Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» ZA DARMO NA MECZ STAL - Kolejarz

ZA DARMO NA MECZ STAL - Kolejarz
Zarząd Zakładowego Klubu Sportowego STAL Stalowa Wola na wniosek Rady Drużyny podjął decyzję o darmowym wejściu na jutrzejszy, rewanżowy, barażowy mecz z Kolejarzem Stróże.

Nasi piłkarze wierzą, że dzięki temu stadion zapełni się większą ilością kibiców, którzy głośnym dopingiem pomogą im odrobić straty z pierwszego meczu.

Komentarze (90)

~fanatic | 2007-06-26 11:16

ROZWIESIĆ JAK NAJSZYBCIEJ PLAKATY Z TĄ INFORMACJĄ! I ŻEBY BYŁO 3500, 4000, 4500, A MOŻE NAWET 5000 LUDZI (MARZENIA) APELUJE DO WSZYSTKICH PRZYJDŹCIE!!!

~old fan | 2007-06-26 11:20

dokładnie przydały by sie plakaty ze wstep na mecz z free mam nadzieje ze są osoby które zorganizuja takie plakaty i mozna by dopisac zeby kazdy namówił znajomego kogos z rodziny dziewczyne ..... Trzeba zrobich hamom ze stróz takie piekło zeby sie posrali na samo wyjscie na murawe

~... | 2007-06-26 11:22

Stalówka nigdy nie spadnie !!!! na tym meczu musi być jak najwięcej osób !!!!!!!!!!!!

~ghhsfghjefy | 2007-06-26 11:22

bedzie tyle ludzi co zawsze

~ZKS | 2007-06-26 11:23

APEL DO MIETKA OŻOGA!!!!!!!!!!!

Jesteś legendą tego klubu i masz największy wpływ na zawodników uczyń wszystko co w twojej mocy abyśmy jutro o 19.30 wychodzili z stadionu uszcześliwieni z słowami:
STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE!
To może jest już Twój ostatni mecz w barwach Stalówki gdzie chyba przyżyłeś wiele wzruszeń i chciałbym abyś w glorii chwały pożegnał się z klubem. Uczyń to dla nas kibiców którzy tak wierzą w utrzymanie! Pozdrawiam wszystkich dla których leży dobro naszego klubu! Jeszcze raz pozdrawiam i śpiewam: STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE!!!!

~!!! | 2007-06-26 11:23

tylko przydalo by sie zeby kltos tam na krzeselkach byl albo krytej zeby rozruszac to dziadostwo !! zeby bylo caly stadion odpowiada ! kto wygra mecz i zeby byla odpowiedz a nie cisza....marzy mi sie takie rozpoczecie meczu zeby caly stadion pierdolna z calej pizdy ze STAL wygra mecz !!

~fanatic | 2007-06-26 11:26

z takim podejsciem jak to wyzej to:/

JA SAM PRZYPROWADZAM 3 KUMPLI KTóRZY RACZEJ NIE CHODZA NA MECZE JAKBY KAZDY PRZYPROWADZIL PO JEDNYM TO BY BYLO GIT! CHOPAKI BRAć DZIEWCZYNY POKAZAć IM żE JESTESCIE MężCZYZAMI:)

~Ktoś | 2007-06-26 11:30

Zaraz wykonam plakacik ! Będą jacyś chętni do drukowania i rozklejania ?? Ja mam obecnie drukarke na chrobowym :D:D

~hepi | 2007-06-26 11:34

ogłosić na STELLI
DIANIE
w LELIWIE
podpowiedzcie gdzie jeszcze?

~ktoś | 2007-06-26 11:39

Echo Dnia
Nowiny
Super Nowości
strona » LINK
onet.pl :D
wp.pl :D
interia.pl :D

~zks | 2007-06-26 11:45

Zobaczymy ile osob przyjdzie jak zbierze sie b.duzo osob mozna podzielic sie na dwie grupki. I spiewac krzeselka lub kryta i mlyn. Mozna rowniez podzielic sie na mlynie na 2 grupki!. Najwazniejsze ze maja przyjsc wszyscy brac kazdego kolege i na mecz w srode!.

~zdzich | 2007-06-26 11:48

a może by tak zgodzić sie na tego sędziego Żaka i wysłać do niego Antka Fijarczyka?

~fanatic | 2007-06-26 11:59

A MOŻE BY TAK ZEBRAĆ SIĘ NA ROZGRZEWCE I POŚPIEWAĆ, POKAZAĆ TYM WIEJSKIM PIŁKARZYKOM ŻE W STALOWEJ NIE MAJĄ SZANS! MOŻE BY TAKIE COŚ WYSTRASZYLO TYCH WIOCHMENÓW! ALE WIEM ŻE NIKT NIE PRZYJDZIE WCZESNIEJ A CO DO PLAKATÓW MI SIE NUDZI MOGE ROZNOSIC ALE NIE MAM DRUKARKI I KTOŚ BY MUSIAL WYDRUKOWAC:)

~KSZOk | 2007-06-26 12:00

A dlaczego 5000 tys. kibiców to marzenie?
Chyba stać was nawet na 8000tys.? Bilety za darmo , mniejsca powinno zabraknąć...
Licze na byłego gracza KSZO a obcnie Stalówki J.Wieprzęcia.. Jaka jest pojemność waszego stadionu? Pozdro dla S.Woli 3majcie sie...

~do KSZO | 2007-06-26 12:05

Pojemność 6 500
Miejsca siedzące: 1 800

~stadion | 2007-06-26 12:12

Boisko: długość 105 metrów, szerokość 68 metrów

Pojemność: 6500 miejsc siedzących

Trybuna kryta: 1500 miejsc

Siedziska plastikowe: 450 miejsc

Oświetlenia: brak

~123 | 2007-06-26 12:13

na stadion to moze z 7-8 tys. wejdzie tak zeby dobrze ogladac bo nie licze ostatnich rzedow na dole.a co do kibica Wisłoki który wypowiadał sie na stronie 90minut. że u nas nie ma cisnienia na piłkęża chodzi marne 1500 osób na mecz,że mamy maks 300-400 może w porywach 500 osób namłynie i że wspierają nas głównie ludzie z Niska i ze na takie miasto to mało ludzi na stadionie i w młynie a swoim klubem sie wychwalał.weszłem na stronkęi zobaczyłem że robią młyn w liczbie 200-250 max osób i żadna rewelacja ultras,nie wiem jak z dopingiem.i ja nie mam do nich zadnych pretensji .niech robia tak jak to umieja ale niech innym nie wypominaja.niech zobaczy sobie zdjecia i filmiki z np. z KSZO albo z Ruchem Chorzów z tego sezonu,równiez z innych meczy.nie musimy sie wstydzić,czego dowodem sa opinie innych kibiców z innych 2-ligowych drużyn i słowa poparcia i zyczenia utrzymania się w 2 lidze(Lechia,Polonia W.,Ruch,Zagłębie S.,KSZO czy Odra Opole)za co Im dziekujemy.i z tego co wiem to przyjezdzaja tez resoviacy i z Rakoviia nie tylko z Niska.to chyba jest wazne że sie wspieramy.od tego są zgody zgadza się?a tak naprawdę to chciałbym żeby Stalówka wylosowała inna druzyne a na miejsce Kolejarza wskoczyła Stal Rz. i weszła do 2 ligi.w końcu to druzyna z Podkarpacia.a za rok Resovia i piekne derby by były!

~kokos | 2007-06-26 12:16

~123 | 2007-06-26 12:17

prośba do piknikowców:ubierzcie naten mecz koszulki w kolorze zielonym lub czarnym!tylko tyle!no a w razie dopingu dopingowac razem.proponuje zeby na krzeselkach tez usiadlo kilka osob z mlynu i rozkrecili towarzystwo.Was sie moze posluchaja nie?he he.dobry byłby szybki gol,adrenalinka by skoczyła i calkiem inaczej by sie wszystko rozkrecilo.fajnie wyszlo na dwa glosy z Gorzycami i z Heko jak star gwardia siedziala na krytej.NIGDY NIE SPADNIE STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

~123 | 2007-06-26 12:21

no i bylismy jedna z najlepszych ekip wyjazdowych w tym sezonie w 2 lidze.koledze z Wisłoki proponuje szczegolnie sciagnac sobie limk z dopingiem Stalówk iw Ostrowcu...

~Daro | 2007-06-26 12:25

*************************************************

ROZKLEJAĆ PLAKATY !!!!!
» LINK

Powiadomił ktoś o tym fakcie Leliwe, Diane itp ???

Do admina: moze wyskakujace okienko ???
********************************************* ****

~Daro | 2007-06-26 12:33

==========================================
Popraw ny » LINK
Plakat - w miare możliwości porozklejajcie go po mieście :)

==========================================

~lolek | 2007-06-26 12:37

Nawet najlepszy doping świata nie pomoże, jak piłkarze nie będą chcieli lub nie będą w stanie wygrać II ligę. ( przykład mecz ze Śląskiem). Mam nadzieję, że po serii kompromitacji ( mecze ze słabeuszami pod koniec rundy) wreszcie nasi kopacze udowodnią, że warto było zdzierać dla nich gardło i jeździć na mecze - to sie nam należy!
Proszę was piłkarze - dajcie z siebie wszystko, bo inaczej na długie lata pogrążymy się w amatorszczyźnie i nic nam nie pomoże

~Polish Man | 2007-06-26 12:43

jestem w irlandi ale bede z wami sercem na tym meczu :D powodzenia !!! STALOWKA !!!

~fanatic | 2007-06-26 12:43

no mam nadzieje ze im zalezy!

~Daro | 2007-06-26 12:48

Ehhh nie wiem czemu pojawia sie spacja w linku. Teraz powinno być wszystko ok
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Plak at - » LINK
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

~s... | 2007-06-26 12:49

choc nie jestem ze stalowej ale zycze was zebyscie wygrali ten mecz bo szkoda troche was najlepsze mecze z nami Siarka:):)

~fanatic | 2007-06-26 12:52

fajny plakat tylko wydrukowac i rozwiesil by je ktos po calym miescie! KURWA kazdy moze wydrukowac jeden i przykleic gdzies w widocznym miejscu!

~fanatic | 2007-06-26 12:54

zrobcie na stronce wyskakujace okienko z informacja!

~Resoviak | 2007-06-26 13:11

Panowie UTRZYMAJCIE SIE ZA WSZEKLA CENE W II... JESZCZE NIC STRACONEGO! STALOWKA- GRAC NA CALEGO!!

~palakt | 2007-06-26 13:15

ja rozwiesilem plakat na moim bloku i na slupie informacyjnym

~ZKS | 2007-06-26 13:15

Niech przyjedzie do nas grupa z Sandomierza i Nowej Dęby! Pozdro dla tych ekip!

~Pan_GST | 2007-06-26 13:17

##############################

zrobilem jeszcze II wersje plakatu --> » LINK

by Pan_GST

##############################

~vnb | 2007-06-26 13:24

jutro sie okaze ilu mamy kibicow tych na dobre i na zle

~judge | 2007-06-26 13:24

panowie jutro robimy kocioł jakiego jeszcze w stalowej nie bylo!

~Stalowiak | 2007-06-26 13:34

. Bardzo bym pragnoł zeby jutro na stadionie zasiadł o bardzo duzo ludzi nawet i ze 5 tys. ale co tu sie osukiwac. nie ma co na to liczyc. i niech nikt nie mówi ze jestem jakis jebnięty albo cos. jestem ze stalówką od 3 roku zycia. na młynie jestem na kazdym meczu niezaleznie od rywala. i widze co sie dzieje. wystarczy popatrzec na mecz z lechią. Ile ludzi było na młynie?? ze 150 -200 a dlaczego.?? bo nie przyjechali kibice z Gdańska. Sory ze to mówie ale na młyn przychodzi wielu pozerów.a Prawdziwi kibice są na kazdym meczu nie zaleznie od rywala. i naprawde wielki szacun dla tych 150 - czy 200 osób którzy przychodza na kazdy mecz i nie wazne czy są kibice gosci czy nie. co z tego ze na Sląsku było nas ze 600 jak doping był gorszy niz na KSZO czy Ruchu. mozecie sie ze mną nie zgadzac ale to są moje przemyslenia!!

TEN KTO KOCHA STALÓWKE I NIE JEST MU OBOJETNY LOS NASZEGO KLUBU NHIECH zawita jutro na STADIONIE STALI I GŁOSNYM DOPINGIEM WSPOMOZE NASZYCH PIŁKARZY. Jesli wiara czyni cuda my wierzymy ze sie uda POZDRO!! 2 LIGA MUSI BYC!!

dzięki.

~STAll | 2007-06-26 13:39

LINK

» LINK

~asdasd | 2007-06-26 13:40

do Daro

wszytko okej ale jakbys mogł powiekszyc napis ze WJESCIE JEST ZA DARMO wieksza trzcianka

~do Daro | 2007-06-26 13:47

WEJSCIE ZA DARMO ZRóB CZERWONA CZCIąKą !!! BARDZIEJ PRZYGIAGA UWAGE PRZECIEż. Pozdro

~Stalowy | 2007-06-26 13:51

~t. | 2007-06-26 14:15

###############################################



Pawel jebnij to okienko wyskakujace albo zrob zeby przed wejsciem na stronke pokazywal sie plakat ktorys z tych zrobionych !!


########################################## #####

~ieo | 2007-06-26 14:18

dokladnie!. zrob Pawel to okienko z plakatem zeby wyskakiwalo!. pzdr.

przeciez i tak plakat bedzie wychodzil na czarno bialo wiec nie oplaca sie robic czerwonego napisu.

~Stalowiak | 2007-06-26 14:31

BARWY BARWY BARWY KAZDY NA MECZ PRZYCHODZI W BARWACH !! Najlepiej zielone kosulki BARWY BARWY BARWY!!

~zks | 2007-06-26 14:36

To miejmy nadzieje ze bedzie naprawde przeludnienie na stadionie !! kazdy ma przyjsc z kims ! Ostatni mecz i najwazniejszy !! bo Stalowka nigdy nie spadnie !!

~fanatic | 2007-06-26 14:36

CIEKAWE CO Z TEJ NASZEJ PRACY WYNIKNIE? ZACHĘCAMY LUDZI JAK MOŻEMY ALE PRZECIEŻ WSZYSCY NIE PRZYJDĄ! OBY PRZYSZŁO 5 TYS.

STAL ZKS POŁUDNIA PANEM JEST!

~Daro | 2007-06-26 14:42

===========================================
» LINK - wiekszy napis (czarny, czerwony zaraz dodam i wtedy ktos wybierze lepszy, czarny jest lepszy jak ktos drukuje bez koloru, bo czerwony wychodzi jak szary)


====================================== =====

~fanatic | 2007-06-26 14:46

MOIM ZDANIEM WIELU LUDZI ZNIECHĘCA WYNIK PIERWSZEGO SPOTKANIA!!! ALE TRZEBA IM UDOWODNIĆ ŻE TYM BARDZIEJ POWINNI PRZYJSC!

~Daro | 2007-06-26 14:51

================================================== =
Wersja z CZERWONYM napisem \"ZA DARMO\" » LINK

====================================== =============

~jajco | 2007-06-26 14:52

Udowodnić ? Jak? to piłkarze swoją grą w pierwszym meczu mieli udowodnić, że warto przyjść....

~kolejarz | 2007-06-26 14:52

mam pytanie-czy dla kibiców gości też będą darmowe bilety?

~KSZOk | 2007-06-26 14:55

Chciałem bardzo przyjechać na jutrzejszy mecz. Mam zajebisty autobus o 14.45 z Ostrowca ale jest problem z powrotem ze Stalowej ... Najwcześniejszy autobus do Ostrowca jest po 1.00 rano, nie mam sensu tyle czekać...
Będe z wami u siebie...
Pozdro

~stal | 2007-06-26 14:56

ze stroz ma bys=c jeden 40 osobowy autobus

~Daro | 2007-06-26 15:02

» LINK - sedzia z Katowic

~onet | 2007-06-26 15:10

» LINK

Trzeba liczyc na siebie ale Kmita musi wygrac z Łowiczem !!!!! i jak to prawda w tym artykule to nawet wtedy gdy (wypluc, odpukac)przegramy baraze to may szanse na 2 lige o ile Kmita wygra z Pelikanem

~David | 2007-06-26 15:25

Jest czat na tej stronie?

~Szrama | 2007-06-26 15:56

Rakow z wami napewno zostaniecie w II lidze i chuj z kolejarzem RACOVIA&STALOWKA
TAKICH BRACI SIE NIE TRACI

~Stal | 2007-06-26 15:58

Pozdrawiamy i w sezonie 2008/2009 wielki mecz Stalowka - Rakow


STALOWKA&RAKOW&RESOVIA BRACI SIE NIE TRACI

~kibic kks | 2007-06-26 16:03

KOLEJARZ STRÓŻE ZAWSZE PANY NIGDY NIEPOKONANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Stalowiak | 2007-06-26 16:06

Antoni Ptak prowadzi swoją biznesową grę i Pogoń prawdopodobnie nie wystartuje w przyszłym sezonie w rozgrywkach drugiej ligi. Zastąpi ją ktoś z przegranych barażowiczów lub... Miedź Legnica.
Co będzie jeśli Pogoń wycofa się z rozgrywek? - dziennikarze \"Przeglądu Sportowego\" zapytali mecenasa Andrzeja Wacha z Wydziału Prawnego PZPN. - O tym zadecyduje Wydział Gier. Kto na tym zyska? TRudno w tej chwili powiedzieć, ale wydaje się, że najwyżej ulokowana w końcowej tabeli II ligi drużyna barażowa, która przegra barażowy dwumecz - twierdzi mecenas Wach.

Trzy barażowe ekipy to: Kmita Zabierzów (14. miejsce), Stal Stalowa Wola (15.) i Unia Janikowo (16.). Zatem największe szanse na schedę po Pogoni ma Kmita. A co będzie w sytuacji, gdy wszyscy trzej drugoligowcy wyjdą zwycięsko z barażów? Następna w kolejności jest 17. w tabeli Miedź Legnica, która zupełnie dla niej niespodziewanie może wrócić do drugoligowego towarzystwa.

~Lechita | 2007-06-26 16:21

Na stadione stalówk jest cos nowego oprócz kamer gdy weszliście do II ligi>?

~Daro | 2007-06-26 16:57

Rok temu po wejsciu do 2 ligi zamontowano 1800 krzeselek, wyremontowano szatnie, wprowadzono monitoring i to chyba tyle, obecnie trwaja prace nad trybuna dla VIPow, bedzie nowa tablica itp.......

~fghstry | 2007-06-26 17:01

\"wyremontowano szatnie\"

nie bylo remontowanych szatni :)

~wow | 2007-06-26 17:14

wazne pierwsze 15-20 min, jezeli strzela bramke bedzie ok no i najwazniejsze - nie stracic bramki.
Dla takich grajków jak Czyżyk, Kowalczyk czy Gąśla moze to byc przełomowy mecz w ich stalowowolskiej przygodzie . Albo beda uwielbiani albo .....

Zróbcie to dla nas !!!

~do 123 | 2007-06-26 17:29

podobal mi sie twoj apel zeby piknikowcy przyszli w zielonych koszulkach heheheh. czlowieku przeciez nawet wy tzn nie piknikowcy bo chyba nim nie jestes nie macie na sobie zielonych koszulek (chociaz nie wszyscy) wiec moze najpierw ap[el do was hehehe:)

~do 123 | 2007-06-26 17:37

~plakaty | 2007-06-26 17:37

» LINK - porozklejajcie w miare wlasnych mozliwosci

~zks | 2007-06-26 17:56

ma ktos filmiki z wyjazdu ? procz tego krotkiego ? bo lipnie wyszly z komorki tez mam

~doom | 2007-06-26 18:13

to 40-stu strózy (cieci) przyjezdza?? no no

~zks | 2007-06-26 18:17

podobno jeden pelny autobus ma przyjechac ale zobaczymy czy przyjada bo to okres wykopek to ciezko bedzie ;PP pozdrowienia do jutra na Hutniczej !!

~gyg | 2007-06-26 19:21

3 liga wita w stalowej woli niestety

~gyg | 2007-06-26 19:21

3 liga wita w stalowej woli niestety

~do...zks... | 2007-06-26 19:50

bedziesz mial wykopki jak z nami pojadą i bedziemy w III lidze, dlatego idz sie ponapinaj na trzepak z dziecmi w Twoim wieku fiucie

~Do Mietek | 2007-06-26 20:24

Mietek to jest potęga
Mietek najlepszy jest
Mietka trzeba szanować
Bo tanio sprzedaje mecz!!!

~kolejarz | 2007-06-26 20:24

ty huju sam jesteś cieciem

~Mietek | 2007-06-26 20:30

jutro zobatrzymy gnojku!!!!

~Mietek | 2007-06-26 20:36

Jest!!!
III liga III liga kto???
kto???
oczywiscie...
STALÓWKA!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Listkiewicz | 2007-06-26 20:42

Nawet wam darmowe wejściówki nie pomogą
Jużjestescie w trzeciej lidzie cieniasy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~kolejarz | 2007-06-26 21:50

a spierdalaj mitek ty ciulu.Jak psy zachowywaliście sie w stróżach

~KSZOk | 2007-06-26 21:50

Nie zwracajcie uwagi na napiski ze strony kolejarza do którego wogóle nie mam szacunku bo to wieśniaki...stróże widzieliście dym jak rozrzutnikiem po polu wapno rozsiewaliście. sorki bez urazy u was nie ma rozrzutnika łopatami jedziecie < stróże wieś cepów>Jednego kompa we wsi macie u sołtysa i jeszcze napinacie...
Pozdro dla Stalówki...&
Jesteśmy z wami jedno hutnicze miasto musi mieć II lige, KSZO wróci za rok ...

~kibic kks | 2007-06-26 21:54

kszok skąd wiesz że tak sie robi z gnojem unas takiego czegos niema pewnie sam zapierdalasz z kolegami z (młyna) ej przyjdziecie jutro na mecz bo wy macie chyba robota w płolu hahahaha wiesniaki .

NAPINACZE

~Stalovy | 2007-06-26 22:02

Ścieżkę człowieka prawego ze wszech stron otacza niesprawiedliwość samolubnych i tyrania złych ludzi błogosławiony kto w imię miłości bliźniego i dobrej wiary prowadzi słabych przez dolinę ciemności bo prawdziwie strzeże on brata swego i odnajduje dzieci zaginione i uderze z wielką pomstą i zaparczywością na tych którzy braci mych otróć i zniszczyć próbują i poznacie że imię me pan gdy uczynie pomstę moją nad wami.

3mać kciuki za Stalówke i wszyscy na mecz

~KSZOk | 2007-06-26 22:08

Do kibica kks. zanim coś napiszesz to najpierw przeczytaj sobie tekst 10 razy albo wiecej zanim go zrozumiesz a dopiero potem napisz koma ja o wapnie ty o gnoju widać że tylko to masz w głowie i za paznokciami...
Nie będe już komentował twioch głupich tekstów bo nie chce sie zniżać do twojego poziomu...

~Kris | 2007-06-26 22:16

Dobrze mówisz KSZOk.
stróżarkaobciągarkasmurfetkacichodajka.

~fanatic | 2007-06-27 07:31

JEDZIEMY Z WIOCHMENAMI!

~kibic kks | 2007-06-27 08:12

Ile dzisiaj chcecie dostać znowu 2-0 czy więcej

KOLEJARZ STRÓŻE PANY!!!!!!!!!!!!!

~hehe | 2007-06-27 09:09

morda wiesniaku, znając życie to taki z ciebie kibic (12 letni) który sie napina na necie i siedzi w domu :) przyjdziesz i spytaj sie nas w stalowej ile chcemy dostać wtedy pogadamy, a po 2 takie pytanie do \"was\" po co wam ta II Liga jak i tak u siebie nie bedziecie grać chyba do Krakowa bedziecie musieli jeździć żeby mecze waszych piłkarzyków ogladać a traktorem do was troche do Krk jest :/. Pa

~kolejarz | 2007-06-27 10:08

Ty jak byś sie interesował to byś sobie przeczytał (jak umiesz oczywiście) Że w budowie jest stadion na 8tyś.pajacu takiego nigdy nie będziesz widział a narazi tan będzie zmodernizowany i co zatkało pajacu i nic was się niebęde pytał fajo ciągu!!

NAPINACZU

P.S.
My nie jedziemy sie bić z tamtejszą hołotą tylko dopingować KOLEJARZA bo my jesteśmy KIBICE!!!

~zks | 2007-06-27 11:20

i kto sie spina ten sie spina ... a po 2 nie zrobia wam stadionu w miesiac ... pzdr 3 liga kolejarz

~hehe | 2007-06-27 11:37

oszołomie ale ten stadion wam zrobia w 2010 roku może jak sie wyrobia, a wtedy już bedziecie w okręgówce :/, wiem chyba na tym stadionie bedziecie robić jakieś zabawy ktory przeniesiecie z remizy strażackiej a tego stadionu wam nie zmodernizuja bo nie maja z czego ;/. Pomyśl to nie boli. Pozdro

~Ja | 2007-06-27 14:34

Ja idę a TY ???

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 6 113 razy
Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 440 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 10 665 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 39 581 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.04485