Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» WIARA CZYNI CUDA ! - STAL - Kolejarz 4 : 0 (1:0)

WIARA CZYNI CUDA ! - STAL - Kolejarz 4 : 0 (1:0)
Wiara czyni cuda i na hutniczej zdarzył sie cud.
Stalówka po porażce w Stróżach miała małe szanse na pozostanie w 2 lidze - wiele osób nie dawało jej żadnych szans.

Jednak stało się inaczej - Stalówka rozgromiła drużynę ze Stróż 4:0.
O zwycięstwie zadecydowała właśnie wiara w zwycięstwo zawodników Stalówki oraz kibiców, którzy przez cały mecz wspaniałym dopingiem wspierali swoją drużynę.

Mecz ten był wspaniałym widowiskiem sportowym, a takiego wspaniałego dopingu na hutniczej przez ostatnie lata nie było ! Śpiewał i bawił się cały stadion.
Kto nie był na meczu, a mógł by niech baaardzo żałuje.

Do galerii zdjęc dodałem trochę fotek (robionych z krytej) - mam nadzieję ze wszystkie osoby co robiły zdjęcia podeślą mi je na maila linki1@stalowka.pl

Komentarze (9)

~osa | 2007-06-28 10:41

Ludzie czym wy się podniecacie ? Tym że się utrzymali w 2 lidze ? Spoko - ale tak jakby ktoś tego nie widział podejrzewałby że Stalówka zdobyła Ligę Mistrzów.
I jeszcze te foto które widać w minaturce tegoż newsa - wielcy piłkarze ehh
Naprawdę żal mi tego wszystkiego. Jak dla mnie to ci którzy obecnie występują w pierwszym składzie nie zasługują na grę w rezerwach naszego klubu.

Przepraszam za mocne słowa.

~Haha | 2007-06-28 10:45

Dokladnie podniecamy sie tym ze utrzymalismy sie w 2 lidze - bo niewiele braklo i wiekszosc meczy gralibsymy na wioskach !
A wczorajsze zwyciestwo bylo dla nas tak wazne jak dla innych europejskich klubow zdobycie Liggii Mistrzow !

~osa | 2007-06-28 10:49

no to wiadomo że dobrze że wygrali - ale takie baraże powinny być formalnością (2 druzyna 3 ligi).

w następnym sezonie mniej żelu

~do kibic | 2007-06-28 11:17

\"bo niewiele brakło i większość meczy gralibsymy na wioskach ! \" koleś nie napisał ze w II lidze są wioski ,wiec naucz sie czytać ze zrozumieniem !!! i tyle w tym temacie

~ha | 2007-06-28 12:10

ten temat zakończe ja ;ppp :)

~gienadij | 2007-06-28 12:30

co to za porownania,stalowka aktualnie nie jest klubem zdolnym walczyc o lige mistrzow wiec radosc sprawiaja kibicom rzeczy o o wiele mniejszej randze, jak chocby wygrane baraze o II lige, bo ta II liga jest aktualnie absolutnym maksimum na co stac ta druzyne w tym skladzie z tym budzetem z tym zapleczem.Wiec nie piszcie takich farmazonow ze to powinno byc formalnoscia i tak dalej bo sami siebie oszukujecie.Chcielibysmy aby to bylo formalnoscia ale nie jest i dlatego nalezy sie cieszyc z tego ze II liga zostaje w stalowej woli na nastepny sezon , tymbardziej po tak spektakularnych emocjach fatalnym pierwszym meczu i wspanialej rehabilitacji w drugim.Ja sie ciesze z tego niemal tak jak kibice Milanu z wygrania ligi mistrzow.

~predator | 2007-06-28 13:23

kurwa widac jakimi jestescie kibicami ja sie ciesze bo obchodzi mnie czy stal bedzie grala w II czy w III! Bo jakby spadli to by juz raczej dlugo nie weszli! Podniecam sie kurwa bo KOCHAM STALÓWKE! bo STAL POTĘGĄ JEST I BASTA!

~listkiewicz | 2007-06-28 15:27

w tym meczu wiara nie uczyniła cudów lecz PIENIADZE!!!!!

~zdjęcia | 2007-06-28 16:48

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (370) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 37 073 razy
Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 40 769 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 20 485 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 56 489 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.24233