Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sportowcy "Stali" bez mieszkań

Sportowcy
 Stal Stalowa Wola musi wydać miastu lokale, w których zamieszkiwali piłkarze i koszykarze.

Zakładowy Klub Sportowy Stal Stalowa Wola stracił pięć mieszkań komunalnych, w których od lat mieszkali sportowcy spoza regionu, grający w naszym zespole zarówno piłkarzy jak i koszykarzy. O ich zwrot upomniało się miasto i chce je oddać czekającym w kolejce potrzebującym.

Komentarze (27)

~stalowiak | 2007-07-3 21:16

wiec znowu sie zaczyna wojna na lini miasto-klub:/ i jak mozna myslec o spokojnym utrzymaniu

~tyra | 2007-07-3 21:19

co za kurwa patologia...czy u nas nigdy sie nic nie zmieni? Polska B kurwa za 10zl cie ludzie zabija...
Niech jeszcze pilki zabiora z klubu i bramki bo zalegaja z kasa...
ZENADA!

~fred | 2007-07-3 21:23

wydaje mi się że klub płaci czynsz więc o co chodzi??? no chyba że nie płaci to niech zacznie, a oni niech budują nowe mieszkania a nie bedą kombinować i to jeszcze przeciw klubowi.

~BZC Banda | 2007-07-3 21:30

DZIęKUJę PANIE KOTULSKI RAZEM Z PISEM I PO żE WRESZCIE POKAZAł PAN MIłOSC DO KLUBU. AMEN!

~Kamil | 2007-07-3 21:57

tu kurwa nic nie bedzie jak takie kurwy jak zak i duszynski beda w tym klubie.

~Stachu | 2007-07-3 22:19

Co to znaczy \"musi\". To pewnie wina Kotulskiego + pisowskie kurwy. Jak tu myśleć o utrzymaniu jak te nieroby pierdolone z Rady miasta, cały czas podkładaja klubowi kłody. Tu chyba nigdy nie bedzie normalnie. Mnie to się w głowie nie miesci. Zabierać lokale w których mieszkają zawodnicy??!. Jakby nie opłacał klub czynszu to rozumiem nawet, ale jak opłacają to o co chodzi do kurwy nędzy?? Czy im już nie zależy na dobru klubu?? Zapewne nie, po tym co ci kretyni wyczyniaja w tym miescie, i tylko sie kurwy baletują w Hutniku itd.

~xxx | 2007-07-3 22:43

» LINK
gdzie jest ten lechista co sie tak napinal?

~jery | 2007-07-3 22:52

Jak tu ma być sponsor skoro miasto klub ma daleko w ...... Trzeba się opamietać dopóki będziemy mieli takich włodarzy miasta to dotąd będziemy sie tuyłać w dole tabeli. Bo bez sponsora będzie cięzko.

~Kibic | 2007-07-3 22:55

Chcieliście Jagodowego Króla, to macie... I Kotulski tu nie ma nic do rzeczy, choć gościa nie znoszę. To Jagodowy Szrek chce te mieszkania, bo w Klubie za dobrze się dzieje, a to przysłania \"dokonania\" następnego giganta zarządzania - Pana Jagodowego Duszyńskiego.

~Pedro | 2007-07-3 22:57

co wy chcecie od miasta przeciez mamy wiadukt od roku krory do nikad nie prowadzi a zbudowany zostal za grube miliony zlotych i jest kolorowy !!!! WŁADZA W STALOWEJ WOLI - DZIEKUJEMY ZA WSZYSTKO

~do kibic | 2007-07-3 22:58

A na kogo miałem głosować?? Na kogo się pytam??!! Na Sagatowską czy Kotulskiego??! Jeszcze mnie tak nie porąbało, żeby na nich głosować.

~Kibic | 2007-07-3 23:00

Stachu
\"To pewnie wina Kotulskiego + pisowskie kurwy.\"


Ty naprawde nie wiesz co do kogo należy w tym mieście. I brednie piszesz. MOSiR jest we władaniu Jagodowego Prezydenta. Radni nie mają zbytnio wpływu na to co się tam dzieje. Mogą jedynie kontrolować. Wszelkie decyzje podejmuje Duszyński po konsultacji z Królem.

I gdzie macie obiecany stadion? Gdzie są obiecane pieniądze z miasta? Czyżby Pan Prezydent to wszystko spełnił?.....Chyba to przeoczyłem.....

~Stachu | 2007-07-3 23:06

Rada miasta to władza uchwałodawcza, a prezydent wykonawcza. Rada może dosyć wiele, ale nic nie robią w aby stworzyć dobre warunki dla klubu. Bawią się te w swoje bezsensowne spory. Nikt na tym dobrze nie wyjdzie. A najwięcej straci klub! To samo Szlęzak, obiecał wiele, a też gówno robi dla Stali!

~Stachu | 2007-07-3 23:10

Masz racje \"kibic\" odnośnie podległości Mosiru. Duszyński robi to co mu Szlęzak każe. Czyli nic. Jeden i drugi prawie nic nie zrobił dobrego dla sportu w Stalowej Woli.

~Polecam | 2007-07-3 23:24

Real Football Factories International: Poland
» LINK

» LINK

» LINK

» LINK

» LINK

Są tu również filmiki Stalówki

~bzc | 2007-07-4 00:23

Kolejarz - Stalówka
» LINK
» LINK
» LINK

~BZC Ekipa | 2007-07-4 06:47

Nom Slezak poakzauje pazury znowu....ja nie wiem kto na ta łysą kurwę glosował w tych wyborach...wiedziałem ze tak bedzie..........mysle ze klub jakos sie dogada
bo ja sobie nie wyobrazam sytuacjiw ktorej piłkarze beda musieli opuscic mieszkania i trezba bedzie wydac znowu pieniadze ktore sa anm tak potrzebne

~Iwan | 2007-07-4 06:50

Iwan podpisał kontrakt ze Stalówką!

~Fan | 2007-07-4 07:28

Jak Ivan zostaje to moze uda sie zatrzymac Kanila!!!

~zks | 2007-07-4 07:46

Z roku na rok coraz bardziej miasto nam udowadnia jak im zależy na sporcie.
Slęzak pajacu inwestuj dalej w Jagodową.......

I tak sobie poradzimy :)

~nowy | 2007-07-4 10:12

a w co to miasto chce inwestowac, tylko drugoligowy klub to jedna z lepszych inwestycji jakie miasto moze wlozyc cos od siebie, sport bo bardzo wazna dziedzina, symbol miasta

~xYx | 2007-07-4 22:39

... piszecie cos o kotulskim wyzywace chlopa a wzasadzie to on jest niczemu winny jezeli chodzi o mieszkania ktore klub wynajmowal dla sportowcow to juz ich niema czesc pilkarzy mieszka w Hotelu STAL a mieszkania ktore wynajmowal klub od miasta to byly mieszkania na terenie MOsiRU , i to wszystko robi prezydent sZLezak razem z kumplem duszynskim poprostu miedzy nimi a klubej jest tgz Kosa i to B.Duza Kosa i watpie zeby oni doszli do porozumieia.....

~Stachu | 2007-07-4 23:25

Też doszedłem do takiego, wniosku już wcześniej. Dzisiejszy artykuł w Echu na ten temat właśnie mnie do tego upewnił. To nie jest wina Kotulskiego(jak na początku myślałem) tylko naszego \"prezydenta\". Ja nie wiem po co mu tak nagle te mieszkania!. Dopóki w tym miescie nie bedzą rządzić ludzie, na którym zależy dobro piłki nożnej to zwasze bedą spory z klubem o wszystko co się da. I to dosłownie! Niedługo to zapewne Szlęzak zarzuci klubowi, że np. trwa na boisku jest krzywo skoszona. Panie prezydencie odpieprz się wkońcu od klubu naszego i wkońcu zrób coś dfobrego dla tego biednego klubu!

~xYx | 2007-07-5 15:44

... Jezeli chodzi o te mieszkania to Szlezakowi wogole one nie sa potrzebne poprostu tu wiaze sie mocna walka SZLEZAK & DUSZYNSKI ...KONTRA KLUB ZKS to jest specjalna zagrywka o nic wiecej niechodzi a Wszystkim ktorzy glosowali na szlezaka B.Dziekujemy wspanialy wybor !! po huju !!!

~buhaha | 2007-07-5 17:24

ej kurwa kamil co ty pierdolisz jaki zak zaka juz prawie od roku nie ma w klubie pajacu.....to duszynski i lampe teraz okradaj klub i to zdrowo robia a slezak sie wkurwia bo malo dostaje a kotulski tez nie jest niczemu winien to slezak zlodziej piepszony obieczal i chuja robi pedal jebany

~Karol | 2007-07-5 18:54

Buhaha jestem zwyklym idiota ktory pieprzy zeby pieprzyc.Lompe to starszy czlowiek od zawsze zwiazany ze Stala,ktory za swoja prezesure nie pobiera pensji...robi to z milosci do Stali i do pilki noznej.Na spotkaniu z kibicami kilka miesiecy temu mial lzy w oczach gdy pojawialy sie nieprzyjemne tematy...nie mow na niego zlego slowa psie...

~buhaha | 2007-07-6 10:11

karol zak to starszy czlowiek i tez zle nei zyczyl stali szkoda ttylko ze jak narazie podczas kiedy jesen i drugi siedzi czy siedzial na stanowisku prezesa to bylo dwoch strategicznych sponsorow(mathias i teraz zlomrex) ani jeden ani drugi nie potrafil przystac na ich ofercie wzamian za pieniadze dla klubu

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola
2022-05-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Tomasovia

Stal Stalowa Wola             Tomasovia

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 29 18-6-5 60
2 Cracovia II 29 17-6-6 57
3 ŁKS Łagów 29 17-6-6 57
4 Chełmianka Chełm 29 17-6-6 57
5 Podhale Nowy Targ 29 16-6-7 54
6 Avia Świdnik 29 16-5-8 53
7 KSZO Ostrowiec Św 29 12-8-9 44
8 Wisłoka Dębica 29 11-10-8 43
9 Unia Tarnów 29 10-11-8 41
10 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
11 Orlęta Radzyń Podlaski 29 9-10-10 37
12 Podlasie Biała Podlaska 29 7-12-10 33
13 Czarni Połaniec 29 8-7-14 31
14 Sokół Sieniawa 29 8-7-14 31
15 Wisła Sandomierz 29 6-6-17 24
16 Korona Rzeszów 29 5-8-16 23
17 Tomasovia 29 4-6-19 18
18 Wólczanka W. Pełkińska 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-05-21 Czarni Połaniec - STAL
2022-05-28 STAL - KSZO Ostrowiec Św
2022-06-04 Wólczanka W. Pe.. - STAL
2022-06-11 STAL - Unia Tarnów
2022-06-18 Korona Rzeszów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3340) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1362) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (990)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (643)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 39 596 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 13 276 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 156 789 razy
STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 62 590 razy
Osób Online: 47 / Czas gen. strony: 0.01489