temu nosiliscie ich na rekach!!!!!!! Po drugie jak mozecie sie wypowiadac o meczu jesli na nim nie byliscie to do np. Os poreby ktory pisze komenty caly czas a pozniej stal to my KiBICE ale z ciebie kibic ktory siedzi w domu mialem nie odpisywac gnoju ale nie moge wytrzymac!!!!! Po trzecie do kumatych (hehehe) przypomnijcie sobie akcje jaka zrobiliscie przed waznymmmmm meczem z kmita!!!!! pogratulowac. A po 4 zobaczcie ile meczy wygral mikulski a ile adamus . pozdrawiam.

~oś.Poręby | 2007-06-24 19:47

Jestem rozgoryczony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~hm | 2007-06-24 19:50

jaki dym ?

~kkk | 2007-06-24 19:52

sraki!!!!!

~vvv | 2007-06-24 19:52

Mietek spierdalaj sprzedawczyku !!!

~wiesław | 2007-06-24 19:53

tak czytam sobie wasze komentarze i tak sobie mysle ze chyba niektorzy zapimnieli jakie motto jest na szaliku Stalólowki...
P.S kkk ma racje w 100%

~do kkk | 2007-06-24 19:53

Piszesz jak mozna ? I ze nosilismy ich na rekach.
TO bylo kiedys.
I tak jest ze wszystkim - ktos cos robi dobrze to jest chwalony i nagradzany, jak za jakis czas cos robi zle albo nic nie robi jest jechany i napierdalany !

A nasi pseudo grajkowie chuja grali caly sezon.
Opierdalali sie i tyle - i braklo punktow do utrzymania sie - dokladnie chyba 4 punktow !

I teraz niestety wracamy do pierdolonej 3 ligii i beda mecze z prawie samymi wioskami.

PS. Nie wiem jak sie nie mozna bylo utrzymac w tej 2 lidze - w baraaardzo slabej 2 lidze !

~:) | 2007-06-24 19:53

Heh No to wieś rozjebała wielkie miasto :) no to nawet wsi nie dorównujecie;P

~wz | 2007-06-24 19:54

» LINK - Prosimy o pomoc dla dziecka.

~jurek | 2007-06-24 19:57

w sumie granie w III lidze moze nie byc takie zle...
będą mecze z resovią, kszo, stalą, bedzie fajnie...:P

~xxx | 2007-06-24 20:00

jaki dym? dowiesz sie jak wroca jak znasz kogo trzeba.
a pozatym to zenada i huj z tego co bylo rok temu gamonie...z kim przegrywamy? warszawa? krakow? czy kurwa ...stroze?!!
im pasuje 3 liga \"im\" czyli wiadomo komu
nie ma kasy na druga lige
\"kasy\" na nowych pilkarzy
pozdro tomasz wietecha iwan macior i palkus
reszta do wymiany...tylko za co?

~torpeda | 2007-06-24 20:00

więcej żelu, więcej wycieczek do planety i do reszty knajp a wyniki będą jeszcze \"lepsze\"

~Prezes | 2007-06-24 20:01

NA REWANZ WSZYSCY PRZYCHODZA !!! I PIZDA 8-0;] POZDRO

~ktoś | 2007-06-24 20:03

Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce !!!!! Co pierdolicie o 3 lidze ??Stalowa nigdy nie spadnie !!!!!!!! W srode 3:0 dla Stalowki i wszystko wroci do normy !!

~Zawór | 2007-06-24 20:06

Z drugiej strony Mietek i kilku innych w drugiej lidze już by sobie nie dorobili do emerytury bo pewnie byłyby zmiany i przyszli by młodsi, a tak 3 liga i do 50-tki jeszcze troszkę kaski się wyciagnie z \"grania\".

~Grzessek | 2007-06-24 20:06

No i co z tego. że przegrali. W Stalowj wygrany i mamy 2 ligę. Jak nie teraz to nigdy. Mam 37 lat i chcę widzieć Stalówkę w II lidze. dziadkom gratuluję gry (ożóg, Kasiak) ale teraz czas na młodych. Tylko czy oni jeszcze chcą grać (Gęśla już myśmi o Bełchatowie). Będę na krzesełkach w środę. STAL nigdy nie spadnie !!! STAL

~misiek | 2007-06-24 20:07

zacznijcie coś grac bo spadek jak nic wypierdalac z kasiakiem i mietkiem co mecze sprzedają oraz tym niby odkryciem czyrżykiem

~draks | 2007-06-24 20:09

ohhh co ja widze kolejarz gra w drugiek lidze, i co??? i co???? Stalówka dno buahahahaha lamy

~bronson | 2007-06-24 20:10

kurwa to szkoda nawet gadać, ci kopacze to są niepełnosprawni a emeryci to powinni dymać w szkole na wf-ie jak by dali jeszcze radę. oni nawet w 4 lidze niemają co szukać. mnieciek ty pijoku i koruptorze wypierdalaj na wsio skurwysynu jebany.

~1957 | 2007-06-24 20:10

gratuluje przegranej i oby wiecej takich meczy w waszym wykonaniu spadek to sie wam nalezy

~do wyżej | 2007-06-24 20:18

Zajmij się swoja zasyfioną siareczką, za rok V liga!!

~1957 | 2007-06-24 20:20

Za trzy dni bedzie miedzy nami tylko jedna liga różnicy, ale to tez sie zmieni hehehe

~Siarka | 2007-06-24 20:24

Weź nie prowokuj 1957 odpuść sobie i nie przynoś wstydu, proszę Cię o to...po co się spinasz

~prof | 2007-06-24 20:30

lekceważenie kolejarza... tak się kończy... w rewanżu może być nerwowo i niekoniecznie różowo.. nikt nie powiedział że w kolejarzu grają mieszkańcy stróż... jak widać grają ambitni piłkarze w przeciwieństwie do stali

~mlody | 2007-06-24 20:36

Wsioki z strózy zaczeli na nas bluzgac i wtedy stalowka ruszyla najebac frajerów i zaczol sie dym polecialy kamienie, psy uzyly gazu i wpadal tez armatka Wodna

~Grzessek | 2007-06-24 20:40

Tak nie wolno zlekcewarzyć Kolejarza. Ale My jesteśmy lepsi i musimy wygrać. no przecież nikt nie myślał, że będziemy grać w 3 lidze. Stal to MY, STAL to II liga, Stal to nasz Klub . zresztą ... I TAK BĘDĘ CHODZIŁ NA MECZE.

~kibic kks | 2007-06-24 20:44

I co pajace ze Stali kibice KOLEJARZA pokazali wam a wy jak bydło .3liga,3liga stalówka hahahahaha

~oOo | 2007-06-24 20:48

MEcz bardzo wyrównany . Akcje z jednej i drugiej strony , na początku przważał Kolejarz kilka groźnych akcji ( min słupek po głowce ) również nie odpuszczała stal. Po przerwie dobra gra Stałówki ale i dobra organizacja obrony i pomocy Kolejarza. 85 min wolny an skrzydłowym kolejarza z prawej strony , niska piłka i przecięcie jej przez napsatnika z kolejarza. Zadyma rozpoczeła się po tym golu. Prowokowana byla ochrona a pozniej obelgi z obu stron . Kulturalna wymiana kamieni i lawek . To tyle.

~Zeus | 2007-06-24 20:49

jestem z grybowa , 5 km za przed strozami , i kibicuje STALIIIIIIII , to jest zespol , a nie jakies ciotowat , kutafony wiesniaki jedne, szkoda ze przeghralismy ale i tak sie u3mamy, kibice nasi byli fantastyczni STAL STAL STALOWA , wiesniaki tak spierdzielali jak ruszyliscie na trybuny, piepszony gaz , kocham STALÓWKE , jakby mial ktos gg ( moj nr 4641953) to skontaktujcie sie ze mna , chetnie porozmawiam , mam zamiar sie wybrac we srode do WAS I KIBICOWAC KLUBOWI ktorego Kocham , STALLLLLLLLLLLL

~ziom.hutnik | 2007-06-24 20:54

zeus dosyp przed kolejnym meczem pilkarzom kolejarze Laxigenu na przeczyszczenie do bidonow i wpadaj na mecz... hehe:)

~ares | 2007-06-24 20:58

Hej... Kibice ze Strórzy, wiem ze teraz napewno to czytacie... Co sie jeden z drugim cwelem podniecasz... I tak was dojedziemy!!!
P.S. Z tej radosci to pewnie \'piłkarze\' ze Strorzy to bawią sie w \"KOLEJARZA\" pod przysznicem... hehe:)

~Yyy | 2007-06-24 21:02

Zeus szacunek dla Ciebie ale wyzywasz Stróżan od wieśniaków a sam jestes z jakiegod Grybowa hehehe A tak poza tym to jeszcze trzy dni niepewnosci o los naszej Stali!

~El_lo | 2007-06-24 21:04

Jeszcze nie spadlismy wiec nie siejcie zamentu, jest jeszcze drugi mecz.
PRAWDZIWI KIBICE WIERZA!!!!!!
ZKS ZKS!!!!!!!!!!! NIGDY NIE SPADNIEEEEEEEE

~jasfoh | 2007-06-24 21:11

3 liga 3 liga stalówka! 3 liga 3 liga stalówka! 3 liga 3 liga stalówka! 3 liga 3 liga stalówka! 3 liga 3 liga stalówka! 3 liga 3 liga stalówka! 3 liga 3 liga stalówka! 3 liga 3 liga stalówka! 3 liga 3 liga stalówka! 3 liga 3 liga stalówka! 3 liga 3 liga stalówka! 3 liga 3 liga stalówka! 3 liga 3 liga stalówka!

~:> | 2007-06-24 21:13

nie dla żyda 2 liga !

~kolejarz | 2007-06-24 21:20

wy analfabeci ze stali STRÓŻE i do STRÓŻ tak to sie pisze a nie stróży

~do Zeusa | 2007-06-24 21:21

hahaha jeste cienki nie masz komu kibicować to kibicujesz drużynie która jest rywalem Kolejarza, a Grybowia spada z V i dlaego taki z Ciebie zazdrosnik.... hahaha cienias jestes i tyle

~El_lo | 2007-06-24 21:27

do kolejarz
analfabetow waszych zobaczymy ilu do STALOWKI przyjedzie na rewanz??????
wtedy pogadamy

~Noo | 2007-06-24 21:39

Stal jechac z żydami w rewanżu a jak ożog bedzie w huja walił to nie wyjedzie ze stadionu stary huj zakiszony

NIGDY NIE SPADNIE!!

~El:_lo | 2007-06-24 21:40

Musimy wierzyc!!!!
NIGDY NIE SPADNIE STALOWKA NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~El_lo | 2007-06-24 21:44

PODKARPACKA OSMIORNICA
STALOWKA & RESOVIA
Dzieki za wsparcie Sovii i Racovii
THANX

~mietek | 2007-06-24 21:46

ale pokzali wasi piłkarze i kibice...poprostu żenada!!!Tylko i wyłącznie Kolejarz Stróże!!! na was czeka III liga...

~nn | 2007-06-24 21:48

a ile ten dziadzia będzie u Was jeszcze grał??

~El_lo | 2007-06-24 21:50

Do mietek
Przyjedz na rewanz a zobaczysz ---ja wierze ze nie dla Stroz II liga!!!!!!!!!!
Pamietasz wisla-saragossa?
PO

~szok | 2007-06-24 21:51

jak narazie to nie mozecie wygrac meczy ten wasz dziadzia to po prostu ni może:P:P:P:P:P niech u was wszyscy beda starzy

~mietek | 2007-06-24 21:54

do El_lo a przyjade to zobacze!!!Tylko Stróże w II lidze, Wam jeszcze trochę brakuje do Kolejarza!
a meczu sargosa... nie pamiętam:P

~123 | 2007-06-24 21:54

do nn ten dziadziu skonczyl w lutym 41 lat...i gra po cale 90 minut.jest najstarszym zawodnikiem grajacym w polskiej lidze(mam na mysli 1,2 3 i 4 ligę)troche szacunku grzbiecie...zapraszamy do Nas!

~123 | 2007-06-24 21:56

to daj swoj nr kom. to pogadamy co?a jak masz pamietac saragosse jak masz 16 lat smyku albo wtedy u was bylo szkielko ale tylko u soltysa ...

~El_lo | 2007-06-24 21:56

do mietek
meczu nie pamietasz bo szczyl jestes!!
Przyjedz zapraszam i ponapinaj sie na live ...z chcecia popatrze
PO

~El_lo | 2007-06-24 21:59

do mietek
jacy z was kibice????
HAHAHHAHAHAHAA
II liga---HAHAHAHHAHAHAAAHAHHH
PO

~zenek | 2007-06-24 22:00

kurwa to jest jeszcze do wygrania 2:0 to hujowy wynik ale da sie to odrobic jak sie zagra z jajami,

~sad | 2007-06-24 22:20

kolejarz wracajcie na wieś!!! a co do stalowki to muszą odrazu w rewanżu narzucić swoją grę rywalowi i jak najszybciej zdobyć bramkę na 1:0, później dąrzyć do podwyższenia prowadzenia no i wyłączyć z gry Chlipałę, to jest recepta na sukces. Powodzenia !

~Fan S. | 2007-06-24 22:22

Kibic Siarki gratuluję klubowi i wita w III lidze!

~fan | 2007-06-24 22:30

Ale niezłą inhalacje zrobiła policja i ochrona kibicom stali :-)

~kolejarz | 2007-06-24 22:30

wracamy do swego zadupia z II ligą w kieszeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahaha

~frytkownic | 2007-06-24 22:36

no i znów to samo, znów Gąśla nie strzela, znów, naprawde chyba żeby Gąśla trafił do bramki to bramka musiałabyć tak duża jak grubość boiska, ja już myśle nad jego skutecznością i może sie rozwinie? Przegrać ze wsią to nie można, ta drużyna to poziom pysznicy mówie o stróży, i trzeba wygrają wygrać?

~Stróż | 2007-06-24 22:44

Barany ze stali odmieniac nie umiecie??????????/ Pisze sie zę Stróz a nie ze Stróży, szkoły tam w MIESSCIE nie macie??? i co u Was robia takie dziadki na boisku?? dziadzia sie na obronie piłką bawił i brama wpadła:P i który to ten Gęśla bo zaden się nie wyróżniał...

~widz | 2007-06-24 22:51

obiektywnie patrzac z przebiegu meczu kolejarz mial ze 2 razy wiecej okazji do zdobycia gola... fakt ze w drugiej polowie stal miala duzo rożnych i rzutow wolnych ale dobrze spisal sie Pyskaty...tak wiec wynik zasluzony... a kibice Stali moze i fajnie dopingowali czasem ale to co zrobili na koncu to ŻENADA...pozdrawiam

~neutral | 2007-06-24 22:55

no wynik nieciekawy.kibice w miarę ok tylko niepotrzebne kamienie bo dużo dzieci

~KIBOL | 2007-06-24 23:24

wygramy u nas 3:0

~kolejarz | 2007-06-24 23:35

no własnie, te kamienie to zupełnie niepotrzebne ale to kibole byli a nie kibice, a to różnica

~Mirek | 2007-06-24 23:38

Cos czuje ze jak spadniemy to kilka poczatkowych meczy moze byc rozegrane przy pustych trybunach na zamknietym stadionie.
Rozumie przegrac po walce ale połozyc sie i podarowac wiejskiej drużynie II lige to juz cos nie tak .
Niech ta szajka której nie zależy na losie Stali ( Ożóg, Kasiak, Kusiak , Drabik - jeżeli kogoś pominąłm - przepraszam) a tylko na pieniażkach , niech nawet nie pojawiają sie w środe na Hutniczej a Mikulski niech postawi na mlodych ktorzy chca , przynajmniej zobaczymy, ze nie dało rady po walce a nie przy stoliku

~asdf | 2007-06-24 23:41

fajne akcje były na niby stadionie

STALOWKA NIGDY NIE SPADNIE !

~ŁN Stalówka | 2007-06-25 00:15

nie wiem czy ktos auwazył ale na 200 kilka wpisow 199 jest jak bylismy jeszcze na wyjezdzie a wiec co tu duzo mowic CHUJ WAM W DUPE INTERENTOWI NAPINACZE!!

Aha i ostrzegam ze jaiekolwiek głupie wpisy i napisnki juz nie beda uchodzic bezkarnie poniewaz da sie juz do kazdego hakera dostac adres domowy wiec zastanówcie sie dobrze!!!!!!


Pozdrawiam prawdziwych kibiców\'

~R.I.P. | 2007-06-25 00:46

Odszedł od Nas kolejny kolega...;( Krzysiek mieszkający na osiedlu 1000 Lecia w utonął ;(
» LINK
Odnośnie pogrzebu nic jeszcze nie wiadomo, ponieważ dalej szukają ciała...
Niech Mu Ziemia Lekką Będzie ... [\']
>

~R.I.P. | 2007-06-25 00:47

Utonął w sobotę...

~cd | 2007-06-25 00:49

~[\"] | 2007-06-25 01:29

~k. | 2007-06-25 01:33

Na oczach kolegów
Tragiczna sobota w powiecie stalowowolskim. Dwie osoby utonęły.
Rozłożyli namioty tuż pod drzewem, na którym była przybita tabliczka z napisem \\\"Zakaz Kąpieli”
Grupka znajomych z Niska miała świętować otrzymanie szkolnych świadectw. Przyjechali nad jezioro w Nowinach, w powiecie stalowowolskim. Bawili się tylko godzinę. Jeden z poszedł się schłodzić i po chwili znikł pod taflą wody. Nie umiał pływać... Ciało 19 letniego Krzyśka odnaleźli płetwonurkowie następnego dnia.
Czarny weekend w powiecie stalowowolskim. W sobotę ciało 61 letniej kobiety wyłowili strażacy z Sanu w Stalowej Woli. Zwłoki zauważył wędkarz. Wstępne ustalenia policji wskazują że mogło to być samobójstwo. Kobieta była mieszkanką Tarnobrzega. Próbowała w przeszłości popełnić samobójstwo, była chora psychicznie. Najbliższym wspominała, że utopi się w Sanie.
Mieli świętować
Tego samego dnia grupa kolegów z jednego z niżańskich osiedli postanowił uczcić zakończenie roku. Po południu przyjechali nad jezioro w Nowinach, w powiecie stalowowolskim.
Rozłożyli namioty tuż pod drzewem, na którym była przybita tabliczka z napisem \\\"Zakaz Kąpieli”. Na początku grali w piłkę, lecz po chwili część z nich nie patrząc na zakazy zaczęła się kąpać w jeziorze. Wśród nich był też 19 Krzysztof z Niska. Według opisu świadków chłopak wszedł do wody i po chwili zniknął. Po kilkunastu sekundach chłopcy zaczęli szukać kolegi. Kilku z nich pobiegło do okolicznych domostw. Mieszkańcy ruszyli na pomoc.

~k. | 2007-06-25 01:34

Nagle zrobiło się cicho
- Na początku było słychać krzyki i odgłosy zabawy - mówi Daniel Olech z Nowin. - Później nastała cisza. Ktoś w domu powiedział, że chyba coś się stało. Pobiegliśmy na brzeg jeziora. Miejscowi wiedzą, że tu jest bardzo niebezpiecznie. Na początku jest płytko, ale kilka kroków dalej może być już kilka metrów głębokości. Na pomoc tonącemu ruszyło kilka osób. Cześć z nich nurkowało. Ktoś przyniósł linę.
Pozostał tylko płacz
- Wszystko się działo bardzo szybko- opowiada Paulina, która skoczyła na pomoc tonącemu chłopcu. - Nurkowałam dwa razy, ale pod wodą było bardzo ciemno. Nawet nie udało mi się dopłynąć do dna.
Po chwili na miejscu pojawili się strażacy. Jednak sześciometrowe bosaki okazały się zbyt krótkie. Sobotnie poszukiwania przerwano. Następnego dnia płetwonurkowie z Tarnobrzega i Rzeszowa metr po metrze zaczęli przeczesywać zamulone dno jeziora.
Po blisko półtorej godziny odnaleźli ciało 19 letniego mieszkańca Niska. W to, co się stało nie mogła uwierzyć najbliższa rodzina chłopaka, która z brzegu obserwowała poszukiwania. Kiedy odnaleziono ciało topielca zgromadzeni gapie zamilkli. Dookoła jeziora słychać było tylko głośny płacz matki pochylonej nad zwłokami syna.

~123 | 2007-06-25 07:07

sporo rzeczy sie tu nie zgadza.kibic Lechii ktory byl na meczu w Stalowej napisal ze Kolejarz nie ma szans bo Stalowka gra wysmienicie na swoim terenie.ok tylko gdzie jest ta Stalowka z meczow z Zaglebiem Sosnowiec czy Polonia Bytom?obecnymi pierwszoligowacami,gdzie jako jedyna z nielicznych drużyn potrafiła im strzelic na wyjeżdzie po 2 bramki i wyciagnac remisy?pierdolenie ze umiemy grac z lepszymi druzynami.pytalem sie paru osob co byli na meczu to Stal sie wtedy zrywa do gry kiedy straci bramke,tak jak zawsze.jedynie Palkus chwalony przez wszytskich cos tam szarpal.teraz patrze na to wszystko z perspektywy czasu i nie ma dla mnie roznicy czy Mikulski czy Adamus.Adamus tez wprowadzil naszych do 2 ligi po ciezkim sezonie.to juz chyba kazdy zapomnial...i suma sumarum bilans meczy Albina i Sławka jest podobny...z tym ze nie wiadomo jak to krąża tematy na miescie jakie jest dokladnie podejscie \'\'starych\'\' do sprawy utrzymania sie w 2 lidze...bardzo ciekawy temat.

~Robert | 2007-06-25 07:55

Piszcie o tych rzutach wolnych, że niby nie wykorzystane. Macie troche racji, ale głowna zasługa jest Pyskatego w tym wszystkim. On ciągał wręcz niemożliwe piłki.


Kolejarz też miał wiele akcji, sam początek meczu i już słupek Bałuszyńskiego. Potem cały czas akcje Treli, Chlipały. Wiadome było, że po 10+ akcjach musi wpaść bramka. W pierwsze połowie Stal nie istniała, w drugiej graliscie duzo lepiej, jednakże ta bramka Was dobiła 2:0

Co do kibiców, to naprawde jesteście wyśmienici, chodze do Stróż od kilku lat i nigdy takiej \"wiochy\" nie widzialem w wykonaniu kibców. Może i Stróże nie mają tylu kibiców co Stal, ale sa dużo mniejsze. Nie liczy się ilość, ale jakość.

Na koniec cóż mogę powiedzieć, niech wygra lepszy!

~fanatic | 2007-06-25 08:14

CHCIAŁBYM BYĆ OPTYMISTĄ ALE NIE MA JAK STAL OSTATNIO (POTRZEBNĄ NAM DO AWANSU) LICZBĄ BRAMEK WYGRALA Z ZAWISZA:) A W NORMALNYM MECZU 11.CZERWCA.2006 Z POGODZONYMI JUZ WTEDY ZE SPADKIEM TLOKAMI GORZYCE 5:0!!!
POWODOW DO WIARY W ZWYCIESTWO 3:0 (DAJACE NAM POZOSTANIE W II LIDZE) ALBO PRZYNAJMNIEJ 2:0 (DOGRYWKA) NIE MAMY Z BYT WIELE:/ ALE MOIM ZDANIEM 2:0 JEST REALNE DO OSIAGNIECIA, GORZEJ Z DOGRYWKA CIEKAWE CZY KONDYCJA NIEKTORYCH ZWYTRZYMA:)

~Kamil | 2007-06-25 08:17

kurwa wiekosc z was co nie byla na meczu jedzie po Mietku. a byliscie? widzieliscie jak gra? nie!! wiec kurwa nie pierdolcie nic na jego temat. bo poki mial sile to zapierdalal na boisku. tak samo wasz ulubieniec Wieprzec. gdyby nie on i Balon to juz dzis moglibyscie zapomniec o 2 lidze.
wiec kurwa przestanscie pierdolic na temat meczu jak go nie widzieliscie. w 2 polowie bylismy lepsi. jakby Iwan sie nie przewrocil o wlasne nogi to byla by prawdopobnie bramka na 1:1 i bylo by inaczej. jak zagramy tak jak w 2 polowie to mozemy sie jeszcze utrzymac. tylko kto bedzie strzelal te bramki? :(

~zks | 2007-06-25 08:52

W środe wszyscy na młyn , krytą i krzesełka doping jeszcze raz doping wszyscy i kurwa II liga nasza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JESZCZE RAZ STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

~piesek | 2007-06-25 09:03

pytanie do normalnych:kto w Stróżach przyniósł większy wstyd Stalowej:piłkarze czy kibole?
pytanie do chuliganów ze Stalowej:jak oceniacie zapach gazu i twardość pałek małopolskiej Policji?
w środę zakaz wstępu dla bandytów z zatorza,hutnika,poręb i innych mateczników zdemoralizowanych sterydów.

~xxxx | 2007-06-25 09:10

byla zadyma na meczu ?

Prosze o konkretna odpowiedz .

~asia | 2007-06-25 09:49

tak była zadyma, nasi wspaniali kibice rzucili szklana butelka w strone wietechy, dobrze ze go nie trafilo tylko rozprysla sie bytelka o slupek..... nie ma co - lUX KIBICE

~pawel | 2007-06-25 09:50

wielka mi zadyma bylem na meczu i widzialem wszystko. kibice stali pokrzyczeli poszumieli i ... tyle

~wierny fan | 2007-06-25 09:53

Ci panowie out : Ozog,Kasiak,Kusiak,Krawiec,Kowalczyk,Czyzyk,Drabik ,Wieprzec.
A Gąśla niech lepiej poprawi skutecznośc bo krucho z nim będzie.

~BZC | 2007-06-25 10:01

Sory,ale pamietam czasy kiedy na młynie były zadymy na całego i wszyscy śpiewali,a teraz co? Połowa nie spiewa bo im sie nie chce albo nie umieją.Pokazmy ze w srode ze my ządzimy na podkarpaciu!!!!!!!!!!!

~Lolek | 2007-06-25 10:13

Kiedyś było 150-200 osób w młynie ale wszystkim zależało na śpiewie. Teraz jest 400-500 a jest ciszej niż wtedy co było 150 osób. Niestety ale taka prawda. Pan D. co prowadzi doping kurwa stara się na całego ...a reszta co ? Opierdala się większość i ma w dupie...niestety takie są realia. Pozdrawiam

~RKS | 2007-06-25 10:15

do bzc tak rządzcie sobie ile chcecie ale rządzi tylko kks oraz najlepsi rks motor lublin wies jak to wy spiewacie stalowa do boju a jak nawet zostaniecie i zaspiewiacie to na meczu z motorem to oni wam zaspiewaja tak jak kolejarzowi piosenke,,domowe przedszkole\'\' jeszcze narzie i tak pobędziwecie z dziadami w 3lidze:P

~motorpsy | 2007-06-25 10:29

kolejarz w srode puknie nam jedna bramke i po zawodach...4 gole to my strzelic mozemy ale potrzeba by nam bylo na to kilku spotkaniach...
pewnie mikulski znowu jakies nowinki taktyczne wymysli...
a drabik za co to czerwo dostal ?za krytykowanie sedziegoe?

~Gefco | 2007-06-25 10:32

Panowie spokój jeszcze jedno 90 minut jest Mikulski zrozumie swój błąd i postawi na młodszych grajków w rewaznu 3-0 i druga liga daelj nasza!! nie dla wiosek w 1 i 2 lidze

~Gefco | 2007-06-25 10:34

Kasiak odchodzi ... pewne info

~ktos | 2007-06-25 10:52

ale powiem wam jedno...jeszcze nie widzialem takiej sytuacji zeby zawodnik rozgrzewajacy sie dostal czerwona kartke....prze kolo...BUEHEHEHEHE

~.. | 2007-06-25 11:28

Chujowy liniowy , Polscy sedziowie to kurwy sprzedawczykowie. do Motor : kurwa szmato wy kisicie w 3 lidze kurwa z 5 sezonow conajmniej jebana cipo . Tylko motor Jebał pies ! Dj rudy

~me | 2007-06-25 11:31

Ale Was musi nosić po przegranej w Stróżach. Macie cichutkich kibiców, kilkanaście osób z motoru robiło 3x więcej hałasu niż Wasi \"hooligani\".

~354678 | 2007-06-25 11:32

panowie po co sie tak spinac motor wszedł i tak spadnie

~prawda | 2007-06-25 11:34

wiecie w ogóle że motor chyba nie dostanie zgody pzpn na gre w II lidze bo miasto niechce dać kasy na stadion pilkerze nie dostaja juz wynagrodzenia od 2-3 miesięcy bo klub tez kasy nie ma ;)

~zks | 2007-06-25 11:36

2 LIGA MUSI BYĆ !! I co do Drabik to przynajmniej jeden sie nie bał nie beda wiesniaki udawac pilkarzyków ... a po 2 z czym oni do 2 Ligi stadion na jakis wykopkach ... ziemniaki kopac a nie pilke !! pozdr wszystkich

~STAL | 2007-06-25 11:52

W ŚRODE KURWA MAC WSZYSCY NA MŁYN !!! MA NAS BYC CONAJMNIEJ TYLE CO NA SLASKU, ALE DOPING LEPSZY !!! I DRZEMY RYJA PRZEZ CALY MECZ!!! NIE MA PIERDOLENIA ZE CHUJOWY WYNIK>> JEST JESZCZE REWANZ< DOPOKI PILKA W GRZE WSZYSTKO JEST MOZLIWE !!! SRODA > KIERUNEK MŁYN !!!! ja osobiscie wierze w utrzymanie ... STALÓWKA !!!

~STAL | 2007-06-25 11:55

NAMAWIAC WSZYSTKICH KUMPLI Z OSIEDLA I WSZYSCY NA MECZ !!! I DOPINGUJEMY NASZA STALOWKE !! MUSIMY POKAZAC TEMU KOLEJARZOWI ZE NAM NALEZY SIE DRUGA LIGA !! JAK NAS BEDZIE 300, TO OKAZE SIE ZE MAMY KIBICOW TYLKO KIEDY DRUZYNA DOBRZE GRA... TRZEBA IM POMOC, JEST JESZCZE SZANSA !! DOZOBACZENIA W SRODE !!

JA IDE !!!!! A TY???????!!!!!!!1

~BZC | 2007-06-25 12:11

Dokładnie.Ja kurwa ide i bede ryj darł na calego.Trzeba zrobic zrzute na race.

~BZC | 2007-06-25 12:15

Zróbmy tak jak na tym zdjeciu
» LINK

~milicjant | 2007-06-25 12:22

ma ktos jakies fotki z wczorajszego meczu ?


NA KOLEJARZ STRÓŻE NIE POJECHALI TYLKO TCHÓZE

~do milicjant | 2007-06-25 12:23

tchórze i dyskotekowi chuligani co wyrywają panny na bluze BZC

~STAL | 2007-06-25 12:27

JA TEZ BEDE KURWA RYJA TAK DARL JAK NIGDY, I LICZE ZE NIE TYLKO JA !!!!!!!!!!!!!!!!!

~stary | 2007-06-25 12:37

Ja biore flache i na krytej będe śpiewał!! Jeszcze tych z krzesełek trzeba ruszyć i będzie kocioł!!

STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
STALO MY WIERZYMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JEBAĆ KOLEJARZA JEBAĆ ICH CAŁĄ WIEŚ!!!!!!!!!!!!
KURWY ROZJEŻDZAŁBYM WALCEM :) !!!!!!!!!!!

~zcv n | 2007-06-25 12:42

wszyscy sie smialismy z nich ze wiocha i krecilismy z nich beke, to teraz w srode zobaczycie jaka my jestesmy wiocha, bo na stadionie bedzie tyle ludzi co u nich, albo i mniej bo to wypada w srode,

~zks | 2007-06-25 13:01

nie bedzie malo osob bo sa wakacje a kazdy kibic prawdziwy kibic nie pojdzie na basen czy gdzies nad wode czy jeszcze gdzies tylko przyjdzie na mecz pokazac !! ze nie jestesmy jakas wiocha !! i STALOWKA NIGDY NIE SPADNIE DOPING MUSI BYC !!
A jak tak piszesz to chyba nie przyjdziesz na mecz bo to sroda ? ... KAZDY NA MLYN I SPIEWAC OSTATNI MECZ W TYM SEZONIE A ZARAZEM NAJWAZNIEJSZY !!

~Daro | 2007-06-25 13:07

Niech nikt tutaj nie pierdoli, ze nie ma szans. Przyponijcie sobie nasz mecz w Polkowicach ...2 gole w odstepie 3 minut i tez przegrywalismy 2:0 i straty odrobilismy w 3 minuty !!!!!!! 2 liga 2 liga ZKS




2 liga 2 liga ZKS

~hmm | 2007-06-25 13:08

Robi ktos jakies plakaty ??

Wyskakujaceokienko na stronie by sie przydalo

~zks | 2007-06-25 13:13

wiara nadzieja milość !! 2 Liga jest nasza ... nie beda kopacze ziemniakow biegac w 2 lidze !! My wierzymy to piłkarze też musza !! Miejmy nadzieje ze juz beda grac wszyscy piłkarze i wynik 3:0 nie mozemy stracic bramki !! Wszyscy na młyn musimy pomoc naszym piłkarzom !!

~spoko | 2007-06-25 13:17

Pan prezes podjął decyzję,że na pożegnalny mecz w 2 lidze wszyscy wchodzą za darmo.

~::D:D:D | 2007-06-25 13:18

Lol za darmo to by z 4-5 tys ludzi pzyszlo :D

~sa | 2007-06-25 13:18

3 liga wita w stalowej woli niestety 3 liga

~zks | 2007-06-25 13:19

do spoko ? skad wiesz ? :O to widze w klubie tak mialo byc :/ powinni wszystkich wyrzucic !! Zatrudnic calkiem nowych ludzi z poza powiatu takim co zacznie zalezec na P.Noznej a nie na zarabianiu tylko !!. 2 LIGA MA BYC !!

~lukasz | 2007-06-25 13:25

###########################################

do ADMINA

wez daj to wyskakujace okienko z infem o meczu i jebnij jakis tekst ze trzeba pomoc druzynie albo cos takiego !!!!!

######################################### ##

~security | 2007-06-25 13:29

Mietek poprosił na środę o osobistą ochronę.

~zks | 2007-06-25 13:37

do seciuruty :
Mietek juz moze nie jest najlepszy ale widac ze walczy ... przyznam ze ostatni mecz w strozach chujowa ale to w wykonaniu calego zespolu pomijajac kilku pilkarzy. Jednak popatrzmy ile on ma lat i nie raz byl jednym z najbardziej wyrozniajacych sie pilkarzy. Zobaczymy jak zagra w Stalowej. Miejmy nadzieje ze pomoze utrzymac zespol !! Wtedy wszyscy beda miec spokoj :P

~zks | 2007-06-25 13:40

najwazniejsze to 2 liga :) to jest glowny cel !!

~gregor | 2007-06-25 13:49

panowie w srode na mecz i drzemy gardlo az nam migdalki spuchna.

~misiek | 2007-06-25 14:01

połóżcie sie stalowa najlepiej

~ZKS | 2007-06-25 14:14

MAM PROŚBĘ DO WSZYSTKICH KIBICÓW KTÓRZY W ŚRODĘ ZASIĄDĄ NA TRYBUNACH PRZY HUTNICZEJ (kszesełkowcy, kryta i młyn) ZRÓBMY KOCIOŁ JAKI JESZCZE W STALOWEJ NIE BYŁO

ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZSK ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZSK ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZSK ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZKS ZSK ZKS ZKS ZKS ZKS

~SIARKOWIEC | 2007-06-25 14:16

I BARDZO DOBRZE HEHEHE DO ZOBACZENIA W 3 LIDZE !!!!WPADNIEMY DO MIASTA ROWERÓW RAZEM Z WISŁOKĄ !!!!

~BZC | 2007-06-25 14:29

Wpadniecie ale nie wyjedziecie :)

~and | 2007-06-25 14:31

ciekawe jaka będzie obsada sędziowska na środę

~zombie | 2007-06-25 14:35

nawet żeby sędziowie byli kupieni to i tak kicha bo ci kopacze to na stojąco nic nie zrobia

~zks | 2007-06-25 14:48

Wiara panowie !! 2 Liga musi być ... JEBAC SIARE !!

~Dziadzia | 2007-06-25 14:51

2 liga msui byc...!!

MA KTOS JAKIS LINK Z FOTKAMI Z WCZORAJ???!!!!??

~platforma | 2007-06-25 15:26

Zobaczcie co wyprawia wrocławska Platforma Obywatelska:

Wrocławska policja przesłuchuje przewodniczącego klubu PO w radzie miejskiej Wrocławia Marka Ignora, który w niedzielę wraz z kolegą, b. radnym napadł i pobił dwóch policjantów. Obaj funkcjonariusze przebywają w szpitalu z obrażeniami głowy i kręgosłupa. Za czynną napaść na policjanta grozi do 10 lat więzienia. Wrocławska PO zawiesiła Marka Ignora.

~... | 2007-06-25 15:27

a jebac policje i liberalkow !!

~zks | 2007-06-25 15:48

hehe i kolegow ze Strozy rolnikow

~pawel | 2007-06-25 15:55

tak po zatym w kolejarzu gra tylko jeden wychowanek klubu stroze reszta zawodników nie pochodzi nawet z okolic strozy . a 8 ma kilka meczy w 1 i 2 lidze więc chyba sa żeczywiscie silną druzyną

~raku | 2007-06-25 15:57

w relacji na tej stronie pisze że bylo 1500 widzów a tak naprawde to bylo ok3100 osób

~... | 2007-06-25 16:12

Oficjalnie było 2100 osub

~kiblol | 2007-06-25 16:12

COCIARZ STRÓŻE WIOSKA MALA W BARAŻACH STALOWEJ WOLI W DUPE DAŁA !!!! P.S ale macie kibicow !!!!

~xyz | 2007-06-25 16:36

Buhahaha, gdzies ty tam widział 3100 osób? 1600 to było MAX.

~dddd | 2007-06-25 16:37

bylo 118000

~MOTOR LUBLIN | 2007-06-25 16:46

A MOTOR LUBLIN W II LIDZE :)

~oiuy | 2007-06-25 16:57

kamil gesla jest tez w kregu zainteresowania widzewa lodz.ja pierdole jaka mamy gwiazde.az zel sie na glowie jezy

~BZC | 2007-06-25 17:06

NIE MA PIERDOLENIA KURWA!!! MOBILIZACJA MA BYC NA CALEGO. WSZYSCY IDZIEMY NA MLYN I SPIEWAMY ILE SIL !!!! OSTATNI MECZ SEZONU!!!!!
JA IDE A TY? BEDE TO PISAL CO TROCHE. MOZE KTOS ZROZUMIE I PRZYJDZIE !!!! MA BYC CONAJMNIEJ 500 na mlynie...

~xxx | 2007-06-25 17:16

~RIP | 2007-06-25 17:21

Kolejna ofiara wakacyjnych kąpieli
NOWINY (powiat stalowowolski). Przyjechali w siedmiu. Na kilka godzin. Popływać, odetchnąć po całym dniu doskwierającego upału. Weszli do wody. Jeden z nich zanurzył się i już nie wypłynął. To dziewiąta ofiara tegorocznych kąpieli.

Było kilka minut po godz. 18, gdy młodzi chłopcy przyjechali do Nowin (gmina Radomyśl nad Sanem) nad tutejsze jezioro. Za chwilę byli już w wodzie. Jeden z nich zanurzył się i nie wypłynął. Pozostali wpadli w panikę. Zaczęli na własną rękę nurkować w miejscu, gdzie po raz ostatni widzieli 20-latka. Gdy nie przyniosło to żadnego skutku zawiadomili policję. Służby ratownicze zaczęły przeczesywać dno jeziora. Do godz. 21 bez najmniejszego efektu. Akcję przerwano, by wznowić ją niedzielnego ranka. Tym razem wkroczyli nurkowie. Kilkanaście minut przed dwunastą odnaleźli ciało młodego człowieka.

Wakacyjny wypadł zakończył się tragedią bo 20-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego nie umiał pływać. To dziewiąta ofiara zabawy na dzikich kąpieliskach na terenie naszego województwa.

~Dziadzia | 2007-06-25 17:26

[*] niech m ziemia lekką bedzie

~STAL | 2007-06-25 17:32

W SRODE TAK NAPRAWDE SIE OKAZE, JAKICH I ILU MAMY TYCH PRAWDZIWYCH KIBICOW!!! JESZCZE RAZ ZACHECAM ABY KAZDY KTO MIENI SIE KIBICEM STALOWKI POWINIEN PRZYJSC NA MLYN I DRZEC RYJA ILE SIL... DOZOBACZENIA W SRODE O 17.30 EELOOO

~motorowiec | 2007-06-25 17:43

jestem kibicem Motoru i szczerze życzę wam utrzymania!a ci netowi napinacze, co się podpisują \"Motor\" i wrzucają niech spierdalają!!Ludzie przynosicie wstyd klubowi, któremu pewnie z miesiąc temu zaczęliście kibicowaćpozdro dla sezonowców!!

~wow | 2007-06-25 18:26

A ja mam prośbe do piłkarzyków - większości z was nie zależy na tym aby II liga była w Stalowej Woli (odejscia po sezonie , ambicja III ligowa ) wiec utrzymajcie lige dla nas i możecie spadać w siną dal nawet do Rawy Mazowieckiej, Bełchatowa czy gdzie was psi los rzuci .
Jeden mecz zagrajcie dla nas a nie dla waszej kasy !!!

~... | 2007-06-25 18:54

~Kryta | 2007-06-25 19:49

Panowie może poważnie ktoś by poddał pomysł dla klubu o bezpłatnym wejściu na stadion myśle że to by sporo osób przyciągnęło !Co wy na to???Potrzebny jest doping kocioł jakie macie propozycje???Dawajcie znać!!!

~Kamil | 2007-06-25 19:51

na 95% w srode wejscie jest za free.

~zks | 2007-06-25 20:07

Dokladnie jeden mecz zagrajcie dla kibiców ktorzy jezdza i wspieraja was nawet w takich sytuacjach. My wierzymy pora zebyscie wy uwierzyli ! i jak nic 3:0 u siebie jest osiagalne !! A co do kibiców mam nadzieje ze jak bedzie wejscie free to kazdy przyjdzie na stadion kierunek młyn pomozmy w jak najwiekszej ilosci wspomoc nasza kochana Stalówke !! Bądzmy tym 12 zawodnikiem!!. Pokażmy tym ze stróży ze naprawde nas stac na to !!. Przydałoby sie zbiorke zrobic !! Tu juz kierunek do tych co zawsze sie tym zajmuja. Mecz juz w srode o 17;30 Dozobaczenia KIBICE STALÓWKI !!

~sdfsdf | 2007-06-25 20:14

jesli wejscie byłoby za free (chodz wątpie) to trzeba by było pozozklejac plakaty ze WJEJSCIE ZA FREE

~fana | 2007-06-25 20:15

Na meczu Chicago Fire - Cracovia rozgrywanym w Chicago Resovia wykroiła Cracovii Transparent \"Ciesza sie miasta a placza wioski Cracovia lepsza niz klub zomowski\"
» LINK
Cracovia traci również Flagę na konto Wisły Kraków.
» LINK
» LINK

~Hmm | 2007-06-25 20:52

Naprawde jest za darmo ????

~zks | 2007-06-25 22:12

jutro poznamy decyzje co do biletow ale to jest chore zeby pilkarze i trener musieli interweniowac by wejsciowki byly free ... szkoda niektorych osob ... ale wracajac do meczu nie wazne czy bilet bedzie za free czy trzeba bedzie wydac te pare złotych. Jest to ostatni mecz a zarazem najwazniejszy i doping bedzie w tym meczu bardzo wazny !! Wszyscy na mlyn pokazmy ze nam zalezy i pomozmy pilkarzom pokonac ten jebany zarzad i utrzymac STALOWKE w 2 Lidze !!

~fryzjer | 2007-06-26 09:12

Mam pytanie?Czy będzie relacja w inernecie z jutrzejszego meczu stalówki z kolejarzem???

~do fryzjer | 2007-06-26 09:52

No pewnie na sportowefakty.pl będzie relacja live jak zawsze. Pozdrawiam

~!! | 2007-06-26 10:02

wszyscy na młyn jutro nie kurwa pół młynu bendzie jak z lechia ma być cały tym bardziej ze moze bilety benda darmowe

~Cyc | 2007-06-26 23:22

fana skad masz tego newsa o transparencie Cracovii??? Mam nadzieje ze to bajka jakas. Co resovii przeszkadzala flaga ktora nie obrazala nikogo za wyjatkiem wisly??? nic juz z tego nie rozumie. RE plis

~ktuś tamok | 2007-06-27 08:21

WIEŚNIOKI!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 15 468 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 34 985 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 840 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 10 957 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.09339