Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mikulski zostaje w Stalowej Woli

Mikulski zostaje w Stalowej Woli

Albin Mikulski przez najbliższy rok będzie dalej trenerem Stali Stalowa Wola. Klub z ulicy Hutniczej utrzymał się na zapleczu Orange Ekstraklasy pokonując w meczach barażowych trzecioligowego Kolejarza Stróże.

Albin Mikulski potwierdził dziś, iż dalej będzie trenerem drużyny ze Stalowej Woli. - Zostaję w Stali jeszcze przez najbliższy rok - powiedział Mikulski.
Mikulski przyszedł do Stali w trakcie rundy wiosennej. Pierwszym meczem był pojedynek z Odrą Opole, który Stal zremisowała 1:1. Potem przez kilka spotkań nikt nie mógł pokonać Stalówki, która wreszcie zaczęła wygrywać na własnym boisku. Później zaczęto mówić, iż piłkarze są przeciwko Mikulskiemu. Jednak potrafił on sobie i z tym poradzić. W 14. rozegranych meczach Stal pod wodzą Mikulskiego zdobyła 17 punktów.

Komentarze (30)

~felipe | 2007-07-2 15:26

to sie ciesze Albin powodzenia:) 3mam kciuki za Ciebie i Stalowke

~wierny kibic | 2007-07-2 15:29

nareszcie dobre wiesci z klubu. czekam na nastepne odnosnie transferow i sponsora badz sponsorów

~stall | 2007-07-2 15:41

~;) | 2007-07-2 15:48

albin naszym wodzem!!!!!!!!!!!!!!!!

~ktos | 2007-07-2 16:02

no i bardzo 5 bo w owinach napisali ze nawet palik brali pod uwage .....

~poll90 | 2007-07-2 16:06

bardzo fajny news ale czekamy na...
MAMY NOWEGO SPONSORA!!!
KUPUJEMY NOWYCH PILKARZY!!!
a nie kurwa caly czas ...czekamy to .. to ..to
zadnych konkretow dalej a czas leci

~... | 2007-07-2 16:12

Panie Albinie mam nadzije,ze da sie cos zrobic z ta nasza druzyna i uda sie Panu zrobic taka druzyne ktora bedzie mogla ze spokojem wygrywac mecze u siebie i na wyjazdach,by mogla walczyc o godne miejsce w II lidze.My kibice Stalówki wirzymy w Pana umiejetnosci trenerski!!!!

~Pedro | 2007-07-2 16:56

wydaje mi sie cos ze sponsorem musi byc na uwadze bo jesli Mikulski zostaje to na pewno na budowanie solidnego zespolu a nie na droge po rowni pochylej do III ligi :)

~matej | 2007-07-2 17:02

gazeta wyborcza- rzeszów:

» LINK

Pozdrawiam

~xxx | 2007-07-2 17:35

Pierwszy cel osiagniety - dobry trener zostaje
Najwazniejszy cel - sponsor...?
Nastepny cel - zatrzymac Iwana..?
Nastepny cel - trafne transfery...?

~xyz | 2007-07-2 18:08

bardzo dobrze ze pan Albin został w klubie stalowa potrzebuje własnie takiego człowieka jeszcze sponsor i powino byc juz z gorki pozdrawiam \"stalówka\"

~endriu | 2007-07-2 18:13

kurwa , czlowiek chcialby sobie obejrzec bramki z meczu stalowki ale nie ma gdzie, jeden jakis kurwa pojebany filmik gdzie ledwo widac ze 2 bramki a resszta to pierdolenie, jak powazny klub wygrywa taki mecz to na goglach czy youtubie sie kurwa roi od filmow na ten temat a tu kurwa nawet jednego porzadnego nie ma. skad ja mam kurwa miec jakas popierdolona diane czy inny huj ,na meczu tez kurwa nie moglem byc bo polaczenie komunikacyjne w tym jebanym wojewodztwie na to za huja nie pozwala.Czy ja sie kurwa doczekam jakiegos przyzwoitego filmiku z tego meczu czy kurwa mam sie zadowolic zdjeciami, dziekuje

~mario | 2007-07-2 19:01

endriu a pamietasz swoje 58 sekund?

~Box | 2007-07-2 19:05

~endriu | 2007-07-2 19:16

do mario ,pamietam, ale 53 sekundy a nie 58, walke mozna obejrzec na youtube w niezliczonej ilosci wersji

~jery | 2007-07-2 19:40

Liga coraz bliżej a my mamy jak do tej pory tylko trenera. Bez sponsora będzie mu cięszko cokolwiek zbudować, chyba że znów będziemy walczyć o utrzymanie.

~dddx456iop | 2007-07-2 20:30

Maciorowski podpisal kontrakt ze STALOWKA na nastepny sezon!!!
Duze szanse sa takze ze zostanie Iwanicki.
Gesli jeszcze nia ma w BOT Belchatowie...?
DOBRZE TO WROZY CHLOPAKI!!!
Czekamy na tego newsa w sprawie SPONSORA!!!
Dzieki Albin ze zostales....zrobisz duzo dobrego!
Pozdro

~Daro | 2007-07-2 20:39

Potwierdzam info poprzednika.
Kamil Gęśla w poniedzialek mial juz byc w Bełchatowie...aaa nie bylo Go, ani w zadnym innym klubie tez....moze jednak zostanie ?????

~;) | 2007-07-2 21:46

Spokojnie poczekajcie na rozwoj wydarzen a nie mnozy sie ilosc komentarzy tych samych osób. A co do Gęsli to nie cieszcie sie bo zdaje sie ze nie bylo go w Bełchatowie gdyż oni rozpoczynają treningi od jutra (środy). Pozdrawiam..

~michał | 2007-07-2 21:51

Kamil Gęśla był wczoraj w planecie w stalowej...

~do michał | 2007-07-2 22:13

michał no co ty? dobre info, a pajaczka przyczailes?... bo tez byl... kurwa daj spokoj; to sa chlopaki w naszym wieku i fajnie ze sie bawia a nie zamulaja na maxa, najwazniejsze jest to ze walnie przyczynili sie do utrzymania w stalowki w II lidzie (szczegolnie kamil), pzdro dla nich

~kibic | 2007-07-2 22:34

I GIT tak byc powinno :D

~asdasd | 2007-07-2 22:57

» LINK

gdyby sie tak stało było by dobrze

~go | 2007-07-2 23:44

Koniec piłkarskiej drużyny Tłoków Gorzyce
Z piłkarskiej mapy naszego regionu zniknie wkrótce kolejny klub. W stan likwidacji postawiony zostanie Zakładowy Klub Sportowy Tłoki Gorzyce.

Piłkarze Tłoków przejęci zostaną przez nowo powstały Gminny Klub Sportowy Gorzyce, którego prezesem został trener akrobatyki w Sokole Gorzyce Leszek Surdy.

- Niebawem zwołamy walne zebranie członków Zakładowego Klubu Sportowego Tłoki Gorzyce, podczas którego podejmiemy uchwałę na temat przekazania piłkarzy do nowo powstałego klubu, a następnie Tłoki ogłoszą upadłość. Innej drugi do ratowania piłki nożnej w Gorzycach nie ma - przyznał prezes ZKS Tłoki Andrzej Hara.

Przypomnijmy, że przed trzema laty gorzyccy piłkarze grali na boiskach drugiej ligi, od sierpnia występować będą w \"okręgówce”.

~sisieq | 2007-07-3 00:16

Slyszeliscie Albin powiedzial ze istnieje mozliwosc ze do stali powroca Lebioda Wtorek i Radar. No i z wypozyczenia Telka i Salek. Niewiadomo co z Laweckim. Lompe powiedzial ze zawolal bardzo duze pieniadze

~stalowka | 2007-07-3 01:49

hahaha michal zajebista wiad,!!!!Zapisales juz to w swoim dzienniku pilkarzy co gdzie ktory robil o danej godzinie???No bo to chyba dobry news dla ciebie!!!ahhahaha chlopaki szczerze gratuluje inteligencji!!!a skad wiesz ze byl??? w gazetach pisali bo na kamerach byl nagrany i poprosili o dokumenty czy sam tam byles i go widziales???Co sie czepiasz jak sam balujesz w planecie!!! No wiec wlasnie on ma dopiero 20 czy 21 lat takze spokojnie!!!Moze bawic ile chce tym bardziej ze skonczony sezon i chlopaki maja wolne!!!A kamilowi nalezy sie szacunek nak naniego najezdzali niektorzy a w barazach pokazal co potrafi strzelajac 2 bramki!!!!I jakby nie jego bramki to niewiadomo co by sie stalo!!!Byla by byc moze dogrywka abo kolejarz wzialby sie za odrabianie strat i bysmy moze nie mieli naszej II ligi!!!Takze dzieki kamil!!!ALe nie ma co gdybac!!!

Kamil nie przejmuj sie niektorymi wpisami bo to tylko ci ktorym zal dupe sciska wypisuja takie glupoty zeby afere kolejna zrobic!!!!DZieki jeszcez raz Gęśla i zycze powodzenia w nowym klubie ale wolalbym zebys zostal w Stalowce;p

oooo a gdzie sie podzial ten z lechii???czemu go nic nie widac?? ehhehe

~guru | 2007-07-3 07:00

» LINK - zobaczcie kto ma grać w Stali......

~kibic | 2007-07-3 08:28

kurwa nie lubie tego fabianowskiego, ale kurwa potrzeba nam napastnika. musi przyjsc i na kolanach prosic o przebaczenie :P

~sadas | 2007-07-3 09:29

fabian gej fabian gej!!

~romano prodi | 2007-07-3 18:25

przeciez fabianowski jest cienki ,gdzie on sie na druga lige nadaje, na trzecia w sam raz ale na druga jest za cienki,

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 10 814 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 745 razy
Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 14 898 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 518 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.0754