Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» WIARA CZYNI CUDA ! - STAL - Kolejarz 4 : 0 (1:0)

WIARA CZYNI CUDA ! - STAL - Kolejarz 4 : 0 (1:0)
Wiara czyni cuda i na hutniczej zdarzył sie cud.
Stalówka po porażce w Stróżach miała małe szanse na pozostanie w 2 lidze - wiele osób nie dawało jej żadnych szans.

Jednak stało się inaczej - Stalówka rozgromiła drużynę ze Stróż 4:0.
O zwycięstwie zadecydowała właśnie wiara w zwycięstwo zawodników Stalówki oraz kibiców, którzy przez cały mecz wspaniałym dopingiem wspierali swoją drużynę.

Mecz ten był wspaniałym widowiskiem sportowym, a takiego wspaniałego dopingu na hutniczej przez ostatnie lata nie było ! Śpiewał i bawił się cały stadion.
Kto nie był na meczu, a mógł by niech baaardzo żałuje.

Do galerii zdjęc dodałem trochę fotek (robionych z krytej) - mam nadzieję ze wszystkie osoby co robiły zdjęcia podeślą mi je na maila linki1@stalowka.pl

Komentarze (9)

~osa | 2007-06-28 10:41

Ludzie czym wy się podniecacie ? Tym że się utrzymali w 2 lidze ? Spoko - ale tak jakby ktoś tego nie widział podejrzewałby że Stalówka zdobyła Ligę Mistrzów.
I jeszcze te foto które widać w minaturce tegoż newsa - wielcy piłkarze ehh
Naprawdę żal mi tego wszystkiego. Jak dla mnie to ci którzy obecnie występują w pierwszym składzie nie zasługują na grę w rezerwach naszego klubu.

Przepraszam za mocne słowa.

~Haha | 2007-06-28 10:45

Dokladnie podniecamy sie tym ze utrzymalismy sie w 2 lidze - bo niewiele braklo i wiekszosc meczy gralibsymy na wioskach !
A wczorajsze zwyciestwo bylo dla nas tak wazne jak dla innych europejskich klubow zdobycie Liggii Mistrzow !

~osa | 2007-06-28 10:49

no to wiadomo że dobrze że wygrali - ale takie baraże powinny być formalnością (2 druzyna 3 ligi).

w następnym sezonie mniej żelu

~do kibic | 2007-06-28 11:17

\"bo niewiele brakło i większość meczy gralibsymy na wioskach ! \" koleś nie napisał ze w II lidze są wioski ,wiec naucz sie czytać ze zrozumieniem !!! i tyle w tym temacie

~ha | 2007-06-28 12:10

ten temat zakończe ja ;ppp :)

~gienadij | 2007-06-28 12:30

co to za porownania,stalowka aktualnie nie jest klubem zdolnym walczyc o lige mistrzow wiec radosc sprawiaja kibicom rzeczy o o wiele mniejszej randze, jak chocby wygrane baraze o II lige, bo ta II liga jest aktualnie absolutnym maksimum na co stac ta druzyne w tym skladzie z tym budzetem z tym zapleczem.Wiec nie piszcie takich farmazonow ze to powinno byc formalnoscia i tak dalej bo sami siebie oszukujecie.Chcielibysmy aby to bylo formalnoscia ale nie jest i dlatego nalezy sie cieszyc z tego ze II liga zostaje w stalowej woli na nastepny sezon , tymbardziej po tak spektakularnych emocjach fatalnym pierwszym meczu i wspanialej rehabilitacji w drugim.Ja sie ciesze z tego niemal tak jak kibice Milanu z wygrania ligi mistrzow.

~predator | 2007-06-28 13:23

kurwa widac jakimi jestescie kibicami ja sie ciesze bo obchodzi mnie czy stal bedzie grala w II czy w III! Bo jakby spadli to by juz raczej dlugo nie weszli! Podniecam sie kurwa bo KOCHAM STALÓWKE! bo STAL POTĘGĄ JEST I BASTA!

~listkiewicz | 2007-06-28 15:27

w tym meczu wiara nie uczyniła cudów lecz PIENIADZE!!!!!

~zdjęcia | 2007-06-28 16:48

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3157) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 35 196 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 30 209 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 21 518 razy
Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 843 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.01275