Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Słaby zespół w słabej lidze

Słaby zespół w słabej lidze
Drugoligowe rozgrywki w tym roku stały na niskim poziomie. Tutaj każdy mógł wygrać z każdym. Przez długi czas nie było zdecydowanego faworyta, dopiero wiosną zaczęła się krystalizować czołówka stawki.

''Stalówka'' jako beniaminek miała udany start sezonu. Dziesięć punktów w czterech pierwszych meczach zdobyła jeszcze na fali awansu. Później było już tylko gorzej. Stal stała się typowym dostarczycielem punktów, na którym bogaciły się nawet najsłabsze drużyny w lidze.

Jesienią zespół prowadził Sławomir Adamus. W pierwszej jedenastce nie było miejsca na niespodzianki, bo miał swoich ulubieńców. Gdy dziewięć miejsc jest zaklepanych dla kumpli, to kto podejmie się walki o przebicie się do pierwszego składu? W ten sposób szkoleniowiec sam ukręcił na siebie bata. Jesień w wykonaniu Stali pokazała, że z tym zespołem więcej już nie osiągnie. Wiosną prowadzenie drużyny powierzono Albinowi Mikulskiemu. Ten miał zupełnie inną wizję gry i rotował kadrę z meczu na mecz ze zmiennym szczęściem, ale z żelazną konsekwencją. Mimo że nie opracował optymalnego ustawienia, to udało mu się utrzymać zespół w lidze.

''Stalówka'' to typowa drużyna własnego boiska. 30 z 47 zdobytych w całym sezonie punktów wywalczyła przed własną publicznością. Tylko tutaj stalowowolanie braki w wyszkoleniu nadrabiali ambicją. Swój charakter tracili na wyjazdach, gdzie wygrali tylko raz. Było to prawie rok temu, 19 sierpnia, 1-0 z Odrą w Opolu.

Najsłabszą formacją Stali była druga linia. Gra oparta na Mieczysławie Ożogu i Rafale Dopierale nie była trafionym posunięciem. Ożóg najlepsze lata ma już za sobą, a Dopierała najczęściej grał na ''alibi'', czyli do tyłu. ''Stalówka'' nie miała też kim straszyć w ataku. Najskuteczniejszy Kamil Gęśla nie potrafił ustabilizować formy i mecze świetne przeplatał z beznadziejnymi.

Do słabej gry Stali przyczyniła się także polityka transferowa. Żaden z nowych piłkarzy nie rzucił na kolana. Łukasz Czyżyk miał być bramkostrzelnym napastnikiem, a okazał się jeźdźcem bez głowy. Paweł Kowalczyk bardziej markował niż grał. Marcin Dettlaff po przyjściu do Stalowej Woli zachorował i zagrał dopiero w trzech ostatnich meczach. Rafał Dopierała też nie zaliczy tego sezonu do udanych.

źródło: Super Nowości

Komentarze (29)

~predator | 2007-07-2 08:13

Moge wiedziec kto to pisał??????!!!!!!

~Kamil | 2007-07-2 08:15

ktos z super nowosci :) ale autora nie podano :)

~predator | 2007-07-2 08:21

Moim zdaniem jesli kazdy mogl wygrac z kazdym to swiadczylo tylko o tym ze liga byla ciekawa a NIE slaba, wrecz przeciwnie dobra!!! Marcin Dettlaff byl swietnym zakupem on i Iwan swietnie jezdzili po skrzydlach! (szkoda ze dopiero pod koniec rundy gdy wyzdrowial)
Widocznie JA albo TEN KTO TO PISAŁ nie zna sie na pilce!

~Pedro | 2007-07-2 08:43

bo to pisała jakaś zazdrosna pizda... z Rzeszowa, Tarnobrzegu lub Mielca ale najprędzej to Rzeszów boli że ich stal już ze 20 lat poza II ligą STALÓWKA NAJLEPSZA NA PODKARPACIU I NIE TYLKO !!!

~Stalowiak | 2007-07-2 09:03

Kazdy to powie ze Sovia rządzi w RZeszowie!! jebac STAL RZESZÓW i gazety które jej kibicują !! \"Super Nowosci\" zal wam dupe sciska!! Prędzej sovia awansuje do 2 ligi niz jebane ZYDY!!

~Daro | 2007-07-2 09:11

Dzisiaj powinny zapaść pierwsze decyzje w klubie odnośnie zawodnikow i trenera. Najwazniejszy jest obecnie trener, bo to on decyduje kto bedzie gral w STALOWCE. Wiec mam nadzieje, ze dzisiaj bedzie informacja o tym, że Pan Albin Mikulski pozostaje w Stalowej i chicałbym, żeby dzisiaj przynajmniej kilku zawodników podpisało kontrakty :) (Janusz Iwanicki, Marcin Dettlaf,....)

~Pedro | 2007-07-2 09:30

Iwan dzis jeszcze nie podpisze bo czeka na lepsze pieniadze a tu z kazdym dniem jego pensja wzrasta a jak wiadomo bez Iwana nie byloby II ligi

~znawca | 2007-07-2 09:57

Ja przede wszystkim czekam na informacje odnośnie wejścia do klubu sponsora ( o ile coś w tym, jest co ostatnio mówią), bo bez tego to nie będzie ani Mikulskiego, ani Iwana, ani reszty , ani II ligi. Taka jest prawda. Liga rusza za 4 tygodnie i jeżeli coś ma wyjść z tych plotek, to muszą zapaść już natychmiast jakieś decyzje, bo zawodnicy nie będą czekać niewiadomo ile, bo trzeba z czegoś żyć i pójdą gdzie indziej, a o zakupach to już nawet nie ma co mówić - będzie za późno na kupno kogoś wartościowego.
Dajcie znać jak coś wiecie

~bodi_zks | 2007-07-2 10:08

Czytajac ten artykul tylko jakis zaslepieniec nie wyczulby zazdrosci do Stali ze to ona gra w 2-giej lidze a nie Zydkowo ktore juz chyba z 10 seozn gnije w 3-ciej lidze i ciagle ma awansowac i ciagle daja dupy.Czyzyk owszem byl nieskuteczny i slaby ale juz czepiac sie Dopieraly to jest lekkim przegieciem.To wlasnie on wymiatal w srodku jak jakis mlodzian a nie 35-letni dziadek.A Dettlaff to byl w ostatnich meczach jednym z najlepszych pilkarzy.A juz pismaki z Rzeszowa nie mogli wspomniec o tym ze dzieki sedziom nie mamy 7-9 pkt wiecej tylko zwala na slabosc druzyny ktora tka naprawde taks trasznie slaba nie byla.

~kibic | 2007-07-2 10:16

No i kurwa mac bo jaka cholera tak pisza, przeciez juz koniec sezonu, utrzymalismy sie i jest zajebiscie, a ci rozczulaja co bylo kiedys.. wypierdalac z takim czyms...

~Stefan | 2007-07-2 10:31

II liga słaba??? Ale nigdy dla Białej Mewy, która jest w takim razie beznadziejna i gra w beznadziejnej lidze!!! Pokazał to mecz rewanżowy z Kolejarzem, jaka ta III liga jest mocna!! A Mewa od Kolejarza dostawała w dupe.
Czyżyk - jeżdziec bez głowy??? Nigdy się nie zgodzę!!! Chyba ten redaktor jest takim jeżdżcem, skoro pisze, że w tej lidze nie było na jesieni zespołu dominującego. To ja się spytam o Hydrocośtam???
Ożóg mimo wieku, we wielu meczach rządził w środku i taki Kloc z Mewy może mu co najwyżej buty czyścić!!!!
Wiadomo, że Stal rewelacyjnie nie grała. Grała tyle na ile było ją stać!!!! Najważniejszy jest cel, który został osiągnięty. Teraz napewno będzie łatwiej nawet bez wzmocnień. Jest 7 nowych beniaminków i jest kogo ogrywać!!! Beniaminkom zawsze jest najtrudniej utrzymać się. Do tego będzie kara dla Podbeskidzia i może dla innych skorumpowanych.

~zks | 2007-07-2 11:59

JEST DECYZJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stal Stalowa Wola zmienia nazwę na:
KS Złomrex Stalowa Wola, budżet klubu rośnie o 4 mln zł na rok, priorytetem jest walka o OE

żródło: z klubu!

~kibic | 2007-07-2 12:01

Nie rob sobie jaj:)

~1234545 | 2007-07-2 12:02

Weż nie pierdol głupot,

~Z miasta | 2007-07-2 12:04

moze i bym Ci uwierzyl, ale samo to ze przed cala nazwa klubu bylo by KS czyli klub sportowy :) jak zmienia nazwe to moge sie zalozyc o 0.5 :) ze bedzie to SSA.

~zks | 2007-07-2 12:07

» LINK

Prawda to, bo już się zrobił ruch transferowy!
a KS dlatego że jescze nie zrobili SSA to dopiero jak awansują do OE!

~fan | 2007-07-2 12:12

to znaczy,że Wielki Albin Mikulski zostaje.

~yyy | 2007-07-2 12:30

ale transfery kurwa...
narazie nikogo nie kupili bo nikt nie jest zaznaczony
ani nikoogo definitywnie nie sprzedali
a sponsora dalej nie ma
nigdzie nic nie pisze
jakby byly 4 banki napewno by kupowali kogos z jakiegos rzemieslnika czy jakis bambusow bez klubu

~kibic | 2007-07-2 12:46

Czasami za free mozna dobrych zawodników sprowadzic wystrczy ze sie im kontrakty kończa a stalówka zaproponuje lepsze:D wiec nie zawsze za free znaczy gorszy :)

~...... | 2007-07-2 12:50

S.Hajduk jest młodym ,perspektywicznym piłkarzem.Zobacz sobie na stronkę 4 ligi podkarpackiej.Gościu przyszedł do Rzemieślnika z z Glinika Gorlice w przerwie zimowej i w rundzie wiosennej strzelił bodajże 16 bramek.Także napadzior z niego może być niezły! Przecież Iwan czy Macior też kiedyś przyszli grać do Nas z niższych lig, i co jak teraz grają-trzon zespołu.Warto brać tego Hajduka ,bo jest do wzięcia za przysłowiową czapkę gruszek.

~yyyyy5 | 2007-07-2 13:21

w 4 lidze moze jest prze hujem zobaczymy ile strzeli arce wisle poloni czy katowica

~kibic | 2007-07-2 13:32

Ja jestem za sprowadzaniem z nizszych lig ale zawodników max do 22 lat
:) takich ktorzy moga cos pokazac jeszcze lepszego:) i nie przeszkadza mi to czy bedzie to 4 liga albo nizsza.

~tyui | 2007-07-2 13:45

moze ktos zadzwonic do klubu i zapytac sie co sie tam kurwa dzieje?
26 dni do rozpoczecia 2 ligi my nie mamy pilkarzy sponsora zadnych sparingow zadnych wiesci!!!!

~predator | 2007-07-2 13:51

a dlaczego nie; S.S.A. STAL ZŁOMREX STALOWA WOLA albo tam KS STAL ZŁOMREX STALOWA WOLA?!

~matej | 2007-07-2 13:57

bo właśnie chodzi o nazwę STAL!!!! Niech dodają nazwę sponsora, ale Stalówka musi być!!!

Dziś będzie wiadomo coś wiecej, są zapowiedziane rozmowy z piłkarzami, trenerem i potencjalnymi sponsorami! Poczekajmy 2-3 dni, a dopiero wtedy krytykujmy poczynania władz klubu.

Pozdrawiam

~matej | 2007-07-2 14:20

troche wiecej znajdziecie w echu!!!

» LINK

coś się jednak dzieje.

~pop | 2007-07-2 14:33

jebany pismak. pewnie z rzeszowa huj i tyle

~predator | 2007-07-2 14:36

Była, Będzie, Jest STALÓWKA ZKS!

~xxx | 2007-07-2 14:55

- Chcę nadal prowadzić Stal - mówi trener drugoligowych piłkarzy ze Stalowej Woli Albin Mikulski, który dzisiaj będzie rozmawiał na temat swojej nowej umowy w klubie. Szkoleniowiec chce także ściągnąć do zespołu nowych zawodników.
Na \"celowniku” Stali są Krzysztof Trela i Marek Gołąbek z Kolejarza Stróże, Sebastian Hajduk z Rzemieślnika Pilzno, wraca sprawa pozyskania Michała Janickiego, napastnika grającego ostatnio w Niemczech. Nadal też do składu mogą dojść obcokrajowcy, którzy trenowali ze \"Stalówką” wiosną - Australijczyk Aldin Hadzic i Nigeryjczyk Longinus Uwakwe. Będą też niestety osłabienia - do GKS Bełchatów odchodzi Kamil Gęśla, a na testy do ŁKS Łódź pojechał Janusz Iwanicki.
- Robimy wszystko, by zatrzymać wszystkich piłkarzy w zespole - mówi Albin Mikulski. - Poza Gęślą, którego odejście było przesądzone od dawna. Natomiast staramy się, by został \"Iwan”. Chcę zbudować w Stalowej Woli mocny zespół, który nie będzie musiał bronić się przed spadkiem. Mam też nadzieję, że do zespołu przyjdą sponsorzy.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 455 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 745 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 476 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 154 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04259