Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Czy Stal Stalowa Wola będzie miała nowego sponsora?...

Czy Stal Stalowa Wola będzie miała nowego sponsora?...

Jest szansa, że nowym sponsorem klubu z ulicy Hutniczej zostanie właściciel Huty Stali Jakościowej, która swoją siedzibę ma w tym mieście. Jest to firma ZłOMREX.

Zarząd kluby boryka się z lekkimi problemami finansowymi, więc na pewno nowy sponsor przydałby się jak na lekarstwo. Zadzwoniłem dzisiaj do klubu, i chciałem się dowiedzieć w jednej sprawie. Pani sekretarka jednak poprosiła mnie, żebym zadzwonił kiedy indziej a najlepiej pojawił się w klubie osobiście. Powiedziała, że teraz nie ma czasu, ponieważ jest zamieszanie w klubie, z powodu prawdopodobnej zmiany sponsora.

źródło: www.2liga.pl

Komentarze (81)

~Ehhh | 2007-06-30 11:37

Złomrex sponsoruje druzyny ktore w swoich dziedzinach sa czolowka krajowa.

AZS Złomrex Częstochowa - 4 miejsce w PLS
Włókniarz Złomrex Częstochowa - ostatnio byl chyba nawet Mistrzem Polski w Żużlu

~Kamil | 2007-06-30 11:41

a od kiedy ZŁOMREX jest sponsorem siatkarzy AZS Częstochowa? bo ja sobie nie przypominam zeby cos takiego bylo.

~123 | 2007-06-30 11:41

jak ma byc zlomrex Stalowa Wola to ja chce Stal ...nawet w okregowce...kurwa zawisza 2...

~....m..... | 2007-06-30 11:42

Przydał by sie nowy sponsor taki jak złomrex.Stali potrzeba nowych piłkarzy. Moze Albin zalatwi kogos z cracovi np Bania Drumlak no i Baster jeszcze mozna kupic kogos z łecznej bo napewno piłkarze beda odchodzic i tego trele z kolejarza i jakies gwiazdy 3 ligi:)
z arki i wisły płock nikt nie przyjdzie:( a z pogoni sie nie oplaca brazylijczyków kupowac bo oni sie gorsi od naszych kopaczy

~sorki | 2007-06-30 11:46

sorki za blad Złomrex napewno sponsorowal AZS ale myslalem ze dalej sponsoruje jednak juz nie. Byl sponsorem AZS-u jeszcze przed objeciem Włókniarza

~alba | 2007-06-30 11:54

Znalazłem to na stronie złomrexu. Jak widać nie sponsorują tylko mistrzów.

\"Sponsoring

Od 2004 roku jesteśmy głównym sponsorem drużyny żużlowej \"Złomrex Włókniarz Częstochowa\" - Ekstraliga. Tegoroczne rozgrywki ligowe Włókniarz zakończył na trzecim miejscu, zaś zawodnik drużyny - Grzegorz Walasek - jest aktualnym Indywidualnym Mistrzem Polski. » LINK

Wspieramy finansowo drużynę Mistrza Polski w halowej piłce nożnej - KS \"Baustal\" Kraków. Zespół w tym roku wywalczył Puchar oraz Superpuchar Ligi. W sezonie 2004/2005 drużyna zakwalifikowała się do rozgrywek UEFA FUTSAL Cup. » LINK

Sponsorujemy również drużynę koszykarską \"Złomrex BMD Polonia Poraj\", która w debiutując w rozgrywkach wywalczyła awans do III ligi. Celem zespołu w sezonie 2004/2005 jest przejście do II ligi. » LINK

~tomasz | 2007-06-30 12:35

to byłoby chyba najgłupsze z naszej strony.bojkot z powodu zmiany nazwy.....
Legia daewoo Warszawa
Hoop Polonia
Petrochemia Płock
nie wpominam juzo jakichś Groclinach itp.
Sponsor to sponsor
Ewentualny jego bojlkot zniszcył był klub co za tym idzie NAs kibiców
NIe zyjemy w Bydgoszczy , Warszawie czy Szczecinie - tam na takei coś pozwolić sobie moga - My nie!@

~robie | 2007-06-30 12:48

W kielcach kibicom nie przeszkdza nazwa KOLPOLTER tak jak w bełchatowie nie przeszkadza ze jest GKS BOT BEŁCHATÓW ale u nas znajdą sie debile którym bedzie przeszkadzał ZŁOMREX !!!!
takie prawa rynku!! Co wy kurwa myślicie ze sponor da kase za darmo!!! NIE on daje za reklame za to ze to pare dni w gazetach i w telewizji przy wynikach ligowych bedzie pisało STAL ZŁOMREX STALOWA WOLA i mam nadzieje ze sie tak stanie!!

~Daro | 2007-06-30 12:53

Nawet jezeli bedzie nazwa Złomrex Stalowa Wola to i tak an zawsze pozostaniemy Stalówką !!! Nie mozna porownywac tego do Bydgoszczy, czy Pogoni bo to sa tak naprawde kluby z innych miast przeniesione (Piotrcovia zamienila sie w Pogon, a Kujawiak w Hydrotwor)

Chce sponsora w Stalowej Woli !! Bez niego nie mamy szans zaistniec w obecnej pilce i nie mamy szans powrocic nawet na nasze miejsce (wiecznego drugoligowca) Z takim sponsorem jak Złomrex juz za kilka lat moglibysmy ogladac na hutniczej mecze z takimi druzynami jak Legia, Wisła, Górnik Zabrze

~robie | 2007-06-30 12:53

DO 123
właśnie pokazałeś kolo jaki z Ciebie pożal sie boże znawca porównanie do zawisze kompletnie nie na miejscu, tam chodziło o przeniesienie do bydgoszczy calkiem obcej druzyny to jest kujawiaka
ale co ja ci kurwa bede tlumaczyl szkoda klawiatury

~STALÓWKA | 2007-06-30 12:56

Mi to by nie przeszkadzała nazwa ZKS \'STAL\' ZŁOMREX STALOWA WOLA widząc Stalówkę w OE. W Kielcach im to nie przeszkadza, a zespół walczył o Europejskie Puchary! Jakby Stalówka walczyła o miejsca 1-3 w OE też by wam wtedy nie przeszkadzało, wręcz byście wychwalali Złomrex jaki to on nie jest... I tak byś miał w sercu STAL a nie Złomrex, więc co to za różnica?! Zobaczycie... jak Złomrex przejmie Stal to w Stalowej Woli będzie OE! W moim sercu jest STAL i na dobre i na złe!!

~xYx | 2007-06-30 13:05

tak tak bedziecie mieli zlomrex i OE ..........Panowie panowie zeby chlopcy sie utrzymali w II Lidze to bedzie B Dobrze a nie juz wypisujecie o OE smiech na sali oczym wy tu piszecie co bedzie czas pokaze a nie zaprzeproszeniem pieprzycie glupoty bo zaden z was oniczym niewie a wypisuje brednie...

~stalowiec | 2007-06-30 13:09

a kmita teraz ma :Kmita TIGER Zabierzow ;/

tez nazwa nie cudowna ale ZLOMREX?? teraz stalowka gosci bedzie sie kojarzyla ze zlomem!!!Napewno beda akies dogryzki z ich strony!!!

~tom | 2007-06-30 13:12

wisla nigdy sie nie nazywala telefonika czy tyskie kraków, lech nie nazywal sie kulczyk poznan czy legia nigdy nie byla daewoo, nie bylo comarch krakow tylko zawsze cracovia przykladow s a setki! przeczytajcie sobie nazwy klubow obecnej drugiej ligi - oprocz kmity tiger (IIIligowej juz z reszta) nikt nie ma w nazwie sponsora i wirze ze stalowka nie bedzie sie nazywac zlomrex. klub stal zlomrex stalowa wola nie istnieje, nie ma takiego wynalazku na sportowej mapie polski. poza tym co to za reklama kiedy 10 raz z rzedu przeczytacie ze zlomrex znowu dostal w dupe 3:0. chuj a nie reklama - czytelnik pomysli co to za cieniasy z tego zlomrexu. REKLAME ROBIA WYNIKI SPONSOROWANEGO KLUBU A NIE ZMIENIONA NAZWA KLUBU. jak bedziemy sie bic o ekstraklase to wszyscy beda wedzieli ze stalowke (ZKS STAL STALOWA WOLA) sponsoruje zlomrex. MIEJCIE SZACUNEK DLA HISTORII I TRADYCJI !!!! Wszystkie sukcesy i porazki ktorymi zyli kibice bylydokonaniami Stali Stalowa Wole a nie zlomreksu. jesli powstanie zlomrex stalowa wola to bedzie to twor bez historii tradycji i sukcesow. Stalowka juz dawno nie jest zakladowym klubem sportowym mimo to nadal nazywa sie ZKS wlasnie przez tradycje i niech tak zostanie na wieki wiekow amen.

~fan | 2007-06-30 13:12

teraz takie coś to normalka. nie miałbym nic przeciwko Stal Złomrex Stalowa Wola. i tak przecież każdy wie, że to Stalowka - a Stalowka to nie tylko drużyna, stadion i nazwa - Stalowka jest też w nas, kibicach. też już wspomniany przykład Korony. przyszedł sponsor, mają stadion jak się patrzy i OE. poza Koroną jest przecież bardzo dużo innych klubów, które mają w nazwie jakieś firmy chociażby Stal Watkem Rzeszów. a ci, którzy mają coś przeciwko temu nie są za mądrzy. nie wiem który cieć wybrałby powiedzmy 3 ligę gdyby miał do wyboru 1 czy 3. no chyba, że ktoś pokroju 123 - koleś myśl czasem, to nie boli.

~tom | 2007-06-30 13:12

wisla nigdy sie nie nazywala telefonika czy tyskie kraków, lech nie nazywal sie kulczyk poznan czy legia nigdy nie byla daewoo, nie bylo comarch krakow tylko zawsze cracovia przykladow s a setki! przeczytajcie sobie nazwy klubow obecnej drugiej ligi - oprocz kmity tiger (IIIligowej juz z reszta) nikt nie ma w nazwie sponsora i wirze ze stalowka nie bedzie sie nazywac zlomrex. klub stal zlomrex stalowa wola nie istnieje, nie ma takiego wynalazku na sportowej mapie polski. poza tym co to za reklama kiedy 10 raz z rzedu przeczytacie ze zlomrex znowu dostal w dupe 3:0. chuj a nie reklama - czytelnik pomysli co to za cieniasy z tego zlomrexu. REKLAME ROBIA WYNIKI SPONSOROWANEGO KLUBU A NIE ZMIENIONA NAZWA KLUBU. jak bedziemy sie bic o ekstraklase to wszyscy beda wedzieli ze stalowke (ZKS STAL STALOWA WOLA) sponsoruje zlomrex. MIEJCIE SZACUNEK DLA HISTORII I TRADYCJI !!!! Wszystkie sukcesy i porazki ktorymi zyli kibice bylydokonaniami Stali Stalowa Wole a nie zlomreksu. jesli powstanie zlomrex stalowa wola to bedzie to twor bez historii tradycji i sukcesow. Stalowka juz dawno nie jest zakladowym klubem sportowym mimo to nadal nazywa sie ZKS wlasnie przez tradycje i niech tak zostanie na wieki wiekow amen.

~fan | 2007-06-30 13:17

jak to nigdy nie była daewoo? mieli to w nazwie jeszcze pare lat wstecz. jeśli się nie myle to w kosza (może i w piłke przez jakiś czas) było też Legia Królewskie Warszawa.

~kibic | 2007-06-30 13:20

wezcie przestance pieprzyc glupoty jakby na 100 % w stalowej byl sponosor ,jeszcze nic nie wiadomo a piszecie o OE ...bez jaj ..spokojnie ....poczekajmy czy wogole bedzie ten sponsor

~foreverSTAL | 2007-06-30 13:20

NIE DLA ZLOMREXU W NAZWIE KLUBU.
moga miec reklamy na koszulkach spodenkach dresach caly stadion moga obwiesic reklamami moga informowac o sponsoringu na swoich i klubowych stronach internetowych folderach reklamowych ktore napewno drukuja kibice moga chodzic w koszulkach klubowych z logo sponsora (tak jak teraz jest wodex na koszulkach regio) mozliwosi sa setki ale najwazniejsze zeby bylo dobre wyniki sportowe to kazdy uslyszy o zlomrexie i stalowce.

~sa | 2007-06-30 13:24

Dacie spokuj kurwa jak bendzie ZŁOMREX wiecie jaki ma budrzet belchatow teraz 40 paczek a u nas ile bendzie 3-4 nie wiencej

~do fan | 2007-06-30 13:26

sponsorowalo ich daewoo i krolewskie ale nie mieli tego w nazwie tylko na koszulkach

~prof | 2007-06-30 13:44

kilka lat temu była afera ze zmiana nazwy w Katowicach... teraz jest w stalowej, tylko że nazwa jest bardziej \"efektowna\", zazdroscic będzie cała polska... próba charakteru dla kibiców, szczególnie tych \"po grób\" napinaczy

~mieszko | 2007-06-30 13:53

złomrex sie wycofał ze sponsorowania ale pozyskano nowego i jest nim okręgowa spóldzielnia mleczarska w stalowej woli pelna nazwa brzmi:
stal osm stalowa wola

~AldinSSW | 2007-06-30 13:56

~Daro | 2007-06-30 13:58

Jeszcze nie wiadomo czy w ogole Złomrex bedzie sponsorem, a jak bedzie to czy zostanie nazwa czy nie.
To sa narazie domysly wiec nie ma co brac tego \"na powaznie\" dopoki nie pojawi sie ofiicjalne info.

~Daro | 2007-06-30 14:05

Aldin Hadzic juz podpisal kontrakt ??

~ddd | 2007-06-30 14:11

Sprawa ze zlomrexem w toku
i panowie oby zasponsorowali
Nie bedzie dobrego sponsora?
Nie bedzie 2 ligi
Musimy zrobic dobre zakupy
Niestety pilka nozna to dzisiaj pieniadze i to wszystko
P.S
Belchatow ma w tym roku 40 polskich baniek na wydatki...super idzie to do przodu!
Widza goscie w tym zysk...
popatrzmy gdzie indziej
USA - NBA - Shak O`Neil za 6 sezonow w Miami Heat otrzyma 704 mln $
Europa - Anglia - Chealse dzienne utrzymanie klubu: 1 mln funtow
Budzety zespolow z Moskwy np moga niektorych przestraszyc! Lokomotiwu CSKA czy Spartaku
Nawet taka Ukraina...Dynamo czy Szachtar moga pozwolic sobie na kupno wszystkich zawodnikow Belchatowa Legi i Wisly razem wzietych...
Nawet taki smieszny Kolejarz Stroze ma ponad 20 sponsorow...20!
Moga sobie pozwolic na zwolnienie 5-8 pilkarzy podstawowego skladu i kupno nowych po przegranych barazach.

~Stal II | 2007-06-30 14:21

Mecz z Kolejarzem oraz sponsorowanie Stalówki
» LINK

» LINK

~Ehh | 2007-06-30 14:41

Przesłuchałem te wiadomosci i nic konkretnego sie nie dowiedzialem :/. Wczesniej byly warunki ze musimy wejsc do 2 ligi, potem, ze mamy sie utrzymac, a teraz mamy zatrzymac najlepszych zawodnikow w klubie :/. Kontrakty wszystkim zawodnikom koncza sie dzisiajw poniedzialek zaczna sie rozmowy, czy to nie jest za pozno ?? Wg mnie juz po rewanzu powinni zaczac rozmowy, zawsze te 3 ,4 dni czasu to duzo wiecej zeby zatrzymac zawodnikow. Wydaje mi sie ze z lepszych zawodnikow odejdzie tylko Gęśla. ...i jeszcze jedno co mnie w ogole nie zadziwilo w tych wiadomosciach to slowo \"podobno\" bardzo czesto uzywane ostatnio przez wiele osob.

Zostalo tylko 4 tygodnie do rozpoczecia ligi, teraz potrzeba tylko konkretow i to jak najszybciej bo potem moze byc na wiele spraw juz za pozno.

~cc | 2007-06-30 14:47

~SSW | 2007-06-30 15:16

Filmiki Stalówki, Rakowa i Resovii » LINK

~bez kitu | 2007-06-30 15:18

szczerze ?
to ja kiedyś lepiej grałem w piłke niż większa połowa zespołu obecnej Stalówki

~.ssw. | 2007-06-30 15:53

bardzo prawdopodoobna lokata Stalowki na przyszly sezon

» LINK

:)

~Realista | 2007-06-30 16:50

Ludzie dorośnijcie! Tak się składa, że Stal nie ma kasy i nie może sobie pozwolić na odmówienie jakiemuś sponsorowi. Co z tego, że np. będzie nazwa Stal Złomrex Stalowa Wola, jeśli będzie kasa, piłkarze i dobre wyniki. Oficjalne nazwy klubów NIE sponsorów tylko klubów, przez krótszy lub dłuższy czas: Legia Daewoo Warszawa, ŁKS Ptak Łódź, Piotrcovia Ptak Piotrków, Widzew Piast Łódź, BOT GKS Bełchatów, Kolporter Korona Kielce, Dospel Katowice, Varta Namysłów, Tiger Kmita Zabierzów, Hoop Polonia Warszawa, Bayer Leverkusen.
Popatrzcie trochę dalej niż czubek własnego nosa, kochacie swój klub, pozwolcie aby miał sponsora! Złomrex, że co że niby złom? jakoś żużlowcy się o postrzeganie tego nie martwią bo sponsor daje kase i są wyniki. Kolopoter - że co dostarcza punkty przeciwnikom? DOROŚNIJCIE!!!

~Fan | 2007-06-30 17:33

Chcecie numer gg najwiekszej kurwy,jesli tak to odpiscie na forum to wam podam!!!

~xxx | 2007-06-30 18:07

» LINK

BOZE SPRAW ZEBY SIE TAK STALO!!!

~koloture | 2007-06-30 18:40

Bania i Baster z cracovi WOLNI!!!!!!!!!!

Albin ty już wiesz co masz robic!!!

Szykuj drużynę na 2 ligę oczywiście z nowym SPONSOREM!!!!

» LINK

~stalowi | 2007-06-30 18:47

zgadzam sie z koloture

~ja | 2007-06-30 19:01

zabrzmi to dziwnie i mnie pewnie wyśmiejecie ale grałem w football manager 2007 stalą i sytuacja była niemal identyczna:D utrzymałem stal i po sezonie kupiłem banie i bastera:D ale czy tej stali sie to uda? wątpie niestety...

~dodox | 2007-06-30 19:32

miałeś racje - heheheheheheheh
dziecko zajmij sie czymś powąznijeszym niż pisaniem tutaj takich bzdur

~stalowka | 2007-06-30 20:05

Gęśla odchodzi ze \\\"Stalówki\\\"

Gęśla najskuteczniejszy pilkarz Stali Stalowa Wola w Bełchatowie ma się wstawić juz w poniedziałek.
Wtedy też podpisze umowę oraz rozpocznie swój pierwszy trening na ul.Sportowej 3.
Jak mówi sam napastnik:\\\"Dla mnie nie jest ważna kwestia finansowa.Umowa ze Stalą kończy mi się 30 czerwca, a 1 lipca będę już należał znowu do szkoły Mistrzosta Sportowego w Łodzi.Chciałbym się dalej rozwijać i muszę próbować czegoś nowego.Jeśli dostałem szansę podpisania umowy z Bełchatowem to chciałbym to wykorzystać.Wiem także że powstała nowa \\\"Młodzieżowa Ekstraklasa\\\" wiem że jestem jeszcze młody i nie licze na to że w Bełchatowie będe grał od razu.
...Nie jest wykluczone że wrócę jeszcze do Stalowej Woli.\\\"
Choć mam propzycje z innych klubów Stalowa Wola zawsze będzie w moim sercu.Bo to z nią walczyłem o awans do II ligi i razem z nią broniłem się przed spadkiem.Dwie bramki dla \\\"Stalówki\\\" w barażach naprawde dużo dla mnie znaczą.Była to zasługo moich kolegów z drużyny,trenera oraz kibiców STALI,których napewno zawsze będę pamiętał z dobrej strony.Bardzo chciałbym im także podziękować za to że podczas baraży byli z nami.Mimo porażki w Strózach nie tracili w nas wiary i liczną grupą wstawili się na mecz w Stalowej Woli.

Red.Co czułeś podczas rewanżu w Stalowej?
Kamil Gęśla-Jeśli chodzi o kibiców to ciarki przechodziły gdy słyszałem jak nas dopingują.Naprawde to jest wielka zasługa ich ze to Stal została w II lidze.

Red.-Czy nie jest Ci szkoda takiej atmosfery?
K.G-Napewno tak, ale odchodzę w dobrym momencie .Pomogłem Stali w utrzymaniu strzelając dwie bramki,spełniłem swoje marzenia jeśli chodzi o strzeleniu bramek w barażach.Być może wrócę tutaj gdy ta atmosfera będzie jeszcze lepsza.


Jak mówi sam napastnik \\\"Stalówki\\\" powstała Mł.OE my z nie oficjalnych źródeł wiemy że Kamil Gęśla byłby jednym z czołowych graczy tej drużyny.A w sierpniu stanie przed szansą gry w Reprezentacji Polski U-21.

~lechia | 2007-06-30 20:08

Po meczu rewanżowym w Stalowej Woli trener Albin Mikulski powiedzial:

4 do 0 z Kolejarzem Stróże takiego rezultatu nie przewidzieli nawet najwięksi optymiści. Trener Mikulski stwierdził krótko. Najlepsi gracze Stali - Janusz Iwanicki(ŁKS Łódź) czy Kamil Gęśla maja propozycje z lepszych klubów ten ostatni z Widzewa Łódź,Lechi Gdask i KSZO a nawet z Bełchatowa bo większości z nich kończą się kontrakty ze Stalą 30 czerwca. Zarząd klubu nad nowymi będzie debatował dopiero w poniedziałek 2 lipca. Może być za późno ale dla klubu najważniejszym problemem są pieniądze. Nie jest tajemnicą, że Stal miała najmniejszy budżet w II lidze. Dodatkowa z obiecanych przez miasto 210 tysięcy złotych nie wpłynęła ani złotówka. Nic dziwnego, że działacze dość desperacko podchodzą do tematu nowego sponsora. Nowym sponsorem ma być podobno firma Złomrex znana ze wspierania częstochowskich żużlowców. Sponsor twierdzi, że interesuje go jednak gra o najwyższe cele. Do tego trzeba zatrzymać najlepszych piłkarzy z obecnej drużyny i tu kółko się zamyka.


hahahahahahahhahahahah ZŁOMrex co to za nazwa???
Ale zlom z tej waszej stalowki!!!! Jak taki złom jak wy mogli sie utrzymac w II lidze ahahhhahahahaha!!!!!!!!!


Kamil Gęśla idzie do nas do Gdanska!!!INFO na 100000% pewne!!We wtorek podpisze umowe z Lechia Gdansk

~.ssw. | 2007-06-30 20:16

lechia;
dziecko, po co taka napinka?
Po 2, gdzie Kamil nie pójdzie, zawsze będzie miał Stalówkę w sercu! Pamiętam Go jeszcze gdy razem trenowaliśmy, fajny gość, życze mu jak najlepiej!

pozdro.

~fty | 2007-06-30 20:31

Nie wiem po co ta napinka
lechie sponsoruje energa balta fashion house jako red box jakis hotel gorskie przedsiebiorstwo budowlane i huj wie co jeszcze i co?
i tak nie ma 1 ligi
Jest druga tak samo jak u nas z 10x mniejszym budzetem
Chuj kogo obchodzi czy bedzie nazwa zlomrex kutasrex czy reksio kurwa rozkmina na poziomie szkoly podstawowej
Dla kibicow liczy sie tylko 2 liga bo jest w huj ciekawsza niz 3
I kazdy sponsor nie zaleznie od nazwy jest potrzebny zeby zostac na 2ligowym szlaku nie wazne o jakiej nazwie
A na koniec nie wiem po co sie interesujesz naszym klubem?Zal dupe sciska ze moze byc lepiej?

~Do Lechia | 2007-06-30 21:16

Nie wiesz co to jest za firma Złomrex ?? Powiem Ci tyle że jak Nas zasponsoruja to bedziemy wyzej w tabeli niz Lechia.

~lechia | 2007-06-30 21:28

haahhahahaha wyzej od nas mozecie byc tylko w niebie!!!hahahhahaha szkoda mi tego waszego smiesznego zlomu!!!


Gesla u nas!!!gesla u nas!!!gesla u nas!!I NIKT NAM GO NIE ZABIERZE!!!AHHA

~asdasd | 2007-06-30 21:48

dobra nie napinajcie sie tak, pewnie ten z lechi to ktos ze stwa/siarki/zydki, widzisz my nie musimy nikogo kupywac u nas rodzą sie talenty a wy je zabieracie! i tak u Kamila pozostanie w sercu TYLKO JEDEN KLUB ! Stal Stalowa Wola! w Lechi sie bedzie tylko marnował

~lechia | 2007-06-30 22:26

jak byl mecz z lechia to siedzialem uw as na str. i nie wydawalo mi sie zebyscie tak tego napastnika wielbili!!!


teraz on da nam I lige a wy spadniecie do III a pozneij IV hahaha

~do lechia | 2007-06-30 22:41

jak Małysz przegrywał tez wielu w niego zwątpiło i go nie wychwalali, weś się dzieciaku zamknij i nie wpisuj, nikt cie tu nie prosił

~jastkowice | 2007-06-30 22:49

do lechii
dziecko. czy ty masz jakiś kompleks?

~lechia | 2007-06-30 23:51

ale czy ja cos mowie zlego?? powiedzialem tylko ze wasza smieszna a nawet bardzo smieszna stalowka to zlom a kamil gesla da naszej lechi I lige takze spokojnie!!:D

a ze wy spadniecie do III to juz jest pewne!!odchodzi wasz napastnik a stalowka ma najmpniej kasy w II lidze takze ktory dobry zawodnik bedzie chcial do was przyjsc???Ja sie dziwie ze gesla jeszcze u was chcial grac!!lol2

~z miasta | 2007-07-1 00:15

kolego z Lechii, u was jest taki problem ze pilkarze przychodza grac dla kasy, dopoki kasa jest to i gra dobrze, zlotowke mu sie obnizy pensje juz, kontuzje, to kartke zlapie... a u nas pilkarze graja przedewszystkim dla druzyny, dla kibiców.. oczywiscie tez dla kasy ale smiem twierdzic ze ją akurat stawiaja nizej niz gra dla druzyny. Popatrz w naszym skladzie sa zawodnicy z regionu podkarpacia, wiedza co reprezentuja, Stalówke i co za tym idzie tez podkarpacie. Elo

~moc | 2007-07-1 00:23

nie odpisujcie na komentarze tego pajaca lechia bo to małolat do tego durnowaty i nie będzie on nam wmawiał jaki to jego wielki klub, my mamy co mamy i każdy jest z tego dumny, koniec tematu co do tego kolesia \"lechia\" KONIEC

~lechia | 2007-07-1 00:25

hahahahah u was nie graja dla kasy bo jej nie macie!! proste to bylo!!!Nawet mecz w stalowej wzieliscie na kredyt zeby zostac w II lidze!!

~katon | 2007-07-1 00:32

lechia hehhe ty jestes frajer i wiechec a do stalówki to wam jeszcze brakuje hoho

~sa | 2007-07-1 05:03

Ilu was bylo ej Lechia ilu was bylo w SW??

~123 | 2007-07-1 07:30

dokladnie sa ...ILU WAS BYLO WIERNI FANI LECHII W STALÓWCE PODZIEKOWAĆ SWOIM PUPILOM ZA SEZON PNIACZKI?Stalówka 68 tys. ludzi Gdansk w granicach 450-470 tys.macie sponsorów.my jestesmy biedni i jakos sobie radzimy.wy z kilkakrotnie wiekszym budzetem gracie w tej samej lidze.u nas w kadrze 16 osobowej na kazdy mecz bylo 9-10 wychowanków.w podstawowym skladzie gralo regularnie 6 którzy stanowili o sile druzyny.a u was ilu?Legła Gdańsk...

~zks | 2007-07-1 08:31

KAMIL GĘŚLA nie poszedł do Lechii. I po co ma tam iść żeby się zmarnować. On będzie w jakimś zespole I ligowym żeby miał szanse na wyjazd u21.

Wiec nie mów bzdur fajfusie że jest u was jak on poszedl na 99 % do Bełchatowa pajacu.

Kamil Gęsla jest za dobry na waszą druzyne.

~zks | 2007-07-1 09:01

Boże popatrz jak cię błaga lud, daj sponsora nam i już. Grupa Złomrex prosze przyjdż bedzie wielbił cały tłum!

~Maniek | 2007-07-1 10:05

~Daro | 2007-07-1 10:14

W tabeli wszechczasow II ligi Stalowka po obecnym sezonie przesunela sie na 2 miejsce i ustepuje jedynie druzynie Lechii Gdansk.

:):):):):):):):):):):):):):):):):)

~johnny | 2007-07-1 11:40

no to w tym sezonie zdobedziemy bycmoze 1000-ny punkt.w 2 lidze.fajna sprawa .jetessmy na futbolowej mapie polski od wielu wielu lat,a miasto ma to w dupie...

~lechia | 2007-07-1 11:57

my kupujemy żeby mieć silna druzyne aby awansowac do tego tez przyda nam sie wasz byly napastnik Kamil Gęśla.Zobaczymy co bedziecie mowic po skonczneiu sie sezonu jak bedzie dla nas strzelal bramki i bedziemy miec nasza ktora nalezy nam sie od dawna I lige!!!!a wy bedziecie zdychac w nizszych klasach!!!!pozneij to nawet stadion sprzedadza bo nie bedzie mial go kto utrzymac!!!I w taki ot to sposob stalowa znajdzie sie na dnie!!!A kamil szybko o was zapomni w naszym kochanym gdansku!!!!Nie przyjechalismy liczna grupa bo po co mamy jechac do takiej wiochy??a wy przyjechaliscie zeby zoabzcyc swiat ktorym jest gdansk!!A i nasz kochany Klub LECHIA!!!!!!!!!!

~sz | 2007-07-1 12:01

Nie bede mowil kto w Stalowej dostal w dupe 2:1 a moglo byc i 4:1 gdybyscie przed meczem nie dogadali sie z sedziami :)

wynik jest prosty: po prostu sraliscie w dupe ze przegracie i dlatego chcieliscie mecz kupic. Tak samo jest w lidze, kupujecie mecze zeby sie utrzymac w II lidze, my to przynajmniej ambicje mamy do utrzymania. Baraze bo to baraze ale utrzymalismy sie jako jedyny II ligowiec .

~Daro | 2007-07-1 12:03

1. Po pierwsze nie jestes kibicem Lechii
2. Jezeli nawet jestes kibicem Lechii to przynosisz kibicom tej druzyny sam WSTYD
3. Gesla nie pojdzie do Gdanska.....bo juz w poniedzialek podpisuje kontrakt z GKS Bełchatów co jest juz pewne w 99%

~robie | 2007-07-1 12:04

nie wiadomo jeszcze czy bedzie sponsor a juz niektórzy są przeciwni zmianie nazwy (nie wiadomo czy wogóle by nastąpiła chociaz patrząc na zespoły sponsorowane prze złomrex to raczej tak) przeciwnicy zmiany nazy argumentują to tradycją ze zawsze było ZKS STAL STALOWA WOLA otóz nie
Nazwy: (1938) KS [Klub Sportowy] Stalowa Wola -> (wrzesień 1944) ZKS [Związkowy Klub Sportowy] Stalowa Wola -> (1947) ZKSM [Związkowy Kub Sportowy Metalowców] Metal Stalowa Wola -> (1949) ZKS [Związkowy Klub Sportowy] Stal Stalowa Wola -> (1952) KS [Koło Sportowe] Stal Stalowa Wola -> (1957) Międzyzakładowy KS Stal Stalowa Wola -> (1958) ZKS [Zakładowy Klub Sportowy] Stal Stalowa Wola.

~zks | 2007-07-1 12:10

W pełni się zgadzam z poprzednikiem.

Lechia powiedz mi skąd masz takie informacje ze Kamil Gęśla przechodzi do was ???

Bo na 99 % jest pewne że przejdzie do BOT GKS Bełchatów a od jutra zaczyna z nimi trenować.


I nie pierdol ty patafianie że do was przejdzie bo wy byście chcieli mieć taki talent jak on ale wy cwele nigdy nie bedziecie mieć GO ty pojebany napinaczu.

~MiZu | 2007-07-1 12:30

WIECICE MOZE KIEDY JEST JAKIS SPARING ?? A MOZE JEST TERMINARZ , DAJCIE ZNAC JAK KTOS WIE COS NA TEN TEMAT ..

~.... | 2007-07-1 12:44

on chyba mówi o iwanickim ?? =)

~asdasd | 2007-07-1 13:14

hahaha pewnie tak pomyliło mu sie Hahah

~Do FANA | 2007-07-1 14:02

A ONA DAJE DUPY JAK TAK TO NAPISZ DOMNIE Z NUMEREM 9345227

~jery | 2007-07-1 15:02

nie ma się co podniecać na razie, oby tylko sponsor ię pojawił to będzie naprawdę ok. Jak nie to będzie bardzo ciężko się utrzymać. Więc nie przesadzajcię z tą nazwą

~dd | 2007-07-1 16:29

~Forza | 2007-07-1 16:58

Zdjęcia z baraży » LINK

~mlody | 2007-07-1 21:40

Gdzie sa teraz Ci, co pisali ze \"starsi\" chca spasc? gdzie jest teraz wszechwiedzacy \"student\" ktory tak pisal o profesjonalnym podejsciu do zawodu, o piciu piwa z Mietkiem, Gazy, Kasy i Slawka...? w jaki sposob to Adamus zalatwil Gesli Widzew, i jaki Adamus to nieudacznik, ze biora go do bobrego, bogatego 3- ligowca... Gdzie sa przeklenstwa na ikone naszego klubu, pana Mieczyslawa? Gdzie jest jechanie po zelusiu Gesli? Glupio sie Wam zrobilo czy cierpicie ze Stalowka utrczymala sie w 2 lidze?
Pozdro dla kumatych
PO

~p1 | 2007-07-1 22:17

właśnie, ale to trzeba mieć troszkę szacunku dla piłkarzy

~jastkowice | 2007-07-1 23:06

młody popieram popieram. ale tak to już jest. stal przegrywa to jest źle, stal wygrywa to siedzą cicho a jak ma sie nazwa zmienić to na ewentualnego sponsora narzekają. podobno w tym tygodniu ma sie rozwiązać sprawa sponsora. ciekawy jestem jak to sie skończy....

~polac | 2007-07-1 23:08

młody a gdzie ty byłeś jak oni mówili coś takiego? teraz łatwo powiedzieć ja wierzyłem... każdy wierzył!

~xxx | 2007-07-2 00:46

» LINK
zakupy arki lepsze niz niektore pierwszoligowe
chyba glowny kandydat do powrotu do OE
a u nas co...?

~?Karol? | 2007-07-2 09:32

lechia ...skoro jesteśmy takim złomem to czego dupy nie ruszyliście do stalowej...=]
Cykor??
hahaha

~xxx | 2007-07-2 11:09

ty mlody, na meczu przy hutniczej nie byłeś? Akurat Kasiaka i Kusiaka na boisku nie było. A Adamus nie sobie idzie gdzie chce, z tym jego nowym klubem to nie przesadzaj
p.s. ty chyba nie należysz do tych kumatych, przynajmniej nie w sprawach stalowowolskiej piłki

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 24 253 razy
STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 86 738 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 15 331 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 159 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.04825