Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Tragikomedia w Stalowej Woli

Tragikomedia w Stalowej Woli
Stal Stalowa Wola na koniec drugoligowych zmagań zajęła 15 miejsce w tabeli. Gdyby nie decyzja PZPN – u, który postanowił zdegradować do niższych lig kluby zamieszane w aferę korupcyjną Stal spadłaby bezpośrednio do 3 ligi. Tak zagra w barażach. Wydawać by się mogło, że teraz wszyscy w mieście zrobią co tylko możliwe, by pomóc klubowi w utrzymaniu. Otóż nie, w Stalowej Woli dzieje się wprost przeciwnie…

Już od bardzo dawna po tym mieście chodzą plotki, że nikomu z władz miasta, ani zarządu klubu nie zależy na utrzymaniu zespołu w drugiej lidze. Co gorsze, zeszłoroczny awans Stali z trzeciej do drugiej ligi poza kibicami ucieszył tylko nielicznych. Oczywiście po awansie wszyscy przekrzykiwali się jaki to jest ich wkład w ten niewątpliwy sukces. Później odbyły się wybory prezydenckie i samorządowe. Ile wtedy było obietnic. Te najciekawsze brzmiały: klub bez problemu utrzyma się w drugiej lidze, powstanie nowoczesny stadion - ba, były już nawet plany jego budowy, miał się znaleźć strategiczny sponsor. Dziwne, że przed wyborami na meczach Stali pojawiało się wielu prominentnych polityków z regionu, a po wyborach zainteresowanie grą piłkarzy gwałtownie opadło.

Dziś wygląda to jak obraz nędzy i rozpaczy. Ale po kolei…

Stalówka gra w barażach. Wydaje się, że będą to najważniejsze mecze sezonu. Zespół powinien się do nich perfekcyjnie przygotować. Potencjalni rywale Stali byli znani już wcześniej. Przynajmniej można było się ich domyślać. W każdym profesjonalnym klubie wysłano by kogoś, aby rozpracował rywali, przynajmniej sprawdził jak dany zespół gra, jaki styl prezentuje. Ale nie w Stalowej Woli. Bo po co? Dzięki pomocy osób postronnych oraz działaniu trenera i zaangażowaniu pewnych ludzi, w których interesie to nie leży, udało się pozyskać informacje na temat dwóch rywali. Jak już wspominałem, na Podkarpaciu drugiej ligi się nie chce. I można to stwierdzić otwarcie.

Kolejnym problemem drużyny jest wąska kadra. Już kilka lat temu rozwiązano zespół Stal II Stalowa Wola, który był bezpośrednim zapleczem dla pierwszego zespołu. Szkolili się i grali w nim zawodnicy, którzy nie mieścili się wśród najlepszych. W razie, gdy jakiś zawodnik się wyróżniał, lub, gdy na skutek kontuzji powstały ubytki w pierwszym zespole, ten piłkarz wskakiwał do kadry. To rozwiązanie przynosiło rezultaty, nigdy nie było problemu, że nie ma kto grać. Drugi zespół jednak rozwiązano, gdyż jego utrzymywanie uznano za bezsensowne a koszty utrzymania uznano za zbyt wysokie. Zawodnicy, którzy nie załapali się do kadry Stali grają teraz na wypożyczeniach w czwartej lidze. W nagłym wypadku skorzystać z nich nie można. Dziś przed najważniejszymi meczami mamy wręcz śmieszną sytuację. Kontuzjowany jest podstawowy bramkarz oraz jego zmiennik. W Stalowej Woli istnieje ( jeszcze ) zespół juniorów. Można wziąć bramkarza, jednak… ten też ma kontuzję. Swoja drogą, w najważniejszym meczu w bramce miałby stanąć niedoświadczony junior? – bądźmy poważni. Kolejarz Stróże nie jest przecież zespołem z C klasy, tylko drużyną dobijącą się do drugoligowej stawki. I co teraz? Kapitan Stali – Tomasz Wietecha gra z niedoleczoną kontuzją. Na ławce siada Stanisław Wierzgacz, jednak na boisku się nie pojawi. Gdy Wietecha na skutek urazu będzie zmuszony do opuszczenia placu gry, w jego miejsce, w bramce stanie… obrońca Andrzej Kasiak. Po prostu brak słów.

Zajmijmy się stadionem. Miał być remont, nowoczesna trybuna. Mieliśmy być dumni z tego obiektu. Obecnie prowadzone są prace na trybunie honorowej. Jak ona teraz wygląda, nie będę się wypowiadał. Jednym słowem prowizorka. Ale to nic. Za prace zabrano się jeszcze w trakcie trwania rozgrywek drugoligowych (?!) Rozumiem, że dla niektórych działaczy drewniane ławki były zbyt twarde i niewygodne i trzeba było zamontować krzesełka. Mam jednak pytanie, czy do prac remontowych nie można się było zabrać po zakończeniu sezonu? Już w trakcie ostatniego meczu z Lechią Gdańsk część trybuny VIP – ów było wyłączona. Miało to miejsce 9 czerwca. Poza modernizacją trybuny trzeba wymienić boksy dla piłkarzy rezerwowych oraz szkoleniowców. Na dwa dni przed decydującym meczem, który Stal rozegra na własnym stadionie w miejscu boksów jest… wielka dziura. Wydarzenie, jakim jest baraż o drugą ligę zapewne pokaże telewizja. Przynajmniej urywki z tego spotkania. Wspaniała promocja dla miasta. Tymczasem kibice w telewizji zobaczą wybetonowane doły. Wątpię, aby prawdziwe boksy udało się zamontować, pewnie w ich miejsce postanie jakaś prowizoryczna ławka. Jakby całych prac remontowych nie można było zacząć po zakończeniu sezonu, ale rozumiem, terminy gonią…

Stal Stalowa Wola to jedyny klub z Podkarpacia, który w obecnym sezonie gra w drugiej lidze. Zamiast się z tego cieszyć i to wykorzystać, wielu patrzy na to z niechęcią. Jeżeli ten zespół utrzyma się w tej drugiej lidze, będzie to tylko i wyłącznie sukces piłkarzy, a przede wszystkim trenera, który stworzył coś z niczego. W żadnym wypadku działaczy i władz miasta. Dla nich jest to kompletnie bez znaczenia, w której lidze będzie grała drużyna reprezentująca ich miasto. Póki działacze w Stalowej Woli się nie zmienią, nie przyjdzie ktoś nowy, z pomysłem, doświadczeniem, który będzie wiedział jak się za to wszystko zabrać, to w Stali dalej będzie organizacja na poziomie lig okręgowych. O solidnej drugoligowej drużynie kibice będą mogli pomarzyć, o pierwszej lidze nawet nie wspominam. Nie zdziwię się, jeżeli na najbliższym meczu w Stalowej Woli kibice wywieszą transparent „ popierający działania miasta i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ”. Tak wiele w tym mieście mówi się o potrzebie inwestowania w sport, jednak tych inicjatyw nie widać. Kibice swoje, a ludzie na wysokich stołkach swoje. Tak widać przez najbliższy czas musi pozostać…Jednym słowem – obiecanki cacanki.


PS. W co gra PZPN sam już nie wiem. Sędzią spotkania Kolejarz Stróże – Stal Stalowa Wola miał być Mariusz Żak z Sosnowca. Arbiter ten prowadził już spotkanie Stali z Unią Janikowo. Obie drużyny walczyły jeszcze o wyjście ze strefy spadkowej i barażowej. Za sprawą sędziowania ten mecz wywołał mnóstwo pozasportowych emocji. Konferencję prasową upuścił nawet trener Stali – Albin Mikulski. W proteście przeciwko sędziemu. Żak wypatrzył wynik spotkania, nie zauważył ewidentnej ręki oraz nie zaliczył prawidłowo zdobytej bramki. Takich sędziów PZPN wyznacza na spotkania barażowe, w których gra się o bardzo wysoką stawkę. Dziwne tylko, że ten pan miał znowu sędziować spotkanie Stali. Może działacze z ulicy Miodowej chcieli przypadkiem zasugerować coś prokuratorom z Wrocławia?
Na skutek stanowczych działań trenera Stali arbitra spotkania zmieniono. Powtarzam, na skutek działań trenera… Sądzę, że nie wymaga to komentarza.

Kibicom w Stalowej Woli pozostaje tylko nadzieja, że ich pupile utrzymają się w drugiej lidze. Oby po barażach nie okazało się, że nadzieja matką głupich…

Komentarze (60)

~wkurwiony | 2007-06-25 20:37

jebac tych co na stolkach w NASZEJ STALOWCE robia syf.nie mozna ich wypierdolic w koncu? kurwa wreszcie przyszedlby jakis powazny biznesmen i wzial sie za STAL,a tak te chuje wszystko blokuja.jesli nie lezy im dobro naszej STALOWKI na sercu,to NIECH ICH SZLAG TRAFI,SKURWYSYNOW!. a co do tych lawek rezerwowych juz kurwa czytac nie moge-nie mogli do kurwy nedzy kupic na poczatku sezony takich z pleksy,plastikowych,a nie ciagle przerabiaja,pierdola.chlopaki ,a moze sie poswiecimy i zajbiemy przystanki autobusowe -plastikowe i im w kurwe postawimy na stadionie,zamiast tych jebanych betonowych boksow.

~ktos | 2007-06-25 21:15

Trzeba sie za to wreszcie wziac. Czy oni nie wiedza jak poprzez sportmoznawypromowac miasto ?? sciagnac sponsorwo, inwestycje....ehhh ...po prostu szkodaa slow

ps. jeszcz pytanie odnosnie meczu...czy wejscie naprawde bedzie za darmo ????

~przychlast | 2007-06-25 21:18

kto w ogole taki mądry że rozpoczął remont przed tak ważnym meczem barażowym ???

~Dziadzia | 2007-06-25 21:22

\"Jeżeli ten zespół utrzyma się w tej drugiej lidze, będzie to tylko i wyłącznie sukces piłkarzy, a przede wszystkim trenera, który stworzył coś z niczego. W żadnym wypadku działaczy i władz miasta.\"

Nie no wladze miesta z tym warchlakiem szlezakiem wolą zorganizować jakas bezsensowna \"jagodowa stolice polski\" normalny smiech na sali...

~123 | 2007-06-25 21:45

kurwa co moze zrobic Szlezak jak Kotulski ktory tyle obiecal i ktorego nazwisko krzyczeliscie na meczach uwziął sie wraz z kurwami pisowskimi na Niego i czepiaja sie o byle co.a Kotulski co robi w sprawie nowego stadionu?ponoc kurwa takie plecy ma tu i tam...posluchajcie troche obrad rady miejskiej.nawet jakby Szlezak wyskoczyl z propozycja konkretna dotyczaca budowy nowego stadionu to oni zasypaliby Go sterta papierow gdzie napisane by bylo wszystko o potrzebniejszych inwestycjach dla miasta.pewnie,niech kurwa sport schodzi na psy...kurwy jebane!!!

~1938FIRM | 2007-06-25 21:48

DOBRA DOBRA NIE NAPREZAJ SIE JAKBY CHCIELI TO BY BYLO WSZYSTKO OK!!!!!!!

~123 | 2007-06-25 21:50

no wlasnie jakby chcieli.to porownaj sytuacje pilkarzy ...co moze Albin zrobic jak oni sami nie chcą hę?

~STAL | 2007-06-25 21:53

W ŚRODE KURWA MAĆ WSZYSCY NA MECZ !!! KTO SIE MIENI KIBICEM STALÓWKI MA PRZYJSC NA MECZ, INACZEJ JEST CIPĄ A NIE KIBICEM... CHODZI MI O TYCH CO MOGA PRZYJSC !! DO ZOBACZENIA W SRODE !!!!!!!!!!

~daro | 2007-06-25 21:55

» LINK



albin sie zajebiscie troszczy o wszsytko...zalatwi nam nawet bilety za darmo... a porabny zarzad nawet sie nie domysli zeby kibicow za free wpuscic

~do daro | 2007-06-25 22:02

Link nie działa

~do 123 | 2007-06-25 22:03

nie bądź oszołomem który opiera swoje zdanie na 2 minutowym skrócie z telewizji miejskiej

~zks | 2007-06-25 22:04

No niestety w Stalowej liczy sie tylko koszykówka i to nie całkiem.Pamiętam półfinaly play-off gdzie STAL mogła awansowac do najwyzszej ligi. Teraz wszystko trener załatwia szkoda tego klubu i pilkarzy. Wszyscy jezdza piłkarze a prawda jest taka ze maja z gory narzucone ktore mecze przegrac. Tu trzeba zaczac od samej gory wyjebac wszystkich na zbity pysk caly zarzad i zatrunic nowy ktory sie tym zajmie. 2 LIGA MUSI BYC !!. Pozdr dla wszystkich i do srody zobaczymy !!

~link | 2007-06-25 22:05

~fakty | 2007-06-25 22:08

W środę w drugim meczu barażowym Stal Stalowa Wola zmierzy się z Kolejarzem Stróże. W pierwszym meczu drużyna ze Stróż pokonała Stal 2:0. Piłkarze ze Stalowej Woli potrzebują teraz dużego wsparcia ze strony własnych kibiców, dlatego prowadzone są rozmowy, by wstęp na mecz był bezpłatny. Działacze rozmawiają z trenerem i kapitanem zespołu, którzy przekonują, aby każdy bez kupowania biletu miał możliwość dopingowania zespołu. Decyzję poznamy jutro. Przypominamy, że spotkanie to zostanie rozegrane w środę o godzinie 17.30. Stawką będzie utrzymanie w drugiej lidze.

~zks | 2007-06-25 22:15

Obojetne czy bilet bedzie FREE czy te pare złotych jest to ostatni mecz i kazdy kto tylko moze ma przyjsc ! na mlyn i wspomoc STALOWKE

~kawulok | 2007-06-25 22:29

A po co ta prowizorka w Stalówce, ten trener z bogatą przeszłością w Szczakowiance i Craxie? Po co ta cała napinka? Niech wam Kolejorz dupę zerżnie i w środę. Nie lubimy stalówki, oj nie lubimy...

~kkk | 2007-06-25 23:14

Hej po przeczytaniu tego \"reportazu\" chialbym cos powiedziec i wiem ze to nie jest forum. Po 1 za co tak kochacie Albina?? Po 2 chcecie zeby to byl profesionalny klub itd tylko ze na to potrzeba pieniedzy i jeszcze raz pieniedzy ale jak tu zalatwic sponsora jak tu zrobic zeby ktos dal kase....? ale popatrzcie na siebie jesli wy chcecie zeby byl mecz za darmo albo darmowe bilety a jak nie to czesc (nie wszyscy) wskakujecie przez plott to nie dziwcie sie ze jakas firma nie chce dac duzej kasy skoro wam wielkim Kibicom ktorym tak zalezy na klubie szkoda dac 5 zeta!!!!!! wiec nie piszcie znowu takich bzdur ze kmous z klubu nie zalezy bo zalezy!!! ale mistu ogolnie nie zalezy i nie mowie tu o urzedzie miasta tylo o ludnosci bo jak na nasze miassto 1500 ludzi na meczu to malo.... pozdrawiam was wspanialych kibicow:):):)

~... | 2007-06-25 23:15

ciebie tez nie lubimy i chetnie bysmy ci morde obili

~kkk | 2007-06-25 23:33

no to dawaj 1 na 1 jestes duzo i co???? ja mam bron heheheh i posralbys sie:P

~elviss | 2007-06-25 23:35

w srode padnie rekord rekfencji na hutniczej..zobaczycie ile ludzi przyjdzie..moze zarzad zgodzi sie na wejscie za darmo dla wszystkich kibicow..oby doping calego stadionu pomogl STALOWCE w batali o utrzymanie w 2 lidze..ja w to wierze a ty???PRZYJDZ I BADZ SWIADKIEM TEGO DOLACZ SIE DO DOPINGU..PO MECZU BEDZIE SWIETOW W HUTNICZYM GRODZIE..DO SRODY 17;30

~,,, | 2007-06-25 23:40

Szacunek ! wielki szacunek dla tego co to napisal

~zks | 2007-06-26 00:11

zgodze sie ale niestety duzo meczy było takich w ktorych bylo widac ze nasza Stal nic nie grała. Rozumiem jakby przegrywali ale WALKA to podstawa !! A juz w srode od godziny 20 melanz w STW. A wiec w srode szykuje sie mocny doping miejmy nadzieje ze wszyscy przyjda bez wyjatkow jak i mlodziez tak i dorosli cale rodziny zapelnijmy caly stadion! Pokazemy jak sie bawi STAL !! pozdrowienia dla wszystkich ze Stalowej Woli, Resovi Rzeszów, Racowa Czestochowa oraz wszystkich innych dojezdzajacych.

~QQ | 2007-06-26 00:16

zeby nie bylo niejasnosci: proponuje wjechac do szatni i wpierdolic Mietkowi przed wszystkimi. Moze reszta sie zastanowi nad soba, bo dla tego huja Ozoga juz za pozno.

~zks | 2007-06-26 00:16

i co ze zbiórka pieniedzy przydaloby sie jutro zebrac pieniadze do poludnia nawet zeby do srody do godz 17 bylo wszystko gotowe tutaj tez moze klub cos dorzuci na ostatni mecz. Niech ktos starszy sie tym zajmie.

~Kamil | 2007-06-26 00:17

ale kto tu przyjdzie sponsorowac? w to bagno? kto tu sie bedzie pchal jak tu jedna wielka mafia. nie ma takiej opcji. trzeba wypierdolic ten zarzad i calkiem nowych ludzi nie zwiazanych z tym kurestwem dac.
a najwieksza kurwa jest zak. ale nie bede tu pisal dlaczego. moze niebawem sie pojawi jakis artukul na jego temat. bo na niego to brak slow. a ten artukul to i tak jest w miare spokojny. powinien byc bardziej ostry.

~zks | 2007-06-26 00:18

poczekajmy do meczu moze mietek zagra mecz zycia :O i Stal sie utrzyma. Przypominam ile on ma lat a jeszcze biega zobaczymy. Czy wszystko co krazy jest prawda czy tylko pogloskami! W srode sie duzo wyjasni.

~zks | 2007-06-26 00:20

do kamil : bo wiekszosc czeka do ostatecznego wyniku ale tak czy siak po ostatnim meczu powinni wyjebac caly zarzad i zebrac ludzi z poza wojewodztwa ktorzy nic nie maja wspolnego z tymi co sa obecnie :O ale to jest chyba nierealne.

~boss | 2007-06-26 01:45

STALOWKA DO BOJU

~fanatic | 2007-06-26 07:54

NA TAKIE PODEJŚCIE BRAK MI SŁÓW!
AŻ MI SIĘ SMUTNO ZROBIŁO, JAK TO PRZECZYTAŁEM!
AŻ MI SIE ODECHCIAŁO IŚĆ JUTRO NA MECZ, ALE PÓJDĘ
FOREVER STAL!

~fanatic | 2007-06-26 07:59

LUDZIE JUTRO NA MECZ WSZYSCY! ŻEBY TYLE LUDZI BYŁO ŻE TYM PANOM BUTY POSPADAŁY ZE ZDZIWIENIA (HUJ IM W DUPE) TAKIE COŚ ŻEBY CI CWELE ZOBACZYLI KTO MA PRZEWAGĘ LICZEBNĄ:) NAJWAŻNIEJSZY MECZ SEZONU NIE MOŻE CIĘ TAM ZABRAKNĄĆ!

~fanatic | 2007-06-26 08:01

ALBIN DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO!

~fanatic | 2007-06-26 08:06

OSTATNIA PROŚBA!
WYŚLIJCIE CAŁEJ LIŚCIE NA GG CZY TAM NA TLENIE INFORMACJE O MECZU MOŻE KTOŚ NIE WIE?!
PROSZĘ!
TO MOŻE ZWIĘKSZYĆ FREKFENCJĘ!

~dofanatics | 2007-06-26 08:19

Miałem takie same odczucia co do tego artykułu ale mam jedno pytanie kto jest autorem jego i czy przypadkiem nie jest to jakaś prowokacja??
ALE JUTRO IDE NA MECZ ZABIERAM ZNAJOMYCH I POKARZEMY WSZYSTKIM ŻE NAM KIBICOM ZALEŻY NA II LIDZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~kkk | 2007-06-26 08:31

hehehe ale wy jestescie glupiii..... kurwa mowi sie ze klub nie ma kasy itd a jakis malolat pisze ze moze by dal na oprawe hehehe czyli klub ma na wszystko dawac!!!! jeszcze beda darmowe kielbaski i piwo a jak przegramy to wiecej piwa!!!! a jesli chodzi o zarzad to prosze niech przyjdzie jakis z innego wojewodztwa jak niektorzy pisza i prezes bedzie zarabial 15.000 itd pobawia sie rok moze 2 albo 3 bedzie w huj dlugow i pojdzie sobie w pizde ....................... nie mowie ze obecny zarzad jest dobry ale zreszta nie bede z wami gadal ........i pozniej kto bedzie wyciagal nas z dlugow???? juz padlo nazwisko.

~fanatic | 2007-06-26 08:33

Zwrócił im uwagę, a ci go pobili

18 i 19 lat to wiek trzech sprawców, którym grozi nawet trzy lata pozbawienia wolności za pobicie 42-letniego mężczyzny, podczas meczu piłki nożnej między \"Stalą\" Stalowa Wola, a \"Odrą\" Opole na stadionie przy ul. Hutniczej.

Mężczyźnie \"dostało się\", gdyż zwrócił pseudokibicom uwagę, kiedy to trójka z nich rozwieszała na trybunach flagę, a ta z kolei przysłaniała mu widok. Uraz głowy, nosa i ogólne obrażenia ciała to konsekwencje, jakie poniósł za odezwanie się. Sprawców udało się ująć dzięki nagraniu z kamery monitorującej boiskowy teren, jak również materiałom dostarczonym policji przez media. Sąd Rejonowy rozstrzygnie wymiar kary. Może również orzec względem trzech, młodych mężczyzn zakaz uczestnictwa w imprezach masowych.

~fanatic | 2007-06-26 08:35

taa ZWRÓCIL UWAGE, powinno być raczej ROZDARŁ FLAGE!
chlopaki trzymajcie sie!

~fanatic | 2007-06-26 08:48

ZEBY CALY STADION SPIEWAL TRZEBA BY MIECPARU ZIOMKUW ZEBY TO ROZKRECALI A NIE TYLKO NA MLYNIE LUDZIE SIE WSTYDZA:) TRZEBA WYSLAC ZE TRZECH NA KRYTA I NA KRZESELKA ZEBY COS ROZKRECILI MOZE BY COS WYSZLO, NIEWIEM MOZE SIE MYLE ALE TAK UWAZAM!

~Krzysiek88 | 2007-06-26 08:51

Stalowka musi sie utrzymac!:)))

~ktoś tam | 2007-06-26 09:12

no to gdzie są obiecanki Pana Kotulskiego. Współrządzi miastem ( razem z PIS ). Jest wiceprzewodniczącym Rady Miasta. Może składać propozycje i zabiegać o ich zrealizowanie u współkoalicjanta. Może mi ktoś powie dlaczego tego nie robi ? Co z tym stadionem ? Prawda jest taka że dostał się do stołka i olał sprawę i tych co na niego głosowali. Prezydent Ślęzak to druga strona medalu. Gruby przynajmniej nie obiecywał stadionu a Kotulski właśnie na obiecankach dot stadionu dostał sie na stołek. I co ? I gówno ! Menadżer od siedmiu boleści..

~ktoś tam | 2007-06-26 09:16

gdzie się podziały jego szerokie znajomości i kontakty ?
Rok od wyborów wszytsko zniknęło i pojawi się za 3 lata przed kolejnymi wyborami. Jak ktoś wie to niech mnie oświeci ile razy po wyborach Pan Kotulski publicznie wypowiedział się o potrzebie wybudowania stadionu ? Czekam

~klamca | 2007-06-26 09:19

Kotulski nas oszukal. Teraz ma najwiecej do gadania, nawet bym powiedzial ze wiecej niz Szlezak bo Kotulski rzadzi cala Radą Miasta Stalowa Wola Naprzod razem z PiSem maja wiekszosc wiec jak by chcial to juz by trwaa budowa stadionu.

Do poprzednika. O stadionie mowil duzo razy, tyle ze juz nawet nie chcialo sie liczyc

~Luki | 2007-06-26 09:20

~Luki | 2007-06-26 09:22

soryy zly link o ten mi chodziło... » LINK

~zks | 2007-06-26 09:38

Kto sędziuje??

~Koniu1906 | 2007-06-26 09:46

coz ja wam moge napisac? Wspolczuje wam szczerze!-kibic Zaglebia Sosnowiec

~GRU | 2007-06-26 09:51

Może zróbmy pikiete pod urzędem miasta jak zrobili kibice Zagłębia Sosnowiec, których pozdrawiam

STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~!!! | 2007-06-26 10:03

wszyscy na mlyn jutro !!! zeby nie bylo tak jak z lechia pol mlynu !!!! tymbardziej ze juyro moze bendzie wstep bezplatny

~Grzybol | 2007-06-26 10:05

Dobry pomysł żeby powysyłać ziomków na inne sektory ale mówię Wam bardzo trudne do zrealizowania ... o ile krytą łatwiej rozkręcić to krzesełka już koniec. Ale nie mówię że jest nie do zrobienia. Jutro na młyn i kurwa doping na całego chuja. JA będe darł ryja że mi mało łeb nie spadnie :D Pozdrawiam

~ktoś | 2007-06-26 10:07

o ktorej godzinie bedzie wiadomo czy wstep bedzieza darmo ??? :)

~KSZOk | 2007-06-26 10:09

No faktycznie na waszym stadionie jest syf te betony to byłem na meczu STAL-KSZO i widziałem... walczcie o swój klub ... to że jesteście w barażach to sami wieci czyja sprawa...
choc jedno hutnicze miasto musi mieć II lige bo my w Ostrowcu nie możemy nic zrobić przed spadkiem...

~koloman | 2007-06-26 10:25

pozdro dla gości z Sosnowca i Ostrowca!

~kibic | 2007-06-26 10:44

napierdalacie na Mietka fakt swoje sprzedał ale w niedziele walczył za dwóch bo Dopierały wogóle nie było widać na boisku ....po huj sie jeden z drugim odzywa jak nie był w Stróży!!!

~fan | 2007-06-26 11:00

Ale jak już beda wolny wstęp na mecz to tylko na MŁYN a nie na inne sektory, bo tak to połowa wejdzie sobie na krzesełka i na krytą a na młyn nikt :/

~do fan | 2007-06-26 11:06

ale masz myslenie - a co to na młynie stoją lepsi? Wstęp wolny dla każdego! Zresztą na oficjalnej stronie jest już info, że za darmo!

~ZKS | 2007-06-26 11:09

APEL DO MIETKA OŻOGA!!!!!!!!!!!

Jesteś legendą tego klubu i masz największy wpływ na zawodników uczyń wszystko co w twojej mocy abyśmy jutro o 19.30 wychodzili z stadionu uszcześliwieni z słowami:
STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE!
To może jest już Twój ostatni mecz w barwach Stalówki gdzie chyba przyżyłeś wiele wzruszeń i chciałbym abyś w glorii chwały pożegnał się z klubem. Uczyń to dla nas kibiców którzy tak wierzą w utrzymanie! Pozdrawiam wszystkich dla których leży dobro naszego klubu! Jeszcze raz pozdrawiam i śpiewam: STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE!!!!

~fanatic | 2007-06-26 11:10

DOBRZE NAM DORADZAJĄ WALCZMY O TO CO SIĘ NAM NALEŻY!!! WALCZMY O TO CO NAM OBIECALI!!! MOŻE NIE OD RAZU STRAJK, ALE ZAWSZE MOŻNA WYWIESIĆ JAKIŚ TRANSPARENT, ALBO PRZEJŚĆ SIE POD URZĄD MIASTA! KURWA TRZEBA COŚ ZROBIĆ, A NIE STAĆ Z BOKU I PATRZEĆ, BO NIE DŁUGO NIE BĘDZIE JUŻ NIC!!! TRZEBA DZIAŁAĆ A NIE GADAĆ!!!

~bodi_zks | 2007-06-26 11:12

A Slazak znow zrobi ze Stalowej jagodowa stolica polski a stadion marny jak stal tak stoi.A on bedzie cieszyl i jagody wpierdalal na jego festynie zamiast cos dzialac.A stadion marnieje marnieje.. a pan prezydent obiecywal obiecywal..

~fnhnjsdghjyh | 2007-06-26 11:23

dobry atykuł

~do ZKS | 2007-06-26 15:46

popieram apel całkowicie .....NIE DAJMY SIE ,WALCZMY DO KONCA . TO SIE DA ODROBIC

~Stalovy | 2007-06-26 22:03

Ścieżkę człowieka prawego ze wszech stron otacza niesprawiedliwość samolubnych i tyrania złych ludzi błogosławiony kto w imię miłości bliźniego i dobrej wiary prowadzi słabych przez dolinę ciemności bo prawdziwie strzeże on brata swego i odnajduje dzieci zaginione i uderze z wielką pomstą i zaparczywością na tych którzy braci mych otróć i zniszczyć próbują i poznacie że imię me pan gdy uczynie pomstę moją nad wami.

3mać kciuki za Stalówke i wszyscy na mecz

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 5 149 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 14 910 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 565 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 6 023 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.04111