Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» WIARA CZYNI CUDA ! - STAL - Kolejarz 4 : 0 (1:0)

WIARA CZYNI CUDA ! - STAL - Kolejarz 4 : 0 (1:0)
Wiara czyni cuda i na hutniczej zdarzył sie cud.
Stalówka po porażce w Stróżach miała małe szanse na pozostanie w 2 lidze - wiele osób nie dawało jej żadnych szans.

Jednak stało się inaczej - Stalówka rozgromiła drużynę ze Stróż 4:0.
O zwycięstwie zadecydowała właśnie wiara w zwycięstwo zawodników Stalówki oraz kibiców, którzy przez cały mecz wspaniałym dopingiem wspierali swoją drużynę.

Mecz ten był wspaniałym widowiskiem sportowym, a takiego wspaniałego dopingu na hutniczej przez ostatnie lata nie było ! Śpiewał i bawił się cały stadion.
Kto nie był na meczu, a mógł by niech baaardzo żałuje.

Do galerii zdjęc dodałem trochę fotek (robionych z krytej) - mam nadzieję ze wszystkie osoby co robiły zdjęcia podeślą mi je na maila linki1@stalowka.pl

Komentarze (9)

~osa | 2007-06-28 10:41

Ludzie czym wy się podniecacie ? Tym że się utrzymali w 2 lidze ? Spoko - ale tak jakby ktoś tego nie widział podejrzewałby że Stalówka zdobyła Ligę Mistrzów.
I jeszcze te foto które widać w minaturce tegoż newsa - wielcy piłkarze ehh
Naprawdę żal mi tego wszystkiego. Jak dla mnie to ci którzy obecnie występują w pierwszym składzie nie zasługują na grę w rezerwach naszego klubu.

Przepraszam za mocne słowa.

~Haha | 2007-06-28 10:45

Dokladnie podniecamy sie tym ze utrzymalismy sie w 2 lidze - bo niewiele braklo i wiekszosc meczy gralibsymy na wioskach !
A wczorajsze zwyciestwo bylo dla nas tak wazne jak dla innych europejskich klubow zdobycie Liggii Mistrzow !

~osa | 2007-06-28 10:49

no to wiadomo że dobrze że wygrali - ale takie baraże powinny być formalnością (2 druzyna 3 ligi).

w następnym sezonie mniej żelu

~do kibic | 2007-06-28 11:17

\"bo niewiele brakło i większość meczy gralibsymy na wioskach ! \" koleś nie napisał ze w II lidze są wioski ,wiec naucz sie czytać ze zrozumieniem !!! i tyle w tym temacie

~ha | 2007-06-28 12:10

ten temat zakończe ja ;ppp :)

~gienadij | 2007-06-28 12:30

co to za porownania,stalowka aktualnie nie jest klubem zdolnym walczyc o lige mistrzow wiec radosc sprawiaja kibicom rzeczy o o wiele mniejszej randze, jak chocby wygrane baraze o II lige, bo ta II liga jest aktualnie absolutnym maksimum na co stac ta druzyne w tym skladzie z tym budzetem z tym zapleczem.Wiec nie piszcie takich farmazonow ze to powinno byc formalnoscia i tak dalej bo sami siebie oszukujecie.Chcielibysmy aby to bylo formalnoscia ale nie jest i dlatego nalezy sie cieszyc z tego ze II liga zostaje w stalowej woli na nastepny sezon , tymbardziej po tak spektakularnych emocjach fatalnym pierwszym meczu i wspanialej rehabilitacji w drugim.Ja sie ciesze z tego niemal tak jak kibice Milanu z wygrania ligi mistrzow.

~predator | 2007-06-28 13:23

kurwa widac jakimi jestescie kibicami ja sie ciesze bo obchodzi mnie czy stal bedzie grala w II czy w III! Bo jakby spadli to by juz raczej dlugo nie weszli! Podniecam sie kurwa bo KOCHAM STALÓWKE! bo STAL POTĘGĄ JEST I BASTA!

~listkiewicz | 2007-06-28 15:27

w tym meczu wiara nie uczyniła cudów lecz PIENIADZE!!!!!

~zdjęcia | 2007-06-28 16:48

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (843)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (388)
» Slim1938 (385) » Koko (370)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (314) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 13 812 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 21 414 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 15 991 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 13 723 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.02828